PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ▬▬▬ وقتی ژیان تبدیل به موتورسیکلت شد ▬▬▬

02109002
14-04-1391, 04:23 بعد از ظهر
یک مرد فرانسوی، اخیرا با انتشار تصاویری از موتور سیکلت دست ساز خود از ماجرای عجیبی که برای او در سال 1993 میلادی رخ داده بود پرده برداشته است.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران :

یک برق کار فرانسوی به تازگی پرده از داستانی جالب برداشته است که در سال 1993 برای وی رخ داده بوده است. او در سال 1993 میلادی و در سن 43 سالگی با یک خودروی ژیان سفری به شمال آفریقا و کشور مراکش داشت. او در حال حرکت در جاده ای در دل بیابانهای مراکش بوده است که به یک ایست بازرسی نظامی ارتش مراکش برخورد می کند. نفرات موجود در پست به او اطلاع می دهد که ادامه این منطقه یک محل نظامی است و او دیگر نمی تواند در مسیر مستقیم به حرکت خود ادامه دهد.

[Only registered and activated users can see links]

وی سپس در یک جاده فرعی به مسیر خود ادامه می دهد و سعی می کند با گذر کردن از درون بیابان مسیر خود را کوتاه کند. متاسفانه خودروی او دچار مشکل شده و او به تنهایی در وسط بیابان تنها می ماند. وی بر اساس نقشه خود متوجه می شود که لااقل 30 کیلومتر با نزدیک ترین روستا فاصله دارد و نمی تواند با پای پیاده به روستا برسد.

شغل او که در زمینه وسایل برقی بود در اینجا به کمک وی آمد و او سعی کرد تا با استفاده از قطعات موجود در خودروی ژیان خود وسیله نقلیه دیگری ساخته و از مخمصه فرار کند. خوشبختانه وی در خودروی خود آب، غذا و لوازم یدکی کافی به همراه داشت. در طول 12 روز او با جیره بندی آب و غذای خود و سعی در تحمل گرسنگی و تشنگی به کار مشغول شد و کلیه قطعات خودروی خود را پیاده کرده و با استفاده از موتور و سیستم تامین برق و چرخ های خودرو یک موتور سیکلت ساخته و توانسته بود خود را به نزدیک ترین روستا برساند.

او که هم اکنون 62 سال سن دارد در شمال غرب فرانسه زندگی می کند و به تازگی تصاویری از موتور سیکلت عجیب خود را در فضای مجازی منتشر کرده است.

408404
14-04-1391, 10:22 بعد از ظهر
بابا تو دیگه کی هستی این دیگه خیلی کارش درسته :297::297::297::13::13::13::13::13:

شفیع
14-04-1391, 10:33 بعد از ظهر
چرا تمام عکساشو فقطاز یک زاویه ثبت و منتشر کرده؟ حالا که خواسته عکساشو منتشر کنه چرا دو تا عکس از جهات دیگه اش نذاشته ؟ :s (9):
و اینکه گفته حدود 30 کیلومتر با نزدیک ترین روستا فاصله داشته، پیمودن 30 کیلموتر اونم با پای پیاده حداکثر 7-8 ساعت بیشتر طول نمی کشه، بعد اونوقت 12 روز معطل شده و آب و غذاشو جیره بندی کرده !؟ :confused:

sorush
14-04-1391, 11:33 بعد از ظهر
خدایه توبه اون وقت دستگاه جوشی آچاربوکسی جرثقیل ازکجاآورده اصلاتنهایی چجوری موتورجابه بجاکرده اتاقوچجوری آورده پایین بااین هیکلی که این بابا داره شایدبتونه 80کیلوگرموروجابجاکنه اون هم توی بیابون که ادم ازپادرمیاره

خدامیدونه

Milad_2Rbo
14-04-1391, 11:58 بعد از ظهر
طرف دست پینوکیورو از پشت بسته.من هر جور حساب میکنم میبینم 2 تا سورم بهش زده .احتمالا به طور کاملا اتفاقی وسایلو ابزار مورد نیازم همراش داشته lol :13:

02109002
15-04-1391, 12:23 قبل از ظهر
ممنون از نظرات شما دوستان عزیز

شفیع جان از دقتی که داشتی سپاسگذار ( خودم بهش فکر نکرده بودم )

در مورد مسافت باید عرض کنم که یا طرفموردی چیزیداشته که نمیتونسته بره یا اطلاعات نادرسته !

شفیع
15-04-1391, 10:13 قبل از ظهر
خوبه وقتی هر خبری رو می شنویم، با دلیل و مدرک قبولش کنیم، و به راحتی نپذیریم. البته منظورم این نیست که این خبر دروغه، نه! در مورد این خبر تو نت گشم، حتی خبرگزاری های خارجی هم شبهاتی واسشون پیش اومده، واسه همه عجیب و مشکوکه که چطور همچین چیزی ممکنه.
فکر کنم جنبه تبلیغاتی و جلب توجه داشته باشه.

408404
15-04-1391, 01:08 بعد از ظهر
اره حق با اقا شفیع هست چه طور یه نفر تو ژیانش همه جور اچار و وسیله ای داشته باشه در ضمن با اون وضع کمبود غذا و شرایط بیابون و...بتونه از ماشینش یه موتور بسازه. خیلی جالبه خوب این که همه جور وسیله ای داشته چرا ماشین خودش رو درست نکرده :297::297: