PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 250 دلتا؟؟؟؟

mim_mohajer
13-04-1391, 12:15 قبل از ظهر
سلام
اساتید و علما یک کمکی کنید اسم و مشخصات این موتور رو پیدا کنیم
صاحب اصلیش میگه از هند آورده اما به نظرم بیشتر ایرانی میاد تا هندی!
250cc
رو پوسته ی انجین زده delta

دیگه هیچ!!!
17330

17329

nopo
13-04-1391, 12:26 قبل از ظهر
عكسها باز نشد

dariush
13-04-1391, 12:39 قبل از ظهر
من این موتورو از نزدیک دیدمش هیکل بزرگی داره و شرکت شاهین موتور واردش میکنه
اینم سایتش [Only registered and activated users can see links]
کلا اسم های عجیب غریب رو موتوراش میزاره
دلتا LX-250-ENDRO

نوع انجین : تک سیلندر – چهار زمانه –هواخنک
سیستم جرقه : CDI
سیستم استارت : الکتریکی
وزن خالص : 130KG
حجم باک : L 8
ترمز : عقب و جلو دیسکی
مجهز به کاربراتور شتاب دهنده

دارای استاندارد آلایندگی زیست محیطی EURO II

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

nopo
13-04-1391, 12:46 قبل از ظهر
من این موتورو از نزدیک دیدمش هیکل بزرگی داره و شرکت شاهین موتور واردش میکنه
اینم سایتش [Only registered and activated users can see links]
کلا اسم های عجیب غریب رو موتوراش میزاره
دلتا LX-250-ENDRO

نوع انجین : تک سیلندر – چهار زمانه –هواخنک
سیستم جرقه : CDI
سیستم استارت : الکتریکی
وزن خالص : 130KG
حجم باک : L 8
ترمز : عقب و جلو دیسکی
مجهز به کاربراتور شتاب دهنده

دارای استاندارد آلایندگی زیست محیطی EURO II

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

نوشته endroاما توي عكس رو.ي موتور نوشتهcross!!!!!
در ضمن اين همون تريل جديد شركت جهان دوچرخ و شركت ايژ روستا هستش و فقط كنسول چراغ جلوش با اونها فرق داره(طرح ياماها wr450وفلات 250)هستش

درضمن اين همون تريل طرح راديسون(هم تنه هم انجين ) خودمونه كه فقط فلاپها و باكش عوض شده ولي با همون كمك هاي معوملي قديم
نميدونم اينها در مورد ملت چي فكر ميكنند!

dariush
13-04-1391, 12:49 قبل از ظهر
کسی از دوستان تجربه سواری با این موتور داشته ؟

mim_mohajer
13-04-1391, 08:00 قبل از ظهر

mim_mohajer
13-04-1391, 08:07 قبل از ظهر
خداییش خیلی ظاهر نازی داره و خوش هیکله
من که قدم 175 به سختی پاهام به زمین میرسید
من زیاد سوار نشدم فقط یه دوری باهاش زدم تجربه قبلیم هیوسانگه125 که عمرا این موتور به پاش برسه
قیمتش الان 2400 :sad:

کوروش
13-04-1391, 08:27 قبل از ظهر
کاربراتور شتاب دهنده داره //// پس خیلی خوب دنده هارو پر میکنه و میشه گفت که تو همه رده های خودش یه سرو گردن از بقیه تیز تره

sezar
13-04-1391, 08:29 قبل از ظهر
نوپو جون کمک معکوس که عیب حساب نمیشه ، شاسی و قدرت موتور چجوریه ؟

Ali
13-04-1391, 08:52 قبل از ظهر
چه موتور خوشگلیه طراحی فلاپهاشم خیلی شبیه یاماهاست

نیما نادری
13-04-1391, 09:15 قبل از ظهر
کسی نداره تو تهران یک دور بزنیم باهاش ؟ نمایندگیش تو گمرک هست

باید از نزدیک بررسی بشه ولی فکر نکنم گمرکیه دقیقا اینی باشه که تو عکسه

خوش استیل و زیباست حداقل تو این عکسه

Ali
13-04-1391, 09:17 قبل از ظهر
بنظر موتور خوب و با کیفیتی میاد ولی تا تست نشه نظر قطعی نمیشه داد

soheilspeedart
13-04-1391, 11:54 بعد از ظهر
eeeee
من لنگه ی اینو دیدم، روبروی خونه یه مغازه س همیشه جلوش پارکه، آبی رنگه

روش زده 250 ارتفاع ش بلنده اما خیلی جمع و جوره، مثلا بهش میاد 125 باشه، صداش هم خیلی نرمتره نسبت به موتور من، اونم روش زده دلتا و یکم چینی ژاپنی روش نوشته، فردا ببنم اگه اجازه داد ازش عکس میگیرم

masoud67
17-06-1391, 04:56 بعد از ظهر
سلام دوستان توی منطقه ما خیلی زیاده این موتور در دو نوع تک اگزور و دو اگزور وجود داره شتاب و سرعتش خیلی خوبه ولی معایب زیادی داره کمبود قطعات که بزرگترین عیب این موتور هست و مشکل دیگه هم اینکه این موتور روغن بخار می کنه و توی راه طولانی موتور قفل می کنه تا الان 4 تا از این موتورا شاتون زده که اصلا هم گیر نمیاد یکی از بچه ها تمام ایران رو زیر پا گذاشت گیرش نیومد آخر هم کارخونه یه موتور نو رو براش اوراق کرد و شاتون بهش داد . بدنه هم خیلی ضعیفه با دوستم رفتیم کوه از ارتفاع پریدیم موتور من شوکا 200 هیچیش نشد ولی اون توپی عقبش شکست و کمک عقبش در رفت . کیلومتر شمار هم روز دوم خرابه . و خیلی معایب دیگه

ehsan23
01-12-1391, 03:18 بعد از ظهر
برج دوی امسال یه موتور فروشه داشت میگفت ژاپنیه،دو تومن

F.Shahgol
01-12-1391, 03:31 بعد از ظهر
اقا این موتور را دیروز تو سروش دیدم
250 بود و دو اگزوز خیلی خوشگل بود و ارتفاع کمک جلوش زیاد بود
خیلی حال کردم
شیطونه میگه برم بخرم
3800 بود
یکی از دوستام خرید عجب موتوریه
به نظرم بهتر روان بود
تا گاز میداد اسفالت را میکند و میرفت
شیطونه میگه بخرمش

- - - Updated - - -

ولی باید ببینیم امتحانش را چه طوری پس میده

- - - Updated - - -

تو این عکس که شما گزاشتی انجین موتور مشکی
ولی انجین موتور که من دیدم نقره ای بود و فکر کنم بهتر مشکیش باشه

vahidshah
01-12-1391, 03:51 بعد از ظهر
درباره این موتور منم یه زمانی تحقیقاتی کردم/انجینش طرح honda crf 230 هست و همون انجین رو فلات هم هست وباید لوازم فلات بهش بخوره
شاسی هم با دیدن عکسها ی این موتور و سی ار اف 230 مشترک نشون میده و انگار شاسیش هم از رو 230 کپی شده و فلاپ ها هم تقریبا شبیه اون و چراغ جلو مثل فلاته که از یاماها wr کپی شده

زینش نسبتت به فلات و تریل های دیگه باریک تر هست و تو سی ار فا هم باریکه و شدت احتمال کپی شاسی و استایل از رو 230 بیشتر میشه

اگه بحث کیفیتو بکنیم فلات و روان هم چینیه اینم چینی و اگه قرار باشه که هست شاسی از فلز ساده باشه باید استحکام شاسی در حد فلات و روان باشه./اما با توجه به اینکه شاسی هوندا سی ارف 230 ظریفه و کیفیت الیاژ فلز شاسی تو استحکامش نقش داشته و اطمینان حاصل شده و تولید شده و میشه.شاید تو فلات دیدن اگه اون شاسی ظریف با کیفیت این فلزهای چینی ساخته بشه اسیب پذیر میشه واسه اون تو فلات از شاسی ایاماها ایکس تی 250 استفاده کردن که لوله ها و اتصالات نسبتا صخیم ترو بیشتر داره و واسه اونه که سنگین تره /شاسی روان هم که خوب بوده به قیمتش وگپی شده

واین دلتا اگه با انجین فرمت فلات و شاسی سبک تر باشه تو تئو ری باید شتاب قدرت بیذره یشتری داشته باشه چون شاسیش سبک تره و شاید ضعیف تر شایدم ضعیف نباشه که بستگی به سطح رانندگی افرود و فشار ها مشخص میشه شاید یکی 10 سال داشته باشدش و کلا افرود نره و ارومو نرم برونه و هیجی نشه

کاربراتورش هم همون سیستم فلات هست اما با پمپ شتاب.که کارایی پمپ شتاب هم توکاربراتورهای چینی مشکوکه و گاهاترجیه داده میشه از سیستم خارج بشه و نمیشه مزیت قطعی باشه

حنس فلاپها و .. هم که باید مشابه باشه و یا باختلا ف کم چون هرسه تقریبا یه سطح هستن از نظر قیمت و سطحشون

شکستن توپی و.. توپرش هم اگه تجربه شده .ممکنه اره سازنده از توپی بی کیف استفاده کرده باشه و یا اتفاقا اون توپی یا توپی تولیدات ماه خاصی اونجور باشه یا کل تولیدات

و داشتن دو اگزوز هم مزیت خاصی نمیتونه بده .اگزوز ارو نیسکه تخلیه گاز و .. مهندسه نشده که و شاید نتیجش فقط تحمیل حمل وزن یه اگزوز اضافه به موتره

ehsan23
24-07-1392, 12:05 بعد از ظهر
من سه چهار ماهی سوار شدم،یه بار رفتم آفرود ک مشکلی پیش نیومد از نظر قدرت کم نمیاوورد اما لستیکای آشغالی داشت،مال منم 2 اگزوزه بود ک یکیشو برداشتم سبکتر بشه . مصرف خیلی بالایی داشت واس همین رفتم با یه پاس 135 عوضش کردم ک رفت تو پاچم.قیمتش توی 5راه پایین خیابون مدل 91 تک اگزوز خشک هست 3500 و دو اگزوز 92 از 17 شهریور قیمت گرفتم 4200

nima99
29-08-1392, 10:18 بعد از ظهر
اینم عکس دلتای 250 من
روان و فلات و از این قبیل رو تو جیبش جا میکنه:gigglesmile:

fazm
29-08-1392, 10:39 بعد از ظهر
اینم عکس دلتای 250 من
روان و فلات و از این قبیل رو تو جیبش جا میکنه:gigglesmile:

از کجا به این نتیجه رسیدی؟؟؟

nima99
29-08-1392, 10:42 بعد از ظهر
چون که شتاب بالایی داره .فلات و از این قبیل رو سوار شدم جون ندارن

fazm
29-08-1392, 10:47 بعد از ظهر
بیخیال بابا فلات 250 جون نداره؟!
میشه یکم از تجربیاتت تو این مدت که سواری گرفتی ازش بگی.
از نظر کیفیت.از نظر وزن.صداش.و هر نکته فابل توجه ایی.مرسی:hippie7:

nima99
29-08-1392, 10:55 بعد از ظهر
قفل کردن که داره یه سری 140 باهاش میرفتم که 40روزی بود روغن عوض نکردم و مثل اینکه روغن بخار کرده بود و قفل کرد .بعد باز کردن موتور فقط نصف لیوان روغن داشت وگرنه هیچ مرگش نمیشد شتابن هم عالیه برا کوه عالی صداش هم بستگی به شتاب موتور داره اگزوزش رو عوض کردم عالی شد .اگزوز قبلی صداش فرق میکرد با تریل های دیگه تو عکس معلومه

mata
01-09-1392, 09:12 بعد از ظهر
آره داداش دقیقا یکی از عیباش همینه که روغن بخار میکنه خیلی هم داغ میکنه کاش رادیات داشت.همیشه باید روغنشو چک کنی اما من 125 تا باهاش رفتم وقتی پیاده شدم کل بدنم رفته بود رو ویبره:gigglesmile:

Sgr_mehdi
06-04-1393, 11:10 بعد از ظهر
چون که شتاب بالایی داره .فلات و از این قبیل رو سوار شدم جون ندارن
مگه فقط به شتابه ؟
تا حالا تو شيب ٥٠ درجه خوردي زمين ببيني ميشه بلندش كرد اين نره غولارو
من خودم روان دارم
ولي ژاپني ١٢٥ سگش شرف داره به ٢٥٠ ايراني چيني

whnr
29-09-1393, 01:52 بعد از ظهر
سلام
دوستان توو دلتا مدل 93 این قضیه بخار شدن روغن حل نشده ؟ قیمت جدیدش چنده ؟

kotlas
02-06-1394, 06:36 بعد از ظهر
سلام دوستان
من یه قرمزشو دارم
فلاپ باک این موتور رو از کجا میتونم پیدا کنم
مشهد هستم
09158907650
دوستان کسی داشت تماس بگیرید لطفا

Magma
23-06-1394, 12:56 بعد از ظهر
موتور خیلی قوی ای هست. روغن بخار میکنه که مال گازخور بابا و حرارت بالاشه. میتونین رادیات روغن اضافه کنید یا هدرز استیل بزارید

whnr
25-07-1394, 10:14 بعد از ظهر
سلام دوستان
این دلتا هنوز تولید میشه
اگه تولید میشه کسی قیمتشو داره

m-s-d
25-07-1394, 11:02 بعد از ظهر
دوستان بین فلات و این موتور از نظر هندلینگ کدام بهتره؟آخه فلات خیلی سنگین به نظر میاد؟این هم همونطوریه؟

Meysam.tabandeh
06-11-1398, 07:02 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز
هرکس موتور Delta 250 داره لطفا شماره تماسش رو بده تا جهت تامین قطعات باهم در ارتباط باشیم.
ممنون از توجه همتون
این مطلب جهت تبلیغات نیست من خودم همین موتور رو دارم و دوست داشتم با دوستانی که این موتور رو دارن در ارتباط باشم جهت پشتیبانی به هم در تامین قطعات