PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مکمل روغن زادو

sadegh75
12-04-1391, 01:03 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان عزیز
من یک مکمل روغن توسایت دیدم مارک xado مدیر سایت می گفت اگه موتور روغن سوزی یا هر عیب و ایراد دیگه ای داشته باشه برطرف میکنه می گفت قدرت موتور ده درصد افزایش پیدا می کنه
می خاستم ببینم این مکمل برای موتور خوب هست یا نه ؟
کسی ازش اشتفاده کرده ؟

kourosh_bandit2
12-04-1391, 09:24 بعد از ظهر
کجا دیدی sadegh جان؟

sadegh75
14-04-1391, 07:24 بعد از ظهر
سایت tun.ir
می گفت سه تا تیوپ هر کدام 25000

RED-LINE
14-04-1391, 08:04 بعد از ظهر
بچه ها براي ماشين استفاده كردن به شدت جواب داده كمپرس سيلندر ها ميزون و يكشان شده براي موتور نميدونم...

Sent from my iPhon using Tapatalk

sadegh75
15-04-1391, 12:28 بعد از ظهر
توی سایت این توضیحات رو نوشته بود :
افزایش قدرت موتور - یکسان سازی و افزایش فشار سیلندرها تا بالاترین حد ممکن - افزایش فشار روغن - کاهش دمای موتور - کاهش مصرف سوخت تا 30% واقعی - کارایی و دوام محلول تا 100 هزار کیلومتر- افزایش قدرت وشتاب خودرو - بالا بردن طول عمر موتور تا 40% - کاهش صدا و لرزش موتور - رفع روغن سوزی در مراحل اولیه - کاهش آلایندگی و بهبود در سوخت -

sadegh75
15-04-1391, 01:05 بعد از ظهر
این سایت اصلی زادو هست
[Only registered and activated users can see links]

sadegh75
22-04-1391, 03:45 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان عزیز
من یک مکمل روغن توسایت دیدم مارک xado مدیر سایت می گفت اگه موتور روغن سوزی یا هر عیب و ایراد دیگه ای داشته باشه برطرف میکنه می گفت قدرت موتور ده درصد افزایش پیدا می کنه
می خاستم ببینم این مکمل برای موتور خوب هست یا نه ؟
کسی ازش اشتفاده کرده ؟
یکی نیست جواب مارو بده

barbyboy
11-06-1392, 07:33 بعد از ظهر
منم همین سوالو دارم......... بریزیم؟؟

mahdiii
26-08-1392, 08:43 قبل از ظهر
سلام به همه
من چند ماه پیش دنبال مکمل روغن موتور بودم، خیلی دنبال یه چیز اساسی گشتم. آخرش یه مکمل روغن موتور آلمانی خریدم به اسم rewitec که خیلی ازش راضی ام. صدای موتورم کمتر شده دودش هم کم شده. تکنولوژی اش نانو سیلیکونه که روی سطح داخلی موتور می شینه و یه لایه صیقلی ایجاد می کنه و ناصافی های داخل موتور رو ترمیم می کنه و عملکرد موتور رو تقویت می کنه. کلی گواهینامه اروپایی داشتن. به نظرم از زادو بهتره. زادویی ها یه کم اغراق می کنن. البته من ازشون نخریدم ولی اینا خیلی تکنیکی تر بودن

کوروش
26-08-1392, 08:50 قبل از ظهر
اگر دقت کرده باشین میگه رفع روغن سوزی در مراحل اولیه
یعنی اگر روغن سوزی در مراحل اولیه باشه یعنی هنوز به دود کردن نیوفتاده باشه رفعش میکنه

کلا مکمل ها خوب هستن ولی خیلی کم تو موتورسیکلت ازشون استفاده میشه/ باید یه تاپیک جامع واسشون بزارید تا ببینیم در دراز مدت جواب میده یا نه
اگر واقعا تاثیر گذار باشه می ارزه

شایسته فر
26-08-1392, 08:59 بعد از ظهر
ویسکوزیته و گراویتی رو میاره بالا
برای موتور هایی که دماشون خیلی زیاد میشه خوبه اما برای آب خنک هایی که دماشون زیاد تغییر نمی کنه پیشنهاد نمیشه

m-s-d
26-08-1392, 09:54 بعد از ظهر
من از این روغن موتور برای پیکان که وضعیت موتورش بحرانی بود و باید باز می شد برای عوض شدن سوپاپ ها و تراش اونها و سر سیلندر استفاده می کنم.قبلا یه چهار لیتری از اون رو 43 تومن خریدم که 10 هزار تا کار میکرد.به نسبت کارکردش نسب به روغن بهران تکتاز که قبل از اون استفاده می کردم قیمتش تقریبا معادل در میاد ولی خوب روش نوشته که در این روغن موتور از تکنولوژی نانو سرامیک استفاده شده و اینکه میره و در حفره های ریزی که داخل سیلندر است رسوب میکنه و به نوعی میشه گفت خاصیت مثلا احیا کننده داره. من اتفاقا این محلول نانو سرامیک رو که تقریبا تو یه بطری فکر کنم یک لیتری بود به صورت جدا پرسیدم اون موقع تقریبا شش ماه پیش فروشنده گفت 160 یا 170 تومن اگه یادم نرفته باشه.
اتفاقا برای من هم سوال بود که میشه توی موتور هم استفاده کرد؟؟ اون موقع توی موتور های هوا خنک خراب نمیشه و اینکه چند وقت به چند وقت باید عوضش کنی؟؟
ولی یه چیزی رو میدونم اون هم اینکه این روغن موتور، موتوری رو که خرابه رو درست نمی کنه ولی از فاجعه جلوگیری میکنه یا زمانش رو به عقب میاندازه!!

farhad1124
25-11-1393, 08:29 بعد از ظهر
مکمل زادو برای موتورهای دو و چهار زمانه

serdar
25-11-1393, 10:37 بعد از ظهر
مکمل زادو برای موتورهای دو و چهار زمانه

این که نصف بیشترش رو زده احیا گر :دی یاد عمل قلب می افته آدم

برا سی جی ارزش داره؟بعد همیشه باید استفاده شه یا نه عشقیه؟ تو مخزن روغن باید ریخت؟

vahidshah
26-11-1393, 12:06 قبل از ظهر
زادو مکمل احیاگر حتی مخصوص موتور سیگلت هم داره/منم رو موتورم استفاده کردم تاثیر افزایش قدرت فوقش 3 درصد!!یعنی واقعا هم بیشتر از اون ممکن نیس که/مگه یه سوپاپ اضافه میکنه که 10 درصد افزایش میده .درباره افزایش عمر هم من موتورو تتو گرمای زیاد تو حداکثر فشاروسرعت مدتی حدود 3ماه روندم و سوپاپ سوزوند که شاید اگه زادو نبود زودتر میسوخت یا شاید اگه نبود هم همون موقع میسوخت.ولی بعد باز شدن بعضی قطعات نسبت به موتورهای داری استحلاک مشابه بهتر مونده بود و برخی در حد اونها.مثلا تو موتور زنجیر تایمی من رو میل لنگ یخ چیزی مثل مورچه (خورشیدی ) جلوهست که زنجیر تایم رو میچرخونه .مکانیک میگفت با توجه به صدای انگشتی ها باید اونام خراب باشه که دیدیم نسبت به فلات هم اوضاع من بهتر مونده بود و تعویض نشد.البته صدا دادن انگشتی سوپاپ ها و یا سوختن سوپاپ یکمم از ..تعمیرکارشدچون من قبلا بردمکه این انگار زنجیر تایمش شل شده و... و گفت نه سالمه که بعد از باز شدن دیدیم زنجیر سفت کن کلا خرابه و تاحدی که رو تایم هم یکمی میتونسته تاثیر داشته باشه