PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه دایچی250 و پیشرو پارس

dariush
12-04-1391, 01:39 قبل از ظهر
سلام دوستان
چون این دو موتور تقریبا در یک قیمت هستن می خواستم یه مقایسه بگذارم
فقط لطفا از روی تعصب نظره خودتون رو بیان نکنید
و اینکه با دلیل نظره خودتون رو توضیح بدهید
با تشکر

این مشخصات دایچی250 هستش

Technical Data
Engine

Engine type
Single cylinder, 4 stroke, air-cooled

Displacement
249.0cc

Bore x stroke
72×61.2mm

Compression ratio
9.2:1

Maximum power
18.5hp(13.8kw)/7800rpm

Maximum torque
18.8N.m/6500rpm

Starting method
Electric / Kick

Ignition system
C.D.I

Idle speed
1300 rpm

Engine oil volume
1.3 L

Transmission

Transmission system
5-speed

Final transmission
Chain

Dimensions and Weight

Overall size (L×W×H)
2120mm×780mm×1070mm

Wheel base
1400 mm

Seat height
780 mm

Ground clearance
160 mm

Dry weight
149kg

Maximum load
150 kg

Fuel tank volume
16 L

Wheels and Brakes

Front tyre size
110/70 – 17

Rear tyre size
140/70 – 17

Brake (Front/Rear)
Disc / Disc

Other

Maximum speed
115km

Battery
12V 9AH

17242[Only registered and activated users can see links]

و اینم از پیشرو پارس

انجین
ویژگی ها

حجم موتور:
249 cc
-

سیستم:
چهارزمانه-تک سیلندر-هوا خنک

حداکثر قدرت:
[Only registered and activated users can see links]

سیستم احتراق:
CDI

سیستم انتقال نیرو:
5دنده

سیستم الکتریکی

استارت:
الکتریکی/هندلی

چرخها و سیستم ترمز

ترمز جلو:
دیسکی هیدرولیک

ترمز عقب:
دیسکی هیدرولیک

تایر جلو:
110.4 × 17

تایر عقب:
140.2× 17

طوقه:
اسپرت آلمینیومی

گنجایش مخزن سوخت

در حالت پر:
12 Lit

زاپاس:
2 Lit

قابل مصرف:
2.6 Lit

سایر

وزن خالص:
145 kg

حداکثر سرعت:
140 km/h

17243[Only registered and activated users can see links]

dariush
12-04-1391, 01:33 بعد از ظهر
دوستان کسی نظره خاصی نداره؟ به نظره من دایچی بهتره یکی از دلایلشم انه که زین 2 تیکه داره و جک وسطم نداره

Ali
12-04-1391, 02:18 بعد از ظهر
این دو موتور از همه نظر خیلی شبیه به هم هستن اما بنظر من دایچی قیافش بهتره اما پیشرو پارس یکم کیفیتش بهتره و کم دردسر تره البته مطمئن نیستم چون تا حالا خودم هیچ کدومو نداشتم

dariush
12-04-1391, 02:21 بعد از ظهر
این دو موتور از همه نظر خیلی شبیه به هم هستن اما بنظر من دایچی قیافش بهتره اما پیشرو پارس یکم کیفیتش بهتره و کم دردسر تره البته مطمئن نیستم چون تا حالا خودم هیچ کدومو نداشتم

من خودم چند وقتیه دربارهی این دو از کسایی که دارن میپرسم ولی نظرات متفاوت هستش حالا میخواستم ببینم اینجا به نتیجه میرسیم یا نه

sezar
12-04-1391, 02:24 بعد از ظهر
منم به نظرم پیشرو بهتر باشه ! چندتا از بچه ها که داشتن از ترمز هش خیلی تعریف کردن و اینکه موقع ترمز تعادلت رو بهم نمیزنه ،

در قیافه هم من پیشرو رو می پسندم آخه شبیه موتور سنگین هست ، استیل نشستن پشت سوزوکی و ابهت راکبش بیشتره

کیفیت هر دوتا فقط تا یک سال خوب هستن ، بعدش باید ردش کنی بره ، در ضمن انجین پیشرو تحت لیسانس سوزوکی هست

البته کوروش در مورد پیشرو با تجربه تر هست ، اونم بیاد بگه نظرش چیه ، آخه منم تا به حال هیچکدوم رو نداشتم

sezar
12-04-1391, 02:27 بعد از ظهر
منم به نظرم پیشرو بهتر باشه ! چندتا از بچه ها که داشتن از ترمز هاش خیلی تعریف کردن و اینکه موقع ترمز تعادلت رو بهم نمیزنه ،

در قیافه هم من پیشرو رو می پسندم آخه شبیه موتور سنگین هست ، استیل نشستن پشت پیشرو قشنگ تره و ابهت راکبش بیشتره ، صداشم قشنگه ، صدای دایچی رو نشنیدم

کیفیت هر دوتا فقط تا یک سال خوب هستن ، بعدش باید ردش کنی بره ، در ضمن انجین پیشرو تحت لیسانس سوزوکی هست

البته کوروش در مورد پیشرو با تجربه تر هست ، اونم بیاد بگه نظرش چیه ، آخه منم تا به حال هیچکدوم رو نداشتم

کوروش
12-04-1391, 04:21 بعد از ظهر
هر دو چینی هر دو روز اول پرگاز پر ابهت و عالی هر دو روز اول خوشکل و ...ولی کیفیتشون یکیه و هر دو بعد مدتی به شدت به سروصدا میوفن/ به خصوص صدای بد انجین/حالا اگه قیمتشون مناسب باشه می ارزه ولی متاسفانه .............. پیشرو از قدیم خیلی بی کیفیت بوده ولی جدیدا دار کیفیت کاراشو میبره بالا

kourosh_bandit2
12-04-1391, 07:12 بعد از ظهر
دایچی از نظر هندلینگ بهتره از پیشرو نرم تره -شناب دایچی بیشتره- ایستایی تو کفی دایچی بیشتره- ترمز های پیشرو خیلی سر تر از دایچی ترمز عقب دایچی مزخرف. تیپ پیشرو بیشتر به 250 میخوره- از لحاظ فنی دایچی سره چون 4 سوپاپ- دایچی بشتر موتورش صدا میده- دایچی تو بورس تره تا پیشرو-هردو ضعف تامین قطعات رو دارن- هیمنا برای تصمیم گیری فکر میکنم کافی باشه.

dariush
12-04-1391, 07:53 بعد از ظهر
دایچی از نظر هندلینگ بهتره از پیشرو نرم تره -شناب دایچی بیشتره- ایستایی تو کفی دایچی بیشتره- ترمز های پیشرو خیلی سر تر از دایچی ترمز عقب دایچی مزخرف. تیپ پیشرو بیشتر به 250 میخوره- از لحاظ فنی دایچی سره چون 4 سوپاپ- دایچی بشتر موتورش صدا میده- دایچی تو بورس تره تا پیشرو-هردو ضعف تامین قطعات رو دارن- هیمنا برای تصمیم گیری فکر میکنم کافی باشه.
هردوشون که ترمزش یه مدل هست چطوری پیشرو بهتره ؟

kourosh_bandit2
12-04-1391, 09:30 بعد از ظهر
هردوشون که ترمزش یه مدل هست چطوری پیشرو بهتره ؟

ایرو دینامیک. پیشرو خمیدگی راکب روش بیشتره وقتی ترمز گرفته میشه کمک ها بیشتر کپ میشن و کنترل بشتر ی خود من روی پیشرو حس کردم تا دایچی. چندین بار هم تست کردم بازم پیشرو بهتر بوووده. دقیقا میشه مثل فرق ترمز گیری توی اپاچی با پالس . که اپاچی خیلی امنیت بیشتری به ادم میده قدرت بیشتری توی ترمز گیری داره. اینا همش به ایرو دینامیک و طراحی موتور ربط داره.

shahriar
12-04-1391, 09:33 بعد از ظهر
سرعت و شتاب دايچي بيشتره مشكلش اينكه فرمون نداره.
اما با بيشرو راحت تره ميشه مانور داد

7thRING
12-04-1391, 11:24 بعد از ظهر
من خودم از هردو خوشم میاد.
ولی چون خودم مینیه دایچیو دارمو خیلیم ازش راضیم میگم دایچی بهتره.
این مینی ای که من دارم خیلی خوب جواب داده حداقل تا الان.
حداکثر وزنی که می تونست تحمل کنه 90 کیلو بود ولی من دو ترکه سوار میکردم موتور اخ نمی گفت.
من دایچیو می پسندم.

dariush
13-04-1391, 12:25 قبل از ظهر
سرعت و شتاب دايچي بيشتره مشكلش اينكه فرمون نداره.
اما با بيشرو راحت تره ميشه مانور داد
منظوره شما از فرمون نداشتن اینه که فرمونش بالا تر هستش یا از لحاظ زیبای گفتین؟

7thRING
13-04-1391, 12:40 قبل از ظهر
منظورشون اینه که توی مانور دادن سخت تره.
فرمون سفت تری داره.
با پیشرو راحت تر میشه فرمون داد

dariush
13-04-1391, 12:47 قبل از ظهر
منظورشون اینه که توی مانور دادن سخت تره.
فرمون سفت تری داره.
با پیشرو راحت تر میشه فرمون داد

تا اونجای که من توی تاپیکه پیشرو پارس دیدم همه میگفتن که فرمونش نسبت به موتور های دیگه خیلی کمتر میپیچه

shahriar
13-04-1391, 09:31 قبل از ظهر
فرمونش هم زيادي بزرگه هم ادم باهاش خوب نميتونه تعادل برقرار كنه.
درسته فرمون بيشرو كمتر ميچرخه ولي خيلي راحت با فرمون بازي كرد.
مصرف بنزين دايچي بيشتره

shahriar
14-04-1391, 09:33 قبل از ظهر
اينم يادم رفت بگم كه دايچي سواريش نرم تره.كلا نسبت به بيشرو نرم تره

amin lj
14-04-1391, 11:00 قبل از ظهر
با سلام خدت بچه ها آقا داریوش بلاخره تاپیک مقایسه رو زدی ها دمت گرم :29dz8zk:

من یه مدت دایچی داشتم یکی از دوستام هم الان پیشرو پارس داره که گاهی اوقات دست منه
این دو موتور از لحاظ سیستم انجین و سامانه ی ساخت بیشتر از 90 درصد شبیه هم هستند اینجا یه مقایسه مختصر میکنم:
1.از لحاظ شتاب و تاپ اسپید باید بگم شتاب دایچی یه کم بیشتره و پیشرو وقتی تو دور میوفته خوب میاد بالا(کسای که پیشرو دارن میدونن)ولی از نظر تاپ اسپید هیچ فرقی با هم ندارن
2.از نظر کیفیت قطعات بدنه مثل چراغ ها و صندلی زین و کیلومتر و فلاپ ها مال دایچی بهتره ولی از لحاظ کیفیت کلاچ و دنده و ترمز و پدال ه پیشرو بهتره آمپر بنزین کیلو متر پیشرو در حال حرکت قاطی میکنه باید وایسی تا دقیق نشون بده
3.از نظر هندلینگ و چسبندگی به زمین و ثبات تو سرعت برتری با پیشرو هستش چون یه مقدار سنگینتره همچنین ثبات تو سرعت بالای 100 کیلومتر و احساس راحتی تو این سرعتا به نظر من پیشرو بهتره
4.قدرت مانور فرمون دایچی کمتر از پیشرو هستش پیشرو سر پیچ ها خیلی بهتر از دایچی میخوابه
5.در کل شاسی دایچی بهتره و وزنشم کمتره وراحت تر جابه جا میشه و تو دسته
6.لاستیک های پیشرو از دایچی بهتره
7.مصرف سوخت دایچی بین 4تا5 لیتر تو هر صد کیلومتر هستش ولی پیشرو بین 3 تا 3.5 هست باک دایچی 17 تا میگیره باک پیشرو 22 تا میگیره
8.لوازم یدکی جفتشون بد گیر میاد ولی گمرک داره در کل فکر میکنم پیشرو رو بهتر میشه لوازم موتورای دیگه رو بهش خوروند چون انجینش با تریل پیشرو 250 یکی هست و قطعات اون و بعضی تریل ها بهش میخوره
9. نکته مهمی رو هم که باید بگم اینه که طبق تحقیقاتی که من درباره موتور پیشرو پارس و دایچی کردم واز اساتیدی که این دو موتورو داشتن مثل آقای میلاد هرکول که الان پالس 220 داره پرسیدم میگن کلا پیشرو پارس موتور کم آزار تر و بی دردسر تری نسبت به دایچی هست و دایچی رسیدگی بیشتری می طلبه
10.سری جدید 90 و 91 دایچی رو نمیدونم ولی سری 89 که من سوار میشدم دو تا مشکل بزرگ داشت که همه دوستانی که این موتورو داشتن با من موافقن یکی ریپ زدن تو دور بالا و موقع گرم شدن انجین بود که واقعا آدم رو کلافه میکنه مخصوصا تو آب و هوای گرم که میگی الان انجین کنده میشه دوم روغن ریزی از زیر دری برق هست که جک رو خیس روغن میکنه مشکل ریپ رو میگن با گشاد کردن ورودی بنزیممیشه حل کرد یکی از دوستان این کارو کرده بود ولی مصرف بنزین موتورش به 5.5 لیتر تو هر صد کیلومتر رسیده بود
11.از نظر ظاهری هم من بیشتر ظاهر دایچی رو می پسندم

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اگه بازم سوال داشتین در خدمتیم باید تاپیک رو بترکونیم چون مال آقا داریوشه:999:

یا علی مدد

sina st
14-04-1391, 11:36 قبل از ظهر
کدومیکی هیکلش عضلانی تره ؟

MGEngineer
14-04-1391, 11:44 قبل از ظهر
من مقایسه amin رو به عنوان کسی که پیشرو داره تایید میکنم ولی خودم تا حالا داییچی سوار نشدم و نمیدونم راجبش نظر بدم

dariush
14-04-1391, 01:36 بعد از ظهر
من از دو تا از بچه های همین سایت که پرسیدم و هر دو دایچی 91داشتن یکیشون میگفت مشکل ریپ زدن داره و با گشاد کردن دریچه بنزین بر طرف شده و یکی دیگشون هم این مشکل رو نداشت و موتوره هردو هم 2 ماه بود که استفاده میکردن نظرات متفاوت هستش خیلی عجیبه و شانسی

amin lj
14-04-1391, 03:25 بعد از ظهر
من از دو تا از بچه های همین سایت که پرسیدم و هر دو دایچی 91داشتن یکیشون میگفت مشکل ریپ زدن داره و با گشاد کردن دریچه بنزین بر طرف شده و یکی دیگشون هم این مشکل رو نداشت و موتوره هردو هم 2 ماه بود که استفاده میکردن نظرات متفاوت هستش خیلی عجیبه و شانسی

درسته تا حدودی شانسیه ولی به آب بندی کردن و نحوه استفاده هم خیلی ربط داره من خودم به آب بندی مخصوصا برای موتورای چینی خیلی اعتقاد دارم تاثیر مستقیمی تو طول عمر موتور میذاره

بعضی ها از اول که موتورو میگیرن گاز کشش میکنن بعضی ها هم هواشو دارن که تا درصد بالایی رعایت این نکته تاثیر گذاره
درسته گشاد کردن درچه شاید ریپ رو برطرف کنه ولی بنزین..................

تو جواب اون دوستمون هم باید بگم پیشرو پارس به دلیل باک بزرگ تر و دم پهن تر کلا از دایچی درشت تره ولی من خودم ظاهر دایچی رو میپسندم

dariush
14-04-1391, 03:30 بعد از ظهر
من شنیدم که کاربرات این ها مشکل داره امکان دستکاری کاربرات پیشرو بیشتر هستش

amin lj
14-04-1391, 03:45 بعد از ظهر
والا کاربرات پیشرو تا جایی که من دیدم مشکلی نداره

dariush
14-04-1391, 07:21 بعد از ظهر
امین توجه کردی که این تاپیکو فقط من و شما داریم ادامش میدیم :4chsmu1: فکر کنم کسی علاقه ای به این دو موتور نداره:s (9)::waiting:
حالا بگذریم
به نظره من این ریپ زدنش مربوط به کاربرات هستش که تنظیم نیست

amin lj
14-04-1391, 09:49 بعد از ظهر
امین توجه کردی که این تاپیکو فقط من و شما داریم ادامش میدیم فکر کنم کسی علاقه ای به این دو موتور نداره
حالا بگذریم
به نظره من این ریپ زدنش مربوط به کاربرات هستش که تنظیم نیست

آره بابا بچه های این سایت همه پولدارن هیو و دایلیم و مگلی و نینجاو....سوار میشن هیچ کس دنبال موتور چینی ما فقیر بیچاره ها نمیاد:mad_majidonline::hanghead::3ztzsjm:

راجب کاربرات هم باید بگم درسته تنظیم نیست هوا و سوخت تو دور بالا درست با هم ترکیب نمیشن ولی من و بچه هایی که این موتور داشتن پدر کاربرات رو دراوردیم هر کلکی که بلد بودیم زدیم و لی درست نشد که نشد.........

nima360
18-04-1391, 06:23 بعد از ظهر
با سلام خدت بچه ها آقا داریوش بلاخره تاپیک مقایسه رو زدی ها دمت گرم :29dz8zk:

من یه مدت دایچی داشتم یکی از دوستام هم الان پیشرو پارس داره که گاهی اوقات دست منه
این دو موتور از لحاظ سیستم انجین و سامانه ی ساخت بیشتر از 90 درصد شبیه هم هستند اینجا یه مقایسه مختصر میکنم:
1.از لحاظ شتاب و تاپ اسپید باید بگم شتاب دایچی یه کم بیشتره و پیشرو وقتی تو دور میوفته خوب میاد بالا(کسای که پیشرو دارن میدونن)ولی از نظر تاپ اسپید هیچ فرقی با هم ندارن
2.از نظر کیفیت قطعات بدنه مثل چراغ ها و صندلی زین و کیلومتر و فلاپ ها مال دایچی بهتره ولی از لحاظ کیفیت کلاچ و دنده و ترمز و پدال ه پیشرو بهتره آمپر بنزین کیلو متر پیشرو در حال حرکت قاطی میکنه باید وایسی تا دقیق نشون بده
3.از نظر هندلینگ و چسبندگی به زمین و ثبات تو سرعت برتری با پیشرو هستش چون یه مقدار سنگینتره همچنین ثبات تو سرعت بالای 100 کیلومتر و احساس راحتی تو این سرعتا به نظر من پیشرو بهتره
4.قدرت مانور فرمون دایچی کمتر از پیشرو هستش پیشرو سر پیچ ها خیلی بهتر از دایچی میخوابه
5.در کل شاسی دایچی بهتره و وزنشم کمتره وراحت تر جابه جا میشه و تو دسته
6.لاستیک های پیشرو از دایچی بهتره
7.مصرف سوخت دایچی بین 4تا5 لیتر تو هر صد کیلومتر هستش ولی پیشرو بین 3 تا 3.5 هست باک دایچی 17 تا میگیره باک پیشرو 22 تا میگیره
8.لوازم یدکی جفتشون بد گیر میاد ولی گمرک داره در کل فکر میکنم پیشرو رو بهتر میشه لوازم موتورای دیگه رو بهش خوروند چون انجینش با تریل پیشرو 250 یکی هست و قطعات اون و بعضی تریل ها بهش میخوره
9. نکته مهمی رو هم که باید بگم اینه که طبق تحقیقاتی که من درباره موتور پیشرو پارس و دایچی کردم واز اساتیدی که این دو موتورو داشتن مثل آقای میلاد هرکول که الان پالس 220 داره پرسیدم میگن کلا پیشرو پارس موتور کم آزار تر و بی دردسر تری نسبت به دایچی هست و دایچی رسیدگی بیشتری می طلبه
10.سری جدید 90 و 91 دایچی رو نمیدونم ولی سری 89 که من سوار میشدم دو تا مشکل بزرگ داشت که همه دوستانی که این موتورو داشتن با من موافقن یکی ریپ زدن تو دور بالا و موقع گرم شدن انجین بود که واقعا آدم رو کلافه میکنه مخصوصا تو آب و هوای گرم که میگی الان انجین کنده میشه دوم روغن ریزی از زیر دری برق هست که جک رو خیس روغن میکنه مشکل ریپ رو میگن با گشاد کردن ورودی بنزیممیشه حل کرد یکی از دوستان این کارو کرده بود ولی مصرف بنزین موتورش به 5.5 لیتر تو هر صد کیلومتر رسیده بود
11.از نظر ظاهری هم من بیشتر ظاهر دایچی رو می پسندم

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اگه بازم سوال داشتین در خدمتیم باید تاپیک رو بترکونیم چون مال آقا داریوشه:999:

یا علی مدد

سلام دوست من.شما همه چیز رو وارونه گفتی داداشم.دایچی وزنش 149 هست.ولی پیشرو وزنش 145.دایچی باکش 16تایی تازه موتور خود من که دستکاری هم شده مصرفش به زور برسه صدی 4 تا.شما چه طور میگی 5 / 5.5 ؟؟؟
ضمنا هردوشون ترمز گیری خوبی دارن.من با سرعت 110تا با دایچی ترمز زدم میخ کوب.اصلا زیر پام چوب نشد ضمنا بعضیا که میگن دایچی ترمز عقبش زود قفل میکنه واسه اینکه لنت ترمزشون خوب نیس.وگرنه اصلا قفل نمیشه.من تا حالا تجربه رانندگی با پیشرو نداشتم اما از اونایی که داشتن پرسیدم تقریبا حدود 95درصد توی یه مایه هستن.
هر کدوم یه مزیت داره یه عیب.
یا علی.

amin lj
19-04-1391, 12:20 قبل از ظهر
دایچی باکش 16تایی تازه موتور خود من که دستکاری هم شده مصرفش به زور برسه صدی 4 تا.شما چه طور میگی 5 / 5.5 ؟؟؟
سلام آقا باک این موتور با ذخیرش تقریبا حدود 17 تا میگیره بعد من اون مصرف 5 5.5 رو در صورت دستکاری کاربرات برای برطرف کردن ریپ گفتم دوستم این کارو کرد مصرفش 5.5 شد

دایچی وزنش 149 هست.ولی پیشرو وزنش 145

وزن پیشرو پارس با باک پر حدود 160 کیلو میشه دایچی هم حدود 150 کیلو

هر کدوم یه مزیت داره یه عیب.

به شدت موافقم

یا علی................:flower4:

nima360
19-04-1391, 03:52 بعد از ظهر
وزن پیشرو پارس با باک پر حدود 160 کیلو میشه دایچی هم حدود 150 کیلو

بله درسته منظور من وزن خالصشون بود که دایچی کمی بیشتره.
ولی انصافا من دایچی و پیشرو بیشتر از پالس قبول دارم نمیدونم چرا ولی اصلا با پالس حال نمیکنم.

sorryweakmotor
20-04-1391, 12:56 قبل از ظهر
آقا دمه همتون گرم اطلاعات خوبی میدینمنم بین این دوتا موتور شک دارمدلم با دایچیه و مثل اینکه پیشرو یکم با کیفت تره موتوریشو میگمالبته برداشت من بود از حرفای کلی دوستامون

dariush
20-04-1391, 01:47 قبل از ظهر
آقا دمه همتون گرم اطلاعات خوبی میدینمنم بین این دوتا موتور شک دارمدلم با دایچیه و مثل اینکه پیشرو یکم با کیفت تره موتوریشو میگمالبته برداشت من بود از حرفای کلی دوستامون

چه قدر اینجا خاک خورده
به نظره من یکی از معایب بزرگه پیشرو پارس همین امپر بنزینش هستش که موقع حرکت تکون میخوره من خودم از خیلی از پیشرو سوارا پرسیدم (همشون) میگفتن این مشکلو داره و اینکه چون فرمون پیشرو پارس پایین تره ظاهره قشنگتری داره و ابهت بیشتر ولی هنوز این عیبو داره و به نظره من هرکی که خواست یکی از این دو موتور بخره با توجه به سلیقش انتخاب کنه

monazzah
28-06-1391, 11:47 بعد از ظهر
من خودم دارم پیشرو پارس 250 می گیرم

nima360
07-07-1391, 09:09 قبل از ظهر
چه قدر اینجا خاک خورده
به نظره من یکی از معایب بزرگه پیشرو پارس همین امپر بنزینش هستش که موقع حرکت تکون میخوره من خودم از خیلی از پیشرو سوارا پرسیدم (همشون) میگفتن این مشکلو داره و اینکه چون فرمون پیشرو پارس پایین تره ظاهره قشنگتری داره و ابهت بیشتر ولی هنوز این عیبو داره و به نظره من هرکی که خواست یکی از این دو موتور بخره با توجه به سلیقش انتخاب کنه
با آقا داریوش موافقم.انتخاب بین این دو فقط سلیقه ای.چون اونقدر که فکر میکنم تفاوت چندانی بینشون نمیبینم.

shahriar
07-07-1391, 11:24 بعد از ظهر
كمك عقب بيشرو نسبت به دايچي ضعيفتره

ya ali
09-08-1391, 11:16 بعد از ظهر
منم به نظرم پیشرو بهتر باشه ! چندتا از بچه ها که داشتن از ترمز هش خیلی تعریف کردن و اینکه موقع ترمز تعادلت رو بهم نمیزنه ،

در قیافه هم من پیشرو رو می پسندم آخه شبیه موتور سنگین هست ، استیل نشستن پشت سوزوکی و ابهت راکبش بیشتره

سلام داداشي.داداش چون دوستات يا بچه ها پيشرو دارن اونو بهتر فرض ميكني چون اگه دوستات دايچي داشت دايچي رو بهتر ميگفتي بعدشم داداشه من دايچي از پيشرو زيادتر به موتور سنگين شباهت داره دايچي مثل دوكاتي ميمونه ترمر هردوتاشم هم پيشرو هم دايچي يكي است شايدم دايچي بهتر باشه به خاطر اين كه دايچي سنگين هست

mv agosta
11-06-1393, 01:10 بعد از ظهر
سلام دوستان
قیمت 0 دایچی 250 و پیشرو پارس 250 چنده؟
از هر لحاظ کدومشون بهتره چون میخوایم یکی برا پسر عموم بخریم
لطفا کمک کنید

ابوالفضل88
21-06-1393, 09:09 بعد از ظهر
دایچیی بهتره به نظرم سرعت بیشتر نرم تر بودن زیبایی شتاب بیشتر

هیچ کدومشون تولید نمیشن

ابوالفضل88
26-07-1393, 01:54 بعد از ظهر
سلام دوستان یه 2.3 روز پیش یزد بودیم آخر شب رفتیم بیرون گشت بزنیم دم چراغ قرمز یه دایچی و یه پیشرو 250 اومده بودن شب گردی وقتی چراغ سبز شد هردو گازیدن من همراه پسرعموم هم با پژو گازیدم اول دایچی زدجلو بعد پیشرو با اختلاف زیادی جلو زد ماهم که عقب تر از همه :wall3:

حالا که هردورو دیدم پیشرو قشنگتر بود البته یارو موتورشو تمیز نگه داشته بود

ابوالفضل88
26-07-1393, 03:48 بعد از ظهر
سلام دوستان یه 2.3 روز پیش یزد بودیم آخر شب رفتیم بیرون گشت بزنیم دم چراغ قرمز یه دایچی و یه پیشرو 250 اومده بودن شب گردی وقتی چراغ سبز شد هردو گازیدن من همراه پسرعموم هم با پژو گازیدم اول دایچی زدجلو بعد پیشرو با اختلاف کمی جلو زد ماهم که عقب تر از همه :wall3:

حالا که هردورو دیدم پیشرو قشنگتر بود البته یارو موتورشو تمیز نگه داشته بود

خرید این 2 موتور مثل خرید پراید من پیشرو رو میپسندم فلانی دایچی با این قیمتاشون ارزش خریدن دارن فاصلشون هم کم بود 4.5 متر من در متن اشتباه گفتم

ابوالفضل88
17-08-1393, 04:17 بعد از ظهر
من در پست بالایی اشتباه نوشتم حالا که هردورو دیدم دایچی قشنگتر بود ازیکی دوستام که پیشرو پارس داره پرسیدم این بهتره یا دایچی گفت دایچی از نظر شتاب و سرعت حدود 10 کیلومتر دایچی بیشتراز پیشرو من دلیل میدم چون دایچی که در یزد دیدم تمیز نبوده که از پیشرو یکم عقب اوفتاده 4.5 متر من نوشتم خیلی زیاد جلوزده :biggrin:

mr.foad
21-12-1393, 01:39 قبل از ظهر
فکر نمیکنید مقایسه ی این دوتا چندان درست نباشه ؟!
دایچی250 حدود 18.5 اسب قدرت داره ولی پیشرو 13 تا ! اینا نمیتونن باهم مقایسه شن !

amir giant
24-02-1394, 01:20 بعد از ظهر
سلام به همه کی همچین حرفی زده که قدرت دایچی از پیشرو بیشتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:3ztzsjm::3ztzsjm::vardane::mad: اصلا اینطور نیست فقط دایچی تو سرعت اولیه یه خورده خوبه ولی بقیه اش پیشرو ازش سرتره

afshin.shz
26-02-1394, 03:36 بعد از ظهر
اقایون دایچی 250دارم خیلی موتور خوبیه اما یهو شاتون زد هیچیش سالم نموند از جمله
گیربکس
میل ماهک
رینگ پیستون
شاتون
گیت سوپاپ ها
سوپاپ دود و بنزین
سیلندر
پوسه وسط و پوسه شماره
استارت که خورد شد