PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صداگیری پالس 180 ug4

memolove62
11-04-1391, 02:44 بعد از ظهر
سا سلام خدمت دوستان عزیز و استاتید گرامی
من یه یک ماهی هست که 180 گرفتم موتوره خوبیه خداروشکر
فقط یه صداهایی میده که ادمو یکم اذیت میکنه البته نه صداهایی که بگین موتور خرابه
منظورم وز وز از جلوی موتوره که از موتور نو ادم این انتظارو نداره
بهرحال گفتم که دوستانی که صداگیری کردن برامون بنویسن که مثلا فلان صدا از کجاست و چطوری میشه حلش کرد
ممنون
موتور من هم از قسمت جلو یه صدای ویز ویز میده که هرچی دوره موتور میره بالا صداش بیشتر میشه
کیلومتر نگاه کردم حتی بازش کردم ولی مشکلش حل نشد
لطف کنین راهنمایی کنین

memolove62
11-04-1391, 02:54 بعد از ظهر
در مورد صدای جیر جیر زیر باک ، باید باک رو باز کنید لاستیکهای رو بدنه که باک روی اونا سوار میشه رو یکم چرب کنید تا باک روی اون ساییده نشه و جیر جیر نکنه

memolove62
11-04-1391, 02:56 بعد از ظهر
یکی از دوستانم موتورش یه صدایی میداد که هیچکس نفهمید از چیه انگار که از داخل موتور و گیربکس ناله میکنه و صدای بدی داشت
آخر فهمیدیم صدا از پلاستیکهای بغل گارد همون پلاستیک کوچیک سیاهها هست
که دورشون چسب زدیمو جا زدیم کلا صدا رفت

Masoud
11-04-1391, 03:40 بعد از ظهر
دوستان خوب راهنمایی کردن ...
موارد دیگه : اگه موتور صفر باشه شاید پیچ دسته موتور شل شده باشه که نیاز به سفت کردن داره و کل صدای موتور گرفته میشه ...
یه بار کاسه چراغ و باز کن ببین سوکت ها به بدنه ی کاسه نچسبیده باشن ...
لامپ های راهنما رو چک کن ....
جاپایی ها ...
اگر مغزی کیلومتر و هم باز کردی چک کردی با چیزایی که بچه ها گفتن دیگه جای خاصی نمی مونه
البته چون صدای موتور ات از جلو هستش بیشتر موارد جلو رو چک کن اینا کلی بود

ar30-tnt
30-04-1391, 01:00 بعد از ظهر
اون صدای که دوستمون گفتن از جلوی موتور میاد،به احتمال 99 درصد ماله اوون سوراخ کوچیک بغل اگزوزه که یه سانت با قفسه فاصله داره،بدجوری رو مخه

memolove62
02-05-1391, 09:11 قبل از ظهر
دوستان کسی دیگه نظری نداره ؟
دیروز تو راه در حال حرکت دقت بیشتری روی صدا کردم که از کجا میاد
گفتم شاید اصلا از جلو نباشه و از انجین باشه یه صدایی مثل اینکه پیچ شل باشه و واشر پشت پیچ بلرزه
اوون سوراخ که دوستمون گفت بغل اگزوز هست رو پیدا نکردم

memolove62
04-05-1391, 08:38 قبل از ظهر
دیروز رفتم یه تعمیرگاه گفتش که صدا برای شیر برقی هستش
اتفاقا دقت کردم دیدم که صدا از همون جاها میاد
کسی به این مشکل برخورده ؟
موتور نو اخه باید اینجوری باشه ؟:wall3:

ABBAS RR
20-05-1391, 01:37 بعد از ظهر
دوستان سلام من هم یه موتور 180 دارم که این مشکل رو داره .اگر چراغ جلو رو باز کردین یه چسب برق دوره تمام سیمها ببند بعد یادت نر وقت بستن خار بالای چراغ رو جا بندازی .وگرنه صدای بدی میفته تو موتور . برای امتحان سوار موتور بشو تو حرکت چراغ جلو رو دست بزن ببین قطع میشه.