PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : roso 160cc/روسو 160 سی سی

عابدی
08-04-1391, 09:39 بعد از ظهر
سلام.بچه ها من چند وقت پیش این تریل و دیدم خیلی از قیافش خوشم اومد.یارو میگفت تکنولوژیه جدیدی داره رادیات روغنه و این حرفا.به هر حال من چون بهش شک داشتم نخریدم.:297:قیمت هم 2650 میداد.ماله شرکت ثامن مشهده.160 سی سی.لاستیکای تو شهری داره.هر کی دارتش یا ازش اطلاعات داره بیاد نظر بده خوشحال میشم:flower4:
[Only registered and activated users can see links]

عابدی
08-04-1391, 09:41 بعد از ظهر
ROSO 160
Engine: Single Cylinder, 4 Stroke
Gear System: 5
Maximum Speed: 95km/h
Wheel Base: 1425 mm
N.W: 127 KG
Start Mechanism: Kick/Electric
Front Shock absorber: Up-Down
Rear Shock absorber: Unit Central
Fuel Tank Capacity: 6.5 L
Battery: 12 V, 7 A
Brake System: Disk/ Disk
Wheel: Spoke

شرمنده انگلیسیه

02109002
08-04-1391, 10:46 بعد از ظهر
ROSO 160
Engine: Single Cylinder, 4 Stroke
Gear System: 5
Maximum Speed: 95km/h
Wheel Base: 1425 mm
N.W: 127 KG
Start Mechanism: Kick/Electric
Front Shock absorber: Up-Down
Rear Shock absorber: Unit Central
Fuel Tank Capacity: 6.5 L
Battery: 12 V, 7 A
Brake System: Disk/ Disk
Wheel: Spoke

شرمنده انگلیسیه

موتور: تک سیلندر، 4 زمانه
سیستم دنده: 5 دنده
حداکثر سرعت: 95 کیلومتر بر ساعت
فاصله دو محور : 1425 میلی متر
وزن : 127 کیلوگرم
شروع : هندل ، استارتی
تعلیق جلو : دوشاخ معکوس
تعلیق عقب : تک کمک وسط
ظرفیت مخزن سوخت : 6.5 لیتر
باطری: 12 ولت ، 7 آمپر
سیستم ترمز: جلو و عقب هر دو دیسکی می باشد
چرخ : سیم پره ای

nopo
08-04-1391, 11:28 بعد از ظهر
موتور: تک سیلندر، 4 زمانه
سیستم دنده: 5 دنده
حداکثر سرعت: 95 کیلومتر بر ساعت
فاصله دو محور : 1425 میلی متر
وزن : 127 کیلوگرم
شروع : هندل ، استارتی
تعلیق جلو : دوشاخ معکوس
تعلیق عقب : تک کمک وسط
ظرفیت مخزن سوخت : 6.5 لیتر
باطری: 12 ولت ، 7 آمپر
سیستم ترمز: جلو و عقب هر دو دیسکی می باشد
چرخ : سیم پره ای
دوشاخ معکوس=كمك معكوس

در ادامه تكميل تاپيك

اين موتور متعلق به شركت زونگ شن چينه كه اولين بار سال 89 با قيمت حدود 2.200 توي بازار به تعداد محدودي اومد
سند حرفم:

يكي از مشتري هاي علي زابل كه تك تيرانداز يگان ويژه بود(طرف بچه شمال بود)يك دونه داشت ([Only registered and activated users can see links])

اين موتور رو شركت كبير هم وارد ميكنه
سند حرفم:

اگه توي تصوير كبير دقت بكنيد مي بينيد كه كمكش معكوس نيست!!
اما توي اون لينك شركت زونگشن نگاه كنيد مي بينيد كه كمك معكوسه!!

موتور بدي به نظر نمياد ولي خب 150 سي سي حجم كميه واسه تريل-نكته بعدي اينكه به نظرم مثل چيني هاي ديگه خوشگله .طرف اين موتور رو 6ماه داشت بعدش تمام فلاپهاش رنگش عوض شده بود.

درضمن اين مدل([Only registered and activated users can see links]) رو هم شركت ايران دوچرخ و شركت ايژ روستا جديدا وارد ميكنند كه كيفيت مونتاژ و اچاركشي واقعا آشغالي دارن

عابدی
08-04-1391, 11:41 بعد از ظهر
از نظر قیافه مال ثامن مشهد خیلی خشگلتر از این کبیرس.خیلی جواته این کبیره:gigglesmile:

nopo
08-04-1391, 11:48 بعد از ظهر
خر همون خره فقط پالونش عض شده
اينا هم مثل كثير طرح ريس زود لش ميشه

عابدی
08-04-1391, 11:57 بعد از ظهر
من موندم فروشنده هی میگفت اینا از لحاظ تکنولوژی خیلی خوبه و اینا دقیقا تکنولوژی رو تو چیه این موتور دیده؟:297:

shahriar
09-04-1391, 08:13 قبل از ظهر
راديات اب داره.واقعا موتور خوبيه هم از نظر قيافه هم از لحاظه كاركرد.
توو تريل ها استيلش جالب تره

عابدی
09-04-1391, 08:44 قبل از ظهر
آقای شهریار شما داریتش یا سوارش شدی؟تاپ اسپید و قدرتشتو شیب خوبه؟

soroush adventure
09-04-1391, 09:54 قبل از ظهر
موتور خوبیه ولی اگه حجمش 250 بود دیگه حرفی توش نمیموند. نمیدونم چرا این چینیا یه چیزی نمیسازن که کامل باشه. اول کبیر این موتورو وارد کرد البته مثل این طرح سوپر موتور نبود تریل بود ولی بخاطر همین حجم کمش ازش استقبال نشد. اگه 250 اب خنک بود + تامین لوازم یدکی جای روان رو تو بازار میگرفت

soroush adventure
09-04-1391, 09:57 قبل از ظهر
اتفاقا چشممو گرفته بود اون موقه میداد 1450 ولی دیدم کبیر طرح کا تی ام حجمش بیشتره لوازمش هم یه جورایی پیدا میشه دیگه قید اینو زدم

عابدی
09-04-1391, 10:18 قبل از ظهر
داداش سوپر موتور یعنی چه شکلی؟

عابدی
09-04-1391, 10:21 قبل از ظهر
من اونموقع که خواستم بخرم یه برادر بسیجی اومد گفت پایگاهمون از اینا آورده تو سر بالایی کم میاره دیگه منم نخریدم:consoling2:

MahkooM-m2m
09-04-1391, 04:49 بعد از ظهر
موتوری که کبیر میزنه رو همین شرکت زونگشن میزنه ولی چون ارزونترین مدل این موتور هست از موادی با کیفیت پایینتر استفاده شده :hanghead:. موتور کبیر رو من از جولو دیدم :2gwb921: شاسی آلومینیومی داره و با دقت جوش شده کیفیت فلاپ هاش خوب بود از نظر بدنه یه چیزه خوبه و از نظر انجین هم خوبه ( کیفیت ) و شرکت زنگشن روی این موتور خیلی مانور میده ولی انجین ضعیفی داره با توجه به حجمش و گفته های اون صاحب موتوری که من دیدمش ولی کیفیت قطعات به کار رفته توش بالاست و یه ایراده دیگه ای که اون دوستم بم گفت این بود که رادیاتور آبش زود به زود خراب میشده و از قسمتی که به بدنه پیچ شده بود ترک برداشته بود آها راستی قطعاتشم واقعا نایابه ها:sad:.

nopo
09-04-1391, 05:13 بعد از ظهر
توليدكننده هاي ما فقط موتور رو سر هم مي كنند
توليد نمي كنند
آشغال ترين جنس و بد ترين كيفيت

نیما نادری
09-04-1391, 07:31 بعد از ظهر
شاسی آهنی هست ...رادیاتش هم مثل اینکه مشکل داره جاش خوب نیست هی سوراخ میشه

موتور خیلی رامو بد هندلیه گلگیر جلوش خیلی پایین و آویزونه

این عکس هم سوپرموتوش هست که باید فن خودکار روی رادیات آبش داشته باشه

MahkooM-m2m
10-04-1391, 12:11 قبل از ظهر
وقتی آقا نیما میگه آهنی دیگه هیچی .به نظر من همه ی مزیت این موتور شاسیش بود که اونم دیگه هیچی :icon_pf _99_:.
جواد هم راست میگه من به یکی از شرکت های به قول خودشون تولید کننده ی موتور سر زدم انجین که از چین تو کارتن میاد شاسی هم اگه اینجا ارزون تموم شد اینجا جوش میکنن ( فقط جوش ها همه ی قسمت های شاسی هم از چین میاد ) چین ارزون از آب در اومد اونم با کانتینر میارن که به گفته کارگر های اون کارخونه از وقتی برق هم گرون شده شاسی رو هم مستقیم از چین میارن یعنی شرکت های محترم با رئیس های از اونم محترم ترشون فقط منتاژ میکنن همین .

نیما نادری
11-04-1391, 01:15 بعد از ظهر
خیلی وقته یک پیچ تولید نمیشه غیر از یک مشت قطعات آشغالی برای هوندا 125 همش از چین میاد

ببین ما وقتی تولید نداریم و صنعت این کارو نداریم من نمیدونم زارتو زارت تندیس بلوری و تقدیر نامه

برای واردات موتور سیکلت به یک مشت بازاری که ارز از کشور خارج میکنن و حلبی وارد میکنن و

کلی سود میکنن , دادن چه توجیهی داره واقعا ... ما همه ساده ایم شنگول منگولیم خود من یکیش:khak:

hosseinpalang
30-08-1392, 03:18 بعد از ظهر
من یکی از اینا دیم یه دوریم زدم
کیفیت ظاهری نسبتا قابل قبولی نسبت به بعضی موتورا داره
انجینشم زونگشن که اونم تقریبا چینه خوب هست
رادیات آب هم داره
4 سوپاپ
شتابش هو خوب بود در حد خودش
تاپ اسپیدش احتمالا حول حوش 100 باشد باشه

صفحه کیلومترشم دور موتور نداره

زیر پاشم راحته آدم خسته نمیشه

- - - Updated - - -

کسی میدونه ظاهرش از کدوم مدل سوزوکی کپی شده ؟
آیا اصلا کپی شده یا نه ؟

hosseinpalang
30-08-1392, 11:16 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شایسته فر
30-08-1392, 11:21 بعد از ظهر
به درد شهر می خوره یا آفوردم میشه رفت باهاش
البته نه سنگین!!

hosseinpalang
01-09-1392, 10:57 قبل از ظهر
به درد شهر می خوره یا آفوردم میشه رفت باهاش

البته نه سنگین!!
به درد شهر که 100 درصد میخوره
چون خیلی راحته و نرم از نظر سواریه ( ولی یه مقدار کمی ،میزان زاویه چرخش فرمون از موتورای دیگه کمتره -یه کوچولو-)

2 تا رادیات آب هم داره
برای آفرود حتما باید تغیراتی توش داد
حداقلش باید لاستیکاشو عوض کرد چون شهریه
اگه رینگشم عوض شه بهتر
قدرتش نسبت به خود موتور بد نیست و قابل قبوله
برای آفرود سبک و متوسط مناسب باید باشه
خورشیدی عقب تو نگاه اول یه کم انگار کوچیکه شاید اونم تغییر کنه مناسب تر بشه

hosseinpalang
01-09-1392, 09:15 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
توی عکس دوم یه نکته ریز هست
اونم خروجی اگزوز که دیگه به راهنما آسیب نمیزنه (مشکلی که توی بقیه تریلها زیاد دیده میشه)

hosseinpalang
05-09-1392, 09:39 قبل از ظهر
اینجا هم میشه اندازشو مقایسه کرد

معمار
24-09-1392, 05:41 بعد از ظهر
به نظر من روسو 160 از جلو سعی کردن شبیه کاوازاکی klx 250 دربیارنش
حالا این روسو طرح چه موتوریه ؟

hosseinpalang
24-09-1392, 05:48 بعد از ظهر

من که نتونستم چیزی پیدا کنم
احتمال زیاد طراحی ظاهری هم برای خودشون بوده و کپی نشده(البته تا اونجایی که من میدونم)

- - - Updated - - -

احتمال زیاد طراحی ظاهری هم برای خودشون بوده و کپی نشده(البته تا اونجایی که من میدونم)

معمار
24-09-1392, 06:05 بعد از ظهر

hosseinpalang
08-10-1392, 02:23 بعد از ظهر

cottlas
09-11-1392, 05:45 بعد از ظهر
هیچکدوم ار اعضاءباشگاه تا الان این موتور رو داشته ؟یکی از اینا دیدم با شرایط من جوره میخواستم بدونم قابل اعتماد هست بگیرمش یا نه.:26:

hosseinpalang
09-11-1392, 07:13 بعد از ظهر
هیچکدوم ار اعضاءباشگاه تا الان این موتور رو داشته ؟یکی از اینا دیدم با شرایط من جوره میخواستم بدونم قابل اعتماد هست بگیرمش یا نه.:26:
من داشتم
مدت کوتاهی!
در حد خودش قابل قبوله
تاپیک رو بخونی فکر کنم یه چیزایی دستت بیاد

cottlas
10-11-1392, 12:18 قبل از ظهر
بیشتر میخواستم بدونم در مقایسه با موتوری مثل روان از نظر دوام و شتاب و قدرت در چه وضعیتیه ؟بهتره< برابره یا ...؟آخه در حدشو میشه بیشتر از یک و نیم زیر قیمت روان صفر گرفت >:hanghead:

hosseinpalang
10-11-1392, 01:03 قبل از ظهر
بیشتر میخواستم بدونم در مقایسه با موتوری مثل روان از نظر دوام و شتاب و قدرت در چه وضعیتیه ؟بهتره< برابره یا ...؟آخه در حدشو میشه بیشتر از یک و نیم زیر قیمت روان صفر گرفت >:hanghead:
مقایسه کلا تو این مملکت هیچ فایده ای نداره
شما فقط باید به جیب و استفاده ای که میخواین بکنین نگاه کنید
روسو یه کم طالبش کمه
و لوازم فابریکیش هم کمتره که طبیعیه چون موتورش هم کمه نسبت به موتورای بورس بازار

این cc پایین تره از روان ولی خوب 4 سوپاپه شتابش یه کوچولو کمتره و ضریب دندهاش کمتره
فلاپهاش جنسش محکم و خوبه
فرمونش یه کم جنسش شل و وله(بخوری زمین هوا میره : یعنی زود کج میشه)
انجینش هم زونگشنه که مارک بدی نبوده
من فروختم به یکی از دوستان که باهاش میاد آفرود(حتی سنگین) تا حالا که آخ نگفته
فقط پیچهای اتصال انجین به شاسی رو عوض کرده برا جلو گیری از شل شدن و آچار کشی
قدرت کلیش هم از روان کمتره

- - - Updated - - -

برای تو شهر مناسبه
برای آفرود سنگین نه
ولی سبک یا متوسط، نسبتا بله (با کمی تغیرات)

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

احمد.سوزوکی
10-11-1392, 02:19 بعد از ظهر
با این نوع لاستیکا نمیشه آفرود رفت.

hosseinpalang
10-11-1392, 03:54 بعد از ظهر
رینگ و لاستیکش کاملا شهریه

cottlas
10-11-1392, 04:56 بعد از ظهر
لاستیک برا آفرود سایز رینگهای این راحت پیدامیشه؟

hosseinpalang
10-11-1392, 05:39 بعد از ظهر
لاستیک جلوش آره
لاستیک عقب نه چون سایز 15 -لاستیک گلدار فاق بلند باید باشه
رینگ 17 و توپی و لاستیک ایرانی کلا شاید حدود 200 -250 بشه(دقیق نمیدونم)

احمد.سوزوکی
14-11-1392, 01:59 قبل از ظهر

cottlas
22-11-1392, 02:47 بعد از ظهر
سلام به دوستان دو سه روزیه یکی از اینها خریدم با اونکه کمتر از هزارتا کار کرده ولی خوب نیاز به تغییراتی داره تا راحت تر بشه . هنوز درست حسابی سوارش نشدم ببینم سواریش چطوره ولی از نظر سرویسکاریش یک خورده دردسر داره چون برای تعویض روغنش حتما باید قاب زیر شاسی باز بشه تنظیم کلاجش جلو دست نیست و باید با سختی تنظیم بشه همینطور شمعش دنده هاش هم سفت جا میره فکر کنم باید روغنش رو عوض کنم .کسی میدونه چه روغنی تو این موتور خوب جواب میده و دنده هاشو نرم تر میکنه؟شمع چی ؟:11:

احمد.سوزوکی
22-11-1392, 06:39 بعد از ظهر
مبارک باشه

کلاچ رو خوب تنظیم کن نرم میشه.روغنم atrodخیلی خوبه[Only registered and activated users can see links]

cottlas
22-11-1392, 06:50 بعد از ظهر
خیلی ممنون :ناقابله تنظیم کلاج درسته ولی دنده ها بد جا بجا میشن فکر کنم تا الان روغن رو عوض نکردن باید عوضش کنم و داخل انجین شسته بشه از روغنهایی که برای ماشین عوض کردم کمتراز یک لیتر الگانس مونده همینقدر الف و اترود هم دارم ولی هیچکدوم از یک مارک نیستن و فکر میکنم این موتور هم یک لیتر روغن لازم داشته باشه هیچ جاش ننوشته حجم کارتل چقدره تا خالیش نکنم درست معلوم نمیشه.

احمد.سوزوکی
22-11-1392, 07:15 بعد از ظهر

cottlas
27-11-1392, 12:21 قبل از ظهر
تو یکی از تایپکها یکی از دوستان نوشته بود با روسو 100 تا رفته ولی اینی که من خریدم تو سربالایی یا سر پایینی ،جاده تخت ،باد موافق یا مخالف فرقی براش نمیکنه از 80 تا بیشتر نمیره صدای موتورش هم از صدای اگزوزش بیشتره :s (9):کسی میدونه این چشه نکنه این رو هم مثل ریجو دستکاریش کردن تا خطرناک نشه:25r30wi:صدای محفظه فیلترش هم زیاده من هنوز روغن و شمع و اینجور چیزا براش عوض نکردم ولی فکر هم نکنم زیاد فرقی به حالش بکنه. اگه یه راهنمایی در مورد ای موتور بکنید ممنون میشم .:26:

احمد.سوزوکی
27-11-1392, 01:24 قبل از ظهر
80تا:297::297:
اين فيلم رو ببين 120km\hميره سرعت فابريكش موتور دوستمه بعد از اب بندي

cottlas
27-11-1392, 03:28 بعد از ظهر
یعنی هیچ تغییر خاصی تو موتور نداده (خورشیدی ،اگزوز،ورودی هوا،شمع یا روغن )هیچی ؟ من فکر میکنم تو دور بالا موتور مشکل هوا رسانی داره هنوز وقت نکردم جعبه آچار رو نشونش بدم زیاد هم بهش امیدوار نبودم ولی حالا:27:قضیه فرق کرد:icon_pf (94):ظاهرا باید یک نبردی باهش بکنم.

لنگری
28-11-1392, 08:20 بعد از ظهر
36657

cottlas
29-11-1392, 01:30 قبل از ظهر
سلام و خوش آمدی . ولی فکر کنم نباید اینجا تایپک فروش بزنی:297:

cottlas
07-12-1392, 12:53 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان :موتورم مشکلی داره که اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم اون هم اینه که وقتی داره درجا کار میکنه برای چند ثانیه با ریتم یکنواخت کار میکنه و همه چیزش میزونه ولی یکدفعه سکته میکنه و دور موتور برای چند لحظه میاد پایین و دو باره میره بالا و بعضی وقتها هم خاموش میشه سرعت و شتابش هم دلچسب نیست به نظر شما بیشتر مشکلش از میزان نبودن فیلر هاست ؟یا کاربراتور یا از برق هم میتونه باشه؟ راستش دیگه مثل قدیمها وقت ندارم یکی یکی همه رو چک کنم از اونجایی که احتمالش بیشتره شروع کنم کمتر وقتم رو میگیره بخاطر این مزاحم عزیزان شدم:i'm sorry:

cottlas
07-12-1392, 03:32 بعد از ظهر
باز هم سلام. پس کجا دنبال جواب بگردم ؟:sad:

فیتک
09-12-1392, 09:09 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان :موتورم مشکلی داره که اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم اون هم اینه که وقتی داره درجا کار میکنه برای چند ثانیه با ریتم یکنواخت کار میکنه و همه چیزش میزونه ولی یکدفعه سکته میکنه و دور موتور برای چند لحظه میاد پایین و دو باره میره بالا و بعضی وقتها هم خاموش میشه سرعت و شتابش هم دلچسب نیست به نظر شما بیشتر مشکلش از میزان نبودن فیلر هاست ؟یا کاربراتور یا از برق هم میتونه باشه؟ راستش دیگه مثل قدیمها وقت ندارم یکی یکی همه رو چک کنم از اونجایی که احتمالش بیشتره شروع کنم کمتر وقتم رو میگیره بخاطر این مزاحم عزیزان شدم:i'm sorry:

در کل قضیه ریپ و سکته زدن به این دو موضوع بر میگرده
1- برق
2- سوخت

شما اول :
ساسات چک بشه ( در حالت ساسات نباشه موتور )
شمع رو چک کن و فیلر شمع بزن ( فیلر 80 یا 85 بزن واسه شمع )
بوبین باید چک بشه ( با ولت متر ) ببینی نوسان داره یانه
وایر هم همینطور

سیستم سوخت رسانی موتور شما از نوع کاربراتی هست که راحت میشه تنظیمش کرد ( در صورتی که مشکل داره )
دوم :
کابرات چک بشه ( از نظر جرم گرفتگی و تنظیم هوا و بنزین )
اگر مشکل از کابرات باشه معمولا بعلت جرم گرفتگی سکته میزنه / باید باز و شستشو شود

فیلر سوپاپها در سکته زدن تاثیری نداره ( یعنی دور موتور پاین بالا نمیره )

به نظرم ( هرچند ندید نمیشه گفت ) مشکل در برق می تونه باشه ( این موارد معمولا به برق برمیگرده ) از شمع تا بوبین !

احمد.سوزوکی
10-12-1392, 01:37 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

یعنی هیچ تغییر خاصی تو موتور نداده (خورشیدی ،اگزوز،ورودی هوا،شمع یا روغن )هیچی ؟ من فکر میکنم تو دور بالا موتور مشکل هوا رسانی داره هنوز وقت نکردم جعبه آچار رو نشونش بدم زیاد هم بهش امیدوار نبودم ولی حالا:27:قضیه فرق کرد:icon_pf (94):ظاهرا باید یک نبردی باهش بکنم.

فكر كنم كاربراتورشو عوض كرده بود و اگزوز و شمع

cottlas
10-12-1392, 02:57 بعد از ظهر
نمیدونی کاربرات و اگزوز و شمع رو از چه نوعی بسته بود؟ شماره تماس ازش نداری کهبشه باهاش صحبت کرد ؟

TRR
10-12-1392, 03:11 بعد از ظهر
من که ازش خیلی رازیم.یعنی اولین بار که سوارش شدم فکر نمیکردم جونش اینقدر خوب باشه تو این چند وقته که خدارو شکر خوب بوده.اینم عکس موتور مو.برچسباشو هم خودم زدم.لطفا اگه ضایع شده بگین.طرحشو عوض میکنم.

37231 3723237233

cottlas
10-12-1392, 04:52 بعد از ظهر
ظاهر موتور که صلیقه ایه و به خودتون بستگی داره مثلا اگه من بودم زیاد شلوغش نمیکردم ولی موتور شما هم خوشگل شده . موتور من هنوز همه چیزش مال خودشه وقت نمیکنم تغییرش بدم . من 8 سال پیش آمیکو 150 سی سی داشتم (از این طرح سی جی ها)باهاش سه ترکه تا انرژی اتمی الموت رفتم خیلی هم راحت میرفت .تو جاده تخت هم یک بار تا 140 تا باهاش رفتم که کیلومتر شمارش از کار افتاد ولی این یکی با اونکه 160 سی سی هست و چهار سوپاپ فکر میکنم مثل اون راه نمیره و چون مثل این موتور دیگه اینجا ندیدم تا با هم مقایسشون کنم نمیدونم همینجوریه یا مشکلی داره .اگه از شتاب و سرعت و قدرت موتورتون برام با مقایسه با یک موتور دیگه بگید ممنون میشم .

MOHAM2AD
10-12-1392, 07:07 بعد از ظهر
دوستان قیمت صفر موتور؟؟؟؟؟؟؟
واندازه روان راه میره کسی تست کرده؟

احمد.سوزوکی
10-12-1392, 08:52 بعد از ظهر
نمیدونی کاربرات و اگزوز و شمع رو از چه نوعی بسته بود؟ شماره تماس ازش نداری کهبشه باهاش صحبت کرد ؟

نميدونم.فقط ميدونم عوضشون كرده بود.شماره شو ندارم.چون زياد نميبنمش اكه ديدمش به روي چشم

- - - Updated - - -

من که ازش خیلی رازیم.یعنی اولین بار که سوارش شدم فکر نمیکردم جونش اینقدر خوب باشه تو این چند وقته که خدارو شکر خوب بوده.اینم عکس موتور مو.برچسباشو هم خودم زدم.لطفا اگه ضایع شده بگین.طرحشو عوض میکنم.

37231 3723237233

خيلي خوشكل شده:32::32:

- - - Updated - - -

دوستان قیمت صفر موتور؟؟؟؟؟؟؟
واندازه روان راه میره کسی تست کرده؟

اين موتور نه ولي zongshen(suzuki) 150 بدون تعصب رو موتور بااين كه 150cc اما مثل اب تو شيب زدن روان رو ميخورد.قيمت فكر كنم5700اين حدودا باشه[Only registered and activated users can see links]

cottlas
10-12-1392, 11:27 بعد از ظهر
کاربراتور 200 سی سی مال چه موتوری روی این موتور کار میکنه و میشه راحت نصب کرد؟

فیتک
10-12-1392, 11:45 بعد از ظهر
از روان بهتره / بدون شک /
خصوصا انجین و فتاوری آن

بنده یه مدل دیگه ازش دارم ( زانگشن 160 ریما )

از خصوصیات
1- سگ جون
2- شتاب فوق العاده خوب
3- خوش رکاب
4- انجین با فناوری بالاتر از روان ( جدید تره )
5- نرم
6- ...

MOHAM2AD
11-12-1392, 09:37 قبل از ظهر
خیلی خوشگله با کلاس هم هست به نظر با کیفیت هم میاد.
دوستان شرکت دیگری جز ثامن مشهد این موتور را وارد میکنه ؟بالاستیک های آفرودی؟

احمد.سوزوکی
11-12-1392, 04:53 بعد از ظهر
خیلی خوشگله با کلاس هم هست به نظر با کیفیت هم میاد.
دوستان شرکت دیگری جز ثامن مشهد این موتور را وارد میکنه ؟بالاستیک های آفرودی؟

اره.كبير موتور

- - - Updated - - -

البته اين موتور در كلاس افرود نسبت به كلاس سوپرموتور گشتاور و قدرت بيشتري دارد

MOHAM2AD
11-12-1392, 05:20 بعد از ظهر
آقا ممنون .ولی میگن دیگه کبیر موتور اینا مونتاژ نمیکنه؟

فیتک
11-12-1392, 11:38 بعد از ظهر
روسو در حال حاضر در ید قدرت ثامن سیکلت هست .

احمد.سوزوکی
12-12-1392, 12:20 قبل از ظهر
آقا ممنون .ولی میگن دیگه کبیر موتور اینا مونتاژ نمیکنه؟

خواهش.الان دقيقا خبر ندارم زنگ بزن نمايندگي :pm:

فیتک
12-12-1392, 12:27 قبل از ظهر
خواهش.الان دقيقا خبر ندارم زنگ بزن نمايندگي :pm:

شک نکنید برادر من
من با اطمینان عرض کردم صرفا محصولات زانگشن در ید قدرت ثامن سیکلت هست . دفتر مرکزی اش هم شمال پارک وی / خیابون اخگری ( فرشته ) / کوچه آناهیتا / هستش ( نزدیک پل و یه کوچه سربالای داره ) یه خورده آدرسش گمه و تابلو نداره ( یه ساختمون چند طبقه هست و شبیه مسکونیه / با مدیریت آقای طهماسبی . بارها رفتم ( خودم ریما 160 دارم )

البته واسه فروش چیزی ندارن اونجا !! باید برید نمایندگی های سطح شهر مثل آقای مقدمی و ... آدرس تموم نمایندگی ها رو همونجا ( دفتر مرکزی ) داره

cottlas
13-12-1392, 10:39 بعد از ظهر
فیلر شمع خود موتور 75 هست من شمع سوزنی گرفتم و رو موتور امتحان کردم فیلر این یکی 60 بود ولی کارکرد موتور هیچ فرقی نکرد :hanghead: اگزوز مدل کراسش که کویر وارد کرده از نظر صدا با اگزوز روسو خیلی فرق داره ؟ گیر میاد یا نه ؟

- - - Updated - - -

راستی این نوع موتور 200 سی سی داره که بشه سیلندرشو با این عوض کرد اصلا گیر میاد ؟

احمد.سوزوکی
14-12-1392, 10:50 قبل از ظهر
شک نکنید برادر من
من با اطمینان عرض کردم صرفا محصولات زانگشن در ید قدرت ثامن سیکلت هست . دفتر مرکزی اش هم شمال پارک وی / خیابون اخگری ( فرشته ) / کوچه آناهیتا / هستش ( نزدیک پل و یه کوچه سربالای داره ) یه خورده آدرسش گمه و تابلو نداره ( یه ساختمون چند طبقه هست و شبیه مسکونیه / با مدیریت آقای طهماسبی . بارها رفتم ( خودم ریما 160 دارم )

البته واسه فروش چیزی ندارن اونجا !! باید برید نمایندگی های سطح شهر مثل آقای مقدمی و ... آدرس تموم نمایندگی ها رو همونجا ( دفتر مرکزی ) داره

ثامن سيكلت اين موتور رو در كلاس سوبر موتور عرضه ميكنه.ولي كبير در كلاس افرود

cottlas
16-12-1392, 05:43 بعد از ظهر
چند جا تو تایپکها خونده بودم موتور 4 سوپاپه امروز که در سوپاپ رو باز کردم فیلر گیریش کنم دیدم 2 تا بیشتر نداره نصفش خالی بندی بود:13::1tongue:ولی خوب دیگه جیکش در نمیاد:27:

amin8speed
16-12-1392, 06:11 بعد از ظهر
چجوری فیلر گیری میکنید؟؟؟

cottlas
16-12-1392, 07:22 بعد از ظهر
صدای ضربه انگشتی ها روی سوپاپها خیلی زیاد بود واسه همین در سوپاپ رو باز کردم قبل از تغییر, کالیبر فیلر ها رو با آچار فیلر گیری اندازه گرفتم خلاصی فیلر دود 35 بود و سوپاپ سوخت 25 از هر کدوم 5 تا کم کردم و امتحانش کردم ولی هنوز یک مقدار صدا داشت دوباره از هرکدوم 5 تا کم کردم فیلر سوپاپ دود شد 25 و سوپاپ سوخت 15 وقتی بستمش صدای سوپاپها خیلی خیلی کم شده بود .ولی باز کردن وبستن این موتور نسبت به موتور های قبلی خیلی دردسره مخصوصا کاربراتورش اگه بخوای سرویسش کنی اول خودت سرویس میشی آخه خیلی بد دسته . شاید هم از نظر من اینجوری باشه :riz284:

فیتک
18-12-1392, 12:43 قبل از ظهر
صدای ضربه انگشتی ها روی سوپاپها خیلی زیاد بود واسه همین در سوپاپ رو باز کردم قبل از تغییر, کالیبر فیلر ها رو با آچار فیلر گیری اندازه گرفتم خلاصی فیلر دود 35 بود و سوپاپ سوخت 25 از هر کدوم 5 تا کم کردم و امتحانش کردم ولی هنوز یک مقدار صدا داشت دوباره از هرکدوم 5 تا کم کردم فیلر سوپاپ دود شد 25 و سوپاپ سوخت 15 وقتی بستمش صدای سوپاپها خیلی خیلی کم شده بود .ولی باز کردن وبستن این موتور نسبت به موتور های قبلی خیلی دردسره مخصوصا کاربراتورش اگه بخوای سرویسش کنی اول خودت سرویس میشی آخه خیلی بد دسته . شاید هم از نظر من اینجوری باشه :riz284:

دکتر
زیاد فیلر رو سفت نگیری ! داغون میشه به مرور زمان

صدا معیار مناسبی برای فیلر گیری نیست ! بهترین حالت رعایت استاندارد هست . در دفترچه مربوطه نوشته شده که دهانه شمع و فیلر سوپاپها ( به تفکیک ) چنده مطابق آن رعایت کنید .

موفق باشید .

شما اگر باک رو پیاده کنید مشکلی در تنظیم کاربرات نخواهید داشت ( بخاطر نوع زین و نوع باک و متعلقات یه خورده دستگیره )

ehsan23
18-12-1392, 10:14 بعد از ظهر
امروز خشکشو مغازه دار گفت ۴۴۰۰،درست شنیدم؟/؟

فیتک
20-12-1392, 12:13 قبل از ظهر
امروز خشکشو مغازه دار گفت ۴۴۰۰،درست شنیدم؟/؟

با توجه به اینکه ثامن سیکلت مشهد هست و البته دفتر مرکزی فروش هم تهران هستش .
والا با توجه به این گفته احتمالا ارزون شده > قبلا گرونتر بود .
مدل چه سالی رو گفت 4400 ؟ 92 یا 93 ؟

ehsan23
20-12-1392, 10:50 قبل از ظهر
مدلشو متوجه نشدم چون ظرف ته مغازه نشسته بود من داخل نرفتم اما من قبلا تریلشو دیده بودم انجینش نقره ای بود مال این مغازه هه انجین مشکی بود،اب خنک هم بود و رو موتورشم زونگشن خورده بود اگه اطلاعات دقیق میخواین میتونم برم در بیارم

فیتک
20-12-1392, 05:12 بعد از ظهر
با توجه به اینکه ثامن سیکلت مشهد هست و البته دفتر مرکزی فروش هم تهران هستش .
والا با توجه به این گفته احتمالا ارزون شده > قبلا گرونتر بود .
مدل چه سالی رو گفت 4400 ؟ 92 یا 93 ؟
متشکرم

اما روسو انجین طلایی نداره ( مگر زونگشن های قدیمی )

در هر صورت با توجه به قیمتش اگر مدل 93 باشه خوب ارزون شده . من باشم با این قیمت مدل 93 رو میخرم ( موتور معرکه ای هست )

احمد.سوزوکی
20-12-1392, 11:51 بعد از ظهر
4400 خيلي عاليه

cottlas
16-01-1393, 10:29 بعد از ظهر
سلام از عزیزان کسی میدونه دنده زنجیر جلو(خورشیدی کوچک) فابریک این موتور چند دنده هستش؟ بچه هایی که این موتور رو دارن میتونن یک آماری به من بدن ؟ ممنون میشم

cottlas
17-01-1393, 12:46 بعد از ظهر
???????

احمد.سوزوکی
17-03-1393, 03:16 بعد از ظهر

cottlas
17-03-1393, 04:04 بعد از ظهر
سلام ؛خوشکله ، کجاست داخله یا خارج؟ اگزوز مال چیه

احمد.سوزوکی
19-03-1393, 12:08 قبل از ظهر
سلام ؛خوشکله ، کجاست داخله یا خارج؟ اگزوز مال چیه

خارجه.اگزوز نميدونم اما هر چی هست چیزه خوبيه

s.mm
19-03-1393, 02:01 قبل از ظهر
موتور خوشگلیه
خیلی خوش استیله

نمایندگی مقدمی تو افسریه داره کارکرده در حد صفر قیمتش رو نمی دونم

احمد.سوزوکی
30-06-1393, 01:24 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

datiskashan
06-02-1394, 12:15 بعد از ظهر
سلام دوستان
این موتور هنوز تولید میشه؟ قیمت چند هست

cottlas
12-08-1396, 10:51 قبل از ظهر
سلام تابستان این موتور رو کلا ریختم زمین و با کلی داستان 200سی سی کردمش سخت بود چون سیلندرش گیر نمیومد ولی انجامش دادم قدرت و شتابش در حد قابل توجهی زیاد شده ولی هنوز با تنظیم دور موتورش مشکل دارم

- - - Updated - - -

چطور میتونم عکس بفرستم؟

big_00a
13-08-1396, 04:21 بعد از ظهر
سلام تابستان این موتور رو کلا ریختم زمین و با کلی داستان 200سی سی کردمش سخت بود چون سیلندرش گیر نمیومد ولی انجامش دادم قدرت و شتابش در حد قابل توجهی زیاد شده ولی هنوز با تنظیم دور موتورش مشکل دارم

- - - Updated - - -

چطور میتونم عکس بفرستم؟

صفر خریدی ؟؟؟ تابستان ؟

با پی30آپ اپلود کن لینکشو بفرس تو تالار

cottlas
18-08-1396, 11:02 قبل از ظهر
ببخشید اگه دیر جواب دادم نه صفر نخریدم سال نود دو دو کار کرده خریدمش از اون موقع دارمش

- - - Updated - - -

من نمیتونم با این پی30عکس بفرستم قبلنا که با کامپیوتر کار میکردم میشد الان نمیشه تو پی30آپلود میشه اما نمیدونم چطور بیارمش اینجا

dark_master
19-02-1398, 08:53 قبل از ظهر
سلام دوستان
من این موتور رو دیدم و خیلی خوشم اومده
تنها ترسم اینه که قطعاتش گیر نیاد
نظر شما دوستان چیه؟
بخرم یا نه
مصرف من توشهریه گاهی اوقاتهم بخوام برم کوه که در حد متوسطه

نیما نادری
20-02-1398, 11:33 قبل از ظهر
اصلا توصیه نمیشه

dark_master