PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در راه افتادن آپاچی ( موقع راه افتادن تیکه تیکه راه میفته ) به اصطلاح دفش میزنه

mostafa_tamirat
07-04-1391, 03:31 قبل از ظهر
سلام به همه ی عزیزان ،

من یه آپاچیه 180 دارم ایرادش اینه زمانی که میخوام حرکت کنم دنده 1 ضربه میزنه و تیکه تیکه راه میوفته ( به اصطلاح تعمیر کار ماشینا ، میگن دفش میزنه ) نمایندگی بردم صفا شرقی گفتن نمیدونیم از چیه انجین باید باز بشه تا ایرادشو بفهمیم، تعمیر کارای میدون قیامو گمرک که نشون دادم اونا گفتن از بلبرینگ کلاجشه ، از اونجایی که یه مقدار حساسمو خودمم میتونستم ، بلبرینگ کلاجو عوض کردم ، اما راه نیوفتاد ، یه جا تو نت خوندم اگه فنرای صفحه کلاج ضعیف بشن موتور موقع راه افتادن بکس باد میکنه

از دوستای گلم و تعمیرکارای محترم هر کی چیزی در این باره میدونه لطف کنه بگه که بقیم از تجربیاتشون استفاده کنن .

K.I.A
07-04-1391, 08:09 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز ضمن خوش امد ....
تو فصله تابستان روغن موتور بیشتر تو فشاره و خاصیت خودشو زود از دست میده/توصیه اول اینکه روغنو عوض کنید.
و دوم این که با توجه به این که کارکرد موتورتونو ننوشتید احتمال خستگی کلاچ زیاده و تعویض صفحه کلاچ.