PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام.من یه cdi125دارم.البته برای 10سال پیش.تا الان که خیلی خوب بوده وشتابش آنقدر زیاده که آدم روباد

Sadegh.galaxy
05-04-1391, 05:09 بعد از ظهر
سلام.من یه cdi125دارم.البته برای 10سال پیش.تا الان که خیلی خوب بوده وشتابش آنقدر زیاده که آدم روباد میبره.:19:
البته انجین اون galaxy هست وفکرمیکنم تایوانی باشه.برای اولین بار فیلتر هوا روبازکردم.حالا میخوام یه فیلتر درست وحسابی بایه شمع خوب براش بگیرم که هم تاپ اسپیدرو زیادکنه هم مصرف بالا نره.درضمن قیمت هم بالا نباشه.البته همون چندسال پیش بابام باهاش 140 تارو یک لحظه رفته.بقیه قطعاتش هم برای کارخونه تلاشه.راستی اصلا دوست ندارم تو کورس کم بیارم.:30::icon_pf _100_:

sezar
05-04-1391, 05:16 بعد از ظهر
دیگه چی ؟؟؟ می خوای بگم جمیله هم بیاد حرکات موزون بزنه ؟؟؟؟

خرج که میخوای زیاد نشه ، شتاب و تاپ اسپید و ..... هم که میخوای !!! بگو یه فیلتر معرفی کنین معجزه کنه دیگه !!!!

آخه فیلتر چه ربطی به تیونینگ داره که تو این قسمت تاپیک رو زدی؟؟؟ :9:

برو یه فیلتر هوای اسپرت ( برای همه ماشینا و اکثر موتورا هست ، برا cdi اطلاع ندارم) اگه گیرت اومد بنداز روش و انتظار معجزه هم نداشته باش ، آخه یه فیلتر حداکثر 15 تومنی اگه همه اینکارارو تنهایی انجام بده خسته میشه بنده خدا !!!

درضمن این فیلتر فقط شتاب رو زیاد میکنه و احتمالا مصرف بنزین رو بیشتر میکنه

02109002
05-04-1391, 05:25 بعد از ظهر
با سلام

در مورد فیلتر هوا که فکر نمیکنم فیلتر های مختلف با تفاوت آنچنانی وجود باشه

در مورد شمع هم میتونید از شمع معمولی ngk و یا در صورت امکان از شمع سوزنی (اگر اشتباه نکنم مارکهای دنزو و NGK ، اطلاعات کاملی در این رابطه ندارم ) استفاده کنید

یه مورد دیگه هم که میتونه کمکتون کنه ، تعویض خورشیدی است :

خورشیدی عقب هر چه بزرگتر قدرت و شتاب اولیه بیشتر ، هر چه کوچکتر سرعت نهایی بیشتر

خورشیدی جلو برعکس عقب عمل میکند

در آخر نکته ای رو باید خدمتتون عرض کنم که :

از اینگونه موتور ها توقع زیادی نداشته باشید ، امکان پذیر هست ولی امنیت راکب رو هم باید مد نظر قرار داد

از سرعت 100 - 110 که بالاتر میری ، به وضوح این مطلب رو درک میکنی که اصلا هیچ گونه امنیتی نداری

همچنین سیستم ایمنی ضعیفی هم داره ، کلا این موتور توصیه نمیشود مگر برای مصارف شهری که تا حد امکان ریسک خطر پائین باشه

کوروش
05-04-1391, 05:44 بعد از ظهر
واسه یه فیلتر هوا یه تاپیک زدید ؟؟؟؟ فکر نکنم لازم بود اینو میتونستید تو تاپیک خودش مطرح کنید

Sadegh.galaxy
05-04-1391, 05:44 بعد از ظهر
من میخوام تاپ اسپید بره بالا که 120 رو راحت بدون فشار به موتور بره.برای جاده میخوام.شتاب موتورعالیه.نیازبه شتاب بیشتر ندارم.اون حرفتون روهم قبول دارم که توسرعت بالا امنیتی ندارم.اما توجاده نیازی به ترمز های ناگهانی نیست.درضمن پدرم 5سال پیش ازتهران تااصفهان 5ساعته اومد باهمین موتور بدون هیچ مشکلی.:hanghead:

02109002
05-04-1391, 05:49 بعد از ظهر
من میخوام تاپ اسپید بره بالا که 120 رو راحت بدون فشار به موتور بره.برای جاده میخوام.

پس شما باید خورشیدی عقب رو کوچکتر بندازین که در این صورت کمی افت شتاب رو به دنبال خواهد داشت

تنظیم سیستم برق موتور ، تعویض شمع ، آچار کشی میتونه کمکتون کنه که موتور زیاد تحت فشار نباشه

Babak
05-04-1391, 06:02 بعد از ظهر
جای نامناسب وتاپیک بی محتوا است بسته می شود