PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمل موتور سنگین

408404
31-03-1391, 04:42 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان بهترین راه حمل یه موتور سنگین از یه شهر به شهر دیگر به نظر شما چیست مثلا از بندر عباس یا شیراز به شهر خودتون

amintajer
31-03-1391, 04:59 بعد از ظهر
سوارش شو بیارش اگه مدارک داره ولی ریسکه خوب گیر بدن یا ندن

سید امیر
31-03-1391, 06:04 بعد از ظهر
خوردش کن بیار خیالتم راحت باشه

samcoins
31-03-1391, 10:35 بعد از ظهر
قطعاتشو باز کن کارتون کن هردو تا کارتون بده به یه ماشین بیارن تا اون شهری که می خوای:fingersmiley:

amir74
31-03-1391, 10:45 بعد از ظهر
خورد کردنش و سرهم کردنش اینقدر راحت نیست که می گید
اگه نزدیکه سوار شو بیا و یه پلاک ملی الکی بچسبون بهش با کلاه و نزدیک پلیس راه گاز نده بزار خفه باشه
بنداز پشت نیسان چیزی که چادر داشته باشه
خورد کنی بیاری

408404
31-03-1391, 10:46 بعد از ظهر
حیف نیست خوردش کنی
مگه تو راه ایست بازرسی یا پاسگاه نیست که سوارشم بیام

amir74
31-03-1391, 10:49 بعد از ظهر
هست ولی یه سرباز اون جلو واییستاده کار نداره مگر این که از قبل کسی تو جاده لو داده باشه یا فهمیده باشن
رفیقم 100 کیلومتر از دامغان تا سمنان بود پاشود با 400 اومد با هندا 125 هم می رن رفیقامون کاری ندارن مگر این که اون جاده گشت و ... زیاد باشه

samcoins
31-03-1391, 10:51 بعد از ظهر
یا میتونی بزاری عقب نیسانی که چادر داشته باشه و تو پشم شیشه پنهان کنی

amir74
31-03-1391, 10:58 بعد از ظهر
یه روش دیگه شاید خنده دار باشه ولی بندازی پشت خاور اون ته بپوشونی و چنتا گوسفند هم ول کنی بالا دیگه مامور دروباز کنه بوگند خفه میشه درو میبسته صحیح و سالم میای:1tongue:

408404
31-03-1391, 11:04 بعد از ظهر
برایه مسیر هایه طولانی چی میشه سوار شد اومد مثلا از بندر عباس تا کاشان

samcoins
31-03-1391, 11:06 بعد از ظهر
اگه مایه داری میتونی یه دلال اینکاره پیدا کنی یه پولی بزاری کف دستش برات بیاره

amir74
31-03-1391, 11:07 بعد از ظهر
هیچی جادشو باید چک کنی و پرس و جو که وضعیتش چطوره چون از اونجاها کالای قاچاق زیاد می برن میارن خطریه یکم بع بندازی بیای
یه راه دیگه هم هست می خوای بیای یه رسکو بپذیر ولی موتورت دسته پلیس نیوفته نصف شب پاشو بیا ساعت 9 به بعد

408404
31-03-1391, 11:12 بعد از ظهر
مگه از جونم سیر شدم که شب بیارم اون هم با این وضع رانندگیه راننده ها تو ایران:icon_pf _37_::icon_pf _37_:

amir74
31-03-1391, 11:25 بعد از ظهر
همینه دیگه چراغ واسه همین گذاشتن رو وسیله ها

فرزاد شاه گل
01-04-1391, 12:39 قبل از ظهر
یارو از اصفهان شبونه میرفت بانه دم پلیس راه ها هم چراغ ها را خاموش میکرد و کلاج میگیرفت موتورخفه میشد با ۲۴۰ تا پلیس راه را رد میکرد
ساعت ۱۲ سوارشو ۴ یا ۵ میرسی کاشان
فوفش اگه دنبالت گزاشتن میندازی و سط بیابون

سید امیر
01-04-1391, 01:03 قبل از ظهر
داداش اگه مسیر طولانیه خوردش کنی راحت تری خیالتم راحته که موتور گیر نمیکنه..اگه مسیر کوتاهه مثل تهران کاشان میتونی سوار شی بیای اونم باید دوترک باشی و یه ماشین اسکورت داشته باشی ..بعدشم کاره منو شماهم نیست..ادمشو میخاد سوارشه بیاد..تو همین تهران نیم ساعتتو اتوبان همت میشینی باموتور خسته میشی چه برسه به 5 6 ساعت راه .و استرسه اینکه الان تو جاده دنبالت کنند .چون حکم تیر هم دارند.بعد هم ماشین اسکورت همیشه چند کیلومتر جلوتر میره که اگه خبری بود به راننده موتور بگه..اگه ایست بازرسی باشه بیشتر راننده ها میندازند اونور اتوبانو خلاف میرند تا ایست بازرسی رو رد کند که جدیدا اونور هم مامور با سلاح وای میسه..رفیق ما ازبندر داشت میومد با 1400 که میرسه به گلوگاه نایین اصفهان .اروم بغل اتوبوس خلاص میکنه وقتی که اتوبوس میاد بره این م راه میوفته که سرباز میبینه و با کلاش گارد ریل پشتشو میبنده به رگبار....

20 سال کارش موتور بود فقط همین یه بارو رفته بود و ازاون به بعد هم دیگه نرفت..

408404
01-04-1391, 09:05 قبل از ظهر
حالا از دوستان یکی یه راه کلی بگه این ها که همش پر از خطره

ali faghfouri
01-04-1391, 12:19 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
1.خورد کردن کار ایمنی هستش ولی دوباره درست سوار کردنش کار هرکسی نیست و آدم حرفه ای هم نمیتونه درست عینه اول جمع کنه موتور رو.
2.سوار موتور شدن و اوردن در این حد که شما میخوای خیلی سخته بعید میدونم خودت بتونی بیاری. با اوضاع خوب جاده ها و شرایطی که هست تو جاهایی مثله بندر و یا شیراز.
3.خودتو اذیت نکن از همون اصفهان بخر 1 تومن گرونتر به خدا خیلی راحتی بی درگیری بی استرس و....
دوستی که گفته بودن سمنان تا دامغان کسی 400 اوورده باید این رو هم میگفتن که جاده شاهرود تا تهران خیلی متفاوته با جاده ای که شما میخواید موتورتونو بیارید.چون جاده شاهرود تا تهران از شاهرود تا قبل از شریف آباد فقط 2 تا گیر داره یکی پلیس راه سمنان .یکی هم نزدیکه گردنه اهوان.حود من از پشت بسطام تا گرمسار یه hrc1000 اووردم ولی اصلا قابل مقایسه با باری که یه zx9 از شیراز تا اصفهان اووردم نبود.اون هر لحظش استرس بود که یه جاشو هم با رابطه رد کردم وگرنه الان zx9 دست دوستان بود.
4.بهترین کار برای شما اینه که 2تا سمند (غیر دوگانه سوز) برید یه چیزایی تو مایه های سفر خانوادگی (نه سفر مجردی) موتور رو پله پله و اصولی خورد کنید و بیارید. رسیدید اصفهان برید پیش هرمز یا حمید شاه آبادی بدید واستون دوباره سر هم کنه.فقط دارید میرید یه دست آچار بوکس کامل + یه ست پیچ گوشتی نو با خودتون ببرید که موتور رو داغون نکنید.

M@hy@r
01-04-1391, 12:37 بعد از ظهر
به نظر من حیفه موتورو خرد کنی مثل اولش هم وصل نمیشه ، سی جی نیست که موتورساز روزی 10 بار بازو بسته کنه ، شاید بار اولش باشه گند بزنه به موتور
بهترین کار اینه به طرف بگی تا دم در خونتون بیاره ، همون مدلی که از اون ور میاره اینور ، فاصله ی داخل کشور که دیگه براشون چیزی نیست نهایت 200 تومن بیشتر ازت میگیره میده به یه کامیون که شغلشه ، برات میاره شهر ، از اونجا هم یه نیسانی چیزی میاره دم در خونتون اینم 50 تومن حداقل میگیره

ali faghfouri
01-04-1391, 12:44 بعد از ظهر
به نظر من حیفه موتورو خرد کنی مثل اولش هم وصل نمیشه ، سی جی نیست که موتورساز روزی 10 بار بازو بسته کنه ، شاید بار اولش باشه گند بزنه به موتور
بهترین کار اینه به طرف بگی تا دم در خونتون بیاره ، همون مدلی که از اون ور میاره اینور ، فاصله ی داخل کشور که دیگه براشون چیزی نیست نهایت 200 تومن بیشتر ازت میگیره میده به یه کامیون که شغلشه ، برات میاره شهر ، از اونجا هم یه نیسانی چیزی میاره دم در خونتون اینم 50 تومن حداقل میگیره
یه کامیونی هست از دیلم تا اصفهان میاره 500تومن یه خط هم به موتور نمیافته ولی واسه هرکسی کار نمیکنه فقط معرفی شده و آشنا باید باهاش باشی.غالبا همه کامیونی ها همینطورین اونایی که تجربه قبلی اینکار رو دارند و اکثرتشون واسه دلالهای موتور شهرهای مختلف کار میکنن و به هیشکی هم اعتماد ندارن....

amir74
01-04-1391, 01:14 بعد از ظهر
یه راه دیگه هم داری که یکی از دوستان اورد موتورشو از جنوب تا ساوه اونم اینه که
این رفیقمون اشنا داشت و اشناشم کامیون حمل بشکه های نفت بود که طرف موتور گذاشت ته کامیون بشکه هارو چیدن همینطور اونوقت چطوری مطمئن بود؟به این صورت که مثل این کامیون ها که کالایی برا دولت حمل می کنن نامه دارن پلیس راه جلوشونو بگیره نامرو نشون میده بدون هیچ بازدیدی می ره
حالا خودت پیرامون همین بحث ببین اشنا چیزی داری که از بندر چیزی بیاره که نامه داشته باشه توهم باهاش بیار

سید امیر
01-04-1391, 02:13 بعد از ظهر
هفته ی پیش رفیق ما یه cbr 600 تو بار گندم فرستاد شمال موتورم کامل بود.رانندش تضمینی قبول کرده و پولشم بالاست...من یزد اشنا دارم ..بیار یزد بدم خورد کنند بیارند....یه 1300 بود که فقط چرخو باکو فلاپاش و کمک جلوش باز کردند گذاشتند اومد...

behzad913
28-04-1391, 11:10 بعد از ظهر
داداش از بندر عباس تا شیراز کار هرکی نیست بیاره خیلی خطریه از شیراز تا اصفهان فقط یه ایست بازرسی رامشه هست که خطریه بچه ها یه جاده خاکی هست پشت ایست بازرسی از اونجا میارن کسانی هستن که شوما موتوررا تو دبی می پسندی یا هر کشور حاشیه خلیج فارس میپسندی و میخری اونا خودشون براد میارن 300چوب میدن لنج 300 هم برا خودشون ور میدارن تحویل درب منزل :icon_pf (95):

SHADmaghz
29-04-1391, 07:14 بعد از ظهر
کی میتونه بارم از فسا نینجا 250 بیاره....میگن 5 تومنه......موتور + سوئییچ :25:

amir.cdi
29-04-1391, 07:21 بعد از ظهر
SHADmaghz ([Only registered and activated users can see links]) اگه تهرانی گمرگ پره همون لحظه پول = موتور .نه سند نه کارت حتی فاکتور فروشم نمیدن.
فقط موتور گرفتی گازو بگیر گوله یه جا موتورو چپه کن.
ردتو نزنن که موتور میره ها!!!!!

SHADmaghz
02-05-1391, 06:57 بعد از ظهر
نه اینجوری هم یه جور مصیبته کارمون میکشه به زندان:دی
دوستان میگم...بر فرض مثال من 2 سال دیگه میخوام یه موتور بگیرم...مثلا cbr 600...(بره همون هفته ای یه بار جمعه میخوام فقط)..اره گیرم که من یه همیچین موتوری خریدم پلاک فدراسیون کردم........خوب وقتی میخرم بره اولین باره که میخوام سوار همچین موتوری بشم....منظورم اینه که جایی کلاس آموزشی چیزی داره که روندن رو با همچین موتور هایی یاد گرفت...........نمیشه که خریدو سوار شد فقط

7thRING
02-05-1391, 07:06 بعد از ظهر
اقا من میگم موتورو کف نیسان بخوابون(خوب بانداژژ کن که زخمی نشه) بعد روش یه لایه چوب بزار روی اونی هم سبد . (به همین راحتی)

SHADmaghz
02-05-1391, 07:12 بعد از ظهر
اقا من میگم موتورو کف نیسان بخوابون(خوب بانداژژ کن که زخمی نشه) بعد روش یه لایه چوب بزار روی اونی هم سبد . (به همین راحتی)
باوو دارم میگم گیرم بردم تو پیست استادیموم..وقتی آموزش ندیدم با همچین موتورهایی چه جوری رانندگی کنیم چه فایده.........

7thRING
02-05-1391, 07:25 بعد از ظهر
باوو دارم میگم گیرم بردم تو پیست استادیموم..وقتی آموزش ندیدم با همچین موتورهایی چه جوری رانندگی کنیم چه فایده.........
دادا من راه حل برای پست اول این تاپیک گفتم.
شما می تونی از موتورهای حجم پایین شروع کنی تا برسی به حجم بالا.

mohammad yzf
02-05-1391, 10:09 بعد از ظهر
یه راه دیگه هم برا آوردنه موتور هست . البته باید باز هم موتور رو اوراق کنی . اینجین و تنه که شماره داره رو کارتن کن بده به این اوتوبوسای مسافر بری ( ولوو ها ) و یه کرایه ای هم بهشون بده هزینش خیلی کمتر از ماشینای شوتی هست . راننده اوتوبوسا تنه و اینجین رو که کارتون هستن میزارن وسط بار مسافرا که پر چمدون و کارتن هست . بعدشم راننده اوتوبوسا چون تو همون مسیر در رفت آمد هستن تو ایست بازرسی ها خیلی بهشون گیر نمی دن و فقط همون نزدیکای بندر بارشون تو ایست بازرسی ها بازدید می شه که اونم سطحیه و رو آشنایی زیاد معطلش نمی کنن. بقیه لوازم موتور رو هم مثل کایت و بقیه لوازم بریز تو ماشین و بیار . اگر تو راه بهت گیر دادن نترس چون دستشون به هیچ جا بند نیست و می تونی بگی داری قطعات یدکی حمل می کنی .

تازه کار
04-02-1392, 03:46 بعد از ظهر
دمتون گرم چه ترفندایی

yasharazary
04-02-1392, 09:16 بعد از ظهر
آقایون در مورد حمل موتوهای تریل و کراس هم چندتا نکته بگین! سید امیر فک کنم وارد باشه!!!:d

در مورد تریل به نظر خودم اگه نزدیک باشه بهترین راه سوار شدن و تازیدن هست البته با اسکورت!! چرا ؟ چون هرجور بخوای میرونیش (قدرت مانور زیاده ) و هرجا دیدی خطریه کج میکنی سمت بیابون و میری توکوه ها! مثل این موتور سوسولی ها نیست که نتونی سرعت گیر روهم رد کنی!

محمد سوزوکی@
04-02-1392, 09:19 بعد از ظهر
یاشار همین موتور سوسولیا بیشتر طرفدار داره تا این موتورا که همش باید تو بیابون باشی(شوخی):crazy:

yasharazary
05-02-1392, 03:54 بعد از ظهر
آقایون در مورد حمل موتوهای تریل و کراس هم چندتا نکته بگین! سید امیر فک کنم وارد باشه!!!:d

در مورد تریل به نظر خودم اگه نزدیک باشه بهترین راه سوار شدن و تازیدن هست البته با اسکورت!! چرا ؟ چون هرجور بخوای میرونیش (قدرت مانور زیاده ) و هرجا دیدی خطریه کج میکنی سمت بیابون و میری توکوه ها! مثل این موتور سوسولی ها نیست که نتونی سرعت گیر روهم رد کنی!

کسی نبود ؟؟؟؟ یعنی اینجا کسی این کاره نیست ؟

یاشار همین موتور سوسولیا بیشتر طرفدار داره تا این موتورا که همش باید تو بیابون باشی(شوخی):crazy:

برو عمو برو!! کجا طرفدا داره ؟؟ خودتو طرفدار حساب نکن!!!:icon_pf (94)::4chsmu1:(شوخی بود )

حالا گذشته از شوخی منظور من این بود که موتورای سنگین و ریس و کلا به اصطلاح کف قدرت مانور کمی دارن! در حین تعقیب و گریز تو سرعت بالا حتی نمیشه سرعت گیررو هم رد کرد ولی تریل چی ؟ بگو پله نوردی! هرجا بخوای میره ولی خوب تریل هم تو مسیر طولانی کم میاره و به قول ما ترک ها : آچیلا قالار!!

(البته من قصدم مقایسه نبود)

محمدفضل
05-02-1392, 05:00 بعد از ظهر
کسی نبود ؟؟؟؟ یعنی اینجا کسی این کاره نیست ؟

برو عمو برو!! کجا طرفدا داره ؟؟ خودتو طرفدار حساب نکن!!!:icon_pf (94)::4chsmu1:(شوخی بود )

حالا گذشته از شوخی منظور من این بود که موتورای سنگین و ریس و کلا به اصطلاح کف قدرت مانور کمی دارن! در حین تعقیب و گریز تو سرعت بالا حتی نمیشه سرعت گیررو هم رد کرد ولی تریل چی ؟ بگو پله نوردی! هرجا بخوای میره ولی خوب تریل هم تو مسیر طولانی کم میاره و به قول ما ترک ها : آچیلا قالار!!

(البته من قصدم مقایسه نبود)

دوستان عزیز راحت ترین راه تیکه تیکه کردن موتوره. ما که تا حالا با این کار مشکلی نداشتیم. یاشار جان تریل که تیکه کردنش خیلی راحته. اگه نمیتونید خودتون موتور رو سفره کنید بدید یه نفر ماهر که تو اون شهره واستون باز کنه بزارید تو چندتا کارتن مختلف بعدش با خیال راحت ببرید شهرتون.

* * - دوستانی که مایل هستن موتورشون رو به شهرهای اصفهان کاشان قم تهران آمل بابل (بابلسر محمود آباد) قائمشهر ساری گرگان گنبد و یا شهرهای توی این مسیر حمل کنن به خودم خبر بدن بدون هیچ مشکلی واسشون میبرم بدون نیاز به باز کردن موتور با هزینه ی پایین . ( پ خ ) * *

Parandak
05-02-1392, 11:15 بعد از ظهر
داداش اگه میتونی یه آمبولانس خصوصی بگیر موتورو کامل بدون اینکه کاریش کنی بزار ببر هر جایی که میخوای...
موتورو بیخودی باز نکن فقط 1% احتمال بده موقع بستن 1قطعه جا بمونه یا خوب بسته نشه...
اگه موتورت ریس هست یه وقت نخوابونی کف ماشین...بزار عقب یه خاوری چیزی که تاجش و اطاقش بلنده کامل ببندش یه چادرم کامل بنداز فقط روی موتور نه کل کاشین فقط روی خود موتور....
اگرم تواناییشو داری سوار شی شاسیه موتورتو سنگ بگیر یه برگه هم بزار همرات باشه جیبتم 200,300 پول بزار که البته همش استفاده نمیشه یه ماشین هم همرات ببر که خونواده باشه یعنی خانوم تو ماشینت باشه,باک موترتم پر کن تو ماشین هم 2,3 تا 20لیتری بزار هیچ جا هم واینستا تا اونجاییم که میتونی گاز بده ولی دوربینارو شل کن رو 100تا,به هر پلیسیم تو جاده برخورد کردی نترس اگه بهت ایست داد دیدی بهتره وایستی با همون ماشین همرات برو پیشش مخشو بزنید یه چیزیم بهش بدید.ایشالا که بتونی بی دردسر بیاری فقط نترس چون هیچی نیست...اگه تونستی یا لباس کامل بپوش یا یه لباس گردان....

سید امیر
06-02-1392, 12:01 قبل از ظهر
داداش شما خودت مامور<یکیو وسط جاده پشت موتور سنگین با لباس پلنگی یا بسیجی یا همون گردان که شما میگی ببینی شک نمیکنی...
در مورد سوارشدنهم اگه بهت ایست بدن و وای سی چه با خونواده باشی چه بی خونواده موتورو با خودت میبرن..چون انقدر خودشون گرگ هستن که میدونند اونیکه سوار شدی چی هست....
مطمین ترین راه خورد کردن موتور هست..

ali1100
06-02-1392, 12:14 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

- - -

شهرام
06-02-1392, 12:46 قبل از ظهر
مونده به راهش که از کجا میخوای بیاری موتورو.
بعدا.موتور میتونی باز کنی بزنی تو کارتون.
یا این که الان اینجا نمیشه گفت.
چون اگه بگم میگن قاچاق چی هستم.
شما بیا یا هو تا اوردنشو بهت بگم.

Parandak
06-02-1392, 01:51 قبل از ظهر
خوب اینایی که گفتم حتما انجام دادم که میگم دیگه عزیز وگرنه بیکار یا اینکه روانی نیستم میگم....شما میخوای گوش کن میخوای نکن من پیشنهاد دادم و راهنماییی کردم....
در مورد آمبولانس هم دوست عزیز اطلاعاتم کامل هست که گفتم میخوای واست جابجا کنم؟؟؟؟میخوای با بنز نش کش بهشت زهرا واست اینور اونور کنم....؟؟؟؟؟؟؟؟

Felez_zangzade
06-02-1392, 10:52 بعد از ظهر
اگه تونستی یا لباس کامل بپوش یا یه لباس گردان....

شما اگه این کارو بکنی سریع جلوتونو می گیرند برای احراز هویت و چک کردن کامل مدارک یا حتی هماهنگی با پایگاه! چی می خوای بگی اونوقت؟!

alireza.gsx
06-02-1392, 11:24 بعد از ظهر
بعضي ها عجب حرف هاي خنده داري ميزنند . مثل بچه هاي خوب سوار بشيد و توكل كنيد!!

Parandak
06-02-1392, 11:46 بعد از ظهر
شما اگه این کارو بکنی سریع جلوتونو می گیرند برای احراز هویت و چک کردن کامل مدارک یا حتی هماهنگی با پایگاه! چی می خوای بگی اونوقت؟!

مگه داداش تروریستی چرا انقدر قضیه رو حساس میکنید.لباس گردان تو مغازه ها نمیفروشن؟؟؟؟شما کوهنوردی میری لباست چیه؟؟؟اون موقع هم حتما میگن اومدی جاسوسی آره؟؟؟؟؟؟؟؟

Felez_zangzade
06-02-1392, 11:51 بعد از ظهر
لباس گردان تو مغازه ها نمیفروشن؟؟؟؟شما کوهنوردی میری لباست چیه؟؟؟

می فروشند ولی نه برای این کار! داداش مگه منظورت لباس ارتشی نیست؟ مگه تکاوری که لباس گردان بپوشی؟!

لباس کوهو با لباس نظامی مقایسه می کنی؟

دم ان دستمون هم که گفتند پوست گوسفند بچسبون رو فلاپا گرم، خندیدیم. [Only registered and activated users can see links]

albaloo
06-02-1392, 11:58 بعد از ظهر
بار بری نظرتون چیه ؟
دوستم یه سی بی ار رو از تهران تا شیراز با همین روش اورده بود البته دوستم هم به راننده هم به مسول بار بری خوب پول داده بود قشنگ بین وسایل گذاشته بود اصلا مشحص نمیشد

Parandak
06-02-1392, 11:59 بعد از ظهر
داداش انقدر راحت میشه جابجا کرد نمیدونم تجربشو داشتی یا نه حالا ایشالا قسمت میشه میبینی چطوریه ولی وقتی یکیو با یه خاور که توش 4تا سنگین بود بردن تو پلیس راه بعد نیم ساعت اومد بیرون پس همه کار میشه کرد نباید واسه خودت غولش کنی...

Felez_zangzade
07-02-1392, 12:03 قبل از ظهر
نگفتم نمی شه، میگم اصلا 1 درصد هم به درد سره احتمالیش نمی ارزه.

amo hosein
07-02-1392, 12:04 قبل از ظهر
دوستمون پرندک درست میگه.بلاخره تجربش از ما بالا تره. همه کار رو با شیرینی میشه حل کرد.این قانونه و قابل اجرا

Parandak
07-02-1392, 12:18 قبل از ظهر
کسی که سنگین سواره دردسر همه چیزش رو به تن میخره وقتی طرف با 290 تا از دست مامور فرار میکنه یعنی از عزرائیل هم سریعتر یعنی چی؟؟؟یعنی عشقش رو با هیچی عوض نمیکنه حتی با مرگ...یا اینکه 50 میلیون موتوره سوئیچ رو میزاره تو خونه یعنی هر لحظه احتمالش هست که ببرن....حالا این دوستمون باید به همه چیش فکر کنه اگه تمام جوانب رو بررسی کرد و از روی عقل تصمیم گرفت که بخره پس این خطراتشم باید به تن بخره.حالا ایشالا که به سلامتی میخری و حالشو میبری....
در رابطه با دوست عزیز عمو حسین والا ما کسی نیستیم که بخوایم اظهار نظر کنیم یا تجربه آنچنانی نسبت به دیگر دوستان نداریم ولی اطلاعاتی داریم که با بدبختی بدست آوردیم همونارم در خدمت رفیقامون میزاریم امیدوارم بدردشون بخوره...
ممنون از همه...

Felez_zangzade
07-02-1392, 12:22 قبل از ظهر
حالا این دوستمون باید به همه چیش فکر کنه اگه تمام جوانب رو بررسی کرد و از روی عقل تصمیم گرفت که بخره پس این خطراتشم باید به تن بخره.حالا ایشالا که به سلامتی میخری و حالشو میبری....

ایشالله، پولامو جمع میکنم تا 20 سال دیگه یه BMW S1000RR میخرم [Only registered and activated users can see links]

البته فکر کنم منظورتون شروع کننده تاپیک بود.

yasharazary
07-02-1392, 11:05 قبل از ظهر
دوستان لطفا رعایت کنید ---نمیشه ومیشه رو بیخیال بشین!من خودم یکی دوتا راه به نظرم رسید که با این نوع برخورد اصلا روم نشد بگم!
بذارین هرکی هرچی بلده بگه ما هم یه چندتا چیز یاد بگیریم!!

در ضمن برای فواصل نسبتا نزدیک به نظر من یکی از بهترین پیشنهادات همون پیشنهاد parandak هست (آمبولانس)

alireza.gsx
07-02-1392, 11:53 قبل از ظهر
به نظر منم حق كاملاً با جناب پرندك هستش . ايشون راه هاي بسيار خوبي را پيش روي شما دوستان قرار دادن

yasharazary
07-02-1392, 12:18 بعد از ظهر
parandak نظرت چیه با ون بیاریم ؟ اونم با خانواده ؟؟

یعنی خانوادگی سوار ون بشیم موتور روه بندازیم توش ؟

Parandak
07-02-1392, 03:19 بعد از ظهر
parandak نظرت چیه با ون بیاریم ؟ اونم با خانواده ؟؟

یعنی خانوادگی سوار ون بشیم موتور روه بندازیم توش ؟

از این بهتر نمیشه فقط اگه ون شخصی باشه و موتور توش دید نداشته باشه بهترین روش هست خونواده هم که همراته هیچ کس شک نمیکنه...
من خودم یه موتور از تهران بردم اون ور سمنان یه ماشین همرام بود که خانومم بود با پدرش اینا لباس هم گردان تنم بود هیچ کس بهم گیر نداد فقط 1ماشین ایست داد بهم که وقتی دید با خونواده هستم یهخورده رام شد منم 50تومن گذاشتم کف دستش رفتم که رفتم...

masoud_vip
21-02-1392, 06:59 بعد از ظهر
دوستای عزیزم چرا گندش میکنید؟ راحت میتونید بیارید قسمت بار اتوبوس های ولو و اسکانیا راحت جا میشن جلوشونم گونیه برنج یا گندم بچینید عمرا گیر نمیکنید با پلاک س ی اس ی هم میتونید بیارید که یه مقدار خطرناکه اتوبوس از همه راه ها عاقلانه تره ..... البته بازم اساتید از من بیشتر تجربه دارن

erfan.557
22-02-1392, 06:20 بعد از ظهر
دوستان من یه نتیجه گیری کلی میکنم تا بفهمم خودم چیکا باس بکنم چون منم یه ریس میخوام بیارم.

1.بشینی پشتش بیاری.
2.بدی یه کسی بشینه بیاره در خونت.
3.بزاری پشت یه وسیله ی نقلیه.
4.خوردش کنی.

حالا من میخوام یا بدم کسی بیاره ینی 2 -یا خودم بیارمش ینی 3
حالا اگه کسی میتونه از بندر عباس تا تهران بیاره بگه و اینکه حدودا چه قد میگیره؟
ممنون.

alireza.gsx
22-02-1392, 07:00 بعد از ظهر
استاد اولا كه نميتوني حتي از اصفهان بشيني بياري تهران!!!!!!!!!! چه برسه از بندر!
كسي هم نميتونه اين كارو بكنه حتي اگر پسر ..... هم باشه!!
دوما اينكه تو مسير بندر تا تهران كلي ايست بازرسي هست كه اونا از شما و ما گرگ تر هستن و زير و بم ماشين ها رو ميگردن
سوم اينكه خورد هم كه بكني فقط وسيله هاي ظاهري رو ميتوني بياري اونم بايد طي 3 تا بار بياري تا قاچاق حساب نكنن و به عنوان لوازم يدكي بزارن بياري
چهارم اينكه شاسي و انجين
آوردنش خودش دردسره چون اگر بگيرن همون قاچاقچي محسوب ميشي
پنجم اينكه اگر هم كسي پيدا بشه بياره برات 3 روزه دستت نميرسه بار! كلي زمان ميبره

يكي از بچه ها يه هايابوسا از بندر آورد حدود 3 هفته طول كشيد تا كامل برسه تهران
همه چيز رسيده بود فقط انجين مونده بود كه فكر كرديم شايد طرف پيچونده و نااميد شديم كه بعد از 1 ماه تاخير بنا به دلايلي انجين هم رسيد

خلاصه بايد بري بندر با وارد كننده ها گفتمان كني ببيني كي آشنا داره با اتوبوس بياره (آشناي اينكاره)

erfan.557
22-02-1392, 08:00 بعد از ظهر
استاد اولا كه نميتوني حتي از اصفهان بشيني بياري تهران!!!!!!!!!! چه برسه از بندر!
كسي هم نميتونه اين كارو بكنه حتي اگر پسر ..... هم باشه!!
دوما اينكه تو مسير بندر تا تهران كلي ايست بازرسي هست كه اونا از شما و ما گرگ تر هستن و زير و بم ماشين ها رو ميگردن
سوم اينكه خورد هم كه بكني فقط وسيله هاي ظاهري رو ميتوني بياري اونم بايد طي 3 تا بار بياري تا قاچاق حساب نكنن و به عنوان لوازم يدكي بزارن بياري
چهارم اينكه شاسي و انجين
آوردنش خودش دردسره چون اگر بگيرن همون قاچاقچي محسوب ميشي
پنجم اينكه اگر هم كسي پيدا بشه بياره برات 3 روزه دستت نميرسه بار! كلي زمان ميبره

يكي از بچه ها يه هايابوسا از بندر آورد حدود 3 هفته طول كشيد تا كامل برسه تهران
همه چيز رسيده بود فقط انجين مونده بود كه فكر كرديم شايد طرف پيچونده و نااميد شديم كه بعد از 1 ماه تاخير بنا به دلايلي انجين هم رسيد

خلاصه بايد بري بندر با وارد كننده ها گفتمان كني ببيني كي آشنا داره با اتوبوس بياره (آشناي اينكاره)

اطفاقا از وسطای اصفهان-کاشان بلدم یه کاریش کنم از بندر تا اصفهان نمیدونم چی کا کنم.
مگه کسای که میارن پسر .... اند؟
خورد نمیخوام بکنم چون درد سرش بیشتره
.
به من کسی و گفتن که یه روزه واسم تا ورامین میاره ولی زیاد میگیره.

majid_suzuki
22-02-1392, 09:36 بعد از ظهر
اگه میخوای موتورو خودت بیاری و تصمیمت جدیه با خودت دودوتا کن ببین کدوم راه بهتره؟به این فکر کن این همه موتور ا م ا ر ا ت چی جور اومده؟همیشه بهترین راه مطمئنترین راههاین که خودت بشینی بیاری ....خلی محضه 90% موتورو باخت میدیاکثرا موتورایی که میارن توسط باربری میارن یا باید خوردش کنی که مطمئنتری ولی دردسر سرهم کردن دارهیکیم اینه که موتورو کمپلت بکنی ته بار باربری بدی واست بیارن تضمینی هم میارن فقط کافیه دوبرابر کرایه بدی99% اینجوری موتور میارن . حالا میخوای بده نش کش یا موتورو بکن لای سیب زمینی پیاز یا از همه بدتر جو بگیره خودت بیاری خود دانی ....

erfan k
22-02-1392, 10:20 بعد از ظهر
بابا این کارا چیه؟؟؟؟؟ یا خودت بشین گوله بیا یا به یکی پول بده گوله بیاد..والااا

shahriar
22-02-1392, 10:25 بعد از ظهر
چرا بابا اینجا یه نفر از شیراز میشینه میاره لاهیجان پس میشه اورد

- - - Updated - - -

چرا بابا اینجا یه نفر از شیراز میشینه میاره لاهیجانپس میشه اورد

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

erfan.557
24-02-1392, 10:37 بعد از ظهر
خوب چقد میگیرن میارن؟
کسی هس بیاره از بچه ها؟

hoji
10-12-1392, 05:58 بعد از ظهر
میشه بدیم توشه قطار بیاره؟ من شنیدم موتورو مرکز استانها میشه تحویل گرفت نه بین راه

Arman-GT
10-12-1392, 07:50 بعد از ظهر
میشه بدیم توشه قطار بیاره؟ من شنیدم موتورو مرکز استانها میشه تحویل گرفت نه بین راه

قطار کلای قاچاق جابه جا نمیکنه توی یه بورد نوشته داخل انبارشون

اتفاقا امروز رفته بودم راه اهن برای حمل موتور به اندیمشک و یارو گفت میفرستیم اهواز ولی یکی دیگه پرده میخواست بفرسته اندیمشک براش فرستادن!!!!

pals savar
11-12-1392, 08:18 قبل از ظهر
فکر سوار شدنش رو از کلتون بیرون کنید
من خودم بچه زواره هسم زواره نزدیک کاشانه ماهی یه بار میریم یزد وسایل برا مغازه میاریم
جادش پرت و باب موتور هس
اما یه پلیس راه داره که خیلی گیره رد کردنشم کار هر کسی نیس

shahriarr
19-01-1394, 12:56 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
الان در برج 1 نودو چهار که وسطاشیم راهی پیدا نشده موتور های تریل رو به طریفی از بندر عباس بکشیم بیرون و به شهرای خودمون بیاریم؟
من یه فامیلی دارم اونجا موتورای خوبی پیدا کرده ولی میگه تو خود همین بندر ازت میگرن
چه راهی هست؟