PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید kawasaki GTO 125

yasharazary
28-03-1391, 01:36 بعد از ظهر
آقایون سلام.
چند وقته در صدد خرید یه gto هستم --از کسایی که تجربه سواری با این موتور رو دارن خواهش دارم تجربیات و نظراتشون رو برام بذارن

ممنون میشم اگه مشخصات کاملش رو هم بذارین

kamangir
28-03-1391, 04:03 بعد از ظهر
من فقط دو چیز ازش میدونم
1. دو زمانه
2. مثل سگ شکاری میمونه یکیشو 2 ماه داشتم تو این دو ماه 5 بار منو زد زمین

یک بارشم اومدم سرشو بیارم بالا دررفت پدر ..

کلی قلت خوردم رو زمین تا تونستم وایسم

یک بارم مثل گاو شروع کرد جفتک بپرونه

02109002
28-03-1391, 04:37 بعد از ظهر
اگه منظورتون این موتور باشه !

[Only registered and activated users can see links]

سال ساخت
2002

موتور
مایع خنک ، دو زمانه ، تک سیلندر

ظرفیت
123 سی سی

نسبت فشرده سازی
7.2:1

انتقال / درایو
5 سرعته / زنجیر

ترمز جلو
کاسه ای

ترمز عقب
کاسه ای

چرخ جلو
2.50 -18

چرخ عقب
2.75 -18

وزن خشک
95 کیلو گرم

ظرفیت سوخت
13.5 لیتر

Sadegh.galaxy
28-03-1391, 05:01 بعد از ظهر
این موتور یکی ازسریع ترین موتورهادرایران در رده ی خودشه.من خودم هم قصد داشتم یکیشو بخرم،اماموتور دوزمانه ممنوعه واگه پلیس ببینه بلافاصله میبرن پارکینگ.البته به خاطرسرعت بالاش هست،دوزمانه بودن بهونه است.این موتورخیلی وحشیه وبرای فرار ازدست پلیس باید کلی تمرین کنی.درضمن مصرف بنزینش هم بالاست ودود می کنه.اگر توشهرتون پلیس کمه،میتونی یکیشو تهیه کنی.اگه بتونی یه سالمشو گیربیاری،عاااااااااالیه.:29 :
تازگی هم شنیدم اگه پلیس ایست بده و واینستی حق داره به gto شلیک کنه.140 کیلومترو راحت میره وپالس رو میذاره توجیبش.
تورانندگی بااین موتورباید خیلی مواظب باشی چون کنترلش یکم سخته.اگه تازه کاری اصلا این موتورو بهت پیشنهاد نمیکنم.درضمن توباکش هم روغن10میریزن تانرم تر کارکنه واین یکی ازدلایل دود کردنشه.:2gwb921:امارانندگی بااین موتور لذتی داره که تانرونی متوجه اش نمیشی.

تشکر فراموش نشه.

02109002
28-03-1391, 05:03 بعد از ظهر
یه نکته هم از این موتور شنیدم که میگن ترمز جلوش قفل میکنه ، راسته ؟

Sadegh.galaxy
28-03-1391, 05:04 بعد از ظهر
فکر نمیکنم منظورشون این موتورباشه.چون من تاحالا این موتورو ندیدم.احتمالا منظورشون همون چراغ مستطیلی هاست.:16:

Sadegh.galaxy
28-03-1391, 05:07 بعد از ظهر
ممکنه.چون این موتور سیستمش قدیمیه وعلیرغم سرعت بالا امنیت خوبی نداره.

Babak
28-03-1391, 05:10 بعد از ظهر
جای نامناسب تاپیک زدید شما تو قسمت مشاوره باید تاپیک میزدید
اسم تاپیک هم نامناسب بود تغییر داده شد

loser
28-03-1391, 07:20 بعد از ظهر
موتوره خیلی خوبیه به شرط اینکه بتونی سالمشو گیر بیاری و البته با قیمت مناسب و معقول نه این قیمتای فضایی که الکی که بعضی ها روش میزارن,شتاب خوب و بالایی داره ولی نه ااونطور که نتونی کنترلش کنی,ولی دو زمانست و ترددش مشکل داره و تعویض پلاکم نمیشه دیگه....

Erfan Ts
28-03-1391, 09:09 بعد از ظهر
آگر شما تو شهرستان هستید مشکلی واسه دو زمانه بودن نداره و همچنین روغن زیادی مصرف میکنه ......ترمزش هم عیبی نداره (خودم تجربه دارم).....

یه مدتی هم شنیده بودم جیپ قاپ ها از این موتور بدلیل کوچک بودن فرمان ازش استفاده میکنن. در کل ژاپنه مثل چینی نیست.... بخری یه عمر واست کار میکنه....ساده ست نه فلاپ اضافی نه قاب اضافی سرعتش هم زیاده ....تازه شیک هم هست دوست عزیز.ولی اگر خریدید مواضب روغنش باشید یه لحظه هم نباید بدون روغن موتور کار کنه چون در این صورت باید تراش بدی و هزار گرفتاری...... .

MOHAMMAD_VIOLIN
29-03-1391, 12:03 قبل از ظهر
اون عکس بالا مطعلق به نمونه قدیمیه GTO هست که این مدلیش رو من اصلا ندیدم... !!!:28:
اما جدید ترش که ترمز جلوش هم دیسکی بود رو زیاد دیدم

من سالهای دور GTO داشتم .صفر خریده بودم... اون موقع دو زمانه آزاد بود . 2 سال داشتمش ..هیچیش خراب نشد !! هیچیش !!! حتی لامپ نسوخت !

اما کلی لاستیک عقب باهاش صاف کردم چون به راحتی رو آسفالت خشک باهاش بکسوات میکردم دود لاستیک همه جارو میگرفت !!:icon_pf (94):

شتابش از هوندا تویین 250 بیشتر بود...خوب به هر حال 2 زمانه اس دیگه !!!:27:

موتور مذکور ترمز های عالی داشت که جلو دیسکی بود ! سواری فوق العاده عالی(نسبت این CG ها )
شتاب وحشتناک که CG رو قووووووووورت میداد !!!:consoling2:

در کل دیگه بعید میدونم الان GTO تمیز پیدا بشه !! من که هرچی دیدم دیگه جون و شتاب سابق رو نداشت ...البته ظاهر تمیز زیاد هست !

[Only registered and activated users can see links]

مشخصات مهم: GTO KAWASAKI

حجم دقیق :--------- 124 CC
قدرت :---------------18 اسب بخار
سرعت :-------------150 KM
شتاب 0-100 : -------8/7 ثانیه
ترمز جلو دیسک

مزایا :
1-شتاب بالا
2-سرعت بالا
3-صدای دلنشین
4-شکیل تر از 125 هایی مثله CG
5-ترمز خوب

معایب :
1-استحلاک بالا در مدل های کار کرده و خسته
2-غیر قانونی بودن تردد.
3-آسیب دبدن موتور در تخت کردنه مسیر های طولانی بیش از 15 دقیقه !!!( اصلی ترین عاملی که کل GTO های ایران رو به گاااو دادن باهاش)
4- کثیف شدن شمع (در صورت استفاده نادرست از این موتور ..نباید زیاد باهاش تخت کرد

:6:امیدوارم مفید بوده باشه:6:

ARSH
29-03-1391, 12:56 قبل از ظهر
کله و دهان مبارک رو بزاری جلو اگزوز و به راکب بدی گاز بده عشقم گاز بده ! یعنی دوده جی تی او خوردن داره !
به نظره من ضعفی که خودم تو سواری ازش دیدم
تو خاکی خیلی ضعیف و سسته منو چند بار کوبیده زمین یه سنگ ریز میره زیر لاستیک جلو نمیدونم چرا اینطوری میشه یهو فرمون به بازی میوفته تو جاده خاکی اصلا حال نمیده اما تو آسفالت شتاب وحشی !
در ضمن یه مدل نیست چند تا مدله من یادم نیست ازش زیاد چیزی اما چند مدل بود جی تی او یه مدلش که عکسشو بالا گذاشتن یه مدل بود گلگیر جلوش فرق داشت راهنماهاش فرق داشت صندلیش فرق داشت ( بیشترین مدلی که تو ایران هست همینه که عکسش هست )
راستی یه مدت از روی همینا چینی هم زدن قدیما !!!!!!! بیشتر چینی ها رنگاشون مشکی بود
در کل اگه طلبه هستی بخر ! عالیه

yasharazary
31-03-1391, 11:04 قبل از ظهر
از نظرات و راهنمایی آقایون نهایت تشکر رو دارم

ولی تو شهر خودمون چند تا دیدم که ژلاک ملی دارن----یکیش آشناست 1.4خریده

ولی یه موتور ساز داریم خدای gto هس--یه دونه داره مدل 1370 ---------2.2میگه ملت رو اسگل حساب کرده

ولی مونتاز ایرانیش هس اونم تمیزش بالای 1.2 هستن

samcoins
31-03-1391, 11:02 بعد از ظهر
موتور سگ جونیه شتاب اولیه اش خوبه ترمز جلوشم دیسکی خطرناکه بخاطر شتاب بالاش چون اگه بکهو ترمز بگیری بد زمینت میزنه

amir74
31-03-1391, 11:03 بعد از ظهر
ما به اینا می گیم موتور مرگ

samcoins
31-03-1391, 11:07 بعد از ظهر
ما به اینا می گیم موتور مرگ
ماهم اتفاقا همینو میگیم

mostafak021
03-04-1391, 03:16 قبل از ظهر
اگه سالمش پیدا بشه موتوره معرکه ای هست پفقط مشکل ترددش رو هم باید در نظر گرفت . پریشبی با آپاچی دو ترک تو اتوبان هر چی زور زدیم نتونستیم gto رو بگیریم البته اون یه ترک بود.

mohamadi a
10-04-1391, 08:04 بعد از ظهر
من این موتورو زیاد سوار شدم چند تا ازاین موتورو خریدوفروش کردم.
آره ترمز جلوش قفل میکنه ولی از نوع دیسک. اگه مدله
1371و1373 البته شمسی گیر بیاری خیلی خوبه.

Sadegh.galaxy
11-04-1391, 07:52 بعد از ظهر
اگه سالمش پیدا بشه موتوره معرکه ای هست پفقط مشکل ترددش رو هم باید در نظر گرفت . پریشبی با آپاچی دو ترک تو اتوبان هر چی زور زدیم نتونستیم gto رو بگیریم البته اون یه ترک بود.

مطمئن باش اگه باآپاچی 180 یه ترک هم بودی وgto دوترک،باز هم نمیتونستی بگیریش.

danial0389
25-04-1391, 04:33 بعد از ظهر
سلام دوستم من تا نفهمیدی سیلندش چنده نخری هااا!!ببرش پیش یه موتورشناس قدیمی نشونش بده حتما ....شاید سیلندش بالاباشه

hendegh
01-06-1391, 02:16 بعد از ظهر
من این موتورو زیاد سوار شدم چند تا ازاین موتورو خریدوفروش کردم.
آره ترمز جلوش قفل میکنه ولی از نوع دیسک. اگه مدله
1371و1373 البته شمسی گیر بیاری خیلی خوبه.

آقا ترمز جلوش قفل نمی کنه یعنی بستگی به لنت جلوهاش داره.اگه لنت جنس بندازی قفل تو کارش نیس.من که ازش راضیم .آره شتابش واقعا عالیه .سریع 5 تا دنده رو میتونی بش بدی و ...پینگ.موتور راحت و نرمی هم هست و تو مسافت خسته نمیشی.البته همونطور که گفتن gto موتور شتابه .درسته که سرعتشم نسبت به حجم موتورش عالیه اما تو مسافت نباید بهش زیاد فشار آورد.همونطور که اون به شما حال میده شما هم باید هواشو داشته باشید و وقتی روغن جم شد گازشو بگیرید. موتور 125 فقط جی تی او. اینم عکس موتور خودم.مدل 71

Alireza Eteraz‏
01-06-1391, 02:22 بعد از ظهر
آقا ترمز جلوش قفل نمی کنه یعنی بستگی به لنت جلوهاش داره.اگه لنت جنس بندازی قفل تو کارش نیس.من که ازش راضیم .آره شتابش واقعا عالیه .سریع 5 تا دنده رو میتونی بش بدی و ...پینگ.موتور راحت و نرمی هم هست و تو مسافت خسته نمیشی.البته همونطور که گفتن gto موتور شتابه .درسته که سرعتشم نسبت به حجم موتورش عالیه اما تو مسافت نباید بهش زیاد فشار آورد.همونطور که اون به شما حال میده شما هم باید هواشو داشته باشید و وقتی روغن جم شد گازشو بگیرید. موتور 125 فقط جی تی او. اینم عکس موتور خودم.مدل 71

اگه قصدفروش داری پی ام بده

Erfan Ts
01-06-1391, 06:16 بعد از ظهر

موتور شما رنگش واقعا زیباست.این رنگ رو من تا حالا بین این همه جی تی او ندیده بودم. رنگش فابریکه.

Sadegh.galaxy
01-06-1391, 06:40 بعد از ظهر
من یه مدل جی تی او دیدم چراغ خطرش بااینکه عکسش هست فرق میکنه.جزظاهر فرق دیگه هم داره؟

سایه
01-06-1391, 08:35 بعد از ظهر
سلام دوستانه میگم اگه اولین موتورت هس خودتو به کشتن نده موتوری نیس که باهات را بیاد خیلی نامرده بعضیا بش میگن موتور مرگ دادا .اگه هم پشتش نشستی بهت جو میده میبندی بش وقتی کیلومترو نگاه میگنی میبنی داری 140تا میری.

gto
01-06-1391, 09:01 بعد از ظهر
فکر کنم تموم مطالبی که باید گفته میشد گفته شد
فقط میخوام بگم نمیدونی چه لذتی داره که یه شبه تابستونی دونفر مشکی پوش کامل(تریپ خفن) روی این موتور بشینند و باهاش شتاب بگیرن موتورم خیابونا سر دود ابی بیذاره دستتم رو بوق باشه بری

سایه
01-06-1391, 09:26 بعد از ظهر
دادا صداشو بگو وقتی تخته میکنی انگار سوار کیپس شدی ؟:wall3:

gto
01-06-1391, 09:42 بعد از ظهر
دادا صداشو بگو وقتی تخته میکنی انگار سوار کیپس شدی ؟:wall3:

صدایه شکاریشا شنیدی من شنیدم توخیابون خودمون24 تک تمرکزی میزدو میرفت

سایه
01-06-1391, 10:04 بعد از ظهر
پسر داشتم تو 24 میرفتم یهو دیدم یه تایر امد بغل صورتم نگا کردم دیدم دیسک داره رو شبرنگ هم زده تایر ثابت بود آره دادا یه دونش داشت تک میزد اونم تمرکزی.

ali_r
01-06-1391, 10:29 بعد از ظهر
فکر نکنم مشکل تردد نداشته باشه آخه تو شهر های ما مراغه پلیس خیلی کم هست ماهی یه بار طرح میزنن اونم 2 ساعت اون روز هم به همه خبر رسانی میشه
طرف با هزار سی سی تو خیابونا ویراژ میده یا خود کراس سوار ها هم همینطور با صدای دلخراششون کسی گیر نمیده

Sadegh.galaxy
02-06-1391, 12:11 قبل از ظهر
اصفهان ازاین خبرهانیست،صدای جی تی اوبشنون ،دنبال صداش میرن.البته خیلی کم پیش میادبتونن حریف جی تی اوبشن. نان عشق جی تی او125 بااینکه سوارشم نشدم.

02109002
05-06-1391, 11:28 بعد از ظهر
قفل شد