PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایچی 250

صفحه ها : [1] 2 3 4

as5958
13-09-1389, 09:19 قبل از ظهر
:17:سلام بر دوستان من به تازگی موتور سیکلت جدیدی رو دیدم به نام دایچیموتور خوبی به نظر امد حجم موتور250سی سی بود و اسپرت
از دوستان خواهش میکنم هر که اطلاعات بیشتری داره در این مورد بگذاره و نظر بده
رویی سیلندر موتور 249سی سی نوشته بود و شکل موتوریش مثل روان بود
با تشکر as5958

Red Hat
13-09-1389, 11:21 قبل از ظهر
چند تا عکس هم بزارین.

farzadprogram
13-09-1389, 12:10 بعد از ظهر
من دایچی cg 125 دارم ، واسه شرکت نیرو موتور شیراز .
انصافا تو این دو ماهی که دستم بوده واسم خوب کار کرده و فقط یک بار رفتم تعمیر گاه اونم واسه آچار کشی ( البته منم باهاش خوب طی کردم )

high-speed
13-09-1389, 07:32 بعد از ظهر
دایچی اگه اشتباه نکنم مدل استریت (بدون فلاپ) دایلیم هست

موتور خوب و جالبیه ، توی گمرک چند روز پیش دیدم قیمتش هم 2.5 هست ، بنظرم میارزه

البته بایدعملکردشو بین هم کلاسها و از همه مهم تر(البته تو کشور ما) بین قیمتهاش دید

Babak
15-09-1389, 12:26 قبل از ظهر
یعنی یه فلاپ از رو دایلیم باز شده 3میلیون قیمتش اومده پایین:retarded:بعد آیا دقیقا همون دایلیم هستش...اگه که باشه که ارزیدن یه چی اونورتره با 2.5 میلیون دایلیم سواری:icon_pf (3):
ظاهرا انجین سوزوکی هستش که تو چین بومی سازی شده و 2دیسک در جلو و تک دیسک در عقب.(نقل از سایت tt):4chsmu1:
هر چی هم تو نت دنباله عکسش می گردم عکسه واکی بایاشی میاد:gigglesmile:

high-speed
15-09-1389, 08:16 بعد از ظهر
دوست گلم babak sh شما علاوه بر اطلاعات خوبی که دارید طنز نویس خوبی هم میشی

من ظاهر موتور رو گفتم نه از نظر موتوری ، البته چین و کره تفاوتی با هم ندارن

اینقدر متعصب نباشید رو دایلیم

در ضمن من تو چند روز آینده عکسهایی از این موتور که توی گمرک موجود هست میگیرم و تو سایت میزارم

Mohammad
15-09-1389, 09:18 بعد از ظهر
الله و اکبرا کبیرا، چین و کره با هم فرقی نمی کنن؟
جلل خالق، کره جنوبی اصلی ترین پایگاه تکنولوژی امریکا در شرق آسیا با چین که نهایتا مونتاژ کاره فرقی نمی کنه؟
از شما خیلی خیلی خیلی بعید بود.
در ضمن شرکت دایلیم یک شرکت بسیار عریض و طویل هست که کوچکترین کارش تولید موتورسیکلت هست.
والا، بلا به تعصب هم ربطی نداره.

reza_243
15-09-1389, 09:23 بعد از ظهر
الله و اکبرا کبیرا، چین و کره با هم فرقی نمی کنن؟
جلل خالق، کره جنوبی اصلی ترین پایگاه تکنولوژی امریکا در شرق آسیا با چین که نهایتا مونتاژ کاره فرقی نمی کنه؟
از شما خیلی خیلی خیلی بعید بود.
در ضمن شرکت دایلیم یک شرکت بسیار عریض و طویل هست که کوچکترین کارش تولید موتورسیکلت هست.
والا، بلا به تعصب هم ربطی نداره.

ببخشید جسارتاً :
ضمن تأیید سخنان جناب گوستاو، مگه دایلیم آب خنک نیست ؟ این که بنظر هوا خنک میاد
شاسی دایلیم مگه دوبل نیست ؟ این بنظر شاسی دوبل نمیاد

من نمی دونم منظور شما دوستان از کپی چیه، اما تنها کپی نزدیک به دایلیم نیکد که من دیدم پارس پیشرو سری قبلی بود که با دایلیم نیکد 125 مو نمی زد ولی انجینش مثل روان و 200 سی سی بود که پارس پیشرو جدید هم که کلاً تغییر ظاهر داده و دیگه کپی دایلیم هم نیست.

میشه عکس و مشخصات دایچی رو قرار بدید ؟

Babak
15-09-1389, 09:36 بعد از ظهر
نه بابا تعصب کجا بود.جدا فک کردم نیکد دایلیمه و با قیمتی که دوستان دادن خیلی خوب به نظر می اومد:297:

high-speed
16-09-1389, 09:01 بعد از ظهر
ببخشید جسارتاً :
ضمن تأیید سخنان جناب گوستاو، مگه دایلیم آب خنک نیست ؟ این که بنظر هوا خنک میاد
شاسی دایلیم مگه دوبل نیست ؟ این بنظر شاسی دوبل نمیاد

من نمی دونم منظور شما دوستان از کپی چیه، اما تنها کپی نزدیک به دایلیم نیکد که من دیدم پارس پیشرو سری قبلی بود که با دایلیم نیکد 125 مو نمی زد ولی انجینش مثل روان و 200 سی سی بود که پارس پیشرو جدید هم که کلاً تغییر ظاهر داده و دیگه کپی دایلیم هم نیست.

میشه عکس و مشخصات دایچی رو قرار بدید ؟

عزیز دلم من کی گفتم کپی ....؟ من گفتم چهره اش شبیه دایلیمه که از همین جا از تمام مردم شریف ایران طلب بخشش میکنم تا این بحث کمتر کش بیاد

در ضمن آقا محمد گل از شما خیلی خیلی بعیده که بگی چین فقط مونتاژ کاره

کره زمانی حرف اول رو میزد ، اما الان که حتی لپ تاپ اپل مکینتاش توی چین تولید میشه و به آمریکا میره

فکر کنم دیگه نمیشه همچین حرفیو زد

اما بازم میگم من چهره این موتورو گفتم

Sination
16-09-1389, 11:31 بعد از ظهر
شبیه MH هستش
street fighter توی این مایه هاست

mamal9620
16-09-1389, 11:59 بعد از ظهر
کدوم مغازه تو گمرک داره فردا برم ببینم چه جوریه اگه 2.5 باشه خیلی خوبه

Babak
17-09-1389, 11:26 بعد از ظهر
من یه دونشو دیدم زیاد کیفیتش خوب نبود اولین چیری هم که جلب توجه کرد رو یه موتوره 250 ذنجیره خیلی ضعیفی بود ویه کاربراتوره خیلی معمولی:2gwb921:

farzadprogram
18-09-1389, 10:02 قبل از ظهر
از انجمن TT برداشتم این عکس ها رو .
505504503
[Only registered and activated users can see links]

Mohammad
18-09-1389, 11:04 قبل از ظهر
می دونم چی می گی، اما چین هنوزم همون مونتاژ کاره و صاحب تکنولوژی نیست.
در حقیقت چین صاحب تکنولوژی مهندسی معکوس هست.
توی اوگاندام میشه مک پرو تولید کرد اما دلیل نمیشه که اوگاندا بتونه اون رو پیشرفته ترش کنه.
چین نیرو کار ارزون هست.

high-speed
19-09-1389, 10:35 قبل از ظهر
محمد جان با این حرفت کاملا موافقم

مغازه ای که من دیدم دقیقا کنار مجموعه تفریحی مربوط به شهرداریه

morteza-63
09-10-1389, 09:50 بعد از ظهر
اره منم دیدم 2.5 جالب بود تو خ هلال اهمر سمت خط ویژه سر خ استخر داشت سیلندر انجینش مثل مگلی یه تیکه بود و پره پره نبود و با رادیاتور خنک میشه
به نظر من هر چی باشه میارزه با این پول

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

تازه تریپ استریت داره از مگلی و هیو ودایلیم و... رانندگیش راحت تره

Shenzo
11-10-1389, 03:09 بعد از ظهر
عرض سلام و ادب خدمت همه استادان و موتورسواران عزیز
بنده علاقه زیادی به موتورهای ریس(مسابقه) دارم اما متاسفانه اطلاعات کافی در مورد این نوع موتورها ندارم و خیلی مبتدی هستم
الان هم یدونه کثیر ریس دارم
این دایچی رو هم از نزدیک دیدمش، با پولی که دارم برای من انتخاب خوبیه (البته به نظر خودم)
و اما سوال اصلی بنده:
میخواستم بدونم میشه روی این نوع موتورها فلاپ بست تا قیافش شبیه موتورهای ریس بشه؟
اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنین و بگین کجا اینکارو انجام میدن
ضمنا هزینش چقدره

اگر راهنمایی های دیگه ای در مورد موتور و خرید موتور داشتین خیلی ممنون میشم
باتشکر و آرزوی سلامتی برای همه دوستان موتورسوار

Alireza
11-10-1389, 04:56 بعد از ظهر
دوست عزیز میتونین فلاپ بزارین ولی هزینش حدود 200 300 در میاد و کیفیت خاصی نداره
در ثانی این یه موتور چینیه و ارزش این کارارو نداره
در مورد موتوذتون هم یه تاپیک بزنین و اونجا بحث کنیم چون خودمم قبلا یکی داشتم

Farzad
11-10-1389, 05:56 بعد از ظهر
عرض سلام و ادب خدمت همه استادان و موتورسواران عزیز
بنده علاقه زیادی به موتورهای ریس(مسابقه) دارم اما متاسفانه اطلاعات کافی در مورد این نوع موتورها ندارم و خیلی مبتدی هستم
الان هم یدونه کثیر ریس دارم
این دایچی رو هم از نزدیک دیدمش، با پولی که دارم برای من انتخاب خوبیه (البته به نظر خودم)
و اما سوال اصلی بنده:
میخواستم بدونم میشه روی این نوع موتورها فلاپ بست تا قیافش شبیه موتورهای ریس بشه؟
ضمنا هزینش چقدره

اگر راهنمایی های دیگه ای در مورد موتور و خرید موتور داشتین خیلی ممنون میشم
باتشکر و آرزوی سلامتی برای همه دوستان موتورسوار

از سلیقت خوشم اومد قشنگ رو موتورت کار کردی ... جالب شده ...
در جواب سوالتم بگم به نظر من ارزش این کارو نداره این موتور....

Kenji
11-10-1389, 06:19 بعد از ظهر
ضمنا هزینش چقدره
[/URL]
نهایت اگر هم بشه قیافه ی موتور ریس می شه و از شتاب، سرعت، قدرت، هندلینگ و همه چی موتور که موتور رو لذتبخش می کنه کاسته می شه

feri
11-10-1389, 06:28 بعد از ظهر
کسی این موتور نداره بگه ببینیم چطوریه خوب راه میره یا نه

راستیتش میخوام یه موتور بگیرم حدود 5 تومن هنوز دو دلم کسی میتونه راهنمایی کنه که چه موتوری بگیرم

Babak
11-10-1389, 08:38 بعد از ظهر
به نظرم با این پول یه دایلیم ثبت نام کنی بهتره چون فک نکنم این اینقدر مالی باشه یا حتی یه پالس بگیر لااقل شناخته شده تره:297:

alirezamrl
21-12-1389, 01:57 قبل از ظهر
سلام دوستانومن این موتور 40 روزه خریدم ریسکشم کردم چون عاشق طراحی این موتور شدم.من مشکی گرفتم 2235 بدون کلاه.البته من قم هستم و تو کارخانه شکوهیه جمع میشه این موتور.واسه همین اینجا ارزونتره.قیمتش که عالیه انصافا تا الانم هیچ مشکلی باهاش نداشتم اچار کشیم بردم.از محاسنش میشه یه ترمزای فوق العاده اشاره کرد جلو دوبل که به طرفین نمیکشه.160 کیلو تنه موتور که تو سرعت بالا مستقیم میره وباد هیچ تاثیری نداره و هیچ لرزشی احساس نمیشه! قدرت مانور توپ با توجه به لاستیکهای پهن جلو 110 و عقب 140 که پالس 220 زانو میزنه جلوش.در ضمن فکر نکنید چون چینی هست پس حتما بی کیفیت هست.نمیگم عالیه ولی از پالس و اپاچی کمتر نیست.14 نفر تو قم خریدن 5 نفر میشناسم با هم دوست شدیم با رنگای مختلف.دوستم 2 ترک 140 پر کرده من الان اب بندی میکنم 70 بیشتر نمیرم.میگفت پشت یه چراغ قرمز با یه پالس 220 کورس گذاشتم شتاب 2 تا یکی بود یکم پالس جلوتر ولی تو 2و 3و4 قورتش داد:27: موتور بدی نیست تنها مزیت پالس و اپاچی تظمین قطعاتش هست البته من کارخونه هم رفتم که گفتن از بابت قطعه مشکلی نیست.ولی زمان میبره تا قطعاتش بیاد تو بازار مثل اوایل پالس البته الانم بعضی قطعات220 بد گیر میاد!
در کل تا الان هیچ مشکلی نداشتم سواریشم توپه احساس میکنی پشت یه موتور بیشتر از 250 سوار هستی! سوالی بود در خدمتم یا حق

Babak
21-12-1389, 02:06 قبل از ظهر
آقا مبارکه بی زحمت یه عکس از موتورت بزار:29dz8zk::clap:

alirezamrl
21-12-1389, 11:27 قبل از ظهر
967[Only registered and activated users can see links]

daichi
21-12-1389, 01:27 بعد از ظهر
970971972973974

daichi
21-12-1389, 01:29 بعد از ظهر
975976977978979[Only registered and activated users can see links]

Red Hat
21-12-1389, 02:56 بعد از ظهر
دوستانی که این موتور رو دارن بیان برسی و نقد*ش کنند.

alirezamrl
21-12-1389, 03:41 بعد از ظهر
سلام.داداش پس من 2 ساعت روضه میخوندم! هم عکس گذاشتم هم امارشو دادم.بازم اگه سوالی هست بپرس من در خدمتم

حسـن
21-12-1389, 05:36 بعد از ظهر
دوست عزیز سرعت 140 را مطمنی؟؟؟ کیلومتر شمارت درسته؟؟ :297:
بندیت 250 با 4 سیلندر و 16 سوپاپ تک پشته جون میکنه خودش را به این سرعت برسونه :29:
قصد جسارت یا مشوش کردن فروم را ندارم
اگه مقدوره یه فیلم از سرعت رفتنش بگیرد دو پشته هم که هستید
نفر دوم دوربین را میگیره

ali faghfouri
21-12-1389, 08:19 بعد از ظهر
بندیت 250 با 4 سیلندر و 16 سوپاپ تک پشته جون میکنه خودش را به این سرعت برسونه :29:
قصد جسارت یا مشوش کردن فروم را ندارم
اگه مقدوره یه فیلم از سرعت رفتنش بگیرد دو پشته هم که هستید
نفر دوم دوربین را میگیره
صرفا جهت اطلاع --------> مقایسه شما اشتباه هستش نمیشه دایچی رو با بندیت مقایسه کرد.

حسـن
21-12-1389, 08:29 بعد از ظهر
من مقایسه نکردم
گفتم موتور 4 سیلندر و 16 سوپاپ به زور به این سرعت میرسه
اون وقت یه تک سیلندر 2 سوپاپ ساخت چین چه جوری دو پشته میرسه به 140 ؟؟؟:26:

alirezamrl
21-12-1389, 11:32 بعد از ظهر
:25r30wi:راست میگی حرفتو قبول دارم باورش سخته ولی به خدا باور کنید من باهاش رفتم اونم با وزش باد نسبتا زیاد تو جاده 72 تن تازه 1 ترک هم که باشی دیگه دور موتور توپ بالا میاد:clap:.چشم وقت کردم حتما این تستم انجام میدم.گفتم که چینیارو زیاد دست کم نگیرید:25r30wi:.دلیلی نداره من بیخود تعریف کنم که دیگران گمراه کنم برن این موتور بخرن بهم فحش بدن بعدش!این موتور با اکثر چینیها فرق داره میل بادام بالا زنجیر تایم.مخلصیم

alirezamrl
21-12-1389, 11:58 بعد از ظهر
982راستی یه اطلاعاتی هم دارم انجین این موتور کپی شده از ترل سوزوکی هست.سوزوکی مارادور فکر کنم:clap: خیلیم شبیه انجین امیکو 250 ترل پلیس نیروی انتظامی یعنی همون هست. فعلا تا بعد

Babak
22-12-1389, 12:34 قبل از ظهر
اگزوزش همیجوریه یا عوضش کردی؟:hanghead:

alirezamrl
22-12-1389, 02:58 بعد از ظهر
نه عزیز اگزوز خودش هست.تو فکر یه اگزوز ردیف هستم واسش چون تا تونستن خفه کن گذاشتن صدای موتور در نیاد!:vardane:

حسـن
22-12-1389, 03:27 بعد از ظهر
کیلومتر شمارت درسته؟؟:mad_majidonline:

nOviA
22-12-1389, 03:39 بعد از ظهر

بندیت 250 تمیز رو تا اونجایی که من شنیدم 180 تارو میره.شتابش هم از 250های موجود بیشتره. سرعت 140تا برای موتور 250 کمه. شما چطور تعجب کردید؟ الان سی جی 125 حدود 120 125 تا میره. پالس و آپاچی و دربی و اینا 140 تارو میرن. همه هم تک سیلندر 2 سوپاپه.

البته اگه نگین منظور ما 140 مایل بوده:out:

alirezamrl
22-12-1389, 04:14 بعد از ظهر
اوه چرا دعوا داری اره بابا درسته!:27:
همونطور که دوستمون گفت 140 زیادم نیست واسه این موتور.پالس و اپاچی و دربی که دوستمون میگه درسته 140 میرن ولی جونشونم در میره و لرزه میفته به موتور و فشار زیادی متحمل میشن که من تو این موتور لرزش خیلی خیلی کمی احساس کردم با 140 فکر کنم نهایت سرعتش 150 باشه:acigar:

nOviA
22-12-1389, 05:28 بعد از ظهر
اگه راست میگی بیا جلو :jelf: علی رضا جان اینجا چون یک محیط مجازیه مشخص نمیشه من چه لحنی دارم. لحنم اونجوری که میگی نیست :grouphugg:

البته دربی تو اون سرعت اصلا لرزش نداره(یا خیلی کمه). بقیه لرزش دارن.

140 150 سرعت مناسبیه برای این موتور. کمی از ترمز ها و هندلینک و کمک هاش بگید. در کل نرمی موتور چطوره؟

alirezamrl
23-12-1389, 12:21 قبل از ظهر
سلام مخلصم داداش ما زمین خورده همه بکس هستیم. و اما موتور شک ندارم بهترین امتیاز این موتور ترمزای فوق العادش هست با توجه به دیسک های بزرگ دوبل بودن دیسکهای جلو و پهن بودن لاستیک هم در جلو و هم در عقب طوری که با 80 تا سرعت جفت ترمزهارو گرفتم موتور میخ شد بدون اینکه به طرفین بکشه!:acigar:
هندلینگم راضی کننده هست من باهاش مشکلی نداشتم جثه این موتور نسبت به پالس و اپاچی و حتی 220 بزرگتره کلا باید هوای بغلتو داشته باشی خصوصا تو ترافیک.ولی این جثه یه کلاس داره اونم اینکه همش ازت میپرسن اقا موتورت چیه!چند سی سی!فروشیه!اقا چند!چون کلا نسبت به موتورای دیگه کم هست همه فکر میکنن غیر مجازه تا جایی که گشت حفاظتم بهم گیر داده ولی حالش گرفتم مدارکم کامل بود خجالت کشید به اینه نداشتنم گیر بده!:gigglesmile:
کمکهای موتور خوبه مشکلی نداره چون این موتور خلاف پالس و اپاچی هست کمک عقب نداره و از کمک تنه استفاده میکنه که تو ظاهر موتور خیلی تاثیر داره و کلاس یه موتور اسپرت سنگین رو حفظ میکنه:happy4:
جک وسط نداره چون اگه داشت خیلی ضایع میشد! تنه سنگینی داره 160 کیلو اگه موتور بیفته روت مرحوم میشی:3:
نرمی انجین و صدای موتور کاملا احساس میشه و صدای خروجی موتور زیاد نیست.در کل تو این مدت خیلی باهاش حال کردم 1500 روغن کاسترول جی پی ریختم روز دوم الانم مثل ساعت کار میکنه قطعات این موتور برسه دیگه کسی پالس و اپاچی سوار نمیشه تنها ایرادی که میشه بهش گرفت همینه که اونم خدا بزرگه:6:
دوستون دارم یا علی مدد:7:

جانسون
23-12-1389, 05:50 بعد از ظهر
سلام رفیق :7:اول ورودتو به این سایت:khosh:
مشتی* کجایی؟:999::flower4: تو آتی آتی ک عضو نیستم نمیتونستم پست بدم ایول داری ک اومدی اینجا
دادا چنتا سوال داشتم که چنوقت تو مخم
۱.این موتور چن دندس؟
۲.می*شه رو کلش چرقشو با کیلمترشو با کله آپاچی۱۸۰ تغییر داد؟؟(همهچی میزون ولی* این دوتا تو ذوق آدم می*زنه با یون هیکل )(آخه یه سوزوکی ۲۵۰ از این موتوری پلیس ک الان پلاک می*شه زردشو دیدم کله آپاچی روش بود خیلی* باحال شده بود)
۳.خودم طلبش شدم موتور و تو نمایشگاه دیدم حال کردم قیمتن با آپاچی ۱۸۰ حدودا یکی*(باز بین این دوتا مندام):wall3::i'm ok:
۴. چه رنگایی داره؟ (مشکی* .نارنجی.قرمز..)شو دیدم بازم داره؟؟؟
۵. یه زحمتی برات داشتم::می*شه خودت بشینی* رو موتور با استیل ریس(خم شیئ رو موتور ):smilies(113):
و یکی* هم بدون مدل نشهتن(ساده)ولی* دستت رو فرمنش باشه مس این سیجی ها؟؟؟عکس بگیری؟؟ (اینکارو بکنی* رسما حل دادی بهم ):thanks:

رفیق کلاج موتورتم بزن تو سرمون خلأس مون کن:icon_pf (95):
راستی* بابت عکسهای ک گذاشتی دستت طلا خیلی حال کردم با موتورت

alirezamrl
25-12-1389, 04:01 بعد از ظهر
سلام ممنون من تی تی هم عضو هستم اونجا کلی عکسم گذاشتم این موتور 5 دنده هست اشتباه نکن اتفاقا چراغ و کیلومتر انالوگ به این موتور خیلی میاد اگه دیجیتال باشه از ریخت میوفته شک نکن برات عادی و لذت بخش میشه کیلومتر تو شب خداست!:happy4:
اصلا با پالس 180 مقایسش نکن نفس این موتور 2 برابر پالس هست با 220 میشه مقایسش کرد که من بازم دایچی انتخاب میکنم شتاب اولیش یکم کمتره چون سنگینه ولی تاپ اسپید خیلی خوبه:999:
این رنگا که گفتی داره با سفید ولی مشکی دیوونه میکنه ولی مشکل خاک داره :23: سفیدشو میزارم ببین ولی خیلی کم هست
چشم اینم از عکسا فعلا تا بعد992993994995

جانسون
26-12-1389, 02:26 قبل از ظهر
سلام داش ایول ایول حال کردم ناجور :24: بابت عکسا دستت مرسی*
مشتی* عکساتو تو آتی آتی دیدیم همشو تو مشاور عکس موتور خودتو گذشتم برا دایچی
داشی موتور لاتیش خیلی* زیاده پوروو مشتییی بازم ایول :thanks:(مخصوصا لاستیکش)

دادا اگه پول صفرشو داشتم میرفتم دنبالش ...
فعلا میرم دنبل یه آپاچی ۱۸۰ در حد ببینم یون موتور ک قراره بدن بیرون شبیه هیوسانگ یون چجوری:29dz8zk:ه
بازم بابت عکسا تشکر:clap:

Ali
26-12-1389, 10:56 قبل از ظهر
همون کمک مرکزیش کافیه تا پرچمش بره بالا

alirezamrl
26-12-1389, 11:10 بعد از ظهر
مخلصم برادر. داداش پرچم بالاست.تایید. کلی کلاس داده به طراحیش کمک مرکزی:grouphugg:
امروز یه پالس 180 اومد کنارم جوگیر شد گازشو گرفت رفت فکر کرد خبریه با دنده 3 تا دور 9000 رفتم قورتش دادم!:happy4: بعد شل کردم بیاد وقتی رسید گفت داداش موتورت چیه! گفتم همون اول میگفتی احتیاح نداشت خودتو شهید کنی:gigglesmile:
اگه سوالی بود در خدمتم فعلا :12::acigar:

حسـن
26-12-1389, 11:32 بعد از ظهر
اگه مقدوره یه فیلم از شتاب گیریش بگیر بزار تو سایت
از تاپ اسپیدش که نگرفتی حداقل اینا بزار :15:

alirezamrl
28-12-1389, 02:56 بعد از ظهر
سلام باشه وقت کردم حتما میزارم الان سرم شلوغه حساب کتابای اخر سال و دردسر مغازه .پیشاپیش عیدتون مبارک موفق باشید

alirezamrl
07-01-1390, 10:21 بعد از ظهر
سلام به دوستای خودم سال نو مبارک چندتا فیلم واستون اپ کردم البته کیفیتش پایینه با موبایل هست باشه تا سر فرصت یه فیلم توپ بزارم!:24:

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

farzadprogram
07-01-1390, 11:29 بعد از ظهر
موتورت خیلی خوبه ولی کلاه نذاشتی بهم بر خورد :bitarbiat:

سعی ما اینه که فرهنگ موتور سواری هم جا بندازیم .

alirezamrl
10-01-1390, 11:28 قبل از ظهر
سلام دوستان بابا چرا میزنی من همیشه کلاه میزارم ولی اینبار عجله ای شد :3: حق با شماست
بچه ها یه ادرس جدید برید به این لینک که میزارم ببینید دایچی چغدر معروف شده!:gigglesmile:
2 تا فیلم هست با یک سری عکس فقط باید با وی پی ان برید سایت جالبیه
[Only registered and activated users can see links] ... 11997.html ([Only registered and activated users can see links] html)
موفق باشید:20:

lovemikaeil
18-01-1390, 10:42 بعد از ظهر
سلام دوست عزیزم علیرضا
امید وارم که خوب باشی داداشم من هم یه دایچی خریدم یه چیزی هست که میخام فقط به خودت بگم اگه میشه بهم زنگ بزن خیلی
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مهمه داداشی لطفا جواب بده09356718831میکائیل فتوحی

alirezamrl
20-01-1390, 10:26 بعد از ظهر
سلام اینم یه فیلم به صدای بهتر!

request download ticket | ifile.it ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

Classified
21-01-1390, 08:32 بعد از ظهر
با سلام

دوستان اگه درست گفته باشم قیمت 2.300 هست، قیمت آپاچی 180 که قصد خرید دارم 2,100 با توجه به این خرید کدوم توصیه میشه؟

فرق بین 248 و 250 چیه؟ دوستانی که استفاده طولانی مدت از دایچی کردن استهلاک نداشته، چون برام خیلی مهمه و می خوام حداقل دو سه سالی داشته

باشم، دوست ندارم برام بازی در بیاره.

alirezamrl
21-01-1390, 11:56 بعد از ظهر
بله عزیز 2300 البته تو قم 2250 اپاچی هم 2100 هست. والا نظر شخصی خودت مهمه همینطور که به من میگفتن پالس و اپاچی بخر دایچی چینی اشغاله نخر ولی من ریسکشو کردم دایچی خریدم چون عاشقش شدم. 2 ماهی هست خداروشکر راضیم البته خیلیم هواشو دارم
این موتور 250 هست ولی به خاطر گیر بازار تو ایران 248 میزنن ولی زیر انجین 250 حک شده و تو کشورهای دیگه sns 250 و...... فروخته میشه
تا الان مشکلی نداشته و نمیخوام دلخوش حرفای من بشی بعد اگه خریدی یه روز یه طوری شد به من فحش بدی بگی اره فلانی منو دلگرم کرد کلاه سرم رفت! من هرچی گفتم نه فقط اینجا بلکه تو تی تی هم نظر دادم تمام حرفام عین حقیقت بوده و تعصب بیجا ندارم کلا! اگه یه چیز خوب باشه ادم باید حق بگه حتی جنس چینی[Only registered and activated users can see links]
امکانات بهتری داره نسبت به اپاچی که مشخصه خودت دیدی لاستیک بهتر ترمز بهتر شاسی سنگینتر قدرت بیشتر ظاهر بهتر
تنها مزیت اپاچی بیشتر بودن قطعات در بازار هست که البته هنوزم قطعات اینجور موتورا بعضیاش بد گیر میاد با اینکه خیلی وقته اومده
یکی از بچه ها تو تی تی میگه من نمایندگی قطعاتشم تو تهران پیدا کردم مثلا کیلومتر 60000 تومن
اینم بگم که اگر الانم دایچی نداشتم عمرا سراغ پالس 180 200 220 و اپاچی نمیرفتم و بازم همین دایچی رو انتخاب میکردم!:24::flower4::2gwb921:
1 پست بالاتر فیلم دایچی هم گزاشتم میتونی دی ال کنی. یا علی مدد

Classified
22-01-1390, 12:20 قبل از ظهر
ممنون که پاسخ دادید

تقریبا تمام فیلم ها رو دانلود کردم! ممنون از وقتی که صرف می کنید. صداش که واقعا بده! اما شتابش بد نیست. بیشترین

نگرانیم از چینی بودنش، استهلاک قطعاتش هست که کمی در مورد خریدش تردید دارم. شما چقدر و چند وقته استفاده می

کنید؟ مشکلی که پیش نیورده؟

alirezamrl
22-01-1390, 12:29 قبل از ظهر
سلام بهت حق میدم واسه اینکه اسم چینی روش هست دچار تردید میشی!منم میخواستم بخرم همین حسو داشتم ولی دلمو زدم به دریا.بالاخره ادم باید تو زندگیش ریسک کنه و تاوان عشقشو بده دیگه :2i8d4ao:
من الان 2 روز دیگه میشه 3 ماه که خریدم و 1600 تا بیشتر باهاش نرفتم یعنی هنوز موتور کامل اب بندی نشده و کار داره:24:
نه عزیزم مشکلی نیست

lovemikaeil
22-01-1390, 05:48 بعد از ظهر
سلام به همه موتور سوارها ی عزیز علیرضا دادا من یه مشکلی دارم فقط به دست خودت حل میشه
داداشم لطفا زنگ بزن منطزرم 09356718831میکائیل فتوحی

barzin R1
12-02-1390, 09:30 قبل از ظهر
واقعا موتور خوبیه از نظر من همه موتور ها دارای یه سری معایب و یه مزایایی هستن با 2.500 از این بهتر نمیتونی پیدا کنی

reza_243
12-02-1390, 10:55 قبل از ظهر
2245 قیمت نمایندگی گمرکشه

alirezamrl
12-02-1390, 06:57 بعد از ظهر
سلام. بله دوست من نسبت به قیمتش واقعا میارزه هر چی هست من از پالس بیشتر باهاش حال میکنم
رضا خوب فعال شدی همه جا سر میزنی!:hanghead:
اینایی که تو گمرکه مدل 89 هست مدل 90 گرونتر میشه دوست من
مخلصیم

barzin R1
21-02-1390, 09:00 قبل از ظهر
داداش رضا آدرس نمایندگی گمرکش میدی
دمت گرم

alirezamrl
22-02-1390, 12:40 قبل از ظهر
با سلام
ادرس: میدان رازی ابتدای خیابان مولوی
مخلصم

man_u
25-02-1390, 11:10 بعد از ظهر
سلام علیرضا جان باهاش چند تا پر کردی
قشنگ منم ازش خوشم امده تقریبا
شبیه یکی از موتر هاس ام جی کویر هستش
دوگاتی 1100 هم یه دونه این شکلی داره
البته1100 هستش:17:

alirezamrl
26-02-1390, 06:40 بعد از ظهر
سلام عزیزم
من 130 2پشته
142(خودم تنها) از 140 رد کرد بازم میومد البته دور موتور به ردلاینم نرسیده بود رو 8000 بود! دیگه ترسیدم اخه جاده که نداریم بادم میومد ولی خوب بود از مسیر منحرف نمیشدم!
نهایت سرعتش فکر کنم 150 یا 55 باشه ولی خب فشار میاد بهش میره تو ردلاین ولی رو 120 میتونی حساب کنی تو سرعت مداوم چیزی که پالس و اپاچی 10 دقیقه بره موتور میوفته!:4chsmu1:
یا علی

reza_rr
06-03-1390, 04:27 بعد از ظهر
سلام حاج علیرضای گل
مطالبتو در تی تی بشدت دنبال میکردم ... اما در این مطالب آخر مثل اینکه مشکل قطعه پیدا کرده بوده که من رو تقریبا از خرید این موتور منصرف کرد

قبول دارم موتور از لحاظ انجین در حد خیلی خوبیه اما اگه قرار باشه هفته ای یه بار بری تعمیر گاه اصلا نمی ارزه . من هم ادمی هستم که خیلی سر کیفیت موتور حساسم . یهو دیدی قاطی کردم موتورو اتیش زدم ...

بدون تعصب کیفیت قطعاتش چطوره ؟

دمت گرم که راهنماییم میکنی
یه سوال هم دارم که ترجیح میدم توی pm بپرسم .

یا علی مدد

alirezamrl
07-03-1390, 01:12 قبل از ظهر
سلام داداش
جوابتو تو پی ام دادم چک کن
خبر جدید اینکه مدل 90 رسید قیمت 2500
تغییراتی داده نشده به جز اینکه نوشته دایچی از روی دری بغل حذف شده(از روی جای روغن و طرف مقابل)و فقط نام loncin مشاهده میشه!
یا علی

مهدی m
16-03-1390, 01:08 بعد از ظهر
به همه بچه ها سلام من تازه عضو شدم :
من حدود 5 ماه این موتورو گرفتم اولش زیاد راضی نبودم چون بیشتر از 130 تا پر نمی کرد البته گاز نمی خورد که فهمیدم عیب از کابراتش ( دور موتور به رد لاین که می رسید ریپ می زد ) سوزن کاربراتش رو دست کاری کردم دیگه ریپش برطرف شد نه می خوام از این موتور تعریف کنم نه می خوام تعصبی باشم فقط چیزی رو که دیدم و امتحان کردم میگم . می خواستم یه کیلومتر دیجیتالی روش بندازم که زدم کیلومتر خودشو از کار انداختم البته میتونم درستش کنم که الان وقت ندارم ... من با این موتور تو یه شیب ملایم (یه کم از کفی شیبش بیشتر بود ) با یه پراید که کورس گذاشتم تونستم با دنده 5 تا نزدیک 160 تا بیام البته اصلا به موتور فشار نیومد بیشترم می رفت که دیگه تو شهر ما جا نداشت .
سوالی باشه در خدمتم

مهدی m
16-03-1390, 01:33 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
من الان حدود 5 ماه که این موتورو دارم از لحاظ موتوری خیالت راحت ولی تنها عیب این موتور ریپ و کیفیت بعضی پیچ هاش (مثلا پیچ های صندلی ترک نشین که زود میشکنن که اینم خرجش 200 تا تک تومنیه که زیاد بالا نیست ) از این که میگن چینیه خیالت راحت باشه مشگلی جدی پیش نمیاد . موتور خوش دستیه باهاش راحتی . اینم یه فیلم که حال کنی ...

alirezamrl
18-03-1390, 12:57 بعد از ظهر
به همه بچه ها سلام من تازه عضو شدم :
من حدود 5 ماه این موتورو گرفتم اولش زیاد راضی نبودم چون بیشتر از 130 تا پر نمی کرد البته گاز نمی خورد که فهمیدم عیب از کابراتش ( دور موتور به رد لاین که می رسید ریپ می زد ) سوزن کاربراتش رو دست کاری کردم دیگه ریپش برطرف شد نه می خوام از این موتور تعریف کنم نه می خوام تعصبی باشم فقط چیزی رو که دیدم و امتحان کردم میگم . می خواستم یه کیلومتر دیجیتالی روش بندازم که زدم کیلومتر خودشو از کار انداختم البته میتونم درستش کنم که الان وقت ندارم ... من با این موتور تو یه شیب ملایم (یه کم از کفی شیبش بیشتر بود ) با یه پراید که کورس گذاشتم تونستم با دنده 5 تا نزدیک 160 تا بیام البته اصلا به موتور فشار نیومد بیشترم می رفت که دیگه تو شهر ما جا نداشت .
سوالی باشه در خدمتم

سلام داداش منم موتورم ریپ میزنه البته انجین داغ که میشه:297: بعضی وقتا تو دور پایین هم میزنه موتور حرف نداره فقط این ریپ زدنش که منم حدسم رو کاربرات هست من فیلر گیریم نکردم 1500 تا رفتم! حالا نظرت چیه میشه بگی چطور کاربرات دست کاری کردی؟
ممنون منتظرم:bunnyearsmiley:

alirezamrl
19-03-1390, 12:54 بعد از ظهر
سلام
دوست عزیز مهدی m لطفا پی ام هاتو چک کن!:297:

سعید از هند
30-03-1390, 11:14 قبل از ظهر
من به تازگی اومدن ایران و یه دایچی 250 خریدم ولی از اون راضی نیستم از بچه هایی که این موتورو دارند میخام تو چند مورد منو راهنمایی کنند یکی اینکه روزهای گرم موتور ریب میزنه و اینکه یالای سرعت 110 هم کسر میاره یعنی سرگاز 115 میره ولی دیگه هرچی گاز میدی سرعت کمتر میشه و کسر میاره یکی اینکه صدای انجین خیلی زیاده ولی فقط الان مشکل من ریب زدنه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم کارکرد موتور 1500 کیل.متر

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

اقا مهذی سلام شما میگی کاربراتور یا سوزنو دستکاری کردی من رو هم راهنمایی کن چکار کنم شمع رو هم عوض کردم ولی بالای 110 نمیره موتور کسر میاره چکار کنم؟

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

با سلام به تمامی شما از یکی از شما عزیزان که دایچی 250 دارید میخام منو راهنمایی کنید یکی درباره اینکه موتورم با حداقل گاز یعنی سرگاز سرگاز 115 سرعت میره ولی بقیه گاز جواب نمیده هرچی گاز میدم انگار بنزین کیر میاره و ریب میزنه و یکی هم زنگ زدم تهران گفتند اگزوز تضمینی 150 هزار چون من قبلا هوندا 400 سی سی داشتم اگزوز حرفغه ای هم داشت پرسیدم صدای اونو میخام گفته ضمین میده رو دایچی جواب بده و گفت رو دایلیم و مگلی جواب نمیده ولی رو دایچی جواب داده ایا کسی اگزوز تعویض کرده البته من یه فیلتر الاینده داشت که نمیدونم این موتور بیچاره چطور با وجود اون دود خارج میکرد اونواز اگزوز در اوردم و خیلی هم تو نفس موتور تاثیر داشت ولی نمیدونم اگزوز عوض کنم یا نه ولی ریب زدن مشکل اصلیه اگه کمکم کنید ممنون میشم

alirezamrl
31-03-1390, 04:23 بعد از ظهر
من به تازگی اومدن ایران و یه دایچی 250 خریدم ولی از اون راضی نیستم از بچه هایی که این موتورو دارند میخام تو چند مورد منو راهنمایی کنند یکی اینکه روزهای گرم موتور ریب میزنه و اینکه یالای سرعت 110 هم کسر میاره یعنی سرگاز 115 میره ولی دیگه هرچی گاز میدی سرعت کمتر میشه و کسر میاره یکی اینکه صدای انجین خیلی زیاده ولی فقط الان مشکل من ریب زدنه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم کارکرد موتور 1500 کیل.متر

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

اقا مهذی سلام شما میگی کاربراتور یا سوزنو دستکاری کردی من رو هم راهنمایی کن چکار کنم شمع رو هم عوض کردم ولی بالای 110 نمیره موتور کسر میاره چکار کنم؟

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

با سلام به تمامی شما از یکی از شما عزیزان که دایچی 250 دارید میخام منو راهنمایی کنید یکی درباره اینکه موتورم با حداقل گاز یعنی سرگاز سرگاز 115 سرعت میره ولی بقیه گاز جواب نمیده هرچی گاز میدم انگار بنزین کیر میاره و ریب میزنه و یکی هم زنگ زدم تهران گفتند اگزوز تضمینی 150 هزار چون من قبلا هوندا 400 سی سی داشتم اگزوز حرفغه ای هم داشت پرسیدم صدای اونو میخام گفته ضمین میده رو دایچی جواب بده و گفت رو دایلیم و مگلی جواب نمیده ولی رو دایچی جواب داده ایا کسی اگزوز تعویض کرده البته من یه فیلتر الاینده داشت که نمیدونم این موتور بیچاره چطور با وجود اون دود خارج میکرد اونواز اگزوز در اوردم و خیلی هم تو نفس موتور تاثیر داشت ولی نمیدونم اگزوز عوض کنم یا نه ولی ریب زدن مشکل اصلیه اگه کمکم کنید ممنون میشم
سلام تمام این مشکلاتو منم دارم 1 پیغام تو پی ام برات میزارم حتما چک کن یا علی

سعید از هند
07-04-1390, 10:34 قبل از ظهر
file:///C:/DOCUME~1/mahdi/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot.pngدیروز برادرم موتورمو برده بود بیرون مامور بهش ایست داده و با باتون زده بود جلد کیلومترو خورد کرده بود البته بقیه اجزاش سالمه فقط قابش خورد شده که با هزار دنگ و فنگ از بازار سیاه به قیمت 150 هزار تومان یکعدد فابریک نو خریدم انداختم روش دایچی 250 من موتور خوبیه ولی مشکل ریب زدن بالای 120 رو هنوز داره کسی هست بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم اگه کسی کیخاد تصویر و یا مشخصات کامل دایچی رو ببینه سایت اصلی کارخونه این موتور است [Only registered and activated users can see links] اگه برید هرچی اطلاعات از این موتور میخایید اونجا هست

alirezamrl
08-04-1390, 05:00 بعد از ظهر
سلام دوست من ای بابا عجب بدشانسی به موتور منم زیاد گیر میدن تو قم ولی مدارک نشون بدی کاری ندارن
در مورد ریپ زدن موتور منم داغ میشه بعد از 20 دقیقه تو دور پایین هم ریپ یزنه و به 130 هم که میرسه ریپ ریز میزنه انگار 1 چیز جلو سرعت موتور میگیره درست مثل 1 برنامه کامپیوتری یا ecu مشخصه موتور توان بیشتر از 140 هم داره و به انجین این موتور خیلی اعتقاد دارم و من حدث میزنم ترانزیستور زیز زین عقب مشکل پیدا کرده! که زنگ زدم دفتر تهران گفت ترانزیستورا کیفیت نداره و سری جدید لوازمش رسیده که کیفیت بهتری داره!
نگفتی کجای قم هستی؟ شمارتو بزار
مخلصیم

ashkan_6262
17-04-1390, 07:28 بعد از ظهر
سلام به همگی دوستان خوب خودم.
میخواستم یه چند نکته رو در مورد موتور سیکلت دایچی بیان کنم.شاید مشکل بعضی از دوستان حل بشه.
اول صدای انجین دایچی 248 هست که باید بگم....
فقط به خواطر آلیاژ نا مناسبی هست که توی ساختش به کار رفته که ....
توی روزهای گرم سال (از همون اول استارت )یا روزهای سرد سال به محض داغ شدن انجین از اون به گوش میرسه که باید با....
استفاده از روغن های زود خنک شونده یا...
نصب رادیات روغن ویا استفاده از...
300 میلی لیتر استیپی آمریکایی با یک لیتر روغن موتول صدا رو از بین ببرید یا حد اقل خیلی کمتر کنید.
دوم مشکل ریپ زدن دایچی 248 هست که باید بگم اولا....
در حالت عادی اگر کاربراتتون تنظیم باشه با وجود ریپ زدن آخر گاز حداقل سرعتی که میشه انتظار داشت باید 140 باشه....
که باز این ریپ زدن فقط به خواطر هوای گرمی هست که از هواکش وارد کاربرات میشه....
شاید عجیب باشه ولی....
با خنک کردن هوای ورودی به کاربرات مشکل ریپزدن حل میشه....
اینجوری با دنده 4 حداقل سرعتی که دارید 145 کیلومتر در ساعت هست که با اضافه کردن دنده حداقل باید 30 کیلومتر درساعت به این سرعت اضافه بشه....
عکس سیستم خنک کننده ای که من خودم درست کردم رو بعد برای شما آپولود میکنم....
تا حالشو ببرین.
(هیچ چیزی نباید از این موتور عوض بشه نه ترانزیستور نه بوبین نه کاربرات فقط باید هوای ورودی خنک بشه بعد از خنک کردن روغن...)
دوستون دارم بای بای...

alirezamrl
18-04-1390, 03:53 بعد از ظهر
سلام به همگی دوستان خوب خودم.
میخواستم یه چند نکته رو در مورد موتور سیکلت دایچی بیان کنم.شاید مشکل بعضی از دوستان حل بشه.
اول صدای انجین دایچی 248 هست که باید بگم....
فقط به خواطر آلیاژ نا مناسبی هست که توی ساختش به کار رفته که ....
توی روزهای گرم سال (از همون اول استارت )یا روزهای سرد سال به محض داغ شدن انجین از اون به گوش میرسه که باید با....
استفاده از روغن های زود خنک شونده یا...
نصب رادیات روغن ویا استفاده از...
300 میلی لیتر استیپی آمریکایی با یک لیتر روغن موتول صدا رو از بین ببرید یا حد اقل خیلی کمتر کنید.
دوم مشکل ریپ زدن دایچی 248 هست که باید بگم اولا....
در حالت عادی اگر کاربراتتون تنظیم باشه با وجود ریپ زدن آخر گاز حداقل سرعتی که میشه انتظار داشت باید 140 باشه....
که باز این ریپ زدن فقط به خواطر هوای گرمی هست که از هواکش وارد کاربرات میشه....
شاید عجیب باشه ولی....
با خنک کردن هوای ورودی به کاربرات مشکل ریپزدن حل میشه....
اینجوری با دنده 4 حداقل سرعتی که دارید 145 کیلومتر در ساعت هست که با اضافه کردن دنده حداقل باید 30 کیلومتر درساعت به این سرعت اضافه بشه....
عکس سیستم خنک کننده ای که من خودم درست کردم رو بعد برای شما آپولود میکنم....
تا حالشو ببرین.
(هیچ چیزی نباید از این موتور عوض بشه نه ترانزیستور نه بوبین نه کاربرات فقط باید هوای ورودی خنک بشه بعد از خنک کردن روغن...)
دوستون دارم بای بای...
سلام داداش کجا بودی مهندس منم چند روزه یه این نتیجه رسیدم که هرچی کاربراتور داغ بشه ریپ بیشتر میشه البته با چندتا از بچه های تی تی!
راه کار جالبیه منم با فن سی پی یو تست کردم خیلی دیرتر ریپ زد اون ایتیپی که میگی چیه؟ مکمل روغن هست؟روغن
موتول رو پایم کارش خوبه من توتال 5000 ریختم دیگه موتول میریزم من میخواستم پشم شیشه هم دور کاربرات ببندم که گرمای انجین اذیتش نکنه!
منتظریم مهندس

سعید.از.هند
20-04-1390, 01:55 قبل از ظهر
با سلام به همه بچه ها با تشکر از دوستمون که برام جواب گذاشته بود فکر کنم امشب شمارو تو خیابان چهارمردان دیدم در هر صورت فکر کنم ایراد این موتور فقط از کاربراتور است چون تا 120 راحت بدون مشکل و در 10 ثانیه به این سرعت میرسه ولی بعد از اون انگار بقیه گاز بجای سرعت گرفتن از سرعت اون کم میکنه و از بنزین کسر میاره ولی باز اگه تونستی مشکلشو حل کنی یا ترانزیستور جایی داشت حتما به من خبر بده گفته بودس شماره تلفن 09395042461 این همراهمه . من واقعا تابحال موتور از 400سی سی کمتر نداشتم ولی از این موتور واقعا راضی هستم فقط عیب این موتور یکی ریب زدنشه اونم فقط تو روزهای خیلی گرم بیشتر میشه که خیلی پرس و جو کردم و همه گفتند فقط از کاربراتوره ولی حتما اگه بازم پیدا کردی به من هم اطلاع بده ولی اینکه نوشته بودند که خیلی گرم میکنه این مشکل فقط به خاطر سفت بودن موتور قبل از اب بندی است و از 1500 کیلومتر که کارکرد بالاتر بره دیگه انجین اصلا داغ نمیشه حالت بسیار عادی پیدا میکنه ولی بهتره حتما از روغن های اتوماتیک 20 50 استفاده کنی چون استفاده از کمک روغن باعث میشه پمپ روغن به علت سفتی زیاد نتونه راحت به تمامی قسمتها روغن رسانی کنه و بعد از یه مدت سیلندر خط میافته و روغن سوزی میگیره من تو موتورهای دیگه اینو امتحان کردم من الان از روغن کاسترول 20 50 اصل فرانسه میریزم خیلی عالیه ممنون از اینکه خوندید حتما اگه چیز جدیدی پیدا کردی به من هم خبر بدید با تشکر از همه بچه های باحال ابن سایت

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

البته اینو بگم حتما روغنو بهترین انتخاب کنید کاسترول 5000 و 7000 و بالتر داره که من اخرین که فکر کنم 12000 استفاده کردم لیتری 5500 تومان که ارزششو داره چون صدای انجینو نصف کرده و این موتورا از میل سوپاپ ضعیفه و زود ایراد میکنه فقط مهندس کارخونه با من آشناست و گفت قبل از 1500 کیل.متر اگه مواظبش باشید خوب اب بندی بشه دیگه مشکلی به هم نمیزنه با تشکر از همه دوستان (این هم که همه میگن این موتور صدای شاتون میده نترسید شاتوئن نیست هرچند که دقیقا همون صداست صدای میل سوپاپه که بعدا اگه جنس خوبش بیاد میشه عوض کرد)

---------- Post added at 01:55 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

دوست من ببخشید شماره موبایل من 09385042461 من اشتباه نوشتم 0939 شرمنده این درسته اگه خواستی تماس بگیر گفته بودی شماره بزاربا تشکر از همه دوستان گرامی

سعید.از.هند
21-04-1390, 01:20 قبل از ظهر
سلام به تمامی دوستان دایچی سوار بچه ها اگه نظر یا کشفیات جدیدی درباره این موتور دارید لطفا بنویسید که هم استفاده کنند با تشکر فراوان از آقا علیرضا

ashkan_6262
21-04-1390, 12:35 بعد از ظهر
سلام به دوستای با محبت خودم....
علی رضا جان ببخشید اگه میشه یک بار دیگه ایمیلت رو بده...
متاسفانه اون دفعه که پی ام دادی فقط خوندمش یادم رفت ادت کنم....
از این بابت شرمنده ام....
.......
استیپی یک نوع مکمل روغن هست که...
در مواقعی خواص استفاده میشه...
1-کمک به قطعه معیوب در داخل انجین برای استفاده در مدت زمانی که قصد تعویض اون رو داری...
2-قسمتهایی که فشار واصطکاک زیاد هست...
4-کم کردن صدای موتور...
3-....
استیپی وقتی گرم میشه روونتر میشه ...
شما وقتی موتور رو روشن میکنی ....
حداقل 30 ثانیه اجازه میدی تا موتور در جا کار کنه تا به قول خودمون گرم بشه و البته روغن به همه قسمتها پمپ بشه...
پس هیچ نگرانی در مورد پمپ روغن پیش نمیاد چون...
همون 30 ثانیه برای روون کردن استیپی میکس شده با روغن کافیه...
.................................................. ...................................
من یک موتور چینی و یک موتور ژاپنی دارم...دوستم یه موتور آمریکایی داره...یکی دیگه از دوستانم یک موتور انگلیسی داره....
فلانی یک موتور هندی داره...

تا کی باید با موتور خارجی پز بدم که کدوم قدرتش خوبه کدوم سرعتش ..کدوم قشنگ تره کدوم باکیفیت تره...
.................................................. ..................................
یه یه کار گاه 50 متری توی اصفهان با دوتا سرمایه گذار برای ساخت بهترین موتور سال 2014 نیاز دارم...

Kenji
21-04-1390, 09:52 بعد از ظهر
یعنی شما می خواید تو ایران موتور با فناوری داخلی بسازید؟؟؟؟؟! ایشالا که می شه.

البته تو کشور ما وقتی دختر 14 ساله تو زیر زمین خونه انرژی هسته ای تولید می کنه حتما موتور هم می تونیم بسازیم تو کارگاه

matiranlee
28-05-1390, 11:28 بعد از ظهر
سلام و آقا یه خواهش از بچه هایی که این موتور دارن :1- خدایش ازش راضی هستین !؟ من خودم پولسار داشتم گیربگس آورد پایین نه این که بد تا کنم با موتور خداییش تو شهر اونم نه تو هر خیابونی بیشتر از 70 - 80 نمیرم با موتور ، آلان یه دلفین طرح ویو دارم 3 ماه خریدم مثل همون پولسارم هر 1000 روغنش و عوض میکنم ! پس ایراد از من نبوده !2- میشه خواهش کنم عکس یا کلیپ یا هرچی از قسمت موتوریت این موتور بزارین !3- دوستان قمی که این موتور دارن اگر pm بدن و قرار بزاریم این موتور ببینم واقعا ممنون میشم ! شمارم بدین تماس بگیرم که نور علا نور !دم همگی تون گرم !

saied.kh
30-05-1390, 05:29 بعد از ظهر
با سلام به تمامی دو.ستان
از دوستی که تصویر دایچی 250 رو میخاد برو به سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) که خود شرکت سازنده این متور هست انجا تمامی عکسهای این موتور و تمامی مشخصات فنی و غیره رو شرح داده و از لحاظ کیفیت هم خداییش نسبت به موتورهای هندی که واقعا بیخود هستند این موتور ماهه هم قیمتش خوبه و هم کیفیت مکن که واقعا ازش راضی هستم

جانسون
01-06-1390, 01:05 قبل از ظهر
رفیق هندی بی خوده چینی چیه پاس؟؟؟

پ نه پ انجا میچاسبه هاااا هاهاهاهاه

قاصد
01-06-1390, 01:17 قبل از ظهر
یعنی شما می خواید تو ایران موتور با فناوری داخلی بسازید؟؟؟؟؟! ایشالا که می شه.

البته تو کشور ما وقتی دختر 14 ساله تو زیر زمین خونه انرژی هسته ای تولید می کنه حتما موتور هم می تونیم بسازیم تو کارگاه

[QUOTE=Kenji;25418]

کنجی جان موتور که نمیدونم میشه ساخت یا نه ولی من خودم موتورم رو خودم جمع کردم وقتی گرفتمش جنازه بود ولی خودم توخونه جمع کردم:clap: الانم ازش خیییییلللللیییی راضییم

Kenji
01-06-1390, 01:18 قبل از ظهر
ساختن با جمع کردن خیلی فرق داره

اونم ساختن چیزی که وجود نداره نه کانسپتی نه تکنولوژی ساختی

ته ته تهش می شه کپی خشک و خالی

قاصد
01-06-1390, 01:27 قبل از ظهر
ساختن با جمع کردن خیلی فرق داره

اونم ساختن چیزی که وجود نداره نه کانسپتی نه تکنولوژی ساختی
ته ته تهش می شه کپی خشک و خالی
اینم قبول دارم اعتراض وارده من حرفمو پس میگیرم
گریه هامو پس میگیرم از روزای باتو بودن خنده هامو پس میگیرم
چیزه اشتباه شداین مال یک ترانه بود ولی کلا اعتراضت وارده:hanghead:

<KAEN>
02-06-1390, 06:26 بعد از ظهر
سلام به دوستان علاقمند به دایچی 250. دوستان من یه سوال داشتم خوشحال میشم راهنماییم کنید. من در حال حاضر یه پالس 180 دارم. دو دل شدم که دایچی بخرم یا نه! من ترسم از کیفیت دایچی هست چون بلاخره ساخت چینه دیگه!! اما باتوجه به تعریف هایی که از این موتور کردید و من سرعت رو دوست دارم و قیمت مناسب هست دوست دارم بخرمش! حالا ارزش داره که پالس رو بفروشم و دایچی بخرم؟

حسـن
02-06-1390, 07:23 بعد از ظهر
حالا ارزش داره که پالس رو بفروشم و دایچی بخرم؟
به نظر من خیر

alirezamrl
03-06-1390, 02:57 قبل از ظهر
سلام
والا هر کس نظری داره ببین خودت چی میخوای! تصمیمی بگیر که بعدش پشیمون نشی اما دایچی موتور بدی نیست و با اکثر چینیهایی که دوستان سوار شدن خیلی فرق داره اینو کسی میفهمه که از این موتور بد میگه اما وقتی 1 دور میزنه نظرش عوض میشه.....:wall3:
موفق باشید

mfb
26-06-1390, 09:05 قبل از ظهر
سلام دوستان من حدود دو هفته ای میشه دایچی 250 گرفتم ازش خیلی رازیم . فقط زنجیرش یه چند روزه میلرزه ومیخوره به بدنه صدای زیادیم میده هرکاریش میکنم درست نمیشه شل وصفت هم کردم جواب نداد. از دوستان میخوام اگه واردن راهنمایی کنن شاید به درد دیگرونم بخوره.

alirezamrl
26-06-1390, 05:24 بعد از ظهر
سلام داداش
مبارک باشه به سلامتی.چند گرفتی؟ چندتا عکسم بزار از موتورت
در مورد زنجیر حتما حسابی شل هست که بالا پایین میپره! باید با اچار از 1 طرف پیچ چرخ عقبو بگیری وبا اچار رینگی از طرف دیگه باز کنی....
بعد با اچار الن از پشت پیچارو سفت کنی اگه پیچای عقبو شل نکنی با سفت کردن پیچ الن های عقب زنجیر سفت نمیشه حواست باشه
یا علی

mfb
01-07-1390, 09:20 قبل از ظهر
3364سلام خیلی ممنون علیرضا جان.موتور دو میلیون وچهارصد خریدم .راجع به راهنماییت ممنونم قبلا" همه این کارهارو کردم ولی درست نشد نمایندگی هم بردم میگه باید ببرن کارخونه نمیدونم چیکار کنم ایا به مرور زمان درست میشه یا می خواد خرج وا کنه اگر اطلاعات بیشتری هم راجع به مخصوصا" خنک کردن موتور و کاربرات داری یا هر کسی از دوستان اینو میخونه راهنماییم کنید.اینم چنتا عکس که خواسته بودی.3366
336933703372با سپاس

alirezamrl
01-07-1390, 12:25 بعد از ظهر
سلام داداش مبارکه از بابت عکسا هم ممنون
در مورد زنجیر حساس نشو کلا 1 کم صدارو داره شل و سفت بودنشم تو حرکت نباید لنگر بندازه البته حواست باشه زیادی هم سفت نباشه من این مشکل صدای زنجیر که میگی نداشتم!
گریس زدی؟ اگه نزدی با اندازه 1 بند انگشت بزن میتونی 1 مدت باهاش تو دور باشی احتمال داره صداش بیوفته اخه زنجیر بر اثر کسیفی هم صدا میده اما واسه شما نو هست هنوز....
خنک کردن موتور که چون این انجین هوا خنک هست داغ شدنش بعد از 1 ساعت طبیعی هست البته روغن خوب مثل توتال 7000 بریز یا کاسترول جی تی ایکس و همیشه سعی کن رو 1000 تا عوض کنی در ضمن الان تا 1000 کیلومتر 3 بار روغن عوض کن و هر 3 بار روغن ایرانی بریز مثل بهران تکتاز یا پیشتاز و وقتی که 1000 تا شدی توتال 7000 اصل بریز 4 لیتری 23 تومن... و همیشه همینو رو 1000 تا بریز
نکته دیگه اینکه انجین شما نو هست وتا کارکرد 1500 داغ شدن 1کم زیاد هست بعدش حرارت خیلی کمتر میشه داداش نگران نباش این انجین بعد از 5000 کیلومتر خودشو نشون میده و قدرت فوق العاده ای داره نکاتی که در باره روغن گفتم حتما اجرا کن بر اساس تجربه دایچی سوارا بهت گفتم خودم سر روغن خیلی ضربه خوردم:24:
دست به انجین و کاربرات نمیزنی دنده مرده نمیری و الان تا 1000 تا از همه دنده ها کار بکش منتها تا دور موتور 5000 یا 5500 نه بیشتر بعد از 1000 تا کم کم پر گاز میری
یا علی

mfb
02-07-1390, 10:11 بعد از ظهر
سلام داداش خیلی ممون که جواب منو میدی ضدای زنجیر صدای خشکی نیست لق میزنه و میلرزه از زیر میخوره به میله دوشاخه شاسی و صدا میده و لاستیک محافظ زنجیر از زیر خورده شده و شاسی رو میسابه.
راجع به روغن من کیلومترم 1300 روغنم بار سوم عوض کردم ایرانیم ریختم.به نظرت روغن توتالو با استیپی قاتی کنم؟چو بچه ها نوشتن که صدای موتور کم میشه.
راستی دیسک جلو سمت راست صدا میده یکم موتورو حول دادنی سفت حرکت میکنه.دیگه اینکه صبح ها روشن کردنی باید ساساتو بکشم روشن بشه.
راستی از وقتی که خریدم یکم روغن میده چند قطره.
شما چند وقت موتورتوخریدی چند کیلومتر باهاش کار کردندی؟این مشکلاتو داشتی؟لوازمشو راحت پیدا میکنی؟

alirezamrl
03-07-1390, 11:53 قبل از ظهر
سلام مخلصم
پس زنجیرت حسابی شل شده که لاستیک محافظ میسابه حتما پیگیر باش نزار به اهن صدمه بزنه دادا
من پیشنهاد میکنم استیپی نریزی چون به قطعات داخلی انجین اسیب میزنه! صدای موتور زیاد نیست اگزوز صداش کمه باعث میشه فکر کنی صدای انجین زیاده 250 همینه صدا داره کلا
دیسک جلو صدا میده باید هوا گیری کنی ولی پیش کسی برو که وارده واسه هواگیری بعد 1 مدت صداش میوفته صبحم با ساسات روشن میشه واسه منم همینه کلا انجین سرد که باشه حتما با ساسات روشن کن بعد ساساتو جا بزن 1 کم دورموتورو رو 2000 نگه دار گرم میشه و مشکلی نیست کلا موتورو خوب گرم کن از همون اول گازکش نری...
از کجا روغن میده؟ از زیر موتور یا سر سیلندر؟ واسه من اینجوری نبوده
موتور من مدل دی 89 هست
الان 4500 تا کار کرده دادا موتور همینه باید باهاش دست به اچار باشی نه تنها این موتور بلکه همه موتورا همینن و این موتور تو رنج قیمت خودش موتوره خوبیه
یا علی

mfb
04-07-1390, 12:28 قبل از ظهر
سلام ما بیشتر
ممنون از پیگیریات و راهنمایی های خوبت.روعن از زیر موتور میریزه .قاب زنجیر موتورو که باز میکنی زیر خورشیدی کوچیکه یه قسمتی داره که مشکی رنگ و یه سیم ازش بیرون امده از کناره سیمه روغن میده .از روز اول تو کارخونه چرخ عقبو 2 سانتی متر کج بسته بودن فکر میکنم همین باعث شده که زنجیر خراب بشه و شایدم بوشای عقب خراب شده باشن.امروز بردم نمایندگی قطعات دایچی گفت بیا بفرستم کارخونه تا عیب و ایراداشو بگیره حالا قراره فردا ظهر ببرم تا بفرسته قم برای ایراد گیری به نظر شما بفرستم بره کارخونه؟ا.توکل به خدا

alirezamrl
05-07-1390, 11:25 قبل از ظهر
سلام داداش زنده باشی
اهان اون روغنی که میگی چیزی نیست اوایل واسه منم یکم روغن میداد اما خوب شد این کج بودن بر میگرده به ناوارد هایی که این موتورو اسمبل میکنن و ما مونتاژ کار خوب نداریم واسه منم همینطور بود خودم تنظیم کردم! اون عددا الکی نیست که....
اره دادا بفرست بیاد من خودم بچه تهرانم اما ساکن قم به این اقا رضا که تو کارخونست و رفیق فابریکم میگم خودش نگاه کنه برات! اتفاقا من خودمم این هفته میرم کارخونه تا گارانتی داره چرا نفرستی؟ امشب میرم پیش رضا بهش میگم امار موتورتو تا زیر دست خودش بره خیالت راحت
یا علی

mfb
05-07-1390, 10:39 بعد از ظهر
سلام داداش دستت درد نگنه امروز سه شنبه فرستادم امده کارخونه شماره پلاکم 69356 روشم نوشته ducati رنگشم که قرمزه یه شفارش بکن حتما" خیلی ممنون میشم.ایراداشم یکی زنچیر و بوشای عقب دوم روغنش سوم ترمز جلو و یه آچار کشی انجام بشه.همه انارو روی یه برگه تایپ کردم همراه موتور فرستادم.
انشااله بیای تهران جبران کنم.
یا علی

alirezamrl
07-07-1390, 11:52 قبل از ظهر
سلام
باشه عزیز میگم بهش حتما
نه بابا این حرفا چیه وظیفست
یا علی

mfb
08-07-1390, 09:20 بعد از ظهر
سلام داداش دمت گرم دستت درست. فردا دیگه باید زنگ بزنم ببینم حاضره یا نه. یه آماری بگیر. اینم یه عکس دوکاتی 848 قرمز واسه داداش35303531

alirezamrl
09-07-1390, 04:29 بعد از ظهر
سلام
من جمعه شب رفتم در خونه طرف امار موتورو دادم بهش سفارش کردم خیالت راحت گفتم فکر کن موتوره خودمه گفت بهت بگم نگران نباش ردیفش میکنم
این رضا خیلی ادم باحالیه دست به اچارش توپه خدا خیرش بده از سنگین کارای قدیمه که استخدام نیرو موتور شده دیگه شرکت ولش نمیکنه خودشم پالس داره اما میگه دایچی 250 سواریش یه چی دیگست:clap:
یا علی

mfb
11-07-1390, 09:54 قبل از ظهر
سلام داداش دستت نکنه یه دنیا ممنون . امروز دوشنبه زنگ زدم تازه متورمو دست گرفتن الان یک هفتس قرار بود سه روزه انجام بدن . از بی موتوری دارم دیوونه میشم تو این تهران خراب شده .یه فردی به اسم هادی داره درستش میکنه خدا خیرت بده اگه رفتی کارخونه دوباره سفارشش کن اگه رفتی . آقایی یا علی

alirezamrl
11-07-1390, 01:10 بعد از ظهر
سلام دیشب رفتم پیش رضا دادا گفت از طرف مجاهد رییس کارخونه سفارشت شده کارت درسته داداش نگران نباش:24:
بهش گفتم فکر کن موتور خودمه گفت باشه حتما تو این هفته ردیفش میکنه گفت من دست تنهام با 2 نفر دیگه کلا تو کارخونه ولی حتما تا روزای اینده درستش میکنه دادا. درک میکنم سخته بدونه وسیله....
من در خدمتم موفق باشی

Alireza
11-07-1390, 09:06 بعد از ظهر
علیرضا جان واقعا مرسی از لطفت که به فکر بچه ها هستی

alirezamrl
11-07-1390, 09:44 بعد از ظهر
قربون داداش
وظیفمه کاری از دستم بر بیاد انجام میدم. دوست دارم هر کی تو این مملکت پولی که با زحمت در اورده و موتور مورد علاقشو خریده خوشحال باشه و برای انتخابش خودشو سرزنش نکنه نه تنها این موتور تمام موتورایی که پلاک میشن و ما مجبوریم این به ظاهر سنگینارو سوار شیم و غولای ژاپنی واسه جوونای غیر ایرانی باشه..... مخلص کل بچه های سایت:clap:
یا حق

mfb
11-07-1390, 10:36 بعد از ظهر
سلام داداش دمت گرم ببخش خیلی زحمتت دادم . آ قای مجاهد منو از کجا میشناسه؟! فکر می کنم به خاطر نامه ای که همراه موتور فرستادم جهت پیشنهاد راجع به بیشتر کردن خدمات وپشتیبانی قطعات . پس بهش نشون دادن فکر نمیکردم ترتیب اثری بدن اگه اینطور باشه مدیر موفقیه . آره داداش همینطوره؟ بازم ازت ممنونم یا علی:smilies(182):

alirezamrl
11-07-1390, 11:04 بعد از ظهر
سلام دیگه این حرفو نزن داداش کاری نمیکنم که
اره رضا گفت سفارشت شده امروز رضا رفته برات زنجیر نو بگیره اخه میدونی که راهنمایی رانندگی پلاک نمیده کارخونه به حالت تعلیق در اومده و کارکناش یه جورایی دست به سر شدن البته شرایط درست میشه
فردا میره زنجیر میگیره ردیفه به امید خدا . نه خداییش شرکت خدمات پس از فروشش بد نیست...
خوش باشید

mfb
12-07-1390, 10:00 بعد از ظهر
سلام داداش ارادتمندم
راستی این هزینه های تعویض شامل گارانتی می شه یا هزینش به پایه صاحب وسیلست؟خیلی ناراحت شدم از بابت کارخونه .ما گفتیم موتور ما جدید همه میبینن خوششون میاد زیاد میشه.انشااله که دوباره راه میوفته کارگرا میرن سر کارشون.خیلی زحمت کشیدی بازم ممنون.
یا حق .

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

راستی از آقا رضا هم خیلی تشکر کن بگو خیلی باحالی مخلصیم.:20:

alirezamrl
13-07-1390, 06:33 بعد از ظهر
سلام
نه داداش هيچ هزينه اي نميگيرن تا گارانتي داره
كارخونه فعلا اينجوره درست ميشه داداش سري جديد تو قم هم اومده منتها تو 1 سوله ديگه جمع كردن دادن بازار توليدش متوقف نميشه خيالت راحت تازه قطعاتش قيمتش ارزونم شده مثلا كيلومتر از 140 تومن شده 100 تومن با اومدن سري جديد و همچنين قطعات ديگه......:29dz8zk:
ما چاكريم حق نگهدارت

mfb
15-07-1390, 10:01 قبل از ظهر
سلام داداش خوبی آقای منی. سه شنبه زنگ زدم با آقا رضا صحبت کردم هنوزم زنجیرموتورو نرفته بود بگیره میگفت باید بره از شکوهیه بگیره. کجا میشه این شکوهیه؟ خیلی دوره که نمیرن بگیرن؟ از نمایندگی پرسیدم گفت انبارشون نزدیکه که همونجاست. الان که جمعست دارم این مطلبو مینویسم یازده روزه که موتورم اونجاست وهنوزم نمی دونم کی موتور حاضر میشه . یک هفته پیشم که زنگ زده بودم گفتن رفته زنجیرو بگیره فردا میفرستیم میاد ولی فردا هنوز نیومده، تقسیر نداریم مملکت همه جاش اینطوره. داداش میگم نکنه به جای سفارش مارو سپردی به حواله.راستی آقا رضا گفت کاتالیزور اگزوزو در بیارم گفتم باشه، صدای اگزوز زیادتر نشه داداش؟ دیگه اعصابم داغون شده ببخش شمارم اذیت کردم داداش . یا علی

Alireza
15-07-1390, 12:07 بعد از ظهر
نمایندگی و گارانتی تو ایران همینه

alirezamrl
16-07-1390, 06:43 بعد از ظهر
سلام
داداش من به خدا 3 بار در خونشم رفتم!
الان از شانس منو تو کارخونه اوضاعش به هم ور شده اینام 1 روز میرن 2 روز نمیرن..... بازم پیگیری میکنم چشم
نه در بیاره بهتره صداشم زیاد نمیشه خیالت راحت نفسش باز میشه
یا علی

mfb
17-07-1390, 10:17 بعد از ظهر
سلام
نه داداش شانس منه که بی خودی بازم تو این مملکت رو یه چیزی حساب کردم وباب میلم رفتار کردم تا از چیزی که خوشم اومده استفاده کنم. داداش نمیخوام تورو تو دردسر بندازم دستت درد نکنه از تو توقعی ندارم ، تو خودت رو اذیت نکن داداش من . الان فکرشو میکنم میگم {نکنه اصلا کاری رو موتور انجام نداده باشن وخدا کنه بلایی سر موتور نیاد} چون با این امروزو فردا کردنشون کلا دیگه بهشون شک کردم الان دقیقا دو هفتس که موتور اونجاس خدا ازشون نگزره همه چیز دروغ شده.

Alireza
17-07-1390, 10:35 بعد از ظهر
برو موتورتو بگیر یا بگو بفرستن

mfb
19-07-1390, 10:36 بعد از ظهر
سلام موتورم دوشنبه اومد دقیقا دو هفته ایراداش رفع شده ولی زنجیر بازم با این حال که نو شده مثل قبله وهیچ فرقی نکرده ومیلرزه وشلاغ میزنه . امروزم فقط صرف این شد که بفهمم دلیلش چیه هیشکی سر در نیاورد از جمله خود تعمیرکارای کارخونه الا یه نفر که همه جوره موتورو امتحان کرد وآ خرش فهمید از خار زنجیر کوچیکه هستش که لنگ شده وباعث این لرزش شدیده. حالا باید ببینم کارخونه داره یا نه بعد تو بازار دنبالش بگردم اگه نبود مجبورم از روش بدم بتراشن ولی نمیدونم حدودا چقدر میشه. {خواستم راهنمایی باشه واسه بقیه} چاکریم یاعلی

alirezamrl
20-07-1390, 10:30 بعد از ظهر
سلام عزیز
من امشبم رفتم در خونه رضا گفت مشکلش حل شده فرستادیم!
من نمیدونم این مشکلی که میگی چیه تا حالام ندیدم کسی از بچه ها این مشکلو داشته باشه از شانس تو اینجوریه
کلا یه کم شلاق زدنو داره ولی یه کم!
من شرمندم کاری که ازم بر میومد انجام دادم اگه بازم امری بود در خدمتم
یا حق

mfb
21-07-1390, 09:39 قبل از ظهر
سلام دمت گرم دداداش ایشالا جبران کنم هر وقت تهران کاری داشتی بگو تا برات انجام بدم عزیز. ایرادش همون مربوط به کج بستن لاستیک تو کارخونست شانس من ، حالا که ایرادشو فهمیدم ردیفش میکنم . راستی اگزوزو در آوردم نفسش آزاد شده دستت درد نکنه. گالری عکسای سایتم ببین یه عکس گذاشتم راجعبه موتورمون. یا علی:32:

alirezamrl
21-07-1390, 09:47 بعد از ظهر
من نوکرم وظیفست عزیز.اره گفتم منم خودم روز اول درستش کردم حواسم بود.رضا گفت کاتالیزورو خارج کردم براش.... تاثیرش محسوسه
دیدم گالریو جالبه
یا حق

mfb
23-07-1390, 10:54 قبل از ظهر
سلام داداش مرسی راستی یادم رفته بود بپرسم زیر انجین دوتا پیچ کارتل هست یکیش که توش یه فشنگی با فنر هست مال روغنه اون یکی که وسط سه تا پیچ چیه؟

alirezamrl
23-07-1390, 06:45 بعد از ظهر
سلام
مشتی اون که تو گودی هست واسه تعویض روغن هست با عقبی کاری نداریم......
اون 3 تا پیچم باز کنی نعلبکی در میاد که احتیاج نیست فقط پیچ تو گودی رو باز کن واسه تعویض روغن

mfb
25-07-1390, 11:54 بعد از ظهر
سلام داش من دو بار که روغن عوض کردم اون یکی رو باز کردم نه اونیروکه وسط گودیه چون اون کمی زیر اگزوزه و زیاد رادست نیست. پس اونیکه من باز میکنم مال چیه؟! را ستی هنوزم خار کوچیکه زنجیر واسم نیومده از کارخونه وموتور هنوز در خانه وما پیاده.

مجی
29-07-1390, 12:51 قبل از ظهر
سلام.من یکی از دوستام داره آخره سرعتش 130 تا رفته...باهاش از اصفهان رفت اهواز و اومد...موتور سالاریه....

alirezamrl
30-07-1390, 01:09 بعد از ظهر
سلام دادا
140 هم میره بعد از 5000 تا کارکرد بهترم میشه
نظر لطفته
یا علی

Kami
30-07-1390, 01:13 بعد از ظهر
پیشنهاد میکنم با موتور های شهری از سرعت 120 بالاتر نرید
چون با کوچکترین باد مخالفی تعادل خودتون رو از دست میدید

alirezamrl
30-07-1390, 10:25 بعد از ظهر
تایید میشه اما من با وزن 65 کیلو با دایچی 140 رفتم و از اونجایی که شاسی این موتور مثا هیوسانگ سنگینه به طرفین نکشید حتی با وزش باد مخالف اما دیگه تو اون سرعت نمیرم چون هم عمر موتور کم میشه هم خطرسازه!
مخلصیم

mfb
09-08-1390, 11:37 بعد از ظهر
سلام داداش من تازه امروز موتورم درست شد تازه دارم کیف میکنم ولی اون موقع که دنده زنجیرم خراب بود 140تا رفتم باهاش .

alirezamrl
10-08-1390, 03:39 بعد از ظهر
سلام عزیز به سلامتی امیدوارم همیشه با موتورت حال کنی راستی اینم بگم من اطلاعات این موتورو از سایت اصلی گرفتم تمام توضیحاتو خوندم و ترجمه کردم که در باره روغن گفته با سطح کیفی sd or se بریزید! میشه روغن بنزینی دیزلی که 1 چرخی زدم خارجی پیدا نکردم اما بهران رخش قوطی و ایرانول 4000 تو سطح se هستن و همین بهران رخشو ریختم به جای موتول و واقعا فرقی با روغنای خارجی که نداره هیچ شاید بهترم هست و با کارکرد طولانیم دنده ها خوب جا میره و گرما هم کمتر شده به نظرم!
موفق باشی

mfb
11-08-1390, 09:15 قبل از ظهر
سلام عزیز به سلامتی امیدوارم همیشه با موتورت حال کنی راستی اینم بگم من اطلاعات این موتورو از سایت اصلی گرفتم تمام توضیحاتو خوندم و ترجمه کردم که در باره روغن گفته با سطح کیفی sd or se بریزید! میشه روغن بنزینی دیزلی که 1 چرخی زدم خارجی پیدا نکردم اما بهران رخش قوطی و ایرانول 4000 تو سطح se هستن و همین بهران رخشو ریختم به جای موتول و واقعا فرقی با روغنای خارجی که نداره هیچ شاید بهترم هست و با کارکرد طولانیم دنده ها خوب جا میره و گرما هم کمتر شده به نظرم!
موفق باشی

سلام بابا دمت گرم بابا مترجم . دستت درد نکنه بابت زحمتایی که بهت دادم دمت گرم بابت روغن . تونستی ترجمتم واسم بزار . راستی سایت اصلی همون loncin.com هستش؟ من رفتم تو سایت ولی ندونستم تو کودوم قسمته زبانشم چینیه.

alirezamrl
11-08-1390, 02:38 بعد از ظهر
سلام کوچیکتم نه من خیلی تو ترجمه وارد نیستم یه کم بلدم. بیشتر کارو گوگل ترنسلیت انجام میده داداش خیلی خوبه
اینم ادرسش [Only registered and activated users can see links]|fa|

به این ادرس که رفتی 1 کادر هست که از تو فایل word که الان میزارم متنو کپی میکنی و به این ادرس میری و متن کپی شده رو تو کادر paste میکنی...
بالاش یه from داره و کنارش to هست یعنی از زبان مثلا لهستانی به فارسی ترجمه کنم خودت بری مشخصه که from رو میزاری روی russian و to هم میشه persian برات معنی میکنه تمام اطلاعات موتور هست تا وسطای صفحه که بیای پایین در مورد روغن گفته...
1 فایل فشرده شده میزارم با winrar بازش کن و با برنامه افیس اجرا کن و بعدم کارایی که بالا گفتم انجام بده تا تمام اطلاعات این موتور دستت بیاد

موفق باشی

ابپتث
19-08-1390, 09:41 بعد از ظهر
من میخوام یه دایچی250 بخرم لطفا مرا مثل داداشتون راهنمایی کنید
:gigglesmile:

K.I.A
19-08-1390, 10:05 بعد از ظهر
از صفحه 1 تا 14رو بخونید اگه به نتیجه ای نرسیدید ما در خدمتیم.../

alirezamrl
23-08-1390, 03:42 بعد از ظهر
سلام
دوست عزیز همه چیز این موتور روشنه با اومدن سری دوم خودشو ثابت کرده!
حالا قضیه اون خنده چیه؟
من یه مدل 11 89 دارم میخوام بفروشم به پولش احتیاج دارم موتور فوق العاده تمیزه الانم چون هوا سرده داره تو پارکینگ گرم و نرم استراحت میکنه 1 شمع ایریدیوم دنزو هم روش میدم با 2 ماه بیمه قیمت 2 تومن
موفق باشی

daichi 250 saied
24-08-1390, 12:50 قبل از ظهر
با سلام به همه و علیرضای عزیز
چون من با این مشکل خیلی مواجه بودم و بعضی هم سوال کرده بودند کسانی که میخان تعویض روغن برای دایچی 250 کنند پیچهای زیر موتور را اصلا باز نکنید چون هم خیلی مشکل و بدراهه و هم خطر هرز شدن خیلی داره و مکافات میشه اگه میخایید حتما برید تعویض روغن که دستگاه ساکشن داشته باشه توی قم هم خیابان زاویه یک تعویض روغنی بزرگه که داره و حتما با دستگاه از بالا و سوراخی که روغن میریزید روغن رو تخلیه میکنه و اصلا احتیاج به باز کردن پیچ نداره و این روهم بد نیست بگم سمت راست موتور بالای پدال ترمز یه درب گرده که روش نوشته oil filter که حتما بعد از اب بندی اونو باز کنید زیرش یه فیلتر روغن میبینید که پون یدکی اون فعلا نیست با بنزین حتما شسته بشه که اگه این کارو نکنید پلیسه باعث بند اومدن روغن و بعد از اون هم با کمبود پمپ روغن به قطعات موتور شما دچار فشار اضافه و به صدا افتادن انجین میشه و خیلی زود سیلندر خط برمیداره اینم چیزی که من تجربه کردن ممنون از همه بچه های باحال و مسئولین سایت

alirezamrl
30-08-1390, 03:44 بعد از ظهر
دمت گرم داداش سعید گل کارت درسته.....
موفق باشی

کاوه
08-09-1390, 08:59 بعد از ظهر
سلام چند روز پیش یکی از دوستان دایچی 250آورد یه دوری زدیم باهاش
موتور خیلی باحالی بود
مخصوصا حالت قرار گرفتن روی زین خیلی راحت بود
به نظرم میشه بهش اعتماد کرد
ترمز های خیلی عالی داشت
تو سرعت هم چیزی از پالس کم نداشت

bahador
16-09-1390, 05:33 بعد از ظهر
آقا من دنبال آپاچیم که اینجا با این موتور دایچی آشنا شدم
و یکسری اطلاعات که دوستان داده بودن و خوندم
بنظر رفقا آپاچی بگیرم را دست یا این دایچی ؟
عکسش و که دیدم جالب بود

Kami
16-09-1390, 05:58 بعد از ظهر
آقا من دنبال آپاچیم که اینجا با این موتور دایچی آشنا شدم
و یکسری اطلاعات که دوستان داده بودن و خوندم
بنظر رفقا آپاچی بگیرم را دست یا این دایچی ؟
عکسش و که دیدم جالب بود
اینجا تاپیک مشاوره و مقایسه نیست اما این جمله رو میگم و اگه سوالی بود تو تاپیک مقایسشون ادامه بدید
دایچی 250 هستش و اپاجی 180
چیزی که معلومه دایچی نسبت یه اپاچی سخت تر به فروش میرسه و قطعاتش مثل اپاچی زیاد نیست
قدرت دایچی بیشتره و شتاب بهتری داره . سرعتشم بهتره

esm
30-09-1390, 12:22 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان من موتور دایچی250دارم مدتیه که موتور دود میکنه (دود سیاه) از اگزوز بیرون میاد.اگه می شه راهنمائیم کنید مشکل از کجاست روغنش رو هفته پیش عوض کردم . با تشکر

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

باسلام خدمت دوستان قطعات دایجی 248کجا گیر میاد سفارش بدم .اینجا تو بندرعباس نیست؟ :wall3:

Alireza
30-09-1390, 08:39 بعد از ظهر
کلا تو قطعه مشکل دارن زنگ بزن کارخونه ببین دارن

mahyar8909
06-10-1390, 10:00 بعد از ظهر
با سلام به تمام دوستان.
من یه دایچی ۲۴۸ دارم که ۱۵۰۰تا راه رفته یه جورایی احساس می‌کنم که اول کار خیلی‌ بش فشار اوردم البته الان مشکله خاصی‌ نداره فقط یه صدای خیلی‌ ریز مثل لرزش آهن رو آهن از اطراف انجین میاد که البته ما اینجا توی اصفهان یه تعمیرگاه که از دایچی سر در بیاره بیشتر نداریم که اونم میگه مشکلی‌ نداره باید روغن سفت توش بریزه تا صداشو بگیر.میگه ۱لیتر روغن ۵۰ با۲تا اسپیدی ۳۰۰سی‌سی بریز توش که من جراتشو نکردم به۲ دلیل:اول اینکه این مقدار ۳۰۰سی‌سی از ظرفیت روغن متر بیشتره و دوم اینکه میترسم به اویل پمپ فشار بیاد.لطفا راهنماییم کنید.کلا توی اصفهان از این موتور شاید ۱۰تا دونه باشه.ضمنا آچار کشیو فیلر گیری هم شده.مرسی‌

mfb
07-10-1390, 09:32 قبل از ظهر
سلام داداش با این شماره تو تهران تماس بگیر برات می فرستن { آقای جوزی 02155398334} یه کم طول میکشه.

mahyar8909
07-10-1390, 08:57 بعد از ظهر
سلام مجدد، یه نفر نبود یه جواب به من بده؟؟؟!!!

Alireza
07-10-1390, 09:06 بعد از ظهر
به هیچ وجه روغن اضافی نریزید

مهبد
20-10-1390, 05:55 بعد از ظهر
لطفا اونایی که دایچی دارن منو تو قسمت مباحث و مشکلات عمومی موضوع: تیونینگ ظاهری (بازسازی) ([Only registered and activated users can see links])راهنمایی کنن و اینکه هر چی به تهران تماس میگیرم واسه قطعه کسی جواب نمیده قطعه هایی رو که تو تایپیک گفتم چجوری تهیه کنم؟

02109002
20-10-1390, 06:02 بعد از ظهر
یه سر به این تاپیک بزن
کارشون هم توسط مدیریت محترم تایید شده

مهبد
20-10-1390, 06:16 بعد از ظهر
این تایپیک لوازم فابریک موتورای ایرانی رو نداره از لوازمی که گذاشته واسه فروش معلومه

mrd60006
21-10-1390, 10:28 بعد از ظهر
دوستان یه سوال
شتاب و تاپ اسپیدش رو میشه با آپاچی 180 مقایسه کنید؟

alirezamrl
23-10-1390, 05:59 بعد از ظهر
سلام.دوست عزیز من مقایسه دقیقی نکردم اما بعضی وقتها کنارم میان عقب میمونن هم پالس 180 و اپاچی 180 با پالس 220 هم انداختم شتاب اولیه 1 کم جلوتر افتاد اما تو دنده 3 و 4 جا گزاشتمش!
موفق باشید

امير علي
23-10-1390, 11:18 بعد از ظهر
سلام اساتيد محترم من ده ماهي هست به موتور علاقه مند شدم در حال حاضر يه دايچي 250 ويه پالس 180 دارم موندم كدومو بفروشم كدومو نگه دارم هر كدومش يه خوبي داره.به نظر شما كدومو نگه دارم.

Alireza
23-10-1390, 11:20 بعد از ظهر
جای این بحث اینجا نیست دوست عزیز
میتونین تو قسمت مشاوره خرید و فروش تاپیک بزنید و نظر دوستان رو جویا شین

hifi
03-12-1390, 11:03 قبل از ظهر
salam bache ha man taze ozv shodam mikhastam bedonam che ranghaii dare

kibordam farsi nadare bebakhshid

Kami
03-12-1390, 11:05 قبل از ظهر

از این لینک برای تبدیل فینگلیش به فارسی استفاده کنید
تبدیل فینگلیش به فارسی (بهنویس) ([Only registered and activated users can see links])

MGEngineer
03-12-1390, 07:45 بعد از ظهر

نارنجی سفید مشکی قرمز

shekspir
16-12-1390, 03:23 بعد از ظهر
سلام دوستان موتور دایچی 250 از نظر سرعت وشتاب موتور دایچی 200 ان ام اس رو میگیره یا خیر کدوم بهتره؟

hamid reza
16-01-1391, 01:26 بعد از ظهر
سلام دوستان موتور دایچی 250 از نظر سرعت وشتاب موتور دایچی 200 ان ام اس رو میگیره یا خیر کدوم بهتره؟
نه بابا ان ام اس 4 سوپاپه تو شتاب موتوری نمیرسه به پاش تازه من با ار کا وی بودم دایچی 248 نتونست منو بگیره کی میگه این موتور راه میره

alirezamrl
21-01-1391, 09:38 بعد از ظهر
سلام بکس
دوست من جک سال گفتی!
شما هر جا خواستی با ار کا وی عزیزت بیا من با دایچی 250 لگن میگیرمش برات!
دایچی 200 به گرد 250 هم نمیرسه!
نسبت یه قیمت بهترین موتور ایرانه دایچی 250 خودم بارها 140 پر کردم
خوش باشید

aliahaki
24-01-1391, 12:01 بعد از ظهر
سلام به دوستای گلم
من ساکن رشت هستم میخوام دایچی بگیرم ولی انجا از قم 240 تومن گرونتره
راهنمایی میکنید چکار کنم؟؟؟

amin lj
25-01-1391, 09:32 بعد از ظهر
---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

با سلام خدمت داش علیرضای سالار و بقیه بچه های دایچی سوار من الان چند ماهی هست که تو کف این موتور هستم ولی دو ماه دیگه میتونم گواهینامه بگیرم:wall3: تمام مطالب شما رو هم تو این سایت و tt دنبال کردم. داش علیرضا سه تا سوال از خدمتت داشتم 1. الان این موتور تو قم چند قیمته؟2.سری جدیدش که اومده هنوز مشکل ریپ داره یا نه؟3.قیمت این موتور تو تهران ارزونتره یا قم؟و اینم بگم که خیلی گلی داش علیرضا:flower4:

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

با عرض معذرت راستی بچه ها اگه بخوام از شهری دیگه این موتور رو بگیرم از لحاظ سند و کارت و ... مشکلی پیش نمیاد؟

alirezamrl
26-01-1391, 06:09 بعد از ظهر
سلام داداش مخلصم اون مشکل حل شد
الان تو قم 2510 بدون بیمه هست که با بیمه 2630 میشه.نه دادا سری جدید مشکلی نداره .قم و تهران فکر نکنم خیلی فرقی داشته باشه . اقایی داداشم

flower
26-01-1391, 06:35 بعد از ظهر
سلام جناب علیرضا اون مشکل ریپ زدن مال چی بوده مال من بدون فیلتر ریپ نمی زنه مجبور شدم از فیلتر ابری استفاده کنم برای مکش بهتر هوا ولی هوا هنوز گرم نشده تا مطمعن بشم مشکل حل شده یا نه مرسی از لطف شما

amin lj
26-01-1391, 09:30 بعد از ظهر
با سلام خدمت بچه ها داش علیرضا ممنون از جوابت:flower4: راستی اگه یه وقت یه دایچی کارکرده(البته با کارکرد کم) تو دست و بالت اومد یا سراغ داشتی برام یه پیام بذار شاید مشتریش شدم دمت گرم خیلی سالاری

alirezamrl
27-01-1391, 10:05 قبل از ظهر
سلام دادا flower شما هم دایچی داری؟
والا قبل از عید که مشکلی نداشتم با اینکه 4 یا 5 ساعتم تو دور بودم!
فکر نکنم به فیلتر هوا ربط داشته باشه چون وقتی بر میداریم کلا دور موتور بالا نمیتونه بیاد.
امین جان خواهش.چشم بهت خبر میدم

hamid reza
27-01-1391, 05:40 بعد از ظهر
الان کلت داغه نمیگیری چی میگم من خودم ان ام اس 200 داشتم با اینکه ازش راضی بودم اما وقتی خراب شد[اشکال برقی] به گ........خوردن افتادم حتی زنگ زدم کارخونش که جوابی ندادن دست اخر  فروختمش پالس 220 خریدم  الان میدونم خیلی خیلی از این موتور بهتره ...............من بین این موتور و ارکاوی صد در صد ار کا وی رو انتخاب میکنم  اگه به قیافه باشه قیافه ار کا وی بهتره و قطعاتش هم هست با فکر حرف بزن نه با احساس اینو میگم چون موتورو تازه خریدی

amin lj
27-01-1391, 10:19 بعد از ظهر
باسلام به تمام بچه ها و آقا علیرضا امروز زنگ زدم دفتر مرکزی نیرو موتور داخل تهران(میدون رازی) دایچی رو بهم 2640 راجع به بیمه هم پرسیدم گفت نداره تو قم هم که داش علیرضا گفت 2630 البته با بیمه یعنی اگه از تهران بخری 110 تومن میکنن پاچه آدم

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

داش علیرضا یکی از دوستام تو همدان این موتور رو داره کارکرده خریده ولی میگه بالای 130km نمیره برده پیش تعمیر کار گفته باید خورشیدی رو عوض کنه بزرگتر بندازه حالا مونده بنده خدا میترسه بده دست تعمیرکار خرابش کنه به نظر شما تعمیرکاره درست گفته؟ راستی اگزوز رو هم خالی نکرده. حالا خالی کردن اگزوز هم میتونه تو سرعتش تاثیر بذاره؟؟ سرعتش مثل مال شما بزنه بالای 140km

alirezamrl
28-01-1391, 05:39 بعد از ظهر
سلام
اول جواب اون اقای حمیدرضارو بدم.اولا که این چه طرز صحبت کردنه داداشه من! مگه کارخونش واسه بابای من هست؟ که اینجور شما حق به جانب شدی واسه من....
هر کس میخواد اینجور موتورارو بخره چشم و گوش داره و میدونه جنس چینی همیشه اذیت داره لازم نیست شما اینجا به خودت فحش بدی!
خدارو شکر ار کا وی از این موتور بهتره 220 هم بهتره اصلا هر چی شما بگی ما قبول داریم داداش دعوا کردن نداره
هر کس نظر شخصی داره شاید یکی چشمش بگیره این موتورو بخره مثل من شما حق نداری بهش ایراد بگیری. من موارد منفی گفتم مثبتم گفتم و از لحاظ قیمتی شما مقایسه کن این موتورو با نمونه های موجود بله منم میدونم از لحاظ کیفیت رتبه پایین تری داره اما من دوست داشتم خریدم پول عشقمو دادم تا اخرشم با این موتور هستم.هر کی خربزه میخوره.......
واسه اطلاع خدمتون بگم که امثال ما فقط از این موتور چینیا سوار نمیشن جناب من بندیت هم داشتم 1 دی تی لانزا داشتم و.... محض اطلاع گفتم فکر نکنی خودت موتور سواری
اما داشه گلم اقا امین. داداش ته سرعت این جور موتورا 140 حالا یه کم بالا پایین هست که اونم واسه زمان زیاد فشار میاره به انجین.حالا میتونی با 1 سری تغییرات مثل عوض کردن خورشیدی یا تعویض اگزوز گازخورشو بیشتر کنی. شما تو اگزوز رو خالی کن منظورم همون فیلتر الایندگی هست که طلایی رنگه همون رو در بیار راحت 140 رو میره هزینه بیخودیم نکن
یکی از دوستان با عوض کردن خورشیدی و خالی کردن اگزوز و 1سری کارایی که من به هیچ وجه نه وقتشو دارم نه حوصلشو به 160 هم رسیده...
موفق باشید

amin lj
28-01-1391, 11:34 بعد از ظهر
آقای حمید رضا آدم یه ذره همچین فن بیان داشته باشه خوبه ها.این بنده خدا هم که به قول خودش کارخونه این موتور مال باباش نیست.حالا بد کرده اومده تو این سایت و به بقیه یه جورایی کمک میکنه. درست هم میگه هر کی پول عشقشو میده من خودم هنوز مجاز برای گرفتن گواهینامه نشدم(دو ماه دیگه) ولی به محض اینکه بگیرم حتما حتما حتما سراغ این موتور میرم چون از همون اول که دیدمش به قول خودمون کف بر شدم و عاشق.... هر چی باشه مثل 220 شما و پالس و آپاچی خز نشده که پیرمرد ها هم سوارش شن و خورجین روش بندازن و .... ناراحت نشی ها خدا وکیلی خودم دیدم که دارم میگم ولی منطقیه که وقتی اینجوری صحبت میکنی همونطور هم جواب بشنوی. یا حق

hamid reza
29-01-1391, 12:44 قبل از ظهر
اقا شما راست میگی اما اونایی که میان تو سایت  باید بدونن که این موتور از نظر ساپورت قطعات ضعیف یا حتی اصلا موتور  ساپورت نمیشه................ اقا امین شما با این همه تجربه موتور سواریت اگه این موتورو خریدی خدایی نکرده خوردی باش زمین چراغ جلو یا عقب شکست از کجا میخری یا اگه موتورت جام کرد از کجا قطعاتشو میخری قبل اینکه موتورو بخری از این چشم هم به موتور نگاه کن مواظب باش گول قیافه موتورو نخوری پالس 220 همه جوره ساپورت میشه من تاحالا نه پالس 220 وug4 رو دست هیچ پیر مردی ندیدم  اگه شما دیدی هم بدون پیرمرد ها جایی نمیخوابن که اب زیرشون بره [به خاطر تجربشون ] من این حرفارو میزنم چون خودم از شیراز موتور نیش خوردم ... وگرنه من کهنه موترتم برو پاکش کن داداش

alirezamrl
29-01-1391, 10:33 قبل از ظهر
بیخیال حمید جان سخت نگیر. زندگی همینه یعنی ریسک کردن اگه فکر کردی با 220 هیچ وقت تو خرج نمیوفتی و پاش به تعمیرگاه باز نمیشه سخت در اشتباهی. موتورای چینی رو اگه بهش برسی به موقع روغن عوض کنی تخته گاز نری و کلا هواشو داشته باشی میتونه رفیقه خوبی باشه و لذتشو ببری. شما حتما از موتور چینی توقع بالایی داشتی و بهش فشار اوردی به قول معروف استهلاک زیادی براش بریدی که ناراحتت کرده! من 1 موتور چینی مدل 81 دارم از این طرح یاماها وای دی باور کن هنوز باهاش حال میکنم فقط روغن میریزم بغلش و همه جا باهاش رفتم همین الان 110 تا میاد...
چرخ موتورت بچرخه به خوبی و خوشی

amin lj
29-01-1391, 07:47 بعد از ظهر
با سلام فراوان خدمت بچه ها .... آقای حمید رضا اولا کنایه نزن شما که تجربه داری به ما هم یاد بده بی زحمت (البته اگه بلدی ها....) حالا ما یه سوالی از داش علیرضا واسه محکم کاری پرسیدیم. شما گفتی آره بابا طرف هیچی حالیش نی و شوته...:2i8d4ao: دوما من گفتم هنوز گواهینامه نگرفتم ولی از 12-13 سالگی ما پشت موتور بودیم خدایی هست و میدونه.... ولی نگفتم که موتور ندارم الله وکیلی همین الان پولسار 200داریم دروغ چرا مال خودم نیست مال داداشمه ولی از هر 10 باری که این موتور روشن میشه 8 بارشو من سوارش میشم پسر عموم یه دایچی 200 داره رفیقم cbr داره فلانی یه پالس 180 داره خلاصه بت بگم پشت هر موتوری بگی نشستم زمین هم خوردم موتور نداشتن ما هم که مال خود خودم باشه خودش داستانی داره..... سوما تعمیرات موتور هم اونقد بلدم که موتور لش نشه ولی شما پشت فرمون دایچی 248 نشستی که اینو میگی اون یه چیز دیگس از لحاظ قطعات هم تو شهر ما حتی قطعات پالس و آپاچی هم کمه.چارما میگن هرکی خربزه میخوره.....ماهم لابد یه چیزی میدونیم که به قول شما اگه یه وقت خدای نکرده زدیم زمین بتونیم جمعش کنیم قطعاتش اونقد که شما میگی هم سخت گیر نمیاد آشنا داریم برامون میاره خود نمایندگیش هم قطعاتش رو داره....راجب جریان پیرمرد و خورجین و خز بازی هم باید بگم خدا وکیلی اینو دیگه نمیتونی انکار کنی خدا رو شکر همه میدونن....:29dz8zk: والا بلا ما 220 سوار شدیم همچین آش دهن سوزی نبود ولی دایچی سوار شدیم ....:clap: پنجما شما مگه 220 نداری عزیزم برو تو تاپیک خودتون ازش تعرف کن و به دایچی فحش بده چرل بی خودی شلوغش میکنی... مگه کارخونش مال بابای منه... اینجا چکار میکنی مرد حسابی...:mad_majidonline: ششما شما بپا یه دف از کهنه کاری خدای نکرده فسیل نشی...بابا کهنه کار :25r30wi::121fs725372::25r30wi:

amin lj
30-01-1391, 01:55 بعد از ظهر
داش علیرضا از بحث این:fingersmiley: بیایم بیرون میانگین مصرفش داخل شهر چقدره تو صد کیلومتر؟؟باکش چقدر میگیره؟؟

راستی داداش این آقای جزیی کیه که قطعات موتور رو داره؟آدرس کجاست؟شماره تلفنی چیزی هم اگه داری برامون بذار سالار:flower4:

alirezamrl
30-01-1391, 05:02 بعد از ظهر
سلام. دقیق نمیدونم اما فکر کنم نزدیک 4 تا باشه یه کم کمتر. 17 تا میگیره.
شمارشو برات پ خ میکنم اقا

Alireza
01-02-1391, 02:23 قبل از ظهر
اینجا جای کل کل نیست کسی ادامه بده اخطار میگیره

amin lj
01-02-1391, 06:14 بعد از ظهر
باسلام خدمت بچه ها داش علیرضا این دوستم که گفتم همدانه دیروز موتورش رو زده بغل خیابون یه نیسان زده بش افتاده تو جدول اما جدولش کوچیک بوده دلق چراغ جلو و فلاپ بغلشو شکسته قیمتشون حدودا چقدر میشه دستت درد نکنه میگم آخه قیمتش دستمون نیست پاچمون نکنن؟ یا علی:20:

alirezamrl
02-02-1391, 09:46 قبل از ظهر
سلام به همون شماره که دادم بزنگ داداشم:flower4:

amin lj
05-02-1391, 11:56 بعد از ظهر
با سلام خدمت بچه ها و داش علیرضا راستی داداش این موتور از کارخونه دزدگیر استارتی(ریموت استارتر) داره؟؟؟میشه روش گذاشت؟؟

alirezamrl
06-02-1391, 05:21 بعد از ظهر
نه نداره .فکر کنم میشه روش بزاری

کوروش
06-02-1391, 05:25 بعد از ظهر
نه نداره .فکر کنم میشه روش بزاری
رو هر موتوری که استارتی باشه میشه انداخت

noise
07-02-1391, 12:45 بعد از ظهر
بچه ها یکم در مورد هندلینگ و شتاب و سرعت این موتور میگین؟ موتورش ساخت کجاس؟ ارزش خرید داره به 2800؟

amin lj
07-02-1391, 01:35 بعد از ظهر
آقا کوروش این ریموت استارتر بخوای روش بذاری چند درمیاد حدودا؟

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

بچه ها یکم در مورد هندلینگ و شتاب و سرعت این موتور میگین؟ موتورش ساخت کجاس؟ ارزش خرید داره به 2800؟

خدمت شما بگم این 18-19 صفحه رو اگه مطالعه بفرمایید همه چیز میاد دستتون ولی در کل موتور خوبیه نسبت به قیمتش البته الان قیمتش 2650 با بیمه هستش هندلینگ بسیار عالی تر نسبت به پالس و آپاچی حجم موتور بالاتر سرعت بیشتر بدون دستکاری 140 تا رو میره مصرف بالاتر نسبت به پالس و آپاچی شتاب بیشتر سواریش که حرف نداره تو سرعت بالا لرزش نداره اصلا خز نیست که مزیت عالی هستش ابعاد لاستیک عقب 140 و جلو 120 میلیمتر که باعث نرمی قابل توجه موتور مخصوصا سرپیچ ها شده این موتور مال شرکت نیرو موتور شیراز هستش و اصلش مال چین شرکت لونسین هستش

کوروش
07-02-1391, 01:36 بعد از ظهر
ساخته چینه / هندلینگش خوبه شتابش هم بد نیست

amin lj
08-02-1391, 01:24 بعد از ظهر
بچه ها کسی نمیدونه مزنه دزدگیر(ریموت استارتر)چنده؟؟یا علی

amin lj
09-02-1391, 10:05 بعد از ظهر
ای بابا پس کجایید برو بچ کاری باری صحبتی نظری بدید یخ کردیم؟؟؟:sad:

hamedderagon
11-02-1391, 10:58 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان دزدگیر خوب از 80 تومان شروع میشه گلم دوستان من زیاد متور بازی نکردم و تازه وارد این سایت شدم تا الانم فقط همین متور ایرانی ها سوار شدم دایچی متور بدی نیست خوبه اینطور که من تاحالا متوجه شدم الانم همین دایچی رو تو محل ما با بیمه 2750 با کلاه و لوازمی که همراهش هستش داره میفروشه البت من هنوز کامل متوجه نشدم تو 100 تا چند تا میسوزونه دوستان قدیمی کار بگن به ما منم قصد خریدشو دارم با تشکر

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

با سلام خدمت دوستان دزدگیر خوب از 80 تومان شروع میشه گلم دوستان من زیاد متور بازی نکردم و تازه وارد این سایت شدم تا الانم فقط همین متور ایرانی ها سوار شدم دایچی متور بدی نیست خوبه اینطور که من تاحالا متوجه شدم الانم همین دایچی رو تو محل ما با بیمه 2750 با کلاه و لوازمی که همراهش هستش داره میفروشه البت من هنوز کامل متوجه نشدم تو 100 تا چند تا میسوزونه دوستان قدیمی کار بگن به ما منم قصد خریدشو دارم با تشکر

salahshor
11-02-1391, 11:14 بعد از ظهر
بچه ها کسی نمیدونه مزنه دزدگیر(ریموت استارتر)چنده؟؟یا علی

بستگی به مدلش داره :

ماجیکار ارزونترین مدل < تو تصویری بیچر دار ها > : 210 تومن
استیل میت تصویری < استارتر نداره > : 165 تومن
.....
دیگه زیادن
مثلا این به کارت میاد :
فوروارد جفت ریموت تصویری : 100 تومن

غیر تصویری ها که برا موتور هست و استارتر داره : از 45 تا 70 هست

amin lj
14-02-1391, 02:23 قبل از ظهر
با تشکر از آقای salahshor داداش کسی رو هم تو تهران سراغ داری بتونه دزدگیر ببنده رو دایچی؟؟یا حق

hamedderagon
14-02-1391, 02:40 بعد از ظهر
با تشکر از آقای salahshor داداش کسی رو هم تو تهران سراغ داری بتونه دزدگیر ببنده رو دایچی؟؟یا حق

دادا این متور هارو خیلی ها دست نمیزنن ببر نمایندگی خودشون برات نصب کنن وگرنه کار دست متورت میدی ها سیم پیچیه این متور ها یه کوچولو ضعیفه هواست باشه یا حق

amin lj
17-02-1391, 12:10 قبل از ظهر
با سلام خدمت برو بچ گل یه کلیپ از تاپ اسپید دایچی 248 احتیاج دارم بی زحمت اگه کسی داره بذاره ممنون میشم :flower4: یا علی مدد

hamedderagon
18-02-1391, 08:56 قبل از ظهر
دوست عزیز تو صفحات قبل هستش کلیپ

amin lj
18-02-1391, 10:38 قبل از ظهر
دادا نگاه کردم نبود یه تعدادی کلیپ دور موتور و شتاب فقط هست.....تاپ اسپید نبود.........:sad:

hamedderagon
20-02-1391, 12:44 بعد از ظهر
دوست عزیز خیلی از دوستان که تو این قسمت هستن این متور رو خردن و استفاده کردن من نمیگم این متور متور بدی هستش و نخری بهتر اون به نظر خودت بستگی داره اگر ازش خوب استفاده کنی شاید متوری خوبی برات باشه ولی به نظر من ازش دوری کن بازم میگم که من نمیگم متور بدی هست ولی بهتر با چشمان بازتری خرید کنی قیمت الانشم 2680 هستش بدون بیمه یا علی

amin lj
02-03-1391, 08:01 بعد از ظهر
وای وای یه وجب خاک نشسته رو این تاپیک بابا یه بحثی چیزی جدید راه بندازید :wall3::wall3::wall3::wall3:

عابدی
04-03-1391, 08:50 بعد از ظهر
آقا من عاشق این موتور شدم بدجور.فک کنم قابلیت فلاپ بندی داشته باشه.کسی قیمت الانشو میدونه؟(4خرداد 91)

amin lj
04-03-1391, 11:52 بعد از ظهر
آقا من عاشق این موتور شدم بدجور.فک کنم قابلیت فلاپ بندی داشته باشه.کسی قیمت الانشو میدونه؟(4خرداد 91)
الان قیمتش تو تهران 2650 هستش

عابدی
05-03-1391, 12:30 قبل از ظهر
این دایچی یه زمان 2300 بود آپاچی 2100/الان آپاچی شده 3500 دایچی 2600/جالبه ها

amin lj
05-03-1391, 08:49 بعد از ظهر
به نظر من هم یکی از معایب بزرگ پالس و آپاچی نجومی بودن قیمتشونه یه دفه گرون میشه:wall3:

عابدی
05-03-1391, 09:07 بعد از ظهر
امروز رفتم سراغ دایچی مشکی گفت فعلا کارخونه تولید نمیکنه.ضدحال اساسی زد.موندم نارنجیشو بخرم یا نه.مثل مشکیش به دلم ننشست.حالمونو گرفت اساسی.ولی مشکیش سالاریه ها.جان

amin lj
08-03-1391, 10:46 قبل از ظهر
آره خدا وکیل مشکیش خیلی ابوهتی داره واسه خودش داش امید گرفتی چند تا عکس ازش بذار...... یا علی مدد

pedram215
13-03-1391, 11:55 قبل از ظهر
با سلام

دوستان اگه درست گفته باشم قیمت 2.300 هست، قیمت آپاچی 180 که قصد خرید دارم 2,100 با توجه به این خرید کدوم توصیه میشه؟

فرق بین 248 و 250 چیه؟ دوستانی که استفاده طولانی مدت از دایچی کردن استهلاک نداشته، چون برام خیلی مهمه و می خوام حداقل دو سه سالی داشته

باشم، دوست ندارم برام بازی در بیاره.

با عرض سلام به همگی
من یه دایچی 135 دسته دوم اوایل سال 90 خریدم تا الان 6000 تا راه رفته و مشکلی باهاش نداشتم از مزیتهاش که بگم ترمز دیسکیش معرکست و شتابش هم خوبه
ایرو دینامیکش هم خیلی عالیه ظاهرش هم اسپرته و بدنش هم از موتورهای تو رنج قیمت خودش و حتی بالا تر از خودش خیلی خیلی بهتره (ایرانی هاشو که میخوره)
اما معایب تاپ سرعتش با gps که اندازه گرفتم 105 تا بیشتر نمیره
قطعات بدنش تو شیراز کم گیر میاد و باک بنزینش 4 لیتر بیشتر نمیگیره و تا حالا 3 بار تو جاده الاف بنزینم کرده
سیستم برقش با توجه به سیستم دزدگیر و استارت ریموت دارش یه مقدار پیچیدست که مجبور شدم خودم چند بار بازش کنم تا با سیم کشیش خودم اشنا بشم که یه موقع جایی نزارتم

amin lj
17-03-1391, 03:19 بعد از ظهر
با عرض سلام به همگی
من یه دایچی 135 دسته دوم اوایل سال 90 خریدم تا الان 6000 تا راه رفته و مشکلی باهاش نداشتم از مزیتهاش که بگم ترمز دیسکیش معرکست و شتابش هم خوبه
ایرو دینامیکش هم خیلی عالیه ظاهرش هم اسپرته و بدنش هم از موتورهای تو رنج قیمت خودش و حتی بالا تر از خودش خیلی خیلی بهتره (ایرانی هاشو که میخوره)
اما معایب تاپ سرعتش با gps که اندازه گرفتم 105 تا بیشتر نمیره
قطعات بدنش تو شیراز کم گیر میاد و باک بنزینش 4 لیتر بیشتر نمیگیره و تا حالا 3 بار تو جاده الاف بنزینم کرده
سیستم برقش با توجه به سیستم دزدگیر و استارت ریموت دارش یه مقدار پیچیدست که مجبور شدم خودم چند بار بازش کنم تا با سیم کشیش خودم اشنا بشم که یه موقع جایی نزارتم
سوار این موتورا شدم موتور خوبیه واسه داخل شهر خیلی خوب جواب میده تو شهر ما هم ازشون زیاد شده
انشاالله چرخش واست بچرخه

عابدی
17-03-1391, 03:48 بعد از ظهر
دایچی معرکس ولی یکی یه حرفی زد منو منصرف کرد و من دیگه تریل خریدم.گفت دایچی عالیه ولی قطعاتش تو شهر ما همدان نیست.چون طرح هیچ موتوریم نیست نمیشه قطعه موتور دیگه ای رو بست ر وش.هنوزم میگم کاش دایچی 250 رو خریده بودم.ولی خب دیگه تقدیرم این بود تریل سوار بشم.ولی در کل دایچی 250 سالاره.بین پالس و آپاچی و اینا دایچی خداست.امروذم یکی تو خیابون دیدم کلی تحویل گرفتیم همو.به نظرم اگه تریل سواری کی تی ام 250 و اگه اسپورت سوار میشی دایچی 250.

amin lj
17-03-1391, 03:57 بعد از ظهر
عیب نداره دادا خودتو ناراحت نکن ایشالا دایچی هم میخری درست میگی تو تامین فطعات مشکل داره ولی اونطور هم نیست که اصلا گیر نیاد و مال هیچی موتوری بهش نخوره اکثر قطعات انجینش رو میشه جایگزین کرد ولی قطعات بدنه رو باید سفارش بدی برات بیارن ولی حرفت رو قبول دارم خیلی موتور سالاریه:clap:ایشالا چرخ موتورت همیشه واست بچرخه...یا علی

ایچی معرکس ولی یکی یه حرفی زد منو منصرف کرد و من دیگه تریل خریدم.گفت دایچی عالیه ولی قطعاتش تو شهر ما همدان نیست.چون طرح هیچ موتوریم نیست نمیشه قطعه موتور دیگه ای رو بست ر وش.هنوزم میگم کاش دایچی 250 رو خریده بودم.ولی خب دیگه تقدیرم این بود تریل سوار بشم.ولی در کل دایچی 250 سالاره.بین پالس و آپاچی و اینا دایچی خداست.امروذم یکی تو خیابون دیدم کلی تحویل گرفتیم همو.به نظرم اگه تریل سواری کی تی ام 250 و اگه اسپورت سوار میشی دایچی 250.

kourosh_bandit2
20-03-1391, 04:17 بعد از ظهر
.ولی در کل دایچی 250 سالاره.بین پالس و آپاچی و اینا دایچی خداست.دایچی 250.
خداااا؟؟؟:25r30wi::25r30wi: امید جان ساخت ی شرکت خفن تو بورس یا مشحصات فنیشو در نظر گرفتی؟ یا فقط از نظر ظاهری گفتی؟؟؟ دوست عزیز اگه اون روز بودی و میدیدی با اون لاستیک های پهنش وقتی تو پیچ سر صفه موتوهاروو خوابوندیم بعد دایچی مهترمه تهش در رفت و خوابید کف زمین که استراحت کته این حرفو نمیزدی. یا زمانی که من با پیشرو پارس 200 زین دو تیکه دو سوپاپ توی شتاب دایچی 4 سوپاپ رو گرفتم واقعا خندت میگرفت. نمیدونم شاید اون دوتا دایچی عیب داشتن. اما کلا بهتره چیزی رو که امتحان نکردیم خیلی با تعصب هم ازش طرف داری نکنیم. اینطوری بهتر نیست امید جان؟؟؟ من دایچی رو ازش سواری گرفتم انجینش خیلی صدا میده خیلی بد هم صدا میده. فقط و فقط دوتا نکنته نظر ادمو جلب میکنه توی این موتور از نظر فنی:
1: قدرت خیلی خوب و زیاد توی دنده1 و 2 که واقعا ادم لذذت میبره
2:ترمز های جلو که با دو دیسک خیلی خوب موتور جمع میشه و میشه بهش اعتماد کرد
ولی سرعت و شتاب خیر حرفی برای گفتن در برابر هندی ها نداره مخصوصا 220 و 180 اپاچی. نرمی هم که وقتی موتور از کنارتون رد بشه همه چییز اشکار میشه.
به هر حال بهتره اگر چیزی تست شده و سوار گزینه های دیگر هم شدیم بگیم که فلان موتور از فلان موتور سره نه از تجربه دیگران و نه از روی تعصب و نه از روی ظاهر که مثال برای ظاهر زیبا و فریبنده میشه مگلی. موفق باشید یا علی.:bunnyearsmiley::flower4:

amin lj
21-03-1391, 11:08 قبل از ظهر
دوست عزیز اگه اون روز بودی و میدیدی با اون لاستیک های پهنش وقتی تو پیچ سر صفه موتوهاروو خوابوندیم بعد دایچی مهترمه تهش در رفت و خوابید کف زمین که استراحت کته این حرفو نمیزدی. \
چنین چیزی که شما میگی از لحاظ فنی محاله و کاملا.......هستش من هم پالس 200 و هم 180 و هم آپاچی(220 رو نمیدونم)سر پیچ خوابوندم خدا وکیل جدی میگم هیچیش همونطور که میدونید به من نمیرسه ولی هیچ کدوم قدرت مانور و نرمی دایچی رو نداشت منظورت رو متوجه نشدم که گفتی تهش در رفت دقیقا کجاش در رفت؟؟

یا زمانی که من با پیشرو پارس 200 زین دو تیکه دو سوپاپ توی شتاب دایچی 4 سوپاپ رو گرفتم
:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:داداش نداشتیم ها:3:

اما کلا بهتره چیزی رو که امتحان نکردیم خیلی با تعصب هم ازش طرف داری نکنیم.
به شدت با حرفت موافقم سرو کله زدن ما هم به خاطر ضعف این موضوعه

من دایچی رو ازش سواری گرفتم انجینش خیلی صدا میده خیلی بد هم صدا میده.
عزیزم شاید اونکه شما سوار شدی دست یه آدم بی انظباط بوده اینطور شده دلیل نمیشه که همشون اینجور باشن وگرنه منم آپاچی و پالس مدل 90 و91 میشناسم صدا تراکتور میده:clap:

ولی سرعت و شتاب خیر حرفی برای گفتن در برابر هندی ها نداره مخصوصا 220 و 180 اپاچی
ببین من با دایچی 140 km تاپ زدم رو دور موتور 8500(بیشتر هم میومد ولی جاش نبود) شنیدم میگن با پالس 220 152 km تاپ زدن ولی با لرزش فلاپ و موتور که تا 24 ساعت باید خودت رو بخارونی ولی مشکل اینه که شما توجه نمیکنی که پالس 220 الان 4 تومن پولشه و دایچی 2600 یعنی حداقل پالس از دایچی 1200تا1400 گرون تره و چیزی که مسلمه اینه که شما هرچی پول بدی همونقدر آش میخوری برادر من:11:
ولی راجب آپاچی هر جوری که فکر کنی من با دایچی باهاش انداختم چه شتاب چه تاپ اسپید چه هندلینگ چه ترمز وووو....و زیبایی موتور.

مثال برای ظاهر زیبا و فریبنده میشه مگلی
مگلی و هیو و دایلیم و پالسو دایچی همه آشغالن و گرد پای آپاچی نمیرسن آپاچی خداست چون شما داری برادر بووووورو حالشو ببر:25r30wi:

نتیجه بحث:ببین برادر من شما بسته به هزینه ای که میخوای بکنی دنبال موتور میری و به قول معروف اول جیبتو نگاه میکنی (پالس 220 4000 پالس 180 3200 آپاچی 180 3300 هیو 9000 مگلی....دایچی 248 2600 )بعد میری سراغ موتور مثل اینکه من بیام بگم خوب نینجا 15 میلیون پولشه و موتور عالی هستش و و پالس 220 4میلیون پولشه پس در نتیجه پالس 220 آشغاله چون به گرد پای اون هم نمیرسه از لحاظ سرعت و شتاب و...ولی خوب پدر بیامرز 15 میلیون کجا و 4 میلیون کجا.........:11:

خداااا؟؟؟
از نظر ظاهری هم باید بگم سلیقه ای هستش یکی مثل شما با آپاچی حال میکنه یکی با دایچی اما از نظر خودم و بیشتر دوستان دایچی خیلی زیباست و نسبت به قیمتش با بقیه موتور ها سر عت و شتاب و هندلینگ بسیار قابل قبولی داره.
موفق و منصور باشید یا علی مدد

kourosh_bandit2
21-03-1391, 07:03 بعد از ظهر
\
چنین چیزی که شما میگی از لحاظ فنی محاله و کاملا.......هستش من هم پالس 200 و هم 180 و هم آپاچی(220 رو نمیدونم)سر پیچ خوابوندم خدا وکیل جدی میگم هیچیش همونطور که میدونید به من نمیرسه ولی هیچ کدوم قدرت مانور و نرمی دایچی رو نداشت منظورت رو متوجه نشدم که گفتی تهش در رفت دقیقا کجاش در رفت؟؟

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:داداش نداشتیم ها:3:

به شدت با حرفت موافقم سرو کله زدن ما هم به خاطر ضعف این موضوعه

عزیزم شاید اونکه شما سوار شدی دست یه آدم بی انظباط بوده اینطور شده دلیل نمیشه که همشون اینجور باشن وگرنه منم آپاچی و پالس مدل 90 و91 میشناسم صدا تراکتور میده:clap:

ببین من با دایچی 140 km تاپ زدم رو دور موتور 8500(بیشتر هم میومد ولی جاش نبود) شنیدم میگن با پالس 220 152 km تاپ زدن ولی با لرزش فلاپ و موتور که تا 24 ساعت باید خودت رو بخارونی ولی مشکل اینه که شما توجه نمیکنی که پالس 220 الان 4 تومن پولشه و دایچی 2600 یعنی حداقل پالس از دایچی 1200تا1400 گرون تره و چیزی که مسلمه اینه که شما هرچی پول بدی همونقدر آش میخوری برادر من:11:
ولی راجب آپاچی هر جوری که فکر کنی من با دایچی باهاش انداختم چه شتاب چه تاپ اسپید چه هندلینگ چه ترمز وووو....و زیبایی موتور.

مگلی و هیو و دایلیم و پالسو دایچی همه آشغالن و گرد پای آپاچی نمیرسن آپاچی خداست چون شما داری برادر بووووورو حالشو ببر:25r30wi:

نتیجه بحث:ببین برادر من شما بسته به هزینه ای که میخوای بکنی دنبال موتور میری و به قول معروف اول جیبتو نگاه میکنی (پالس 220 4000 پالس 180 3200 آپاچی 180 3300 هیو 9000 مگلی....دایچی 248 2600 )بعد میری سراغ موتور مثل اینکه من بیام بگم خوب نینجا 15 میلیون پولشه و موتور عالی هستش و و پالس 220 4میلیون پولشه پس در نتیجه پالس 220 آشغاله چون به گرد پای اون هم نمیرسه از لحاظ سرعت و شتاب و...ولی خوب پدر بیامرز 15 میلیون کجا و 4 میلیون کجا.........:11:

از نظر ظاهری هم باید بگم سلیقه ای هستش یکی مثل شما با آپاچی حال میکنه یکی با دایچی اما از نظر خودم و بیشتر دوستان دایچی خیلی زیباست و نسبت به قیمتش با بقیه موتور ها سر عت و شتاب و هندلینگ بسیار قابل قبولی داره.
موفق و منصور باشید یا علی مدد
:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r3 0wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

. نمیدونستم دایچی اخرت تکنولوزی و مهندسی و به هیچ عنوان تهش در نمیره و لیز نمیخوره. بببخشید:25r30wi: اخه یک حرفی میزنید...... بابا gsx1000 هم ممکنه منحرف بشه
اخه ی چیزی شما میگی در حد بندسلیگا ادم فکر میکنه cbr 1000 rr 2011 .
ادامه ندیم عزیزم بهترههههههههه خداحافظت برو حالشو ببر دوست گلم.:icon_pf _15_:

amin lj
21-03-1391, 08:09 بعد از ظهر
والا بلا من نمیخوام از این موتور دفاع کنم بحث من فقط و فقط همینهاین موتور تو رنج قیمت خودش خیلی خوبه
حرفم رو قبول داری آقا کوروش(kourosh_bandit2)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:flower4:

amin lj
21-03-1391, 08:12 بعد از ظهر
داش علیرضا اگه سر زدی به تاپیک لطفا پیام شخصی که برات فرستادم رو چک کن:flower4:

amin lj
21-03-1391, 08:15 بعد از ظهر
والا بلا من نمیخوام از این موتور دفاع کنم بحث من فقط و فقط همینه این موتور تو رنج قیمت خودش خیلی خوبه
حرفم رو قبول داری آقا کوروش(kourosh_bandit2)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

shahriar
21-03-1391, 08:37 بعد از ظهر
اگزوز دایچی رو میشه قهرمان درست کرد؟

kourosh_bandit2
21-03-1391, 09:03 بعد از ظهر
اگزوز دایچی رو میشه قهرمان درست کرد؟

بهترین کار خرید یک اگزوز رنتال هستش که استاندارد باشه تا اینکه منبع اصلی رو پاره پاره کنید و یک صدای نا هنجار داشته باشید.

shahram_sis
22-03-1391, 02:47 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان.یه دایچی 250 مشکی مدل 91 با سه روز کارکرد گزاشتم تو قسمت بازارچه برا فروش.کسی خواست سر بزنه

dariush
07-04-1391, 01:32 بعد از ظهر
این موتور الان نوش تو بازار هستش ؟ وقیمتش چنده؟

dariush
07-04-1391, 02:18 بعد از ظهر
چرا روی موتور یکی از بچه های سایت مارک دوکاتی روی انجینش حک شده ؟و روی فلاپشم همینطور؟!!!

kourosh_bandit2
07-04-1391, 02:39 بعد از ظهر
چرا روی موتور یکی از بچه های سایت مارک دوکاتی روی انجینش حک شده ؟و روی فلاپشم همینطور؟!!!

دوکاتی رو انجین دایچیییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه عزیز من حتما دست ساز بوده اخه دوکاتی کجا این دایچی کجا. نزنید این حرف هارو . اصلا اگه مال دوکاتی بود که فقط برای همون مارک و اسمش قیمتش دو برابر میشد مثلا اگه 3 میلیون میشد 6 میلیون چون دو کاتی ی برند که اسمش خیلی قیمت داره

dariush
08-04-1391, 01:24 قبل از ظهر
دوستان یه نگاه به این صفحه [Only registered and activated users can see links]
پست 94 بنداز خیلی عجیب هستش و من خودم تو شیراز هم یه همچین موتوری دیدم که رو انجینشم دوکاتی حک شده

7thRING
08-04-1391, 01:34 قبل از ظهر
اره منم یه زردشو دیده بودم با فلاپای دوکاتی.

dariush
08-04-1391, 01:39 قبل از ظهر
از دوستان کسی اطلاعی از این قضیه داره؟

amin lj
08-04-1391, 02:29 قبل از ظهر
اره منم یه زردشو دیده بودم با فلاپای دوکاتی.

دایچی 4 رنگ مشکی قرمز نارنجی و سفید داره اونیکه شما دیدی زرد بوده دایچی نبوده

از دوستان کسی اطلاعی از این قضیه داره؟
برچسب های بدنه دایچی ورق پلاستیکی هستش اکثرا کسایی که دایچی دارن برچسبشو میکنن و مارک های دیگه مثل سوزوکی و هندا و مثل اون دوستمون دوکاتی میچسبونن چیز عجیبی نیست.

dariush
08-04-1391, 02:33 قبل از ظهر
دایچی 4 رنگ مشکی قرمز نارنجی و سفید داره اونیکه شما دیدی زرد بوده دایچی نبوده

برچسب های بدنه دایچی ورق پلاستیکی هستش اکثرا کسایی که دایچی دارن برچسبشو میکنن و مارک های دیگه مثل سوزوکی و هندا و مثل اون دوستمون دوکاتی میچسبونن چیز عجیبی نیست.
دوست عزیز ولی اگه به انجینش دقت کنی میبینی که دوکاتی روش حک شده این چیز عجیبی هستش!!!

7thRING
08-04-1391, 02:37 قبل از ظهر
نمیدونم ولی اونی که دیده بودم زرد بود.
خیلی هم شبیه کویر 200 و سوزوکی بی کینگ بود.

amin lj
08-04-1391, 02:38 قبل از ظهر
دوست عزیز ولی اگه به انجینش دقت کنی میبینی که دوکاتی روش حک شده این چیز عجیبی هستش!!!

داداش اون که شما میگی درسته نوشته دوکاتی ولی حک نشده خطای دیده اون که زده اونجا برچسبه اگه توجه کنی مارک loncin زیرش حک شده هست بالایی فقط برچسبه

dariush
08-04-1391, 02:48 قبل از ظهر
داداش اون که شما میگی درسته نوشته دوکاتی ولی حک نشده خطای دیده اون که زده اونجا برچسبه اگه توجه کنی مارک loncin زیرش حک شده هست بالایی فقط برچسبه

من یه تیکه از اون عکس رو کات کردم یه نگاه بکن واقعا بهش نمیخوره بر چسب باشه ها 17005
بعد یه نیگاه به اون موتوری که یکی دیگه از دوستان عکسشو گزاشته بندارز(مشکیه ) مارک انجینش متفاوت حک شده

amin lj
08-04-1391, 03:11 قبل از ظهر
من یه تیکه از اون عکس رو کات کردم یه نگاه بکن واقعا بهش نمیخوره بر چسب باشه ها
بعد یه نیگاه به اون موتوری که یکی دیگه از دوستان عکسشو گزاشته بندارز(مشکیه ) مارک انجینش متفاوت حک شده

آره دادا درست میگی ولی اون موتور مشکیه مدل 89 هستش واین که نوشته دوکاتی مدل 90 هستش تو مدل 90 اون نوشته دایچی رو از روی انجین حذف کردن و فقط loncin رو باقی گذاشتن اون دوسمون هم به جای نوشته دایچی که خذف شده اون برچسبو چسبونده

dariush
08-04-1391, 12:21 بعد از ظهر
آره دادا درست میگی ولی اون موتور مشکیه مدل 89 هستش واین که نوشته دوکاتی مدل 90 هستش تو مدل 90 اون نوشته دایچی رو از روی انجین حذف کردن و فقط loncin رو باقی گذاشتن اون دوسمون هم به جای نوشته دایچی که خذف شده اون برچسبو چسبونده

من که هنوز شک دارم که برچسب باشه ولی اگه باشه واقعا قشنگ کار کرده

amin lj
08-04-1391, 12:57 بعد از ظهر
من که هنوز شک دارم که برچسب باشه ولی اگه باشه واقعا قشنگ کار کرده

ای بابا آقا داریوش بچه ها همه هنرمند هستن:999::smilies(113):

dariush
08-04-1391, 01:03 بعد از ظهر
امروز یه سوال از نمایندگی نیرو موتور کردم میگفت 2800 و اینکه موتور خوبیه و از پالس بهتره

amin lj
08-04-1391, 01:17 بعد از ظهر
من سوار شدم از لحاظ تاپ اسپید و بیشتر شتاب از پالس و آپاچی 180 خیلی سرتره و بیشتر به نظر من شتاب و تاپ اسپیدش با پالس 200 رقابت میکنه

ولی از لحاظ فنی و اینا فکر نمیکنم کیفیت و طول عمر و خرکاری پالس رو داشته باشه در کل موتوریه که با رسیدگی خوب بهش ازش خیلی لذت میبری سواریش فوق العادس واقعا حس یه موتور 250 رو به آدم منتقل میکنه و اینکه خیلی تو چشمه و بازم میگم که این موتور رسیدگی میخواد:acigar:

dariush
10-04-1391, 12:31 قبل از ظهر
دوستان 2 تا سوال دربارهی این موتور رارم
1 - چند سوپاپ هستش ؟
2--ایا کمک های جلوش تلسکوپی وارون هستش یا نه؟

amin lj
10-04-1391, 01:07 قبل از ظهر
1 - چند سوپاپ هستش ؟
2--ایا کمک های جلوش تلسکوپی وارون هستش یا نه؟

2 سوپاپه ولی کمک هاشو نمیدونم چجوریه

shahriar
10-04-1391, 10:12 قبل از ظهر
من باهاش دور زدم شتابش خوبه ترمز جلوش عاليه.
ولي اصلا فرمونش خوب نيس

Ali
10-04-1391, 10:24 قبل از ظهر
1 - چند سوپاپ هستش ؟
2--ایا کمک های جلوش تلسکوپی وارون هستش یا نه؟4 سوپاپ هست

بله کمک جلوش معکوسه

dariush
10-04-1391, 01:35 بعد از ظهر
Technical Data
Engine

Engine type
Single cylinder, 4 stroke, air-cooled

Displacement
249.0cc

Bore x stroke
72×61.2mm

Compression ratio
9.2:1

Maximum power
18.5hp(13.8kw)/7800rpm

Maximum torque
18.8N.m/6500rpm

Starting method
Electric / Kick

Ignition system
C.D.I

Idle speed
1300 rpm

Engine oil volume
1.3 L

Transmission

Transmission system
5-speed

Final transmission
Chain

Dimensions and Weight

Overall size (L×W×H)
2120mm×780mm×1070mm

Wheel base
1400 mm

Seat height
780 mm

Ground clearance
160 mm

Dry weight
149kg

Maximum load
150 kg

Fuel tank volume
16 L

Wheels and Brakes

Front tyre size
110/70 – 17

Rear tyre size
140/70 – 17

Brake (Front/Rear)
Disc / Disc

Other

Maximum speed
115km

Battery
12V 9AH

به نظره من که موتوره خوبی هستش از موتورای هندی بهتره

esi
10-04-1391, 03:47 بعد از ظهر
روی دایچی 250 هم میشه فلاپ ببندم شبیه ریس شه؟

dariush
10-04-1391, 04:30 بعد از ظهر
روی دایچی 250 هم میشه فلاپ ببندم شبیه ریس شه؟

هموئنطور که اینجا [Only registered and activated users can see links] گفته شده از شتاب و هندلینگ موتور کاسته میشه

kourosh_bandit2
11-04-1391, 09:28 قبل از ظهر
اقا در باره اون ارم دوکاتی. یکی گفت میشه داد با دستگاه روی در انجین حک کنن برچسب هم میشه زد و اینکه یک کثیر هم بوده که ارم هندا رو روی انجینش زده بوده اما چیزی که هست اینه که این ارم شرکتی نیست و 100% اضافه شده چون مارک شرکت سازنده هنوز هست. نمیدونم ولی هر جوری هست که خیلی تمیز و واقعی در اومده اما اخرش کسانی که موتور سوارن و میفهمن تقلبی چون دایچی نمیتونه واقعا زیر نظر دوکاتی باشه.
اما خیلی تمیز در اومده

Ali
11-04-1391, 09:32 قبل از ظهر
روی دایچی 250 هم میشه فلاپ ببندم شبیه ریس شه؟بله داریوش جان کاملا درست گفتن هم شتاب و سرعت کم میشه هم موتور چون هوا خنکه داغ میکنه

esi
11-04-1391, 10:23 قبل از ظهر
با کامپیوتر یه طراحی انجام دادم ... نطرتون چیه؟...
فلاپ Honda cbr 600 گذاشتم رو دایچی....:18:
17210

02109002
11-04-1391, 10:31 قبل از ظهر

با سلام

جالب شده ، از نماهای دیگه هم میتونی این کار رو انجام بدی ؟

Ali
11-04-1391, 10:39 قبل از ظهر
فلاپ Honda cbr 600 گذاشتم رو دایچی....:18:
17209
خیلی عالیه ولی هم موتور داغ میکنه هم شتاب و سرعت کم میشه [Only registered and activated users can see links]

esi
11-04-1391, 11:00 قبل از ظهر
باشه فقط زمان میبره...:riz284:

esi
11-04-1391, 11:13 قبل از ظهر
فکر نکنم این شکلی دیگه داغ کنه و از شتاب و سرعت کم بشه......:hanghead:
17211

dariush
11-04-1391, 11:20 قبل از ظهر
تشکر بابت پیگیریت
اما مگه برجسب ها بعد مدتی کنده نمیشن ؟
و اینکه اگه برچسب بزنی معلوم نیست که برچسبه ؟

dariush
11-04-1391, 01:44 بعد از ظهر
دوستان میشه اگزوزه این موتورو عوض کرد و کمکاشو هم بالا اورد ؟(بصرف هستش )
حدودا چقدر در میاد؟

esi
11-04-1391, 03:09 بعد از ظهر
داریوش جان تصویری که گذاشتم بالا رو میگی....

dariush
11-04-1391, 03:12 بعد از ظهر
داریوش جان تصویری که گذاشتم بالا رو میگی....

من منظورم اقا کورش بود که دربارهی بچسب روی انجین نوشته بودن می خواستم ببینم این برچسبا چطورند ؟

kourosh_bandit2
11-04-1391, 03:42 بعد از ظهر
من منظورم اقا کورش بود که دربارهی بچسب روی انجین نوشته بودن می خواستم ببینم این برچسبا چطورند ؟

نمیدونم ولی به هر حال معلوم میشه برچسب ولی کنده شدن نه همین هندا 125 ها برچسب براشون هست میزنن روی انجینشون نقره ای رنگ کنده هم نمیشه به این راحتی ها.

shahram_sis
11-04-1391, 05:30 بعد از ظهر
سلام دوستان . اگزوز موتورو کسی عوض کرده؟به نظرتون میرزه سیصد پول اگزوز بدم

dariush
11-04-1391, 06:00 بعد از ظهر
سلام دوستان . اگزوز موتورو کسی عوض کرده؟به نظرتون میرزه سیصد پول اگزوز بدم

دوست عزیز
یکی از کابرانrooshak ([Only registered and activated users can see links])
اگزوز قهرمانی چینی انداخته که 100 تومن اگزوزه شده
حالا اگزوزه 300 تومنی خودت میدونی هر چقدر پول بدی همون قدر اش میخوری

شایسته فر
31-04-1391, 06:03 بعد از ظهر
سلام
اقا علیرضا
قیمت موتورو تو قم می گی؟
این فلاپ زیری که دوستمون عکسشو بالا گزاشته، کسی می تونه درست کنه؟
چقدر هزینه داره؟
فکر می کنم تاثیر داشته باشه