PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهرو طرح کی تی ام؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟

عابدی
26-03-1391, 11:45 قبل از ظهر
بچه ها من دیشب یه موتور دیدم کپی موتوره خودم ولی زرد.کپی کبیر 200 طرح کی تی ام.رفتم جلو دیدم روش چاپ شده بهرو.اولا مگه شرکت بهرو هم طرح ک تی ام میزنه.ثانیا مگه کی تی ام زرده آخه؟؟؟؟؟خیلی جلب بود:297:

ولی خب خیلی خشگل بود زردش

MahkooM-m2m
26-03-1391, 11:49 قبل از ظهر
آه يكي از بچه هاي سايت رو سر اين مسئله داشتن ميزدن هي ميگفت هست يكي از بچه ها ميگفت تو سايتش نزده پس نيست .

nopo
26-03-1391, 11:54 قبل از ظهر
بچه ها من دیشب یه موتور دیدم کپی موتوره خودم ولی زرد.کپی کبیر 200 طرح کی تی ام.رفتم جلو دیدم روش چاپ شده بهرو.اولا مگه شرکت بهرو هم طرح ک تی ام میزنه.ثانیا مگه کی تی ام زرده آخه؟؟؟؟؟خیلی جلب بود:297:

ولی خب خیلی خشگل بود زردش

بله هست
فلات: 200 و 250 مشكي-سفيد-نارنجي و تعداد بسيار كم زرد
كبير:200 سفيد و نارنجي
بهرو:200 سفيد نارنجي زرد و مشكي

اونهايي كه بهرو مونتاژ كرده دوشاخ عقب و انجين نقره ايه
اونهايي كه فلات زده رينگ طلايي ومشكي هم داره

ديگه ادامه ندين

كامي لطفا اين تاپيك رو با تاپيك فلات ادغام كن
در ضمن تاپيك كبير رو هم با فلات ادغام كن!

sorush
14-07-1391, 10:14 بعد از ظهر
این بهرو طرح کی تی ام gyخیلی موتورباهالی هست امروزکه من وامیدباهم رفته بودیم پیست یه بنده خدایی ازاین موتورخریده بودنزدیک به 1000تاکارکرده بودولی خوب حال من وامیدتوی مسابقه شتاب گرفت موتوربدی نبودفلاپ های نرمی داشت فقط بایدمیرفت اچارکشی فقط یه مشکلی داشت شیربنزین پایین نمیومد بالامونده بود کامل بازنمیشدگفتش اززمانی که خریدم همین جوری بوده
شمارشوگرفتیم تادرتورهای بعدافرودی که شدیم 4نفر یه حالی بکنیم
درکل قابل پسندبود

شایسته فر
14-07-1391, 10:17 بعد از ظهر
یه عکس ازش میزارین لطفا

sorush
14-07-1391, 10:25 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]اینم عکس

omidco2003
14-07-1391, 10:51 بعد از ظهر
اصفهان قیمتش 2400 هست تازه هم اومده فروشنده میگه بیشتر از 200 سی سی هست چطور موتوری هست ؟
من بین این موتور و جترو 200 نمیدونم کدوم رو انتخاب بکنم

sorush
14-07-1391, 11:15 بعد از ظهر
کمکای جلو یه مقداری نسبت به احسان وفلات صفتره البته این دوستمون 200سی سی دارن امپربنزین بادورموتور کیلومترسنج بقیه دفتردستکش مقداری ادمونسبت به احسان وفلات برای حرکت درمسیرهایی بین شهری امنیت داره کرده البته دوستان فکرنکن سوارکی تی ام میشیدا فقط یه مقدارموتور دقیق تر وبیشترلوکس هست کمکه عقبم مستقیما وصل به شاسی که طو کورسش کمتره نسبت به تریل های دیگه قدرت موتوریش خوبه حرف نداره ترمزاش یه مقداری ضعیف هست البته عقب دنده هاشم عادی کیفیت خوبی هم داره شاسی پهن و بزرگی داره درکل موتوری خوبه زینش برای سرنشین قابل قبوله صدای خوبی داره مخصوصا توی دوربالااز5هزار به بالا
دوست عزیزمن جتروسوارنشدم که بخوام بگم این خوبه یابد من توی این چندساعته اینوفهمیدم
یاعلی

عابدی
14-07-1391, 11:18 بعد از ظهر
موتوره خوبی بود ولی استیلش با کبیرو فلات فرق داره.از شبکه های جلو صدا زیاد میداد.دنده هاش واقعا نرم بود .تو شتابم بد نبود اگرچه تو دور دوم مسابقه ی شتاب از من جا موند.به نظره من کبیر وفلات بیشتر جاشونو وا کردن تو بازار.خودشم نشست پای کبیر من کف کرد.صداشم مثل رادیسون بود.سایز لاستیکاش از کبیر من کوچکتر بود چه عقب چه جلو .جوری که یه ذره طرف شاکی بود از این موضوع.کلا در حد رادیسون بود.من خیلی از عملکردش خوشم نیومد.چه صدا چه قیافه از کبیر پایین تر بود.ولی خب چراغ و گلگیر جلوش خیلی قشنگه.

- - - Updated - - -

یه نکته ی خیلی فیلمشم جکش بود یه ساعت خندیدیم به عکس توجه کنین:retarded:انگار کج شده

sorush
14-07-1391, 11:24 بعد از ظهر
اره راست میگی سایزلاستیکاش کوچیک بود جکش خیلی هههههررر بود انگاری کشتی گرفتن باهاش نه بابا صداش زیادمثل رادیسون نبودمن سوارش شدم یکم شباهت داشت ولی بایدازنظرکیفیتی خودشونشون بده چون هنوزچندکیلومتربیشترراه نرفته بایدطرفوببریم افرود ببینیم موتورش چندمرده حلاجه ولی درکل بدبنود شتاب خوبی هم داشت البته یه سنی ازموتورمن وشماگذشته وگرنه اون موقع که موتورمن صفربودمیامدکورس شتاب میذاشت
توهم که با یه کلاچ دوتادنده میدی امیدخان

عابدی
14-07-1391, 11:27 بعد از ظهر
اصفهان قیمتش 2400 هست تازه هم اومده فروشنده میگه بیشتر از 200 سی سی هست چطور موتوری هست ؟
من بین این موتور و جترو 200 نمیدونم کدوم رو انتخاب بکنم
این موتور با اینکه 2000 تا رفته بود خیلی سر و صدا میداد.موتور صدای اضافی داشت.حجمشم 200 تاپ اسپیدش 110 و شتابش بدک نبود.ولی نمیدونم ایراداش زیاد بود.صدای ضعیفش.ترمزای نه چندان خوبش.سر و صدای زیاد و ثبات کمتر چون لاستیکاش هر کدوم یه سایز از من کوچیکتر بود.من با دنده چهارش میرفتم یه ذره عقبه موتور داشت تکون میخورد

- - - Updated - - -

سروش جون با یه کلاچ دو دنده نه:retarded:.....با یه دنده دو تا کلاچش میکردم:2i8d4ao:

sorush
14-07-1391, 11:31 بعد از ظهر
اره بااین همه شاسی گندش نمیدونم چراسبک بود!!! هنوزطرف نبرده اچارکشی بخاطرهمینه ولی خب موتورازروز اول معلوم میشه چقدرصدامیده اینم بااچارکشی درست میشه چرخ هاشم نبرده بود تابشو بگیرن

- - - Updated - - -

F.Shahgol
03-09-1391, 04:41 قبل از ظهر
اقا این بهرو طرح کی تی ام چطوره؟خوبه .انجینش نقره ای مثل فلات هست چطوره؟
موتورش سگ جون هست یا نه؟ یعنی به جز بنزین و روغن خرجی داره یا نه؟