PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد شیشه پمپ

kamangir
26-03-1391, 11:11 قبل از ظهر
دوستان شیشه پمپ ترمز جلو موتورم ترکید . چیکار کنم . شیشه تنهاش هست عوض کنم یا کامل باید پمپ و دسته ترمز جلو رو عوض کنم

یکی بیاد کمک کنه

Kami
26-03-1391, 11:12 قبل از ظهر
از عنوان بهتری استفاده کنید
عنوان عوض شد

Masoud
26-03-1391, 12:30 بعد از ظهر
باسد پمپ کامل با متعلقات شو کامل خریداری کنید (البته فک کنم )

nopo
26-03-1391, 12:58 بعد از ظهر
دوستان شیشه پمپ ترمز جلو موتورم ترکید . چیکار کنم . شیشه تنهاش هست عوض کنم یا کامل باید پمپ و دسته ترمز جلو رو عوض کنم

یکی بیاد کمک کنه

2راه داريد:
1-تعويض پمپ
2-استفاده از يك وسيله جايگزين مثل شيشه يا طلق
به نظر من ميتوني روغن رو خالي كني يك يك طلغ صفت اونجا بزاري دورشم چسب بريزي
البته اگه روغن ترمز چسب رو نخوره

kamangir
26-03-1391, 01:32 بعد از ظهر
[QUOTE=nopo;98582]2راه داريد:
1-تعويض پمپ
2-استفاده از يك وسيله جايگزين مثل شيشه يا طلق
به نظر من ميتوني روغن رو خالي كني يك يك طلغ صفت اونجا بزاري دورشم چسب بريزي
البته اگه روغن ترمز چسب رو نخوره

نوپو جان در مورد راه دوم توضیح بدهد چیکار کنم و یک مسئله دیگه روغن ترمز چی بریزم توش از خودش که سیاه بود نفهمیدم آبیه یا زرد

رو سر پمپ هم زرد رو زده هم آبی .به نظرت از چسب 123 یا از چسب مخصوص جوشکاری آلمینیوم استفاده کنم کارایی داره

K.I.A
26-03-1391, 02:40 بعد از ظهر
چسب اکواریوم بزنید/ میتونید غیر از شیشه فلز هم جایگزین کنید نیازی به دیدن روغن نیست/روغن زرد بریزید

kamangir
26-03-1391, 04:55 بعد از ظهر
چسب اکواریوم بزنید/ میتونید غیر از شیشه فلز هم جایگزین کنید نیازی به دیدن روغن نیست/روغن زرد بریزید

ممنون با شیشه طلق کلاه کاسکت یکی درست میکنم . چسب آکواریوم جواب دهی داره روغن ترمز کاریش نمیکنه .از بابت راهنمایی بسیار ممنون

kamangir
27-03-1391, 10:22 قبل از ظهر
با طلق کلاه کاسکت انجام شد و با چسب آکواریوم آببندی و با چسب دوقلو جوشکاری محکم شد

از روز اولش خوبتر در اومد

مدیران لطفا تاپیک قفل بشه ممنون از بابت کلیه راهنمایی ها