PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : MATIN 200cc

amir_31july
26-03-1391, 01:31 قبل از ظهر
امروز من یه تریل با مارک متین با حجم دویست سی سی خریدم ... انجین و گیربکس دقیقا خود روان 200 هستش و مارک شرکت چینی مادر روش حک شده ... ظاهر هم موتور خیلی شبیه کی تی ام هستش . قیمت هم 2650 با بیمه کامل واسم تموم شد . بصورت فابریک هم باطری خشک 12 ولت 9 آمپر روش بود . و حالا تجربیات من از این موتور تریل در روز اول :

ترمزها به نظر من عالی هستن
شتاب خوب
لرزش یکم اذیتم میکنه ( علتش بنظرم لاستیک های کراس ای باشه که زیرش هست )
چون تجربه تریل ندارم تشخیص نمیدم که کمک ها خوب هستن یا بد ولی رو دست انداز و چاله چوله ها خیلی حال میکردم که بی ترمز رد میکنم و دنده هم اضافه میکنم
متریال کایت (فلاپها ) بنظر من خیلی خوب
نشانگر دنده دور موتور و سرعت هم داره اما نشانگر بنزین نداره !!!!!! مجموعه کیلومتر شمار هم کوچیک هستش
صدا معمولی (بیشتر شبیه ویز ویز هاچ زنبور عسل )
دنده ها فوق العاده راحت عوض میشن و راحت خلاص میشه (نسبت به پالس یو جی فور )
مصرف بنزین به نظر من بالا (به اندازه یه شیشه نوشابه خانواده بنزین رو تو 17 کیلومتر زد به بدن و خاموش شد منم سرخوش از تریل سواری یادم رفته بود بعد از خرید تو پمپ بنزین بالای گمرک بنزین بزنم و تو راه برگشت .......)
دم در باشگاه هم دادم بچه ها باهاش دور بزنن که زنجیرش پاره شد هنوز دو متر هم از من دور نشده بود (شانس آوردم گیربکس چیزی نشد ) یه زنجیر چینی جنس خوب گرفتم دادم موتور ساز عوض کرد و تائید کردش مشخصات مثل روانه
فردا ازش عکس میزارم حتما ...

MahkooM-m2m
26-03-1391, 03:00 قبل از ظهر
منم اين موتور رو از نزديك ديدم كيفيت فلاپ ها خوبه ولي نه مثل روان بي انصافي اگه حقيقت رو نگم دو تا از بچه هاي دانشگاه متين دارن يكيشونم روان لرزش روان كمتره اين موتور هم لرزشش كم ها ولي از روان بيشتره البته به نظر من بعد تا اونجايي هم كه من تحقيقات كردم توي TT هم ديدم اين موتور رو كارخونه ي QINGQI نمي زنه بلكه يه ماركه ديگه اي به اسم pioneer ميزنه كه اين تحت ليسانس QINGQI موتور رو توليد ميكنه .
پس معادله ي توليدش : pioneer تحت ليسانس QINGQI و خود QINGQI هم تحت ليسانس سوزوكي پس با يه حساب سر انگشتي هم ميشه فهميد كيفييتش از روان كمتره . يكي بياد پيدا كنه پدر بچه رو :i'm ok:
عجب انشايي شد ها . :25:

nopo
26-03-1391, 07:41 قبل از ظهر
منم اين موتور رو از نزديك ديدم كيفيت فلاپ ها خوبه ولي نه مثل روان بي انصافي اگه حقيقت رو نگم دو تا از بچه هاي دانشگاه متين دارن يكيشونم روان لرزش روان كمتره اين موتور هم لرزشش كم ها ولي از روان بيشتره البته به نظر من بعد تا اونجايي هم كه من تحقيقات كردم توي TT هم ديدم اين موتور رو كارخونه ي QINGQI نمي زنه بلكه يه ماركه ديگه اي به اسم pioneer ميزنه كه اين تحت ليسانس QINGQI موتور رو توليد ميكنه .
پس معادله ي توليدش : pioneer تحت ليسانس QINGQI و خود QINGQI هم تحت ليسانس سوزوكي پس با يه حساب سر انگشتي هم ميشه فهميد كيفييتش از روان كمتره . يكي بياد پيدا كنه پدر بچه رو :i'm ok:
عجب انشايي شد ها . :25:

خير عزيزم pioneer يكي از برند هاييه كه توي ايران مونتاژ ميشه نميدونم مال كدوم كارخونست
مدل 250 رو ديدم ولي 200 رو نديدم

ARSH
26-03-1391, 08:28 قبل از ظهر
تبریک میگم رفیق
عکسشو زودتر بزار از نماهای مختلف هم باشه اگه زحمتی نیست ممنون

MahkooM-m2m
26-03-1391, 11:14 قبل از ظهر
راستي شرمندم من يادم رفت تبريك بگم آقا مباركه چرخش واست بچرخهببخشيد
نه جواد من تو tt هم خوندم و عكسش رو هم دارم اگه پيدا كردم حتما ميزار با آدرس سايت سازننده .

amir_31july
26-03-1391, 11:38 قبل از ظهر
1659116592165931659416595165961659716598

نیما نادری
26-03-1391, 11:40 قبل از ظهر
مبارکه امیدوارم خوش بگذره با موتور

خیلی باحاله خیلی زیبا هم هست خوشم اومد راضییم ازت

از کی خریدی ؟250 نداشت ؟

یک نصیحت بهت میکنم موتورتو دست کسی نده ...همون زنجیر که پاره شده میتونه بزنه پوسته رو سوراخ کنه یا سیم کشیه

نمایشگر دنده و خود سنسور رو خورد کنه و تمام خوشحالی از دماغت در بیاد الانم برو با یم بوکس هفت قاب روی دنده زجیر جلوتو

باز کن ببین جایی آسیب ندیده باشه و طرف محافظ فلزیه مقابل خورشیدی جلو که از برخورد زنجیر جلوگیری میکنه رو بسته باشه

فیلتر هوا شم چک کن درست سرجاش بسته باشه

MahkooM-m2m
26-03-1391, 11:44 قبل از ظهر
آقا اينم لينك سازنده : [Only registered and activated users can see links]
اينم عكسش از خوده سايت :
16600
راستي آقا امير موتورت انصافا خوشگله مباركت باشه داداش .

amir_31july
26-03-1391, 12:23 بعد از ظهر
مخلصیم نیما خان ...
از فروشگاه جهان رو (اگر رو به میدون وایستی دست راست )
250 نداشت .
همون دیروز قاب رو باز کرد موتور ساز واسم و گفت چیزی نشده

kamangir
26-03-1391, 01:39 بعد از ظهر
آقا مبارکه

چرخش برات بچرخه

فقط خیلی باهاش مراعات کن به خرج نیوفته

perspolis1
26-03-1391, 01:42 بعد از ظهر
اینکه روش نوشتهqingqi خود روانه ...........16609

matrixaidin
26-03-1391, 02:37 بعد از ظهر
امیر جان مبارکه
ایشاا.. چرخش برات بچرخه
خیلی مراقب باش مثل پالس نیست که 110 تا بره هیچیم احساس نکنی
80تا بری باهاش دیگه عمرا تا 100 تا پر کنی(خیلی خف داره)
ولی حالا که خریدی
خداییش حیفت نیومد پالس به اون سالاری و دادی تریل گرفتی
با همون پالسم میتونستی کوه و بری بالا که.....

M@hy@r
26-03-1391, 05:33 بعد از ظهر
امیرآقا مبارک باشه ایشالا چرخت برات بچرخه
خیلی موتور خوشگلی هست
اکثر چیزاش مثل روانه حتی اینکه اون میله اندازه گیر روغنش تا جایی که یادمه توی روان هم دقیقا همون جاست ، ترکبند و ... هم عین روان
راستی تجربه ای که من دارم زنجیر فابریک این تریل ها خیلی پاره میشه ،
موتورو که خریدی باید با وانت میاوردی من زیاد گمرک میرم بالای 20 بار این صحنه رو دیدم که یکی که تریل صفر خریده تو خود گمرک زنجیر پاره کرده پرت شده زمین
بد ترین چیز اینه که زنجیرت تو سرعت بالا پاره شه ، زنجیر گیر میکنه لای چرخ و ...
فقط یه کار هرچی زودتر بکن یه زنجیر ژاپنی خوب ترجیحا گرون ترین مدل رو بگیر عوض کن ، زنجیرم حسابی گیریس مالی و روغن کاری کن ، زنجیر رو نه شل بزار نه خیلی سفت ، خدایی نکرده زنجیر پاره کنه ...
بازم تبریک میگم

ARSH
26-03-1391, 07:44 بعد از ظهر
فک کنم دقیقا تک روان باشه ولی طراحی استیکر ها و رنگش خیلی خیلی از روان زیبا تر شده
لاستیک ها کراسی بود یا شهری ؟ خودت کراسی انداختی ؟ کاره خوبی کردی در کل چه بوده چه انداختی
ای کاش مثه روان یه خط نارنجی رو زین مینداختن ( فک کنم روان داره ! )
فقط نمیدونم چرا دمی عقب اینا رو اینقدر بزرگ میسازن به خاطره پلاکه اما کلا خیلی ضایعست
داشی بازم مبارک باشه چرخش بچرخه به خصوص تو آفرود !

amir_31july
26-03-1391, 10:11 بعد از ظهر
امیرآقا مبارک باشه ایشالا چرخت برات بچرخه
خیلی موتور خوشگلی هست
اکثر چیزاش مثل روانه حتی اینکه اون میله اندازه گیر روغنش تا جایی که یادمه توی روان هم دقیقا همون جاست ، ترکبند و ... هم عین روان
راستی تجربه ای که من دارم زنجیر فابریک این تریل ها خیلی پاره میشه ،
موتورو که خریدی باید با وانت میاوردی من زیاد گمرک میرم بالای 20 بار این صحنه رو دیدم که یکی که تریل صفر خریده تو خود گمرک زنجیر پاره کرده پرت شده زمین
بد ترین چیز اینه که زنجیرت تو سرعت بالا پاره شه ، زنجیر گیر میکنه لای چرخ و ...
فقط یه کار هرچی زودتر بکن یه زنجیر ژاپنی خوب ترجیحا گرون ترین مدل رو بگیر عوض کن ، زنجیرم حسابی گیریس مالی و روغن کاری کن ، زنجیر رو نه شل بزار نه خیلی سفت ، خدایی نکرده زنجیر پاره کنه ...
بازم تبریک میگم

ممنون مهیار جان ... داداش زنجیر موتور منم پاره شد ... تو اولین پست این تاپیک گفتم ... فعلا یه زنجیر چینی جنس خوب از گذاشتم روش ... چشم حتما تند تند گریس کاری و روغن کاری میکنم .

amir_31july
26-03-1391, 10:18 بعد از ظهر
امیر جان مبارکه
ایشاا.. چرخش برات بچرخه
خیلی مراقب باش مثل پالس نیست که 110 تا بره هیچیم احساس نکنی
80تا بری باهاش دیگه عمرا تا 100 تا پر کنی(خیلی خف داره)
ولی حالا که خریدی
خداییش حیفت نیومد پالس به اون سالاری و دادی تریل گرفتی
با همون پالسم میتونستی کوه و بری بالا که.....
اینم به هر حال دنیائی واسه خودش ... پالس که موتور خوبی بود و هستش و پالسی که فروختم هم دومین پالس بود که داشتم (البته اولین موتور هم پالس یا پولسار سفید سری اول بود ) تا حالا موتور تریل نداشتم ... من همیشه با موتورهائی که داشتم یه مشکل داشتم اونم اینکه به خاطر قدم 190 سانتی ام زانو و کمرم درد میگرفت ولی تو این دو رو روز با این تریل این حس درد بعد از روندن 30 دقیقه ای جاش رو کاملا به لذت سواری داده ... کلا تجربه خوبی بوده تو این دو روزه ... (یه موتور قوی با وزن کم ) انگار رو اسکی برد نشستی یکی داره رو هوا سرت میده ...

amir_31july
26-03-1391, 10:20 بعد از ظهر
فک کنم دقیقا تک روان باشه ولی طراحی استیکر ها و رنگش خیلی خیلی از روان زیبا تر شده
لاستیک ها کراسی بود یا شهری ؟ خودت کراسی انداختی ؟ کاره خوبی کردی در کل چه بوده چه انداختی
ای کاش مثه روان یه خط نارنجی رو زین مینداختن ( فک کنم روان داره ! )
فقط نمیدونم چرا دمی عقب اینا رو اینقدر بزرگ میسازن به خاطره پلاکه اما کلا خیلی ضایعست
داشی بازم مبارک باشه چرخش بچرخه به خصوص تو آفرود !

نه لاستیک کراس روش بود . ممنون از لطفت ...

MahkooM-m2m
26-03-1391, 10:40 بعد از ظهر
داداش امير تو رو خدا مراقب زنجير باش من يه سري زنجير راديسونه پاره شد داشتم به فلك افلاك مي پيوستم واقعا خطريه ها اين قسمتش رو حتما جدي بگير.
بعدشم در مورد خود موتور يكي از دوستان TTطي تماس هايي كه با دوست هاي چينيش داشته متوجه اين امر ميشه كه متين رو خود QINGQI نميزنه بلكه PIONEER ميزنه ولي اين محصول متين خودرو از درجه ي كبفي بالايي برخورداره . در كل من محصولات متين خودروي زنجان رو قبول دارم از نظر طول عمر بالا چه ساوين و چه متين .
آها راستي يادم رفت بگم شتاب متين يه كوچولو از روان كمتره ولي هيچي فلات 250 نميشه ديگه :2i8d4ao:.

K.I.A
26-03-1391, 10:57 بعد از ظهر
یاده متین 2 حنجره افتادم!
تریله قابله اطمینانی هست؟
قیمته روزشو کسی نداره؟

amir_31july
26-03-1391, 11:06 بعد از ظهر
یاده متین 2 حنجره افتادم!
تریله قابله اطمینانی هست؟
قیمته روزشو کسی نداره؟
2650 کمک تلسکوپی 2550 کمک معمولی

نیما نادری
27-03-1391, 09:14 بعد از ظهر
برادر من زنجیر فابریک اکثر موتورهای تریل از بهترین برندهای موجود چین و تایوان هست (به جز یک تریل که خودم میدونم چیه و نمیگم)

علت پاره شدن هم اینه که تا جایی که جاداره سفت میکنن با اولین نیم کلاچ پاره میشه

وقتی موتورو تحویل میگیرید حول نکنید اول زنجیرو کمی شل کنید :crazy:

MahkooM-m2m
27-03-1391, 11:04 بعد از ظهر
آقا نيما اون موتور كه ميگي راديسون نيست آخه راديسونه هر يه ماه يه دونه زنجير پاره ميكرد تو شهر ما هم زنجير خوب كه نيست فابريكيم به زور پيدا ميشد و فقط پول زنجير ميدادم زنجير رو شل كردم هي صداي برخورد زنجير با شاسي به گوش ميرسيد ولي باز پاره ميشد .
پس به نظر شما هر موتوري به جز راديسون كه خريديم يكم زنجير رو شل كنيم .

amir_31july
31-03-1391, 12:17 قبل از ظهر
در 100 کیلومتر اول موارد زیر قابل ذکر است :
نکات منفی : نداشتن نشانگر بنزین - نداشتن نشانگر Trip - زین برای ترک نشین جای کافی ندارد - کیفیت پائین برچسب ها - صدای معمولی
نکات مثبت : (یک نکته مثبت کلی) عمرا دیگه غیر از تیپ تریل موتور دیگه ای سوار بشم خیلیییییییییییی حال میده - شتاب خیلی خوب - فرمان پذیری و مانور خوب توی ترافیک و هر جای دیگه - نور چراغ عالی (فقط تنظیم نیست باید تنظیمش کنم ) - گیربکس خیلی نرم توی هر حالتی راحت هم خلاص میشه هم تو دنده میره هم معکوس میشه - استارت فوق العاده ( با نیش استارت روشن میشه )
فعلا از مثبت ها و منفی ها همین ها تو ذهنم هستش ...

K.I.A
31-03-1391, 12:24 قبل از ظهر
تریپ نداره!؟ خیلی بده که /اون کلی به راکب تو رانندگی کمک میکنه از لحاظه پیمایش...

amir_31july
03-04-1391, 12:39 قبل از ظهر
به نظرتون بچه ها چه کارهائی رو این موتور بکنم تا یه ذره بهتر بشه ... مثلا فرمونش رو عوض کنم ... شمع و یا ... اگه تجربه ای دارین که نتیجه گرفتین و جواب داده به من هم بگین ... با توجه به اینکه این موتور کپه روان هستش

MahkooM-m2m
03-04-1391, 01:31 قبل از ظهر
فرمونش كه خوبه مثل روانه اون ميله وسطي رو داره كه خيلي خوفه .
ولي در مورد تيون اين موتور بايد از روان باز ها و بچه هاي افرود بپرسي :29: مخصوصا آقا نيما كه اينطور كه معلومه يه كاربراتور ملس رو روانش بسته يا محمد عقيلي كه به قول جواد روان پرستي واسه خودش:icon_pf _37_: .
ولي در كل اين موتورت مخصوصا با اون رنگ نارنجيش خيلي آدمو خيله به فكر فرو ميبره .:297:

MahkooM-m2m
10-04-1391, 12:20 قبل از ظهر
امروز من یه موتور دیدم که نوشته بود متین 200 ولی دقیقا کپی روان 200 معمولی بود تفاوتش هم با موتور amir_31july ([Only registered and activated users can see links]) اول کمک های جولوش بود که معمولی بود بعد انجینش هم سیاه بود ترمز عقبش درام بود و استیکرش مثل روان معمولی خیلی ساده بود .
فک کنم متین هم مثل روان معمولی و ار وی داره .

amir_31july
10-04-1391, 12:38 قبل از ظهر
بله . درسته معمولی اش 170 تا 200 ارزون تره بستگی به انصاف فروشنده داره

نیما نادری
10-04-1391, 10:15 بعد از ظهر
اینهههههه
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اینم از موتور شما

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

نیما نادری
10-04-1391, 10:46 بعد از ظهر
جنس بسیار عالیه زنجیر رادیسون و همچنین سنتر نبودن خورشیدی ها و شلاق زدن زنجیر همچنین موازی نبودن توپی و دوشاخ عقب با خورشیدی جلو و انجین

لذت سواری با این موتور رو 100 چندان میکنه و زنجیر پاره کردن یک سنت قدیمی هست که معرکه گیران اجرا میکردن و این موتور هم جزو آثار باستانیه کشورمون هست

amir_31july
11-04-1391, 03:18 بعد از ظهر
جنس بسیار عالیه زنجیر رادیسون و همچنین سنتر نبودن خورشیدی ها و شلاق زدن زنجیر همچنین موازی نبودن توپی و دوشاخ عقب با خورشیدی جلو و انجین

لذت سواری با این موتور رو 100 چندان میکنه و زنجیر پاره کردن یک سنت قدیمی هست که معرکه گیران اجرا میکردن و این موتور هم جزو آثار باستانیه کشورمون هست
میخوام خورشیدی عوض کنم ... نیما جان راهنمائم کن چیکار کنم ... اصلا این کار رو بکنم یا نه ... میگن لرزش موتور خیلی زیاد میشه

amir_31july
13-04-1391, 04:59 بعد از ظهر
هیچ کس نیست که این سوال من رو توی پست بالا جواب بده ؟؟؟؟

نیما نادری
13-04-1391, 08:27 بعد از ظهر
هدف چیه ؟ آفرود میری

amir_31july
13-04-1391, 11:58 بعد از ظهر
حس میکنم موتور گاز میخوره ولی راه نمیره ... میخوام یکم کشش بهتره بشه ... فعلا آف خیابون تو پیاده رو میرم باهاش از رو جدول و پله بالا پائین میکنم

نیما نادری
15-04-1391, 11:35 قبل از ظهر
اگر مطمئنی موتور ایراد یا مشکل تو تنظیمات کلاچ و زنجیرو باد لاستیکو کاربراتو اینا نداره میتونی خورشیدی عقبشو 4 یا 5 دندانه بزرگتر بندازی

sezar
15-04-1391, 11:53 قبل از ظهر

اینا در مورد رادیسون بود دیگه ؟؟ :297:

آقا موتور با انجین و قیافه روان که زیاد شده فقط کیفیت ها فکر کنم فرق داره ، حالا اینکه این موتور در رده با کیفیت ها هست یا نه باید اساتید جواب بدن

فقط یه سوال : آقای نادری به نظر شما الان که روان مدل 91 صفر موجود نیست ( حداقل شیراز که نیست) به نظر شما این موتور کاملا کیفیت روان رو داره یا باز هم پیشنهاد می کنید بریم روان حتی دست دو تمیز بگیریم ؟؟

amir_31july
17-04-1391, 06:55 بعد از ظهر
خورشیدی عوض شد (البته از یک ورق St-St با گرید فولادی ایکس 20 کروم 13 که خودم از کارگاه محل کارم تهیه کردم و به یه ترشکار حرفه ای از آشنا ها سفارش ساخت دادم ) مزایای متریال انتخابیم هم وزن خورشیدی از نمونه ای که از کمرگ با ابعاد اصطلاحا 45 دنده (فاربریک 36 دنده هستش که حتما همه میدونید ) وزن کمتر در حدود 450 گرم و استحکام کششی بالاتر در این گرید فولادی ( خیلی دیرتر دندونه ها دفرمه خواهند شد ) ... بگذریم الان بعد از سه روز سواری با خورشید جدید باید بگم از حرکتی که زدم راضیم کشش اولیه موتورم تا دنده 3 عالیههههههههه حداکثر هم 95 تا میره (قبل از تعویض خورشیدی چون تو آببندی بود ماکزیمم سرعت رو نزده بودم ) البته اینم بگم من 115 کیلو وزن خودم هستش در مورد لرزش باید بگم که اصلا فرقی نکرده نه کمتر نه بیشتر . انگار تازه موتور جون گرفته .
شمع هم عوض کردم و ایریدیم سوزنی انداختم (قیمت 17000)
فرمون هم عوض شد رنتال طلائی (قیمت 20000) که با رنگ رینگ و کمک ها یه دست بشه .
بعدا از خورشیدی و فرمون عکس هم میزارم

نیما نادری
17-04-1391, 07:43 بعد از ظهر
این موتور همون روان هست فقط شرکت دیگه ای میزنه لینکش رو چند تا پست عقب تر گذاشتم حتی استیکرش هم مثل موتور امیر بود

sezar
18-04-1391, 03:17 بعد از ظهر
خب اگه همون روانه پس بید مثل روان گیربکس ضعیفی داشته باشه ، درسته ؟ آخه اکثر روان دارا از صدای دنده 3 شکایت دارن ، حتی خودم یه روان با قیمت مفت پیدا کردم ولی یهو دیدم بلبرینگ گیربکسش شکسته ، خود تعمیرکاره که اکثر روان های شیراز (کلا فکر کنم حدود 20 روان شخصی ) و اکثر روان های دولتی مثل سپاه و ... زیر دستش میاد به کیفیت پایین گیربکس اعتراف کرد ، حالا این یکی چی ؟؟

نیما نادری
19-04-1391, 10:35 قبل از ظهر
این ایراد مربوط به روان کیو ام سری اول هست فقط

بلبرینگ قطعه محکم و در عین حال حساسیه

رعایت نکرن نظافت و عدم تعویض به موقع کاسه نمد دور شفت گیربکس

باعث نفوذ گردوخاک به داخل بلبرینگ و خراب شدنش میشه

موتور چینی نیاز به سرویس داره ...اگر درست انجام بدی هیچ موردی پیش نمیاد

موتورهای دولتی (روان ) رو سوار نمیشن ...شکنجه میکنن ....برای همین از این صحنه ها زیاده

Sadegh.galaxy
30-04-1391, 03:53 بعد از ظهر
متین یه200جدید هم داره طرحxl.مثل جترو150 یاپیشرو150،البته 200سی سی.اطلاعاتی ازش دارین؟

MahkooM-m2m
31-04-1391, 02:29 قبل از ظهر
اون متین که شما میگید از جترو و تلاش و اینطور موتور ها خیلی بهتره چون اونا همگه میل تایپیتی ان پس زلزله هستن و کم دور ولی انجین متین زنجیر تایمه و پر دور تره و همین انجین روی ساوین 200 mkz هست که من روندم هم نرم کار میکرد هم قدرتش خوب بود البته رو یه موتور دیگه هم هست که یادم نیشت در کل نباید موتور بدی باشه .

02109002
04-05-1391, 01:32 بعد از ظهر
با سلام

پست های اضافی حذف شد

بحث متفرقه ادامه پیدا نکنه

با تشکر از رعایت دوستان

Sadegh.galaxy
05-05-1391, 02:01 قبل از ظهر
مشکل پست من چی بودکه حذف شد؟؟!!؟؟

Mohammad aghili
05-05-1391, 02:12 قبل از ظهر
اینجور بحثا چاش تو پیام خصوصیه داداش
نه تو تاپیک متین 200

dariush
18-05-1391, 07:17 بعد از ظهر
دوستانی که این موتور رو دارن مشکلی با نبود امپر بنزین ندارن؟

farshid37
18-05-1391, 07:19 بعد از ظهر
ظاهرا بیشتر موتورهای تریل آمپر بنزین ندارند. موتور من هم نداره. روان هم نداره کم کم عادت می کنید.

dariush
18-05-1391, 07:27 بعد از ظهر
ظاهرا بیشتر موتورهای تریل آمپر بنزین ندارند. موتور من هم نداره. روان هم نداره کم کم عادت می کنید.

اقا موتوره منم امپر نداره توی این 2 سال پدرم درومد تا عادت کردم نزدیک به 20 بار منو تو خیابون گذاشته
حالا می خواستم ببینم که اینم فقط از روی عادت باید بفهمی دیگه ؟ تا حالا شده توی خیابون بزارتتون؟

نیما نادری
18-05-1391, 07:44 بعد از ظهر
موتورهای تریل تو تیپ روان هیچ کدام آمپر ندارن اگر هم داشته باشن به دلیل شیب باک اشتباه نشون میده

بهترین روش استفاده از قوه ادراک هست مثلا مصرف موتور من صدی 3 لیتره امروز در کیلومتر 14500 باک 9 لیتریمو پر کردم

پس 300 کیلومتر با 9 لیتر میرم پس رو 14800 کیلومتر وسط خیابون میمونم ....امااااا.... قبلش وقتی 1.5 لیتر بنزین ته باکم هست

بنزین تموم میشه و میرم رو زاپاس با اون 1.5 لیتر 50 کیلومتر میتونم دنبال پمپ بنزین بگردم .

dariush
21-05-1391, 12:12 بعد از ظهر
از دوستان کسی قیمته این موتور رو میدونه؟
توی شیراز که انگار اب شده رفته توی زمین
هیچکدوم از مغازه ها ندارن

سیاوش
21-05-1391, 02:12 بعد از ظهر
سلام.من دوستم روان 90 نارنجی داره.دقیقا مثل همین متینه مو نمیزنه باهاش.کمکای جلو معکوس طلایی.رینگها طلایی.حتی جای رادیاتم مثل اونه.کاش از
2شاخ عقبو دمی عقبم عکس مینداختین.فک کنم روانم داره میشه مثه honda cdi 125 که فقط کارخونه منتاژش فرق میکنه.

omidco2003
19-07-1391, 05:32 بعد از ظهر
اصفهان تازه اومده و مثل روان دو مدل داره معمولی کمک جلو روغنی هست و یه مدل دیگه که کمک جلو گازی هست
قیمت توی اصفهان 3 تومن هست تنها فرقی که با روان داره این هست که اسم شرکت سازنده qq ( درست نمیدونم چی هست ) توی روان حک شده روی انجین ولی روی این موتور با رنگ مشکی نوشته شده
جترو هم یه مدل داره دقیقا مثل روان هست قیمتش هم 2500 هست فقط رادیاتور روغن نداره
من هم به خاطر اینکه جترو اصفهانی هست و در اینده به مشکل کمتری بر بخورم و هم اینکه 500 تومن ارزون تر بود رفتم جترو خریدم
نداشتن امپر بنزین من رو خیلی اذیت میکنه حتی چراغ هشدار هم نداره

m-s-d
10-01-1395, 08:02 بعد از ظهر
سلام دوستان تهرانی. آیا متین 200 QM هنوز در بازار های تهران برای فروش موجود هست یا مثل تاپیکش تبدیل به زیرخاکی شده؟:jaru:
اگر هست لطف کنید قیمت هرکی می دونه اعلام کنه تا ببینم اینم مثل روان افسار گسیخته:2gwb921: یا نه؟ پیشاپیش ممنون:flower4:

big_00a
10-01-1395, 09:52 بعد از ظهر
خیلی برند خوبیه متین خودرو
واقعا هرکسی از دوستان داشت ازین شرکت راضی بود