PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : honda unicorn 150 cc

eshgh_namordeh
09-09-1389, 02:56 قبل از ظهر
من تازه این موتور را خریدم

خودم نمیدونستم واقعا این موتور را بگیرم یا پالس بگیرم چون قیمت صفرش 2.500.000 بود البته توی گمرک
کارکردش هم مثلا 1000 تا کر کرده بود 2 میلیون بود اکثرا هم قرمز بودند
موتور در هند تحت لیسانس ژاپن مونتاژ شده لاستیک هاش هم زده ساخت هند همه جای موتور هم مارک هندا هست . هند از وسپا به کجاها رسیده :) بچه بودیم میگفتند گر خواهی نشوی رسوا بپر پست وسپا
موتور 5 دنده هست صدای موتور خیلی خیلی کمه و نرم کار مکنه با استارت به راحتی روشن میشه
کیلومتر دور شمار موتور و درجه بنزین آنالوگ داره باکش 13 لیتر میگیره مصفش 100-3 هست
فنرمرکزی داره و شاسی اون خیلی بلنده مثل این میمونه سوار تریل شدی از همه موتورها بلندتره
نور چراغش تو شب دیدش خیلی خوبه دسترسی به کلید های چراغ بوق راهنما همش حساب شده هست به راحتی میتونیم عوض کنیم
تاپ اسپیدش 100 تا بیشتر نمیره مگه چی شه توسرازیری باشیم یا باد نیاد میره روی 115 بعضی وقتها هم 120اما کلا باید حساب کنید 100 تا بیشتر نمیره
اما بسیار بسیار نرمه این موتوره واقعا آدم حال میکنه پشتش میشینه مثل هواپیما میمونه واقعا خوبه من قبلا kmx همچنین هیوسانگ rx داشتم واقعا میشه گفت از اونها نرم تره . توی سرعت 100 هم توی دست انداز انداختم ببینم چقد تعادل داره موتور که واقعا عالی بود اصلا نشون نمیده واقعا سواری خوبی داره و مناسب شهر ساخته شده
وزن موتور سنگینه تو سایتها دیدم گفته 130 کیلو هست خودم هم خپلم میشه 220 کیلو :)
اما ترمزهاش خیلی خیلی خوب نگه میداره ترمز جلو دسیک داره اما عقب لنت هست دیسک جلوش کمی میخ کوب می کنه حالا گفتیم خوب نه دیگه اینقدر اما خیلی خوبه
من 2000 تا حالا باهاش رفتم مشکل خاصی نداشته البته نمیدونم 2000 تا دیگه آب بندی شده موتور حتما ؟

من نمیدوم دوام این موتور چقدره در مرور زمان که استفاده میکنم حتما میگم اما هر چی باشه هندا هست باید موتورخوبی باشه . در کل یک موتور شهری بسیار ایده آل هست با کنترل خیلی خوب .
اگه دوستان هم کسی این موتور را داشته معایب مزایارا بگند ممنون میشم .

[Only registered and activated users can see links]

Mohammad
09-09-1389, 09:24 قبل از ظهر
آقا مبارکه.
وسپا هیچ وقت توی هند تولید نشد. وسپا ایتالیایی هست. قیمت صفر 2010 هم الآن با همین انجین 150 در میاد 5 میلیون، اما پلت فرمش توی هند توسط چند تا کارخونه مثل باجاج مورد استفاده قرار گرفت.

ghost.rider1
09-09-1389, 06:00 بعد از ظهر
عزیز هندایه بالاخره یا وسپا

BKING
09-09-1389, 11:00 بعد از ظهر
عزیز هندایه بالاخره یا وسپا

honda unicorn 150 cc
:fingersmiley:

eshgh_namordeh
10-09-1389, 12:10 بعد از ظهر
این که گفتین 5 میلیون یعنی اصل هندا هست که اینقدرگرونه؟
پس این چرا ارزنه فقط مارک هندا خورده یعنی همش را هند تولید مکنه اما اون که شما میگی همش ژاپنیه؟

Alireza
10-09-1389, 03:33 بعد از ظهر
تاپیک خوبی زدین عکس موتور رو هم بزارین

Mohammad
10-09-1389, 03:48 بعد از ظهر
نه، منظورم خود وسپای ایتالیا بود. نه هوندا یونیکورن.

BKING
10-09-1389, 10:28 بعد از ظهر
نه، منظورم خود وسپای ایتالیا بود. نه هوندا یونیکورن.

:wow: چه گرون

اين عكس يونيكورن

Mohammad
11-09-1389, 12:00 قبل از ظهر
امروز فرصت شد سوار یه یونیکورن شدم. تو پارکینگ پاساژ، ماله یکی از بچه ها بود. به نظر من شرف داره به باجاج و tvs

Prince_Amin
11-09-1389, 03:27 قبل از ظهر
هوندا یونیکورن مدل جدیدش الان تو هند ماکزیمم 70 هزار روپیه هستش!یعنی تو مایه های 1 میلیون و 600!!چطور تو ایران 2 میلیون و 500 میفروشنش؟؟ این محصول برای بازار هند هستش!کیفیت بسیار عالی ای داره ولی 2 میلیون و 500 قیمت بسیار فضایی و الکی هستش!در ضمن اگه یونیکورن ور وارد ایران کردند پس موتورهای بهتری از این کلاس مانند یاماها fz16 و یا حتی بهتر مانند یاماها r15 رو هم میتونند وارد ایران بکنند!:gigglesmile:

Mohammad
11-09-1389, 02:21 بعد از ظهر
یاماها باید توسط ایران دوچرخ بیاد که یه شرکت مفت خور بی کفایته.

Prince_Amin
11-09-1389, 07:55 بعد از ظهر
ایران دوچرخ الان چی تولید میکنه ؟؟؟!!

Farzad
11-09-1389, 08:30 بعد از ظهر
3چرخه بچه :2gwb921: .... ایران الان تولید داره اصلا ؟؟

eshgh_namordeh
12-09-1389, 03:07 قبل از ظهر
همینطوره واقعایونیکورن موتور خوبیه - قدرتش خیلی خوبه به راحتی و نرمی دو پشته سربالائی شیب داررا میره بالا موتور اصل لرزش نداره تنها ایرادی که میشه از این موتور گرفت سرعت کم اون هست موتور سریع به 80 میرسه و بعدش 90 اما تاپ سپیدش در شرایطمعمولی کفی توی جاده باد هم مخالفت باشه 100 تا میشه اگه باد نیاد تو کفی 110 تا هم میره تو سرازیری چمران روی 130 تا هم با نیش گاز رفت که اینقدر چمران شیب داره یک توپ هم رها کنیم 014 تا میاد پائین اما دورموتور به لب خط قرمز رسید که دیگه گاز را رها کردم .شاید سرعتش هم بیشتر بشه چون تا حالا فقط 2000 تا کارکرده موتور نو هم زیاد جون نداره کلا . اماواقعا موتور خوبیه آدم دلش نمیاد بهش زور بگه بنده خدا خیلی مظلومه بی صدا میره . من کارکرده خریدم 1000 تا رفته بود 2 میلیون گرفتم . اره نسبت به پالس و .... واقعا سواریش تسلطش همه چیزش بهتره با کیفیت تره فرمونش ضربه گیر داره و...جالب جک موتور خیلی خوب طراحی شده به راحتی با زور کمی روی جک میره با یک فشار هم از جک آزاد میشه فقط کسانی که سرعت دوست دارند فکر کنم پالس بگیرند به سودشون باشه اما نمیدونم پالس بعد از یکسال کار کردن باز سرعتش خوبه یا نه افت نمیکنه چون پالسهای کار کرده که را میبینم صدای خیلی بدی میدند هر چی هم تو شهره اکثرا نو هستند من اطالاعاتی در مورد پالس ندارم تا ببینیم این موتور امتحانش را پس بده

eshgh_namordeh
14-09-1389, 12:53 قبل از ظهر
دوستان یک سوال داشتم . به سیلندر موتور نگاه میکردم دیدم یک دستگاه دیگه شبیه کاربراتوره اما اندازش نصف کاربراتوره با یک لوله مسی مانند رفته توی بالای سیلندر . شما میدونین این چیه ؟

sirn
14-09-1389, 08:59 قبل از ظهر
دوستان یک سوال داشتم . به سیلندر موتور نگاه میکردم دیدم یک دستگاه دیگه شبیه کاربراتوره اما اندازش نصف کاربراتوره با یک لوله مسی مانند رفته توی بالای سیلندر . شما میدونین این چیه ؟
فکر کنم همون سیستم کاهنده الودگی و مصرف هست...

eshgh_namordeh
15-09-1389, 01:44 قبل از ظهر
فکر کنم جداش کنم سرعتش بیشتر بشه تهران که آلوده هست حالا یک ذره بیشتر :)
جای این کاهش سوخت و دود اگه کیپس بود چی میشد خدا خیرش بده این هندا را خبر ندارند اینجا سرعت 300 km رویاست

Mohammad
15-09-1389, 10:05 قبل از ظهر
300 کیلومتر همه جای دنیا رویاست. حتی تو خود ژاپن، حتی نوه خود هوندا هم واسش 300 کیلومتر رویاست.

eshgh_namordeh
15-09-1389, 11:56 قبل از ظهر
من کلیپ توی youtube میبینم Honda cbr 1100 یا 1200 سی سی اون را یادم نیست سرعتش 315 km بود وقتی اونجا آزاده دیگه چه رویائی یا همین سوزوکی هیابوسا چیه اسمش که میگند 350 میره
شاید هم نتونند اونها هم از حدی بیشتر برند
شاید هم یک ذره زود به دنیا اومدیم :)
راستی توی یک تاپیک دیدم گفته بودین موتور 250 خرج زیاد داره بعضی ها شرایط میخرند در حالی که خرج این موتورها بالاست دو تا دایلیم بچه ها دارند موتور ترکیده مگلی از اون طرف و.... این درسته ؟ یعنی مثل این موتورها کم خرج نیستند هرروز باید خرجشون کنیم ؟ وقتی میشه رفت مثلا دبی نینجا بخریم وارد کنیم گمرک هم بدیم چرا اینجا باید 16 میلیون بخریم یا موتورهای دیگه کلا ، من که سرم دارم سوت میکشه آدم را انداختن تو قفس اصلا نمیدونه باید چه کار کنه

KraToS
15-09-1389, 08:41 بعد از ظهر
من کلیپ توی youtube میبینم Honda cbr 1100 یا 1200 سی سی اون را یادم نیست سرعتش 315 km بود وقتی اونجا آزاده دیگه چه رویائی یا همین سوزوکی هیابوسا چیه اسمش که میگند 350 میره
راستی توی یک تاپیک دیدم گفته بودین موتور 250 خرج زیاد داره بعضی ها شرایط میخرند در حالی که خرج این موتورها بالاست دو تا دایلیم بچه ها دارند موتور ترکیده مگلی از اون طرف و.... این درسته ؟ یعنی مثل این موتورها کم خرج نیستند هرروز باید خرجشون کنیم ؟ وقتی میشه رفت مثلا دبی نینجا بخریم وارد کنیم گمرک هم بدیم چرا اینجا باید 16 میلیون بخریم یا موتورهای دیگه کلا ، من که سرم دارم سوت میکشه آدم را انداختن تو قفس اصلا نمیدونه باید چه کار کنه
هیچ چیزی بدون خرج نیست ، خودم آدم مریض میشه ، غذا میخوره تفریح میکنه ... همش خرجه دیگه :25:
ولی در کل باهات موافقم در مورد گمرک و نینجا و به خصوص قفس
من یکی آرزوی سرعت 300 رو ندارم ، فقط دوست دارم وقتی موتور سواری میکنم یا یه موتورسوار میبینم با موتور بزرگ مامور دانبلش نره بگیرتش بعد موتورش رو 3 تیکه کنن بگن گونی بیار اوراقت رو ببر :26:

Babak
15-09-1389, 09:45 بعد از ظهر
آقا ولی موتور هندا خودم 150 باید بیشتر از 110 تا تو زوره آخرش بره ها:sumo:
موتور زیر پای من از این روم به دیواراcg150هست تخته گاز 115 رو رفت دیگه هندا که:11:

BKING
15-09-1389, 11:52 بعد از ظهر

:7: ممنون زحمتو كم كردي من مي خواستم نام ببرم كه شما گفتي:bighug:

خب جناب گوستاو چه مي گوييد ؟:27:

كي مي شه از قفس در بيايم:s (9):

eshgh_namordeh
16-09-1389, 01:32 قبل از ظهر
اره بهش میاد بیشتر بره اما یونیکورن 115 دیگه تو کفی آخرشه اما قدرتش خوبه راحت میره گاز هم که پر کنی آدم ویبره نمیگره آخه یکمی خپل درست کردند موتور را فکر کنم واسه همین سرعتش کمه توی Youtub هم که دیدم همه ماکزیمم سرعت را این زده بودند توی سرازیری میره 130 تا اما خوب کفی مهمه ولی کلا همین سرعتها را خیلی راحت میره معلومه به موتور اصلا فشار نمیاد داغ نمیکنه و خیلی خیلی تعادل داره با خیال تخت ادم میره . هندا کیلیوتر مفت نمیزنه معلومه کیلومترش کار هندیهاست هه هه :4chsmu1:
اره واقعا کی میشه آدم راحت موتوری که دوست داره سوار بشه مگه ما وحشی هستیم که نمیتونیم موتور پرسرعت سوار بشیم یک جور اهانت به مردمه
همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم ...

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

مشکل ما اینه که فقط میخواهیم به هم بندازیم از هر کی میپرسی موتور چطوره خوبه چند تا میره وسایلش هست و...؟ صد تا حرف میزنه اصلا فکر نمیکنه که اگه واقعا بده یکی به تو انداخته تو چرا مثل اون بدی میکنی ؟ اگه واقعا موتورت خوب نیست وسیلت هر چیزی مرد باش تو اشتباه کردی آب کردن یک جنس هنر نیست تو خودت باید تاوان اشتباهت را بدی نمیدونم کی میخواهیم حداقل خودمون را دوست داشته باشیم با هم خوب باشیم هیچکس نمیتونه به ما بدی کنه
اما خوب من تا حالا هزارها بار برام پیش اومده میپرسی موتورت خوبه ؟ اره توپهههه فلانه بمانه ... بابا انصاف داشته باشه
حالا توی این سایت هر کسی میاد برای راهنمائی میاد نباید به چشم مشتری بهش نگاه کرد بگیم شاید موتور من را بخره واقعا چیزی که هست بگیم جنسی که بده چرا فروش بره ؟ بزاریم رو دست ما بمونه همه بدونند آشغاله کسی نخره تا شرکتش دیگه وارد نکنه
ما لیاقتم همینه که برامون جنس آشغال میارند چون به حق هم نیستیم شرکت مگه چند نفره 100 تا پرسنل 40 میلیون جوان را کنترل کنه ؟ خوب نخریم خوب قشنگ حقیقت را بگیم مردم بفهمند این موتور خوبه یا بده اگه بد باشه کسی نمیخره شرکت هم دیگه آشغال وارد نمیکنه این ما هستیم من و شما ...
یار دبستانی من با من و همراه منییییییییی.......

Mohammad
16-09-1389, 09:59 قبل از ظهر
بابا خیلی ممنون، سپاسگزارم از اینکه من رو دارید با موتورهای سریع آشنا می کنید. من چه میدونم فرق هایابوسا و گلادیوس تو چیه؟
فکر می کنید چند نفرتون می تونید بالای 250 رو تحمل کنید.
فردا یه هایابوسا 2004 بهتون بدن جرئت می کنید بیشت از 200 تا باهاش برید؟
300 تا کاره یه آدم حرفه ای هست. نه کسی که بالای 250 سوار نشده.

BKING
16-09-1389, 12:53 بعد از ظهر
بابا خیلی ممنون، سپاسگزارم از اینکه من رو دارید با موتورهای سریع آشنا می کنید. من چه میدونم فرق هایابوسا و گلادیوس تو چیه؟
فکر می کنید چند نفرتون می تونید بالای 250 رو تحمل کنید.
فردا یه هایابوسا 2004 بهتون بدن جرئت می کنید بیشت از 200 تا باهاش برید؟
300 تا کاره یه آدم حرفه ای هست. نه کسی که بالای 250 سوار نشده.

شما فرموديد 300 کیلومتر همه جای دنیا رویاست. حتی تو خود ژاپن

زماني كه موتورش هست راكبش هم هست ديگر چه رويايي؟:27:

بيلي باکتر تنها نابينايي بود که توانست در سال 2003 با سرعت 265 کيلومتر در ساعت پيست موتور سواري را طي کند :30:و نزديک به 7 سال رکورد*دار گينس باشد:13:

يعني آدم بينا و سالم كم گير مياد كه بتونه اين كارو بكنه:29dz8zk:

eshgh_namordeh
16-09-1389, 01:18 بعد از ظهر
ببخشید بی ادبی نمیکنم اما واقعا از حرفت عصبانی شدم تو وقتی خودت را باور نداری انتظار داری حکومت تو را باور کنه ؟ وقتی خودت را قبول نداری معلومه میگند حیوونید همون بهتره که 30 سالcgسوار بشید . این حرف چیه میزنی برادر من ؟ نکنه کسانی که 1300 سوار میشند از بچگی با موتورشون به دنیا اومدند ؟ خوب یاد گرفتند وقتی اینجا همه چی آزاد باشه ما هم یاد میگیریم این چه حرفیه آخه میزنید عزیز من
ما باید یک موتوری که خوب نیست را به همه بگیم حتیاگه صاحب اول آخرش خودمون باشیم باید بگیم روزی که من و تو احساس مسوولیت کردیم دیگه هیچ کس موتور بد نمیخره شرکتها مجبور میشند جنس خوب وارد کنند . میگند چای قراره گرون بشه دست همه یک کارتون چائیه خوب نخرید ببینم قیمتش نصف میشه یا نه . خیلی مسخره هست که ما با هم نیستیم و فقط دستمون توی جیب همدیگر رفته ....
چی بگم دلمون خونه به هر کسی نگاه میکنی انگار ما را طعمه میبینه و........

ضمنا شما که موتور سواری میدونی با براوو تو سرازری 80 تا بری تو هواست میگی وایییییی هر لحظه ممکنه بخورم زمین با cg 120 تا بری تو هواست با zx که 190 بری تو هواست ...وقتی یک وسیله برای سرعت ساخته میشه سرع که میره را نشون نمیده وقتی مثلا با موتور 1200 سی سی 280 تا بری نشون نمیده مثل این میمونه داری با zx 100 تا میری . شما که خودت موتور سواری چرا این حرف را میزنی
بچه خواهر من 18 سالشه اول 206 داشت حالا هم جنسیس خریده باهاش 260 تا میره این درسته بگم تو 18سالته اوله باید ژیان سوار بشی بعد 206 بعد 405 بعد اره باید همین کار را کنه اما نمیگم نه تو نمیتونی و...............
خوب یاد میگیرند مثل همه

eshgh_namordeh
06-10-1389, 02:58 قبل از ظهر
لاستیک پالس و آپاچی و هندا یونیکورن مثل هم هستند چرا این قدر سر میخوره ؟ مخصوصا روی این خط سفیدهای عابر پیاده اصلا انگار رو یخ راه میره - پالس و آپاچی هم همینطوره ؟ چه کار کنیم درست بشه چه مدل لاستیکی مناسبش هست ؟

mohamad javad
06-10-1389, 09:52 قبل از ظهر
لاستیکها همه این طوری هستند
فکر نمیکنم راهی جز احتیاط باشه

nOviA
06-10-1389, 10:37 قبل از ظهر
لاستیکای دربی pirelli هستش و لیز نمیخوره. حتی روی این رنگ ها ترمز تقریبا خفن هم زدم ولی لیز نخورد. (ولی ترمز خفن بزنی لیز میخوره).

کلی کلیپ تو یوتوب از R6 و cbr1000rr دارم که بالای 250 میرن. به جز این 2 موتور کلی مدل های دیگه هست که اگه سرچ کنید تک تک موتور هارو براتون میاره که بالای 250 و تا 300 تا پر میکنن.

منظور محمد فکر میکنم ایرانه! تو ایران جاده های اونور رو نداریم که بشه توش به راحتی 250 رو رفت. هر لحظه باید منتظر یه دست انداز باشی چون خدایی نکرده با اون سرعت بری روش کارت تمومه. ولی وقتی راه برات باز باشه این موتور ها همون طور که خودتون میدونید به راحتی یه اتومبیل 700 800 اسبی(حتی راحت تر) به سر عت 250 میرسن.

eshgh_namordeh
06-10-1389, 11:02 قبل از ظهر
یعنی لاستیک Pirelli برای این سایز موتور هست که منم بگیرم بندازم روش از کجا باید بخرم ؟ چیه این سرسره بازیه - یک شب کلاه هم سرم بود آب ریخته بودن دقیقا رو همین خط کشی سفیدها سر کوچه هم بود کلاه داشتم آب را ندیدم اصلا رفت موتور خیلی خطر داره

nOviA
06-10-1389, 11:06 قبل از ظهر
لاستیک های دربی 130/70 هستش. فکر نکنم از این کوچیک تر داشته باشه. البته من دقیقا نمیدونم. سرچ کنید بهتره.

farzadprogram
06-10-1389, 12:04 بعد از ظهر
یه سوال داشتم ، من دیشب یه یونیکورن دیدم روش زده بود 180
آیا unicorn 180 هم زده ؟؟؟

nOviA
06-10-1389, 12:11 بعد از ظهر
این موتور با دربی مقایسه میشه؟

eshgh_namordeh
06-10-1389, 05:30 بعد از ظهر
نمیدونم - توی یکی از سایت جدیدها دیدم مدل جدیدش را انگار 180 زده بود - اما کسی که براش سرعت مهمه اصلا این موتور را نخره که کفی100 تا بیشتر نمیره فقط واقعا کیفیتش خوبه و نرمی و کنترلش . یک موتو شهری خیلی خوبه .

eshgh_namordeh
19-11-1389, 05:07 بعد از ظهر
خوب به اندازه کافی هندا یونیکورن سوار شدم که بتونم نظر بدم دوستهائی که میخواهند بخرند اطلاع داشته باشند :

- قدرت خوبی داره کنترل موتور نرمیش ترمزهاش چراغش آینه هاش شاسیش فوق العاده خوبه و خیلی خیلی نرم
- حداکثر سرعتش 100 کیلومتر هست شتابش خیلی کمتر از پالسه یکمی از هندا معمولیها بیشتره
- توی سربالائی سرعتش 90 و اگه شیبش زیاد باشه 80 میره
- توی سرازیری چمران 130 تا میره و سرازیری کردستان 120 جاده شیب دار 110 یک ذره سربالائی باشه 90-95بیشتر نمیره
مصرف بنزینش 100/3
با 120 تا هم که میرفت میتونستی با یک دست فرمون را بگیری خیلی تعادل داره خیلی کنترلش خوبه واقعا خوبه . ترمز هم سریع نگه میداره
اگه برای کسی سرعت و شتاب مهم نیست و همین 100 تا براش کافیه فوق العاده موتور خوبیه خیلی خیلی خوب
اما اگه اهل کورس گذاشتن و تند رفتن باشه اصلا این موتور را نخره که اعصابش میریزه به هم چون همین هندا معمولیا میگیرن این موتور را
حتما کارکرده بخرید چون افت قیمتش خیلی زیاده مشتریش خیلی کمه مثلا بخواهی بفروش 1500 یا 1600 بیشتر نمیخرند اون هم نه هر مغازه ایی دقت کنید ممکنه صاحب اول و آخرش خودتون باشید مگه اینکه ارزون بدین
کیفیت قطعاتش خوبه دوام زیادی داره .
امیدوارم مطالب مفید باشه برای کسانی که میخواهند این موتور را انتخاب کنند.

مهدی مریدا
20-11-1389, 08:11 بعد از ظهر
با این شرایط به نظر من پالس ازش خیلی خیلی ازش سرتره مگر اینکه یه نفر بخواد رو تعصب اسم هوندا انقدر پول بالاش بده .:297:

eshgh_namordeh
20-11-1389, 08:32 بعد از ظهر
بله دقیقا همینطوره

sajad.N
17-08-1390, 03:30 بعد از ظهر
اگه سایز لاستیکش با آپاچی . پالس یکی باشه ..
پیشنهاده من لاستیک ایران یاسا هست..با تویوپ دانلوپ در میاد حدود 40 تومن.(برای غیر تیوپلس ها)
دوستم روی آپاچی انداخته راضیه..برای روز های بارونی هم خوبه ولی خط عابر وقتی خیس میشه فیل رو میزنه زمین..!!!!!
واقهآ تو کل دنیا خط عابر اینجوری حادثه سازه؟؟یا فقط ایران مبدع این خط هاس؟؟

amirw3x
17-08-1390, 04:37 بعد از ظهر
بچه ها اینم مشخصاتش و عکس
Engine Type: 4 Stroke, Air Cooled OHC, Single Cylinder
Displacement: 149.1 cc
Carburetor: CV Type
Starting System: Self
Transmission: Constant Mesh, 5 Speed gear
Gear Shift Pattern: 1 Down – 4 Up
Front Suspension: Telescopic
Rear Suspension: Advanced Technology Mono-suspension
Front Tyre: 2.75 x 18
Rear Tyre: 100 / 90 – 18
Front Brake Type: 240 mm Disc
Rear Brake Type: 130 mm Drum
4365
4366
4367
4368
4369
:pm1:

zakk
19-09-1390, 03:15 بعد از ظهر
سلام خدمت تمامی دوستان . من قصد دارم یکی ازین موتورهارو بخرم از دوستانی که این موتور رو خریدن سوال دارم لطفا بفرمائید فروشنده همراه موتور چه وسایلی رو به شما تحویل داد مثلا گارد ، ابزار و... و یا برگه گارانتی وتفترچه راهنما وسرویس . متشکر

eshgh_namordeh
19-09-1390, 07:04 بعد از ظهر
فقط ابزار داشت چیز خاصی به من نداد
برای شهر موتور بسیار خوبیه فوق العاده نرم که تا حالا موتوری به نرمیش ندیدم ترمزهاش واقعا موتور را خوب نگه میداره نور وآئینه هاش هم عالیه
خیلی کم مشتری حداکثر سرعتش 105 km وسایلش تا چند ماه پیش کم بود نمیدونم الان موجود هست یا خیر
افت قیمتش هنگام فروش خیلی زیاده

zakk
19-09-1390, 08:57 بعد از ظهر
سلام .ممنون ازینکه سریع جواب دادید. این موتور گارانتی شرکت کویر هست؟اگر هست چرا برگه گارانتی فروشنده به شما نداده؟

eshgh_namordeh
03-10-1390, 09:43 قبل از ظهر
خواهش میکنم
شاید چون انتقال سند ندادم همه مدارک را بهم نداد من زود فروختمش

Honda_Unicorn
19-03-1391, 09:20 بعد از ظهر
میخواستم در مورد Honda_Unicorn راهنمائیم کنید. که در کل چطوره؟
و اینکه در اون سطح موتور بهتر دیگه ای هست؟ برام مقایسش کنید.

kourosh_bandit2
19-03-1391, 09:29 بعد از ظهر
دوست عزیز تاپیک رو خوندی؟

kourosh_bandit2
19-03-1391, 09:36 بعد از ظهر
اول اینکه کلا فقط eshgh_namorde این موتور رو خریداری کردن خودشون هم عرض کردند که سرعت نهایی 105 شتاب از پالس کمتر نرم و بی سر صدا مصرف سوخت صدی 3. خوب سرعت که از پالس و اپاچی کمتر ستاب هم که وقتی از پالس کمتر باشه پس از اپاچی دیگه حکما کمتره. حالا اگه عاشق مارک هندا هستی پ.ل اضافه داری و دنبال یک سواری نرم و بی سرو صدا هستی همین هندارو خریداری کن اما اگه عشق شتاب و سرعت بیشتر و لذت رانندگی بیشتر هستی پس یا پالس یا اپاچی.
یک نکته که فوق العاده این موتور رو بد دست میکنه فرمون یک تیکه و قدیمی مثل همون هندا های قدیمی که اگاه فرمون دو تیکه بوود حس سواری خیلی بهتری داشت وقتی بشینی روش خیلی زین صافی داره مثل xcd125 ,134 که ادم حالش بد میشه وقتی میششینه چون ادم کلا صاف صاف. خلاصه یک موتور شهری خیلی معمولی اما گرون اونم به خاطر اسم هندا. یا علییی دوست عزییز

Honda_Unicorn
22-03-1391, 10:47 قبل از ظهر
اول اینکه کلا فقط eshgh_namorde این موتور رو خریداری کردن خودشون هم عرض کردند که سرعت نهایی 105 شتاب از پالس کمتر نرم و بی سر صدا مصرف سوخت صدی 3. خوب سرعت که از پالس و اپاچی کمتر ستاب هم که وقتی از پالس کمتر باشه پس از اپاچی دیگه حکما کمتره. حالا اگه عاشق مارک هندا هستی پ.ل اضافه داری و دنبال یک سواری نرم و بی سرو صدا هستی همین هندارو خریداری کن اما اگه عشق شتاب و سرعت بیشتر و لذت رانندگی بیشتر هستی پس یا پالس یا اپاچی.
یک نکته که فوق العاده این موتور رو بد دست میکنه فرمون یک تیکه و قدیمی مثل همون هندا های قدیمی که اگاه فرمون دو تیکه بوود حس سواری خیلی بهتری داشت وقتی بشینی روش خیلی زین صافی داره مثل xcd125 ,134 که ادم حالش بد میشه وقتی میششینه چون ادم کلا صاف صاف. خلاصه یک موتور شهری خیلی معمولی اما گرون اونم به خاطر اسم هندا. یا علییی دوست عزییز

مرسی داداش....تاپیک آپاچی رو کامل خوندم طی دو سه روز...
خیلی خوب بود و چیزای زیادی ازش یاد گرفتم و یه دید کلی نسبت به آپاچی 180 پیدا کردم.
به هرحال شاید همین مدل 180 رو گرفتم...نمیدونم به نظرت صبر کنم و ببینم این مدل 2012 وارد میشه یا نه؟

nima360
15-07-1391, 07:16 بعد از ظهر
سلام دوستان.میخاستم بدونم کسی قیمت روز این موتور رو نداره؟؟؟
و یه سوال از اون دوستی که خریدن این موتور....دوست عزیز روی انجین موتور چه مارکی حک شده؟؟؟آیا مارک هوندا روشه یا کویر؟؟؟
ممنون از دوستان.من که میخام بخرمش.صد شرف داره به پالس...سرعت واسه من اصلا مهم نیست..فقط کیفیت موتور و اینکه از سواریش لذت ببرم...
این بهترین چیزی که تا حالا دیدم

dariush
15-07-1391, 07:20 بعد از ظهر
سلام دوستان.میخاستم بدونم کسی قیمت روز این موتور رو نداره؟؟؟
و یه سوال از اون دوستی که خریدن این موتور....دوست عزیز روی انجین موتور چه مارکی حک شده؟؟؟آیا مارک هوندا روشه یا کویر؟؟؟
ممنون از دوستان.من که میخام بخرمش.صد شرف داره به پالس...سرعت واسه من اصلا مهم نیست..فقط کیفیت موتور و اینکه از سواریش لذت ببرم...
این بهترین چیزی که تا حالا دیدم

قیمتشو اطلاعی ندارم ولی من خودم از نزدیک که دیدمش با قرمز بزرگ حک شده هوندا
ولی مثلو پالس و اپاچی ساخت هند هست

nima360
15-07-1391, 10:08 بعد از ظهر
قیمتشو اطلاعی ندارم ولی من خودم از نزدیک که دیدمش با قرمز بزرگ حک شده هوندا
ولی مثلو پالس و اپاچی ساخت هند هست

دمت گرم داداش.باز این حداقل آدم خیالش راحته که اگه ساخت هنده تحت لیسانس یه کمپانی پدر مادر داره

kourosh_bandit2
15-07-1391, 10:21 بعد از ظهر
دوست گلم پالس زیر نظر مهندسین کاوازاکی در هند ساخته میشه و اپاچی هم زیر نظر مهندسین هندا در هند ساخته میشه و پد رو مادرشون هم مشخص چون شرکت های هندا و کاوازاکی و یاماها و غیره در خود زاپن وقت خودشون را برای تولید ههای سی سی پایین نمیذارن و فقط 1000 و بالاتر رو خودشون دارن میسازن و سی سی های پایین تر مخصوصا 150 و 180 و 250 هاشون را تا حتی 600 سی سی هاشون را توی هند میسازن چون هند هم توی صنعت موتور با توجه به وجود استاندارد ها یشرکت های معروف خیلی پیشرفت کرده و داره میکنه. در ضمن هرچی مارک هندا باشه دلیل بر برتری اون نیست مارک فقط مارک باید ذات هر چیز خوب باشه. بادتون نره. یا علی.

- - - Updated - - -

همون دایچی 250 را در برقشو بدید ریخته گری براتون ارم برجسته در میارن با هر مارک. بعد حالا چون رو دایچی مثلا خورده سوزوکی دلیل میشه واقعا خوب باشه؟:biggrin:
تاپیک را مطالعه کنید با وضع بازار تطبیق بدید بعد خریداری کنید. اولین ضعف کمبود یا حتی نبود قطعات یدکی هستش و شما خیلیییی کم این موتور را توی خیابان مشاهده میکنید به همبن علت هم که کم استقبال شد لوازم و قطعات هم کم وارد شد.

nima360
16-07-1391, 12:04 قبل از ظهر
دوست خوبم این خودش هوندا هست که داره توی هند تولید میشه.ولی پالس و آپاچی یه کمپانی دیگه هستن که حالا یه تحت لیسانس هم از این کمپانی های معروف گرفتن.من بحثم سر این نیست که کدومشون بهتره.این بحثی که شما میگین موتورهای با حجم کم توی کشورهای دیگه تولید میکنن کاملا غلطه یه سری از محصولات رو خود کمپانی به جاهای دیگه میسپاره.وگرنه میخای من واست اسکوتر هوندا بیارم با 125 سی سی حجم موتور که روی همه قسمت هاش Made In Japan ساخت ژاپن نوشته باشه حتی روی لاستیکش؟؟؟؟این چیزا دیگه ثابت شده اس.شما الان هیچ جای دنیا محصولات سونی رو دسته اول و نو که روش نوشته شده باشه ساخت ژاپن پیدا نمیکنی.اکثرا تایوان و مالزی هستن که با همون کیفیت اول دارن تولید میشن ولی ژاپن امتیازش رو فروخته به این کشورها....
پس بحث سر اینه که این موتور سیکلت رو مدل های قدیمیش همه جای دنیا ساخت ژاپن بوده ولی بعدا امتیازش فروخته شده به هندوستان.با همون کیفیت اصلی....

nima360
16-07-1391, 08:10 قبل از ظهر
آقایون کسی قیمت روز نداره؟؟؟

رضا cg
20-11-1393, 04:51 بعد از ظهر
سلام کسی قیمت جدید این موتور رو میدونه؟