PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات سایت و کاربران

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Amir
03-04-1390, 01:00 بعد از ظهر
با سلام

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

یه مشکل اینه که ساعت سایت یک ساعت جلویه یعنی مثلا" ساعت 7 یه پست بنویسی ساعت ارسالش 8 ثبت میشه و مشکل بعدی اینکه بعد از ارسال پست جدید به اولین پست تو صفحه منتقل میشی.
تشکر میکنم از زحمات مدیران.

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

الان این پستو ساعت 1:40 نوشتم , ولی 2:40 ثبت شد:s (9):

تغییراتی رو داریم تو سیستم سایت میدیم که حدودا تا هفته آینده شاهدش خواهید بود

ساعت : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بازم روش کار می کنم که ردیف شه

M.SH.K
04-04-1390, 08:44 قبل از ظهر
جدیدا وقتی حدود یکی 2 دقیقه مطلبی ارسال نکنی
یا مشغول خوندن مطالب بشی
یا در حال تایپ برا جواب دادن
اگه از یکی 2 دقیقه بگذره
از سایت بیرون انداخته میشی و مجدد باید تمام صفحاتی که باز کرده بودی رو باز کنی و رمز وارد کنی برا تک تکش
سابق فکر کنم تا نیم ساعت بود این زمان
امیر جان ی بررسی میکنی
بیشتر بشه لطفا این زمان
ممنون

Amir
04-04-1390, 08:57 قبل از ظهر
جدیدا وقتی حدود یکی 2 دقیقه مطلبی ارسال نکنی
یا مشغول خوندن مطالب بشی
یا در حال تایپ برا جواب دادن
اگه از یکی 2 دقیقه بگذره
از سایت بیرون انداخته میشی و مجدد باید تمام صفحاتی که باز کرده بودی رو باز کنی و رمز وارد کنی برا تک تکش
سابق فکر کنم تا نیم ساعت بود این زمان
امیر جان ی بررسی میکنی
بیشتر بشه لطفا این زمان
ممنون

تغییری تو زمان سیستم داده نشد

شما اون تیک زیر قسمت لاگین رو بزنید که نوشته "مرا به خاطر داشته باش " یا یه چیزی شبیه این

Milad.
04-04-1390, 09:39 قبل از ظهر
اقا ما یه شکری خوردیم از اون پایین استایل موبایلو انتخاب کردیم.حالا که بازگشت به استایل اصلی رو میزنم برمیگرده ولی روی هر لینکی که کلیک میکنم تو استایل موبایل نشونش میده!چه کنم؟

danial-sdt
04-04-1390, 12:19 بعد از ظهر
قبل از اینکه تغییرات تو سایت انجام بشه 3 هفته پیش وقتی یک قسمت از پستهای دیگران را با ماوس رنگی میکردی فوری کنارش گزینه ای باز می شد به نام نقل قول این گزینه دیگه نمیاد و ما مجبوریم یک بار نقل قولو بزنیم و بعد ان را ویرایش کنیم تا اون قسمتی که مد نظرمون هست بمونه و بعد جوابشو بنویسیم خلاصه کلی مشکل شده نمیشه مثل قبلش کنارش نقل قول بیاد

و یک چیز دیگر این اشکال کنار جایی که پستو مینویسی ( حالا گیر ندین اسمش یادم رفته ) قبلا بود حالا باید بریم تو تنظیمات اضافی و بعدش دوباره بیشتر زیرشو بزنیم که برای ما که اینترنت دیال داریم خیلی وقت گیره ( دیگه اخراش میخایی با کله بری تو مانیتور از بس سرعتش بالاس )

این ها هم خودشونو کشتن تا به ما ای دی اس ال بدن ولی خب برای کسایی که با دیال میان خیلی وقت گیرو مشکله ( البته مودونم من دارم مثل دوران ماقبل تاریخ اینتر نت کار میکنم )

Amir
04-04-1390, 02:49 بعد از ظهر
اقا ما یه شکری خوردیم از اون پایین استایل موبایلو انتخاب کردیم.حالا که بازگشت به استایل اصلی رو میزنم برمیگرده ولی روی هر لینکی که کلیک میکنم تو استایل موبایل نشونش میده!چه کنم؟

الان باید اوکی باشه

قبل از اینکه تغییرات تو سایت انجام بشه 3 هفته پیش وقتی یک قسمت از پستهای دیگران را با ماوس رنگی میکردی فوری کنارش گزینه ای باز می شد به نام نقل قول این گزینه دیگه نمیاد و ما مجبوریم یک بار نقل قولو بزنیم و بعد ان را ویرایش کنیم تا اون قسمتی که مد نظرمون هست بمونه و بعد جوابشو بنویسیم خلاصه کلی مشکل شده نمیشه مثل قبلش کنارش نقل قول بیاد

اون پلاگین مشکل داره با این ورژن نرم افزار سایت و باید منتظر موند تا نسخع هماهنگش پخش بشه

پلاگین جدیدی اضافه شد که می تونید متن رو با هایلایت کردن نقل و قول کنید (کنار دکمه تشکر)

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

و یک چیز دیگر این اشکال کنار جایی که پستو مینویسی ( حالا گیر ندین اسمش یادم رفته ) قبلا بود حالا باید بریم تو تنظیمات اضافی و بعدش دوباره بیشتر زیرشو بزنیم که برای ما که اینترنت دیال داریم خیلی وقت گیره ( دیگه اخراش میخایی با کله بری تو مانیتور از بس سرعتش بالاس )

اضافه شد

danial-sdt
04-04-1390, 03:27 بعد از ظهر
سدت شما درد نکنه کارت درسته :20:واقعا ممنون ( دیگه کمتر با کله میرم تو مانیتور )

Babak
05-04-1390, 04:59 بعد از ظهر
آقا داستانه این که پایین هرصفحه یه قسمت هست که نوشته کلمات کلیدی هر موضوع چیه وکارش چیه:98:

Alireza
05-04-1390, 06:40 بعد از ظهر
باعث میشه تو سرچ ها بالا بیایم

Classified
05-04-1390, 08:41 بعد از ظهر
میشه یه مطلب بدون منبع تو سایت کپی کرد؟

Alireza
05-04-1390, 09:16 بعد از ظهر
خیر از جایی کپی میکنین اگه سایت فارسی بود منبع روذکر کنید

Milad.
05-04-1390, 10:58 بعد از ظهر
تو صفحه اصلی وقتی رو لینک تاپیکی کلیک میکنیم اول صفحه اول رو میاره بعد میره صفحه اخر!

Alireza
05-04-1390, 11:45 بعد از ظهر
این مشکل از سئو هستش تو نسخه جدید درست میشه

Classified
06-04-1390, 12:11 قبل از ظهر
خیر از جایی کپی میکنین اگه سایت فارسی بود منبع روذکر کنید

ببخشید اگر منبع ذکر نشه چی؟!

Alireza
06-04-1390, 12:32 قبل از ظهر
منبع ذکر نشه در اینده به مشکل میخوریم و کلا کار خوبی نیست همونطور که ما صدامون در اومد وقتی مقالاتمون رو سایت های دیگه کپی کردن مطمئنا صدای اونا هم در میاد

Classified
06-04-1390, 12:36 قبل از ظهر
ممنون

خواستم روشن بشه، که شد

Milad.
06-04-1390, 11:59 بعد از ظهر
الان دقت کردم دیدم امکان اینکه پستامونو تو spoiler بزاریم وجود نداره!

Amir
07-04-1390, 08:10 قبل از ظهر
الان دقت کردم دیدم امکان اینکه پستامونو تو spoiler بزاریم وجود نداره!

به دلیل مشکلاتی که بعدا به وجود میاره اضافه نخواهد شد

error58
07-04-1390, 09:35 قبل از ظهر
امير جان واقعا از زحماتي كه براي سايت ميكشي كه مشكلات كاربران كمتر بشه ازت ممنونم.
يه پيشنهاد هم دارم و اون اينه كه اگه بشه يه بخش گفتگو (چت) به سايت اضافه بشه خيلي عالي ميشه. :thanks:

---------- Post added at 10:35 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

اون دوتا مشكل هم كه گفته بودم برطرف شده. بازم ممنونم.

Amir
07-04-1390, 09:37 قبل از ظهر
امير جان واقعا از زحماتي كه براي سايت ميكشي كه مشكلات كاربران كمتر بشه ازت ممنونم.
يه پيشنهاد هم دارم و اون اينه كه اگه بشه يه بخش گفتگو (چت) به سايت اضافه بشه خيلي عالي ميشه. :thanks:

---------- Post added at 10:35 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

اون دوتا مشكل هم كه گفته بودم برطرف شده. بازم ممنونم.

مخلصیم

چت رو قبلا در موردش بحث کرده بودیم که دوستان استقبال نکردند

[Only registered and activated users can see links]

Classified
08-04-1390, 01:12 قبل از ظهر
دوستان میشه در مورد حذف نشدن پست ها توسط کاربران توضیح بدن؟!

Alireza
08-04-1390, 01:18 قبل از ظهر
منظورتون اینه کاربر بتونه پست خودشو حذف کنه؟

Classified
08-04-1390, 01:49 قبل از ظهر
بله ..

Alireza
08-04-1390, 02:17 قبل از ظهر
امکانش نیست چون به مشکل میخوریم به خاطر خیلی از دلایل

Red Hat
09-04-1390, 06:07 بعد از ظهر
امیر من تو تایپ مشکل دارم. تمیتونم تو تایک ای که در حال انجام هستم مدیریت داشته باشم. یعنی فقط دارم مینویسم و اگه بخوام برگردم ادیت کنم نمیتونم.

Mohammad
10-04-1390, 01:05 بعد از ظهر
امیر مشکل حمید رو اصلا حل نکن، همون بهتر که نتونه ویرایش کنه.

Red Hat
10-04-1390, 05:06 بعد از ظهر
پستی رو که دارم مینویسم (برای خودم) رو نمیتونم مدیریت کنم.

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

ممد با ما هم .....

Alireza
10-04-1390, 05:07 بعد از ظهر
امیر رفته گل بچینه

Amir
10-04-1390, 05:16 بعد از ظهر
امیر مشکل حمید رو اصلا حل نکن، همون بهتر که نتونه ویرایش کنه.

:smilies(113):

امیر من تو تایپ مشکل دارم. تمیتونم تو تایک ای که در حال انجام هستم مدیریت داشته باشم. یعنی فقط دارم مینویسم و اگه بخوام برگردم ادیت کنم نمیتونم.

یعنی تو تایپ میکل داری یا کلا ادمین نیستی؟ اگه تو تاپیه دکمه A/a رو بزن ببین حل میشه یا نه

Red Hat
10-04-1390, 05:22 بعد از ظهر
یعنی تو تایپ میکل داری یا کلا ادمین نیستی؟ اگه تو تاپیه دکمه A/a رو بزن ببین حل میشه یا نه

درست شد داش امیر.

M.SH.K
12-04-1390, 11:51 قبل از ظهر
من آنلاین نیستم ولی من رو آنلاین نشون میده سیستم
بعید هم میدونم کسی جام اومده باشه
و این باعث خیلی مشکلات میشه....

1974

Amir
12-04-1390, 11:56 قبل از ظهر
در هر سایتی چیزی هست به نام "cache" که بستگی به خود سایت داره که مدت زمانش چقدر باشه

واسه ما زمان default خود vbulletin هست که 15 دقیقه هست

بعد از 15 دقیقه شما آفلاین نمایش داده میشید (فکر کنم اگه دکمه خروج رو بزنید همون موقع آفلاین میشید)

M.SH.K
13-04-1390, 11:25 قبل از ظهر
در هر سایتی چیزی هست به نام "cache" که بستگی به خود سایت داره که مدت زمانش چقدر باشه

واسه ما زمان default خود vbulletin هست که 15 دقیقه هست

بعد از 15 دقیقه شما آفلاین نمایش داده میشید (فکر کنم اگه دکمه خروج رو بزنید همون موقع آفلاین میشید)

این درسته ولی تا جایی که من میدونم قاعدتا یکی از کارای همین کش اینه که آی پی آدرس من رو تا همون 15 دقیقه
بخاطر بسپاره که اگه من با همون آی پی اومدم باز من رو آن نشون بده

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 10:34 AM ----------

اگرم تا 15 دقیقه مراجعه نداشته باشم خودکار من رو آف کنه

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

و ممنون که بالاخره ساعت سایت درست شد :hippie7::hippie7::hippie7::hippie7:

Milad.
14-04-1390, 11:44 بعد از ظهر
تو قسمت اخرین ارسالها شماره صفحات بعضی تاپیکا میره زیر فایل پیوست!

Kenji
14-04-1390, 11:52 بعد از ظهر
تو قسمت اخرین ارسالها شماره صفحات بعضی تاپیکا میره زیر فایل پیوست!

آخ آخ این پدر من و در آورده.

فکر کنم به خاطر سایز باشه و کاریش نشه کرد.

Classified
15-04-1390, 12:10 قبل از ظهر
ولی خداییش تیر میزونیم با موس از وقتی اومدم سایت خیلی بهتر به خاطر این مشکل!

Amir
15-04-1390, 10:28 قبل از ظهر
2تا دلیل داره کلا

1. رزولوشن سیستم شما

2. کادر بندی کلی قالب

که قالب رو داریم کاراش رو می کنیم و یه قالب اختصاصی و کاملا سئو تا چند وقت دیگه آماده میشه

AMIR MOHAMMAD n
15-04-1390, 11:45 قبل از ظهر
سلام علیرضا.

اگه بخوایم عکسایی که میذاریم بزرگ نمایش داده بشه باید چیکار کنیم؟

Amir
15-04-1390, 02:02 بعد از ظهر
توضیح کامل اینحا

آموزش قرار دادن عکس در انجمن ها ([Only registered and activated users can see links])

danial-sdt
16-04-1390, 12:34 بعد از ظهر
اقا چرا این اواتار من هر روز کوچیکتر میشه ؟؟؟:vardane:
سایز بزرگ هم میزارم ولی اب میره !!:riz284:
برای Red Hat ([Only registered and activated users can see links]) نگاه کنید چقدر بزرگ شده ( البته اواتار شو میگم فکر بد نکنید :bitarbiat:)
چیکارش کنم ؟؟:297:
بیشتر شده مثل مورچه تار تا اواتار:mad_majidonline::25r30wi:

Amir
16-04-1390, 01:06 بعد از ظهر
یه بار دیگه آواتار رو آپلود کنید

Babak
21-04-1390, 07:25 بعد از ظهر
اکنون ساعت 09:23 pm برپایه ساعت جهانی (gmt - گرینویچ) +5.5 می باشد

Amir
21-04-1390, 08:42 بعد از ظهر
بابک جان فکر می کنم الان درست شده باشه

دوستانی که با ساعت مشکل دارند وارد لینک زیر بشند و ساعت رو روی تهران تنظیم کنند

soroush adventure
22-04-1390, 12:13 قبل از ظهر
بابک کیلید کردی رو ساعتا ! خونتون مگه ساعت نداری ؟ دی:

Babak
22-04-1390, 01:57 قبل از ظهر
امیر جون خدا امواته تو بیامورزه بدجوری این ساعته رو مخم بود:32:

error58
22-04-1390, 02:14 قبل از ظهر
اين سايت يه مشكل اساسي داره و اون اينه كه آدمو معتاد ميكنه:riz284:
منم الان معتادش شدم و يه روز سر نزنم تمام استخونام درد ميگيره...:gigglesmile:

danial-sdt
22-04-1390, 08:42 قبل از ظهر
اخ گفتی
چند روز پیش به مدت یکی دو ساعت قطع شده بود از خوماری داشتم میمردم

AMIR MOHAMMAD n
22-04-1390, 11:43 قبل از ظهر
بابک کیلید کردی رو ساعتا ! خونتون مگه ساعت نداری ؟ دی:

این چند وقته تو فکره منه که این دی که بعضیا بعد از نوشته هاشون میذارن یعنی چیییی؟

error58
22-04-1390, 02:39 بعد از ظهر
اين نظرسنجي كه امكانش فراهم شده خيلي كاربرديه چون مثل يك تابلوي مديريت ديداري عمل ميكنه و با يك نگاه ميشه نتيجه تاپيك رو تا حد زيادي فهميد. تو يه تاپيك هايي اگه كسي نظر ميده نبايد نظرشو عوض كنه ،* ولي تو بعضي ديگه مثل قرار ملاقاتها ممكنه كسي اول تو نظرسنجي اعلا م كنه مياد ولي بعد مشكلي براش پيش بياد و نتونه بياد. در اينصورت نميتونه اعلام كنه. اگه بشه امكان تغيير نظر فقط تو قرار ملاقاتها فراهم بشه خيلي عالي ميشه و واسه جلوگيري از بي نظمي بايد 2روز قبل از موعد قرار اين امكان بسته بشه.
حالا نميدونم ميشه اين كارو كرد يانه:297:
البته عليرضا با قاطعيت گفت "خير نميشه"!:out:

Amir
22-04-1390, 02:49 بعد از ظهر
خیر نمیشه :hippie7:

danial-sdt
22-04-1390, 03:31 بعد از ظهر
خیر نمیشه:consoling2::4chsmu1::25r30wi:

Ali
24-04-1390, 03:27 بعد از ظهر
اقا من دیگه نمیتونم فایل پیوست کنم ممنون میشم مشکلمو توضیح بدین

Amir
24-04-1390, 04:20 بعد از ظهر
اقا من دیگه نمیتونم فایل پیوست کنم ممنون میشم مشکلمو توضیح بدین

کاملت توضیح بدید دوست عزیز

اروری که میگیرید چیه؟ اگه می تونید یه عکس از صفحه ـتون بگیرید

Ali
24-04-1390, 11:07 بعد از ظهر
کاملت توضیح بدید دوست عزیز

اروری که میگیرید چیه؟ اگه می تونید یه عکس از صفحه ـتون بگیریدممنون اروری نمیده بهم فقط وقتی میخوام فایل پیوست کنم دیگه اون گزینه ی فارسی رو که قبلا موجود بود مبنی بر فایل پیوست یا مدریت فایل پیوست رو دیگه پیدا نمیکنم اگه میشه شما یه عکس از این گزینه برام بزارین با تشکر

Amir
24-04-1390, 11:12 بعد از ظهر
آپلود در پرشین موتور

برای آپلود در سرور ما به چند روش می توانید عمل کنید

آپلود از کامپیوتر شما

برای این کار روی دکمه "فایل های پیوست" کلیک کنید (اگر در قسمت پاسخ سریع بودید روی تنظیمات اضافی کلیک کنید)

و به راحتی فایل های خود را (فیلم , عکس , فایل فشرده و ...) آپلود کنید

توضیحات کامل [Only registered and activated users can see links]

alip
28-04-1390, 08:36 قبل از ظهر
سلام خدمت سروران گرامی

به پیشنهاد دوستان بر این شدم تا تایپکی در باره این موتور ایجاد کنم
سعی می کنم موشخساتشو براتون بزارم اگر کسی سوال خاصی داشت خوشحال میشم کمک کنم
اين بستى هست كه خودتونم ميدونيد كه تقريبا در اول همه فرومها كزاشته ميشه واين مربزط بهشوكا 250 ميشه كه الان مدتيه به دست فراموشى ساصلاا شما رو جه به اين كارا و...........بابا مسلمونا اينكه از هر اسبمى بدتره كه ملتو بياين سر كار بزارينو برين مديران سايت وظيفه ندارن كه به اين اقايون محترم تزكر بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يا قبل از باز كردن فروم بهشون كوشزد كنن؟!!!!!!!كه همينجورى يه فروم نسازينو بعد به امون خخدا ولش نكنين؟؟؟؟!!!! كى جوابكو ميخواد بشه؟ بعد ميفرماين (دوست عزيز اسبم ممنوعه) اين كارا ممنوع نيست؟؟؟؟!!!!برده شده ...دليل اينكارا جيه كى جوابكوى اين نوع مسايل در اين سايته لابد مديران ميان و با جوابهاى تكرارى وهميشكى وكليشه اى مثلا ميكن (اونم باعصبانيت و حالت طلبكارانه)كه نه اقا به ما ربطى نداره يا

---------- Post added at 09:36 AM ---------- Previous post was at 09:21 AM ----------

يه اقايي از راه ميرسه فروم باز ميكنه جرا ؟جون مثلا همون نوع موتورو خريده بعد ميفروشه ميره دنبال كارش فرومشم ميخواد يا ناخواسته تخته ميكنه اخه شمايي كه كنار اواتارتون مينويسين مدير كل سايت........اين مديركلى بايد يه نموديم داشته باشه يا نه؟ يا فقط بارو با ميندازينو سيكارتونو دود ميكنين؟؟!!!!!(طبق عكساتون)اسبم ممنوع درست...باشه جشم اما اينكه يه فروم باز شه بعد خيلى عادى ول بشه به امون خدا ممنوع نيست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!روى من به شماهاست اقايونى كه دوست دارين همه طبق قوانين وضوابط تعريف شده شما تو اين سايت رفتار كنن ايا اكه كسى بخواد به سايت نمره و امتياز بده و يه كشتى تو سايت شما بزنه و ببينه كه جندين فروم بهداز يه مدت به فراموشى سبرده شدن ومديييران و مديركلان سايت هم نشستن نكاه كردن از 20نمره جند مي***ه اين سايت اصلا نمره بكنار مكه كاربراى اين سايت بى زحمت ارزشى واسه شما ندارن كه سوال وجوابا رو بحال خودشزن ميزارينو ميرين؟؟؟؟!!!!!اهههههههههه

alip
28-04-1390, 09:09 قبل از ظهر
در مورد سوالاتى كه جواب داده نميشه وبهيجوجه اهميتى هم داده نميشه كسى جوابى يا راه حلى نداره؟يه سرى به شوكا 250 هوا خنك بزنيد زبونم مو دراورد...البته ميدونم اخرش يه جيزيم بدهكارم

danial-sdt
28-04-1390, 09:36 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز شما که نشستی تو این تاپیک و فکر میکنی تنها هستی
از این جور تاپیکها زیاده که به قول شما کسی بهش سر نمیزنه
اگه قرار باشه تو همشون مطلبی نوشته بشه که باید کل ایران شروع به نوشتن کنند
این تاپیکهایی که به قول شما متروکه شده دو دلیل داره
1 یا این موتور کم هست و کمتر کسی از این موتور داره
2 یا این موتور موتور خوبی هست و کمتر به مشکل میخوره
که من فکر کنم مورد اول درست باشه
دلیل اینکه مگلی به 200 صفحه رسیده اینه که
1 این موتور زیاد شده
2 کسایی که مگلی ندارن باز هم به این موتور و مشکلاتش علاقه دارن ( به علت جزابیت موتور )
3 مشکلات این موتور نسبت به موتور های دیگه زیاده نه به خاطر کیفیت به دلیل زیاد شدنش و خواص بودن موتور
و یک چیز دیگه شما چرا حالا گیر دادی به این تاپیک مگه موتورت مشکلی داره خیلی از مطالب دیگه هست که میتونی در ان مشارکت کنی
مثلا چند وقتیه که به علت یک سری مشکلات قرار ملاقات افرود تشکیل نشده چرا در سدد یک قرار بر نمیایی
کافیه تو قسمت گفتگو در مورد قرارها بیان کنی و ببینی که دوستان اف رودی کم نیستند
باید یکمی گرمشون کنی تا دوباره بزنید به کوه و دشت
من نمیدونم چرا دوستان تا یکی از مدیران سایت چیزی بهشون میگن فوری جبهه میگیرید ما قصد نداریم که چیزی رو به کسی تحمیل کنیم یا اینکه مدیریت رو به رخ بکشیم ( همچین اش دهن سوزی هم نیست جز دردسر چیزی نداره )
فقط قصد ما راهنمایی و بهترو مفید بودن سایت هست
اگر میگوییم اسبم نکنید دلیلش اینه که شخصی که دنبال مطلبی میگرده به راحتی با خاندن چندتاپیک بتونه به موضوع مورد نظرش برسه
اینجوری تاپیکها کوتاهتر و جامع تر میشه
فکر نکنید که کسی به این تاپیک سر نمیزنه خیلی ها سر میزنند از اعضا گرفته تا میهمانان سایت ( زیر همین تاپیک میتونی ببینی که چند نفر از اعضا این تاپیک را دیدند ) ولی چون نمیتونند نظری بدن یا چیزی برای گفتن ندارند فقط به خواندن ان بسنده میکنند
با تشکر

Amir
28-04-1390, 09:45 قبل از ظهر
يه اقايي از راه ميرسه فروم باز ميكنه جرا ؟جون مثلا همون نوع موتورو خريده بعد ميفروشه ميره دنبال كارش فرومشم ميخواد يا ناخواسته تخته ميكنه اخه شمايي كه كنار اواتارتون مينويسين مدير كل سايت........اين مديركلى بايد يه نموديم داشته باشه يا نه؟ يا فقط بارو با ميندازينو سيكارتونو دود ميكنين؟؟!!!!!(طبق عكساتون)اسبم ممنوع درست...باشه جشم اما اينكه يه فروم باز شه بعد خيلى عادى ول بشه به امون خدا ممنوع نيست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!روى من به شماهاست اقايونى كه دوست دارين همه طبق قوانين وضوابط تعريف شده شما تو اين سايت رفتار كنن ايا اكه كسى بخواد به سايت نمره و امتياز بده و يه كشتى تو سايت شما بزنه و ببينه كه جندين فروم بهداز يه مدت به فراموشى سبرده شدن ومديييران و مديركلان سايت هم نشستن نكاه كردن از 20نمره جند مي***ه اين سايت اصلا نمره بكنار مكه كاربراى اين سايت بى زحمت ارزشى واسه شما ندارن كه سوال وجوابا رو بحال خودشزن ميزارينو ميرين؟؟؟؟!!!!!اهههههههههه ]

رفیق من ازت یه سوال می پرسم

شما یه راه حلی به ما بده که کاربری که تاپیک میزنه بیاد تعهد بده تا آخرین روز عمرش تاپیک رو بالا نگه داره؟

اصلا روش فروم این نیست فروم تموم معنیش یعنی اینکه افراد مختلف بیان نظر بدن , من که نمی تونم برم روز اول یوزر رو بگیرم بگم قول بده همیشه به سوالای تاپیکت جواب بدی

تو این فروم اکثر جواب ها رو حساب تجربه ای هست که بچه ها خودشون کسب کردند اگه جوابی به شما داده نشده معنیش اینه که تو بچه های سایت شوکا سوار نداریم

اسبم ممنوع درست...باشه جشم اما اينكه يه فروم باز شه بعد خيلى عادى ول بشه به امون خدا ممنوع نيست؟

شما الان به من بگو من دقیقا برم با کی دعوا کنم

مكه كاربراى اين سايت بى زحمت ارزشى واسه شما ندارن كه سوال وجوابا رو بحال خودشزن ميزارينو ميرين؟

نمونه این رو که اگه کاربری جواب سوالارو بدونه تو تاپیک مگلی می تونید ببینید , که سوالای یوزر هایی که حتی 10 پست هم نداشتند جواب داده میشه

البته ميدونم اخرش يه جيزيم بدهكارم

این لحن جدیدا تو همه سایت های ایرانی جا افتاده که اینجور چیزا آخر پست ها اضافه میشه

danial-sdt
28-04-1390, 09:51 قبل از ظهر
جند تا اواتار اضافه کنید
برای تشکر - ترس - ناراحتی - قهر - و ...
یک سری از اواتارها بیخودی هست مثل اینها :25::retarded::mypersianforum (531:1::35::34:
یک سری هم تکراری هست مثل اینها : :crazy::2i8d4ao::retarded::20: - :15::35::34::33: - :12::29dz8zk: - :32::18: - :17::31:
هم خیلی شلوغ شده هم یک سری از چیزهارو کم داره
راستی نمیشه یک کاری کرد که این صفحه اواتارو باز میکنی هر بار جای اینها تغییر نکنه ، هر دفعه باید بگردی دنبالشون
ممنون

Amir
28-04-1390, 10:04 قبل از ظهر
دانیل جان اسم اونها اسمایل هست , اون عکسی که کنار صفحه زیر اسمتون میاد آواتار هست

چشم یه پک اسمایل جدید اضافه می کنم

جاهشون هم کاری نمیشه کرد که عوض نشند

danial-sdt
28-04-1390, 10:12 قبل از ظهر
دانیل جان اسم اونها اسمایل هست , اون عکسی که کنار صفحه زیر اسمتون میاد آواتار هست

چشم یه پک اسمایل جدید اضافه می کنم

حالا هی بزنید تو سرمون که اسماشو بلد نیستیم:wall3:
شما مگه اسم دوست دختره منو بلدین:gigglesmile::gigglesmile:
خب معلومه بلد نیستید:25r30wi::25r30wi:
من زدم تو سرتون که بلد نیستید ؟؟:vahidrk:

جاهشون هم کاری نمیشه کرد که عوض نشند
یعنی شما حریف این چندتا نمیشید از جاشون تکون نخورن بابا ببندینشون به سایت نتونند تکون بخورن اثلا بن کنیدشون:happy4:

(البته یک شوخی بود )
ممنون از راهنماییت:smilies(182):

Alireza
28-04-1390, 10:22 قبل از ظهر
يه اقايي از راه ميرسه فروم باز ميكنه جرا ؟جون مثلا همون نوع موتورو خريده بعد ميفروشه ميره دنبال كارش فرومشم ميخواد يا ناخواسته تخته ميكنه اخه شمايي كه كنار اواتارتون مينويسين مدير كل سايت........اين مديركلى بايد يه نموديم داشته باشه يا نه؟ يا فقط بارو با ميندازينو سيكارتونو دود ميكنين؟؟!!!!!(طبق عكساتون)اسبم ممنوع درست...باشه جشم اما اينكه يه فروم باز شه بعد خيلى عادى ول بشه به امون خدا ممنوع نيست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!روى من به شماهاست اقايونى كه دوست دارين همه طبق قوانين وضوابط تعريف شده شما تو اين سايت رفتار كنن ايا اكه كسى بخواد به سايت نمره و امتياز بده و يه كشتى تو سايت شما بزنه و ببينه كه جندين فروم بهداز يه مدت به فراموشى سبرده شدن ومديييران و مديركلان سايت هم نشستن نكاه كردن از 20نمره جند مي***ه اين سايت اصلا نمره بكنار مكه كاربراى اين سايت بى زحمت ارزشى واسه شما ندارن كه سوال وجوابا رو بحال خودشزن ميزارينو ميرين؟؟؟؟!!!!!اهههههههههه
اون موقع که من سایت و فروم داشتم با 200 هزار تا عضو و روزی 150 هزار بازدید و رتبه 30 ایران شما داشتی تو روم های یاهو شماره میدادی اینو اون (از راه نرسیدم فروم بزنم)
اگه سوالی پرسیده میشه و بنده جواب نمیدم حتما اطلاعات دقیقی ندارم که جواب نمیدم

AMIR MOHAMMAD n
28-04-1390, 10:27 قبل از ظهر
در حال حاضر هم بعضی ها در این انجمن جنبه مدرک داشتن از کسی رو ندارن به جای ارشاد و راهنمایی به کل کل با وی و خرد کردن شخصیت مقابل میپردازن و جو انجمن رو متشنج میکنن.

رطب خورده کی کند منع رطب؟

alip
28-04-1390, 11:45 قبل از ظهر
1-اقاى عليرضا سن من از اين كارا كزشته كه به كسى شماره بدم يا تو جت رومها برم
2-از لطف اقايون امير و دانيال ممنونم كه منو روشن كرديد حرفهاى شما دو عزيز بنظر من كاملا از روى بختكى وحسن نظر به من و بالطبع همه كاربران اين سايته بازم ممنونم كه منو روشن كرديد همينكه جوابى به من داده شد من خوشحالم از اينكه به بيشنهاد ياكله كاربرار اهميت ميدين متشكر از شما دو دوست فهيم

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

راستى اقا ميلاد عزيز من شهرستانم و متاسفانه نميتونم در قرارها شركت كنم ...دوستان جاى ما ...بازم از راهنماييت ممنونم

danial-sdt
28-04-1390, 11:50 قبل از ظهر
راستى اقا ميلاد عزيز من شهرستانم و متاسفانه نميتونم در قرارها شركت كنم ...دوستان جاى ما ...بازم از راهنماييت ممنونم
کدوم شهر ؟؟
مشکلی نیست شما میتونید مثل بچه های مشهد و اصفهان تاپیکشو بزنی بچه های شهر شما خود به خود جمع میشن تعدادتون زیاد میشه قرار میزارید:grouphugg:

alip
28-04-1390, 04:17 بعد از ظهر
دانيال جان عزيز من در شهرستان بم ميزيم بدوراز همه جا و همه كس يعنى بجز من كسى تو اين سايت از بم زلزله زده:consoling2: هست؟

danial-sdt
28-04-1390, 04:20 بعد از ظهر
باید تاپیکشو بزنی ببینی کی میاد:bighug:
وقتی تاپیکشو میزنی خیلی ها از طریق سرچ کردن تو گوگل و جاهای دیگه پیدا میکنند
همین دوستمون از مشهد یا اصفهان فکرشم نمیکردن که یک دفعه این همه هم راه پیدا کنند

Amir
31-04-1390, 10:46 قبل از ظهر
دوستان تغییراتی فنی در سایت داده شده لطفا اگر کسی مشکل داشت همینجا اعلام کنه

Amir
31-04-1390, 12:04 بعد از ظهر
جند تا اواتار اضافه کنید

چندتا اضافه شد

Kami
31-04-1390, 12:05 بعد از ظهر
دوستان تغییراتی فنی در سایت داده شده لطفا اگر کسی مشکل داشت همینجا اعلام کنه
این قسمت پایین سایت که اخرین ارسالات هست . با google chrome درست کار نمیکنه یعنی اصلا عوض نمیشه دکمه top starter یا thanked و ... که میزنم هیچی نمیشه

Amir
31-04-1390, 12:23 بعد از ظهر
این قسمت پایین سایت که اخرین ارسالات هست . با google chrome درست کار نمیکنه یعنی اصلا عوض نمیشه دکمه top starter یا thanked و ... که میزنم هیچی نمیشه

با کروم 11.0.696.14 تست کردم مشکلی نداشت

nOviA
02-05-1390, 01:42 قبل از ظهر
شما اگر با من مشکل دارین یا حرف بدی به شما زدم مستقیم بگین که کجا بوده تا سوء تفاهم هارو برطرف کنیم(یا اینجا یا تو پیغام خصوصی). تیکه انداختن کار درستی نیست.

AMIR MOHAMMAD n
02-05-1390, 09:16 قبل از ظهر
شما اگر با من مشکل دارین یا حرف بدی به شما زدم مستقیم بگین که کجا بوده تا سوء تفاهم هارو برطرف کنیم(یا اینجا یا تو پیغام خصوصی). تیکه انداختن کار درستی نیست.

کی گفته من با شما مشکل دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟اتفاقا ازت خوشم میاد چون همیشه داریم با هم در مورد تایر و این چیزا بحث میکنیم.
این که تیکه نیست این یه سخن از یه عالمه............... .
دیگه من یعنی بعد از 200 سال نمیدونم تیکه انداختن درسته یا اشتبا هه؟ولی خواهشا اشتباه برداشت نکن.

nOviA
02-05-1390, 12:10 بعد از ظهر
این حرفتون رو واضح توضیح بدین یعنی چی؟

Amir
02-05-1390, 12:16 بعد از ظهر
1. لطفا مستقیم حرفتون رو بزنید

2. این بحث ها رو ببرید تو pm , اسم تاپیک رو بخونید !!!!!

reza KTM
02-05-1390, 01:06 بعد از ظهر
من نمیدونم چرا تو قسمت پاسخ سریع که مینویسم میخوام بیام پایین و خط بعد اینتر رو میزنم ولی وقتی پست رو ارسال میکنم اینتر ها حذف شده و جملات بهم میچسبه
باید دوباره برم تو ویرایش پست تو صفحه پیشرفته تا اینتر ها کار کنه و جملات بره خط بعد

Amir
02-05-1390, 01:12 بعد از ظهر
من نمیدونم چرا تو قسمت پاسخ سریع که مینویسم میخوام بیام پایین و خط بعد اینتر رو میزنم ولی وقتی پست رو ارسال میکنم اینتر ها حذف شده و جملات بهم میچسبه
باید دوباره برم تو ویرایش پست تو صفحه پیشرفته تا اینتر ها کار کنه و جملات بره خط بعد

از سمت راست بالا دکمه a/a رو بزنید ببینید تغییری می کنه؟

reza KTM
02-05-1390, 01:21 بعد از ظهر
نمیدونم تو پست های بعد امتحان کینم بهتون میگن چون تو حالت قبلی هم بعضی وقتا کار میکرد
به هر حال متشکرم

Amir
02-05-1390, 01:25 بعد از ظهر
نمیدونم تو پست های بعد امتحان کینم بهتون میگن چون تو حالت قبلی هم بعضی وقتا کار میکرد
به هر حال متشکرم

مشکلی نیست تو همین تاپیک امتحان کنید پاک می کنم بعدش

Babak
02-05-1390, 05:35 بعد از ظهر
امیر آقا جان نمی شه تو این شکلک ها بوس هم بزاری؟

Amir
02-05-1390, 06:06 بعد از ظهر
امیر آقا جان نمی شه تو این شکلک ها بوس هم بزاری؟

بابک جان , زیاد پیش اومده بعضی ها این اسمایل رو استفاده کننده و طرف مقابلشون ظرفیت نداره و ناراحت میشه یا مثلا بعضی ها تو به حالت مسخره بهم میدن این اسمایل (منظورمو گرفتی؟)
:23::7tir:

Amir
02-05-1390, 07:50 بعد از ظهر
این دوتا رو هم یکی از دوستان زحمت کشید درست کرد

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

Babak
02-05-1390, 08:01 بعد از ظهر
گرفتم امیر جان:icon_pf _52_:

mosim2m
02-05-1390, 10:06 بعد از ظهر
امیر جون چند روزه add on های جدیدی که فیلترم هستن اتوماتیک باز میشن وقتی تو سایتیم . ؟:waiting:

Amir
02-05-1390, 10:10 بعد از ظهر
popup باز میشه؟ اگه آره بگو باید کد رو عوض کنم

mosim2m
02-05-1390, 10:20 بعد از ظهر
آره آره همون pop up منظورم بود

Babak
02-05-1390, 11:04 بعد از ظهر
باشگاه موتور سواری تو فیس بوک کجاست؟
:297:

Kami
02-05-1390, 11:14 بعد از ظهر
:pm1: ([Only registered and activated users can see links])

Babak
03-05-1390, 08:03 قبل از ظهر
****** این اون اصلیه نیست بابا من تو اون 600 عکس گذاشته بودم یه عالمه پست داده بودم این که هیچی توش نیست:297:

Alireza
03-05-1390, 10:18 قبل از ظهر
این اصلیه هستش اون یکی فارسی بود

Babak
03-05-1390, 11:13 قبل از ظهر
وای علیرضا اون 160 تا عضو داشت این همش 60 تا:sad:کلی زحمات کشیده بودیم آنجا:23:چکارش کردین:jelf:

Alireza
03-05-1390, 11:20 قبل از ظهر
اون موقع ادرس دادن درصد و یه مشت کاراکتر نشون میداد
اینم عضوش رفته بالا

hoopaad
06-05-1390, 12:51 قبل از ظهر
من جدیدا یه مشکلی دارم دکمه ذخیره یوزر و پسوورد کار نمیکنه نه با فایرفاکس نه با گوگل کروم! الان مشکل از سیستم منه یا سایت؟ :retarded:
راستی یه سوال، داشتم تاپیک عکس های شمال رو میدیم! دانیال بن شد؟

hoopaad
06-05-1390, 12:59 قبل از ظهر
دوستان گلم نمیشه یه کاری انجام بدین که بشه صفحات تاپیک رو بر اساس تاریخ مرتب کرد مثلا یک ماه ، سه ماه .... گذشته ، یه چیزی شبیه tt اینجوری برای منم که مبتدیم پیدا کردن مطالب جدید راحتر میشه! و البته اگه این تقویم هم شمسی بشه خیلی عالیه!
ممنون!:20:

Alireza
06-05-1390, 01:50 قبل از ظهر
مشکل از سیستمتونه
خیر خودشون خواستن از مدیریت در بیان و در اوردیمشون

Amir
06-05-1390, 06:31 قبل از ظهر
دوستان حالت جدید نمایش ساعت ارسال پست خوبه یا برگردیم رو حالت قبلی؟

Amir
06-05-1390, 06:31 قبل از ظهر
دوستان گلم نمیشه یه کاری انجام بدین که بشه صفحات تاپیک رو بر اساس تاریخ مرتب کرد مثلا یک ماه ، سه ماه .... گذشته ، یه چیزی شبیه tt اینجوری برای منم که مبتدیم پیدا کردن مطالب جدید راحتر میشه! و البته اگه این تقویم هم شمسی بشه خیلی عالیه!
ممنون!:20:

Masoud
06-05-1390, 07:33 قبل از ظهر
سلام به همه ي پرشيني ها....
منم يه پيشنهاد دارم ديديد تو بعضي از سايت ها يه پلاگين نمي دونم پيه مي زارن كه امتياز مي دي به سايت بعد تو گوگل بهش امتياز مي ده و سريتر مياره يعني اگه تعداد امتياز ها بره بالا مثلا اسم موتور و سرچ كني اگه امتياز ما بيشتر باشه سايت مارو مي اره....

Babak
06-05-1390, 07:45 قبل از ظهر
اینم خوفه:icon_pf _15_:

Alireza
06-05-1390, 09:34 قبل از ظهر
امیر این دقیق نیست ساعت و روز دقیق رو نمیزنه همون قبلیو شمسیشو بزار

AMIR MOHAMMAD n
06-05-1390, 09:46 قبل از ظهر
اگه تاریخ شمسی باشه خیلی بهتره

sirn
06-05-1390, 09:47 قبل از ظهر
من جدیدا یه مشکلی دارم دکمه ذخیره یوزر و پسوورد کار نمیکنه نه با فایرفاکس نه با گوگل کروم! الان مشکل از سیستم منه یا سایت؟ :retarded:

منم این مشکلو دارم البته فقط با موس نمیشه ذخیره کرد ولی با تب میرم قسمت ذخیره و اسپیس میزنم ذخیره میکنه.:bargh:

Ali
06-05-1390, 10:51 قبل از ظهر
این زیاد خوب نیست درست نمیشه ازش چیزی فهمید قبلی خیلی بهتر و کاملتر بود اگه برش گردونید به حالت قبلی ممنون میشیم:thanks:

Ali
06-05-1390, 10:58 قبل از ظهر
راستی یه سوال، داشتم تاپیک عکس های شمال رو میدیم! دانیال بن شد؟منم این موشکلو داشتم ولی راهشو پیدا کردم ببینید وقتی شما دقیقا ماوس رو روی مربع ذخیره که قراره تیک بخوره ببرید عمل نمیکنه یعنی باید اینورتر یا اونورتر ببرید تا مربع به رنگ سبز در بیاد و اماده ی تیک خوردن بشه بعد کلیک کنید فقط ماوس رو خیلی اروم حرکت بدید تا جایی که پیدا کردید گم نشه

Kenji
06-05-1390, 12:25 بعد از ظهر
ما همینجوریش بالا هستیم نیازی به +1 گوگل نیست فعلا

Babak
06-05-1390, 01:31 بعد از ظهر
لطفا اگر ایمیلی به پورتال 619 می*زنید یا به فارسی باشد و یا به انگلیسی. لطفا از استفاده از پنگلیش خودداری کنید. سرعت خواندن پنگلیش ما بسیار کمتر از سرعت خواندن متن به فارسی یا انگلیسی است. اگر عضو پورتال 619 هستید، حتما شناسه خود را در ایمیل ذکر بکنید.

اینو می تونید بکنید پرشین موتور؟*!!!
:icon_pf _37_:

Amir
06-05-1390, 02:10 بعد از ظهر
سلام به همه ي پرشيني ها....
منم يه پيشنهاد دارم ديديد تو بعضي از سايت ها يه پلاگين نمي دونم پيه مي زارن كه امتياز مي دي به سايت بعد تو گوگل بهش امتياز مي ده و سريتر مياره يعني اگه تعداد امتياز ها بره بالا مثلا اسم موتور و سرچ كني اگه امتياز ما بيشتر باشه سايت مارو مي اره....

کدش آماده هست دوست عزیز ولی این کد برای 2 نوع سایت هست

1. سایت های پیج رنک پایین

2. سایت هایی که رقیب زیادی دارند (سایت های دانلود مثل پی سی دانلود و پی سی ورلد و ...)

Amir
06-05-1390, 02:11 بعد از ظهر
این مشکل رو در قالب جدید حل کردیم دوستان یکم منتظر بمونید تا کارای نهاییش انجام بشه :afro:

Alireza
06-05-1390, 02:11 بعد از ظهر
امیر تاریخو درست کن همون قبلیو شمسیشو بزار

Amir
06-05-1390, 02:13 بعد از ظهر
اگه تاریخ شمسی باشه خیلی بهتره

قبلا که توضیح دادم دوست عزیز این امکان برای وی بی زیاد جالب در نیومده و اونی که شما دیدید سیستم phpbb بوده و ما کلا سیستممون فرق داره

AMIR MOHAMMAD n
06-05-1390, 02:40 بعد از ظهر
قبلا که توضیح دادم دوست عزیز این امکان برای وی بی زیاد جالب در نیومده و اونی که شما دیدید سیستم phpbb بوده و ما کلا سیستممون فرق داره

چرا میزنی امیر جان:27:

گفتم اگه بشه بهتره نگفتم که حتما باید بشههه

Amir
06-05-1390, 02:44 بعد از ظهر
لحنم بد نبود که !! , :thanks:

AMIR MOHAMMAD n
06-05-1390, 03:02 بعد از ظهر
اصلا:27:

Masoud
06-05-1390, 03:07 بعد از ظهر
کدش آماده هست دوست عزیز ولی این کد برای 2 نوع سایت هست

1. سایت های پیج رنک پایین

2. سایت هایی که رقیب زیادی دارند (سایت های دانلود مثل پی سی دانلود و پی سی ورلد و ...)
ممنون امير جان....
كنجي اون كه 100%

hoopaad
07-05-1390, 12:09 قبل از ظهر

امیر جان ممنون! تاپیک رو دیدم ولی امان از کم سوادی ( از طراحی وب هیچی نمیدونم!) ولی به هر جهت گویا مشکلی با این تقویم فارسی وجود داره امدوارم هر چه زودتر حل بشه!
موفق باشید!

Kenji
10-05-1390, 12:50 بعد از ظهر
امیر یه فکری برای عکس ها بکن. این روز ها دزد زیاد شده. با کمال وقاحت میان عکس موتور بچه ها رو میبرن به اسم خودشون می زنن.

Babak
10-05-1390, 01:01 بعد از ظهر
یه کاری موتونین بکنید تا وقتی کاربری غضو نشه نتونه همه پست هارو بخونه یه سری فقط سر فصل ها رو ببینه:297:

eshgh_namordeh
10-05-1390, 01:40 بعد از ظهر
تاپیک قرار ملاقاتها را فقط کسانی ببینند که عضو هستن و حداقل 10 تا پست زده باشن ، دلیلی نداره کل مردم تهران بدونن مثلا اینها قراره فلان روز جای خاصی برن از لحاظ امنیتی فکر کنم بهتر باشه

nOviA
10-05-1390, 02:07 بعد از ظهر
تاپیک قرار ملاقات موردی نداره. انجمن گالری عکس و فیلم هایی که مربوط به بچهاست باید فقط در دسترس یوزر ها باشه.

Amir
10-05-1390, 02:13 بعد از ظهر
امیر یه فکری برای عکس ها بکن. این روز ها دزد زیاد شده. با کمال وقاحت میان عکس موتور بچه ها رو میبرن به اسم خودشون می زنن.

همین که کپی می کنن معلوم می کنن کدوم سایت داره بهتر کار میکنه , حالا عکس ها رو بیخیال حتی اسمایل ها رو کپی می کنن زحمت نمی کشن اسم اسمایل رو عوض کنن :4chsmu1:

یه کاری موتونین بکنید تا وقتی کاربری غضو نشه نتونه همه پست هارو بخونه یه سری فقط سر فصل ها رو ببینه

تاپیک قرار ملاقاتها را فقط کسانی ببینند که عضو هستن و حداقل 10 تا پست زده باشن ، دلیلی نداره کل مردم تهران بدونن مثلا اینها قراره فلان روز جای خاصی برن از لحاظ امنیتی فکر کنم بهتر باشه

خیلی از دوستانی که تو سایت عضو میشن و فعالیت می کنند بخاطر همین قرار هاست و فعلا به اون حدی نرسیدیم که این قسمت رو ببنیدم

اگه قرار خاصی (!) مد نظر کسی هست به یکی از مدیرا پ.خ بدید که یه انجمن جداگونه واسه اون قرار درست کنیم که یه گروه خاصی بتونن ببینند

--------------

درضمن همونطوری که از روز اول روال کاری سایت رو دیدی ما هیچ محدودیتی برای یوزر مهمان نذاشتیم بعضی از سایت ها اومدن حتی لینک ها رو فیلتر کردند که طرف عضو بشه لینک رو ببینه , که شاید با این روش چندتا عوض داشته باشن , اما ما باورمون بر این هست که سایت خوب نیازی به این کار ها نداره و اگه کسی عوض میشه بخاطر مطالب و اعضا اون سایت هست. :sleep:

Kenji
10-05-1390, 02:56 بعد از ظهر
امیر از نظر امنیتی بعضی از قسمت ها توسط مهمان ها دیده نشه به نظرم برای بچه ها بهتره و با خیال راحتتری سر قرار ها میرن

Babak
10-05-1390, 04:09 بعد از ظهر
من منظورم از این حرف فقط قرار ملاقات ها نبود کلی گفتم برای اینکه کسی نیاد چراغ خاموش گشت بزنه بعد بره تو جاهای دیگه یگه و..............:s (9):

Kenji
10-05-1390, 04:54 بعد از ظهر
من منظورم از این حرف فقط قرار ملاقات ها نبود کلی گفتم برای اینکه کسی نیاد چراغ خاموش گشت بزنه بعد بره تو جاهای دیگه یگه و..............:s (9):

موافقم باهات

Amir
10-05-1390, 07:16 بعد از ظهر
من منظورم از این حرف فقط قرار ملاقات ها نبود کلی گفتم برای اینکه کسی نیاد چراغ خاموش گشت بزنه بعد بره تو جاهای دیگه یگه و..............

1. من هرکاری که جمع بگه رو انجام میدم :11:

2. (نظر و تجربه شخصی) یه مثال واستون می زنم : سایتی هست به نام " آسان دانلود " این سایت واسه هر مطلبی که میذاره خدود 1 2 صفحه a4 توضیح می نویسه , هر پستی که می ذارن رو سایت به دو ساعت نمی رسه 5 6 سایت ازش کپی می کنن ,

الان اون مطلب هم تو آسان دانلود هست هم تو سایت های دیگه اما هیچ کدوم از اون سایت های کپی کننده , نه بازدید سایت اصلی رو دارند نه اعتبار اون سایت رو

خلاصه می گم دزدی شکست می خوره , و صد البته یوزر شعور داره و میفهمه , واسه یوزر و سایت ارزش نداره که مثلا من برم عکس قرار ملاقات های تی تی رو اینجا کپی کنم ( اصلا منظورم اتفاقات اخیر نبود :au:)

اعتبار یه انجمن یا سایت به کاربراشه که با یه نیگاه به آمار سایت و پست ها میشه این رو فهمید

نظر من اینه همه چیز باز باشه که کسی که کوچیکترین اطلاعات هم نداره بتونه 4تا مطلب جدید یاد بگیره , به نظر شما واسه یه کسی که میخواد بیاد و فقط پست کپی کنه کاری داره که 10 تا پست بزنه فروم ها واسش باز شن؟

:98::icon_pf _37_:

nOviA
10-05-1390, 08:03 بعد از ظهر
من با امیر موافقم. هر کس بیاد تو این سایت و این جمع صمیمی بچها رو تو قرار ملاقات ها ببینه حتما اینجا عضو میشه و لذت می بره همون طور که اکثر ما همین طوری اومدیم اینجا.

Kami
10-05-1390, 10:02 بعد از ظهر
اگه نمیخواین از عکستون کپی بشه بهترین راه حل اینکه وسط عکس جایی که نتونن edit کنن اسمتونو بنویسین . سایت رو نمیشه محدود کرد چون یه سری از دوستان با دیدن بعضی از تاپیک ها میان عضو میشن

Kenji
10-05-1390, 10:10 بعد از ظهر
امیر برای واترمارک هکی چیزی نیست؟

Amir
10-05-1390, 10:46 بعد از ظهر
هکش هست ولی چون واتر مارک میشه هر دفعه که صفحه رو باز کنید عکس ها دوباره لود میشن و واسه دوستانی که اینترنت حجمی دارند مشکل درست میشه

Amir
13-05-1390, 07:30 بعد از ظهر
مشکل آخرین ارسالات حل شد ,

از پایین سایت رو هر تاپیکی که کلیک کنید , به آخرین پست خوانده نشده توسط شما منتقل میشید

موفق باشید

شفیع
15-05-1390, 11:08 بعد از ظهر
یکی از مشکلات سایت اینه که از هر 5 نفر نظر دهنده و نویسنده در مطالب 4 نفرشون جز اعضای اجرایی سایت هستن، (مدیر سایت، مدیر کل سایت، ناظم سایت، مسئول آفرود سایت، مسئول فنی سایت، در آخر چی بشه حالا گه گاهی موتورسوار)

یکی دیگه از مشکلات سایت که تا به حال چندبار دوستان بهم گفتن، وقتی مطلبی نوشته می شه به آخرین صفحه منتقل می شه ولی وقتی می خواد فلان موضوع خونده بشه اولین صفحه رو نشون می ده،به نظرم بهتره نمایش اولیه همون صفحه آخر باشه

و یکی دیگه از مشکلات، در انجمن های دیگه برای مثال انجمن عکاسی، در قسمت فروشگاهش نظارت واقعا سخت گیرانه و دقیقی صورت می گیره، ولی متاسفانه در پرشین موتور هر کسی می تونه اطلاعیه ناقص فروش موتور بزنه بدون عکس، بدون قیمت و با هزار تا توضیح نا مفهوم دیگه،
از شرایط اصلی مجوز درج اطلاعیه فروش در انجمن عکاسی: 1) صابقه فعالیت فروشنده در انجمن 2) نام دقیق کالا 3) قیمت کالا 4) توضیحات در مورد کالا 5) علت فروش
اگر در پرشین موتور هم همچین قوانینی وضع و اجرا بشه خیلی خوبه.

با تشکر

Amir
15-05-1390, 11:31 بعد از ظهر
سلام؛

یکی از مشکلات سایت اینه که از هر 5 نفر نظر دهنده و نویسنده در مطالب 4 نفرشون جز اعضای اجرایی سایت هستن، (مدیر سایت، مدیر کل سایت، ناظم سایت، مسئول آفرود سایت، مسئول فنی سایت، در آخر چی بشه حالا گه گاهی موتورسوار)

من منظورتون رو نفهمیدم , مثلا بگم ناظم ها جواب ندن تا یوزر های دیگه جواب بدن؟ کاربری که شده ناظم چون اطلاعاتش زیاد بوده این عنوان بهش داده شده و طبیعی هست که پاسخ اکثر سوالات رو این گروه بدن (من مثال زدم توهین به کاربرای دیگه نشه)

یکی دیگه از مشکلات سایت که تا به حال چندبار دوستان بهم گفتن، وقتی مطلبی نوشته می شه به آخرین صفحه منتقل می شه ولی وقتی می خواد فلان موضوع خونده بشه اولین صفحه رو نشون می ده،به نظرم بهتره نمایش اولیه همون صفحه آخر باشه

دقیقان تو پست قبلی نوشتم که این مشکل حل شد

و یکی دیگه از مشکلات، در انجمن های دیگه برای مثال انجمن عکاسی، در قسمت فروشگاهش نظارت واقعا سخت گیرانه و دقیقی صورت می گیره، ولی متاسفانه در پرشین موتور هر کسی می تونه اطلاعیه ناقص فروش موتور بزنه بدون عکس، بدون قیمت و با هزار تا توضیح نا مفهوم دیگه،
از شرایط اصلی مجوز درج اطلاعیه فروش در انجمن عکاسی: 1) صابقه فعالیت فروشنده در انجمن 2) نام دقیق کالا 3) قیمت کالا 4) توضیحات در مورد کالا 5) علت فروش
اگر در پرشین موتور هم همچین قوانینی وضع و اجرا بشه خیلی خوبه.

این پیشنهاد شما واقعا خوب و لازم هست ولی یه سری موانع داره

اینکه یوزر مجبور بشه یه سری اطلاعات کامل رو تو تاپیکش بزنه لازمه اینه که فیلد اجباری وجود داشته باشه که متاسفانه امکانش نیست ما فیلد برای ارسال پست ایجاد کنیم

و اینکه اگه طرف واقعا فروشنده باشه حتی اگه پستش ناقص باشه میاد و کامل می کنه , خیلی از تاپیک ها اینجوری کامل شدند

مشکل اصلی اینه که ما هنوز فرهنگ استفاده از فروم رو نداریم , وقتی کل فروم فارسی هست و طرف میاد تو بخش اسپورت تاپیک میزنه فینگلیش مینویسه یه موتور دارم فلان تومن واسه فروش هرکی خواست زنگ بزنه

خب جدا چی میشه گفت به همچین یوزری؟

شفیع
16-05-1390, 12:33 قبل از ظهر
سلام؛

من منظورتون رو نفهمیدم , مثلا بگم ناظم ها جواب ندن تا یوزر های دیگه جواب بدن؟ کاربری که شده ناظم چون اطلاعاتش زیاد بوده این عنوان بهش داده شده و طبیعی هست که پاسخ اکثر سوالات رو این گروه بدن (من مثال زدم توهین به کاربرای دیگه نشه)

دقیقان تو پست قبلی نوشتم که این مشکل حل شد

این پیشنهاد شما واقعا خوب و لازم هست ولی یه سری موانع داره

اینکه یوزر مجبور بشه یه سری اطلاعات کامل رو تو تاپیکش بزنه لازمه اینه که فیلد اجباری وجود داشته باشه که متاسفانه امکانش نیست ما فیلد برای ارسال پست ایجاد کنیم

و اینکه اگه طرف واقعا فروشنده باشه حتی اگه پستش ناقص باشه میاد و کامل می کنه , خیلی از تاپیک ها اینجوری کامل شدند

مشکل اصلی اینه که ما هنوز فرهنگ استفاده از فروم رو نداریم , وقتی کل فروم فارسی هست و طرف میاد تو بخش اسپورت تاپیک میزنه فینگلیش مینویسه یه موتور دارم فلان تومن واسه فروش هرکی خواست زنگ بزنه

خب جدا چی میشه گفت به همچین یوزری؟

قسمت اول که مزاح بود، نمی شه کاریش کرد.

در مورد مشکل سوم:
نیازی به فیلد های اضافه نیست
مطالب نوشته می شه، بعدش ارسال می شه، ولی در این مرحله مستقیم نباید بره برای نمایش عمومی، منتظر تعیین مدیر و یا مسئولین سایت بمونه، در صورت کامل و بدون ایراد بودن تایید می شه و نمایش داده می شه.
انجمن عکاسی گرفته اولین موضوع صفحه فروشگاه رو قوانین اطلاعیه فروش گذاشته و هر کسی قبل از درج اطلاعیه اول قوانین رو مطالعه می کنه ...
خیلی از دوستان اطاعیه ناقص می زنن و مرحله به مرحله در صفحات بعدی یواش یواش کم کم اطلاعاتشونو تکمیل می کنن، که باعث می شه مخاطب مجبور به دیدن تمام صفحات بشه و این سبک اعصاب مخاطب رو بهم می ریزه
در مورد پینگلیش و یا هر نقص دیگه ای قبل از این که مدیر آگهی رو تایید کنه می تونه با پیغام خصوصی فروشنده رو در جریان بذاره و یک بار دیگه قوانین اطلاعیه فروش رو بهش گوشزد کنه.

چطوره ؟

می خوای من قوانین رو بنویسم ؟

Amir
16-05-1390, 12:16 بعد از ظهر
در مورد پینگلیش و یا هر نقص دیگه ای قبل از این که مدیر آگهی رو تایید کنه می تونه با پیغام خصوصی فروشنده رو در جریان بذاره و یک بار دیگه قوانین اطلاعیه فروش رو بهش گوشزد کنه.

درسته , تا این هم همین کاررو انچام میدادیم

مطالب نوشته می شه، بعدش ارسال می شه، ولی در این مرحله مستقیم نباید بره برای نمایش عمومی، منتظر تعیین مدیر و یا مسئولین سایت بمونه، در صورت کامل و بدون ایراد بودن تایید می شه و نمایش داده می شه.
انجمن عکاسی گرفته اولین موضوع صفحه فروشگاه رو قوانین اطلاعیه فروش گذاشته و هر کسی قبل از درج اطلاعیه اول قوانین رو مطالعه می کنه ...
خیلی از دوستان اطاعیه ناقص می زنن و مرحله به مرحله در صفحات بعدی یواش یواش کم کم اطلاعاتشونو تکمیل می کنن، که باعث می شه مخاطب مجبور به دیدن تمام صفحات بشه و این سبک اعصاب مخاطب رو بهم می ریزه

این پلاگین باید باشه می گردم , توهمین تاپیک خبرشو میدم

reza KTM
18-05-1390, 01:16 قبل از ظهر
میشه تو این قسمت پایین سایت که آمارارو میدید آمار کل باز دید کنندگان سایت و آمار بازدید روزانه سایت رو هم قرار بدید
البته اگر صلاح هست

Amir
18-05-1390, 09:03 قبل از ظهر
آمارگیرهای مختلفی استفاده کریدم اما به دلیل مشکلای قالب و اینترنت امارهاشون حتی با هم دیگه هم فرق دارند و الان از پنل خود سایت برای دیدن آمار استفاده می کنیم

یه تغییراتی قراره بدیم احتمالا بعد از اونا امارگیر رو میشه قرار داد

AMIR MOHAMMAD n
18-05-1390, 01:43 بعد از ظهر
نمیشه حجم آواتارا رو افزایش بدی؟در حد یه 10 کیلو بایت

Amir
19-05-1390, 09:15 قبل از ظهر
نمیشه حجم آواتارا رو افزایش بدی؟در حد یه 10 کیلو بایت

افزایش داده شد!

sirn
19-05-1390, 02:41 بعد از ظهر
درود بسیار خدمت علیرضا و امیر که خیلی برای این سایت زحمت کشیدند..

خوب میخواستم مسائلیو خدمت مدیران سایت عرض کنم..
بنده از علاقهمندان شدید این سایت بودم تا به حال....ولی مسئله ای که تو ماههای اخیر به وجود اومده باعث شده که رویه سابق سایت از بین بره و سایت محلی بشه برای بحثهایی که نه تنها علمی نیست بلکه بیشتر برای خالی کردن عقده ها و کمبودهای افرادی که تو زندگیشون مشکل داشتند و یا برای خودشون بتی درست کردند که حالا اون بت با صحبتهای منطقی شکسته شده ....،
خلاصه بعضی مدیران بخشهای مختلف سایت هم به این موارد بحثها با نگرش فکری و ذهنیتی که نسبت به شخص مورد نظر دارند،گذینشی عمل کرده و به سلیقه شخصی پستهای مورد نظرو پاک میکنند ویا نگه میدارند..
این مسائل از دید من بسیار زیاد شده حتی روالی که داره پیش میره بدتر از زمانی هست که تو اون سایت اتفاق افتاد و شما بخاطرش این سایتو درست کردید..
البته من از دوستاران این سایت بودم و حتی به هر کی که تودنیای اینترنت با من در ارتباط و علاقهمند به موتور بود هم این سایتو معرفی کردم . بخاطر اینکه میدیدم بهترین سایته تو این زمینه. ولی با این وضعیت بنده با اجازه علیرضا جون که خیلی صبرش زیاده و همینطور داش امیر از این سایت خداحافظی میکنم.

موفق باشید.:sad::29:

Amir
19-05-1390, 06:10 بعد از ظهر
سلام,

محمد جان قبل از همه چیز ازت تشکر می کنم که لطف کردی و از روزای اول سایت تا الان با ما همراه بودی

این بحث هایی که میگید جدیدا پیش اومده منم قبول دارم باعث شده یکم جو بهم بریزه اما مطمئن باشید ما خودمون بیشتر پیگیریم , الان تو تاپیکی که مخصوص مدیران هست موضوع بحثمون نحوه انتخاب مدیر و طرز مدیریت تاپیک هاست

ادعا نمی کنیم کاملا بی نقص کار میکنیم ولی همیشه تو هر وب سایتی یا هر مجموعه ای یه موقعیت هایی پیش میاد که ممکنه گروه رو یکم از مسیر اصلی و روال کارش دور کنه , ما هم همه ی تلاشمون رو می کنیم تا بتونیم سیستم کاری و نظارتی ـمون رو قوی تر کنیم (منظور از قوی تر کردن این نیست که پست بیشتری پاک کنیم منظور کیفیت کار هست)

خیلی رک می گم , ما تو ایران داریم کار می کنیم و خب نظارت سفت و سختی رو سایت ها انجام میشه , وقتی طرف پستی میده که می تونه با اون پست واسه سایت مشکل ساز بشه خب مطمئنا اون پست رو پاک می کنیم , اما یوزر چون تجربه ای نداره یا واسش مهم نیست یا هر دلیل دیگه میاد پ.خ میده نارحته از اینکه چرا پستش پاک شده

نظر شخصیم رو می گم : میانگین سنی کاربرای سایت حدود 25 24 هست و من فکر می کنم اشخاصی که به این سن رسیده اند انقدری با فهم باشند که با انتقاد از هم ناراحت نشن (منظورم دقیقا انتقاد بود نه تمسخر یا کنایه زدن) به نظرم بخشی زده بشه که کاربرا اونجا بحث های شخصی انتقاد یا هر چیز دیگه ای رو بنویسن و فقط هم مخصوص اعضا باشه

ما یه مشکلی داریم

مثلا همین بحثی که تو تاپیک مگلی راجع به مقاله ایجاد شده بود اگه می موند یه سری می گفتن اینجا ادمینش توجهی به پست ها نمی کنه , اگه پاک می کریدم یه سری دیگه میگفتن اینجا اصلا اجازه بحث داده نمیشه

کسی اگه پیشنهادی داره بگه لطفا شاید تونستیم کارمون رو بهتر انجام بدیم

ارادت , موفق باشید

eshgh_namordeh
19-05-1390, 07:50 بعد از ظهر
سایت خیلی خوبه بین دوستان هم صمیمیت هست
من که مشکلی نمیبینم
هر روز هم دوستان بیشتری پیدا میکنیم
از همه اعضای سایت هم تشکر میکنم که یک گروه سالم و خوب داریم

Classified
19-05-1390, 08:41 بعد از ظهر
یه پیشنهاد دارم برای دوستان ادمین

شاید به من مربوط نباشه ولی چون سایت برام مهمه میگم: کمی جلوی تاپیک بحث آزاد رو بگیرید

مثل سمه برای جو سایت، چون به جای کشیده شدن موتور من ها به سایت افرادی میان که هیچ

سودی ندارن به جز اسپم! می دونم با این حرف به بعضی ها بر می خوره ولی خب . . .

AMIR MOHAMMAD n
19-05-1390, 09:30 بعد از ظهر
100% صحیح میگن دوست عزیز.

الان به جای اینکه تو اینجا بحث های تخصصی بشه ،همش بحث های بی معنی و بی خاصیت داره پیگیری میشه.

reza KTM
22-05-1390, 01:01 قبل از ظهر
یه سوال برام پیش اومده یه خ.روده کنجکاو شدم
بعضی وقتا که از بچه ها تشکر میکنیم اسم یوزرمون رو با حروف بلد مینویسه این یعنی چی و چرا اینجوری میشه؟
چرا تو همه پست ها نمیشه؟

Mohammad
22-05-1390, 01:10 قبل از ظهر
منم این موشکلو داشتم ولی راهشو پیدا کردم ببینید وقتی شما دقیقا ماوس رو روی مربع ذخیره که قراره تیک بخوره ببرید عمل نمیکنه یعنی باید اینورتر یا اونورتر ببرید تا مربع به رنگ سبز در بیاد و اماده ی تیک خوردن بشه بعد کلیک کنید فقط ماوس رو خیلی اروم حرکت بدید تا جایی که پیدا کردید گم نشهراه اصولیش تا برطرف شدن مشکل اینه که شما وقتی پسورد رو وارد کردید، دکمه tab رو بزنید، بعد دکمه space، بعد دکمه enter، این راحترین راه هست.

ap_peiki
22-05-1390, 01:10 قبل از ظهر
وای علیرضا اون 160 تا عضو داشت این همش 60 تا:sad:کلی زحمات کشیده بودیم آنجا:23:چکارش کردین:jelf:
آخرین باری که سر زدم 200 و خرده ای بود

Classified
22-05-1390, 02:52 قبل از ظهر
دوستان نمیشه کاراکتر های امضا را افزایش داد؟!

راستی یه سری هم به گالری بزنین! بعضیا زیاد زور زدن اونجا هم پاشیده!

Amir
22-05-1390, 10:36 قبل از ظهر
دوستان نمیشه کاراکتر های امضا را افزایش داد؟!

راستی یه سری هم به گالری بزنین! بعضیا زیاد زور زدن اونجا هم پاشیده!

حتمالا محدودیتش رو کمتر کنیم

گالری مشکل خاصی نداره 2تا اسپمر بودند که حذف شدند

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

بعضی وقتا که از بچه ها تشکر میکنیم اسم یوزرمون رو با حروف بلد مینویسه این یعنی چی و چرا اینجوری میشه؟
چرا تو همه پست ها نمیشه؟

فکر کنم از مرورگرتون باشه با کروم یا فایرفاکس بیاد

reza KTM
23-05-1390, 02:31 بعد از ظهر
به نظر شما خوب نمیشه که جلوی هر بخش تو صفحه اول سایت اسم مدیر اون قسمت زده بشه؟

mhpcbw
23-05-1390, 02:35 بعد از ظهر
بابت سایت ممنون اطلاعاتی مفیدی داره..لطفا قابلیت حذف پروفایل و کاربر، برای کاربران فراهم کنید یا فعال کنید.با تشکر

Alireza
23-05-1390, 02:58 بعد از ظهر
امکانش نیست دوست عزیز نظم تاپیک ها به هم میریزه
-------
رضا جان پایینه هر بخش میزنه

Kami
23-05-1390, 11:25 بعد از ظهر
میگم بد نیست اگه بشه هر کسی به فونت و یه رنگ انتخاب کنه و یه جوری تو پروفایلش ذخیره شه

Kenji
23-05-1390, 11:27 بعد از ظهر
امکانش نیست

danial-sdt
24-05-1390, 07:44 بعد از ظهر
چرا من نمیتونم فایل اپلود کنم ؟؟؟

Amir
24-05-1390, 07:47 بعد از ظهر
تا اوایل شهریور امکان اپلود فایل در سایت برداشته شده تا با یه سری تغییرات دوباره باز بشه

danial-sdt
24-05-1390, 07:50 بعد از ظهر
این نداشتن امکان اپلود شامل همه اعضای سایت میشه و فقط شامل من میشه ؟؟؟

Amir
24-05-1390, 07:54 بعد از ظهر
تمامی گروه های کاربری

Kami
24-05-1390, 11:09 بعد از ظهر
اگه بشه مثل یاهو Status استفاده بشه تو پروفایل . کاربری مثل من که کامپیوترم 24 ساعت روشنه و یوزرم همیشه تو سایت انلاینه یه فکری کرد که اگه پای کامپیوتر نبودیم مثلا status بزنیم ( نیستم ) و ...

Kenji
24-05-1390, 11:51 بعد از ظهر
**** چه چیزایی می خوایا کلا اون استاتوس سه تاس. یا هستی یا نیستی یا مخفی ای. اینا قابل تغییر نیست یا با هزینه ی کم قابل تغییر نیست

Mohammad
25-05-1390, 12:32 قبل از ظهر
اگه فردا فرصت کنم شاید بتونم ماژول استوتس رو بگیرم، البته هیچ ایده ای نسبت بهش ندارم و شایدم نشه. ساده ترین نوعش ماژول حالت هست که مثلا عصبانی، خوشحال، ناراحت و از این جور قصه هاست، کافیه عوضش کنیم به نیستم و هستم و شلوغه.

Kenji
25-05-1390, 12:35 قبل از ظهر
محمد من با اون هک کار کردم. واقعا مسخره و دخترونس. حالت شما: ناراحت - لوس - عصبانی ......

چرته

Mohammad
25-05-1390, 12:36 قبل از ظهر
خب، جای اون لوس بازی ها استتوس میذاریم دیگه، مثل idle

Amir
25-05-1390, 10:41 قبل از ظهر
سلام؛

دارم این پلاگین و نصبش کلا 2 دقیقه هست ولی به نظرم جالب نیست

ولی نظر خودم

می تونیم یه شات باکس تو پر.فایل درست کنیم مثل کلوب که اونجا اون استاتوس بزنید :دی ولی این هک مدال و حالت منو این چیزا واقعا رو اعصابن

Kenji
25-05-1390, 10:48 قبل از ظهر
منم اصلا نمی پسندمش. تاحالا رو یه فروم درست درمون ندیدم نصب باشه

Alireza
25-05-1390, 11:14 قبل از ظهر
ول کنین بابا این چیزارو
همین جوری خوبه

Kami
29-05-1390, 11:34 قبل از ظهر
حس میکنم سایت یکم دیر بالا میاد

AMIR MOHAMMAD n
29-05-1390, 11:37 قبل از ظهر
راست میگی منم همین حس رو دارم.

شفیع
29-05-1390, 12:09 بعد از ظهر
یه مشکل دیگه،
یکی از دوستان هم بهم گفته بود! سایت تمام تاریخ هاش بر اساس میلادیه، به نظرم بهتره شمسی باشه.

Kenji
29-05-1390, 12:24 بعد از ظهر
امکانش نیست شفیع جان

Alireza
29-05-1390, 03:30 بعد از ظهر
دیر بالا اومدن سایت به دلیل قالبه که تو قالب جدید این مشکل حل میشه

nOviA
29-05-1390, 03:42 بعد از ظهر
سایت نسبت به بعضی سایت های معروف موبایل ماشین خیلی سریع تر میاد بالا. من وقتی چیزی دانلود میکنم و رو این سایت Refresh میزنم سریع بالا میاد. اما سایت های دیگه اینطوری نیست.

Kami
29-05-1390, 05:03 بعد از ظهر
نسخه موبایل سایت با سیستم عامل ios خیلی راحت بالا میاد و واقعا زیباس . جا داره از امیر واسه تلاش های مفیدش تشکر کنیم :flower4:

alip
31-05-1390, 02:20 قبل از ظهر
اينجا ...همينجا ...همين الان ازطرف همكى و با اجازه همكى ازاين بسر كل اميرو ميكم تشكر فراوون فراوون ميكنم بابا خسته نباشى...بابا خسته نميشى؟؟؟...اينهمه اينور اونور سايت ميجرخيو هى مشكل رفع ميكنى...هى جواب من وامثال منو ميدى بابا ايول بابا دمت كرم بابا كلى به جمالت اكه اينجا بودى يه ماج كنده از لباى قرمزت ميكردم بخدا ...امير جان الان تقريبا تمام 30 صفحه رو خوندم و ديدم كه تقريبا تو همه بستها كه ازت سوال كردن يا مشكل داشتن يا كلكى داشتن جه خوب صحبت كردن وجه با لحن تند حرف زدن ...خدايي از جوابات بيداست كه در كمال ارامش ومتانت وجنتلمن به همه جوابهاى تا سر حد امكان معقول دادى ........لمير دمت كرم.......باينده باشى الهى بجه ها بخدا جاى تشكر داره:thanks::bighug::thanks:

---------- Post added at 03:20 AM ---------- Previous post was at 03:18 AM ----------

امير نوكرت مرده(mard)

ap_peiki
31-05-1390, 04:53 قبل از ظهر
دوست عزیز زشته ماه زمضونیه:4chsmu1:

---------- Post added at 05:53 AM ---------- Previous post was at 05:21 AM ----------

ویـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــرای ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــش:var dane::98::s (9)::27::jelf:

alip
31-05-1390, 05:12 قبل از ظهر
يعنى جى؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ap_peiki
31-05-1390, 05:23 قبل از ظهر
اولی مربوط به اینه
اكه اينجا بودى يه ماج كنده از لباى قرمزت ميكردم بخدا :4chsmu1:
دومی هم که با کس دیگه بودم

Amir
31-05-1390, 10:49 قبل از ظهر
اوه اوه آقا رد خور نداره من دوتا دیگه پست جواب بدم اینجا منو ... :25r30wi:

-------

گذشته از شوخی alip ([Only registered and activated users can see links]) ممنونم ازت :thanks:

ap_peiki
31-05-1390, 03:10 بعد از ظهر
امیر عزیز فقط یک پست دیگر تا ......................... شما باقی مانده .:happy4:

AMIR MOHAMMAD n
01-06-1390, 06:22 بعد از ظهر
اگه تو قسمت معرفی موتور ها یکاری کنیم که همه ی مدلای یک کمپانی توی یه قسمت باشه،فکر کنم هم دسترسی بهش راحت تر میشه هم مطالب قاطی پاتی نمیشن.اینجوری بهتر به نظر میرسه و یکی اگه خواست در مورد یه مدل بدونه نخواد کل سایت رو زیر و رو کنه.

Amir
01-06-1390, 06:39 بعد از ظهر
اگه تو قسمت معرفی موتور ها یکاری کنیم که همه ی مدلای یک کمپانی توی یه قسمت باشه،فکر کنم هم دسترسی بهش راحت تر میشه هم مطالب قاطی پاتی نمیشن.اینجوری بهتر به نظر میرسه و یکی اگه خواست در مورد یه مدل بدونه نخواد کل سایت رو زیر و رو کنه.

اگه بخوایم این کار رو کنیم کل انجمن ها رو باید دوباره از اول تنظیم کنیم

و انجمن ها بیکار می مونن

سرچ بالای صفحه واس همینه دیگه که کاربر راحت مطلبشو پیدا کنده

AMIR MOHAMMAD n
01-06-1390, 06:54 بعد از ظهر
آخه اینجوری چهره ی زیبایی نداره.یه نیگاهی به بخش موتورسنگین بندازین.

این فقط یه پیشنهاده در جهت بهبود ظاهر سایت.

Kenji
01-06-1390, 06:56 بعد از ظهر
ممنون از پیشنهادت. امکانش نیست

mosim2m
01-06-1390, 09:18 بعد از ظهر
اگه میشد به جای تشکر از + و - استفاده کنیم خیلی بهتر بود . میشه به نظرت امیر جون ؟

reza KTM
01-06-1390, 10:38 بعد از ظهر
ممنون از پیشنهادت. امکانش نیست
چیه چرا تو چند وقت یه جوری شدی؟:mad_majidonline:
قبلنا زیاد از این پستا نمیدادی
انگار داره طرفو میزنه:27:
بابا بزار بنده خدا نظرش رو بگه:out:
بعد بگو متاسفانه عملی نیست این کار اگر شد چشم حتما انجام میدیم:consoling2:
البته جسارت ما رو ببخشید:afro::smilies(182):

Kenji
01-06-1390, 10:43 بعد از ظهر
چیه چرا تو چند وقت یه جوری شدی؟:mad_majidonline: قبلنا زیاد از این پستا نمیدادی انگار داره طرفو میزنه:27: بابا بزار بنده خدا نظرش رو بگه:out: بعد بگو متاسفانه عملی نیست این کار اگر شد چشم حتما انجام میدیم:consoling2: البته جسارت ما رو ببخشید:afro::smilies(182): رضا جون سایت داره شلوغ می شه. دوستان وظیفه ی خوب جواب دادن رو به عهده دارن و من وظیفه ی جم کردن بحث ها. ممنون از تذکرت. سابقه ی فروم بزرگ داشتن و شلوغ شدن و زیاد دارم.

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

اگه میشد به جای تشکر از + و - استفاده کنیم خیلی بهتر بود . میشه به نظرت امیر جون ؟ مصی تو یه سایت دیگه این کار و کردیم - دادن باند بازی شد. تشکر بهتره بیشتر جواب می ده

reza KTM
01-06-1390, 10:46 بعد از ظهر
آقا این فروم vip توش چیا گفته میشه؟(دارم از فضولی میمیرم)
بعد مخصوص اعضای رسمی هست این اعضای رسمی کیان؟

Kami
01-06-1390, 10:47 بعد از ظهر
فعلا فقط مدیرا

alip
03-06-1390, 12:01 قبل از ظهر
اى بسراى بى حيا اشكال كار اينجاس كه من 4 حروف فارسيو ندارم منظور من lab نبود lopبود ولى فكر كنم كه شما اتيشباره ها واسه همينم حرف دربياربن25r30wi

AMIR MOHAMMAD n
03-06-1390, 11:52 قبل از ظهر
آخه سرخی بیشتر به لب میاد نه به لپ...:sad:

Amir
03-06-1390, 06:02 بعد از ظهر
حس میکنم سایت یکم دیر بالا میاد

یکم تغییر ایجاد شد تو سایت

میانگین لود صفحه اصلی انجمن 0.6 ثانیه

شفیع
05-06-1390, 12:47 قبل از ظهر
آیا امکانش هست فروم فارسی تر بشه ؟

یعنی تاریخ ها به صورت میلادی هستن، و حتی برای وارد کردن تاریخ تولد باید تاریخ رو به صورت میلادی وارد کرد،
اگر طوری باشه که تاریخ های انجمن به صورت شمسی باشه خیلی بهتره.

Amir
05-06-1390, 05:58 قبل از ظهر
آیا امکانش هست فروم فارسی تر بشه ؟

یعنی تاریخ ها به صورت میلادی هستن، و حتی برای وارد کردن تاریخ تولد باید تاریخ رو به صورت میلادی وارد کرد،
اگر طوری باشه که تاریخ های انجمن به صورت شمسی باشه خیلی بهتره.

قبلا هم راجع بهش صحبت شده بود , به هیج وجه امکانش نیست که تاریخ شمسی بشه

Kami
06-06-1390, 08:46 قبل از ظهر
جدیدا هر شب ساعت 1 شب 30 تا پشت هم ایمیل میاد از سایت با عنوان به روز رسانی

Amir
06-06-1390, 05:57 بعد از ظهر
واسه من همچین ایمیلی نمیاد ******

یه کپچر بده ازش ببینیم چیه

AMIR MOHAMMAD n
06-06-1390, 05:58 بعد از ظهر
برای منم هر روز میاد با عنوان به روز رسانی

Kami
06-06-1390, 06:06 بعد از ظهر
واسه من همچین ایمیلی نمیاد ******

یه کپچر بده ازش ببینیم چیه
سلام امیر جان چشم
این دفعه ایمیل اومد عکس میگیرم

hose!n
06-06-1390, 06:15 بعد از ظهر
منم یه بار بیخود بن کردم نامه دادم ج ندادن:hanghead:

Amir
06-06-1390, 06:27 بعد از ظهر
منم یه بار بیخود بن کردم نامه دادم ج ندادن

شما به من پی ام دادیم بین بقیه پیام هام یادم رفت بهتون جواب بدم

1. با اون آی دی قبلی به مسخره جواب میدایدم

2. تو همون 15 دقیقه اول عوضیتتنو2 یا 3 تا پست اسپم دادید

3. تاپیکتون جای مناسب نبود

4. سوالاتمون رو درست جواب نمی دادید

برای همین 1 روز اکانتتون بسته شد و وقتی این اکانت رو باز کردید و پست هاتون رو دیدم کلا اون اکانت رو بستم چون از یوزر جدید استفاده می کردید

hose!n
06-06-1390, 07:01 بعد از ظهر
شما به من پی ام دادیم بین بقیه پیام هام یادم رفت بهتون جواب بدم

1. با اون آی دی قبلی به مسخره جواب میدایدم

2. تو همون 15 دقیقه اول عوضیتتنو2 یا 3 تا پست اسپم دادید

3. تاپیکتون جای مناسب نبود

4. سوالاتمون رو درست جواب نمی دادید

برای همین 1 روز اکانتتون بسته شد و وقتی این اکانت رو باز کردید و پست هاتون رو دیدم کلا اون اکانت رو بستم چون از یوزر جدید استفاده می کردید
مسخره چیه من شوخم:gigglesmile:اسپمم نمیدونستم ممنوع
شما به جا راهنمایی بن میکنی بعدش نوشته بود تموم شدن محرومیت:هرگز!!!!!!!!!!!!!
یه خورده بهتر جواب یا تذکر بدین بهتره...فقط هوا خودتون که خودتونم مدیرین همه رو دارین
به نظر من با ملایمت میگفیت بهتر بود تا اینکه بن کنید
دلیلشم اصا اینا که میگین نبود بچه که گول نمیزنید...اون داداشمون میگفت شما شبیه فلانی هستید که فوش میداده و برا چی با وی پی ان اومدید اصا بحث این چیزا نبود
بعد خودش تصمیم گرفت خودشم بن کرد

Kami
06-06-1390, 07:21 بعد از ظهر
برا چی با وی پی ان اومدید
استفاده از هر ip که باعث بشه هویت مشخص نشه کار درستی نیست . مثل عوض کردن شناسنامه میمونه

Amir
06-06-1390, 07:29 بعد از ظهر
مسخره چیه من شوخم:gigglesmile:اسپمم نمیدونستم ممنوع
شما به جا راهنمایی بن میکنی بعدش نوشته بود تموم شدن محرومیت:هرگز!!!!!!!!!!!!!
یه خورده بهتر جواب یا تذکر بدین بهتره...فقط هوا خودتون که خودتونم مدیرین همه رو دارین
به نظر من با ملایمت میگفیت بهتر بود تا اینکه بن کنید
دلیلشم اصا اینا که میگین نبود بچه که گول نمیزنید...اون داداشمون میگفت شما شبیه فلانی هستید که فوش میداده و برا چی با وی پی ان اومدید اصا بحث این چیزا نبود
بعد خودش تصمیم گرفت خودشم بن کرد

دوست من شما تنها یوزر اینجا نیستید وقتی یه کاربر چندتا آی دی میسازه و اسپم می کنه و شما هم میاید شبیه اون پست میدید توقع برخورد دیگه ای نداشته باشید

مثلا شما اومدید فینگلیش نوشتی , کل فروم کی فینگلیش نوشته بود؟ یا مثلا بقیه بلد نیستند فینگلیش بنویسن؟ یا یه مثال دیگه به نظرتون ما نقد بیکاریم که بیایم چندتا فروم بزنیم بعد هرکی هرجا خواست بره تاپیک بزنه؟ شما میای تو انجمن های دیگه تاپیک میزنی موتورتو بفروشی

وقتی تو ساعت اول عضویتتون انقد مشکل درست می کنید پس هر مدیری حق داره به یوزر شما شک کنه

hose!n
06-06-1390, 07:37 بعد از ظهر
استفاده از هر ip که باعث بشه هویت مشخص نشه کار درستی نیست . مثل عوض کردن شناسنامه میمونه
شرمنده ولی حرفتون تو کتم نمیره:4chsmu1:یعنی چی اخه این حرف؟؟؟تو ایرانیم ما هااا ... تو ایرنی که ر تو نت...چه ربطی داره به شناسنامه...من اگه خلافی کردم فوشی دادم بن کنن...در غیر این صورت با ای پی میخوان چیکار کنن؟؟میخوان ببندن؟؟؟ساختم ای پی کاره سختیه به نظر شما؟؟؟!!!!ای پی ببندن با یه ای پی دیگه میام
حرفت خیلی بی منطقه....

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

دوست من شما تنها یوزر اینجا نیستید وقتی یه کاربر چندتا آی دی میسازه و اسپم می کنه و شما هم میاید شبیه اون پست میدید توقع برخورد دیگه ای نداشته باشید

مثلا شما اومدید فینگلیش نوشتی , کل فروم کی فینگلیش نوشته بود؟ یا مثلا بقیه بلد نیستند فینگلیش بنویسن؟ یا یه مثال دیگه به نظرتون ما نقد بیکاریم که بیایم چندتا فروم بزنیم بعد هرکی هرجا خواست بره تاپیک بزنه؟ شما میای تو انجمن های دیگه تاپیک میزنی موتورتو بفروشی

وقتی تو ساعت اول عضویتتون انقد مشکل درست می کنید پس هر مدیری حق داره به یوزر شما شک کنه
اول که فینگیلیشو با این یوزر نوشتم نه اون اسپمم با این دادم نه اون این از این(یعنی اون یوزر مشکلی نداشت جزو تاپیکو بدجایی زدم)
دلیل اخراجم اتخاب غلط تاپیک در جایه خودش...هه هه جالبه...
همه رو با یه چشم نگاه میکنین شما؟؟؟من کی اسپم کردن جان من؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!گفتم موتور فروشی همین اپم نکردم به خدا!!!!!!!
بعد کلی گشتم من تو انجمن پیدا نکردم بهترین جاشو اونجا دیدم (از چشمم در رفته بود ندیدم)
فینگیلیشم یه بار نوشتم من حاضرم بعد گفتین ننویس گفتم چشم محترمانه گفتین بم...منم دیگه از اون به بعد ننوشتم
یعنی کل فروم شما با یه فینگلیش من خراب میشه
من 4 سال تو فرومایه مختلفم تا حالا همچین برخوردیو ندیدم به خدا...اگه اشتباه تاپیک زده میگن جایه نامناسب خودشون جابه جا میکنن طرفم یاد میگره
من خودم 2 سال مدیر فروم یکی از سایتای بزرگ بودم
حالا اصا ولش تموم شده رفت
اگه اشتباه کردم شرمنده من معضرت میخوام
اگم خواستین بگید دیگه نمیام نمیخواد بن کنین

Amir
06-06-1390, 07:56 بعد از ظهر
شرمنده ولی حرفتون تو کتم نمیره:4chsmu1:یعنی چی اخه این حرف؟؟؟تو ایرانیم ما هااا ... تو ایرنی که ر تو نت...چه ربطی داره به شناسنامه...من اگه خلافی کردم فوشی دادم بن کنن...در غیر این صورت با ای پی میخوان چیکار کنن؟؟میخوان ببندن؟؟؟ساختم ای پی کاره سختیه به نظر شما؟؟؟!!!!ای پی ببندن با یه ای پی دیگه میام
حرفت خیلی بی منطقه....

شما اشتباه منظور ****** رو گرفتید

خیلی ها تو فروم هستند که همیشه با V pn میان , خود من 90% اوقات با وی پی ان میام

من دوباره حرفهای پست قبلیمو دارم تکرار می کنم , شما تنها یوزر اینجا نیستید و ما متاسفانه اشخاصی رو داریم که میان چندتا یوزر میسازن و چون یوزرش و آی پی شون بن شده از وی پی ان استفاده می کنن که اتفاقا نوع صحبت کردن پست دادنشون با نوع پست دادن اون موقع شما خیلی شباهت داشت

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

دلیل اخراجم اتخاب غلط تاپیک در جایه خودش...هه هه جالبه...
همه رو با یه چشم نگاه میکنین شما؟؟؟من کی اسپم کردن جان من؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!گفتم موتور فروشی همین اپم نکردم به خدا!!!!!!!

چرا نمیگیری حرف منو میگم نوع پست دادنت شبیه یوزر های دیگه ای بود که چندتا اکانت دارند سر همین بن شدید

بعد کلی گشتم من تو انجمن پیدا نکردم بهترین جاشو اونجا دیدم (از چشمم در رفته بود ندیدم)

یعنی شما اون انجمن فروش رو با زیر مجموعه هاش ندیدید؟ بعد اومدید انجمن موتور سنگین؟ حتی انجمن اسپورت پایینشم ندید؟

من 4 سال تو فرومایه مختلفم تا حالا همچین برخوردیو ندیدم به خدا...اگه اشتباه تاپیک زده میگن جایه نامناسب خودشون جابه جا میکنن طرفم یاد میگره
من خودم 2 سال مدیر فروم یکی از سایتای بزرگ بودم

آخه دوست من , من تازه 5 روزه پشت مانیتور نشستم , نمی دونم 3تا پست زدم تو هرسه تاشم یه چیزو دارم میگم شما دارید بازم بحث می کنید

پست ها منتقل شدند

hose!n
06-06-1390, 10:53 بعد از ظهر
داش امیر باشه قبول دارم:retarded:

AMIR MOHAMMAD n
07-06-1390, 07:38 بعد از ظهر
پس چرا بنیدیدش؟

Amir
07-06-1390, 09:40 بعد از ظهر
پس چرا بنیدیدش؟

چون شخصیتشون رو دوباره امروز تو تاپیک آپاچی نشون دادند

Kami
08-06-1390, 03:14 بعد از ظهر
یه مشکل بزرگی که هست هرکی بیاد تو سایت از 10 تا ارسال اخر 7 تاش مربوط به همه چیز هست به جز موتور !!!
ما اخر نفهمیدیم اینجا انجمن موتور یا انجمن شاعران و نویسندگان ؟ :mad_majidonline::3ztzsjm::waiting::vardane:

Amir
08-06-1390, 03:45 بعد از ظهر
یه مشکل بزرگی که هست هرکی بیاد تو سایت از 10 تا ارسال اخر 7 تاش مربوط به همه چیز هست به جز موتور !!!
ما اخر نفهمیدیم اینجا انجمن موتور یا انجمن شاعران و نویسندگان ؟

از گوشه سمت چپش می تونید تنظیم کنید که بیشتر از 10 تا مطلب بهتون نشون بده

دسته بندی ها رو تو آخرین ارسالات منظم تر کردم

reza KTM
09-06-1390, 12:04 قبل از ظهر
میشه یه کاری کرد این تاپیک گفتگوی آزاد کمی محدود تر بشه
مثل طوری بشه که گفتگوی آزاد یا اخبار باشه یا در مورد موتور
شما همیشه میگفتید ما حاضریم 2 صفحه پست مفید داشته باشیم تا 10 صفحه چرت و پرت
به نظرم الان قسمت هجویات سایت بیشتر تو چشمه
شما فکر کن یه نفر تازه وارد و موتور سوار میاد تو سایت میزنه آخرین ارسال ها رو ببینه فقط چرندیات پیدا میکنه و همون موقع پنجره رو میبنده
یه کاری کنیم باشگاه موتور سواریمون بهتر پا بگیره اگر امکانش هست

reza KTM
09-06-1390, 12:21 قبل از ظهر
امیر بعضی سایت ها که میری وقتی یه بار سایت کامل لود میشه یه سری تصاویر تو مرورگر مثلا اپرا ذخیرهمیشه و وقتی دفعه بعد (15 دقیقه بعد) میای تو سایت دیگه اون تصویر هست و احتیاج به لود نداره
حالا نمیدونم چرا ت پرشین موتور هر وقت من رفرش میکنم سایت رو مخصوصا الان که با دایل آپ میام دوباره یه ساعت طول میده و عکس(لوگوی بالای صفحه) رود لود میکنه
بار اول خوب میاد بالا ولی دفعات بعد آدم آبستن میکنه تا سایت لود شه
خیلی وقته اینطوریه هی میخوام بگم یادم میره

nOviA
09-06-1390, 12:29 قبل از ظهر
رضا جان بحث های موتور با کمک شما و دیگر دوستان عزیز بهبود میبخشه. فکر نمیکنم محدود کردن اونجا فایده ای داشته باشه. هرکسی اگر به موتور سواری علاقه داشته باشه میتونه مثلا اخبار،تست ها و مسائل مروط به موتور رو گسترش بده.

Classified
09-06-1390, 01:59 قبل از ظهر
می دونم خیلی هم مفید نیستم، ولی وقتی می خوام یه موضوع درباره موتور بنویسم یا ... میبینم بین این همه

تاپیک اسپم گم میشه دلسرد می شم. قبلا یه تاپیک بود به اسم اسپم که واقعا خوب بود چون هر چی بود تو همونتاپیک بود ولی پاک شد به علت تمرکز

بحث ها روی موتور ولی الان ...

nOviA
09-06-1390, 02:03 قبل از ظهر
میبینم بین این همه

تاپیک اسپم گم میشه دلسرد می شم.
متوجه نمیشم. منظورتون چیه؟ تاپیکی که در مورد موتور میزنید که گم نمیشه.

Kenji
09-06-1390, 02:17 قبل از ظهر
مشکل از کش این قالب هست. قالب جدید در حال طراحی هست. اینجور مشکلات حل می شه

Classified
09-06-1390, 02:20 قبل از ظهر
منظورم از گم شدن توجه هست و جو جدی سایت، به جای اینکه کاربر توجهش به موضوع اصلی جلب بشه

به تعدادی موضوع بی محتوا سوق می خوره.

ap_peiki
09-06-1390, 05:11 قبل از ظهر
کنجی یه غالب برا سایت سراغ دارم 100 تومن ماهی 10 تومن
:image111:

Amir
09-06-1390, 11:45 قبل از ظهر
امیر بعضی سایت ها که میری وقتی یه بار سایت کامل لود میشه یه سری تصاویر تو مرورگر مثلا اپرا ذخیرهمیشه و وقتی دفعه بعد (15 دقیقه بعد) میای تو سایت دیگه اون تصویر هست و احتیاج به لود نداره
حالا نمیدونم چرا ت پرشین موتور هر وقت من رفرش میکنم سایت رو مخصوصا الان که با دایل آپ میام دوباره یه ساعت طول میده و عکس(لوگوی بالای صفحه) رود لود میکنه
بار اول خوب میاد بالا ولی دفعات بعد آدم آبستن میکنه تا سایت لود شه
خیلی وقته اینطوریه هی میخوام بگم یادم میره

کش این قالب مشکلی نداره رضا جان , حتی زمانی که بنر رو عوض کرده بودیم بخاطر اینکه کش دوستان هنوز خالی نشده بود همون بنر قبلی رو میدیدند

شما یا مرورگرتون رو عوض کنید یا همینی مه دارید رو کلا ریست کنید

موفق باشید

Amir
09-06-1390, 12:08 بعد از ظهر
سلام,

اول از همه از دوستانی که به فکر سایت هستند و برای پیشرفت باشگاه پرشین موتور دل میسوزونند تشکر می کنیم, و توضیحی که باید بدم اینه که کاربرای این سایت شما هستید و شما انتخاب می کنید که کدوم بخش فعال باشه , انجمن گفت و گوی آزاد حضورش واقعا لازمه تو سایت چون یه کاربر همش بیاد راجع به کاراتور و انجین و تایر و ... صحبت کنه بعد از یه مدتی خسته میشه و نیاز هست یه بخشی باشه واسه سرگرمی

اینو قبول دارم که نیابد بخش سرگرمی از موضوع اصلی سایت سبقت بگیره ولی اگه این موضوع پیش بیاد معنیش اینه که کاربرا علاقه داشتن به موضوعات سرگرمی دامن بزنند

ما از روز اول گفتیم که کیفیت از کمیت واسمون مهم تره و حتی شمارش پست های بخش گفت و گو آزاد رو بستیم , که تعداد پست ها فقط نشون دهنده میزان فعالیت تو سایت باشه

مشکل ما از جایی هست که متاسفانه بعضی از دوستان پرشین موتور رو جایی میبینن که فقط بیان توش جک بگن و قرار بذارن این چیز بدی نیست اما تو طولانی مدت باعث میشه سایت به سمت بی محتوایی کشیده بشه

ولی وقتی می خوام یه موضوع درباره موتور بنویسم یا ... میبینم بین این همه

تاپیک اسپم گم میشه دلسرد می شم. قبلا یه تاپیک بود به اسم اسپم که واقعا خوب بود چون هر چی بود تو همون

تاپیک بود ولی پاک شد به علت تمرکز بحث ها روی موتور ولی الان ...

دوست من اصلا اینجوری نیست

پست هایی که مطلب علمی دارند و با ارزش هستند در شبکه های اجتماعی و سایت های اشراک لینک و بزودی در توئیتر قرار می گیرند

و مثلا تاپیک هایابوسا شما حدود 870 بازدید داشته و چندتا هم کامنت , و تعداد تشکر ها هم نشون میده مطلب شما مورد توجه قرار گرفته ,ولی همه چیز هم مربوط به ما نمیشه , مثلا موتوری مثل هایابوسا چون تو ایران خیلی کم هست, هر چقدر هم که طرفدار داشته باشه نمی تونه زیاد کامنت جمع کنه چون اکثرا ما فقط عکس و فیلم از این موتور دیدیم

reza KTM
09-06-1390, 01:54 بعد از ظهر
کش این قالب مشکلی نداره رضا جان , حتی زمانی که بنر رو عوض کرده بودیم بخاطر اینکه کش دوستان هنوز خالی نشده بود همون بنر قبلی رو میدیدندشما یا مرورگرتون رو عوض کنید یا همینی مه دارید رو کلا ریست کنیدموفق باشیدمن کش رو همون موقع که بنر رو عوض کردید ریست کردم و از اون موقع اینجوری شده

Amir
09-06-1390, 01:59 بعد از ظهر
من کش رو همون موقع که بنر رو عوض کردید ریست کردم و از اون موقع اینجوری شده

خب دیگه اینجوری که خودتون میگید مشکل از سایت نیست , یا مرورگرتون رو ریست کنید یا ساده ترین راه رو انتخاب کنید پاک کنید مرورگرتون رو و دوباره نصب کنید

reza KTM
09-06-1390, 02:05 بعد از ظهر
منظور از حرف من که میگم محدود کینم اینه که کاربر nazam هم پست خوب داره هم بد
خیلی خوبه که تو گفتگوی آزاد میاد یه تاپیک باز میکنه آیا میدانید یا ... یا کاربران دیگه پست های جالب دیگه مثل جوک و sms
ولی همین کاربر پست های نمیگم بدرد نخور پست هایی که این جا جاش نیست هم مثل زخمی که نمی بینی و روی wall خدا فقط برای او مینویسم که میشنود و... میزاره که مشکل سازه
امیرم درست میگه نمیشه بدون گفتگوی آزاد کاربرا حوصلشون سر میره

Kenji
09-06-1390, 02:44 بعد از ظهر
امیر خوبیا. معلومه که این قالب چند تا اشکال داره که یکیش مشکل کشش هست!

نظر مخالفی داری در یه محفل علمی صحبت می کنیم.

Amir
09-06-1390, 03:11 بعد از ظهر
کش بیشتر مربوط به اسکریپته تا قالب مثل اسکریپ گالری

تنظمات وی بی واسه کش هم نگاه کردم اوکی بود

اگه کش خرابه واسه همه باید خراب باشه , واسه رضا بعد اینکه ctrl+f5 زده مشکل پیدا شده , اگه قالب مشکل داشته باشه نباید بعد از ریست اونم واسه یه نفر مشکل پیدا بشه

لیست مشکلات قالب فعلی

reza KTM
09-06-1390, 07:17 بعد از ظهر
من زیاد از اینایی که شما میگید سر در نمیارم ولی من همین امروز تو سایت های دیگه میرفتم میزاشتم کامل لود شه بعد هر قسمت سایت رو میرفتم دیگه تبلیغات بالای صفحه لود نمیشد
یعنی اشکال از من نیست البته بگم بعضی وقتا سایت اینطوری میشه

Salman
09-06-1390, 10:45 بعد از ظهر
آقا ما یه آگهی موتورو 2بار زدیم ولی نیومد !

Amir
09-06-1390, 10:52 بعد از ظهر

Mohammad
10-06-1390, 02:26 قبل از ظهر
وقتی از یه فایل خیلی استفاده بشه، میره توی کش isp، چون اغلب ISP ها اینترانت هم دارن، بعضی وقتا تا مدت مدیدی چیزی مثل بنر باقی می مونه، اینترنت ایران از کویت و ترکیه تامین میشه، کویت بازی زیاد در میاره، تحریم ها هم بی تاثیر نیستند، اگر تورنت ایران رو ببندن رسما تمام ISP ها ورشکستن با این قیمت ها.
در هر صورت کش مشکل سایت نیست فقط، عوامل مختلفن، مثلا شاتل درصد اینترنت offline اش از لایزر بیشتره.
یکی از نکات دیگه تنظیم هاست هست.
مورد بعدی هم عدم وجود امکان دسترسی به دامنه بدون وجود www هست.
در حال بعید نیست که بعضی تنظیمات امنیتی باعث شده باشن مرورگر نتونه کش کنه.

Amir
10-06-1390, 02:02 بعد از ظهر
مورد بعدی هم عدم وجود امکان دسترسی به دامنه بدون وجود www هست.

برای لاگین مشکل درست می کنه اگه هر دو حالت فعال باشه

ap_peiki
13-06-1390, 12:49 قبل از ظهر
صورت مسئله رو پاک کردی ؟

Amir
13-06-1390, 12:17 بعد از ظهر
صورت مسئله رو پاک کردی ؟

منظورتون اینه علی جان؟ [Only registered and activated users can see links]

جانسون
15-06-1390, 03:24 قبل از ظهر
امیر جان امکانش هست تاریخ پوستی که میی و اون بالا اسمت به ایرانی باشه من از مثلا 2011 بشه 1390... میشه تاریخو انجوری کرد؟؟ مرسی از رسیدگیت

اخخخ فک کنم تو پیشنهاد باید میدادم سوری داااش

Amir
15-06-1390, 08:40 قبل از ظهر
امیر جان امکانش هست تاریخ پوستی که میی و اون بالا اسمت به ایرانی باشه من از مثلا 2011 بشه 1390... میشه تاریخو انجوری کرد؟؟ مرسی از رسیدگیت

اخخخ فک کنم تو پیشنهاد باید میدادم سوری داااش

امکانش نیست چون تو سیستم سایت مشکل درست می کنه !

AMIR MOHAMMAD n
18-06-1390, 01:01 بعد از ظهر
چرا اون جدولی که آخرین ارسالها رو نشون میده و اون پایین میاد، دیگه برای من آپدیت نمیشه؟
--------------------
توی قسمت نقل قولها نشون میده که یکی متن منو نقل قول کرده ولی هیچ موضوعی نداره.یعنی چه؟

Amir
18-06-1390, 01:14 بعد از ظهر
چرا اون جدولی که آخرین ارسالها رو نشون میده و اون پایین میاد، دیگه برای من آپدیت نمیشه؟

باکس پایین مشکلی نداره , خودم تمام تاپیک هارو از اونجا می بینم

روی آخرین ارسالات کلیک کنید تو همون باکس آپدیت میشه یا بعد از 60 ثانیه اتوماتیک آپدیت میشه

توی قسمت نقل قولها نشون میده که یکی متن منو نقل قول کرده ولی هیچ موضوعی نداره.یعنی چه؟

وارد [Only registered and activated users can see links] بشید آخرین تاپیک , آخرین نقل و قول از پست شما تو این صفحه هست

AMIR MOHAMMAD n
18-06-1390, 01:24 بعد از ظهر
وارد [Only registered and activated users can see links] بشید آخرین تاپیک , آخرین نقل و قول از پست شما تو این صفحه هست

یکی از نقل قولهایی که از من شده بدون موضوع هست.در ضمن نمیشه روش کلیک کرد.چیکارش کنم؟

شفیع
18-06-1390, 01:25 بعد از ظهر
امکانش هست این تب فیس بوک، تویتر و rss بیاد سمت چپ یا حذف شه ؟
خیلی مزاحمه ! و کاربرد چندانی نداره، فقط دست و پا گیره

اینم یه نمونه مزاحمت

Amir
18-06-1390, 05:47 بعد از ظهر
یکی از نقل قولهایی که از من شده بدون موضوع هست.در ضمن نمیشه روش کلیک کرد.چیکارش کنم؟

موضوع یا پست یا قسمت نقل و قول حذف شده

امکانش هست این تب فیس بوک، تویتر و rss بیاد سمت چپ یا حذف شه ؟
خیلی مزاحمه ! و کاربرد چندانی نداره، فقط دست و پا گیره

اینم یه نمونه مزاحمت

یه بار دیگه چک کنید باید درست باشه الان ! ممنون بخاطر اطلاع رسانیتون

سمت چپ نمیشه بردش اما میارمش پایین

شفیع
18-06-1390, 08:14 بعد از ظهر
ممنون، حل شد !
ولی خوب به نظرم در کل فقط واسه قشنگیه، کاربرد چندانی نداره،
حداقلش بیارش پایین پایین که هی حواس آدمو پرت نکنه !

Alireza
18-06-1390, 10:37 بعد از ظهر
کاربرد زیادی داره شفیع جان ادرس پیجمون تو فیسبوکه خیلی ها از طریق فیس بوک اینجارو پیدا کردن

شفیع
18-06-1390, 11:26 بعد از ظهر
یه سئوال،
آیا امکانش هست قالب سایت طوری باشه که توسط خود بازدید کننده قابل تغییر باشه ؟
مشل مثلا محیط ایمیل یاهو و مایکروسافت
یعنی هر رنگ و طرحی که می خواد انتخاب کنه، جالب می شه.
امکانش هست ؟

Alireza
18-06-1390, 11:33 بعد از ظهر
خیر شفیع جان
ولی قالب جدید و یه سری چیزای دیگش به زودی بالا میاد

reza KTM
23-06-1390, 01:59 بعد از ظهر
من تو این قالب میام تو سایت و آخرین ارسال ها رو میبینم بعد یه ربع دیگم که میام ببینم بازم اون تاپیک هایی رو که دیدم با حروف بلد هست و نشون نمیده که من قبلا دیدم

Classified
23-06-1390, 04:10 بعد از ظهر
ببخشید موتور سوار و عضو رسمی باشگاه تفاوتشون چیه؟!!

Kami
23-06-1390, 04:13 بعد از ظهر
ببخشید موتور سوار و عضو رسمی باشگاه تفاوتشون چیه؟!!
عضور رسمی به جاهای دیگه سایت دسترسی دارن که عضو عادی ندارن
و یه سری امکانات دیگر ...

Classified
23-06-1390, 04:42 بعد از ظهر
اونوقت چطور میشه عضو رسمی شد؟!!!

Kami
23-06-1390, 04:46 بعد از ظهر
تایید صلاحیت توسط مدیران و اعضای رسمی باشگاه
فعالیت در سایت . و اینم بگم افرادی که در سایت های دیگر فعالیت میکنن شانس کمتری نسبت به افرادی که فقط در این سایت فعالیت میکنند دارند

شفیع
23-06-1390, 07:03 بعد از ظهر

افرادی که عین یه پسر خوب، میان وارد بحث می شن، با ادب هستن، حرمت ها رو رعایت می کنن، مطالب تخصصی می نویسن، سئوال می کنن، فعالیتشون زیاده، ...
با رعایت نکات بالا هر کسی می تونه عضو رسمی شه.

Kenji
23-06-1390, 10:34 بعد از ظهر
اونوقت چطور میشه عضو رسمی شد؟!!! دقیقا زیبایی قضیه اینه که هر کس از مدیران و اعضای رسمی یک رای داره و می تونه طبق نظر خودش به یک نفر رای بده

nightwolf_suzuki
24-06-1390, 07:58 قبل از ظهر
سلام
دوستان بازدید و فعالیت سایت بسیار پایینه
من توی فروم های دیگه هم عضو هستم بازدیدشون خیلی بالاتر از اینجاست
مثلا من تو یه فروم موسیقی سنتی عضو هستم
با اینکه عضو رسمیشون هستم ولی هر هفته برای ایمیل میاد و 10مطلب برگزیده فروم توی اون هفته رو برام میل میکنه و انتهاش میگه برای بازدید تشریف بیارید....
شما هم(مدیران سایت) باید از این کارها کنید... یه وب مستر خوب باید هر سه روز یه بار به تمام اعضا ایمیل بده...
از طرفی این سایت چندین مدیر داره
برای اینکه کاراتون راحتتر بشه مدیر هر بخش مطالب بخش خودشو به اعضا ایمیل کنه... اینطوری تعداد ایمیل ها زیاد میشه بازدید هم بالا میره...
از طرف دیگه مدیران برای همه اعضا حد اقل هر چند روز یه بار پیام خصوصی بفرستند و قوانین و تغییرات سایت به اعضا اعلام کنن...
فعلا همین نظرات رو گذاشتم... مدیران و کاربران عزیز اگر نظراتم خوب بود باز هم نظر دارم امر کنید تا خدمتتون عرض کنم
یا حیدر کربلا...

Alireza
24-06-1390, 10:25 قبل از ظهر
شما بازدید اینجارو از کجا میدونی پایینه؟
امار بازدید اینجا روزانه حدود 12 هزار تا 16 هزار در روزه و تعداد افراد انلاین همزمان حدود 70 نفره
بیشترین افرادی که همزمان وارد سایت بودن1000 نفر بوده