PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نگاهی به suzuki rm-z250

Amir
13-01-1389, 06:57 بعد از ظهر
مدتها بود که سایت های تحلیلی موتور سیکلت در انتظار رونمایی محصول جدیدی در دسته بندی موتوکراس از سوزوکی بودند , که سوزوکی این انتظار را با انتشار rm-z250 جواب داد.

حتی قبل از انتشار rm-z250 تحلیلگران خبر از مقبول بودن این مدل داده بودند.

راجع به بدنه ی این مدل می توان گفت تمامی اجزا ی نسبت به z450 تغییر یافته اند. در نگاه کلی z250 موتوری همه چیز تمام است و این را می تون با استناد به کنترل خوبش ثابت کرد.
Z250 آنقدر در راحتی و کنترل پیشرفت کرده است که رانندگان سایت motorcyclists بیان کرده اند تا بحال مدلی شبیه به این سوار نشده بودند.

Z250 همراه با انجینی قوی و گیربکس نرم خود به طور کلی خود را با سایر مدل های موتوکراس متمایز می سازد و تنها مشکلی که از z250 گرفت میزان سوخت آن است که مسئله ای بسیار مهم است و به راحتی نمی توان از کنارش گذشت.

در کل باید گفت توضیحات چندان تخصصی ای راجع به z250 داده نشده است , فقط در همین میزان که سواریش چگونه است و یکسری توضیحات دیگر که می توانید به عکس زیر مراجعه کنید

[Only registered and activated users can see links]

-------------------------------------------------------------

ترجمه فارسی از پورتال 619 . کام

Alireza
18-01-1389, 10:34 قبل از ظهر
واقعا عالیه از همه نظر

airwolf
02-02-1389, 04:18 بعد از ظهر
rm گمونم 2 زمانه باشه؟

Alireza
02-02-1389, 04:28 بعد از ظهر
نه 4 زمانس

Red Hat
02-02-1389, 05:32 بعد از ظهر
rm گمونم 2 زمانه باشه؟

درسته سوزوکی RM دو زمانه هست ولی این تاپیک در مورد rm-z هست برای همین علیرضا فکر کرد که منظور شما rm-z هست که گفت 4 زمانه هست.

Alireza
02-02-1389, 09:39 بعد از ظهر
ممنون حمید درسته من فکر کردم ار ام زد رو میگین

Amir_kh
12-03-1390, 05:25 بعد از ظهر
رفقا قیمتش ؟؟؟؟

MOHAMMAD_VIOLIN
23-12-1390, 05:21 بعد از ظهر
من 2007 rmz دارم واقعا ازش راضیم - فوق العاده اس !

02109002
23-12-1390, 05:26 بعد از ظهر
مححمد جان میشه مبحث رو باز تر کنی در مورد این موتور

بیشتر از خصوصیاتش بگو ، نقاط قوت این موتور و همچنین اگر ضعف هایی داره اونا رو هم مطرح کن

mohsen46
23-12-1390, 05:38 بعد از ظهر
هزینه های نگهداریش جطوره؟

MOHAMMAD_VIOLIN
23-12-1390, 08:00 بعد از ظهر
بهتره با crf مقایسه کنم
crf قیافه ملخی تری داره کشیده و بلندتره-از قیافش خیلی خوشم میاد - من دوست دارم kawasaki klx بگیرم چون از بچگی عاشقش بودم- اما اون موقع که میخواستم بخرم کاواساکی تمیز دم دست نبود-

من 1 سال crf 2008 دو اگزوز داشتم فوق العاده نو بود در حد خشک- اما این crf به دل من نچسبید به 2 علت :

کلا سخت روشن میشه چندین هندل بزنی روشن شه ...
البته فکر نکنید موتورم مشکل داشت :s (9):- این مشکل همه crf هاست- و علتش سیستم منحصر به فرد میل سوپاپ هنداست(اگه اشتباه نکنم تک میل سوپاپه) که این مضیتش اینه که خرجش پایینتره - اما هندا سخت روشن میشه(دوستان دقت کنن نسبتی عرض میکنما !!!)
(الان یه عشق crf میاد تکذیب میکنه میگه نخیر !! crf هندل هم نزنی روشن میشه !!:24: ) من به نسبت سوزوکی و کاواساکی مقایسه کردم.

اما سوزوکی خیلی راحت روشن میشه( که تو آفرود های گروهی مساله ی مهمیه واسه من که زیاد خاموشش میکنم خنک شه)

کنترل RMZ موقع پرش- فرود - موج - زمین تا آسمون راحت تر از crf هستش- نرمی خاصی تو سوزوکی هست که با خشکی و خشنی crf متفاوته .

من 2 ساله دارمش-جز لاستیگ و روغن هیچ خرجی نداشته - صداش هم هنوز غرش قدیم رو داره !

منتها باید این مساله رو هم د نظر داشت که چطور از موتور استفاده کنی- من فوق العاده به موتورم میرسم - نمیزارم بیش از یک ربع روشن بمونه(تو آفرود ها تخت نمیکنم) البته به جاش هم میترکونم...
یا در سفر های آفرود موقع مسیر برگشت کاملا خاموش میام ! در صورتی که دوستای من با همین crf روشن میان همین باعث شده خرج دستشون بیوفته و دلیل نمیشه که crf بدتره-بستگی به خرکی استفاده کردن داره(درست استفاده نکردن)

سوزوکی اگر هم خرج برداره لوازمش گرون نیست و در حد بقیه اس.
فوق العاده از سوزوکی راضیم- بدی سوزوکی اینه که افت قیمتش زیاده چون کلا مردم ایران اکثرا عاشق هندا هستن ! (60%) طرفدار کم داره سخت تر از crf فروش میره

7thRING
24-12-1390, 08:54 قبل از ظهر
عالی و کامل.
منتها قیمتشو نگفتی؟؟

---------- Post added at 08:54 AM ---------- Previous post was at 08:53 AM ----------

جند اسبه؟؟

MOHAMMAD_VIOLIN
24-12-1390, 12:31 بعد از ظهر
قيمت 2012 كراس هاي ژاپنيكاواساكي/هندا/سوزوكي/ياماها هيچ فرقي با هم نداره _نهايتا با تفاوت 10 تا 20 دلار به ترتيب :ياماها_هندا_كاواساكي_سوزوك ياما كراس ktm خيلي گرون تر از بقيه اس_اما وقتي بحث دست دوم مياد وسط تو ايران يه crf 2006 از rmz 2006 كه در سطح هم باشن حدود 300هزار تومان ارزون تره_من سوزوكي 2007 ام رو سال 2011 خريدم 6/100 چون در حد خشك بوداما همون موقع 5 تومني هم تو بازار بود_

reza kx
15-01-1391, 09:23 قبل از ظهر
بهتره با crf مقایسه کنم

crf قیافه ملخی تری داره کشیده و بلندتره-از قیافش خیلی خوشم میاد - من دوست دارم kawasaki klx بگیرم چون از بچگی عاشقش بودم- اما اون موقع که میخواستم بخرم کاواساکی تمیز دم دست نبود-

من 1 سال crf 2008 دو اگزوز داشتم فوق العاده نو بود در حد خشک- اما این crf به دل من نچسبید به 2 علت :

کلا سخت روشن میشه چندین هندل بزنی روشن شه ...
البته فکر نکنید موتورم مشکل داشت :s (9):- این مشکل همه crf هاست- و علتش سیستم منحصر به فرد میل سوپاپ هنداست(اگه اشتباه نکنم تک میل سوپاپه) که این مضیتش اینه که خرجش پایینتره - اما هندا سخت روشن میشه(دوستان دقت کنن نسبتی عرض میکنما !!!)
(الان یه عشق crf میاد تکذیب میکنه میگه نخیر !! crf هندل هم نزنی روشن میشه !!:24: ) من به نسبت سوزوکی و کاواساکی مقایسه کردم.

اما سوزوکی خیلی راحت روشن میشه( که تو آفرود های گروهی مساله ی مهمیه واسه من که زیاد خاموشش میکنم خنک شه)

کنترل RMZ موقع پرش- فرود - موج - زمین تا آسمون راحت تر از crf هستش- نرمی خاصی تو سوزوکی هست که با خشکی و خشنی crf متفاوته .

من 2 ساله دارمش-جز لاستیگ و روغن هیچ خرجی نداشته - صداش هم هنوز غرش قدیم رو داره !

منتها باید این مساله رو هم د نظر داشت که چطور از موتور استفاده کنی- من فوق العاده به موتورم میرسم - نمیزارم بیش از یک ربع روشن بمونه(تو آفرود ها تخت نمیکنم) البته به جاش هم میترکونم...
یا در سفر های آفرود موقع مسیر برگشت کاملا خاموش میام ! در صورتی که دوستای من با همین crf روشن میان همین باعث شده خرج دستشون بیوفته و دلیل نمیشه که crf بدتره-بستگی به خرکی استفاده کردن داره(درست استفاده نکردن)

سوزوکی اگر هم خرج برداره لوازمش گرون نیست و در حد بقیه اس.
فوق العاده از سوزوکی راضیم- بدی سوزوکی اینه که افت قیمتش زیاده چون کلا مردم ایران اکثرا عاشق هندا هستن ! (60%) طرفدار کم داره سخت تر از crf فروش میره

با سلام به نظر من کاوازاکی kx250 خیلی بهتر از سوزوکی و هوندا است از همه لحاظ.

mohsen46
15-01-1391, 09:59 قبل از ظهر
خب چرا یه توضیحی میدی البته تو تاپیک مقایسه موتور ها

samyr
02-03-1391, 11:47 بعد از ظهر
واقعا ابن موتور عالیه . . .

02109002
02-03-1391, 11:51 بعد از ظهر
واقعا ابن موتور عالیه . . .
دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی به شما :khosh:

کمی بیشتر از این موتور بگین ، از محاسن و همچنین اگر معایبی داره بگین

با تشکر