PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما ؟ کدوم برای من خوبه

amirmot
11-03-1391, 01:53 بعد از ظهر
سلام به همه بچه ها
من میخوام یه موتور بخرم که با قدم بخونه
قدم 150 هسته
و یه موتور خوب به من معرفی کنین

قول میدم ان اخرین تاپیک کم باشه
شما چی مگید ؟

ARSH
11-03-1391, 02:01 بعد از ظهر
طرح ویو

Ali
11-03-1391, 02:05 بعد از ظهر
بله طرح ویو خوبه چون موتور مینی هم میشه ولی اونا دردسر دارن بدرد شما نمیخورن

Babak
11-03-1391, 02:07 بعد از ظهر
سی جی

Alireza Eteraz‏
11-03-1391, 02:08 بعد از ظهر
سلام به همه بچه ها
من میخوام یه موتور بخرم که با قدم بخونه
قدم 150 هسته
و یه موتور خوب به من معرفی کنین

قول میدم ان اخرین تاپیک کم باشه
شما چی مگید ؟

میتونی ازاین طرح ویوا(گالکسی.کویر یا...)بگیری چون بین کنسل وفرمون موتوریه فضای خالی هستش هروقت خاصی ترمزکنی بری اونجا وایسی
یااگه خیلی پاهات کوتاست که به دنده هم نمیرسه ازاین موتورسی سی پایینای کوچیک بگیری

M@hy@r
11-03-1391, 02:28 بعد از ظهر
طرح ویو مناسب ترین گزینه هست برای شروع
بعدش 70 سی سی و سی جی
ولی بهترین گزینه طرح ویو هست. کم مصرف ، کم صدا بی کلاچ (در نتیجه رانندگی آسون تر)

.:ALIREZA NADERI:.
11-03-1391, 02:39 بعد از ظهر
طرح ویو مناسب ترین گزینه هست برای شروع
بعدش 70 سی سی و سی جی
ولی بهترین گزینه طرح ویو هست. کم مصرف ، کم صدا بی کلاچ (در نتیجه رانندگی آسون تر)
مهیار جان حالت خوبه اول طرح ویو بخره بعد بره 70 بخره ؟!

داداش گلم اگر موتور سواری بلد نیستی 20 دقیقه با یه موتور گازی مثل بروا از یکی جور کن 10 دقیقه با اسکوتر مثل هوندا دیو و 1 روز با ویو و کاب و طرح ویو بقیش هم هر چی عشقت کشید بخر هستن کسایی که اصلا چیزی به اسم قد ندارن ولی سوار بهترین موتور ها هستن
قد اصلا مهم نیست درسته تاثیر بسزایی داره منتها باید مهارت داشته باشی
برای مثال هستن کسایی که قدشون زیاد بلند نیست متوسط هستن مگلی هیوسانگ ... دارن !
یا من مگه قدم چقدره ؟! درسته با توجه به سنم خوبه ولی الان پشت ویو میشینم پاهام درد میگیره !
بستگی به پولت داره

Alireza Eteraz‏
11-03-1391, 05:34 بعد از ظهر

داداش گلم اگر موتور سواری بلد نیستی 20 دقیقه با یه موتور گازی مثل بروا از یکی جور کن 10 دقیقه با اسکوتر مثل هوندا دیو و 1 روز با ویو و کاب و طرح ویو بقیش هم هر چی عشقت کشید بخر هستن کسایی که اصلا چیزی به اسم قد ندارن ولی سوار بهترین موتور ها هستن
قد اصلا مهم نیست درسته تاثیر بسزایی داره منتها باید مهارت داشته باشی
برای مثال هستن کسایی که قدشون زیاد بلند نیست متوسط هستن مگلی هیوسانگ ... دارن !
یا من مگه قدم چقدره ؟! درسته با توجه به سنم خوبه ولی الان پشت ویو میشینم پاهام درد میگیره !
بستگی به پولت داره
قسمت دوم صحبتت رو قبول ندارم که قداصلا مهم نیست!!!!!!!:bighug:
خودم 4سال پیش که سنم پایین بودو قدم167 بودیه پولسار داشتم موقع ایستادن مکافاتی داشتم بایدک و ن مبارکو تابقل صندلی بکشم پایین تانوک انگشت پام ازیه سمت برسه به زمین تازه هران احتمال افتادن بودش چون نوک انگشت که نمیتونه یه موتورو نگه داره تازه اگر ازسمت مخالف یه لنگربخوره افتادی.شک نکن
حالا این داداشمون150فکرشوکن چیه!!!البته من الان183هستما

عابدی
11-03-1391, 08:24 بعد از ظهر
اقا قد اصلا مم نیست.ما یه رفیق داریم همون حدودای 150 هست.ktm منو سوار میشه عین خیالشم نیست.من خودم 184 هستم ولی پاهام به زور به زمین میرسه.اداداش گر موتور سواری بلدی هر چی دوست داری بخر.اگر تازه واردی بزن تو خطاین تریل کوچیکا ببین دنیا چه رنگه.

Sination
11-03-1391, 08:53 بعد از ظهر
شما اول بگو چقدر میخوایی هزینه کنی ؟

M@hy@r
11-03-1391, 09:04 بعد از ظهر

علیرضا جان منظور منو خوب نگرفتی ، یا بهتره بگم من منظورمو خوب نرسوندم ببخشید
منظورم از بعد این نبود که موتور بعدی رو 70 برداره ، منظورم این بود اولین انتخاب کاب باشه انتخاب بعدی 70 و سی جی که سبک تره
منظورم از (( بعد )) زمان نبود انتخاب بود

ولی با یه چیز مخالفم : این ترتیبی که گفته که باید از واسه هیوسانگ خریدن به ترتیب دوچرخه ، براوو ، اسکوتر ، ویو ، 70 ، 125 ، 150 و... تست کنه با برسه 250 !!!:3ztzsjm:

به نظر من 150 قد کمی نیست ، من کوچکتر هم که بودم پشت موتور راحت میشستم ، ترتیب هم مهم نیست
منم روز اول 12-13 سالم بود طرح ویو روان خریدم ، فرداش سی جی خریدم طرح ویو رو دیگه نگاهم نکردم تا فروختم :4chsmu1:

خلاصه ی کلام رو بگم : اگه موتورسواری بلد نیستی ویو بخر
اگه بلدی یا بعدا که یاد گرفتی سی جی
ولی موتورایی مثل پالس و آپاچی نخر. چون به شدت شمارو توی ترافیک اذیت میکنه

amirmot
14-03-1391, 09:53 بعد از ظهر
بچه ها نظرتون درباره دایچی 135 چیه:17:

ali_r
14-10-1392, 01:14 بعد از ظهر
قفل....