PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2013 Honda CRF250L

Ali
11-03-1391, 11:56 قبل از ظهر
انجین:تک سیلندر_چهار زمانه_مایع خنک_چهار سوپاپ DOHC

حجم:249.4cc

نسبت تراکم:10.7 به 1

قدرت:22.8 اسب بخار در 8500rpm

گشتاور:22 نیوتن.متر در 7000rpm

مصرف سوخت:32.1km/L

ظرفیت مخزن روغن:1.8 لیتر

سوخت رسانی:انژکتور 36mm PGM-FI

جعبه دنده:6 سرعته

تعلیق جلو:دو شاخ معکوس 43mm

تعلیق عقب:کمک فنر مرکزی قابل تنظیم

ترمز جلو:تک دیسک 256mm دو پیستونه

ترمز عقب:تک دیسک 220mm تک پیستونه

طول:2195mm

عرض:815mm

ارتفاع:1195mm

فاصله ی دو محور:1445mm

ارتفاع صندلی:875mm

ظرفیت مخزن سوخت:7.7 لیتر

وزن:144 کیلوگرم

قیمت:4,499​ دلار

[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
11-03-1391, 12:00 بعد از ظهر
اینجاست که میفهمید ktm چه هیولاییه!
چقدر ضعیفه!وزنش زیاده!زشته!
قدیمیاش بهتره/

Ali
11-03-1391, 12:06 بعد از ظهر
قدیمیاش بهتره/موافقم کیا جان واقعا ktm توی این سبک رقیب نداره

gilanian_1000
11-03-1391, 12:09 بعد از ظهر
واسه خیابون قشنگه ولی فک نکنم تو آفرود به پای wrfبرسه...

MOHAMMAD_VIOLIN
11-03-1391, 12:11 بعد از ظهر
قدیمیاش بهتره/
کیا جان این موتور سیستم موتوریش با اون نمونه ktm ها فرق داره.ktm برای اندورو هاش از همون سیستم موتوریه کراس هاش استفاده میکنه.چون موتور های کراس 250 بین 35 الی 40 اسب بخار قدرت دارند و بسیار پر قدرت اما پر استحلاک تر هستند. و به عبارتی ساعتی هستند. اگه بخوای اندورو های ktm رو با محصولات هندا مقایسه کنی اید با crf-x مقایسه کنید که 250 هاش از حدود 30 اسب بخار قدرت داره.

HONDA CRF-X

Crf-l در این زیر گروه نیست چون ktm در این سبک اصلا هیچ نمونه ای نداره که بخواد با این محصول مقایسه بشه.این یک تریل کم استطحلاکه برای استفاده بلند مدته.

کیفیت و عمر CRF-L قابل قیاس با اندورو های ساعتی KTM با موتور خونه های کراسش نیست. نباید فقط به اعداد و ارقام حساسیت نشون داد.

موافقم کیا جان واقعا ktm توی این سبک رقیب نداره
علی جان ! kTM اصلا تو این سبک محصولی ارایه نداده ! اونایی که شما دیدی شبیهشه و تو کلاسه اندورو هست رو باید با CRF-X مقایسه کنی

Ali
11-03-1391, 12:12 بعد از ظهر
واسه خیابون قشنگه ولی فک نکنم تو آفرود به پای wrfبرسه... درسته بیشتر میخوره مناسب شهر باشه تا افرود

nopo
11-03-1391, 12:27 بعد از ظهر
علي جان مصرفش رو چقدر نوشته بودي؟:11:

MOHAMMAD_VIOLIN
11-03-1391, 12:33 بعد از ظهر
علي جان مصرفش رو چقدر نوشته بودي؟:11:

با یک لیتر 32 کیلومتر طی میکنه دیگه داداش !
تقریبا میشه صدی 3

NANO
13-05-1391, 06:40 بعد از ظهر
این یه تریل کم استحلاکه با ktm و امثالهم مقایسش نکنید. از لحاظ زیبایی هم سلایق متفاوته دیگه!!! همه که نمی تونن ktm دوست داشته باشن.

vahidshah
13-05-1391, 10:44 بعد از ظهر
البته کا تی ام هم یه نمونه در این سبک داره .که یکم بازارش با این فرق داره این بیشتر افرودر با اولویت شهری و استحلاک کمه اون کا تی ام که 340 هم هست و قدرتشم دور بره همین ال.با ارتفاع یه ذره کمتر نسبت به افرودی های دیگش بیشتر هدف استحلاک کم و افرودهای طبیعی و کوه دشته اگه سرچ کنین یا تو سایت توتال موتور و سال2012 باید باشه

vahidshah
13-05-1391, 10:55 بعد از ظهر

MOHAMMAD_VIOLIN
14-05-1391, 01:03 قبل از ظهر
لبته کا تی ام هم یه نمونه در این سبک داره .که یکم بازارش با این فرق داره این بیشتر افرودر با اولویت شهری و استحلاک کمه اون کا تی ام که 340 هم هست و قدرتشم دور بره همین ال.با ارتفاع یه ذره کمتر نسبت به افرودی های دیگش بیشتر هدف استحلاک کم و افرودهای طبیعی و کوه دشته اگه سرچ کنین یا تو سایت توتال موتور و سال2012 باید باشه

این نمونه ktm هم استفاده 100% آفرودی داره و در سبک free Ride های ktm دسته بندی شده .هیچ استفاده شهری ازین سبک نمیشه .
نکته مهم اینکه free ride های ktm موتور های تک سرنشین هستن و استفاده های خاص دارن .از لحاظ سیستم انجین هم تفاوتی با اندورو های دیگش ندارن.

vahidshah
14-05-1391, 09:06 قبل از ظهر
اره فری راید هست. ایشالا تاپیک کا تی ام نشه .اما وجه اشتراکش با سی ار اف ال تو استحلاک کم هست. و انجین 350 این موتور برعکس کراس ها که واسه بیشترین قدرت هست توشون استحلاک کم هم در نظر بوده.و با350 بودن قدرتش 23 اسب بخاره و کم مصرفت هم شده یکم

NANO
20-05-1391, 01:19 بعد از ظهر
20215
من بااین مدل تیون شده اش بیشتر حال میکنم

ali_r
27-05-1391, 03:37 بعد از ظهر
20215
من بااین مدل تیون شده اش بیشتر حال میکنم

الان این موتور قیمتش چنده؟؟؟صفر یا کارکرده؟؟؟
این جور موتورا کدوم شهر بیشترن؟؟؟
ممنونم

perspolis14
27-05-1391, 11:46 بعد از ظهر
ولی من واقعا عاشق این موتور هستم واقعا تیپ دلربایی داره و از انجینش مشخصه قدرت بالایی داره...:thanks:

ali_r
12-06-1391, 12:08 بعد از ظهر
این موتورا تو ایران وجود داره؟؟
قیمتش جه جوریاست؟؟
مدارک دارن؟؟

ali_r
31-01-1392, 08:24 بعد از ظهر

stoncold
03-02-1392, 10:31 بعد از ظهر
همین الان این مدلو قیمت کردم پلاک ملی مدارک تکمیل 48 میل ناقابل فر خوردم رفت پی کارش

Erfan Ts
04-02-1392, 07:38 بعد از ظهر
آخرش نفهمیدیم این موتور تو ایران بی مدرک یا با مدرکش وجود داره یا نه :hanghead::297::297:

ali_r
04-02-1392, 08:13 بعد از ظهر
آخرش نفهمیدیم این موتور تو ایران بی مدرک یا با مدرکش وجود داره یا نه :hanghead::297::297:

چرا نیستش خب دوستمون گفتن با مدارکش 48 تومنه
بیمدارکش هم مدل بالاش 20 ت آب میخوره

shahriar95
15-08-1392, 01:42 بعد از ظهر
فیلم تاپ اسپید این موتور رو دیدم 132 کیلومتر.

Babak
17-09-1392, 02:36 قبل از ظهر
انجین این موتور دقیقا انجین موتوره cbr250 است و کاملا موتور شهری ولی شاسی بلنده مثله سانتافه شاسی بلنده ولی اصلا به درده آفرود نمی خوره فکر می کنم مقایسه این موتور با klx250 منطقی تر باشه

Sent from my ST26i using Tapatalk

مسعود پژوم
03-10-1392, 12:40 بعد از ظهر
34917crf 250

ali_r
19-12-1392, 11:07 قبل از ظهر

مسعود پژوم
19-12-1392, 11:25 قبل از ظهر
سلام
من این موتورو دارم الان 5 ماهه فقط یک کلمه میتونم در رابطه باهاش بگم
عالیه اما خیلی سنگینه!!!!

ali_r
19-12-1392, 11:53 قبل از ظهر
از نظر زیبایی من نمره رو به کاوازاکی میدم

milad 250
19-12-1392, 11:06 بعد از ظهر
این موتور کمک عقبش مثل کراس گازی هست یا نه؟

mehranx
23-12-1392, 12:49 قبل از ظهر
دوستان این موتور در مقابل xl250rچه طوره؟از نظر استحکام و استهلاک می گم

mata
23-12-1392, 11:13 قبل از ظهر
یه مدلش هست الان با پلاک مغازه ها میفروشن 26تومن سی ار اف250. اون چجوره؟

MOHAM2AD
23-12-1392, 06:06 بعد از ظهر
یه مدلش هست الان با پلاک مغازه ها میفروشن 26تومن سی ار اف250. اون چجوره؟
منم اونو دیدم دقیقا همینه نمیدونم چرا دوستان قیمتای فضایی میدن!
این موتور پلاکش رو همون 25 تومنه!
بی پلاکشم نمیدونم!

stoncold
23-12-1392, 07:21 بعد از ظهر
منم اونو دیدم دقیقا همینه نمیدونم چرا دوستان قیمتای فضایی میدن!
این موتور پلاکش رو همون 25 تومنه!
بی پلاکشم نمیدونم!
اقا ال داریمو ایکس
ال تایوانیه قدرتش بیستو پنجه ولی ایکس ژاپنه قدرتش دقیق نمیدونم ولی بالایه 33

milad 250
23-12-1392, 09:54 بعد از ظهر
شما موطمئن هستین که ال تایوانی هست و مدرکی برا اثباتش دارین؟
در ضمن اون قیمت فضایی برای 2 سال پیش هست که تازه تولید و وارد ایران شده بود.

mata
23-12-1392, 10:10 بعد از ظهر
الان موضوع این بحث و این تایپیک سی ار اف 250 ال هست

stoncold
23-12-1392, 10:17 بعد از ظهر
شما موطمئن هستین که ال تایوانی هست و مدرکی برا اثباتش دارین؟
در ضمن اون قیمت فضایی برای 2 سال پیش هست که تازه تولید و وارد ایران شده بود.
:wall3:
اقا چه اصراری داری باور نکن خب

milad 250
23-12-1392, 10:22 بعد از ظهر
اصراری نیست دوست عزیز فقط خواستم بدونم .
:au:
این موتور و اقای مسعود پژوم دارن در مورد ژاپنی یا تایوانی بودنش میتونن برامون اطلاع دقیق بدن.

crf
24-12-1392, 09:43 قبل از ظهر
اینم گمرک تهران[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

فروشنده هم میگفت اینا واسه ژاپن نیست فروشنده هم میگفت تایوانیه
اینم که میگن 2013-2014گفت اصلا این موتور به سال میلادی نیس اون دوتایی که داشت رو تنش 92 خورده بود

MRasool
24-12-1392, 01:18 بعد از ظهر
عکس بجنورد . چندماه پیش . قیمت 25 م . مدل 2013 . مدارک کامل و پلاک ملی
این موتور سی آر اف ال میباشند که کلا انجین کلاس سی بی آر داره و بطور کلی با سی آر اف ایکس متفاوته فقط تو شاسی و فلاپ ها به هم شباهت دارن .
38164

مسعود پژوم
24-12-1392, 01:33 بعد از ظهر
سلام
بنده این موتورو دارم و خیلی راضیم همه جا باهاش رفتم تنها عیبش اینه که یه کم سنگینه
اما دوست داشتنی هست
خدمت دوستان عرض کنم که ال موتوری کاملا شهری هست و راحت من با cbr بیرون میرم دست راستم درد میگیره ولی با این اصلا
این موتورو شرکت هیلدا وارد ایران کرده حتی تو سندش نوشته نوع خودرو : هیلدا سیستم هوندا
این موتور اصلا ربطی به ژاپن نداره دسته که هوندا برندی ژاپنی هست ولی هوندا و کاوازاکی خیلی از مدلهاش تو هند مونتاژمیشه
مثلا برند اپل یک برند آمریکای هست ولی تویه چین تولید میشه گوشیهاش
یا هر برند دیگه ای الان دهکده جهانی شده دنیا ما تو ایران درگیره این ژاپن شدیم ولی خود شرکتهای مادر بیشتر تکنولوژی اختراعه میکنند و مونتاژ تو کشورهای دیگه
به هر حال موتوره باحالی هست قیمت دقیقش 25 میلیون است ولی اگه کلشو نقدی بخوای بدی و اصلا انعام و بیمه هم نخوای شاید 23 هم بشه خرید این موتور با سی بی ار یک قیمته
سواری خوب و نرم ولی به نظر من یه کم سنگینه کمی حجم باکش کمه شک نکنید اگه میخواهید خرج موتور نکنید و دست و بالت تمیز باشه و همه جا باهاش بری علیه

- - - Updated - - -

38165

stoncold
24-12-1392, 02:56 بعد از ظهر
من که بخوام اینو بخرم یه انجین طلا پلاک ملی صفر میخرم که تا یکشو دو کنم این گم بشه پشت سرم

مسعود پژوم
24-12-1392, 05:14 بعد از ظهر
من که بخوام اینو بخرم یه انجین طلا پلاک ملی صفر میخرم که تا یکشو دو کنم این گم بشه پشت سرم
سلام
هر موتوری دورانی داره انجین طلا خیلی موتور خوبیه و خوب راه میره اما به قول شما دود میکنه و تو شهر مناسب نیست
crm صدای لذت بخش و شتاب خیلی خوبی داره ولی پلاک ملیش با بند پ پلاک شده و قابل تعویض پلاک دوباره نیست چون دو زمانه هست
crm داخل این شهر به این دود و کثیفی دود زاست و دعای خیر مردم پشت سرمون را به همراه داره طفلک اون کودک بیچاره که باید دود بخوره
این به هر حال سلیقه بنده و نظر شخصی منه

stoncold
24-12-1392, 05:32 بعد از ظهر
سلام
هر موتوری دورانی داره انجین طلا خیلی موتور خوبیه و خوب راه میره اما به قول شما دود میکنه و تو شهر مناسب نیست
crm صدای لذت بخش و شتاب خیلی خوبی داره ولی پلاک ملیش با بند پ پلاک شده و قابل تعویض پلاک دوباره نیست چون دو زمانه هست
crm داخل این شهر به این دود و کثیفی دود زاست و دعای خیر مردم پشت سرمون را به همراه داره طفلک اون کودک بیچاره که باید دود بخوره
این به هر حال سلیقه بنده و نظر شخصی منه
اوه داداش زیادی رمانتیکی این مملکت خیلی دلشون به حال ملت میسوخت جلو اون کامیوناییرو میگیرن که یکساعت کارکردنش اندازه یسال سی ار ام دود میکنه
بعدشم داداش سی ار ام دودکش که نیست همچی میگی دود میکنه
به نظر من پول دادن رو این موتور حرومه کلا
میگی چرا چون موتور سه چهار هزار دلاریرو باید بیستو پنج میلیون پول بدی اینجا کاری به قیمت دلاری ندارم اون دوبرابر قیمتی که گمرک میگیره بلکل حرومه

farshid37
24-12-1392, 06:32 بعد از ظهر
گمرکی ندیم و بدون پلاک بگیریم؟ تو همین سایت موتور بی پلاک چند نفرو دزد برئ و حتی نتونست شکایت کنه یا پلیس گرفت و جریمم روش؟ هر کسی مصلحت خودش رو بهتر می دونه ولی من به هیچ وجه حاضر نیستم پول موتور بی پلاک بدم و با ترس و لرز رانندگی کنم. اونوقت قبول که گمرکب بالست ولی پول گمرک دادن که باید خرج اداره کشور بشه حرومه ولی موتور قاچاق سوار شدن حلاله؟

MRasool
24-12-1392, 06:43 بعد از ظهر
کسی که داره و میتونه 25 میلیون پوله موتور بده ، چرا باید بره موتور بدون مدارک اونم دوزمانه اونم ماله 14 سال پیشو سوار بشه ؟
نکته دیگه اینکه مگه تو شهر چیکار میخوای بکنی که هوندا سی آر اف ال جواب نده ؟؟؟؟

Alireza.BMW
24-12-1392, 06:56 بعد از ظهر
من خودم کلا بی پلاک سوار نمیشم پولشم داشتم اما دادم مگلی گرفتم با پلاک وخیالم راحت منم باشم یا با پلاک این موتورو میخرم یا اصلا نمیخرم چون بی پلاک باشه پلیس بگیره موتورو نمیده جریمم روشه تازه یه هو دیدی 1000تا انگ دیگم بت زد اونوقت چی؟ چکار میخای بکنی؟ موتورم بی پلاکه حرفت به جاییم نمیرسه...
اون موتورایی که دوستمون میگه قاچاقه و حروم خب هرکسی یه نظری داره و نظرشم بسیار محترمه اما من موافق نیستم چرا موتوری که 10میلیونه میدن 25میلیون اونم فقط به خاطر یه پلاک؟؟؟ بعدشم خرج اداره کشور بشه چه فایده که به ما چیزی نمیرسه و یکی میاد با کلاه برداری پولای مملکتو میبره؟ مثالش 3000میلیارد دلار و پولای کلون دیگه که یه سری افراد بالا کشیدن؟
خب جوون بیچاره پول نداره حصرتشم به دلش میمونه اینه که میره سوییچ میگیره خیلی ارزونتر و با هر لحظه رانندگی پشتش لذت میبره که با پول خیلی کمتر همون موتورو سوار میشه

mata
24-12-1392, 07:19 بعد از ظهر
سی ار اف تمام خواسته های من رو از یک چارزمانه شهری برطرف میکنه، شخصا هم کراس سوار نیستم که بخام روی شیب 75درجه تک چرخ بزنم.!!:gigglesmile: یه تریل خوب و مناسب شهر و کوه واقعا همین سی ار افه و در نوع گرونترش کی تی امه. اگه حساب این باشه که پول به حق گمرکی حرومه و نباید بدیم ،خیلی چیزا تو این مملکت حروم میشه.به هرحال من اگه 25تومن پول داشته باشم همینو میگیرم ...اما نمدونم اگه 40تومن داشته باشم اینو وردارم یا کی تی ام رو؟ هااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! :297:
من علاوه بر نظرات شما به یه جنبه دیگه قضیه هم فکر میکنم.این که موتور بی مدارکی که من میخرم از کجا معلوم که دزدی نباشه و مال یه بدبختی مث خودم نیس؟

MOHAM2AD
24-12-1392, 08:06 بعد از ظهر
اقا ال داریمو ایکس
ال تایوانیه قدرتش بیستو پنجه ولی ایکس ژاپنه قدرتش دقیق نمیدونم ولی بالایه 33
خوب این تاپیک هم مال lهست دیگه!

milad 250
05-01-1393, 08:57 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hesamaman
07-01-1393, 07:52 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان

نمایندگی فروش این موتور کجاست؟
کسی شماره ویا نشانی داره ؟

ممنون میشم اگه راهنمائی کنید.

omidco2003
31-06-1393, 09:13 قبل از ظهر
مدل 2015 اصفهان اومده 27 میلیون قیمت میدن
2014 هم هست 23 قیمت میدن
فرق ش توی یه سری لوازم هست مثل آینه و ترک بند و دسته های کلاچ و ترمز و ... که به اصطلاح قهرمانی شده

vahidshah
31-06-1393, 01:28 بعد از ظهر
سلام من خیلی رو این موتور تحقیق و مقایسه کردم/نسبت به قیمتش بسیار گزینه مناسبیه
حتی اون بحث که این موتور تریل شهریه کمی با اغراقه چون مثلا بافلات و ران میشه و دوستانم رفتن عکسشم گذاشتن همه جارفتن.تک چرخ زدن پرش کردن.حتی پرش های نسبتا بلند و انجام اون کارها واسه یه راننده مبتدی تا متوسط هم سخته مگر اینکه طرف پیشرفته باشه دیگه حد تحمل روان تو پرش جوابگوش نباشه یخاد ژاپنی بخره که این یک گام بزرگ بین چینی و ژاپنی هست .
اگه کاتی ام 100درصد افرودی بشه و بتونه انجام بده اینم 75.80 درضد میتونه در ضمن هم شاسی خوبی داره هم انجینشم قدرتمنده حدود 30 اسب بخار!چیزیکه توموتور چینی دوربر16 اسب تجربه شده و تو کاتی اام هم فوقش 35 اسب.بحث هندلیگ و فنربندی و هم همچنین مثلا کاتی ام 100درصد بهتر باشه اینم بازشاید یکم عقب اما با چینی ها.....
منظور کلی اینه کهه این تو فاصله بسیار نزدیک به کاتی ام هست.و حتی برتری هایی هم داره اسطحلاک کمتر.انجین کاتی ام واسه مسابقه و حداکثر استفاده تریپ مسابقه و سخت و نهایت قدرت تو دور موتور بالا و وحشی که قدرت تو دور موتور بالا اسطحلاکم داره .دور موتور کم هم استفاده کنه شاید کمتر از 1چهارم قدرت تو دستت باشع ولی اینجین های کمی محتاط تر حداکثر قرت و کارایی رو تو دوربالا نمیخان بدن و نیاز نیست تا اون حد فشار بیاد که البته اینم واسه مسابقه خوب نیست.و کلا بحث انجین و دور موتور و تراکم و ...خیلی حرف داره

من خودم کا تی ام روندم و خیلی مطمعنم به اینکه تو دور موتور کم قدرت واقعا کمه و با افزایش تصاعدی بالا مبیره و بسیار لذت بخش و منظقیه اون رفتارش با بالارفتن دذور موتور ادنالین هی بالا میره هی شگفت زده میشی یه شدت قدرت.اما اینو نروندم اما خیلی تحقیق کرده حتی یجایی نسخه تیون شدشم معرفی شده بود که کمک های بلند تر .و...بهینه تر واسه خاکی االبته ایشون رو چند روز پیش تو گمرک ملاقات نزدیک کردم. و بدونین جدیدا نسخه m هم اومده که همینه تقریبا یعنی این اینجین و شاسی رو دو اسم crf 250 L و crf250 m فکر کنم مدل ام رو توسال های جدید اسم گذاشتن و شاید ظاهرش یکم متفاوت تر شده

اینم عکس همین هفته پیش همون موتور با پسوند M

omidco2003
31-06-1393, 01:45 بعد از ظهر
دقیقا همین مدل اصفهان هم هست
عجب مغازه ای هستا فقط ژاپنی داره

milad 250
31-06-1393, 02:06 بعد از ظهر
حتی اون بحث که این موتور تریل شهریه کمی با اغراقه چون مثلا بافلات و ران میشه و دوستانم رفتن عکسشم گذاشتن همه جارفتن.تک چرخ زدن پرش کردن.حتی پرش های نسبتا بلند و انجام اون کارها واسه یه راننده مبتدی تا متوسط هم سخته مگر اینکه طرف پیشرفته باشه دیگه حد تحمل روان تو پرش جوابگوش نباشه یخاد ژاپنی بخره که این یک گام بزرگ بین چینی و ژاپنی هست .
اگه کاتی ام 100درصد افرودی بشه و بتونه انجام بده اینم 75.80 درضد میتونه در ضمن هم شاسی خوبی داره هم انجینشم قدرتمنده حدود 30 اسب بخار!چیزیکه توموتور چینی دوربر16 اسب تجربه شده و تو کاتی اام هم فوقش 35 اسب.بحث هندلیگ و فنربندی و هم همچنین مثلا کاتی ام 100درصد بهتر باشه اینم بازشاید یکم عقب اما با چینی ها.....
منظور کلی اینه کهه این تو فاصله بسیار نزدیک به کاتی ام هست.و حتی برتری هایی هم داره اسطحلاک کمتر.انجین کاتی ام واسه مسابقه و حداکثر استفاده تریپ مسابقه و سخت و نهایت قدرت تو دور موتور بالا و وحشی که قدرت تو دور موتور بالا اسطحلاکم داره .دور موتور کم هم استفاده کنه شاید کمتر از 1چهارم قدرت تو دستت باشع ولی اینجین های کمی محتاط تر حداکثر قرت و کارایی رو تو دوربالا نمیخان بدن و نیاز نیست تا اون حد فشار بیاد که البته اینم واسه مسابقه خوب نیست.و کلا بحث انجین و دور موتور و تراکم و ...خیلی حرف داره

من خودم کا تی ام روندم و خیلی مطمعنم به اینکه تو دور موتور کم قدرت واقعا کمه و با افزایش تصاعدی بالا مبیره و بسیار لذت بخش و منظقیه اون رفتارش با بالارفتن دذور موتور ادنالین هی بالا میره هی شگفت زده میشی یه شدت قدرت.اما اینو نروندم اما خیلی تحقیق کرده حتی یجایی نسخه تیون شدشم معرفی شده بود که کمک های بلند تر .و...بهینه تر واسه خاکی االبته ایشون رو چند روز پیش تو گمرک ملاقات نزدیک کردم. و بدونین جدیدا نسخه m هم اومده که همینه تقریبا یعنی این اینجین و شاسی رو دو اسم crf 250 L و crf250 m فکر کنم مدل ام رو توسال های جدید اسم گذاشتن و شاید ظاهرش یکم متفاوت تر شده

دوست عزیز مقایسه ی این با کی تی ام اندرو شاید زیاد خوب نباشه چون انجین هوندا crf250l همون انجین cbr250 هستش با این تفاوت که ضریب دنده هاش کمی تغییر کرده در ضمن کمپرس این 10.7 هست ولی کی تی ام 13.2 هست و قدرت هندا چیزی حدود 25اسب در حالی که کی تی ام 32 الی 35 اسب هست و معلوم که اصطحلاک هوندا از کی تی ام کمتره چون رامتره ازش وزن کی تی ام 105 ولی هوندا 147 هست من سوار هندا شدم خیلی نرم و عالی هستش و شتاب خوبی داره موتوری هستش که تو مسافت طولانی اذیتت نمکنه باسن درد نمی گیری یعنی یک دو منظوره عالی هستش تو شهر باهاش راهتی.ولی کی تی ام بر عکس اینه افرودی محض هستش اگه زیاد رو زین بشینی اذیت میشی مثل کراس باید سر پا باشی شیب بزنی و پرش های کوتاه داشته باشی بیراه بریو حال کنی که در این صورت یک سواری بهت میده که ازش سیر نمی شی ولی اگه تو شهر ویا بخوای کفی تخته کنی حالت ازش بهم می خوره.ولی هندا مخصوص کسانی هست که تو شهر هستن و مسیر خاکی طولانی میرن و گاهی اهل شیب پرش

vahidshah
31-06-1393, 03:25 بعد از ظهر
اره البته که کا تی ام از اون لحاظا سرتره بیشتر منظور من نگته کاربر هست که تا چه حد توانایی داشته باشه که واقعا نیازش باشه و بتونه از اون حد بالا استفاده کنه و واسه این کم اینو بیشت ردوسدارم که چون حد بالا قدرتو شاید اصلا کاربر نتونه اسفاده کنه هوم ضریب کمپرس بالا و نیازبه خنک کننده قویتر شاتون قویترو....بیخود براش پول نمیده

درباره قدرتش فکر کنم رو سی بی ار 250نوشته بود 30اسب و رواین اره 25 دیده شده ولی یجا28 هم دیدم .البته این مطلبو استنباتی میگم!!که رو سی بی ار که هوندا واسه سیستم اگزوزش هم میباله که باعث خروجی بهتره و رو این نشده اون سیستم باشه و حتی شاید ضریب دنده های گیربکس هم همون باشه !(بخاطر کاهش هزینه های تعییر و فقط ظریب کم شده تو خروجی و خوردشیدی ها) ولی انجین Ax1 که 26 اسبه ، درسته رو این شرایط مصرف و الایندگی بیشتر لحاظ شده اما باز بعیده بغد چند سال نتونه از 26 بالا بیاد
وزنش هم 136 شاید باشه ها

بهرحال بسیار ممنون از اشتراک اطلاعتوون دوست عزز

ali_r
01-07-1393, 12:44 قبل از ظهر
در مقاسیه با کی تی ام از نظر زیبایی کی تی ام . از نظر استحلاک هم 100% هوندا

اگه اصتحلاک کی تی ام کم بود همه بی شک میرفتن سراغ کی تی ام
ولی خرج بالای کی تی ام خیلی ها رو از خریدش منصرف میکنه
یعنی شما با روزی با دوساعت رانندگی سر 10 روز باید 60ت پیاده بشی سر روغن حالا فیلتر روغن و بقیه موارد بماند
واقعا که جای زور داره...
اینطور نیست؟

milad 250
01-07-1393, 09:30 قبل از ظهر
در مقاسیه با کی تی ام از نظر زیبایی کی تی ام . از نظر استحلاک هم 100% هوندا

اگه اصتحلاک کی تی ام کم بود همه بی شک میرفتن سراغ کی تی ام
ولی خرج بالای کی تی ام خیلی ها رو از خریدش منصرف میکنه
یعنی شما با روزی با دوساعت رانندگی سر 10 روز باید 60ت پیاده بشی سر روغن حالا فیلتر روغن و بقیه موارد بماند
واقعا که جای زور داره...
اینطور نیست؟
علی جان اگه بخوای بجای ویو و سی جی ازش استفاده کنی و با هاش هر روز سر کار بری کار بجایی نیست.کی تی ام و باید با crf250x مقایسه کنی اونایی که میگن هندا زود تایمش خراب میشه و یا تایم پاره می کنه ناشی از همین روغن موتور بی کیفیت ویا اینکه خیلی دیر روغنشو عوض می کنن.علی اقا من نمی خوام تعصبی حرف بزنم و تعصبی هم به این برند ندارم ولی می شه از این اصطلاک زیاد بیشتر توضیح بدی ؟ البته من تو این 4 ماهی که این موتور دارم فقط 2 با روغنشو عوض کردم کاری که برای یه موتور صفر عادی هستش.و اگر نه شما می تونین خیلی دیر تر از این روغنشو عوض کنین.

stoncold
01-07-1393, 10:57 قبل از ظهر

داداش 30 اسب بخارو از کجاش در اوردی؟؟؟؟بیستو سه چهار اسب بخار بزور این موتور قدرت تولید میکنه بعد رو چه حساب این موتورو میبری کنار کی تی ام که یه موتور کاملا دومنظورست یعنی هم افریودی و پیستی جواب میده چون شاسی کراسیه و انجینشم همون انجین کراسه هم اندرود
تو موتورا شاسی بلند فرق دوتا موتورو تو گازخورش میسنجن و شما سی ار افی که اصلا با گاز بلند نمیشه میاری کنار کی تی امی که سرگاز با سه میاد بالا
نکن برادر میخای بخری سی ار اف ال برو بخر یا از خواهانش هستی مشکلی نیست ولی بزرگش نکن
این موتور تایوانیه و حتی قابل مقایسه با سی ار اف ژاپنم نیست چون اون قدرتش دوربر 33 اسب بخاره

- - - Updated - - -

داداش 30 اسب بخارو از کجاش در اوردی؟؟؟؟بیستو سه چهار اسب بخار بزور این موتور قدرت تولید میکنه بعد رو چه حساب این موتورو میبری کنار کی تی ام که یه موتور کاملا دومنظورست یعنی هم افریودی و پیستی جواب میده چون شاسی کراسیه و انجینشم همون انجین کراسه هم اندرود
تو موتورا شاسی بلند فرق دوتا موتورو تو گازخورش میسنجن و شما سی ار افی که اصلا با گاز بلند نمیشه میاری کنار کی تی امی که سرگاز با سه میاد بالا
نکن برادر میخای بخری سی ار اف ال برو بخر یا از خواهانش هستی مشکلی نیست ولی بزرگش نکن
این موتور تایوانیه و حتی قابل مقایسه با سی ار اف ژاپنم نیست چون اون قدرتش دوربر 33 اسب بخاره

milad 250
01-07-1393, 11:10 قبل از ظهر
این موتور کلا مونتاژ ایرانه یعنی تو شیراز جمع و جور میشه بطوری که انجین سر بسته و پلمپ میاد و رو شاسی سوار میشه انجینش مونتاژ تایوانه و بسیاری از قطعات ساخت ژاپن هست مثل رینگ ها زنجیر و خورشیدی حتی قطعات انجین و انژکتورش که ژاپنی هستش.

نیما نادری
01-07-1393, 11:24 قبل از ظهر
این مدلی کع توعکسه خیلی جالبه شاسی رنگی و محافظ و دست و باربند اضافه داره

نمیدونم کجا اضافه شده به موتور مشتری یا کارخونه یا SPECIAL EDITION هست

ولی خیلی خوب شده سوار شدم خوب راه میره

کلا این انجین جدید هندا خیلی انجین اقتصادی و ردیفیه

ali_r
01-07-1393, 11:30 قبل از ظهر
علی جان اگه بخوای بجای ویو و سی جی ازش استفاده کنی و با هاش هر روز سر کار بری کار بجایی نیست.کی تی ام و باید با crf250x مقایسه کنی اونایی که میگن هندا زود تایمش خراب میشه و یا تایم پاره می کنه ناشی از همین روغن موتور بی کیفیت ویا اینکه خیلی دیر روغنشو عوض می کنن.علی اقا من نمی خوام تعصبی حرف بزنم و تعصبی هم به این برند ندارم ولی می شه از این اصطلاک زیاد بیشتر توضیح بدی ؟ البته من تو این 4 ماهی که این موتور دارم فقط 2 با روغنشو عوض کردم کاری که برای یه موتور صفر عادی هستش.و اگر نه شما می تونین خیلی دیر تر از این روغنشو عوض کنین.

حالا چرا ناراحت میشی میلی جون:sad:
من فقط نظرمو گفتم
منظور از استحلاک هم همون روغن و فیلتر روغنه که وقتش خیلی زود میرسه واین یعنی اصتحکاک موتور زیاده
بنظر من باید این راهنماهای کی تی ام رو از روش بردارن مثل crfx چون شهری نیست
ولی crfl یک موتور کاملا شهری هستش

یه سوال؟ وقتی میگین موتور ساخت تایوانه یعنی انجین هم تو تایوان تولید میشه یا فقط قطعات؟

omidco2003
01-07-1393, 11:31 قبل از ظهر
اقا نیما فقط رنگ مشکی ش شاسی قرمز داره وگرنه سفید و قرمز ش شاسی رنگ فلز هست ( رنگ نقره ای )

milad 250
01-07-1393, 11:42 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]ن بابا چرا باید ناراحتشم داش علی شما تاج سریو نظرت برا بنده محترم .من فقط می خوام یکم شفاف سازی بشه .تا اونجا که من اطلاع دارم crf250l کلا مونتاز تایلنده ن تایوان یعنی تمام قطعات ساخت ژاپن هست وتو تایلند مونتاژ می شه حتی خود انجینش.اگه بنده اشتباه می کنم. دوستان مطلع اصلاح کنن.

آرمان +
22-07-1393, 10:37 بعد از ظهر
چند تجربه کوچیک از هندا crf250l
تقریبا تو هیچ سایتی اطلاعات دقیق انجین این موتورو نزده و هر سایتی یه چیزی نوشته ،در نتیجه خریدن همچین موتوری واقعا ریسک بزرگی محسوب میشه ، تقریبا همه ما حداقل یک بار برای خریدن موتوری که قبلا تستش نکردیم ،گاف دادیم،خود من چندین بار ... اسم موتورها رو نمیارم که اونایی که دارن دلخور نشن
این دفعه هم یه دفعه دیگه دلو زدم به دریا و خریدمش، اولین چیزی که غافلگیرم کرد شتاب و قدرت بسیار بالاش بود،اینو در مقایسه با اون موتور دیگه ای که دارم عرض میکنم ( نینجا ۲۵۰، که البته تا سرعت ۱۱۰کیلومتر از نینجا سریعتره) ضمنا جا داره از همه نینجا سوارها عذرخواهی کنم منظوری نداشتم فقط نظرمو نوشتم و برای اثبات نظرم هیچ اصراری ندارم ، البته ناگفته هم نماند که این موتور نسبت به هم کلاسای دو زمانه خودش حرفی واسه گفتن شاید نداره ، نوشتم شاید چون دو زمانه سوار نشدم .
بالاخره هر موتوری معایبی هم داره ، عیب این موتور داغ کردن بیش از انتظار شماست مخصوصا تو آفرود،بردم تعمیرگاه گفت معمولا همه این تیپ موتورا کمو بیش داغ میکنن که این هم از این قانون مستثنی نیست البته اینم گفت چون موتور شما صفره مزید بر علت هم شده و صد البته بعد از اینکه از صفری در اومد موقع فشار آوردن به موتور قرارنیست خنکتر بشه ...
یه جورایی ایستگاه ما رو گرفته بود...
ضمنا دهه پنجاهی اگه کسی بخونه...، وقتی روش سواری انگار اتوبوس ۲ طبقه قدیما رو سواری ، دیگه کسی سرچهارراه از بالا نگات نمیکنه .
درآخر اگه ۳۶ میلیون پول یه برند شاخ تر از اینو ندارین ، یا دلتون نمیاد اینقدر هزینه کنید ، با حدود۱۲میلیون کمتر crf250l بخرین ، کمپانی هندا هم دعاتون میکنه .
شاد باشید .

milad 250
22-07-1393, 10:52 بعد از ظهر
مبارکه دوست عزیز .من سوارش شدم خیلی عالی هست.یه کم در موردش بی لطفی می کنن چون برخی دوستان این با اندرو مقایسه می کنن. داغ کردنش بخاطر رادیات کوچیک یه طرفش هست می تونی فن نسب کنی.مدل 13 هست یا 14؟ چند گرفتی ؟بی زحمت یه عکسم از رخشت بزار ببینیم.

آرمان +
22-07-1393, 11:02 بعد از ظهر
سلام
یه فن کوچیک پشت رادیات داره سمت چپ ، اگه منظور شما چیز دیگه ای هست ،لطفا راهنمایی کنید .

Alireza.BMW
22-07-1393, 11:02 بعد از ظهر
میلاد جان یه سوالی که منو درگیر خودش کرده اینه که چرا بجا کی تی ام crf برنداشتی داش؟:fingersmiley:

milad 250
22-07-1393, 11:07 بعد از ظهر
سلام
یه فن کوچیک پشت رادیات داره سمت چپ ، اگه منظور شما چیز دیگه ای هست ،لطفا راهنمایی کنید .
نه داداش منظورم همینه .فن خودتون نسب کردین یا فابریکی روش داشت؟چون من روشون ندیدم تا حالا

- - - Updated - - -

میلاد جان یه سوالی که منو درگیر خودش کرده اینه که چرا بجا کی تی ام crf برنداشتی داش؟:fingersmiley:
چون کلاس این هندا با ktm فرق می کرد و من هم با ktm بیشتر حال می کردم تا این.

Aminoof
23-07-1393, 01:20 قبل از ظهر
چون کلاس این هندا با ktm فرق می کرد و من هم با ktm بیشتر حال می کردم تا این.[/QUOTE]

واقعا خیلی فرق داره من هم پشت جفتش قبل خرید نشستم... crf یه نظرم اون خوی وحشی ktm رو اصلن نداره بطور محسوسی قدرتش کمتر بود البته استهلاک کمش رو نمیشه به سادگی از کنارش گذشت... تا اونجایی هم که من تحقیق کردم حدود 10 اسب احتلاف قدرت داره با ktm که کم هم نیست اگه 2-3 اسب بود این اختلاف من هوندا می خریدم و اضافه قیمت رو زیر بارش نمی رفتم...

آرمان +
26-07-1393, 07:50 بعد از ظهر
واقعا خیلی فرق داره من هم پشت جفتش قبل خرید نشستم... crf یه نظرم اون خوی وحشی ktm رو اصلن نداره بطور محسوسی قدرتش کمتر بود البته استهلاک کمش رو نمیشه به سادگی از کنارش گذشت... تا اونجایی هم که من تحقیق کردم حدود 10 اسب احتلاف قدرت داره با ktm که کم هم نیست اگه 2-3 اسب بود این اختلاف من هوندا می خریدم و اضافه قیمت رو زیر بارش نمی رفتم...[/QUOTE]

★*********************************************** ************************************************** ★

با تشکر از دقت شما ، همونطور که گفته شد حتی وبسایت هندای ژاپن هم ، هیچ اطلاعات دقیقی در مورد اسب بخار این موتور ننوشته ، که از روی عدد و رقم بشه قدرت این دو موتور رو با هم مقایسه کرد که شما فرمودید ۱۰ اسب ... ، اما چیزی که بسیار روشنه محصولیکه شما از KTM خریداری کردید برای مصرف آفرودی از این هندا ارزنده تره ، به همین دلیله که قیمتش در حدود ۱۲ میلیون تومن از crf250l بیشتره ، اما برای مصرف آفرودهای سبک + شهری به نظر من crf250l مناسبتره ، تو خیابون هم از کنار هر شخصی که عبور کنی به خاطر صدای بسیار نرم اگزوزش .... ،
البته سواری شم مثل موتور شما آفرودی نیست ، انصافا پوزیشن راکب ، روی موتور شما برای آفرودسواری به مراتب استانداردتر از این موتوره . اما نمیشه اینو نگفت که سواری با این موتور بسیار نرم و راحته ، و میشه گفت کمپانی هندا فاصله فرمون تا زین موتور و همینطور ارتفاع فرمون رو متناسب با درخواست موتور سوارهای بسیار تنبل طراحی کرده .
جمع بندی نهایی : موتور فقط بالای ۴۰۰ سی سی ، ول کنیدمقایسه این موتورارو ...:22:

معمار
27-07-1393, 01:51 بعد از ظهر
جناب ارمان+ موتور تون مبارک باشه و
عکسی هم از موتورتون بزارید

آرمان +
28-07-1393, 09:44 بعد از ظهر
جناب ارمان+ موتور تون مبارک باشه و
عکسی هم از موتورتون بزارید

★********************★
سلام
باعرض پوزش ، چندبار سعی کردم ارسال کنم اما عکس آپلود نمیشه ، چشم در اسرع وقت
شاد باشید

farshidh3000
24-10-1393, 03:03 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان به نظر من شرایط استفاده , بنیه مالی , سلیقه و خیلی چیزای دیگه در افراد با هم متفاوته پس بنابراین هر کسی میتونه با نتیجه گیری از تجربه دوستان و شرایط خودش موتور دلخواهشو انتخاب کنه , از پستهای مفید دوستان استفاده کردم و از مدیر سایت هم تشکر میکنم . اگه کسی از دوستان آدرسی از فروشنده منصف تو تهران داره لطف کنه ممنون میشم , تصمیم دارم CRF250L بخرم , بازم از همگی ممنونم 09181623638

ضمنا دوستان لطف کنید حتما از کلاه استفاده کنید

farshidh3000
06-12-1393, 02:54 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان آدرس [Only registered and activated users can see links] مشخصات کاملی از این موتور ارائه داده.لطفا اگه کسی تو تهران آدرسی داره واسه خرید راهنمایی بفرمایند قصد خرید دارم.ممنون از پرشین موتور

VAHID
06-12-1393, 02:55 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان آدرس [Only registered and activated users can see links] مشخصات کاملی از این موتور ارائه داده.لطفا اگه کسی تو تهران آدرسی داره واسه خرید راهنمایی بفرمایند قصد خرید دارم.ممنون از پرشین موتور

گمرک تهران میتونید خرید کنید چند تا مغازه دارن

farshidh3000
13-12-1393, 09:30 قبل از ظهر
گمرک تهران میتونید خرید کنید چند تا مغازه دارن
لطف کردید. ممنون از شما و مدیر سایت

arman +
28-12-1393, 01:26 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان
فرشیدجان ،مشخصاتی که در این آدرس هست فاقد قدرت به اسب بخار یا کیلووات ،... است
اما به شما اطمینان میدم وقتی بخریدش ،شتابش غافلگیرتون میکنه ، حالا نمیدونم این یعنی چند اسب یا ...
اگر اشتباه نکنم صفرکیلومترش آخرین بار تات سیکلت تو گمرک ۲۵ میلیون قیمت گذاشته بود اما من برج یک امسال یه تومن گرونتر گرفته بودم
و الانم بعد از ۸۰۰ کیلومتر تو سنگلاخ و کوه و خیابون ۱۵ روز پیش بردمش آچارکشی مکانیک میگفت هیچ کدوم از پیچاش شل نیست با اطمینان گفت سر ۵۰۰۰ کیلومتر برای آچارکشی بیام، یه جوری بهم جو داد که فکر نکنم هیچ وقت بفروشمش .
شاد باشید

Babak
28-12-1393, 01:56 قبل از ظهر
آقا آرمان باهاش شیب زدی؟اگر زدی چطور بوده قدرت و مانور اگر تهران هستی یه برنامه آفرود در خدمتتون باشیم

send from my samsung Note3 N9005

arman +
28-12-1393, 11:12 بعد از ظهر
[QUOTE=Babak;295354]آقا آرمان باهاش شیب زدی؟اگر زدی چطور بوده قدرت و مانور اگر تهران هستی یه برنامه آفرود در خدمتتون باشیم

سلام بابک جان
اگه بخوام خلاصه سوالتون رو جواب بدم باید عرض کنم: اگه منظورتون اون شیبای حدود۴۵ درجه یا حالا کمتر و بیشتر هست، که ما از این هنرا نداریم، نه مهارتشو نه جرعتشو که بگم تو شیب چه جوریه ، درباره قدرت باید بگم دنده ۲ به اندازه دنده یک قویه، وقتی دارید یک شیب متعادل سنگلاخی رو بالا میرید نیاز دارید سرعتتون یه ذره بیشتر باشه تا گیر نکنید، این موتور این سرعتو به راحتی در اختیارتون میذاره به شکلی که به خودشم فشار نیاد، و اینکه پرسیدین تهران هستم، بله، چهار پنج باری هم که کوهسار رفتم(ازسمت درکه) فقط مسیرای راحتی که با ماشین هم میشه رفتو رفتم ، و خوب همونجا هم به خاطر تنها عیب موتور که وزن زیادشه ۲دفعه ای خوردم زمین البته حتما میدونین تو آفرود زمین خوردن یه چیز عادیه ولی خوشبختانه موتور جز قاب بغل سمت چپ که یه کوچولو شکست مشکل دیگه ای براش پیش نیومد،در کل به این خاطر که میخوام موتورو نگه دارم ترجیح میدم ، برای آفرود رفتن یه دونه از این تریل ایرانیا بخرم که اگه چیزیشم شد قطعاتش راحت و ارزون در اختیارم باشه ، اون وقت مطمئنا قرار آفرود میذاریم ، هوا هم بهتره .

نیما نادری
29-12-1393, 08:15 بعد از ظهر
موتور خوبیه منتظرم ببینم CRF 300 L رخنمایی خواهد کرد !!!!

mohsen268
29-03-1394, 08:35 قبل از ظهر
سلام دوستان من می خوام crfl بخرم می خواستم بدون الان قیمت این موتور چنده تو بازار تهران و موقع خرید به چه چیزایی توجه کنم علاوه بر پلمپ بودن موتور؟

ali_r
29-03-1394, 10:03 قبل از ظهر
یاماها بتونی پیدا کنی از هوندا خیلی بهتره

Riderman
17-12-1395, 02:45 بعد از ظهر
سلام دوستان یک نفر از عزیزانی که تجربه استفاده از این موتورو داره بیاد از قدرت و استحکام انجین و غیره بگه که اطلاعات بنده و دیگران بیشتر بشه

8446215713
18-12-1395, 07:30 قبل از ظهر
سلام دوستان یک نفر از عزیزانی که تجربه استفاده از این موتورو داره بیاد از قدرت و استحکام انجین و غیره بگه که اطلاعات بنده و دیگران بیشتر بشهداداش این موتور سنگینیه. به جای این klx 250 بگیر شک نکن قدرتش هم بیشتره. قیمت هم تقریبا یکیه.

ali_r
07-06-1398, 02:35 بعد از ظهر
مدل های 2018 تو نمایشگر دور موتور دار شدن و ABC