PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : New kswasaki zx1 150cc

K.I.A
10-03-1391, 02:16 بعد از ظهر
دوستان هر عکس و یا اطلاعاتی از این موتور دارید اینجا قرار بدید...
این موتورو دیدم همون کاوازاکی 150 سی سی هست با همون قیافه معروف قدیمی zx
تنها تفاوتش اینه که انجین کامل تغییر کرده و از 2 زمانه به 4 زمانه اپدیت شده اما به نظر راه نمیره و خیلی ضعیف تر شده..
و قابلیت پلاک شدن ملی و مجوزو گرفته
قیمتش متغییره و از 500/10 تا 500/12 در حال نوسانه
و به نظر ساخت تایلند و تایوانه!!!
این اطلاعات مختصر من بود تا بقیه چی بگن...
مرسی

Ali
10-03-1391, 02:26 بعد از ظهر
چنین انجینی توسط کاواساکی تولید نشده این موتور برای سال 2012 هم با قیافه ی جدید و انجین دوزمانه تولید شده اما خبری از انجین چهار زمانه نیست این انجین رو توی ایران حتما گذاشتن روش

K.I.A
10-03-1391, 02:27 بعد از ظهر
هنر نزد ایرانیان هست!

Ali
10-03-1391, 02:34 بعد از ظهر
هنر نزد ایرانیان هست!لااقل اگر مدل جدیدش رو که برای 2012 هست 4 زمانه میکردن باز شاید ارزش داشت ولی بنظر من این موتورها شاید از قبل از قانون ممنوعیت دوزمانه مونده بوده و برای این که دوباره بتونن تبدیل به پولش کنن اومدن 4 زمانه کردن

K.I.A
10-03-1391, 02:38 بعد از ظهر
نه کاره ایرانیا نیست همون تایلند و تایوان تو این کار دست داشتن/
یکیو دیدم که با سرعت رد شد از کنارم همین موتور بود صدای بدی میداد و راه نمیرفت یاد کثیر افتادم دقیقا...

ghost.rider1
11-03-1391, 10:44 بعد از ظهر
امروز یکیا دیدم پلاک ملی داشت ولی صدای همون زد ایکس قدیمیارو می داد طرف هم با کاسکت خیلی مرتب.

حاج محسن خط خطی
12-03-1391, 03:05 بعد از ظهر
منم دیدم این موتورو اما تو یه نگاه فرقی نداشت با دوزمانه هاش اما اگزوزش مثل مدل کیپس دار نبود
یه رادیات بزرگ هم داشت

یه چیز تو مایه هایkrrبود البته لازمه بگم خدمتتون که همون مدل krrهم هیچوقت تو اروپا دیده نشد و توسط تایلند(زیاد مطمعن نیستم)تولید شد به بازار آسیا عرضه شد
قیمتش واقعا بالاست
با این پول میشه cbr150خرید که ماله هوندا هستش نه این که معلوم نیس اصلا از کجا اومده

کاوه
20-04-1391, 03:56 بعد از ظهر
دیروز قسمت شد این موتور رو تست کنم
در کل از نظر استیل و استایل موتور و طرز قرار گرفتن فرقی نداره با مدل های کیپس دار
اما وقتی صدای انجین رو میشنوی خندت میگیره
اصلا صداش جذاب نیست(از نظر من )
وقتی با دنده یک شروع کردم به حرکت شتابش بد نبود که فکر میکنم به خاطر صفر بودنش بود
وقتی به دنده 4رسیدم موتور اصلا قدرتی حرکت نمیکرد
تو دور بالا اصلا جوون نداره
وقتی دور موتور میره بالا و به ردلاین میرسه حس میشه یه چیز تو انجین خورد شد
یه 3به2دادم بهش چرخ عقبش قفل کرد:4chsmu1:
قیمت جدیدش هم12.800هست