PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دریچه crm

alikian
03-03-1391, 04:50 بعد از ظهر
اساتید من یه مشکلی تو موتورم پیدا شده و اونم اینه که وقتی یه مقدار (30 دقیقه به بعد) کار میکنه دریچه باز نمیکنه و لی روشن میمونه و سلو هم مشکلی نداره وقتی میذارم سرد میشه دوباره مشکل بر طرف میشه و تا داغ شد روز از نو روزی از نو مدل موتورم انجین طلاییه کسی تا حالا با این مشکل بر خورده؟

MOHAMMAD_VIOLIN
03-03-1391, 05:39 بعد از ظهر
سلام_متاسفانه ترانزيستور دريچه نيمسوز شده_اگرم خواستي تعويض كني_قيمت جديدش 900هزار تومنه

nopo
03-03-1391, 07:18 بعد از ظهر
سلام_متاسفانه ترانزيستور دريچه نيمسوز شده_اگرم خواستي تعويض كني_قيمت جديدش 900هزار تومنه

گفتي عمر مفيدش 1000ساعته يا اينكه 1000 ساعت كار ميكنه؟

amir74
04-03-1391, 12:20 قبل از ظهر
دوستان ببخشید این جا جاش نیست ولی سی ار امی که مشکل برق داشته باشه چقدر خرج داره؟

محمدرضا دبیرزاده
04-03-1391, 09:05 قبل از ظهر
کیپس انجین طلایی برقیه ؟ ...
معمولا" برا کپیسای مکانیکی Cr... مشکل از جرم گرفتگی دهنه ی سیلندر بود (اونجا که کیپس میچرخه (بازو بسته میشه ) ..معمولا" جرم میگرفت)

MOHAMMAD_VIOLIN
04-03-1391, 12:41 بعد از ظهر
سلام ماله CRM برقي هست_ترانزيستور داره كه در مدل انجين طلاييش ترانزيستورش تايم داره_1000 استفاده بشه ميسوزه يا نيم سوز ميشه_حالا راه حلش اينه كه ترانزيستور از مدار خارج بشه و سيستم باز شدن دريچه رو مكانيكي كنيد_خوبيش اينه :خرجش هم 5000تومنه بديش اين:موتور ديگه سر گاز نداره ! هر لحظه يك ميليمتر گازو بچرخوني موتور ميره هوا ! اينم حاله خودشو داره اما خوب واسه مسير هاي ليز و گلي يكم سخت ميشه_اصلا فرق اساسي crm با تريل هاي ديگه همين مكانيكي نبودنه سيستم دريچشه كه برقي و هوشمنده و باعث ميشه هنگام طي كردن مسير هاي ليز با سر گاز موتور رو رام كني و يك سرو گرن از رغيباش سرتر باشه_چون بعضي جاها انقد ليزه كه احتياج به سر گاز داره_دريچه هوشمند هيچ وقت با سرگاز باز نميشه _اما مكانيكي ميشهدر پايان يك چيزي بگم !واسه كوه و مسير هاي جنگلي شمال من CRM رو با دنيا عوض نميكنم !

nopo
04-03-1391, 03:19 بعد از ظهر
سلام ماله CRM برقي هست_ترانزيستور داره كه در مدل انجين طلاييش ترانزيستورش تايم داره_1000 استفاده بشه ميسوزه يا نيم سوز ميشه_حالا راه حلش اينه كه ترانزيستور از مدار خارج بشه و سيستم باز شدن دريچه رو مكانيكي كنيد_خوبيش اينه :خرجش هم 5000تومنه بديش اين:موتور ديگه سر گاز نداره ! هر لحظه يك ميليمتر گازو بچرخوني موتور ميره هوا ! اينم حاله خودشو داره اما خوب واسه مسير هاي ليز و گلي يكم سخت ميشه_اصلا فرق اساسي crm با تريل هاي ديگه همين مكانيكي نبودنه سيستم دريچشه كه برقي و هوشمنده و باعث ميشه هنگام طي كردن مسير هاي ليز با سر گاز موتور رو رام كني و يك سرو گرن از رغيباش سرتر باشه_چون بعضي جاها انقد ليزه كه احتياج به سر گاز داره_دريچه هوشمند هيچ وقت با سرگاز باز نميشه _اما مكانيكي ميشهدر پايان يك چيزي بگم !واسه كوه و مسير هاي جنگلي شمال من CRM رو با دنيا عوض نميكنم !

دقيقا مثل مون سي آر ام جنازه اي كه من ديدم با دريچه دستي ميگفت 2.5ميليون!!!:wall3:

dt 200
18-03-1391, 01:57 بعد از ظهر
سلام کلا علت گذاشتن دریچه چیه؟براچی یکسره نیست؟اگه یکسره کنیم مشکلی برای انجین داره؟

nopo
18-03-1391, 02:09 بعد از ظهر
سلام کلا علت گذاشتن دریچه چیه؟براچی یکسره نیست؟اگه یکسره کنیم مشکلی برای انجین داره؟

ديگه موتور سر گاز نداره!