PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن سیگاری های پورتال

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

Kenji
17-10-1390, 11:33 بعد از ظهر
علیرضا میشه یه کاری کنی معلوم شه کی تو نظرسنجی شرکت کرده و به کی رای داده؟

کلیک کن رو عدد های نظر سنجی

[Only registered and activated users can see links]

02109002
17-10-1390, 11:34 بعد از ظهر
علیرضا میشه یه کاری کنی معلوم شه کی تو نظرسنجی شرکت کرده و به کی رای داده؟

Alireza
17-10-1390, 11:42 بعد از ظهر
رو 2 عدد جلوی نظر سنجی کلیک کنی نشون میده

walther
17-10-1390, 11:56 بعد از ظهر
امشب دوباره پیپ خسته ام را تمیزش کردم دوباره راهش انداختم یک سالی میشد استفاده نکرده بودم
به علت در دسترس نبودن تنباکو و اینکه زده بود تو چشمام به ابتکار خودم چای معطر ریختم توش اتیش زدم کشیدم یک حالی داد :25r30wi:
راستی الان توتون خوب چی هست و به چه قیمت ؟
مثل اینکه خیلی گرون شده قبلنا یه best وانیلی اصلی میگرفتم 8 تومن یک ماه داشتمش الان رو 20 تومنه !!
خوبه خوبه
من ازکافه آرتین توتون بلک وانیلا 50گرمی قوطی میگیرم 8.5البته باپول پیک درمیاد14.5(8.5+6=14.5)توتون خوبیه من ازش راضیم

Kenji
18-10-1390, 12:05 قبل از ظهر
ایول بکس همه مشتری آرتینن که

حسـن
18-10-1390, 12:11 قبل از ظهر
جای دیگه توتون هاش گیر نمیاد ؟ حوصله ندارم سفارش بدم بیاد در خونه و 2 روز دعوا داشته باشم با خونواده:icon_pf (95):

walther
18-10-1390, 12:23 قبل از ظهر
ایول بکس همه مشتری آرتینن که
وقتی که کالا یا محصول یا هر چیزه دیگه ای که نسبت به رقبا بهتر باشه داشته باشی همیشه مشتری پیدا میکنی

مثل همین سایت که یدونه باشه:29dz8zk:
پرچم بالاست

Kenji
18-10-1390, 12:24 قبل از ظهر
جای دیگه توتون هاش گیر نمیاد ؟ حوصله ندارم سفارش بدم بیاد در خونه و 2 روز دعوا داشته باشم با خونواده:icon_pf (95):

بگو میفرستم دم در خونه تو پاکت. روش می نویسم خاک گل سرخ اصل!

Alireza
18-10-1390, 12:25 قبل از ظهر
خدا بود

walther
18-10-1390, 12:25 قبل از ظهر

آدرس هرجایی رو که بدی برات میفرستن مثلا"آدرس محل کار یا خونه یکی از دوستانتون روبدین(منم مثل شما بااین تفاوت که دعوا نداریم بفهمن کلم رو از بیخ جدا میکنن)

Aka
18-10-1390, 01:20 قبل از ظهر
بک وود بکش ، نظرت در رابطه با تتون عوض میشه

Alireza
18-10-1390, 09:20 بعد از ظهر
میدونی سیگار چقدر خاصیت داره !؟

1.سیگار کشیدن باعث میشه شما هرچه سریعتر از شر سلامتی و زندگی به امید خدا خلاص بشید
و بتونید پا به عرصه های جدیدتری از جمله جهان آخرت بگذارید و تجربه های جدیدی رو کسب کنید !
۲٫ وقتی سیگار بکشین یه سرفه هایی میکنین به خدا همچین سرتون
حال میاد انگار قولنج ریه تون رو گرفته باشن یعنی ششتون حال میاد !
۳٫اونایی که سیگاری هستن بعد از یه مدت متوجه میشن که روابط
عاطفی عمیقی با چای و نسکافه پیدا کردن !
۴٫ اگه سیگاری بشین برای مواقع بیکاری، بیعاری، بیخوابی، بیداری ،بیزاری، بیذاتی، بیماری
سیرابی، لیوانی، خوشحالی، ناراحتی و سایر مواقع بهترین امکان رو در اختیار دارین !
۵٫ اگه سیگاری بشین دارای روابط اجتماعی درخشان میشین
و میتونین دوستان جدید و زیادی از نوع خفن دودی پیدا کنین !
۶٫ وقتی شما جزء خریداران سیگار باشین دوستانی رو پیدا میکنین که از بس دوستتون دارن
شما رو به شکل شیرینی میبینن و درک نوع دوستی به شما بسیار عمیق تر خواهد بود !
۷٫ اگه سیگاری بشین توی محیط های سربسته و عمومی از دست سیگاری ها
حرص نمیخورین و این خودش باعث میشه آرامش اعصاب داشته باشین !
۸٫وقتی سیگاری بشین، میتونین توی مسابقه جهانی
ترک سیگار شرکت کنین و کلی پول به جیب بزنین !
۹٫ اگه سیگاری بشین، وقتی با اقوام و دوستان به پیک نیک میرین موقع روشن کردن آتیش
میتونین روش روشن کردن کبریت در میان باد و بوران رو به اونا نشون بدین
و خودتون رو به عنوان یک قهرمان ملی معرفی کنید !
۱۰٫ اگه سیگاری بشین با سوپری سر کوچتون بیشتر رفیق
میشین طوری که اگه یه روز نرین سراغش دلش براتون تنگ میشه !
۱۱٫ اگه مخفیانه سیگار بکشین میتونید با کوچه پس کوچه های اطراف خونه
پشت بام، زیر زمین و دیگر جاهایی که تا حالا زیاد بهشون توجه نکردین
یا لازم نیست اسمی ازش برده بشه بیشتر آشنا بشین !
۱۲٫ وقتی مخفیانه سیگار میکشین با ادوکلن، عطر و دئودورانت های ارزون قیمت و همچنین
انواع آدامسهای p.k، خروس نشان، relax و غیره آشناتر میشین و احساس می کنید
(البته خودتون) به آدمی خوشبو با دندونای سفید مبدل شدین !
۱۳٫ هرچه بیشتر سیگار بکشین راحت تر میتونین
از شر پولهایی که توی جیبتون سنگینی میکنه راحت بشین !
۱۴٫ اگه سیگاری بشین توی شهرای بزرگ که هوای آلوده دارن
راحتتر میتونین زندگی کنین و مشکل آلودگی هوا آنچنان آزارتون نمیده !

حسـن
18-10-1390, 10:14 بعد از ظهر
بفرما
سایت دکتر نداشت که دیگه اونم جور شد :happy4:

matrixaidin
18-10-1390, 10:23 بعد از ظهر
دكي جان خدا رو شكر بچه هاي سايت اونقدر هاام نميزنن تو خاكي

02109002
18-10-1390, 10:31 بعد از ظهر
دوست عزیز در ارسال تصاویر دقت کنید
عکس ها رو مستقیم کپی نکنید
از آموزش زیر کممک بگیرید

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

مدیران پست آقا محمد رضا رو ویرایش کنند آخه این کد ها تاپیک رو به هم ریخته

mrd60006
18-10-1390, 10:43 بعد از ظهر
دكي جان خدا رو شكر بچه هاي سايت اونقدر هاام نميزنن تو خاكي

بایدم اینجور باشه!ولی باور کنین اینکه میگن با سیگار شروع میشه درسته...

matrixaidin
18-10-1390, 10:46 بعد از ظهر
نهههههههههههههههههههههههه هههه
من يكي كه اصلا قبول ندارم

mrd60006
18-10-1390, 10:47 بعد از ظهر
دوست عزیز در ارسال تصاویر دقت کنید
عکس ها رو مستقیم کپی نکنید
از آموزش زیر کممک بگیرید

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

مدیران پست آقا محمد رضا رو ویرایش کنند آخه این کد ها تاپیک رو به هم ریخته

شرمنده...قصور از من بود
میخواستم چنتا عکس بزارم...

5585

براین" که تصور میکرد سرطان مختص افراد سالخورده است، از سن 13 سالگی شروع به کشیدن سیگار کرد اما پس از 20 سال در سن 33 سالگی بر اثر سرطان جان باخت .
5586

حسـن
18-10-1390, 10:54 بعد از ظهر
همه سیگاری ها یه پیرمرد 80 ساله را میشناسن که روزی دوتا پاکت میکشه و خیلی سالم و سرحاله !!:25r30wi:

mrd60006
18-10-1390, 11:14 بعد از ظهر
همه سیگاری ها یه پیرمرد 80 ساله را میشناسن که روزی دوتا پاکت میکشه و خیلی سالم و سرحاله !!:25r30wi:

شدنیه!اما مگه کروموزومه همه یکیه؟؟؟اون آقاهه شاید اصلا scc(نوعی سرطان ریه) تا آخز عمرش نگیره اما یکیم هست 24 ساله(تو بیمارستان بود) یه خانم که سرطان ریه متاستاز(انتشار) داده بود به سینه، سینه هاشو برداشتن کامل بد متاستاز داد به تیروئید و فوت شد!

reza KTM
18-10-1390, 11:58 بعد از ظهر
شدنیه!اما مگه کروموزومه همه یکیه؟؟؟اون آقاهه شاید اصلا scc(نوعی سرطان ریه) تا آخز عمرش نگیره اما یکیم هست 24 ساله(تو بیمارستان بود) یه خانم که سرطان ریه متاستاز(انتشار) داده بود به سینه، سینه هاشو برداشتن کامل بد متاستاز داد به تیروئید و فوت شد!
اون آقایی که حسن جون میگه جنس ناب میزنه به خاطره همینه که هیچیش نمیشه ولی این آشغال ها رو اگه بکشی سر 10 سال باید بمیره حالا اگر زنده موند قاچاقی از دست ازرائیل فرار کرده

mrd60006
19-10-1390, 12:07 قبل از ظهر
اون آقایی که حسن جون میگه جنس ناب میزنه به خاطره همینه که هیچیش نمیشه ولی این آشغال ها رو اگه بکشی سر 10 سال باید بمیره حالا اگر زنده موند قاچاقی از دست ازرائیل فرار کرده

داداش اینکه میگی جنس ناب میزنه میشه بگی دقیقا یعنی چی؟

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

آقای مدیران اون پست من که راجبه سیگار نوشته بودم و توش اشتباهی کدای عکسایی مه کپی پیست کرده بودم ، پرید؟؟؟؟

reza KTM
19-10-1390, 12:10 قبل از ظهر
بهتره در مورد شخصی که حسن در موردش گفت زیاد صحبت نشه و تموم شه چون نه تنها ادامه در مورد ایشون باعث فبلتر شدن بلکه باعث میشه از زندگی ساغط بشیم
بیخیال من خودمم نمیکشم و از بوی سیگار به شدت و به شدت که اصلا فکرش رو نمیکنید بدم میاد

Aka
19-10-1390, 03:01 قبل از ظهر
من موندم این رضا چی کارس انقد تو این تاپیک پلاسه !!!
بابا یا سیگاری شو ، یا بزار ما انقدر بکشیم که بمیریم :d

reza KTM
19-10-1390, 08:10 قبل از ظهر
من با اینکه خیلی پاستوریزم و نه اهل آبکیم نه دودی ولی دم خور زیاد این آدما بودم

Babak
19-10-1390, 01:47 بعد از ظهر
من با اینکه خیلی پاستوریزم و نه اهل آبکیم نه دودی ولی دم خور زیاد این آدما بودمپس زنده ای برای چی:consoling2:

reza KTM
19-10-1390, 01:56 بعد از ظهر
پس زنده ای برای چی:consoling2:
همین رو بگو
آخه یاروهه میره دکتر میگم میخوام عمرم زیاد شه
دکتر میگه مشروب میخوری ؟ میگه وای نه
میگه سیگار یا چیزای دیگه میکشی ؟ میگه اصلا آقای دکتر
میگه خانوم بازی چی اونو که دیگه میکنی ؟ میگه نه اصلا آقای دکتر من این کارار رو انچام نمیدم
دکتر میگه پس میخوای عمرت زیاد شه چه گهی بخوری؟

با این همه تشکری که از پست آکا کردید مثل اینکه من باید برم و دیگه به این تاپیک سر نزنم

Kenji
19-10-1390, 02:05 بعد از ظهر
آخی بالاخره فهمید :25r30wi:

reza KTM
19-10-1390, 02:17 بعد از ظهر
آخی بالاخره فهمید :25r30wi:
میخندی باید کروات ببندی
من پر رو تر از این حرفام اینقدر میمونم فاز بد میدم تو این تاپیک تا بترکید:4chsmu1:

شهرام
27-10-1390, 01:12 قبل از ظهر
ببخشین دوستان جسارت میکنم. ولی عجب سیکارای پیپای قلیونای باحال باحال میگشین.

Mohammad
01-11-1390, 12:49 قبل از ظهر
یه پاکت کمل از بلاد کفر خریدم، شد ۸ هزار تومان نا قابل، اما چیزه خریه. یه خانومه با کالسکه بدون بچه هم روشه. نوشته اگه سیگ بزنید نابارور میشید. حالا بکشید بزنید دهن موروثتون رو سرویس کنید.

RED-LINE
01-11-1390, 04:52 بعد از ظهر
....
mAn v SaHeL va....

02109002
01-11-1390, 04:55 بعد از ظهر
فک کنم 11 تاست
تو چه زمانی؟

.:ALIREZA NADERI:.
01-11-1390, 08:54 بعد از ظهر
خیلی افتخاره بچه های پرشین موتور سیگاری باشن ؟!
یکی عکس سیگاز میزاره یکی دیگه رکوردش رو ؟!
یکی از عامل های مهم سرطان سیگار هست با این کار به خودتان بلکه به اطرافیانتان خیانت میکنید.

Kenji
01-11-1390, 08:59 بعد از ظهر
خیلی افتخاره بچه های پرشین موتور سیگاری باشن ؟!یکی عکس سیگاز میزاره یکی دیگه رکوردش رو ؟!یکی از عامل های مهم سرطان سیگار هست با این کار به خودتان بلکه به اطرافیانتان خیانت میکنید.احسنت.اما انسان یه چیزی داره به نام روحکه گاهی روح احتیاج به یه مسکنی داره.احیانا افیونی جات رو منع کردن. سیگار رو نه.

01-11-1390, 09:10 بعد از ظهر
احسنت.اما انسان یه چیزی داره به نام روحکه گاهی روح احتیاج به یه مسکنی داره.احیانا افیونی جات رو منع کردن. سیگار رو نه.
مشروب هم سرطان زانه این هم همینطور !
چون پدر بنده در سربازی سیگاری شده من از بچگی از سیگار بدم میومد تا بحال نگفتم سیگار نشکن مگر بعضی ئقتا تو مسافرت که 1 ساعتی الاف سیگاز کشیدن میشیم یا دود میزن تو صورتم.
یا بعضی موقع ها که میخاد کاری شاقی کنه زرت زرت سیگار
بله ادم ناراحت میشه سیگار بکشیه حال میکنه اما اینم در نظر داشته باشین که وقتی میرین سر کلاس ریاضی صد تا سگگار بکشین تا قضیه رو بفهمین.
که البته کل ریاضی به جز اون هایی که به مکانیک خودرو مربوط میشن چرت پرت هست.
تو ناراجتی حالتون جا میاد ولی هر وقت تقی به توقی میخوره باید سیگار بکشین
قبل خواب بعد غذا بعد دیدن فیلم وسط فیلم و پیام بازرگانی صبح شب بعد از خواب بعد از رانندگی بعد از تعمیرات موتور و ماشین بعد از تعمیرات رایانه بعد از ریختن ویندوز بعد از حل کردن مسیله برای دوستتون که تو اون مسیه مشکل داره و قبلش و وسطش و...................................:hippie7::hip pie7:
جناب کنجی ما که عضو تایید شده نیستم نمیتونیم تو این انجمن تایپک بزنیم ولی یه زحتی بکشین یه تایپک با موضوع ورزشکاران پرشین موتور بزنین خودشون رو معرفی کنن. اسم من رو هم ذکر کنین به عنوان کسی که پیشنهاد داد البته اگه زدین.

ولی اگر بابای من از اون دوران سربازیش تا به الان پول سیگار رو برای موتور میداد شرط میبندم 10 تا هایوباسو 0 کیلومتر 2012 میتونستیم بخریم + یک هندا گلد وینگ.
شاید خیلی بیشتر تازه باعث شده که خیلی ها اویزون بشن ونون خور ترک سیگار در 3 دقیقه نیکوپلاست و.....

Kenji
01-11-1390, 09:22 بعد از ظهر
بخش راکب ها رو به زودی راه می ندازیم. پیشنهاد خانوم نظیفی بود که یه بخش مخصوص راکب ها داشته باشیم که مسائل مختلف توش بحث بشه یکیش همین ورزش خواهد بود.

==

در مورد سیگاری بودن پدرت و تنفرت نمی تونم نظری بدم.

در مورد سرطان و کوفت و زهر مار، من عرض زندگی رو به طولش ترجیح می دم. یه روزی ورزش آرومم می کرد، الان سیگار.

در مورد پول جمع کردن، یه بار یه جوونی می بینه تو کافی شاپ فرودگاه یه یارو داره فرت و فرت سیگار می کشه. می ره پیش یارو بهش می گه آقا، می دونید اگه شما پول این سیگارارو جم کنید تو چند سال فقط، می تونید این هواپیمایی که اینجاست رو بخرید.
یارو به جوونه می گه تو سیگار می کشی؟
جوون می گه نه.
یارو می گه اون هواپیماه برای توه؟
جوونه مکث می کنه و می گه نه.
ساکت می شه.
چند لحظه بعد یارو بهش می گه راستی..... اون هواپیما مال منه.

01-11-1390, 09:40 بعد از ظهر
خواب کمتر از مالش استفاده میکنه گرچه درصدش خیلی کم باشه ولی زودتر از موقع طبیعی چشمش رو میبنده و سوار اون هواپیما میشه.
این برای پولداره بوده
برای ادم های عادی اون داستانی هست که تعریف کردم.
در ضمن نفرت نداریم از بچگی همهی عموم ها میکشیدن ما هم دور ورشون با پسر عمه و دختر عمو هام دنبال هم میکردیم.
باهش زندگی کردیم.
نفرت نداریم فقط پدرم به من درس داد که سیگار اصلا خوب نیست معتاد ککندست و رهایی سخته مشکلاتی هم داره تا الان چندین بار پیشنهاد شده این جور چیزا اما دست رد به سینشون زدم اما حالا اگر پدرم سیگاری نبود الان منم باید رکورد هامو میزاشتم.
:acigar::acigar:
در هر صورت نفرت نیست درس عبرت هست.
همه ی بچه ها تقلید و ادای سیگار کشیدن رو در میارن ولی من عمس این موضوع.!تا الان سابقه نداشته حتی 1 بار این کار رو از 0 سالگی تا به الان بکنم.
در هر صورت ارزو دارم که ترک کنید یا اگرم دوست ندارید بکشید ایشاالله که حالشو ببرین و ضرریی نداشته باشه.
دم همه ی سیگاری ها هم گرم به جز اونا که از سیگار شروع کردن رفتن بالا تا اخرش که به شیشه رسید و...

Kenji
01-11-1390, 09:44 بعد از ظهر
موفق باشید/

01-11-1390, 09:49 بعد از ظهر
اینم اون قضیه که میگفتم تقلید.

---------- Post added at 09:49 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

یه چندین وقته رو پاکت های سیگارن برچسب میزنن خودتان قضاوت کنین هیشگی نگاه سگ هم نمیندازه بهشون.

reza KTM
01-11-1390, 10:43 بعد از ظهر
یه سیگار اسی دست رفیقم دیدم میکشید نقره ای بود
جعبه کاغذی داشت و توش یه جعبه خیلی خوشگل آهنی
میگفت این جعبه باعث میشه که سیگار خشک نشه مخصوصا برای کسایی که دیر به دیر سیگار میکشن سیگار مونده نمیشه
نمیدونم بهش چی میگن ولی میگفت جزو سیگار گرونای ایرانه (البته نه خیلی گرون) بسته ای 6 تومان
میگه تو نمیکشی وگرنه میدادم بکشی تا فرقش رو بفهمی
آقایون اهل عمل یه تستی بزنید ببینید چیه
شایدم هرجایی گیر نیاد

کوروش
01-11-1390, 10:59 بعد از ظهر
من سیگاری نیستم فقط خواستم یه جمله مهم رو بگم :سیگار نکشید حتی اگه سیگار وینیستون باشه !!!

obalit
02-11-1390, 12:19 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

میپرسی چرا؟ چون:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

پس :

علیرضا:bann:

حسـن
02-11-1390, 12:23 قبل از ظهر
موتور سوار زنده است به دود :acigar:

Alireza
02-11-1390, 12:30 قبل از ظهر
خيلي وقت بود با سيگارم انقدر حال نکرده بودم. مزه تلخ نیکوتین برام لذت بخش شده بود. حرکتشو تو خونم حس میکردم. با طمع تلخ سيگار در خاطراتم فرو رفتم. ياد اون روزايي که دود ميکرديم. یاد روزای گذشته. هنوزم اون صدا می پرسید کجا رفتی. ولی من دیگه اونجا نبودم ...... همون حس خفگي تو خواب اومد سراغم. نميدونم شاید دوباره مردم

ARSH
02-11-1390, 03:12 قبل از ظهر
مرد را فقط مرد میفهمد و دود سیگارش....

Aka
02-11-1390, 05:50 قبل از ظهر
من یه باکس کشیدم ،
هیچ فرقی نمیکنه ، فقط پول آهنشو میدی !

شهرام
04-11-1390, 01:06 قبل از ظهر
سلام دوستان.امروز رفتم قهوه خونه واسه اولین بار خواستم یه خودی نشون بدم پیش دوستان 5تا قلیون متفاوت گشیدم اخرشم زد گیرپاچمون کرد وقتیم خواستم پاشم برم سرم کیج رفت انقاری زمین داشتم به دورم میچرخید با کله رفتم زمین دماغم خونید:wall3::25r30wi:

حسـن
04-11-1390, 01:09 قبل از ظهر
من 10 روزه قلیون نکشیدم :hanghead:
فردا شب میرم حتما
11 روز بشه قضاش را هم باید به جا اورد :1tongue:

RED-LINE
04-11-1390, 01:48 قبل از ظهر
سیگار بکشید قلیون نکشید..
من الان فکر کنم 4ماهی میشه طرف قلیون نرفتم

شهرام
04-11-1390, 11:05 بعد از ظهر
من 10 روزه قلیون نکشیدم :hanghead:
فردا شب میرم حتما
11 روز بشه قضاش را هم باید به جا اورد :1tongue:

قلیون رفتی بگشی یا یادت رفت؟؟اگه یادت بره باید روزی دوتا قضاشو بگشیا؟یادت نره روزی دوتا.:25r30wi:

حسـن
04-11-1390, 11:07 بعد از ظهر
عصریه از بس درس خوندم زد به سرم رفتم قهوه خونه یه دوسیب آلبالو زدم و اومدم مغزم واشد

شهرام
04-11-1390, 11:12 بعد از ظهر
افرین که سر وقت میگشی نمیزاری قضا بشه.:25r30wi:

Mohammad
05-11-1390, 02:23 قبل از ظهر
افرین که سر وقت میگشی نمیزاری قضا بشه.:25r30wi:

پس چی؟ مطمئنا خیر در اینه که قضای هر وعده دود رو در بیاری، لاکن بکشید که کرم مگوت خواهد خورد ریه هایتان را تنها در ۶ فوتی زمین در زیر مقداری خاک.

RED-LINE
05-11-1390, 10:31 بعد از ظهر
دیشب قلیون کشیدم گفتم دیگه نمیشکم امروز بعد از ظهر با زن و بچه رفتیم بیرون سفره خونه مجبور شدم بکشم دهنم سرویس شد دارم میمیرم از سر درد.

RED-LINE
06-11-1390, 01:52 قبل از ظهر
به.زودي از يك اسر هنري عكس ميذارم..
كنته پاور ميدوديم..عمرا ديگه از 2كيلومتري قهوه خونه رد بشم..

Babak
06-11-1390, 02:27 قبل از ظهر
به.زودي از يك اسر هنري عكس ميذارم..
كنته پاور ميدوديم..عمرا ديگه از 2كيلومتري قهوه خونه رد بشم..
منم یه 1 ماهی کنت پاور می دودم انصافا خوبه.عکس داره شو گرفتم بدونه عکسشم گرفتم هیچ فرقی از نظره طعم و بو نداره فقط بدونه عکس 4500 یا 5000 تومانه ولی عکس دارش 2000 تومانه میارزه مخصوصا به ess بی خودی که قبل می کشیدم

Kenji
06-11-1390, 02:56 قبل از ظهر
بابک پاور می کشم آخرش انقدر نعنا می زنه بالا اصن کل سیگار فراموشم میشه.

پوک های آخر سینه رو شدید اذیت می کنه.

کلا سیگاری جماعت یه مدت کوتاه می تونه نعنایی و طعم دار و متفرقه بکشه. تو هم برمیگردی.

Aka
06-11-1390, 06:11 قبل از ظهر
منتول عقیم میکنه

Kenji
06-11-1390, 06:22 قبل از ظهر
خبر خوب

Masoud
06-11-1390, 11:03 قبل از ظهر
آقا چرا هي از اين سيگار به اون سيگار مي پريد ...
كنجي جان شما همون پالمال بكش .... بابك جان شما هم ESSE Black
اين نعنا و اينا ضرر اش بيشتره باور كن ...

K.I.A
06-11-1390, 12:22 بعد از ظهر
خدای سیگارا !!!!!!بزن برو با دیسکاوری یه دست به ماه بزن چون خورشید داغه بعد اگه راهتو گم نکردی برگرد زمین!!!!

Alireza
06-11-1390, 12:25 بعد از ظهر
این محصول هیچ وقت تولید نشد

K.I.A
06-11-1390, 12:29 بعد از ظهر
خودمون تولید دستی داریم گلم!!!!خیلی بیشتر جواب میده!!

Aka
06-11-1390, 05:54 بعد از ظهر
چرا تولید شده ، مالبرو ماری جوانا
من یه بار تهران یه باکس خریدم !
نمی دونم چرا چند روزه نمیتونم سیگار بکشم ، حد اکثر روزی 2 پاکت ! :(

RED-LINE
06-11-1390, 06:11 بعد از ظهر
من خیلی دنبال این ماری جوانا بودم پیداش نکردم انقدر دوستش دارم یک سال و نیمه آواتارمه تو یاهو..

دوستان بعضی وقتا پیشنهاد دادن همون سیگار رو با ی اضافه بکشیم والا من میترسیدم شنیدم هر دفعه مقادیری زا سلول های خاکستری مغز هم باهاش دود میشه..

K.I.A
06-11-1390, 07:31 بعد از ظهر
بنده خدا پسر داییما اکا فقط 2 پاکت در روز میکشه!!!پس تمام الودگیای هوای تهران زیر سر تو هستش !!!!

alinozad
06-11-1390, 08:05 بعد از ظهر
خیلی تاپیک....
همه ترغیب میکنند برای ترک دود و دم اینجوری که شماها دوستان عزیز به به و جه جه کنان تعریف میکنید منیکه تا بحال دود و دم دورم نبوده هوس میکنم قلیون بکشم چه برسه به بقیه...نکنید اینکارارو...انصافا با این حرکتون حال نکردم...خدائی یه فکری بکنید بحال این تاپیک انصاف نیست وجود همچین تاپیکائی...
(خیلی خاستم چیزی نگم ولی نتونستم چون واقعا تمام بچه های اینجارو دوست دارم...یادمه دوتا از دوستام سیگاری بودند یکیشون هی اغفال میکرد سیگار بکش یکیشون خیلی بیخیال بود.یه روز توی سرمای زمستون داشتم میلرزیدم با اون بیخیاله بودم گفتم احساس میکنم سیگار تو سرما ادمو گرم میکنه بده یه کاه دودی چیزی بکنم!گفت ببین من مونده یه نخ سیگار نیستم کل بسترو بهت میدم ولی اینو بهت بدم مطمئن باش دیگه افتادی رو دور!گفتم دمت گرم تو رفیقمی اونیکی دشمنمه.کم کم سرجریاناتی با اون گیر سه پیچه شکرآب شدیم منو این ریلکسه موندیم بعد از چندوقت اونم دودو دمو گذاشت کنار چرا؟چون من پایه نبودم براش حال نمیکرد حالا این تاپیک دقیقا محلیه برا پایه شدن و پایه پیدا کردن...درست نیست عزیزان)از منبر میام پائین...:sarma:

Babak
07-11-1390, 01:44 قبل از ظهر
آدم تو سربازی یاسیگاری میشه یا....:mypersianforum (531

Aka
07-11-1390, 01:47 قبل از ظهر
امروز رفته بودم ماساژ ،
طرف گفت خب مشکلت چیه ؟
گفتم استاد من تا هفته پیش روزی 100 نخ سیگار میکشیدم ، نمی دونم چرا چند روزه 40 نخ بیشتر نمیشه !! افسردم :((
یارو فک کرد یه ناحیه ایم خله:d

Babak
07-11-1390, 01:50 قبل از ظهر
یارو فک کرد یه ناحیه ایم خله:dفکرنکرد مطمئن شد:gigglesmile:

mammad takcharkh
07-11-1390, 02:54 قبل از ظهر
---------- Post added at 02:54 AM ---------- Previous post was at 02:51 AM ----------

دوستان خدا روشکر من سیگاری نیستم وازسیگار خیلی بدم میاد.
ولی این قلیون لامصبم حاجت نمیده:24:
اساتید چی تجویز می کنید؟؟؟:[Only registered and activated users can see links]

علی یزدانی
07-11-1390, 03:02 قبل از ظهر
اصفهان = قلیون
اصفهانی جماعت باید قلیونی باشه نه سیگاری:bitarbiat:

Babak
07-11-1390, 12:58 بعد از ظهر
اصفهان = قلیون
اصفهانی جماعت باید قلیونی باشه نه سیگاری:bitarbiat:
منقلم اون کنار ها میبینم

K.I.A
07-11-1390, 01:05 بعد از ظهر
من جزئه کسایی هستم که سیگار نمی کشم اما هر سیگارو فقط یک بار امتحان کردم ولی دیگه بعدش نکشیدم.../اما پایه ی هر چیزی کشیدنی خوردنی زدنی بالا انداختنی و..... هستم نمیدونم چرا

RED-LINE
08-11-1390, 01:19 قبل از ظهر
خبر مهم
سيگارايي كه داخل توتونشون منتول دارن مشكل سازن و بعده يك مدت معامله خشك ميشه ميفته...
ولي كنت پاور ماده خنك كنندش تو فيلترشه و با مامله كاري نداره..
امشب چند نخ ...ن به...ن ؤينستون كشيدم حالت تهوع گرفتم گور باباي چند تا هزار تومني از اين به بعد فقط پاور اصل و فيلترپلاس ميكشم نه ابكي هامون درست حسابيه نه سيگارامون...

Alireza
09-11-1390, 08:11 بعد از ظهر
همه میگن همیشه با اولین نخ شروع میشه اما نمیدونن برای اون که میخواد اولین نخ سیگارش رو روشن کنه شاید همه چیز تموم شده باشه...

alinozad
09-11-1390, 08:26 بعد از ظهر
آدم تو سربازی یاسیگاری میشه یا....:mypersianforum (531

بابک خان من الان سربازم نه....شدم(اگه بشی معافت میکنند!بی برو برگشت!الان تازه دکتر روانشناس گذاشتند تا کسی اینجوری باشه معاف میشه تا بقیه رو داغون نکنه)نه هم سیگاری شدم!احتمالا من آدم نیستم فرشتم!؟!

Babak
09-11-1390, 08:57 بعد از ظهر
:2:
احتمالا من آدم نیستم فرشتم!؟!
شما فرشته ای:8:

حسـن
09-11-1390, 09:13 بعد از ظهر
منم معافی گرفتم قلیونی شدم :1tongue:

RED-LINE
10-11-1390, 12:37 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]انداز[Only registered and activated users can see links]
اندازه یک ربع امیر خسرو شد تازه :دی

Alireza
10-11-1390, 12:39 قبل از ظهر
درود به شرافتت

کوروش
10-11-1390, 12:52 قبل از ظهر
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:13::13:
یکم هم به فکر خودتون باشید چه خبره ؟؟؟:13::13:
فکر کنم به جای اون دلو قلوه رو سیگار باید چیزه دیگه بنویسند :bitarbiat:

Babak
10-11-1390, 12:53 قبل از ظهر
پرچم کنت پاور بالاست بهترین سیگاره بخدا:acigar:

Kenji
10-11-1390, 12:54 قبل از ظهر
علی پاکتای خونه نواب و نگه داشتی؟

Alireza
10-11-1390, 12:57 قبل از ظهر
نه انداختم دور

RED-LINE
10-11-1390, 02:24 قبل از ظهر
یه پاکت کنت لیمیتد ادیشن گرفتم الحق که چیز فوقالعاده آشغالیه!
نه سنگنیه نه سبکه فقط حالت تهوع میاره شت....

Alireza
12-11-1390, 01:16 قبل از ظهر
ماشینم بوی سیگار میدهد
تنم
لباسم
خیابان جمهوری بوی سیگار میدهد.
دفتر کارم
حتی قهوه های دو نفره ی فرانسوی هم بوی سیگار می دهد
از زمستان 2 سال پیش
تمام لحظه های من
که بوی تو را میداد....
فقط بوی سیگار میدهد...!!!

کوروش
12-11-1390, 01:31 قبل از ظهر
موتورتو هم اضافه کن یه سیگار میکشه ((بک اسموک)) کل تهران رو دود سیگار بر میداره :acigar:

RED-LINE
12-11-1390, 01:45 قبل از ظهر
نواب بوی سیگار میدهد:دی

Aka
12-11-1390, 07:59 قبل از ظهر
نواب رو من و علیرضا آباد کردیم !

nazamm
13-11-1390, 10:21 بعد از ظهر

مبارزه با سیگار

RED-LINE
13-11-1390, 10:24 بعد از ظهر
اینهمه که با سیگار مبارزه کردن با عواملی که باعث میشه آدم بره سمت سیگار مبارزه میکردن به یه جائی میرسیدن.

Babak
13-11-1390, 11:43 بعد از ظهر
منه لعنتی فقط بخاطره قیافه پاکت سیگار رفتم سیگار کشیدم
ولی چه حالیی میده دوست دارم با سیگار سرطان مری بگیرم و راحت بمیرم در حالی که کنت پاور تو دستمه و دارم می کشم در حالی که توی جام دراز کشیدم پنجره بازه و داره برف میاد آخرین پک رو به تنها رفیق رو راسته زندگیم بزنم و قبل اینکه دودش بدنمو ترک کنه خودم ترکش کرده باشم:acigar:

13-11-1390, 11:50 بعد از ظهر
چقدر سیکارتو دوس داری!

7thRING
14-11-1390, 12:23 قبل از ظهر
منه لعنتی فقط بخاطره قیافه پاکت سیگار رفتم سیگار کشیدم
ولی چه حالیی میده دوست دارم با سیگار سرطان مری بگیرم و راحت بمیرم در حالی که کنت پاور تو دستمه و دارم می کشم در حالی که توی جام دراز کشیدم پنجره بازه و داره برف میاد آخرین پک رو به تنها رفیق رو راسته زندگیم بزنم و قبل اینکه دودش بدنمو ترک کنه خودم ترکش کرده باشم:acigar:
این یعنی نهایت ابراز احساسات به یک سیگار.به به بابک جان جمله های اخوان ثالثی می گی. چقد قشنگ
بسه دیگه فیلم هندی شد اشک دراورد

RED-LINE
14-11-1390, 10:22 بعد از ظهر
قشنگه ته سیگارائی که فقط خودم معنیشو میفهمم،آهنگی که نمیدونم چند بار تکرار شده،پاکتای خالی......

reza KTM
15-11-1390, 03:41 بعد از ظهر
به گفته دانشمندان دانشگاه کمبریج، اختلالات در بخش هایی از مغز ممکن است باعث اعتیاد در افراد شود.

این دانشمندان مغز ۵۰ فرد معتاد را با خواهران و برادران غیر معتادشان، مقایسه کرده و متوجه شده اند که در مغز هر دو گروه اختلالات یکسانی وجود دارد.

اما به گفته دانشمندان، این اختلالات ضرورتا ژنتیکی نیست و ممکن است به علت رشد در محیطی مشابه بوجود آمده باشد.

این گزارش در مجله "ساینس ژورنال" به چاپ رسیده و در آن آمده است که اعتیاد "نوعی اختلال در مغز است."

دانشمندان امیدوارند نتایج بدست آمده از مغز خواهران و برادرانی که اعتیاد ندارند به معتادان کمک کند تسلط به نفس بیشتری پیدا کنند.

کارن ارسچه، محقق ارشد این پژوهش می گوید: "سالهاست که همه فکر می کنند هر کس از مواد مخدر استفاده کند، معتاد می شود."

خانم ارسچه معتقد است، "استفاده از مواد مخدر اختیاری نیست و نوعی بیماری است که باید آن را تشخیص داد."

به گفته خانم ارسچه، "خواهران و برادرانی که اعتیاد ندارند به ما می گویند که چگونه با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند و چگونه در زندگی روزمره، تلاش می کنند تا خود را کنترل کنند."

پژوهشها در گذشته نشان داده است که در مغز معتادان اختلالاتی دیده می شود. اما دانشمندان هرگز مطمئن نبودند که آیا مواد مخدر این تغییرات را بوجود آورده یا این تغییرات قبل از استفاده از مواد مخدر در مغز افراد وجود داشته است.

پال کیدول، مشاور روانی در دانشگاه کاردیف می گوید: "اعتیاد مانند بیشتر اختلالات روانی محصول تربیت و طبیعت است."

"باید مردم را مدتی دنبال کنیم تا طبیعی و تربیتی بودن اعتیاد را ارزیابی کنیم."

دانشمندان معتقدند همه این یافته ها می تواند راههای جدیدی را برای درمان اعتیاد باز کند.

به گفته دیوید برنفورد، رئیس بخش داروسازی موسسه "دربشایر منتال هلت تراست"، این تحقیق نشان می دهد که اعتیاد تغییرات محسوسی را در ساختار مغز و فعالیت آن بوجود نمی آورد اما ممکن است تکنیکهای درمانی جدیدی برای اعتیاد پیدا شود.

منبع:bbc

Babak
15-11-1390, 03:44 بعد از ظهر
زندگی دلگیرم ازت

Amin_bahmany
15-11-1390, 07:53 بعد از ظهر
ماشینم بوی سیگار میدهد
تنم
لباسم
خیابان جمهوری بوی سیگار میدهد.
دفتر کارم
حتی قهوه های دو نفره ی فرانسوی هم بوی سیگار می دهد
از زمستان 2 سال پیش
تمام لحظه های من
که بوی تو را میداد....
فقط بوی سیگار میدهد...!!!

آخ آخ اینجا رو دیدم جیگرم سوخت.جملهی جناب علیرضا تمام وجودم را به وجد آورد.یادش بخیر 1 یال پیش خیلی چیزا فرق میکرد و ما هم اینجا دلخوش بودیمو باهاتون شاد بودیم.اسمم amingtoبود احتمالا
این دو صفحه آخر خیلی حرفاتون زیبا بود

Alireza
15-11-1390, 08:39 بعد از ظهر
امین جان دلم برات تنگ شده بود خواستی پی ام بده یوزر قبلیتو واست برگردونم اگه پسش یادت رفته

Babak
15-11-1390, 11:59 بعد از ظهر
کاش زندگی هم می شد مثله سیگار که تلخ میشه توی زیر سیگاری خاموشش کرد برای همیشه:acigar:

RED-LINE
16-11-1390, 12:08 قبل از ظهر
فکر کنم مریض شدم!
دوروزه نمیتونم به خوبی قبل سیگار بکشم یعنی حالم بد میشه دوتاکام میگیرم میندازمش دور..

Babak
16-11-1390, 12:31 قبل از ظهر
سیگار رو عوض کن منم اینجوری میشم مزه یه سیگار که خیلی تکراری میشه آدم حالش بد میشه:icon_pf _99_:

matrixaidin
16-11-1390, 12:50 قبل از ظهر
اقا میگن کنت پاور عقیم میکنهراسته؟؟؟؟

Alireza
16-11-1390, 02:40 قبل از ظهر
اقا بکنه به درک
خودمون چی بودیم که بچه هامون چی بشن
در کل نمیکنه مایع اکالیپتوسه تو فیلتر واسه چی باید بکنه؟

RIDER
16-11-1390, 11:36 قبل از ظهر
بله راسته سیگار های تعم دار میکنن انو یه تحقیق علمی ثابت کرده مخصوصا نعنایی

Babak
16-11-1390, 02:42 بعد از ظهر
اگر این طور باشه من دیگه آب از سرم گذشته 3 4 سال کاپیتان کشیدم

reza KTM
16-11-1390, 02:55 بعد از ظهر
آقایون عملی انجمن نمونه های منی تون رو بیارید برا تست:4chsmu1:

02109002
16-11-1390, 03:57 بعد از ظهر
به نفع شماست که از همین الان ترک کنید !!؟؟
والا

اگه ترک نکنید نسل پرشین موتور منقرض نمیشه که فقط ضرر به خودتون زدید دی:

آخه هر چی باشه بیشتر بچه ها از جمله خودم پاک پاکیم :1tongue:
این بود نصیحت یه پدر بزرگ :16:

Ali
16-11-1390, 04:37 بعد از ظهر
آقایون عملی انجمن نمونه های منی تون رو بیارید برا تست:4chsmu1::gigglesmile:
:gigglesmile::gigglesmile:

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

آخه هر چی باشه بیشتر بچه ها از جمله خودم پاک پاکیمما هم همینطوریم

Amin_bahmany
17-11-1390, 01:20 قبل از ظهر
نه علی رضا جان امین عوض شد روزگار عوضش کرد دیگه یوزو بیخیال.
واسه اینکه اسپم نباشه منم شنیدم سیگارای طمع دار جنبو جوش اون کوچولوهای توی اسپرم رو کم میکنه .پس رحم کنید به نسلتون

obalit
17-11-1390, 10:14 بعد از ظهر
تمام سیگارهای دنیا را هم که دود کنی تنهائیت توجه هیچکس را جز پیرمرد سیگار فروش جلب نخواهد کرد.

Kenji
17-11-1390, 10:56 بعد از ظهر
آخرین پوک سیگار را با یاد آخرین امید زندگیم می زنم به انتظار مرگ. چند دقیقه پیش بود که کبریت را روشن کردم و به جای سیگار اسکناس صد تومنی پاره را آتش زدم. نمی دانم شاید ارزشش بیشتر از صد تومن بود. گوشه نداشت. پاره بود. نخش را کشیده بودند. رویش یادگاری نوشته بودند. باقی مانده ی پولی بود که از پیرمرد سیگار فروش برای آخرین نخ سیگاری که برای تو کشیدم، گرفته بودم. دیگر هیچ تعلقی به هیچ چیز ندارم. حتی نوع سیگاری که برای کلاس در جیب چپ شلوارم می گذارم. و دیگر برایم مهم نیست از پیر مرد سیگار فروش سیگار بخرم یا از موتوری قرض کنم. من، کسی که سیگار نمی کشد از سیگار چه می دانم؟

RED-LINE
17-11-1390, 11:42 بعد از ظهر
کنجی آی لاو یو:دی

walther
18-11-1390, 09:41 بعد از ظهر
دوستانی که پیپ کشیدن یه نظر میخواستم راجع به توتون پیپ بدین
الان بلک وانیلا میکشم یه بسته هم پرگامون گرفتم ولی جالب نبود ناگفته نماند از بلک وانیلا راضیم ولی واسه تنوع میخواستم یه چی پیشنهاد بدین (اینم بگم نمیخوام توتونم رو عوض کنم فقط برای تست میخوام)
توتون طعم دار پیشنهاد ندین که عمرا" بکشم(توتون پیپ باید طعم و بوی پیپ بده) : دی

Alireza
18-11-1390, 09:58 بعد از ظهر
کاپیتان بلک رویال بگیر محشره

walther
18-11-1390, 10:00 بعد از ظهر
این کاپیتان بلک رویال اسانس نداره !!!؟

شهرام
21-11-1390, 02:10 قبل از ظهر
دوستان میدونین بیشتر چی میچسب به ادم؟؟؟؟
این میچسبه که نشستی تو یه قهوه خونه گول یاپوچ بازی میکنی از6تا قلیون .وبرنده بشی بشینی همشو تا اخر بگشی.اونای هم که باختن بشینن نگات کنن توهم بخندی بهشون.

walther
22-11-1390, 07:00 بعد از ظهر
دوستانی که پیپ کشیدن یه نظر میخواستم راجع به توتون پیپ بدین
الان بلک وانیلا میکشم یه بسته هم پرگامون گرفتم ولی جالب نبود ناگفته نماند از بلک وانیلا راضیم ولی واسه تنوع میخواستم یه چی پیشنهاد بدین (اینم بگم نمیخوام توتونم رو عوض کنم فقط برای تست میخوام)
توتون طعم دار پیشنهاد ندین که عمرا" بکشم(توتون پیپ باید طعم و بوی پیپ بده) : دی

خیلی ممنون از بر بچ که این همه راهنمایی کردین
خدا نکنه(خدا کنه) شما برین بهشت و ما جهنم اونوقت واسه یه لیوان آب جوش .......:1tongue:

Alireza
24-11-1390, 04:13 بعد از ظهر
7473
دنیاییه

nazamm
24-11-1390, 07:15 بعد از ظهر
ميگن هر نخ سيگار 3 دقيقه از عمر آدم کم مي کنه!
همچنين ثابت شده اگه از چيزي لذت ببري 5 دقيقه به عمر آدم اضافه ميشه!
نتيجه : سيگارتون رو با لذت بکشيد تا 2 دقيقه به ازاي هر نخ سيگار به عمرتون اضافه بشه........!!!!!!!

:25r30wi:

Erfan Ts
24-11-1390, 09:23 بعد از ظهر
سلام بر همه.

به نظر من این تاپیک هیچ ربطی به این انجمن نداره.

این سوال نظر سنجی هم واقعا خیلی بده ...............یعنی چی:سیگار میکشی؟.

کاربران این سایت همه محترمند و به نظر من نباید در این بحث ها شرکت کنند.

من واقعا متاسفم که بعضی از کاربرها :اسم سیگار.........توتون و............به هم دیگه پیشنهاد میکنن و همدیگه رو راهنمایی میکنن{به جای اینکه در بحث های مفید راهنمایی کنند}.

mosim2m
24-11-1390, 10:21 بعد از ظهر
یه 6 روزی ترک کردم ! سه روز اول فوق العاده سخت گذشت ولی تا داشتم عادت میکردم یه ....یر کلفت تو زندگی خوردم و دوباره شروع کردم .

همدم مرد سیگاره . سیگار همتونم یه کام بگیرین فنا شم

7thRING
24-11-1390, 10:30 بعد از ظهر
سلام بر همه.

به نظر من این تاپیک هیچ ربطی به این انجمن نداره.

این سوال نظر سنجی هم واقعا خیلی بده ...............یعنی چی:سیگار میکشی؟.

کاربران این سایت همه محترمند و به نظر من نباید در این بحث ها شرکت کنند.

من واقعا متاسفم که بعضی از کاربرها :اسم سیگار.........توتون و............به هم دیگه پیشنهاد میکنن و همدیگه رو راهنمایی میکنن{به جای اینکه در بحث های مفید راهنمایی کنند}.

حرف شما کاملا متین من خودمم سیگار نمی کشم ولی گفته ی شما مثل اینه که تو جمع هوادارهای استقلال بگید پرسپلیس پرسپلیس.

Alireza
24-11-1390, 10:35 بعد از ظهر
کسی مشکلی با این قضیه داره میتونه تو این تاپیک نیاد
بحث رو هم منحرف نکنید لطفا

Milad
24-11-1390, 11:56 بعد از ظهر
به هر جا نگاه میکنم
دیوار است و
دیوار است و
دیوار...
تمام زندگی من
سيگار است و
سيگار است و
سيگار...
بدرود ای جوانی ها
ای لحظه های خوش تنها یی
زندگی روزی به پایان خواهد رسید
در غروب
غروبی با من و سيگار و قطره های باران
در میان امواج تنهایی... ...

Aka
25-11-1390, 02:03 قبل از ظهر
پک اول ،،،،
بیل آخر :d

aban
26-11-1390, 12:37 قبل از ظهر
نمیدونم چه حسیه این سیگار کشیدن...
از بچه گی دوست داشتم سیگار بکشم اما هیچ وقت دوس نداشتم یه آدم سیگاری باشم.
اولین بار شب 4شنبه سوری سال72 یه نخ مالبرو قرمز پایه بلند با دوستم گرفتم وهمشو چس دود کردیم.
دیگه مزش زیر دندونم بود وسال به سال بیشتر شد.
اما فکر کنم هنوز یه سیگاری نشدم... میشه تا 1 ماه هم نکشم نه اینکه تو ترک باشم..حال سیگار کشیدن نیست!
سیگار هم مث دوا میمونه هر وقت نیاز داری باید مصرف کنی

Kenji
26-11-1390, 12:40 قبل از ظهر
سیگار غذای روحه.

وقتی روحت خستس و چیزی برای آروم کردنش نیست، بدنت رو نابود کن اما به روحت کمی آرامش بده

03-12-1390, 10:33 بعد از ظهر
سیگاری که از اول بد میسوزه، تا آخرش طعمِ بدی میده، از کشیدنش زجر میکشی ولی دلت نمی آد خاموشش کنی...
این قضیه عجیب منو یادِ زندگی میندازه... عجب
(نقل از یکی از ادد لیست های یاهو)

RED-LINE
03-12-1390, 10:35 بعد از ظهر
نه بابا چرت گفته من شده پاکتی سیگار بخرم از نخ اول خوشم نیاد بندازم بره :دی

Alireza
07-12-1390, 02:27 قبل از ظهر
نیکوتین سیگار آدم ها را رو جذب نمیکنه ، آدم ها به دود سیگار معتاد میشن خیره میشن به دود و غرق در خاطرات ، آدم ها معتاد خاطرات میشن... !!!

Kenji
07-12-1390, 02:34 قبل از ظهر
همیشه گفتم، هیچ رقصی زیبا تر از دود سیگار نیست...

Kami
07-12-1390, 02:35 قبل از ظهر
هیچی زیبا تر از این نیست سیگاری نباشی اما 2 دقیقه بری پیش کنجی و علیرضا و 10 روز بوی سیگار بدی:25r30wi:

02109002
07-12-1390, 02:36 قبل از ظهر
هیچی زیبا تر از این نیست سیگاری نباشی اما 2 دقیقه بری پیش کنجی و علیرضا و 10 روز بوی سیگار بدی:25r30wi:

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r3 0wi:

Babak
07-12-1390, 02:51 بعد از ظهر
بابا آیرو ریزی نکن:bitarbiat:

mostafak021
07-12-1390, 03:03 بعد از ظهر
بچه ها کسی دارویی سراغ نداره واسه ریه افراد سیگاری .کسی که سرفه زیاد می کنه چی بخوره خوبه ؟؟؟؟؟

reza KTM
07-12-1390, 03:36 بعد از ظهر
بچه ها کسی دارویی سراغ نداره واسه ریه افراد سیگاری .کسی که سرفه زیاد می کنه چی بخوره خوبه ؟؟؟؟؟
باید دیگه سیگار نکشه

aban
08-12-1390, 04:50 قبل از ظهر

شیر...و فقط شیر
روزی 3 لیوان صبح, ظهر , شب ..بعد از سیگار

:28:

Alireza
08-12-1390, 12:05 بعد از ظهر
ببین مقاومت کن بعد یه مدت خوب میشه

aban
08-12-1390, 01:24 بعد از ظهر
آره مقاومت هم خوبه... فقط خیلی زود زیر مقاومت میمیری

:vardane:

mostafak021
08-12-1390, 05:11 بعد از ظهر
کار از مقاومت هم گذشته الان یک سال بیشتره .رفتم دکتر نفهمیدم چی گفت خارجی صحبت کرد نمی دونم می گفت ریه هات آنژو شده .یه همچین چیزایی می گفت
خودم می دونم ماله چیه یه 6ماهی من عملم رفته بود بالا روزی یه پاکت بهمن کوچیک می کشیدم فکر کنم واسه اونه یه سرما خوردم پارسال نزدیکای محرم بود تا همین الان پدرم رو در اورده هی چند وقت یه بار که باز سیگارمو زیاد می کنم سرفه هام شروع میشه .
حالا می خوام خودم رو ببندم به قلیون لامصب و کمش کنم.:icon_pf (95):

Alireza
08-12-1390, 05:49 بعد از ظهر
سیگار حرمت دارد !
رو کن و بکش ،

پنهانش نکن ! نگو که فلانی میبیند بد است ، نترس !

با ترس کشیدنش، زهر مار است. .

Kami
08-12-1390, 05:52 بعد از ظهر
امروز در تنهایی با موتورم در پارک سیگاری دود کردم

Alireza
08-12-1390, 05:57 بعد از ظهر
مبارکه خوش اومدی **** ادامه بده فقط

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

کار از مقاومت هم گذشته الان یک سال بیشتره .رفتم دکتر نفهمیدم چی گفت خارجی صحبت کرد نمی دونم می گفت ریه هات آنژو شده .یه همچین چیزایی می گفت
خودم می دونم ماله چیه یه 6ماهی من عملم رفته بود بالا روزی یه پاکت بهمن کوچیک می کشیدم فکر کنم واسه اونه یه سرما خوردم پارسال نزدیکای محرم بود تا همین الان پدرم رو در اورده هی چند وقت یه بار که باز سیگارمو زیاد می کنم سرفه هام شروع میشه .
حالا می خوام خودم رو ببندم به قلیون لامصب و کمش کنم.:icon_pf (95):

به هیچ وجه نکش ادامه بدی به مشکل میخوری

Kami
08-12-1390, 05:58 بعد از ظهر
چه سیگاری مزه خوبی میده

Alireza
08-12-1390, 06:02 بعد از ظهر
وینستون عقابی بکش

02109002
08-12-1390, 06:07 بعد از ظهر
جلل الخالق
**** تو هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــم

گفتم آخر این تاپیک بچه ها رو منحرف میکنه ، بچه ها نیاید تو این تاپیک دی :

چون اگه بیاید گیرتون میندازن :25r30wi:

mostafak021
09-12-1390, 01:24 قبل از ظهر
امروز رفتم بیمارستان پیشه متخصص بهش گفتم دکتره قبلی گفته ریه هات آنژو شده بعد از معاینه گفت حرف مفت زده .!!!!
قضیه رو که بهش گفتم گفت شما که پارسال سرما خوردی دکتر نرفتی تا مداوا بشی عفونت تو بدنت مونده و بدنت عفونی شده به خاطره همین تا یه باد سرد بهت بخوره سرما می خوری و شروع می کنی به سرفه کردن .کلی هم نصیحتم کرد حالا بگذریم.
خلاصه نسخه نوشته برام 8 تا آمپول پنی سیلین 1200 و یه جور قرصای دو رنگ و 30 تا قرص چرک خشکن کوآموکسی کلاو 625.
سیگار هم گفت تو طوله مدت درمان نکش ولی نمیشه که !!
حالا قرار شده روزی 5 نخ کنته4 بکشم تا ببینم چی میشه بازم خدا رو شکر ریه هام هنوز اونطوری داغون نشده.

بچه ها سیگاری نشید اگر هم می شید کم بکشید اگر هم می کشید سیگار خوب بکشید به خاطره 1000 تومن ارزون تر سیگارای مخزرف نکشید .

:sumo: سلطان وینستون الترا و مگنا الترا:sumo:

reza KTM
09-12-1390, 01:40 قبل از ظهر
واقعا که **** تو ام؟
تو چرا اینقدر سریع تحت تاثیر این دوستای ناباب قرار گرفتی آخه؟
نکن
میشه مثل درستا
نکن

mostafak021
09-12-1390, 02:28 قبل از ظهر
سلام . اینجا تهران است . ساعت 2:28 دقیقه بامداد . من مصطفی هستم پشته بومه خونمون دارم سیگار می کشم.
I LOVE YOU persianmotor

Kenji
09-12-1390, 02:31 قبل از ظهر
امروز رفتم بیمارستان پیشه متخصص بهش گفتم دکتره قبلی گفته ریه هات آنژو شده بعد از معاینه گفت حرف مفت زده .!!!!
قضیه رو که بهش گفتم گفت شما که پارسال سرما خوردی دکتر نرفتی تا مداوا بشی عفونت تو بدنت مونده و بدنت عفونی شده به خاطره همین تا یه باد سرد بهت بخوره سرما می خوری و شروع می کنی به سرفه کردن .کلی هم نصیحتم کرد حالا بگذریم.
خلاصه نسخه نوشته برام 8 تا آمپول پنی سیلین 1200 و یه جور قرصای دو رنگ و 30 تا قرص چرک خشکن کوآموکسی کلاو 625.
سیگار هم گفت تو طوله مدت درمان نکش ولی نمیشه که !!
حالا قرار شده روزی 5 نخ کنته4 بکشم تا ببینم چی میشه بازم خدا رو شکر ریه هام هنوز اونطوری داغون نشده.

بچه ها سیگاری نشید اگر هم می شید کم بکشید اگر هم می کشید سیگار خوب بکشید به خاطره 1000 تومن ارزون تر سیگارای مخزرف نکشید .

:sumo: سلطان وینستون الترا و مگنا الترا:sumo:

خدا رو شکر.

امروز با علیرضا چقد غصت و خوردیم....

علی یزدانی
09-12-1390, 02:41 قبل از ظهر
امروز وقتی تمرینم تموم شد از باشگاه اومدم بیرون و وایستاده بودم دمه باشگاه که یهو یکی از بچه ها اومد بیرون ، دست کرد جیبش و یه پاکت سیگار در اورد و یه نخ برداشت تا که خواست بزاره جیبش من به شوخی گفتم یه نخ هم به ما بده ، اونم نامردی نکرد و یه نخ سیگار داد به من!!!
بعدش کبریتش رو در اورد و هم سیگاره خودشو روشن کرد هم ماله منو...
جاتون خالی این سیگاره رو با هم دود کردیم و انقدر چسبید که انگار ده تا سری دوسیب گشیده بودم:acigar:
سیگارشم سیلور استار بود

ادامه دارد....

mostafak021
09-12-1390, 03:03 قبل از ظهر
دمه جفتتون گرم.:pm1:

خدایی امروز قبله رفتن پیشه دکتر مثله بز ترسیده بودم مونده بودم چه جوری به خانواده بگم تو این هفته بد جوری حالم گرفته بود. این دفعه رو به خیر گذشت.
با این که امروز دو تا آمپول خوردم ولی شیرین ترین درد زندگیم رو تجربه کردم.

Alireza
09-12-1390, 03:22 قبل از ظهر
BBoyGSM خوش اومدی به جمع ما حتما ادامه بده

ap_peiki
09-12-1390, 11:44 قبل از ظهر
امروز وقتی تمرینم تموم شد از باشگاه اومدم بیرون و وایستاده بودم دمه باشگاه که یهو یکی از بچه ها اومد بیرون ، دست کرد جیبش و یه پاکت سیگار در اورد و یه نخ برداشت تا که خواست بزاره جیبش من به شوخی گفتم یه نخ هم به ما بده ، اونم نامردی نکرد و یه نخ سیگار داد به من!!!
بعدش کبریتش رو در اورد و هم سیگاره خودشو روشن کرد هم ماله منو...
جاتون خالی این سیگاره رو با هم دود کردیم و انقدر چسبید که انگار ده تا سری دوسیب گشیده بودم:acigar:
سیگارشم سیلور استار بود

ادامه دارد....

خاک بر سرت آقای ایزدی میومدی اینجا سیگار بیدود میکشیدی

reza KTM
09-12-1390, 01:03 بعد از ظهر
BBoyGSM خوش اومدی به جمع ما حتما ادامه بده

من موندم آخه تو چه جوری میتونی اینقد تشویق کار بد بکنی
نکن مرددم و بدبخت نکن

یعنی هیف نیست تو که تکنو زنی بری عملی شی آخه؟
ما رو باش گفتیم این یکی ورزشکاره

aban
09-12-1390, 06:04 بعد از ظهر
امروز در تنهایی با موتورم در پارک سیگاری دود کردم

منظورت از سیگاری همونه که یه چیزای سیاهی تو سیگار جوینت میکنن.

:3ztzsjm:

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

انجمن سیگاری بازهای پورتال

:biggrin:

Alireza
09-12-1390, 06:11 بعد از ظهر
جوینت مخلوط ماریجوانا با حشیش هستش

حسـن
09-12-1390, 06:42 بعد از ظهر
من در دو وقت اقدام به کشیدن سیگار میکنم

1- موقعی که بارون بیاد

2- وقتی برم مسافرت

در یه موقعیت هم اینقدر میکشم که جونم بالا بیاد اونم موقعی که تو مسافرت باشم و بارون بیاد

alikian
09-12-1390, 06:51 بعد از ظهر
بچه ها حرف اون چیزای سیاهو نزنید من تو ترکم :sarma: میترسم مخمو روشن کنید دوباره برم سراغش :2gwb921:

زیر بارون نفسم بکشی حال میده چه برسه به سیگار این در مورد مسافرتم صدق میکنه

یه دوستی دارم اگه سیگار نکشه خفه میشه میمیره به جای شش دود شش داره:25r30wi:

مثل موتور چاهای بلک استون دود میکنه

Alireza
09-12-1390, 06:53 بعد از ظهر
برو بکش فکر کن تو جنگلی نم نم بارون یه سیگار روشن میکنی و میگی گور بابای دنیا.......

alikian
09-12-1390, 06:58 بعد از ظهر
وای چه حالی میده:acigar:
پشت موتور و ماشین تو مسافرتم خیلی حال میده

حسـن
09-12-1390, 06:59 بعد از ظهر
من تو مسافرت میشم دود کش ولی بعدش یادم میره که دلم میخواد
انصافا پشت فرمون اونم شب اگه نباشه که اصلا نمیشه

s.mm
09-12-1390, 07:26 بعد از ظهر
من تو مسافرت میشم دود کش

من اتفاقاً چند باری توی شهر شما کشیدم: شب... کنار زاینده رود! ، تو میدون امام هم یادم میاد! کنار زاینده رود قوطی کبریتش رو آتیش زدن انداختم توی سطل زباله کنار رود، چون توش پر جعبه پیتزا بود آتیش خوبی گرفت ماشالا...

حسـن
09-12-1390, 07:52 بعد از ظهر
لطفا دیگه اومدی شهر ما مثل بچه آدم فقط سیگارت را بکش اقدام به آتیش سوزی و خراب کردن فضای سبز حاشیه رودخانه نکن:mad_majidonline:
با تشکر :image111:

Alireza
11-12-1390, 06:18 بعد از ظهر
از درد زیاد،،
پشت سر هم ، سـیــگـــار میـکشم !
تو هم یه چیزی بکش
"سـیــگـــار" که نـمیـکشیـدی ! یادمــه . .
تـو پس،، درد بکش.

aban
11-12-1390, 07:36 بعد از ظهر
اول ها که سیگارو شروع کردم عاشق سیگار پایه بلند بودم..مخصوصا کنت بلند.. کلاسی داشت واسه خودش 15 سال پیش.. اون سیگار هم رفت موزه
حالا دیگه هرچی گیرم بیاد میکشم..از فروردین تا بهمن و اسفند و سیگار برگcafe creme

Alireza
11-12-1390, 07:45 بعد از ظهر
اولین باری که سیگار کشیدم 10 سالم بود 57 کوچیک گرفتم
لعضی وقت ها هم ته سیگار های مردم رو میکشیدم

aban
11-12-1390, 08:02 بعد از ظهر
حقیقت این که من حالتهای خلصه و کرختی یا بهتره بگم نءشگی را از سنین بلوغ بدون اینکه هیچ علم و اطلاعاتی ازش داشته باشم دوست میداشتم..یه حس عرفانی درونی
همیشه میخواستم از خود بی خود بشم ولی واقعا نمیدونستم چه جوری..تا اینکه برای اولین بار اسم چرس به گوشم خورد و احساس کردم این میتونه کمکم کنه..آره تونست ..خوب هم تونست.. چون واقعا آرومم میکرد.... این حس تنفری که از آدمها داشتم و سرکوب میکرد...بمش منو یاد روزهای بی خیالی بچگی مینداخت...
اما.... امان از جبر زمونه که همه چی واست تکراری و یکنواخت میشه ای خدا فقط آرامش میخوام ازت

Kami
11-12-1390, 11:40 بعد از ظهر
لعنت به این دنیا
به هردختری اعتماد میکنم بعد 1 روز میبینی جفتک میندازه خیانت میکنه بهت
تف تف
میکشم سیگارو واسه این دنیای لعنتی

K.I.A
11-12-1390, 11:46 بعد از ظهر
سیگار نکش بیا من یه چی بهتر دارم!!!!!ا در واقع دختر موجود با ایکیوی پایینه و این پسران که خامشون میکنن و اینا هم زود گول میخورن/مقصر پسرا هستن....سیگار دوای درد نیست....حتی سیگار برگم اینو حل نمیکنه.

Kami
11-12-1390, 11:48 بعد از ظهر
لعنت به تک تک دختر ها
عاطفه ندارن اندازه نخود !!!
کیا باید همون حرکتی که گفتی رو بزنیم ( نصف نصف )
سیگار نکشیم پس چیکار کنیم؟
هوا خرابه لامصب نمیشه دور زد با موتور

K.I.A
11-12-1390, 11:52 بعد از ظهر
اره تو سیگار نکش من راهه بهتر دارم/هوا گفت برفیه.... فعلا نمیشه

علی یزدانی
12-12-1390, 04:16 قبل از ظهر
امشب بعد از قرار ملاقات ناژوون
با علی پیکانپور رفتیم قایقرانی و بنده یه نخ سیگار کشیدم!!!:4chsmu1:

حسـن
12-12-1390, 09:22 قبل از ظهر
پیکانپور فقط یهت سیگار داد ؟ کاره دیگه ایی نکرد؟؟؟!!! منم میخواست یبار خرم کنه دمه قایقرانی اما حواسم بود

Kenji
12-12-1390, 01:14 بعد از ظهر
دخترا همشون موجودات گلی هستن. پشت سر این موجودات دوس داشتنی حرف نزنید.:retarded:

aban
12-12-1390, 03:40 بعد از ظهر
یه پسر عاقل و با فکر بعد 25 سالگی دیگه در مورد دختر نه فکر میکنه و نه حرف میزنه..چه رسد به غصه خوردن درباره کارهای دخترها
اون بدبختها هم اینقدر نارو خوردن که گرگ شدن.......................

hoopaad
12-12-1390, 04:07 بعد از ظهر
خوب بالاخره منم سیگار کشیدم! :afro:

دیروز رفته بودم دنبال کارهای فارغ التحصیلی برگشتنه رفیق نابابم اینقدر گفت گفت رفتیم امیر شکلات گیشا!
جاتون خالی منه بی تجربه که تا حالا نه سیگار عادی کشیدم نه قلیون نه ... این رفیق ناباب به برگ ( البته نازک ) با طعم Raspberry (تمشک) به قیمت هر واحد 1500 تومان وجه رایج مملکت داد دستم! منم پک اول به دوم و سوم دیدم داره میگیه BEEP چه خبرته داری از دماغ بیرون میدی! منم از همه جا بیخبر عینه جارو برقی میکشیدم! :acigar::acigar::acigar:

تا نصفه ها رفتم دوباره این رفیق ناباب با کلمات قصارش بنده رو مرحمت کرده گفت: چس دود کردن بسه حالا یه پک عمیق بده تو! منم در محضر استاد چند پک زدم یه چرخش در دهان و بینی و.... دیدم پسر چه باحاله!
خلاصه این تجربه اول بنده بود!

به نظر اساتید فن از آنجاییکه این یک فقره برگ چسبید و گوشت شد به تنم! بازم بکشم! کلا نمیخوام کارم به سیگار پاکتیو وقت و بی وقت کشیدن برسه میخوام فقط و فقط صرف تفریح و حال و هول با رفقا در محافل اهم اهم باشه!

aban
12-12-1390, 04:16 بعد از ظهر
هیچ وقت پاکتی نخر...سیگار خوب و نخی بگیر
وقتی مخ و بدنت طلب میکنه تو موقعیت های ناب و دوس داشتنی بکش حتی.....هم بکش... اما زیاده روی نکن تو هیچی

:22:

matrixaidin
12-12-1390, 04:33 بعد از ظهر
اقا این سیگار نه حسی به من میده نه دردیمو دوا میکنه
الان 2 ماه میکشم ببینم اینایی که میگن نمیشه ترک کرد چی میکشن
هیچ چیزیمم نشد
البته بگم روزی 10 نخ میکشیدم
فقط پولمون و ریختیم تو جوب
نکشین که به هیچ دردی نمی خوره
**** تو هم بیخیال شو

aban
12-12-1390, 04:42 بعد از ظهر
**** هم داره میکشه که بیخیال بشه

حداقل کاری که سیگار میکنه ..واسه 5 دیقه بیخیال غمت میکنه

Babak
12-12-1390, 05:01 بعد از ظهر
خوب بالاخره منم سیگار کشیدم! :afro:

دیروز رفته بودم دنبال کارهای فارغ التحصیلی برگشتنه رفیق نابابم اینقدر گفت گفت رفتیم امیر شکلات گیشا!
جاتون خالی منه بی تجربه که تا حالا نه سیگار عادی کشیدم نه قلیون نه ... این رفیق ناباب به برگ ( البته نازک ) با طعم Raspberry (تمشک) به قیمت هر واحد 1500 تومان وجه رایج مملکت داد دستم! منم پک اول به دوم و سوم دیدم داره میگیه BEEP چه خبرته داری از دماغ بیرون میدی! منم از همه جا بیخبر عینه جارو برقی میکشیدم! :acigar::acigar::acigar:

تا نصفه ها رفتم دوباره این رفیق ناباب با کلمات قصارش بنده رو مرحمت کرده گفت: چس دود کردن بسه حالا یه پک عمیق بده تو! منم در محضر استاد چند پک زدم یه چرخش در دهان و بینی و.... دیدم پسر چه باحاله!
خلاصه این تجربه اول بنده بود!

به نظر اساتید فن از آنجاییکه این یک فقره برگ چسبید و گوشت شد به تنم! بازم بکشم! کلا نمیخوام کارم به سیگار پاکتیو وقت و بی وقت کشیدن برسه میخوام فقط و فقط صرف تفریح و حال و هول با رفقا در محافل اهم اهم باشه!
وقتی چیز سرش بره تا ته رفته سیگار هم همینطوره

aban
12-12-1390, 05:05 بعد از ظهر
وقتی چیز سرش بره تا ته رفته سیگار هم همینطوره
بستگی به گشادی, کلفتی, طول, ظرفیت و........ داره

:22:

hoopaad
12-12-1390, 06:08 بعد از ظهر
اهم اهم!
بابک جان به خدا فقط یه سیگار بود همین! اینجوری که گفتی دارم میرم یه خونه 2 در 1 سرنبشی با آب و برق گاز و البته تلفن و ADSL نما سنگ در بهترین فرعی ، مشجر همراه منظره ابدی بگیرم! :minzdr:
راستی الان یه سوزش مختصری تو گلو و حلقم دارم! عادیه یا جنس سیگاره خوب نبوده؟

ولی جدا از شوخی دوستانی که تا حالا نکشیدن اصلا نکشن! لامصب ویرش افتاده به جونم! نمی دونم چیکار کنم!

aban
12-12-1390, 06:38 بعد از ظهر
الانه به عشق همه بچهای تازه سیگاری میرم که برم یه نخ سیگار بکشم

RED-LINE
15-12-1390, 01:05 قبل از ظهر
زجر دنیا را چه کس کشید؟ آنکس که شام خورد و سیگار نکشید..

aban
15-12-1390, 01:09 قبل از ظهر
اگه قبل شام هم یه نخ س.....ی تپل بکشی که دیگه وااااااااااااااااااااای شامت هم بیشتر حال میده

aban
16-12-1390, 05:34 قبل از ظهر
سیگاری هم ..درد منو.. دیگه دوا نمیکنه

Babak
16-12-1390, 02:03 بعد از ظهر
بابک جان به خدا فقط یه سیگار بود همین!بخدا همین یه نخ منو 10 ساله بدبخت کرده:3ztzsjm:

XCaptain_me
16-12-1390, 03:13 بعد از ظهر
ما کشیدیم شما نکشید...
ولی من همیشه گفتم کسی که سیگار نمیکشه دنیا رو سیاه و سفید میبینه...

matrixaidin
16-12-1390, 03:15 بعد از ظهر
یکی از بدترین کار بعد از غذا خوردن سیگار کشیدنه که باعث میشه یادم رفت مطلبشو پیدا میکنم میگم

XCaptain_me
16-12-1390, 03:24 بعد از ظهر
اتفاقا هیچ سیگاری مث سیگار بعد نهار وشام و س / ک / .. نمی چسبه. :23:

حسـن
16-12-1390, 05:55 بعد از ظهر
احادیث زیادی شنیدم از دوستان سیگاری که تو روم به دیوار هم خیلی میچسبه البته فکر کنم با دستشویی فرنگی تست شده بوده :icon_pf (3):

alikian
16-12-1390, 06:02 بعد از ظهر
سیگار خودش یه مدل چسبه همه جا کارش چسبیدنه!!!

mamrez
16-12-1390, 06:06 بعد از ظهر
تاپیک رو دست این تاپیک ندیدم.دمه همه(سیگاری و غیر سیگاری)گرم:icon_pf _15_:

mostafak021
18-12-1390, 01:51 قبل از ظهر
خب من و خونه خالی و سیگاره قشنگم. قربونش برم.جای همتون خالی
الان می خوای هوای خونه رو هواشناسی کنم:
الان یه جبهه هوای دود قلیون از سمت چپ خونه داره میره به سمت سقف یک سری حیوان هم نشستن زیره این جبهه هوا 3 نفرن 4 تا قلیون گذاشتن !!نه البته یکیش ماله خودمه.!!:biggrin:
یه جبهه هوای دود سیگار از بغل گوشه من داره رد میشه می زنه به مانیتور یه حیوان دیگه هست که بغلم نشسته داره سیگارام رو تو پتش می کنه.
من برم به فکر شام باشم اینا الان سیگارام رو می خورن از گرسنگی

walther
18-12-1390, 06:16 بعد از ظهر
به قول یکی از دوستام ما عادت به مفت خوری نداریم که دود تهران رو مفت مفت بدیم تو , خودمون پول میدیم دود میخوریم :acigar:

mostafak021
20-12-1390, 02:02 قبل از ظهر
به قول یکی از دوستام ما عادت به مفت خوری نداریم که دود تهران رو مفت مفت بدیم تو , خودمون پول میدیم دود میخوریم

جمله یه کم فلسفی بود منم یه کم دوهزاریم لقد خورده دیر متوجه شدم منظورت چی بوده.
================================================== ==
واقعا ما داریم سیگارای مخزرفی می کشیم امشبی رفته بودیم فرودگاه 3 تا از دوستانمون از ترکیه اومده بودن مارلبورو قرمزه اصل آورده بودن می گفتم پاکتی 7 لیر خریدن که به پوله ما میشه 7 هزار و خورده ای ولی عجب سیگاری بود اصلا طعمه سیگار از زمین تا زیرزمین با این سیگارای تو ایران فرق می کرد. اصلا ریه رو اذیت نمی کرد.
یک چیزه دیگه هم متوجه شدم این سیگارای بدون عکسی که ما به اسم اصل می کشیم هم اصل واقعی نیست در اصل اشانتیون رو بکس این سیگاراست چرا؟ چون اگه در پاکت سیگار رو نگاه کنید (سیگارای به اصطلاح اصل بدون عکسه تو ایران) بغلش به انگلیسی نوشته for free duty only و از اونجایی که free به معنایی رایگان می باشد میشه این رو فهمید ولی رو دره پاکته این سیگاری که من کشیدم یه چیزه دیگه نوشته بود به جای کلمه free . منم به جای سوقاتی یه بسته از این مارلبورو ازشون گرفتم تا باهاش روحم رو نوازش کنم.:29dz8zk:

Alireza
20-12-1390, 02:14 قبل از ظهر
این روز ها همه از دود سیگارشون میگن و خاطراتی که دود میکنن,من چیکار کنم که با اتیش زدن جنگل هم خاطراتمو نمیتونم دود کنم؟

Amin_bahmany
01-01-1391, 04:14 قبل از ظهر
ای بابا.با نفس کشیدن به مرگ نزدیک میشم.با سیگار سریعتر به مرگ نزدیک میشم.امشب وینستون لایت کشیدم خیلی وقت بود لایت نکشده بودم همش مگنا .همش مگنا .اه ریه هام ترکید

aban
15-01-1391, 09:44 بعد از ظهر
سیگار دو منظوره کسی کشیده
کنت کانورتیبل... کنت پاور هم میگن
خیلی باحاله و تازه اومده.. یه کپسول توی فیلترش هست که با فشار دادنش به سیگار منتول تبدیل میشه

15-01-1391, 10:02 بعد از ظهر
سیگار نکشین !
چون دوستتون دارم میگم.
ا....
چیزی هایی دیدم که...

Alireza
15-01-1391, 10:02 بعد از ظهر
7 8 ماهی هست که اومده

کوروش
15-01-1391, 10:05 بعد از ظهر
خیلی باحاله و تازه اومده.. یه کپسول توی فیلترش هست که با فشار دادنش به سیگار منتول تبدیل میشه
این که خیلی قدیمیه !!!
سیگار اومده که صبح ها میره نون مگیره :25r30wi:

nazamm
15-01-1391, 10:18 بعد از ظهر
مخالفم سیگار خورد کننده شخصیت اعتماد به نفس و تخریب روحیه مثبت

کوروش
15-01-1391, 11:23 بعد از ظهر
اقا من میخوام سیگاری شم باید چکار کنم ؟؟؟؟ گزینش داره ؟؟؟

Alireza
16-01-1391, 12:22 قبل از ظهر
جناب کوروش از شما بعیده در این حد اسپم کنید موضوع تاپیک مگه در مورد اواتار بوده؟
دقت بیشتری کنید

کوروش
16-01-1391, 12:24 قبل از ظهر
جناب کوروش از شما بعیده در این حد اسپم کنید موضوع تاپیک مگه در مورد اواتار بوده؟
دقت بیشتری کنید
علی جان شرمنده یه هو جو گیر شدم :sad:

walther
16-01-1391, 01:27 قبل از ظهر
اقا من میخوام سیگاری شم باید چکار کنم ؟؟؟؟ گزینش داره ؟؟؟

اولا" که به جمع سیگاری ها خوش اومدی
دوما"با مارلبورو فیلتر پلاس شروع کن عربش حدوده 4500هستش در کل سیگار خوبیه واسه استارت
همین چنذ روز پیش که توتون پیپم تموم شده بود یه بسته گرفتم که بکشم ولی انداختمش دور

mostafak021
16-01-1391, 01:35 قبل از ظهر

7 8 ماه بیشتره من پارسال بدونه عکسش رو می گرفتم 4 تومن یزیدا یه برچسب زدن روش 1800 دادن بیرون الان شده 2000 تومن سیگاره خوبیه نسبت به اسی سبز و مارلبورو سبز خدا بیامرز چون مارلبورو و اسی اسانس نعناع تو توتون هست ضرر داره میگن عقیم می کنه ولی کنت پاور یه چیزه کوچیک توپی شکله تو فیلتر هست و اسانش مستقیم با توتون وارده ریه نمیشه.
راستی عشق من برگشته zest عکسدارش اومده اون موقع بدونه عکسش 800 تومن بود الان شده 1300

---------- Post added at 02:35 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

دوما"با مارلبورو فیلتر پلاس شروع کن عربش حدوده 4500هستش در کل سیگار خوبیه
داداشم 4500 چه خبره!! اسموکش این قیمته من عربی می گیرفتم چند ماه پیش 1950 الان انگاری شده 2400 البته از اینجایی که من سیگار می گیرم قیمتاش خیلی مناسبه با اینکه مگنا الترا گرون شده 500 تومن 8 نخ می ده به من هم پاکتی 1400 بعضی موقع ها از بس سرش شلوغه 1300 می ده

کوروش
16-01-1391, 01:36 قبل از ظهر
اولا" که به جمع سیگاری ها خوش اومدی
دوما"با مارلبورو فیلتر پلاس شروع کن عربش حدوده 4500هستش در کل سیگار خوبیه واسه استارت
همین چنذ روز پیش که توتون پیپم تموم شده بود یه بسته گرفتم که بکشم ولی انداختمش دور
بچه ها من به شوخی گفتم حدی نگیرید !!!
من بمیرم سیگار نمیکشم
ولی بغضی موقعه ها پیپ خیلی حال میده
قلیون هم بعضی موقعه ها تفریحی !!!
قبول دارید سیگار همش ژسته ؟؟؟
لامسب یه استیل خاصی به ادم میده که ....
همیشه نقش اول فیلم ها با یه تیپ خاصی سیگار میکشه و این تو ذهن همه مونده

salahshor
16-01-1391, 02:12 قبل از ظهر
لامصب 13 روز بود نمیکشیدما
اتفاقی یه بسته تو مغازه بیدا کردم دلم نیومد بندازمش دور .... !!!
اخه حیفه میدونید که
این وینستونا جدیدا بوی سگ مرده میده !
نمیدونم چرا ؟

Aka
16-01-1391, 05:24 قبل از ظهر
سیگار من شده طلا !
کل مولوی رو زیر پا گذاشتم ، 5 باکس پیدا کردم !
75 تومن

02109002
16-01-1391, 05:40 قبل از ظهر
به به ببین کی اینجاست ، داش امیر گل

همین که میبینیمت اینجا مایه افتخار حالا بماند که برا سیگاره... :25r30wi:

aban
21-01-1391, 12:53 قبل از ظهر
اسی سبز و مارلبورو سبز خدا بیامرز چون مارلبورو و اسی اسانس نعناع تو توتون هست ضرر داره میگن عقیم می کنه
اگه این فرضیه عقیم کردن درست باشه... من که میرم سهام یه کمپانی سیگار منتول میخرم...روزی هم یه باکس منتول میکشم...

:25r30wi:
ک.و.ن لقه هرچی بچه.......

Aka
27-01-1391, 05:30 قبل از ظهر
از کرامات شیخ ما !

11340

RED-LINE
27-01-1391, 08:34 قبل از ظهر
شیخ چه منظم و تمیز سیگار میکشی :دی

walther
02-02-1391, 12:44 قبل از ظهر
دوستان کسی میدونه توتون blue sapphire کجا میفروشن؟
از آرتین میگرفتم تموم کرده گفت 20روز دیگه بارشون میاد.سمت 4راه استانبول و فردوسی هم رفتم فک کننم حتی اسمش رو هم نشنیده بودن.
1ماه هستش که پیپ نکشیدم دیگه نمیتونم تحمل کنم:10:

RED-LINE
02-02-1391, 12:52 قبل از ظهر
لامصبببب دلم سیگار میخواد دونخ اولترا زیر زین موتورم تو پارکینگه ولی ریکسه،به دو دلیل،همسایه ها یکی بیاد پائین،دلیل دوم هم همسایه ها هستند :دی
ولی الان میرم میکشم این حرفا حالیم نیس...

Babak
02-02-1391, 12:58 قبل از ظهر
لامصبببب دلم سیگار میخواد دونخ اولترا زیر زین موتورم تو پارکینگه ولی ریکسه،به دو دلیل،همسایه ها یکی بیاد پائین،دلیل دوم هم همسایه ها هستند :دی
ولی الان میرم میکشم این حرفا حالیم نیس...
اون دیگه الان خوراکه بار زدنه شده مثله چوب

RED-LINE
02-02-1391, 01:08 قبل از ظهر
نه تازست امشب گرفته بودم :دی
کشیدم آمدم جاتون خالی خوب بوددد..
از این پیشنهادات باز زدنی و چاقیدنی و پیچیدنی زیاد داشتیم ولی من حد مجاز شکری که باید بخورم رو چند سال پیش وقتی اولین نخ رو روشن کردم تعیین کردم و هیچوقت ازش فراتر نرفتم..

Aka
02-02-1391, 03:29 قبل از ظهر
بچه ها واسه تور توسرکان ، یکی یه چیلیم بیاره ، تو راه کم نیاریم :d

salahshor
02-02-1391, 03:39 قبل از ظهر
اکا گل بیارن ؟!!

RED-LINE
12-02-1391, 01:28 بعد از ظهر
ردلاین و اسی و سواحل کیش..

dr.fonghazmic
12-02-1391, 01:37 بعد از ظهر
آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است سیگار بعد چایی، چاییه بعد سیگار
البته از اول سال تو ترکم

Masoud
12-02-1391, 01:52 بعد از ظهر
جدیدا زدم تو کار بهمن جوجو ..............

RED-LINE
12-02-1391, 01:59 بعد از ظهر
البته زدیم :دی...
سیگار بدون اسانس و طعم خالص بوی خالص...

کاوه
12-02-1391, 03:50 بعد از ظهر
سیگار عامل اصلیه سرطان هست
اما نکشیدن سیگار عامل دق کردن هست

Masoud
13-02-1391, 12:35 بعد از ظهر
این سیگار نیست که آدم رو میکشه......
کشنده , غمیست که به سبب آن سیگار میکشیم .

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

ته سیگار هایم پوکه های خاطرات است،،،
که شلیک می کنم وسط مغزم!!!
می کشد مرا،،،
اما شاید تو را فراری دهد از ذهنم،،،!!!
همه را خطا زدم،،،
پاکت بعدی خشابی دیگر!!!

walther
13-02-1391, 06:57 بعد از ظهر
گفت : اینقدر سیگار نکش میمیری
گفتم : اگه نکشم میمیرم
گفت : اگه بکشی با درد میمیری
گفتم : اگه نکشم از درد میمیرم
گفت : هوای دودی جلوی درد رو نمیگیره
گفتم : هوای صاف جلوی مرگ رو میگیره؟! یکم نگاهم کردو گفت : بکش...
Sholeh Jeihan

تو را در انبوه دودی دیدم که میدانستم ماندنی نیست...
تو را دیدم، خودت بودی...
با همان چشم ها
با همان بو...
دیدمت، اما تا رسیدن به تو، یک دنـیــــا فاصله بود!
دیدمت، اما در دودی که عمرش تنها چند ثانـیه بود!

بالاخره توتونم رو گیر آوردم 3 بار پیپم رو چاقیدم و کشیدم پشت سر هم و بدون معطلی

زندگی لذت بخش است
ویکتور والتر

ahsanxx
13-02-1391, 07:34 بعد از ظهر
امروز یه دوسیب الباله با یکمی شیره قسقبان که نمیدونم فارسیش چی میشه کشیدم یک حالی داد طبیعت و موتورو قلیونو با عرض معذرت کمی ال کل و یه اب جو یک حالی داد نگو نپرس

کاوه
26-02-1391, 11:35 بعد از ظهر
چرا marbarro plus filter کم گیر میاد ؟؟؟؟

nazamm
31-02-1391, 08:39 بعد از ظهر
از سیگار و هر چی دود و دمه و هر چه آ ب مثلا ش ن گ و لی

به خاطر همه احساس های مزخرف به اصطلاح مثبتش

و به خاطر نعشه گیریهای مجازیش که بهش میگن آرامش و

به خاطر حس الکی خوب بیدرد بودنش

متنفررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررررررررررررم

RED-LINE
23-03-1391, 11:37 بعد از ظهر
این بهمن شوشو..ل چه بوی گندی داره..
امروز 10نخ پشت سر هم کشیدم هر چی دستمو شستم بوش نرفتم بوش داره خفم میکنه.

Masoud
24-03-1391, 12:08 قبل از ظهر
این بهمن شوشو..ل چه بوی گندی داره..
امروز 10نخ پشت سر هم کشیدم هر چی دستمو شستم بوش نرفتم بوش داره خفم میکنه.

اتفاقا الان پاکت سیگارم و باز کردم دیدم خالیه پشت تخت یه بسته بهمن ماله بچه پیدا کردم دارم می کشم .... :ی

samcoins
24-03-1391, 11:34 بعد از ظهر
فقط تیر گازوئیلی(کلفت) تازه اش چه نیکوتینی داره لامصب

Alireza Eteraz‏
24-03-1391, 11:41 بعد از ظهر
جای همگی خالی.یه برازجونی رفتم توکارش چپه شدم:24::i'm ok:

magic-boy
25-03-1391, 01:27 بعد از ظهر
دلم واسه قلیونای خودم تنگ شده. الان حتی نمیدونم کجا هستن، دست کی هستن

Babak
25-03-1391, 01:40 بعد از ظهر
جای همگی خالی.یه برازجونی رفتم توکارش چپه شدم:24::i'm ok:
وای وای نگو که مرد افکنه

albaloo
29-03-1391, 06:58 بعد از ظهر
به سلامتی همه بچه های دودوی
چه سیگاری
چه قلیونی
چه تریاکی
چه .....
که همگی به خاطر عشقشونن که از دود بدش میومده ترک کردن
و برای کشیدن یه نخ سیگار لح لح میزنن اما بخاطر عشقشون پا رو عشقشون (دود) گذاشتن

motor91
30-03-1391, 11:54 قبل از ظهر
به سلامتی همه بچه های بدون دود وطن كه پولاشون و سلامتشون رو دود نميكنن

فرزاد شاه گل
30-03-1391, 12:11 بعد از ظهر
فقط کنت پاور

Babak
30-03-1391, 02:00 بعد از ظهر
هستم فرزاد اسیدی مخصوصا اون سری که روش برفکیه و ریه داره خیلی بهتر از اینه که لنگه کفش داره

Milad_2Rbo
30-03-1391, 03:58 بعد از ظهر
wineston(Lights . ultralights ) marlboro filterplus . esi . همه اینا یه طرف kent یه طرف مخصوصا دکمه ایش که دیروز کشف کردم وقتی بزنی طعمش عوض میشه مثلا نعنایی[Only registered and activated users can see links]

suzuki savar
30-03-1391, 09:17 بعد از ظهر
فقط قلیون :24:.همین وبس:i'm ok:

samcoins
31-03-1391, 12:44 قبل از ظهر
فقط قلیون :24:.همین وبس:i'm ok:

اونم دو سیب

reza KTM
31-03-1391, 10:59 قبل از ظهر
wineston(Lights . ultralights ) marlboro filterplus . esi . همه اینا یه طرف kent یه طرف مخصوصا دکمه ایش که دیروز کشف کردم وقتی بزنی طعمش عوض میشه مثلا نعنایی[Only registered and activated users can see links]
قدرت خدا رو ببین
بعد وسط میزنی طعمش عوض میشه یا اولش؟
چه باحاله

Milad_2Rbo
31-03-1391, 12:51 بعد از ظهر
قدرت خدا رو ببین
بعد وسط میزنی طعمش عوض میشه یا اولش؟
چه باحاله
هم از اولش میتونی بزنی هم وسطش وقتی دو طرفشو فشار بدی یه صدای تق میشنوی یه چیزی شبیه ساچمس اون می ترکه ... . من نعناییش نمی کنم سادش بیشتر حال میده _[Only registered and activated users can see links]