PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع گواهینامه + نرم افزار آزمون + کتاب آئین نامه

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

Amir
20-04-1389, 02:51 قبل از ظهر
گواهينامه الف-1 : موتور سيكلت گازي يا موتور گازي

شرايط : 1- حداقل سن 15 سال تمام 2- ارائه گواهي سلامت جسمي و رواني از مراجع صلاحيت دار پزشكي
3- قبول شدن در آزمون هاي آئين نامه و مهارت عملي رانندگي با موتور گازي.

گواهينامه الف-2 : موتور سيكلت هاي با حجم موتور تا 200 سي سي

شرايط : 1- حداقل سن 17 سال تمام 2- ارائه گواهي سلامت جسمي و رواني از مراجع صلاحيت دار پزشكي
3- قبول شدن در آزمون هاي آئين نامه و مهارت عملي رانندگي با وسيله نقليه مربوطه.

گواهينامه ب-1 : سواري تا 9 نفر و وانت تا 5/3 تن ظرفيت

شرايط : 1- حداقل سن 18 سال تمام 2- ارائه گواهي سلامت جسمي و رواني از مراجع صلاحيت دار پزشكي
3- قبول شدن در آزمون هاي آئين نامه و مهارت عملي رانندگي با وسيله نقليه مربوطه بصورت يكساله صادره شده و

پس از يكسال در صورت عدم وجود تخلف و رعايت محدوديت ها تبديل به 5 ساله خواهد شد.

گواهينامه ب-2 : خودروهاي تا ظرفيت 15 نفر مسافر و خدمات عمومي

شرايط : 1- حداقل سن 21 سال تمام 2- سپري شدن حداقل دو سال تمام از تاريخ دريافت گواهينامه ب1
3- ارائه گواهي سلامت جسمي و رواني از مراجع صلاحيت دار پزشكي.
4- قبول شدن در آزمون هاي آئين نامه و مهارت عملي رانندگي با وسيله نقليه مربوطه.

گواهينامه پ-1 : باركش ها از 5/3 تا 10 تن ظرفيت

شرايط : 1- حداقل سن 23 سال تمام 2- سپري شدن حداقل دو سال تمام از تاريخ دريافت گواهينامه ب1

گواهينامه پ-2 : وسائل نقليه مسافربر با ظرفيت حداكثر 26 نفر

شرايط : 1- حداقل سن 23 سال تمام 2- سپري شدن حداقل دو سال تمام از تاريخ دريافت گواهينامه ب2

گواهينامه ت-1 : وسائل نقليه باربري با ظرفيت 10 تا 40 تن

شرايط : 1- حداقل سن 25 سال تمام 2- سپري شدن حداقل دو سال تمام از تاريخ دريافت گواهينامه پ1

گواهينامه ت-2 : وسائل نقليه مسافربري با ظرفيت بيش از 27 نفر

شرايط : 1- حداقل سن 25 سال تمام 2- سپري شدن حداقل دو سال تمام از تاريخ دريافت گواهينامه پ2

شرايط شركت در آزمايش ها و صدور گواهينامه رانندگي ويژه وسائل نقليه سبك عمراني و كشاورزي

شرايط : 1- حداقل سن 18 سال تمام 2- ارائه گواهي سلامت جسمي و رواني از مراجع صلاحيت دار پزشكي.

شرايط شركت در آزمايش ها و صدور گواهينامه رانندگي ويژه وسائل نقليه سنگين عمراني و كشاورزي و وسائل نقليه فوق سنگين

شرايط : 1- حداقل سن 23 سال تمام 2- ارائه گواهي سلامت جسمي و رواني از مراجع صلاحيت دار پزشكي.

Amir
16-08-1389, 02:19 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

دانلود نرم افزار آيين نامه راهنمايي و رانندگي و آزمون كامپيوتري به كمك اين نرم افزار آموزشي مي توانيد نمونه آزمون راهنمايي و رانندگي را با خاطري آسوده در منزل تجربه نماييد... نرم افزار راهنمائی و رانندگی همراه با آزمون رایانه ای نرم افزاری مناسب برای هنرجویان متقاضی گواهینامه ب یک با استفاده از این برنامه میتوانید با نمونه سوالات آزمون راهنمائی و رانندگی آشنا شوید. آشنايي با نمونه سوالات ايين نامه راهنمايي رانندگي، انجام آزمون آزمايشي از سوالات آيين نامه، سنجش سرعت و دقت كاربر در پاسخگويي به سوالات، آشنايي با انواع علايم راهنمايي و رانندگي، آشنايي با قوانين حق تقدم و عبور از تقاطعها توجه به رشد روز افزون معضلات ترافيك بر آن شديم تا نرم افزاري جهت بالا بردن فرهنگ ترافيك و توجه به قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي جهت توزيع بروي سايت قرار دهيم.

قابلیت های کلیدی نرم افزار آزمون آيين نامه راهنمايي و رانندگي:
- آشنايي با نمونه سؤالات آئين نامه راهنمايي و رانندگي
- امكان بروز رساني سوالات با توجه به تغييرات در طول زمان
- امكان ويرايش سوالات توسط كاربر
- پخش موسيقي به هنگام برگزاري آزمون براي آرامش هنرجو
- تنظيم زمان به كمك برگزاري آزمون در بازه هاي زماني متفاوت براي كسب مهارت
- سنجش سرعت و دقت كاربر در پاسخگويي به سؤالات
- تصحيح آزمون و اعلام نتيجه
- آشنائی با علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوها
- آموزش حق تقدم در تقاطع ها
- آشنایی با قوانین موجود در کتاب آئین نامه
- آشنائی با سوالات آزمون راهنمائی و رانندگی
- انجام آزمون با بیش از ۲۰۰ سوال چهار گزینه ای بصورت کاملا تصادفی و غیر تکراری
- صدها نكته قابل توجه كه قبولي شما را تضمين مي كند
- اعلام نتیجه آزمون
- محیط کاملا فارسی
- کاملا رایگان
- پشتيباني از همه نسخه هاي ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...

نرم افزار آزمون | دانلود ([Only registered and activated users can see links])

آیین نامه | دانلود ([Only registered and activated users can see links])

پسورد فایل : w w w.asandownload.com (فاصله ها را بردارید)
منبع : آسان دانلود ([Only registered and activated users can see links])

mohamad javad
16-08-1389, 03:15 بعد از ظهر
منم فروردین گواهینامه گرفتم؛
اون محدودیت ها فکر کنم به این جدیدا تعلق میگیره که هوشمنده و مثل کارت سوخته
که برا ماشین فعلا میدن

Farzad
16-08-1389, 11:13 بعد از ظهر
چه جالب یعنی من الآن گواهی نام موتور بگیرم بازم گواهی نام مخصوص موتور خودمو ندارم و باید 1 سال دگه بگیرم اونو ؟ عجب ! ! !

BKING
17-08-1389, 01:47 بعد از ظهر
چه جالب یعنی من الآن گواهی نام موتور بگیرم بازم گواهی نام مخصوص موتور خودمو ندارم و باید 1 سال دگه بگیرم اونو ؟ عجب ! ! !

ووو يعني شما گواهينامه نداري؟:wow:

نه فعلا اين طرح براي موتور اجرا نشده شما مي توني الان بري از همون گواهينامه هاي قديم بگيري

Farzad
17-08-1389, 09:42 بعد از ظهر
نه راستش در صدد گرفتنشم . . . .

تا الآن نیاز نداشتم و استفادم از موتور شاید هفته*یی 2 ساعت با موتور دوستم بود که به اونم کسی زیاد کاری ندشت اما این موتور شوخی بردار نیست . . .

Farzad
18-08-1389, 12:58 بعد از ظهر
امروز رفتم شهرک آزمایش که گواهی نامه بگیرم

مثل بنز هم خونده بودم کلیم خوشحال بودم

رفتم واسه ایبن نامه که با 7 تا غلط مردود شدم . . . خودم مونده بودم چون تمام سوالارو به طور حتم بلد بودم و حتی 1 اشتباهم نداشتم . . . . حالا بگذریم اینا مهم نیست

رفتم جایی که امتحان شهری میدن

دیدم 4 تا مانع چیدن بیشتر از طول موتور ها ( 1 متر بیشتر بود قشنگ : دی )

جالب اینکه از 4 تا مانع 3 تاشو باید میرفتن . . . یعنی مانع 4 ام کاملا الکی بود

ولی یه بدیعی که داشت این بود که تو شیب بود و اینکه سر پیچ بود یعنی یه قسمت جدول ها به مانع ها خیلی نزدیک میشدن . . . . خلاصه اینکه حالا باید یه جا دیگه پیدا کنم واسه امتحان . . . . چون عجله هم دارم . .

BKING
19-08-1389, 02:06 بعد از ظهر
كليپ نحوه عبور از موانع با هنرمندي مسئول آزمون شهر (غلاميان)

MoStAfA
18-09-1389, 11:39 بعد از ظهر
سلام...
مطمئنيد ازمونهاي راهنمايي رانندگي هم همينه؟؟؟
اين كه خيلي اسون بود من تو اولين تست 25 رو صحيح زدم تا حالا هم كتابش رو نخوندم!
تو راهنمايي رانندگي هم بايد ازمون الكترونيكي داد؟

farzadprogram
19-09-1389, 11:38 قبل از ظهر
سلام...
مطمئنيد ازمونهاي راهنمايي رانندگي هم همينه؟؟؟
اين كه خيلي اسون بود من تو اولين تست 25 رو صحيح زدم تا حالا هم كتابش رو نخوندم!
تو راهنمايي رانندگي هم بايد ازمون الكترونيكي داد؟

مطمئن نیستم ولی خودم یکم از آئین نامه رو که خوندم دیدم از سوال های کتاب هستش .
بله امتحان هم از طریق کامپیوتر ها میباشد .

farzadprogram
28-09-1389, 01:25 بعد از ظهر
سلام به همه .
من امروز رفتم شهرک آزمایش ، اول رفتم بانک و مبلغی که گفته بودن رو به حساب ریختم ( 2500 )
بعد رفتم مدارک و عکس و ... دادم و کارتکس گرفتم .
نوبت معاینه چشم شد ، بعد از یک ساعت تاخیر که دکتر اومد چهار تا سوال کرد و تایید کرد .
رفتم پشت در اون اتاقی که امتحان ایین نامه میگیرن ، منتظر بودم تا صدا کرد ، حدود 80 نفر تو بودن ، 30 تا سوال 20 دقیقه وقت . ( 15 نفر قبول شدن )
با 3 تا غلط قبول شدم و مسئول اون بخش تایید کرد . ( اگر امتحان رو رد بشین 1 ماه بعد باید برید امتحان بدین )
رفتم قسمتی که امتحان شهر میگرفت ، اونجاهم یک ساعت الاف شدم ( اونجا هم 1000 تومان میگیرن )
بالاخره نوبت من شد ، همه موانع رو رد کردم و با خوشحالی رفتم تاییدیه افسررو بگیرم گفت تو مهارتتو به من نشون ندادی یک بار دیگه برو منم بار دوم که عصبانی بودم پامو گذاشتم زمین رد شدم .

حالا این توضیحات رو دادم واسه اونایی که میخوان برن بگیرن ، اگه سوالی دارید من در خدمتم .
در ضمن این امتحان خیلی راحته من خودم دو ماه بیشتر نیست پشت موتور میشینم قبلشم بلد نبودم ، بچه ها الکی گندش نکنید فقط کافیه یک روز وقت بذارید .

BKING
28-09-1389, 08:13 بعد از ظهر
سلام

جناب فرزاد برو كوهك امتحان شهر بده راحت تر مي توني قبول شي

Farzad
28-09-1389, 09:12 بعد از ظهر
رادیکال جان فعلا وقت همین شهرکم ندارم ....

m3hiran
29-09-1389, 12:54 قبل از ظهر
یادش بخیر یه زمانی روزی 60 بار میرفتم شهرک اخر بار 18ام قبول شدم :دی:23:

farzadprogram
29-09-1389, 06:03 بعد از ظهر
سلام

جناب فرزاد برو كوهك امتحان شهر بده راحت تر مي توني قبول شي

دو تا سوال :
اینی که گفتینو با من بودید یا اون یکی فرزاد ؟
کوهک همون آموزشگاه فانوسه ؟

m3hiran
29-09-1389, 08:14 بعد از ظهر
بله کوهک همونه
فاصله اش کمتر ولی سطحهش صاف...یه موتورش خیلی خوبه یکی اشغاله من که رفته بودم یکی افتاد زمین فرمونش ترکید طرف با چکش داشت صافش میکرد از شانش همونم افتاد گیر من
کلا شهرک اسون تر به نظر من .....

BKING
30-09-1389, 09:42 قبل از ظهر
دو تا سوال :
اینی که گفتینو با من بودید یا اون یکی فرزاد ؟
کوهک همون آموزشگاه فانوسه ؟

با شما بودم

اگه بري اونجا نهايتا بار هشتم قبول مي شي نه 18 ام:29dz8zk:

farzadprogram
04-10-1389, 06:47 بعد از ظهر
بالاخره بعد از 2 بار امتحان دادن تو شهرک آزمایش ، امروز قبول شدم :999:
یعنی 2 بار رد شدم بار سوم قبول شدم :29:

nOviA
04-10-1389, 07:31 بعد از ظهر
تو امتحان شهری برای رد کردن موانع ترمز عقب بگیری قبوله؟

Farzad
04-10-1389, 08:20 بعد از ظهر
خیلی مبارک باشه یه توضیحی بده ...

Babak
04-10-1389, 08:56 بعد از ظهر
موانع رد کن افسره کاری نداره کدوم ترمز گرفتی فقط پاتو نباید زمین بزاری و به موانع هم نزنی همین:28:

farzadprogram
04-10-1389, 11:08 بعد از ظهر
در مورد ترمز باید بگم که ترمز جلو اصلا کار نمیکرد و مجبور هستین ترمز عقب بگیری .

ممنون فرزاد جان ، چه توضیحی میخوای بگو تا برات کامل توضیح بدم .

Farzad
04-10-1389, 11:49 بعد از ظهر
قلقی چیز جدیدی ؟ من 2 روز دیگه میخام برم دووباره ایین نامه امتحان بدم دفه قبل همرو بلد بودم اما 7 غلط واسم زد ... نمی دونم چی کار کنم ...

farzadprogram
05-10-1389, 12:26 بعد از ظهر
من خودم واسه آیین نامه ماده های اول کتاب و یک بار خوندم ، بعدشم فقط سوال ها رو خوندم همون چهار گزینه ای ها با توضیحات کنارش .
اون برنامه ای رو که گذاشته بودمو دانلود کن اونم خیلی کمک میکنه .
واسه موانع هم من شب قبلش حدود نیم ساعت تمرین کردم و کلا هم هر جا ترافیک بود میرفتم تا از لای ماشین ها رد شم و سعی میکردم پامو زمین نذارم ( خیلی جاها به ماشینا مالیده شدم و حسابی تمیزشون کردم :4chsmu1: )
موقعی هم که میخوای کارتکسو بدی به سرهنگه صبر کن یه 10 - 15 نفر بدن بعد تو بده تا نفر اول نباشی .
موقع رد کردن موانع هم گاز و زیاد بده مخصوصا واسه اون دور زدنه ، اگه موقع دور زدن سرعتت خیلی کم باشه ناخوداگاه پاتو میذاری زمین .
وقتی هم که قبول بشی میگه 48 ساعت دیگه بیا باجه 5 ، من فردا میخوام برم مدارکمو کامل کنم .

کسی میدونه چقدر طول میکشه تا گواهی نامه بیاد ؟

kheyri
05-10-1389, 08:06 بعد از ظهر
3-4 هفته

Farzad
10-10-1389, 08:39 بعد از ظهر
جون مادرتون کمک کنید : دی نمیدونم من خنگم یا مشکل چیز دیگییه

هر چی این نرم افزار که فرزاد گذشته و آزمونشو میدم 6 - 8 تا غلط دارم . نمیدونم داستان چیه .

یه سری سوالا داره که اصلا من ندیدم تو کتاب

مثلا نوشته حد اقل عاج لاستیک باید چقدر باشد . کجای کتاب این هست ؟

چی کار کنم ؟ فردا صب دارم میرم شهرک امتحان بدم: (

الآن یه سری سوالات که جوبشونو نمیدونم اینجا اضافه میکنم تا اگه کسی بلده بگه ( مطمئنه )

Kenji
10-10-1389, 09:24 بعد از ظهر
جون مادرتون کمک کنید : دی نمیدونم من خنگم یا مشکل چیز دیگییه

هر چی این نرم افزار که فرزاد گذشته و آزمونشو میدم 6 - 8 تا غلط دارم . نمیدونم داستان چیه .

یه سری سوالا داره که اصلا من ندیدم تو کتاب

مثلا نوشته حد اقل عاج لاستیک باید چقدر باشد . کجای کتاب این هست ؟

چی کار کنم ؟ فردا صب دارم میرم شهرک امتحان بدم: (

الآن یه سری سوالات که جوبشونو نمیدونم اینجا اضافه میکنم تا اگه کسی بلده بگه ( مطمئنه )

همش هست تو کتاب.
عاج لاستیک و این چیزا تهه کتاب تو قسمت فنیشه

Farzad
10-10-1389, 10:43 بعد از ظهر
واقعا الان به این نتیجه رسیدم سریه قبل اصلا کتابو نخونده بودم .... از کجاها سوال میدن ...
عاج لاستیکم باید حد اقل 1.6 باشه ...

Kenji
10-10-1389, 10:58 بعد از ظهر
دقیقا میشه گفت از کل کتاب
70% ش یه خورده منطقی باشی درست و می زنی اما مسئله اینجاس که اون 30% مهم تا قبول شی

nOviA
10-10-1389, 11:22 بعد از ظهر
نرم افزار راهنمایی رانندگی رو نصب کردم ولی به جای نوشته های فارسی همش علامت سوال میاد(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

کسی به این مشکل بر خورده؟!

Alireza
10-10-1389, 11:29 بعد از ظهر
احتمالا فونت فارسی رو سیستمتون نصب نیست
از 7 استفاده میکنید؟

nOviA
10-10-1389, 11:38 بعد از ظهر
پس الان چه جوری فارسی تایپ میکنم؟! البته شاید این عربی باشه!

از vista

Alireza
10-10-1389, 11:43 بعد از ظهر
تایپ مهم نیست شما باید حروفای راست چین رو نصب کنید
احتمالا با همه برنامه های فارسی رو اینجوری میبینید یه تست کنید با برنامه دیگه

nOviA
10-10-1389, 11:48 بعد از ظهر
برنامه ی فارسی دیگه ای ندارم.

الان 150 تا فنت فارسی نصب کردم ولی درست نشد.

حروف های راست چین رو از کجا بگیرم؟

Alireza
11-10-1389, 12:03 قبل از ظهر
به فونت نیست دی وی دی ویندوز رو بزارین بعد برین کنترل پنل یه قسمتی هست مربوط به حروف های راست چین متاسفانه ویستا استفاده نکردم نمیدونم دقیق کدومه ولی ور برین پیدا میکنین

nOviA
11-10-1389, 12:13 قبل از ظهر
به فونت نیست دی وی دی ویندوز رو بزارین بعد برین کنترل پنل یه قسمتی هست مربوط به حروف های راست چین متاسفانه ویستا استفاده نکردم نمیدونم دقیق کدومه ولی ور برین پیدا میکنین

ممنون درست شد.

control panel-regional and language option-administrative-change system locale

در این قسمت باید گزینه ی persian رو انتخاب کنید.

(برای دوستانی که به مشکل من برخورد میکنن نوشتم)

آموزش های این برنامه کامله؟ نیازی هست کتاب رو هم بخونم؟

farzadprogram
11-10-1389, 05:37 بعد از ظهر
آموزش های این برنامه کامله؟ نیازی هست کتاب رو هم بخونم؟

حتما کتاب رو بخون ، فرزاد جان شما هم یه کم کتاب و بخون دوباره یک ماه عقب نیوفتی .

Farzad
11-10-1389, 05:47 بعد از ظهر
سلام نوکرم فرزاد جون اقا رفتم آیین نامه یا 2 تا غلط قبولبدم....خیلی حال داد اما شهری نتونستم رد کنم .... سی جس سواری یادم رفته :( باید یه سی جی گیر بیارم امشب تمرین کنم تا دوباره رد نشم ... اقا واقعا دوف داره قبول شدن .... خیلی کیف داد ...حالا اگه شهری هم قبول بشم زود اونم دیگه ....
کسی نیس بیاد جای من امتجان بده ؟:(((

farzadprogram
11-10-1389, 05:51 بعد از ظهر
سلام نوکرم فرزاد جون اقا رفتم آیین نامه یا 2 تا غلط قبولبدم....خیلی حال داد اما شهری نتونستم رد کنم .... سی جس سواری یادم رفته :( باید یه سی جی گیر بیارم امشب تمرین کنم تا دوباره رد نشم ... اقا واقعا دوف داره قبول شدن .... خیلی کیف داد ...حالا اگه شهری هم قبول بشم زود اونم دیگه ....

چه عالی ، خیلی هوش حال شدم :999:
اصلا نترس کاری نداره یه شب تمرین

nOviA
11-10-1389, 06:11 بعد از ظهر

cg هستا! خواستی بیا با هم تمرین میکنیم

Amir
11-10-1389, 10:05 بعد از ظهر
صفحه اول ویرایش شد دوستان راحت تر باشن + موضوع مهم

ghost.rider1
12-10-1389, 12:50 قبل از ظهر
فرزاد کجا ازمون دادی توووو؟؟:icon_pf (94):

Farzad
12-10-1389, 01:59 قبل از ظهر
فرزاد کجا ازمون دادی توووو؟؟:icon_pf (94):

شهرک خیلی هم اسون بوود ..چون خونده بودم ... کتابو حتما بخونید کامل بعد تست های این برنامه رو بزنید ... فردا دوباره دارم میرم شهرک خبر میدم چی کار کردم ...

Farzad
12-10-1389, 04:11 بعد از ظهر
آقا قبول شدم رفت تموم شد : دی

دیشب محمد موتورشو داد یه نیم ساعت تمرین کردم بعد پا شدم رفتم شهرک با تسلط کامل امتحانو دادمو قبول شدم

بعد سروان گیر داد چرا اینقد موتورو میخابونی پات باز بود سر پیچ گفتم پام مشکلی داره و اینا گفت برو کمیسیون پزشکی . . . بعد رفتم اونجا هم اوکی کردمو گفت 2 روز دگه مدارک بیار . . . .
دست محمد شدید درد نکنه که موتور داد

از همه بچه های دگه هم که کمک کردن کمال تشکرو دارم : دی که کمکا کردن

ghost.rider1
12-10-1389, 04:50 بعد از ظهر
فرزاد مبارکا شیرینی ندی نمیزارم بری:دی

nOviA
12-10-1389, 05:44 بعد از ظهر
آقا قبول شدم رفت تموم شد : دی

دیشب محمد موتورشو داد یه نیم ساعت تمرین کردم بعد پا شدم رفتم شهرک با تسلط کامل امتحانو دادمو قبول شدم

بعد سروان گیر داد چرا اینقد موتورو میخابونی پات باز بود سر پیچ گفتم پام مشکلی داره و اینا گفت برو کمیسیون پزشکی . . . بعد رفتم اونجا هم اوکی کردمو گفت 2 روز دگه مدارک بیار . . . .
دست محمد شدید درد نکنه که موتور داد

از همه بچه های دگه هم که کمک کردن کمال تشکرو دارم : دی که کمکا کردن

خیلی خیلی مبارک باشه.

شما تو پمپ بنزین کلی مارو شرمنده کردی فرزاد جان. منم سعی میکنم بخونم که برم امتحان بدم.

farzadprogram
13-10-1389, 12:23 بعد از ظهر
مبارکه
فرزاد اینا واسه مدارک هم اذیت میکنن ، سعی کن مدارکت خیلی کامل باشه .

Farzad
13-10-1389, 04:30 بعد از ظهر
دستت درد نکنه چشم . شما مدارک رو کی بردی ؟ دقیقا چیا لازمه ؟
نمی دونی چند وقته میاد ؟

farzadprogram
13-10-1389, 06:25 بعد از ظهر
کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه اصلش ، عکس دو تا ، اگه اشتغال به تحصیل داری حتما کارت دانشجویی ببر .
من دو روز بعد از اینکه قبول شدم رفتم ، اول که میری تو شهرک دم در اونجایی که کپی میگیره حتما یه پوشه بخر .
مدارکو که تحویل میدی بهت یه رسید پستی تحویل میدن ( یادم نیست ، فکر کنم 1500 گرفت )

farzadprogram
13-10-1389, 11:13 بعد از ظهر
راستی یادم رفت بگم ، موقع امتحان دو تا فیش بانکی ریختی ، یه 2000 تومن یه 500 تومن اون دو تا رو هم باید تحویل بدی .
اگه گم کرده باشی باید دوباره پرداخت کنی .

ARIA
15-10-1389, 08:33 بعد از ظهر
کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه اصلش ، عکس دو تا ، اگه اشتغال به تحصیل داری حتما کارت دانشجویی ببر .

شما مطمعنید که معرفی نامه دانشجویی(یا پایان خدمت،معافیت)میخواد؟؟؟

پارسال گواهینامه ماشین من را دزدیدند و چون المثنی بود باید دوباره از نو امتحان میدادم(سر پیری :16:).
این را هم به معلومات معادله اضافه کنید که اینجانب تا این سن(35 سالگی)خدمت به وطن نکردم و معافم نیستم(البته تا چند سال دیگه همراه با گواهی فوت،گواهی معافیت هم میاد)
ولی همزمان با این داستان دفتر +10 گفت که اجبار پایان خدمت را برداشتند ولی هنوز ابلاغش نیومده.که البته چند روز بعد اومد و منم دوباره گواهینامه دار شدم.

سوالم اینکه برای گواهینامه موتور اینطور نیست و هنوز باید پایان خدمت و یا مشابهاتش را داشته باشی؟؟؟؟؟

Farzad
15-10-1389, 11:11 بعد از ظهر
حتما می خواد !!!!

ARIA
16-10-1389, 01:07 قبل از ظهر
حتما می خواد !!!!

ممنون از پاسخ
ولي رفتم تو سايت : نيروي انتظامي ....(تشکر..تشکر) ([Only registered and activated users can see links])
و اين شرايط را نوشته بود:

1- مدت اعتبار گواهينامه*هاى رانندگى صادره در كشور جمهورى اسلامى ايران ده سال تمام از تاريخ صدور آن مى*باشد.
2- ارايه اصل شناسنامه عكس*دار براى انطباق بامتقاضى و فتوكپى خوانا از صفحه اول آن جهت ارسال به يگان صادر كننده (بديهى است در صورت تغيير مندرجات شناسنامه، ارايه فتوكپى صفحه توضيحات الزامى است).
3- ارايه مدرك مستند دال بر انجام معاينات پزشكى و وفق بند 5 مصوبه شوراى عالى ادارى مشروط بر اينكه از تاريخ اقدام آن بيش از شش ماه نگذشته باشد.
4- دو قطعه عكس 4*3 برقى تمام رخ سياه و سفيد و يا رنگي، يك عدد عكس جهت الصاق روى گواهينامه و يك عكس ديگر براى الصاق روى كاردكس.
5- ارايه اصل گواهينامه رانندگي.
تذكر : متقاضيان صدور المثنى گواهينامه مي بايست برگ تعهد مبنى بر عدم كشف فساد ، ممهور به مهر دفاتر اسناد رسمى و يا ديگر ضابطين را ارايه نمايند.
تذكر : براى تعويض گواهينامه و صدور المثنى مداركى دال بر روشن شدن وضعيت نظام وظيفه عمومى ضرورت ندارد.*
اخذ آخرين آدرس محل سكونت متقاضيان و ثبت آن در كاردكس مربوطه و دفتر ثبت و صدور گواهينامه الزامى است.

تبصره : گواهينامه*هاى رانندگى سياسى احتياج به تمديد مدت اعتبار ندارد.

شرايط اخذ گواهينامه رانندگى موتور سيكلت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

1- سن 18 سال تمام.

2- قبول شدن در آزمايش آيين نامه راهنمايي.
3- قبول شدن در آزمايش رانندگى با موتور سيكلت.

ولي از اونجايي که هر کي هرکيه نميشه بهش مطمعن بود.:297:
شما کي گرفتي ؟؟

Kenji
16-10-1389, 01:31 قبل از ظهر
ممنون از پاسخ
ولي رفتم تو سايت : نيروي انتظامي ....(تشکر..تشکر) ([Only registered and activated users can see links])
و اين شرايط را نوشته بود:

1- مدت اعتبار گواهينامه*هاى رانندگى صادره در كشور جمهورى اسلامى ايران ده سال تمام از تاريخ صدور آن مى*باشد.
2- ارايه اصل شناسنامه عكس*دار براى انطباق بامتقاضى و فتوكپى خوانا از صفحه اول آن جهت ارسال به يگان صادر كننده (بديهى است در صورت تغيير مندرجات شناسنامه، ارايه فتوكپى صفحه توضيحات الزامى است).
3- ارايه مدرك مستند دال بر انجام معاينات پزشكى و وفق بند 5 مصوبه شوراى عالى ادارى مشروط بر اينكه از تاريخ اقدام آن بيش از شش ماه نگذشته باشد.
4- دو قطعه عكس 4*3 برقى تمام رخ سياه و سفيد و يا رنگي، يك عدد عكس جهت الصاق روى گواهينامه و يك عكس ديگر براى الصاق روى كاردكس.
5- ارايه اصل گواهينامه رانندگي.
تذكر : متقاضيان صدور المثنى گواهينامه مي بايست برگ تعهد مبنى بر عدم كشف فساد ، ممهور به مهر دفاتر اسناد رسمى و يا ديگر ضابطين را ارايه نمايند.
تذكر : براى تعويض گواهينامه و صدور المثنى مداركى دال بر روشن شدن وضعيت نظام وظيفه عمومى ضرورت ندارد.*
اخذ آخرين آدرس محل سكونت متقاضيان و ثبت آن در كاردكس مربوطه و دفتر ثبت و صدور گواهينامه الزامى است.

تبصره : گواهينامه*هاى رانندگى سياسى احتياج به تمديد مدت اعتبار ندارد.

شرايط اخذ گواهينامه رانندگى موتور سيكلت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

1- سن 18 سال تمام.

2- قبول شدن در آزمايش آيين نامه راهنمايي.
3- قبول شدن در آزمايش رانندگى با موتور سيكلت.

ولي از اونجايي که هر کي هرکيه نميشه بهش مطمعن بود.:297:
شما کي گرفتي ؟؟
تا اونجا که من می دونم عمرا نمی دن بدون کارت پایان.

farzadprogram
20-10-1389, 04:41 بعد از ظهر
گواهی نامه من امروز اومد ، حدودا 16 روز

Farzad
20-10-1389, 09:10 بعد از ظهر
جدی مبارک باشه.من نهایتا شنبه مدارکمو تکمیل کردم ... به من گفتن 40 روزه ... پس زود تر منتظر باشم....مبارک باشه اقا . راستی مثل قدیمیاست دیگه ؟؟؟ کارت تلفنی که نشده ؟

farzadprogram
20-10-1389, 09:45 بعد از ظهر
مرسی ، اره مثل قدیمیاس و اعتبار 5 سال .

saghiemeikade
05-11-1389, 12:18 قبل از ظهر
دوستان اون مدل گواهینامه موتور که نوشته 17 سال تموم یعنی الان اجرایی شده؟
یعنی من که 17 سالم تموم شده میتونم فردا برم امتحان گواهینامه موتور بدم؟

farzadprogram
05-11-1389, 12:40 بعد از ظهر
دوستان اون مدل گواهینامه موتور که نوشته 17 سال تموم یعنی الان اجرایی شده؟
یعنی من که 17 سالم تموم شده میتونم فردا برم امتحان گواهینامه موتور بدم؟

فکر نمیکنم اجازه بدن .

saghiemeikade
05-11-1389, 09:54 بعد از ظهر
بین دوستان کسی هست که کاملا مطمئا باشه؟

Alireza
05-11-1389, 10:46 بعد از ظهر
اره باید 18 سالت تموم بشه

saghiemeikade
05-11-1389, 10:57 بعد از ظهر
پس او گواهینامه سری الف نوع2 کشکه؟

saghiemeikade
06-11-1389, 07:50 بعد از ظهر
من رفتم امروز شهرک طرف گفت 17 سال تموم نداریم ولی اگه بتونی مدرک معتبر برام بیاری گواهینامه رو بهت میدم :13:

Alireza
06-11-1389, 07:55 بعد از ظهر
مدرک معتبر چی میخواد؟

Farzad
06-11-1389, 09:20 بعد از ظهر
3 برگه تراول 100 تومنی + 15 قطعه 10000 تومانی

Milad.
06-11-1389, 10:53 بعد از ظهر
دوستان یه سوال!گواهی اشتغال به تحصیل رو استعلام میکنن یا نه؟

من در حال حاظر درحال تحصیل نیستم. ولی میخوام به هنرستانی که توش بودم یه پولی بدم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم واسه گواهینامه موتور. حالا به نظرتون چنین چیزی عملیه؟!واسه ماشین که اشتغال به تحصیل رو گرفتم بردم اموزش برورش اونجا هم بدون هیچ استعلامی مهر و امضا شد بعدشم دادم اموزشگاه.حالا میخوام ببینم این پروسه واسه موتور چجوریه.

حالا فرض رو بر این میگیریم که گواهی رو استعلام میکنن و چنین چیزی عملی نیست. به نظرتون با پیدا کردن یه پارتی تو راهنمایی رانندگی میشه این مشکل استعلام رو حل کرد؟!(اگه استعلامی وجود داره)

Farzad
06-11-1389, 11:33 بعد از ظهر
اقا امریکا که زندگی نمی کنیم ... برو بگیر برو بده بهشون ... برو اون با من ... :دی

Milad.
06-11-1389, 11:35 بعد از ظهر
اقا امریکا که زندگی نمی کنیم ... برو بگیر برو بده بهشون ... برو اون با من ... :دی

اخه اگه به همین راحتی باشه که همه میرن راحت گواهینامه میگیرن! احتمالا تست میکنم این راهو. ضرری که نداره!

Farzad
06-11-1389, 11:43 بعد از ظهر
نه نداره . من اشتغال به تحصیلم مورد داشت الکی درستش کردم بردم راهنمایی رانندگی اونجا هم مهر واسم زدن هیج کسم چک نکرد چیزی رو . سیستم یک پارچه نیست نگران نباش ...

saghiemeikade
07-11-1389, 01:46 قبل از ظهر
مدرک معتبر چی میخواد؟

اصلا من برا همین موضوع اومده بودم اینجا که نمیدونم چرا تو پستم یادم رفته بپرسم :دی
شاید ماله این:24:باشه شایدم ماله این:16:باشه :دی
ولی خواهشا اگه مدرک معتبر دارین رو کنین یعنی بگین بگین

Farzad
11-11-1389, 03:19 بعد از ظهر
گواهی نامه من هم امروز اومد ... 20 و چند روزه اومد واسه من دقیقا مثل قدیمیا برید بگیرید تا قدیمیه

ghost.rider1
23-11-1389, 11:21 بعد از ظهر
اقا من یه بار رفتم کارتکس گرفتم گم شده الان می خوام برم شهرک دوباره از اول شروع کنم .این شماره حساب اینارو کسی میدونه بزاره ؟

MoStAfA
25-11-1389, 06:50 بعد از ظهر
سلام
دوستاني كه به تازگي گواهينامه گرفتن گواهي اشتغال به تحصيل رو فقط همون موقع صدور كارتكس ميخوان يا بعد هم نيازه؟؟؟

farzadprogram
25-11-1389, 07:02 بعد از ظهر
سلام
دوستاني كه به تازگي گواهينامه گرفتن گواهي اشتغال به تحصيل رو فقط همون موقع صدور كارتكس ميخوان يا بعد هم نيازه؟؟؟

یه بار موقع صدور ، یک بار هم زمانی که قبول شدی .

MoStAfA
25-11-1389, 08:57 بعد از ظهر
یه بار موقع صدور ، یک بار هم زمانی که قبول شدی .
بعد كه قبول شدي ميگيرن و ديگه نميدن؟
منظور اينكه به من ديگه گواهي نميدن ميتونم يه كپي برابر اصل ازش بگيرم و بعد استفاده كنم؟

farzadprogram
26-11-1389, 09:37 قبل از ظهر
خوب دانشگاه من گواهی رو مخصوص گواهی نامه موتور صادر کرد ، جای دیگه نمیتونستم استفاده کنم .

MoStAfA
26-11-1389, 12:07 بعد از ظهر
سلام
امروز رفتم امتحان دادم دمش گرم افسره اجازه داد با موتور خودم برم با اينكه موتور خودم طول و عرضش يكم بيشتر بود ولي قلقش دست خودم بود و راحت رفتم
فقط يه چيزي اونجا خيلي رو مخه جو فوق العاده منفي افرادي هست كه اونجا ميخوان امتحان بدن با اينحال از 25 نفر حدود 20 نفر قبول شدن.
كسي نميدونه گواهي كپي برابر اصلش قبوله يا نه؟؟؟

Kenji
26-11-1389, 01:04 بعد از ظهر
کجا دقیقا امتحان دادی؟

MoStAfA
26-11-1389, 01:31 بعد از ظهر
کجا دقیقا امتحان دادی؟
گيلاوند ،راهنمايي رانندگي

Babak
26-11-1389, 05:37 بعد از ظهر
کپی برابر اصل اگه تمبر دادگاه باشه و یا مهرش قبوله

جانسون
02-12-1389, 05:07 قبل از ظهر
سلام

اول از همين جا از همه دوستاني همجوره اين باشگاه و درست كردن و زهمتاشو كشيدن تشكرمشتي:grouphugg::smilies(113): ميكنم

من امتحان ايين نامه رو بار اول با 6تا غلط رد شدم بار دوم با3 تا غلط قبول شدم
افسره گفت:اونايكه بار دومه برن 1ماه دگه ييان منم 11 12 امتحانه شهري دارم(شهريار ب ترتيب حروف اوله فاميليه)
بكس امتحان شهري دادن ميگن هر4 قدام افسره مانه ميزاره... يكي ازدوستام3روز امتحان داره باش ميرم بدونام چن چندان
از شانسه ...:s (9): من CG مو 2بار خابوندن قبلا تعهد دادم.....هچي يه CGسوخت دادم3ماه بي موتور...OHOH
راستي اينجا با موتوره خودت امتحان ميدي (خودشون موتور ندارن هركي بياره ميگيران ميدن به بقيه)

چنتا سوال:
.1شهرك هم اينجوريه؟1؟؟هر4 قدمه؟؟
2. اول از سمته راست به رم يا چپ تو مانها؟؟؟كودم رادستش بهتره؟؟(من راست دستم)
3.اگه بيوفتم ميتونم كاردكس و ببارم جاي دگه امتحان بدم؟؟يا بازم بايد 1 ماه وايسام؟؟

Farzad
02-12-1389, 01:32 بعد از ظهر
بابا چرا اینقد سختش میکنی خیلی راحت تر از این حرفاس

مهدی مریدا
02-12-1389, 01:40 بعد از ظهر
کسی اگه واقعا موتورسوار باشه به راحتی قبول می شه . من همون دفعه اول قبول شدم . بخدا انقدر وحشت آور نیست ، فقط باید اعتماد به نفس داشته باشی .:acigar:

جانسون
03-12-1389, 02:44 قبل از ظهر
TNX دوستان
حالا 4 ميرام از نزديك ببينام 100% شو ميگم اينجا چه جورييه...
بعد7 8 سال CG سواري 3 ماه پيش تمرين كردن مشكلي نداشتام ولي...:crazy:

جانسون
18-12-1389, 03:28 بعد از ظهر
سلام دوستان معذرت بابت اینکه دیر پست دادم
۱.اینجا همه با موتور خودشان امتحان میدان همه هم بغل فرمانو (۲تا خار میشکندن فرمان تا خشتک میپیچید)
۲.مانهارو افسار هر ۴ هدم میچیند بنظرام راحت میآمد (اندازه کمک جلو تا کمک عقب اگه درست بگم!!)
۳.من رعد شدم به ۲ دلیل:i'm ok::wall3:
۱.تمرین ندشتم (هر موتوری قلق خودشو داشت یکی* اونجا از همه بهتر بود همه با یون تمیرن کردن از ۵۰ نفر ۱۵/۱۳ نفر قبول شدن همشنما با اون یه دونه ک رادست بود امتحان دادن)
۲.ما از سمت راست تمرین کردیم افسارایومد از سمت چپ مانها رو چیند حالا عکسشو درست می*کنم براتون منظورا مو متوجه مشین

ghost.rider1
18-12-1389, 03:52 بعد از ظهر
انجا کجاست دوست عزیز

جانسون
18-12-1389, 10:14 بعد از ظهر
دوستان اونجا هر 4.5 مانهارو می چیند
ولی اون روز افسره حال داد هر 5 قدم گزاشت...
شهریار میدانه ولی عصر راهنمای رانندگی شهریار
فقط انجا ب ترتیبه حروف الفبا (اول فامیلیه)
هرکی خواست بگه من از اون تابلوش عکس بگیرام
بدونه چه روزی بیاید بارا کاردکس:icon_pf (94)::7tir::acigar:

MoStAfA
22-12-1389, 07:53 بعد از ظهر
دوستان معمولا چقدر طول ميكشه گواهي بياد در خونت؟
20 روز كافيه؟

Mohammad aghili
27-01-1390, 08:54 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان

برای گواهینامه موتور باید 18 یال تمام باشی یا 17 سال تمام؟

یعنی میخوام بدونم که واسه من که متولد 25/5/72 هستم الان میتونم برم یا باید صبر کنم 25/5/90 بشه؟
ممنون

فعلا
یاعلی

farzadprogram
27-01-1390, 09:05 بعد از ظهر
باید صبر کنی

eshgh_namordeh
27-01-1390, 09:56 بعد از ظهر
من که گواهی نامه 15 روز دیگه تمام میشه چه کار کنم ؟

mehrdad.
27-01-1390, 11:00 بعد از ظهر
اگرم گواهینامه ماشین داری که 2تا کپی ازش میگیری با خودت میبری که نیازی به امتحان آیین نامه نباشه.
این قانون الان اجرا میشه؟
چقدر باید از تاریخ صدور گواهینامه ماشین گذشته باشه که گیر ندن؟

iZZYMotobike
28-01-1390, 03:41 بعد از ظهر
این قانون الان اجرا میشه؟
چقدر باید از تاریخ صدور گواهینامه ماشین گذشته باشه که گیر ندن؟

48 ساعت بیشتر گذشته باشه فایده نداره دیگه... اگر واقعا میخوای قبول بشی آیین نامه درست باید بشینی بخونی.. یه نرم افزارم هست که خیلی کمک میکنه....

mehrdad.
28-01-1390, 05:20 بعد از ظهر
یه سایتی بود برای آیین نامه که درش تخته شده گویا

superbike_iran
30-01-1390, 10:12 قبل از ظهر
سلام من امروز رفتم کارتکسو گرفتم که بعد از ظهر برم معاینه چشم .مدارک لازم برای ثبت نام گواهینامه موتورو مینویسسم.1.اصل شناسنامه و کارت ملی. 2.فیش بانکی که برای همدان 2000 تومانه.3.عکس 3*4 زمینه سفید بدون عینک 3 قطعه.4اصل کارت پایان خدمت یا برگه گواهیاشتغال به تحصیل که برگه گواهی اشتغال به تحصیل هفت خان رستم داره.5داشتن 18 سال تمام.6.معاینه چشم.
از دوستان اگر کسی سوالی داشت در خدمتم

mosim2m
08-02-1390, 12:26 بعد از ظهر
سلام کسی از دوستان هست با هم قرار بذاریم بریم واسه گواهی نامه امتحان بدیم ؟ تنهایی حال نمیده . از بچه محلای ما کسی نیست ؟ (تهران پارس )

RIDER
10-02-1390, 07:18 بعد از ظهر
دوستان من متولد 1373/01/31هستم میخوام بدونم دقیقا کی میتونم گواهی نامه 200 سی سی بگیرم بعدش برای گواهینامه 250 سی سی اگر موتورت 250 باشه گواهینامه برا200 باشه گیر میدن

Mohammad aghili
10-02-1390, 07:40 بعد از ظهر
شما 90/1/31 میتونی برای گواهینامه 200 سی سی اقدام کنی

اگر موتورت 250 باشه گواهینامه برا200 باشه گیر میدن

بعید میدونم اینطور باشه

فعلا
یاعلی

RIDER
10-02-1390, 08:08 بعد از ظهر
منظورت 91 دیگه من اگه متولد 73 باشم 91 میتونم بگیرم چون 17 تمام باید باشما.اگه اینجور باشه الان میتونم برم بگیرم

mosim2m
10-02-1390, 08:17 بعد از ظهر
یه نکته قابل تامل :
از مدیران محترم فروم خواهش می کنم نسبت به غلط های املایی موجود در پست ها اخطار بدن . چون خیلی زیاده و باعث آبرو ریزی .
با تشکر

RIDER
10-02-1390, 09:57 بعد از ظهر
کسی راهنماییم نمیکنه

RIDER
11-02-1390, 05:27 بعد از ظهر
:27::27::27::27: کسی جواب نمیده

Alireza
11-02-1390, 08:16 بعد از ظهر
برای گرفتن گواهینامه باید 18 سال تمام بشه

RIDER
11-02-1390, 10:00 بعد از ظهر
تو صفحه ۱ نوشته که ۱۷ سال تمام برای ۲۰۰سی سی برا ۲۵۰باید ۱۸سال تمام باشه اینو خیلی جاهای دیگه خوندم

Babak
11-02-1390, 10:25 بعد از ظهر
داداش می خوای خیالت راحت باشه یه سر برو شهرک آزمایش بپرس من تا اونجا که می دونم 18 سال تمام باید باشه چه موتور چه ماشین حالا شاید ماده تبصره جدیدی اومده باشه ما خبر نداریم بهترینش اینه که خودت بپرسی و راحت:consoling2::4chsmu1:

RIDER
11-02-1390, 11:10 بعد از ظهر
مثل اینکه باید 2 سال بدون گواهی نامه سوار شیم اگر بگیریم

Mohammad aghili
12-02-1390, 02:50 بعد از ظهر
بله
ییخشید اونجا هواسم نبود یه صحنه خیال کردم سال 89 هسیم ، واسه همون گفتم 90

تو صفحه ۱ نوشته که ۱۷ سال تمام برای ۲۰۰سی سی برا ۲۵۰باید ۱۸سال تمام باشه اینو خیلی جاهای دیگه خوندم
بنده هم اینو خیلی جاها خوندم ولی جای اصلی که سایت راهنمایی و رانندگی هست ؛ نوشته 18 سال تمام :sad: ::::... وگرنه من الان هم گواهینامه داشتم و هم روان
بازم ببخشید بابت غلط املایی

در ضمن من الان دوساله بدون گواهینامه سوار میشم ، پیشنهاد میکنم که موتر نگیری چون اولا هر جایی نمیتونی باهاش بری ، دوما همش با دلهره و اضطراب باید پشت موتور بشینی و اگه خدای نکرده یه تصادف کنی قتل عمد محسوب میشه

فعلا
یاعلی

farzadprogram
12-02-1390, 03:48 بعد از ظهر
به نظر منم بدون گواهینامه سوار نشو

MoStAfA
13-02-1390, 11:52 قبل از ظهر
سلام
بچه ها من الان فكر ميكنم دو ماه گذشت داره ميره تو سه ماه ولي هنوز گواهينامم نيومده...
كجا برم براي پيگيري؟!؟!

Red Hat
14-02-1390, 09:59 قبل از ظهر
كجا برم براي پيگيري؟!؟!

فکر کنم باید بری پلیس +10

reza KTM
14-02-1390, 01:00 بعد از ظهر
سلام
بچه ها من الان فكر ميكنم دو ماه گذشت داره ميره تو سه ماه ولي هنوز گواهينامم نيومده...
كجا برم براي پيگيري؟!؟!

من کارت معافیتم دیر اومد زنگ زدم قسمت صدور کارت گفت اصلا کارت برای صدور نیومده بعد رفتم نظام وظیفه گفتم کار درست شد
شاید گواهینامه شما هم هنوز به قسمت صدور نرفته زنگ بزن پیگیری کن بعد برو شهرک آزمایش به قسمت مربوطه بگو کارتو حل میکنه

Amir
16-02-1390, 05:27 بعد از ظهر
دانلود کتاب آئین نامه به پست اول اضافه شد

Classified
25-02-1390, 02:04 بعد از ظهر
نرم افزار آموزش برای موبایل هم هست؟

دوستان شدید نیاز دارم برای کسی

Kami
30-02-1390, 03:40 بعد از ظهر
یه سایت گیر اوردم که انلاین امتحان ایین نامه میدی
Azma . Central Exam Management System ([Only registered and activated users can see links])

mehran
02-03-1390, 12:33 بعد از ظهر
بچه ها من امروز رفتم برای گواهینامه:hanghead: آئین نامه قبول شدم رفتم شهر افتادم.عجب سرطانی این سی جی:wall3: حالا فردا دوباره میرم ببینم چی میشه.

mehran
03-03-1390, 11:09 قبل از ظهر
:smilies(113)::smilies(113):قبول شدم :happy4::happy4:هرکی هر سوالی داشت درباره شهرک آزمایش در خدمتم

Mohammad aghili
03-03-1390, 01:13 بعد از ظهر
مبارک باشه دادا

یکم توضیح بده ، چجوریا بود؟؟؟
افسر به چی حساس بود؟
فاصله کله قندی ها چقدر بود
...؟؟؟

فعلا
یاعلی

Kami
04-03-1390, 09:53 بعد از ظهر
من هفته پیش رفتم ایین نامه افتادم . برام زدن 4 تیر امتحان مجدد
خوب خونده بودم اما از شانس من سوال های خفنی بهم افتاد
یه چیز جالب دوستم ماه پیش گواهینامه ماشین هوشمند گرفت و پشتش برای موتور سیکلت نوشته تا 200 cc

سورنا
04-03-1390, 10:57 بعد از ظهر
یه چیز جالب دوستم ماه پیش گواهینامه ماشین هوشمند گرفت و پشتش برای موتور سیکلت نوشته تا 200 cc
دو نوع گواهینامه موتور داریم تا دویست سی سی که باید اول بگیری و بعد صبر کنی یکسال تا از گواهینامه ات بگذره بری تا cc400 بگیری
کلا گند زده شده به گواهینامه ها پدر در میارن

Kami
05-03-1390, 09:57 قبل از ظهر
یعنی پشت هیوسانگ نمیتونیم بشینیم؟ :i'm ok:
پس اگه بخوایم موتور سنگین بگیریم دیگه یاید چیکار کنیم

mehran
05-03-1390, 10:02 قبل از ظهر
من چون مشکله پزشکی دارم فرستادنم کاردان فنی.اونجا یه زنه بود میخواست بزنه برام تا 200 سی سی.من گفتم موتورم 250 یه لطفی کن چیزی درباره سی سی ننویس اونم یه آزمایش رقص ازم گرفت (چون هی میگفت مچتو بچرخون حالا کمرو حالا خمو راست شو و...)گفت مشکلی نیست.تو امتحانه شهرم مهم نیست چه جوری بری.خواستی پر گاز برو نخاوستی کم گاز.مهم اینه که نه موتورت به کله قندیا بخوره.نه پاتو زمین بزاری.

سورنا
07-03-1390, 10:45 قبل از ظهر
درود
تو این چند روز اخیر می خوام برم برا گواهینامه موتور می خواستم بدونم این مبالغ که باید بریزیم به حساب دولت تو خود شهرک باید بریزیم یعنی خوده شهرک بانک داره ؟؟اگه بانک داره شلوغه؟؟ چطوریه ؟؟

mehran
08-03-1390, 10:25 قبل از ظهر
خود شهرک بانک داره.تو ساختمان شماره گزاری.یه 2000 یه 500 و یه 100 تومن فیش واریز میکنی.موقع امتحان شهرم یه 1000 تومن قبض میگیری.اگه خدایی نکرده رد شدی برای هر دفعه امتحان 500 میریزی بانک 1000 تومن دوباره قبض میگیری.

سورنا
08-03-1390, 11:55 قبل از ظهر
درود
دستت درد نکنه مهران جان داشتم نامید می شدم که کسی جوابمو نده

mehran
10-03-1390, 01:04 بعد از ظهر
امروز رفتم برای تکمیل مدارک.آزمایش گروه خونی میخواستند:wall3: آخه یکی نیست بگه تو مدارک لازم بنویسید که مردم اسیر نشن

سورنا
11-03-1390, 04:55 بعد از ظهر
درود
امروز رفتم برای گواهینامه اقدام کردم
آیین نامه رو چقدر عجیب سخت گرفتند اصلا شباهتی با نوع سئوالات کتاچه نداشت با 5 تا افتادم برام زدن 14/4
حالا می خواستم بدونم اگر اون کارتکس رو پاره کنم می تونم با یه کارتکس جدید و فیش های واریزی جدید برم دوباره امتحان بدم؟؟

جانسون
16-03-1390, 01:13 بعد از ظهر
سلام دوستان بلاخره بعد 2 بار افتادن شهری برا باره3 قبول شودم
یچی بگم بخندین دوستانی که منو دیدن میدونن همیشه پرچم بالاس..:acigar:
امروز وقتی مانها رو رد کردم رو موتور گفتم پرچم بالاس:29dz8zk:
افسره گفت جوو گیر میشی مگی پرچم..؟؟؟؟
بعد رفتم به افسره مدارک بدامو اطلاته خودمو..:crazy:
گفت برو ملوم نیس قبول شودی یا نه:10::sad::hanghead:...
اخر سر خودش گفت گناه داری برو 5 شنبه مدارک بیار قبولی..:thanks:

mosim2m
17-03-1390, 10:56 قبل از ظهر
من فردا ( 4شنبه ، 18/3/90 ) دارم میرم واسه گواهینامه . به نظرتون یه روزه کاراش تموم میشه ؟ اگه بر فرض همه امتحاناشو پاس کنم ؟ کتاب رو فول کردم . دو دور خوندم ! کاری که واسه یه امتحانم انجام ندادم تاحالا !

Mohammad aghili
17-03-1390, 01:59 بعد از ظهر
شما هم برو ايشالله مثه داش متين پرچمت بالا بشه :20:

mosim2m
17-03-1390, 02:06 بعد از ظهر
اگه تونستم از سوالا عکس می گیرم میذارم تو سایت
برام دعا کنید واسه امتحانای پایان ترمم اینقد استرس نداشتم که الان دارم !:297:

جانسون
18-03-1390, 07:43 قبل از ظهر
داش مصطفا من امر آاه اونجارو ندارم:11:
اینجا اگه بار دوم آئین نمرو قبول شید میگه برو یماه دیگه بیع برا شهری تازه ولی* بار اولت ییهو قبول شید میگه برو شهری
یون رزی ک من امتحان داشتم افسر رسما حل داد تا ماهتتتت همیشه مانعها رو بیشتر ۵ هدم نمیزشت ولی* یون روز ۷ قدم ۶ قدم یکی* در میون گذشت :wow:ولی* خط کشید اگه از خط بزنی* بیرون رده میشی* (تولشو زیاد کرد آارزشو کم... ):bighug:
ایشالا قبولی استرس چی* دیگه فوقش میوفتی میره برا سری بعدی ک مشتی* تر میدونی چیکا کنی* ۱۰۰% قبول میشی* داش ولی* بگرد دنبال یه سی جی ک با یون تمرین کنی:smilies(113):*
راستی* اینم بگم همه خوار بقگل فرمو شکنده بودن (فرمون تا خیشتکک میپیچید):happy4: ک اگه میفتم بده ۲ بر رسما دیگه موتور سواری تطیلاطه پوتاسیم میشود:crazy::25r30wi::out:

mosim2m
18-03-1390, 06:28 بعد از ظهر
نرفتم امتحان بدم . چون شنیدم عکس سیاه سفید می خواد نه رنگی . :11: . نمیدونستم چی به چیه ؟ اگه یکی پایه شه با هم بریم خیلی خوب میشه . تنهایی حال نمیده .
راستی ، ازین گواهینامه جدیدا صادر میشه ؟ الکترونیکیا ؟

error58
19-03-1390, 04:07 بعد از ظهر
يكي از دوستان من هفته پيش گرفت از همون قديميا بهش دادن.
ميگفت قلعه حسن خان يه افسر جديدا" اومده خيلي حال ميده همه رو قبول ميكنه. اگه ميتوني برو اونجا بگير.

Kami
23-03-1390, 11:32 بعد از ظهر
یکی توضیح بده این گواهینامه های جدید که هوشمند چرا پشتش نوشته تا 200 cc ? !!!

danial-sdt
24-03-1390, 10:44 قبل از ظهر
من که گواهی نامه 15 روز دیگه تمام میشه چه کار کنم ؟

باید بری پلیس +10 یکمی ازت پول میگیره بعدشم یک لیست از جاهایی که میتونی بری معاینه چشم بدی بهت میده (یا میگه رو دیوار زدیم)
میری معاینه چشم میدی و بعدش جوابشو میبری پلیس +10 یک رسید میده بهت بعد از چند هفته گواهینامت میاد در خونه (البته خودش نه پست میاره:gigglesmile:)

جانسون
24-03-1390, 04:56 بعد از ظهر
فعلا گواهینامه موتور هوشمند نشوده (بارا دوستم هفته یه پیش اومد)
بارا ماشین هوشمنده فعلا:sarma:

Kami
04-04-1390, 06:16 بعد از ظهر
بالاخره بعد از 34 روز که ایین نامه رده شده بودم امروز 4 تیر قبول شدم
اما شهری رو نتونستم :gigglesmile: . کلاچ 2 تا موتورشون ایراد داره :23:

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

(گواهي*نامه الف2 مخصوص موتور سيكلت تا حجم 200 سي سي )
1ـ حداقل سن 17 سال تمام.
این متن اشتباه نیست امیر جان؟

Kami
12-04-1390, 09:41 قبل از ظهر
بالاخره شهری موتور رو قبول شدم :happy4: . هفته دیگه 1 شنبه میرم واسه تکمیل مدارک

mehran
12-04-1390, 12:06 بعد از ظهر
**** جان زیاد خوشحال نباش من 90/3/11 مدارکمو کامل فرستادم امروز (90/3/12) رفتم گفت شاید تا 40 روز دیگم نیاد :wall3:

Kami
12-04-1390, 02:04 بعد از ظهر
من که فعلا موتور ندارم 2 ماه دیگه ام بیاد مشکلی نیست:121fs725372:

shahitam
17-04-1390, 02:48 بعد از ظهر
من این 4شنبه یعنی 22/4/90 باید برم برا تکمیل پرونده و اینکه بعد از اون معلوم نیست چقدر طول میکشه که برام بفرستن

ARSH
18-04-1390, 11:22 قبل از ظهر
رفقا من پست اول رو خوندم راستش هیچی نفهمیدم یکم گیراییم پایینه شرمنده

یه سری سوال دارم !

من میخوام 250 به بالا سوار شم

چه مدارکی رو باید ببرم کجا (دقیق مدارک لطفا ممنون )؟ منظورم اینه که باید ببرم راهنمایی رانندگی(خوده راهنمایی ) یا مثل ماشین باید برم این آموزشگاه های رانندگی ؟

دمتون گرم مرسی

Mohammad aghili
19-04-1390, 07:07 بعد از ظهر
امروز رفتم از دانشگامون برگه اشتغل به تحصيل گيريفتم .....

فقط 1 ماهه ديگه مونده:retarded:

Kenji
19-04-1390, 10:16 بعد از ظهر
رفقا من پست اول رو خوندم راستش هیچی نفهمیدم یکم گیراییم پایینه شرمنده

یه سری سوال دارم !

من میخوام 250 به بالا سوار شم

چه مدارکی رو باید ببرم کجا (دقیق مدارک لطفا ممنون )؟ منظورم اینه که باید ببرم راهنمایی رانندگی(خوده راهنمایی ) یا مثل ماشین باید برم این آموزشگاه های رانندگی ؟

دمتون گرم مرسی

سلام دوست جدید. شما به هیچ وجه نمی تونی بالای 250 سوار شی مگر با مقررات و عضویت در فدراسیون و ساعات و مکان های محدود

Ali
19-04-1390, 10:55 بعد از ظهر
صلاحیت پزشکی شامل چه ازمایشاتی میشه؟

Masoud
20-04-1390, 09:42 قبل از ظهر
دوستان عزيز سلام هر كي پايست با هم امتحان بديم بگه با هم بريم يه روز ،من دنبال يه نفر پايه ام يه بار رفتم با 6 تا رد شدم بعد يه سوال مي شه وقتي موتور رو گرفتيم بعد ماشين و بدون آيين نامه بگيريم؟؟؟ :4chsmu1::25r30wi:

Kami
20-04-1390, 12:17 بعد از ظهر
دوستان عزيز سلام هر كي پايست با هم امتحان بديم بگه با هم بريم يه روز ،من دنبال يه نفر پايه ام يه بار رفتم با 6 تا رد شدم بعد يه سوال مي شه وقتي موتور رو گرفتيم بعد ماشين و بدون آيين نامه بگيريم؟؟؟ :4chsmu1::25r30wi:
ایین نامه ماشین جداس . اصلا با موتور نرین شهرک ازمایش چون اولش اگه مدارک نداشته باشی میره تو کفی
من دیروز تکمیل مدارک کردم حالا بیبینیم چند روزه میاد:afro:

madadii
20-04-1390, 12:29 بعد از ظهر
سلام - آقا ما گواهینامه موتور رو 2 ساله گرفتیم . ماشین هم همینطور ب 1 . جفتشو سری اول قبول شدم .
جالبه روز امتحان شهر موتورم بارون اومده بود مانع ها رو رد کردنی عقب موتور میچرخید . ولی با این حال رد کردم .
گواهینامه ها هم جفتشون از این قدیمی ها هست .
می خواستم ببینم برای ماشینمو میتونم ون یا می نی بوس هم برونم و در ضمن کی تا حالا رفته دنبال پایه یک میخوام برم پایه یک هم بگیرم شرایطش چیه ؟:20::20:

سورنا
21-04-1390, 12:33 قبل از ظهر
درود
خدا رو شکر آیین نامه رو قبول شدم بعد از یه بار افتادن ولی شهری رو افتادم
زیاد مناسب نبود موقعیتش موتورها هم خیلی سبک بود اصلا نتونستم خوب برم قبل از امتحان شهر هم کلی بقیه رو مسخره کردم
و بهشون خندیدم آهشون گرفتم نتونستم مانع هو رو رد کنم
حالا از دوستان با تجربه می خوام بپرسم میشه با همون کارتکس رفت کوهک و امتحان شهر رو داد؟؟
در ضمن کوهک فقط سه شنبه ها مثل اینکه می گیره امتحانو ساعت 2.5 تا 7
کسی در مورد این موضوع اطلاعی داره منون میشم جواب بده

mehran
25-04-1390, 01:07 بعد از ظهر
گواهینامم امروز اومد داغ داغ:happy4:

Kami
25-04-1390, 04:00 بعد از ظهر
گواهینامم امروز اومد داغ داغ:happy4:

مبارکه فکر کنم 40 روزی طول کشید تا اومد مال شما
گواهینامه روش از سی سی و این چیزا حرفی زده نشده؟

mosim2m
26-04-1390, 10:21 بعد از ظهر
من با دوستم فردا ( دوشنبه 27 تیر ) میریم واسه گواهینامه . الان شبه و هیچی نخوندم . میخوام از رو این نرم افزار آیین نامه کرک شده بخونم فقط . اگه جواب دادم میذارمش رو سایت .
خدایا کمکککککککککککککک:retarded:

mosim2m
27-04-1390, 04:07 بعد از ظهر
:4chsmu1: اومدیم ثواب کنیم قانون مند شیم کباب شدیم ! علاوه بر اینکه گواهی نامه ندادن بهمون ( بخاطر گیر الکی به گواهی اشتغال به تحصیل ) موتور نازنینمونم گرفتن . 11 تومنم جریمه + کلی بد بختی و ... . اصلا به ما نیومده تو ایران قانون مند باشیم !:mad_majidonline:

Masoud
27-04-1390, 11:56 بعد از ظهر
:4chsmu1: اومدیم ثواب کنیم قانون مند شیم کباب شدیم ! علاوه بر اینکه گواهی نامه ندادن بهمون ( بخاطر گیر الکی به گواهی اشتغال به تحصیل ) موتور نازنینمونم گرفتن . 11 تومنم جریمه + کلی بد بختی و ... . اصلا به ما نیومده تو ایران قانون مند باشیم !:mad_majidonline:
منم پایه حرفت ام تا حالا 4 بار تو این جند وقته خواستن موتور و بگیرن نتئنستن یه بار هم که گرفتن به 1 ساعت نرسید حل شد حالا من نه کارت دارم نه گواهینامه نه بیمه فقط یه سند سفید....

ARSH
28-04-1390, 12:10 بعد از ظهر
معاینه چشم لازمه واسه گواهینامه موتور ؟

Alireza
28-04-1390, 12:18 بعد از ظهر
بله لازمه

ARSH
28-04-1390, 01:18 بعد از ظهر
پس باید قیده این گواهینامه رو هم بزنمامروز بعد از صرف 130 هزار تومن پول و حدودا یک ماه زمان رفتم واسه معاینه چشم (گواهینامه ماشین ) اما گفت باید بری عینک بگیری خیلی اعصابم خورد شد بهش گفتم ننویسه نمیرم دنببالش واقعا ناراحت شدم من از عینک خوشم نمیاد پس بیخیال موتور هم بشم ... چه قانونیه که یه شکل اندازه مگس رو از 6 متری نشون میدن که باید بگی چپه یا راست انگار با ماشین میخوایم مگس له کنیم که اونو نشون میدن... ممنون بابت پاسخ

kakmory
30-04-1390, 04:48 بعد از ظهر
سلام دوستان این گواهینامه الف 3 برای موتور 250 واقعا لازمه یا نه؟

Amir
30-04-1390, 05:41 بعد از ظهر
فعلا قوانین قدیم در حال اجرا هستند دوست عزیز

ARSH
02-05-1390, 10:35 بعد از ظهر
من اگه تو گواهینامم بزنه با عینک بعدموقع موتور سواری عینک نزنم و پلیس بگیره چی میشه ؟؟؟ موتورو میخوابونه یا جریمه میشم یا گواهی نامه باطل میشه ؟ هر کاری میکنم نمیتونم با این قوانین لعنتی بجنگم...

Kami
02-05-1390, 10:46 بعد از ظهر
جریمه میشید . و اگر طرف زیاد لجباز باشه شاید موتورو بخوابونه . کلا به طرفت بستگی داره

Masoud
03-05-1390, 09:33 قبل از ظهر
سلام بچه ها يه چيز عجيب من ديروز رفتم شهرك آزمايش و نوبت زدم :khosh:و رفتم باسه آيين نامه قبلا هم يه امتحان داده بودم با 5 تا رد شدم:24:...
اين سري رفتم نشستم پا امتحان :28:همه سوالات و زدم و غلت كم داشتم بعد نگو شمارم و اشتباه زده بودن رو كارت:icon_pf _99_: اسم اشتباه بود بعد نشستم دوباره امتحان دادم كامپيوتر و ريست كرد و بعد دوباره يه سوال ديگه آخراش بودم يه هو 5-6 تا از سيستم ها كه مثل من دوباره امتحان و شروع كرده بودن هنگ كرد و دوباره:khak: ....
بازم سوال قبلي ها اومد و دوباره نوشتم و تا سوال 15 رفتم كه كناريم اومد ازم تقلب بگيره و سرهنگ فهميد:waiting::bitarbiat: و دوباره ....
ولي اين سري سوالات عوض شد و سخت تر وقتي تموم شد با 5 تا دوباره رد شدم خيلي:khak: ... سوزي داره بعدش سرهنگ برام تاريخ نزد گفت نمي زنم كه فردا دوباره بياي:23::happy4:

ARSH
03-05-1390, 07:37 بعد از ظهر
دوستان من روانی شدم به مولا . گفتم که بهم گفتن باید برم عینک بگیرم و چشمام ضعیفه ... امروز رفتم دکتر چشم پزشک میگه با صرفه کلی هزینه و بدبختی دکتره معاینه کرده و میگه مشکلی نداره فقط چشمه چپ نیم نمره ضعیفه ! واقعا نمیدونم مشکل چیه ! میشه برم یه جای دیگه معاینه چشم ؟؟؟؟ آخه برگمو گرفته ماعاینه چشم قبلیه و مهره اونجا خورده موندم چیکار کنم ...

nOviA
03-05-1390, 07:48 بعد از ظهر
برو پیش همون دکتره باهاش صحبت کن برات بنویسه چشمات مشکلی نداره.

Masoud
04-05-1390, 12:22 بعد از ظهر
دوستان من روانی شدم به مولا . گفتم که بهم گفتن باید برم عینک بگیرم و چشمام ضعیفه ... امروز رفتم دکتر چشم پزشک میگه با صرفه کلی هزینه و بدبختی دکتره معاینه کرده و میگه مشکلی نداره فقط چشمه چپ نیم نمره ضعیفه ! واقعا نمیدونم مشکل چیه ! میشه برم یه جای دیگه معاینه چشم ؟؟؟؟ آخه برگمو گرفته ماعاینه چشم قبلیه و مهره اونجا خورده موندم چیکار کنم ...
دادا جون من يكي از چشم هام 1 و يكيش :wow:0.75 رفتم اونجا عينك يه نفر كه 2 بود و گرفتم و تمام سوالات و درست جواب دادم:28::acigar: ...
بعد اومدم برگم و امضا كنه يه پسره ديگه باهام اومد و گفت شما 2تا يكيتون عينك داشتيد:waiting: اون پسره هم داشت با آتيش من مي سوخت :121fs725372:منم گفتم من عينك نداشتم :9:مثل يه مــــــــــــــــــرد بعد ازم دوباره امتحان گرفت منم از لايه انگشت هام نگاه مي كردم:14::sarma: و قبول شدم.... :12::29dz8zk::pm::flower4:

ASS
08-05-1390, 09:58 بعد از ظهر
دوستان این امکان وجود دارد که معاینه ی چشم در جایی دیگر (بیرون از شهرک) انجام بگیرد؟
من چهارشنبه برای گواهینامه میرم شهرک. مدارک لازم شناسنامه و کارت پایان خدمت و عکس ؟

mosim2m
08-05-1390, 11:09 بعد از ظهر
اونجا اصلا معاینه چشم انجام نمیشه ! یه دکتر هست فقط مهر میزنه . خر تو خره بابا . جدی نگیرید

Masoud
09-05-1390, 08:19 قبل از ظهر
اونجا اصلا معاینه چشم انجام نمیشه ! یه دکتر هست فقط مهر میزنه . خر تو خره بابا . جدی نگیرید
دقيقا درست مي گه ....

ASS
19-05-1390, 05:19 قبل از ظهر
ای کاش زودتر برای گواهینامه اقدام کنیم
گواهینامه ها به زودی هوشمند ارائه میشه (ولی فعلا که خبری نیست) بعد از مدتی رانندگانی که گواهینامه قدیمی دارن هم باید برای تعویض گواهینامه به هوشمند اقدام کنن
بعد هم قرار هست برای موتور سیکلت سواران هم مثل اتومبیل آموزشگاه رانندگی راه اندازی کنند که برای دریافت گواهینامه با صرف وقت و هزینه ی بیشتر یک دوره ی خاصی را بگذرانیم تا گواهینامه دریافت کنیم
این آموزشگاه کارو خیلی سخت تر میکنه

جانسون
21-05-1390, 12:46 بعد از ظهر
بلا خره بده ۲ ماه قبول شدن گواهی ناممو5.20 .90دادم برا صدور....

ببینم چن روز میاد آومد دستم اینجا اعلام می*کنم :دی*

Kami
21-05-1390, 12:52 بعد از ظهر
مال من 15 این ماه صادر شد . اما هنوز به دستم نرسیده

ARSH
23-05-1390, 08:02 قبل از ظهر
رفقا من چند روز پیش گواهینامه ماشینمو گرفتم بالاخره سره معاینه چشم گیر بودم که آشنا جور کردم بدون عینک زد برام
بعد واسه موتور دوباره باید برم معاینه چشم ؟

من یه جا شنیدم وقتی آیین نامه و معاینه چشم رو قبول ردیف میکنیم قبول میشیم

تا 6 ماه بعد از اون هر گواهینامه ایبخوایم بگیریم نیاز به امتحان دوباره آیین نامه و معاینه چشم نیست !

صحت داره واقعا ؟ که من برم سریع دنبال موتور ؟
یه سری واسه موتور رفتم مشکل پیش اومد وسطاش بیخیال شدم دوباره میخوام از اول برم میشه بدون آیین نامه و معاینه چشم برم شهری امتحان بدم ؟

Babak
23-05-1390, 11:09 قبل از ظهر
تا 6 ماه بعد از اون هر گواهینامه ایبخوایم بگیریم نیاز به امتحان دوباره آیین نامه و معاینه چشم نیست !
این قانون ماله خیلی قبل تره من اول گواهب نامه ماشین گرفتم بعده 10 روز اقدام کردم برای موتور باز هم معاینه چشم بود و امنحان آیین نامه:sleep:

mehran
23-05-1390, 12:08 بعد از ظهر
من موندم اگه عکس گواهینامت با عینک باشه چه مشکلی پیش میاد؟؟:s (9): باهاش که خواستگاری نمیخواید برید!!!!!:waiting:

Babak
23-05-1390, 01:16 بعد از ظهر
ماله من جفتش با عینک هست فرقی هم نمی کنه حالا بعضی ها دوست دارند بدونه عینک باشه....همیشه یه درده سری باید داشته باشیم یا برای خودمون بتراشیم:wall3:

ARSH
23-05-1390, 02:13 بعد از ظهر
نه داداش مشکل عینکه ینست که ... عینک رو اصلا خریدم خونه هم به چشمم میزنم ولی زیاد خوشم نمیاد تو گواهینامم بزنن آخه فک کن یادم بره بزنم هردفه میخوان جلو آدم رو بگیرن باید یه جریمه هم واسه نزدن عینک بنویسن...یه جور اجباره از این خوشم نمیاد گواهینامه خودش یه اجباره که ازش خوشم نمیاد دیگه کلا از کاره زوری خوشم نمیاد مثلا زور کنن تو گواهینامه بگن باید عینک بزنی...وگرنه عینک مشکلی نداره مشکل از منه
منحرف نشیم..

Kami
23-05-1390, 02:23 بعد از ظهر
نه داداش مشکل عینکه ینست که ... عینک رو اصلا خریدم خونه هم به چشمم میزنم ولی زیاد خوشم نمیاد تو گواهینامم بزنن آخه فک کن یادم بره بزنم هردفه میخوان جلو آدم رو بگیرن باید یه جریمه هم واسه نزدن عینک بنویسن...یه جور اجباره از این خوشم نمیاد گواهینامه خودش یه اجباره که ازش خوشم نمیاد دیگه کلا از کاره زوری خوشم نمیاد مثلا زور کنن تو گواهینامه بگن باید عینک بزنی...وگرنه عینک مشکلی نداره مشکل از منه
منحرف نشیم..
کاملا موفقم با حرفت . تو گواهینامه که با عینک باشه . یهو دیدی کفی موتورو گرفت به خاطر نداشتن عینک

Babak
23-05-1390, 05:33 بعد از ظهر
آخه من کورم همیشه عینک دره چشمه:acigar:

Mohammad aghili
24-05-1390, 10:12 قبل از ظهر
فردا میرم واسه گواهینامه :23:

می خوام موتور و اوتول رو با هم بیگیرم
کسی می دونه چجوری باس بگیرمشون که آیین نامه رو یبار بیشتر ندم؟؟؟

Kami
24-05-1390, 10:14 قبل از ظهر
ایین نامه رو باید هم واسه ماشینن . هم واسه موتور جدا بدی .

ghost.rider1
24-05-1390, 01:33 بعد از ظهر
بیاید یه قرار بزاریم بریم گواهی نامه بگیریم کی موافقه؟

Kami
26-05-1390, 09:27 قبل از ظهر
بعد از 36 روز گواهینامه موتورم اومد :icon_pf (95):
واقعا زیباست . باید قاب کنم بزنم به دیوار :gigglesmile:

mehran
26-05-1390, 10:31 قبل از ظهر
آقا يه پيشنهاد قرار ملاقات بعديو بزاريد 7 صبح دم در شهرك آزمايش. همه باهم بريزيد ييهو گواهينامتونو بگيريد :afro:

Kami
08-06-1390, 12:29 بعد از ظهر
دوستانی که گواهینامه ندارن سریع تر اقدام کنن . چون میخواد هوشمند شه و کلی دردسر

جانسون
09-06-1390, 04:48 بعد از ظهر
جااااااااااااان چه رنگخ صورتیه نازی داره ادام میخواد لییییییییسش بزانه :دییی بده 17 روز فیکس اومد 5.20 داده بودم برا صدر 6.7 اومد هنوزم هشمند نشوده

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

جااااااااااااان چه رنگخ صورتیه نازی داره ادام میخواد لییییییییسش بزانه :دییی بده 17 روز فیکس اومد 5.20 داده بودم برا صدر 6.7 اومد هنوزم هشمند نشوده

Kami
21-06-1390, 06:51 بعد از ظهر
گواهینامه یکی از دوستان 10 سال بود اما مال من طبق عکس 5 سال هستش
همینجوری پیش بره گواهینامه 1 ساله میشه
[Only registered and activated users can see links]****.jpg

BKING
13-07-1390, 04:12 بعد از ظهر
آخه من کورم همیشه عینک دره چشمه:acigar:

:gigglesmile: مثل منی

کسی می دونه قضیه هوشمند شدن چطوریه ؟ همونطور که می دونید گواهینامه هوشمند ماشین پشتش گزینه ها موتور سیکلت رو هم داره

ینی باید بریم همونو بدیم پشتش چاپ کنن و شماره گواهینامه ها یکی می شه ؟

RED-LINE
13-07-1390, 11:09 بعد از ظهر
به 17سال تمام که وارد 18شده گواهینامه موتور میدن؟

Kami
13-07-1390, 11:12 بعد از ظهر
به 17سال تمام که وارد 18شده گواهینامه موتور میدن؟
نه
18 سال تمام + 1 روز

ARSH
14-07-1390, 12:23 قبل از ظهر
فک کنم منظوره رد لاین عزیز اینه که 18 شده
اگه 18 شده بله میدن
یعنی شما یه روز شده باشه که 17 سالت تموم شده باشه یعنی تموم کرده باشی دوره 17 سالگی رو و پا در سن 18 سالگی گذاشته باشی میتونی ثبت نام کنی
من گواهینامه ماشینمو دقیقا روز بعد از تولده 18 سالگیم گرفتم
یعنی 17 سالم تموم شد 17 سال رو پشت سر گذاشتم وارد 18 شدم
من بار ها دیدم خیلی ها اشتباه میکردن از شنیدن این عبارت + 18 سال تمام "
فکر میکردم که باید 18 سالشون تموم شه و وارد 19 بشن اما این نیست دراصل اینه که وارد 18 سال شده باشن
فک کنم واضح گفتم

RED-LINE
14-07-1390, 01:17 بعد از ظهر
من متولد آذر73ام،آذر امسال 17ام تموم میشه میرم تو 18 مطمئنیددد که میشه؟!اینجوری باشه که خیلی خوبه

Kami
14-07-1390, 01:23 بعد از ظهر
من متولد آذر73ام،آذر امسال 17ام تموم میشه میرم تو 18 مطمئنیددد که میشه؟!اینجوری باشه که خیلی خوبه
نمیشه عزیز
الان متولدین سال 1372 تا برج مهر میتونن گواهینامه بگیرن
18 سال تمام

motor
17-07-1390, 07:14 بعد از ظهر
سلام بچه ها من چند روز دیگه امتحان گواهینامه دارم موتور قبلا سوار شدم ولی یک سی جی می خواستم که واسه امتحان اماده باشم کسی از بین دوستان می تونه کمکم کنه؟راهنمایی کنه که چه شکلی می تونم گیر بیارم ؟یک روز تمرین کنم کافی هست واسم.:297::wall3:

Mohammad aghili
17-07-1390, 07:43 بعد از ظهر
فقط 18 سال تمام (یعنی وارد شدن در سن 19)

sajad.N
17-07-1390, 10:45 بعد از ظهر
سلام بچه ها من چند روز دیگه امتحان گواهینامه دارم موتور قبلا سوار شدم ولی یک سی جی می خواستم که واسه امتحان اماده باشم کسی از بین دوستان می تونه کمکم کنه؟راهنمایی کنه که چه شکلی می تونم گیر بیارم ؟یک روز تمرین کنم کافی هست واسم.:297::wall3:

داداش صبح روز شنبه یا 2 شنبه برو کوهک پیش مدیر ..یه آدم چاق و باحالیه و با شعور..بگو میخای تمرین کنی.موتور رو بهت میده دوری 700 تومن
انقد تمرین کن که خیالت راحت شه..3 و 4 شنبه هم امتحانه از 1 تا 3 ظهر
ولی اونجا امتحان نده ..چون خیلی کند هستن و دیر اقدام میکنن...برو شهرک..ایشالا قبولی

منم همین کارو کردم..بعد از یه ماه هم میاد گواهیت..سوالی بود نوکرتم

Kami
17-07-1390, 11:28 بعد از ظهر
فقط ترمز عقب بگیر . با گاز بازی کن . هیکلتو جلوی موتور بنداز

hyo savar
18-07-1390, 12:37 قبل از ظهر
**** جان من سال 85 گواهینامه گرفتم ( با ایین نامه قدیم) برای تردد با 250 سی سی مشکلی نیست

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

از اون 10 ساله ها هست؟ مشکلی نداره؟؟؟

Alireza
18-07-1390, 01:06 قبل از ظهر
نه مشکلی نداره

RIDER
18-07-1390, 03:26 قبل از ظهر
والا ردلاین جان شما بری راهنمایی رانندگی یا آموزشگاه بپرسی بهتره منم میخوام همین کارو کنم منم هنگیدم من متولد ۱۳۷۳و۳۱فروردین ماه هستم یسری بهم میگن امسال بعد تولدت روز بعدش میتونی گواهی نامه بگیری یسریم میگن نه اصلا این مقوله سن خیلی احمقانه و پیچیدس ۱۷سالو وارد بشیو نیمه دووم باشیو تموم شده باشه و من که هیچی ازش سر در نمیارم یکی به ما بگه من که متولد ۱۳۷۳فروردین۳۱ میتونم بگیرم امسال بعد از تولدم یا نه منظورم ۱اردیبهشت ۱۳۹۱هستش

Mohammad aghili
18-07-1390, 09:12 قبل از ظهر
داداش من !
بزار راحتت کنم
شما 31 فروردین 91 میتونی واسه گواهینامه اقدام کنی
والسلام

خداحافظ شما

Kami
18-07-1390, 09:38 قبل از ظهر
**** جان من سال 85 گواهینامه گرفتم ( با ایین نامه قدیم) برای تردد با 250 سی سی مشکلی نیست

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

از اون 10 ساله ها هست؟ مشکلی نداره؟؟؟
گواهینامه موتور فعلا محدود به سی سی نشده تا امروز
اما دیگه 10 ساله نیست . یعنی 5 سالس
پیش بینی میشه به زودی گواهینامه موتور هوشمند شه

nOviA
18-07-1390, 02:46 بعد از ظهر
کسی آشنا داره واسه گواهینامه؟ کانالی و زیر میزی

sajad.N
18-07-1390, 09:05 بعد از ظهر
گواهینامه موتور فعلا محدود به سی سی نشده تا امروز
اما دیگه 10 ساله نیست . یعنی 5 سالس
پیش بینی میشه به زودی گواهینامه موتور هوشمند شه

کاملا درست میگن آقای ****...
الان یه دوگانگی خیلی ضایعی پیش اومده تو گواهی نامه ها...
واسه ی ماشین هوشمند شده و طبق جدول پشت کارت محدودیت واسه 250 سی سی ها داره...طبق عکس زیر..
ولی برای موتور همچنان یصورت کارت های پرس شده ارایه میشه...
من موندم چرا هوشمند کردن....!!!!!!!!

3767

RIDER
19-07-1390, 02:29 قبل از ظهر
از مدیران میخوام اون صفحه اول واشه گواهی نامه موتورسیکلت اون شرایط سنیو بکنن ۱۸سال تمام چون۱۷ تمام غلطه ایمو از سایت راهنمایی رانندگی دیدم یعنی متولدین ۷۲امسال روز بعد تولد میتونن بگیرن و ۷۳ سال دیگر مثل خودم که باید ۱اردیبهشت ۱۳۹۲بگیرم

mostafarastegar
09-08-1390, 10:49 قبل از ظهر
آقا من هفته دیگه میخوام برم واسه گواهی نامه امتحان بدم
چی کار باید بکنم به ترتیب لطفا:
چه مدارکی باید ببرم ؟
اگه با موتور خودم ببرم بهم گیر نمی دن ؟
کجا برم و چه ساعتی اونجا باشم؟
(روز خاصی برای امتحان داره ) ؟
ساکن تهران -چیذر-هستم
چقدر پول باید بریزم و اینکه میتونم قبلاً بریزم بعد برم یا باید حتماً همونجا بریزم
من عینکی هستم البته با شماره 1.5 و 1.75 مشکلی پیش نمیاد
همونجا عکس میندازه یا باید خودم بندازم (باید با عینک باشه ؟
این کتابی که تو پست اول گزاشته شده عوض نشده آخه شنیدم کتابش جدید شده ؟

sajad.N
09-08-1390, 11:06 قبل از ظهر
آقا من هفته دیگه میخوام برم واسه گواهی نامه امتحان بدم
چی کار باید بکنم به ترتیب لطفا:
چه مدارکی باید ببرم ؟
اگه با موتور خودم ببرم بهم گیر نمی دن ؟
کجا برم و چه ساعتی اونجا باشم؟
(روز خاصی برای امتحان داره ) ؟
ساکن تهران -چیذر-هستم
چقدر پول باید بریزم و اینکه میتونم قبلاً بریزم بعد برم یا باید حتماً همونجا بریزم
من عینکی هستم البته با شماره 1.5 و 1.75 مشکلی پیش نمیاد
همونجا عکس میندازه یا باید خودم بندازم (باید با عینک باشه ؟
این کتابی که تو پست اول گزاشته شده عوض نشده آخه شنیدم کتابش جدید شده ؟

سلام مصطفی جان...
مدارک لازم واسه ثبت نام در شهرک...
اول اینکه باید صبح زود بری حدود 7...اول که میری اونجا یه ضرب برو بانک ملی.3 تا فیش داره 2000 تومن..یه 500 تومن..100 تومن رو میریزی به حساب هایی که اونجا نوشته..
بعد میای جلوتر یه سالنی هست برای ثبت نام..یه کارتکس قرمز(صورتی) برمیداری و خودت پر میکنی و یه عکس هم مگنه میکنی روش و .....
مدارک: شناسنامه.کارت ملی.3 تا فیش که گفتم.4 تا عکس.کارت پایان خدمت یا اشتغال به تحصیل.و 2 تا کپی از همشون(واسه بعد از قبولی نیازه)
کتابش همونه.روزه خاص نداره همه روزه جز 5 شنبه ها....معاینه چشم هم همونجاس.نگران نباش ایشلا قبولی.کتاب رو خوب بخون.یه نمه سخته!!!
سوالی بود من در خدمتم

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:04 AM ----------

در ضمن به هیچ عنوان با موتور خودت نرو...
جلوی در ورودی شهرک کفی گذاشتن..!!!نامردااا

K.I.A
09-08-1390, 11:55 قبل از ظهر
نمی خوام نا امیدتون کنم اما با تمرین برید حتی برای ایین نامه چون برای شهری از هر 50 60 نفر نهایت 10 نفر قبول میشن...موتوراشم انقدر داقونه/با یه سی جی داقون ماعنه بچینید به اندازهی طول موتور حدود 6تا کف پا ی به هم چسبیده میشه تمرین کنید/این نکاتم رعایت کنید با دمپایی یا صندل نرید/موقعه رد کردن ماعنه ها نباید پا تونو حتی برای 1 ثانیه تکون بدید/به ارومی و با خونسردی ماعنه هارو رد کنید....

ARSH
09-08-1390, 12:13 بعد از ظهر
رفقا تهران یه روزه ردیف میشه ؟ همه کاراش ؟
بعده مدت ها دوباره زد به سرم رفتم دنبالش و هفته پیش ثبت نام کردم
عذر میخوام قوانین تخ.می اینجا رو میگم فقط ببینید چه طوریه همه جا همینطوره ؟

یکشنبه ها ساعت 7 الا 8 صبح ثبت نام ( یعنی 8:05 بری ثبت نام نمیکنه)
بعد ثبت نام کردی میگه برو هفته بعد !! دوشنبه ( که امروز باشه من رفتم ) بیا کاردکس بگیر
بعد کاردکس گرفتی میگه برو بیرون معاینه چشم 8 هزار و سیصد تومن
بعد شنبه هفته بعدش برو آیین نامه امتحان بده
بعد اگه قبول شدی یکشنبه بعدش ( که حدودا دو سه هفت دیگه باشه) برو تو شهری امتجان بده

حدودا 1 ماه و نیم !

خدا رو خوش میاد ؟

K.I.A
09-08-1390, 12:25 بعد از ظهر
تقریبا همه جا همین طوریه... بستگی به افسره داره که چه جوری خوابیده چه جوری از خواب پاشده/

sajad.N
09-08-1390, 03:04 بعد از ظهر
دوستان گلم ..
علاوه بر فرمایشات دوست خوبم کیا..
اینم اضافه کنم که ایشالا بعد از قبولی آیین نامه ..امتحان عملی هست..2 تا موتور هوندا زرد موجود میباشد
نکته اول این که یکی از موتور های وضیعت بهتری داره..صفحه کلاج و کلاج ردیف تری داره..!باید از نفری که قبل از شما امتحان داده بپرسید ..صفحه کلاج توی اون شیب خیلی مهمه...
یه نکته دیگه برای دوستای گلم
اگه به کلاه های کامل(از مدلی هایی که صورت رو کامل میگیره تا فک) عادت ندارید مثل من....میتونید کلاه با خودتون ببرید..من از این کلاه پستچی ها گرفتم به قیمت 4000 تومن!!!!صرفآ فقط جهت امتحان...

K.I.A
09-08-1390, 10:24 بعد از ظهر
اگه افسره از قیافتونو رانندگیتون خوشش نیاد به راحتی با بهانه هایی جالب ردتون میکنه...بعضی موقعه هام افسره خیلی بهتون حال بده رو فرم باشه فاصلهی مانه هارو زیاد میکنه!!!!!!!

matrixaidin
10-08-1390, 01:10 قبل از ظهر
دوستان گلم ..
علاوه بر فرمایشات دوست خوبم کیا..
اینم اضافه کنم که ایشالا بعد از قبولی آیین نامه ..امتحان عملی هست..2 تا موتور هوندا زرد موجود میباشد
نکته اول این که یکی از موتور های وضیعت بهتری داره..صفحه کلاج و کلاج ردیف تری داره..!باید از نفری که قبل از شما امتحان داده بپرسید ..صفحه کلاج توی اون شیب خیلی مهمه...
یه نکته دیگه برای دوستای گلم
اگه به کلاه های کامل(از مدلی هایی که صورت رو کامل میگیره تا فک) عادت ندارید مثل من....میتونید کلاه با خودتون ببرید..من از این کلاه پستچی ها گرفتم به قیمت 4000 تومن!!!!صرفآ فقط جهت امتحان...

ولي دمشون گرم موقعي كه من رفتم جفت موتورها سالم بودن اونم از نوع تيزرو
ولي الان 2 ماه از صدور قبضم گذشته ولي هنوز نيومده:10::10:

sajad.N
14-08-1390, 11:32 قبل از ظهر
ولي دمشون گرم موقعي كه من رفتم جفت موتورها سالم بودن اونم از نوع تيزرو
ولي الان 2 ماه از صدور قبضم گذشته ولي هنوز نيومده:10::10:

همین روزاست که بیاد داداش.غمت نباشه..!جالب اینه که تو سایت راهنمایی رانندگی گفته 4 روزه گواهی نامه ی موتور آماده میباشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گواهی نامه دارم ولی موتور ندارم..:10:!!!!!ولی دمه دوستام گرم..ساپرت میکنن یه جورایی!!!

matrixaidin
15-08-1390, 10:54 بعد از ظهر
آخ جون گواهینامم اومد از نوع قدیمیه یعنی هوشمند نیست

ARSH
15-08-1390, 10:59 بعد از ظهر
تبریک میگم

راستی من شنبه بود فک کنم ساعت 7 صب قرار بود برم امتحان بدم آیین نامه
چش با کردم دیدم 6:45
گفتم بیخیال بابا
زد به سرم پاشدم یه دربست گرفتم رفتم اصلا حال و حوصله نداشتم رفتم بینم چی به چیه
افتادم با 6 تا غلط
دوباره شنبه باید برم خدا کنه حال داشته باشم

matrixaidin
15-08-1390, 11:03 بعد از ظهر
ممنون مگه نباید ۴۵ روز دیگه بری؟؟سر همین موضوع پدرم در اومد

ARSH
15-08-1390, 11:04 بعد از ظهر
نه اینجا ثبت نامش یکم اعصاب خورد کنه اگه آیین نامه بیوفتی میری هفته بعدش دوباره میای
دوباره شنبه حال داشته باشم میرم بد روزایی هم افتاده این بعد ساعتشم چیه 7 صبح من بیدار شم تا دو ساعت نمیفهمم کجا میرم چیکار میکنم بعد حالم میاد سره جاش چطوری میتونم جواب بدم اونارو

matrixaidin
15-08-1390, 11:12 بعد از ظهر
کاری نداره
شب زود بخواب ساعت ۵ بیدار شو یه دوره بکن ساعت ۶ اونجا باش تا استرس نداشته باشی ایشاا... قبول بشي
لذت قبولي گواهينامه موتور براي من بيشتر از ماشين بود

sajad.N
17-08-1390, 11:53 قبل از ظهر
کاری نداره
لذت قبولي گواهينامه موتور براي من بيشتر از ماشين بود

تبریک میگم داداش..میفهمم حالتو...خداییش خیلی حال میده..!
ایول ..اینو خوب اومدی...!من موتور رو به صدتا ماشین ترجیح میدم...(البته یکی هم کفایت میکنه):d
ایشالا هرکی هر موتوری میخاد بهش برسه...

Kami
29-08-1390, 03:26 بعد از ظهر
یه خبر بد برای کسایی که گواهینامه موتور نگرفتن . از اول دی همه گواهینامه ها هوشمند میشه

reza KTM
29-08-1390, 03:32 بعد از ظهر
این که بد نیست که خیلی هم خوبه به جای 2 کارت به او بزرگی و زشتی یدونه میزاریم تو کیفمون

فقط بدیش اینه که اگر پلیس بخواد گواهینامه مون رو بر اثر یه تخلف بگیره برای اون یکی وسیله نقلیه چه باید کرد
مثلا برای نداشتن مدارک موتور گواهینامه رو بگیره دیگه نمیشه سوار ماشینم شد؟

Kami
29-08-1390, 03:40 بعد از ظهر
این که بد نیست که خیلی هم خوبه به جای 2 کارت به او بزرگی و زشتی یدونه میزاریم تو کیفمون

فقط بدیش اینه که اگر پلیس بخواد گواهینامه مون رو بر اثر یه تخلف بگیره برای اون یکی وسیله نقلیه چه باید کرد
یه بدی دیگش هم اینکه موتور 2 نوع گواهینامه ای میشه
یعنی یه مدل الف 2 زیر 200 سی سی
و الف 3 بالای 200 سی سی

reza KTM
29-08-1390, 03:46 بعد از ظهر
شاید کمی سخت تر شه ولی احتمال خطر میاد پایین **** جون
اونوقت هر ننه قمری نمیشینه پست 250 به بالا و خودشو بقیه رو بترکونه
فقط معلوم نیست امتجان اون گواهینامه چطوری باشه

matrixaidin
29-08-1390, 04:37 بعد از ظهر
ای بابامملکته دیگه....!!!شب خواب میبینن صبح قانونش میکنناقا رضا فکر کنم اگه هوشمند بشه نمره منفی میدن بعدش یک راست پارکینگه

ARSH
29-08-1390, 05:00 بعد از ظهر
من چند هفتست ول کردم نرفتم امتحان بدم حال ندارم
صب کنم تا اول دی به نظرتون ؟ گواهینامه ماشین دارم هوشمنده صب کنم دی برم ؟
چون اگه الان بگیرم فک کنم از این کارتا بفرستن بعد دوباره دی مجبور شم برم عوض کنم دردسر بکشم آره ؟

02109002
29-08-1390, 06:07 بعد از ظهر

فک نکنم دیگه گواهینامه توقیف بشه چون الکترونیکی برا همون اگه خلاف کنی گواهینامه رو معلق میکنن یا نمره منفی میدن دیگه

sajad.N
29-08-1390, 06:45 بعد از ظهر
من چند هفتست ول کردم نرفتم امتحان بدم حال ندارم
صب کنم تا اول دی به نظرتون ؟ گواهینامه ماشین دارم هوشمنده صب کنم دی برم ؟
چون اگه الان بگیرم فک کنم از این کارتا بفرستن بعد دوباره دی مجبور شم برم عوض کنم دردسر بکشم آره ؟

داداش به نظر من برو زودتر بگیر...معلوم نیس چقدر قوانین عوض شه یا سختر بشه...
هوشمند شدن گواهی نامه موتور هم دردسر های خودشو داره..صبت نمره منفی و ...
گواهی نامه ی منم کارتی هست..روش نوشته تا 5 سال اعتبار داره..یعنی تا 5 سال دیگه لازم نیس عوض بشه..ازطرفی محدودیت حجمی واسه موتور وجود نداره...همون طوری که دوست خوبم **** گفت...
به هر حال موفق باشی ...

کاوه
02-09-1390, 10:01 قبل از ظهر
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
من به تازگی عضو شدم
:26:میشه یکمی درباره الف 2(یرای موتور که شرابطش 17سال تمومه ) برام یگید
ممنون میشم
کجا باید اقدام کنم؟

02109002
02-09-1390, 10:21 قبل از ظهر
دوست عزیز خوش آمدید
از اینجا ([Only registered and activated users can see links]) تا اینجا ([Only registered and activated users can see links]) همش در مورد گواهینامه نوشته

BKING
03-09-1390, 11:36 قبل از ظهر
من که یه هوشمند دارم یه غیر هوشنمد باید چی کار کنم ؟

گواهینامه موتورم منتقل می شه رو اون یکی یا باید بدم پشتش چاپ کنن؟:297:

Kami
03-09-1390, 01:19 بعد از ظهر
من که یه هوشمند دارم یه غیر هوشنمد باید چی کار کنم ؟

گواهینامه موتورم منتقل می شه رو اون یکی یا باید بدم پشتش چاپ کنن؟:297:
خیر بعد از تمام شدن گواهینامه مثال 5 یا 10 سال برای شما هوشمند صادر میشه

BKING
03-09-1390, 02:16 بعد از ظهر
خیر بعد از تمام شدن گواهینامه مثال 5 یا 10 سال برای شما هوشمند صادر میشه

اونجا نوشته باید تحویل بدهیم که

Kami
03-09-1390, 02:18 بعد از ظهر
اونجا نوشته باید تحویل بدهیم که
اگه گواهینامه جدید بخواهین بله

BKING
03-09-1390, 02:28 بعد از ظهر
اگه گواهینامه جدید بخواهین بله

حواسم نبود دوباره خوندم

خوبه پس تا چند سال راحتیم:happy4:

کاوه
04-09-1390, 08:12 بعد از ظهر
من الان 17 سالمه
یعنی میتونم گواهی نامه موتور بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:297:

Alireza
04-09-1390, 08:26 بعد از ظهر
خیر نمیتونین
پایان 18 سالگی

K.I.A
04-09-1390, 08:59 بعد از ظهر
من اون موقعه که 17 سالم بود خودمو برای گواهینامه ماشین و موتور کشتم همه راههارو امتحان کردم نشد...اما حالا 5 سال از اون بی قراری ها میگذره....!

کاوه
05-09-1390, 02:37 بعد از ظهر
پس تو صفحه ی اول که زدید الف2 رو میشه 17 تموم گرفت
واسه من که مهم نیس
فقط خواستم اگه میشه بگیرم که بدون گواهی نامه سوارنشم همش با ترسو لرز سوار میشم:4chsmu1:

Kami
05-09-1390, 03:20 بعد از ظهر
پس تو صفحه ی اول که زدید الف2 رو میشه 17 تموم گرفت
واسه من که مهم نیس
فقط خواستم اگه میشه بگیرم که بدون گواهی نامه سوارنشم همش با ترسو لرز سوار میشم:4chsmu1:
17 سال تمام یعنی میشه 18 سالت
الان متولد سال 72 ماه اذر میتونن گواهینامه بگیرن

کاوه
05-09-1390, 07:56 بعد از ظهر
داداش متولد آذر 72 که 18سالش تموم شده و وارد 19 شده
من 17سالم تموم شده و وارد 18 هستم الان

Amir
05-09-1390, 08:15 بعد از ظهر
داداش متولد آذر 72 که 18سالش تموم شده و وارد 19 شده
من 17سالم تموم شده و وارد 18 هستم الان

اگه متولد 72 باشید الان می تونید گواهینامه بگیرید

اگه متولد 73 باشید نمیشه

کاوه
06-09-1390, 08:22 قبل از ظهر
ما که از خیرش گذشتیم

RIDER
06-09-1390, 10:34 قبل از ظهر
متولدین 73 روز بعد تولدشون میتونن بگیرن
مثلا من متولد 1373/1/31هستم میتونم 1آذر ماه اقدام کنم

کاوه
06-09-1390, 01:49 بعد از ظهر
داداش فک نکنم اینجوری که میگی باشه:29:

indianboy
07-09-1390, 12:14 قبل از ظهر
سلام به همه
من چند وقت دیگه امتحان عملی دارم. اما یک بار که تست کردم دیدم نمی تونم بیشتر از دو تا مانع رد کنم. البته اون موقع تازه موتور گرفته بودم و قبلش هم موتورسواری نکرده بودم. الان حدود 1 ماه هست که موتور سوار میشم. ولی دیگه تست نکردم. البته هنوز امتحان آئین نامه هم ندادم. ولی از اون جایی که خرخون هستم از اون لحاظ مشکلی ندارم. ولی خیلی می ترسم که نتونم عملی رو رد کنم. در ضمن من قم می شینم. اگه کسی کمکی داره بگه که دعاش کنم.

02109002
07-09-1390, 12:17 قبل از ظهر
علیک سلام
من که رفتم امتحان موتور درب و داغون آورده بودن ولی بازم میشه از مانع ها رد شد
به نظر من فقط باید موتور رو درگیر کنی یعنی همزمان که داری نیم کلاج میکنی ترمزم گرفته باشی کمی هم گاز بدی و مهمتر از همه خونسردی خود را حفظ کنید

Mohammad aghili
08-09-1390, 07:30 بعد از ظهر
آقا جدیدا کسی گواهینامه ماشین گرفته؟

نمیدونید چقدر طول میکشه برسه دستمون؟
من 15/8 فیش پستی رو گرفتم

چند روز دیگه میرسه دستم؟

ممنون

nOviA
08-09-1390, 07:39 بعد از ظهر
یکی 2 ماه طول میکشه.

گواهینامه موتور گرفتم اما دیگه فکر نکنم به دردم بخوره.

BKING
09-09-1390, 10:51 قبل از ظهر
یکی 2 ماه طول میکشه.

گواهینامه موتور گرفتم اما دیگه فکر نکنم به دردم بخوره.

چرا بدرد نخوره ؟

ARSH
17-09-1390, 12:47 قبل از ظهر
خسته شدم از بس آیین نامه رد شدم با خودم عهد بستم باید بدون خوندن کتابش قبول شم 3 هفتس رد شدم این هفته شنبه بریم بینیم چی میشه
رو 6 تا غلط هم جالبه گیر کردم البته باره دوم 5 تا غلط داشتم:20:

تاریخ میزنه و تعداد غلط:20:

4881