PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع گواهینامه + نرم افزار آزمون + کتاب آئین نامه

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

کاوه
27-06-1391, 04:35 قبل از ظهر
گواهی نامه ی ماشین
3جلسه آیین نامه داره
2جلسه فنی که من هیچ کدومو نرفتم
فقط آیین نامه امتحان دادم
20ساعت آموزش شهری داره که میشه 10روز یعنی روزی 2ساعت

شایسته فر
27-06-1391, 07:27 قبل از ظهر
آقا کسی در مورد گواهی نامه ماشین(برای ون)نمی دونم ب1 بود یا ب2!!! اطالاعاتی داره؟
جایی برای آموزش دیدن داره یا همون آموزشگاه؟

DrFarahnak
27-06-1391, 07:36 قبل از ظهر
سلام. 16 مرداد امتحان شهری دادم ، 23 شهریور گواهینامه اومد در خونه یعنی یک ماه و یک هفته بعد. روی گواهینامه تاریخ صدور رو نوشته 14 شهریور

- - - Updated - - -

آقا کسی در مورد گواهی نامه ماشین(برای ون)نمی دونم ب1 بود یا ب2!!! اطالاعاتی داره؟
جایی برای آموزش دیدن داره یا همون آموزشگاه؟
از این چیزی که پشت گواهینامه ها کشیده به نظر میرسه که ب 2 می خواهد

شایسته فر
27-06-1391, 07:40 قبل از ظهر
در مورد آموزشگاه داشتن یا نداشتین برای ون اطلاعی دارین؟

DrFarahnak
27-06-1391, 07:44 قبل از ظهر
من ساکن شیراز هستم اطلاعی ندارم.

Sination
27-06-1391, 08:09 قبل از ظهر
مسـؤلین چرا رسیدگی نمیکنن؟

امروز باز رفتم +10 فرمودند که تایید شده .. . ولی چاپ نشده
37 روز شده الان

aali361
27-06-1391, 08:41 قبل از ظهر
پاکت پستی؟
منظورت رسید پستیه؟
بله ، تو خود شهرک یه باجه هست که رسید پستی میده
اگه هم گم شد اشکالی نداره، به مامور پستی که میاره باید کارت ملیتو نشون بدی، بهت تحویل می ده

مگه وقتی مامور پست گواهینامه رو میاره باید بهش رسی نشون بدی ؟
من فکر میکردم رسید واسه اینه که اگه گواهینامه نیومد بری پیگیری کنی ببینی در چه وضعیتی هست ؟ حالا که من رسید رو گم کردم نمیتونم پیگیری کنم ؟

Milad_2Rbo
27-06-1391, 03:31 بعد از ظهر
مسـؤلین چرا رسیدگی نمیکنن؟

امروز باز رفتم +10 فرمودند که تایید شده .. . ولی چاپ نشده
37 روز شده الان
منم تو همین وضعیت گیر کردم منتها نمیدونم کجای داستانم.یعنی چاپ شده فرستاده نشده _فرستاده شده چاپ نشده_ می خواسته چاپ شه دستگاشون خراب شده ... فکرشو نکن خودشم نیاد خبرش...

شایسته فر
28-06-1391, 04:45 قبل از ظهر
منم تو همین وضعیت گیر کردم منتها نمیدونم کجای داستانم.یعنی چاپ شده فرستاده نشده _فرستاده شده چاپ نشده_ می خواسته چاپ شه دستگاشون خراب شده ... فکرشو نکن خودشم نیاد خبرش...
یادته روز اول بهت گفتم خیلی محترمانه پیچوندت؟؟؟؟!!!!!!!!!
داداش کاوه هم مثل من به صورت دستی گواهینامه رو گرفت
منم به شما گفتم چی کار کنی ولی کو گوش شنوا:4chsmu1:

aali361
29-06-1391, 08:12 بعد از ظهر
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ([Only registered and activated users can see links])، سردار اسکندر مومنی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: بر اساس این تحول از مهر ماه سال جاری سن اعتبار گواهینامه از 5 سال به 10 سال در نوع کلاس ها و آموزش ها تغییراتی جزیی صورت می گیرد که به عنوان نمونه گذراندن کلاس های آموزشی برای دریافت گواهینامه موتور سیکلت اجباری است.
به گفته رئیس پلیس راهور ناجا در هفته ناجا از پلاک ملی برای خودروهای پلیس رونمایی می شود و در طرح های بعدی خودروهای نیروهای مسلح نیز دارای پلاک ملی خواهد شد. در همین راستا امیدواریم تا شروع سال 92 تمام خودروها ی کشور دارای پلاک ملی باشند.

تازه دیروز پرونده رو تکمیل کردم . شانس نداریم که فردا زنگ میزنند میگن باید بیای دوره بری.

Milad_2Rbo
02-07-1391, 10:05 بعد از ظهر
امروز رفتم شهرک پیگیر گواهینامم شم.گفتش 6/18 تایید شده.خوشحال شدم [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

.پرسیدم معمولا چند وقت بعد از تاییدیه میاد؟ گفت 30 40 روز دیگه . من :| [Only registered and activated users can see links]

راستی یه موتور صفر اورده بودن هی خاموش میکرد.واسه جفت موتورا هم گارد گذاشته بودن که سخت تر میشد مانور داد

dariush
02-07-1391, 11:58 بعد از ظهر
امروز رفتم شهرک پیگیر گواهینامم شم.گفتش 6/18 تایید شده.خوشحال شدم [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

.پرسیدم معمولا چند وقت بعد از تاییدیه میاد؟ گفت 30 40 روز دیگه . من :| [Only registered and activated users can see links]

راستی یه موتور صفر اورده بودن هی خاموش میکرد.واسه جفت موتورا هم گارد گذاشته بودن که سخت تر میشد مانور داد

مگه با سی جی امتحان نمیگیرن ؟؟ خوب گارد دیگه چیه ؟

Milad_2Rbo
03-07-1391, 12:09 قبل از ظهر
مگه با سی جی امتحان نمیگیرن ؟؟ خوب گارد دیگه چیه ؟

گارد یا هر چی.همونی که جلوی پا میزارن که از ضربه خوردن جلو گیر کنه. [Only registered and activated users can see links]

کاوه
03-07-1391, 12:21 قبل از ظهر
گارد هم بذارن کاری نداره
امتحانش اصلا مشکل نیست دوستان عزیز دلهره نداشته باشید

آقا میلاد اعصاب خودتو خورد نکن این مدت بی گواهی نامه بودی این یه ماه مهر هم روش داداش
سینا گواهی نامه ی تو اومد؟؟؟؟
ما سه تا با هم تقریبا امتحان دادیم
فکر کنم فقط من گواهی نامه دستمه :happy4:

Sination
03-07-1391, 12:38 قبل از ظهر
نیومده واسه ی من هنوز ...
آخه من میخواستم الکترونیک بگیرم و گرنه مثل شما اقدام میکردم برای صدور دستی ..
خیلی طول کشیده الان

کاوه
03-07-1391, 12:49 قبل از ظهر
:gigglesmile::gigglesmile:
یه چیز بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اولش دستی گرفتم بعد اقدام کردم الان گواهی نامم الکترونیکه البته دیگه نمیشه
تو این مدتی هم که اقدام کردم که الکترونیکش کنم برگه تردد رانندگی داشتم

- - - Updated - - -

اینم عکسش (کیفیت دوربینم اصلا خوب نیس اما اسمم معلومه)
[Only registered and activated users can see links]

viskozy
03-07-1391, 08:21 بعد از ظهر
اول اینکه جای امتحان عوض شده و دیگه از زیر اون پل نباید بری داخل محوطه امتحان بلکه جاش اومده تو همون پارکینگ پایین که بهتره چون مثل اون قبلی سربالاییش اذیتت نمیکنه .

دوم اینکه دو تا موتور داره یکی ارشیا که میشه گفت صفره و کلاجش تیزه (موتور خوبیه) یکی دیگه در این حد که زینشو هم گاز زدن و بدرد کسایی میخوره که با موتور صفر عادت ندارن

سوم اینکه یه سرگرد و یه سروان امتحان میگیرن سرگرده اخلاقش باحال تره

چهارم اینکه به قدم من که شماره پام 44 هست 7 قدم تمام فاصله بین کله قندی هاست و این یعنی صفا یعنی هلو .(من 5قدمو با موتور خودم راحت میرفتم اما اونجا چون استرس زیاده و قلق موتورا رو اصلا بلد نیستید 7 قدم فاصله معقول و خوبیه )

کلاه غیر استاندارد اگه بیارید (بدون فک) نمیدارن باهاش امتحان بدید

اگه کواهینامه با عینک هستید عینک بیارید .

من امروز سوم مهر رفتم قبول شدم بدون استرس برید تا قبول بشید .:gigglesmile:

شایسته فر
03-07-1391, 09:18 بعد از ظهر
اول اینکه جای امتحان عوض شده و دیگه از زیر اون پل نباید بری داخل محوطه امتحان بلکه جاش اومده تو همون پارکینگ پایین که بهتره چون مثل اون قبلی سربالاییش اذیتت نمیکنه .

دادا جای امتحان که 3 ماهه پیش عوض شد!!!!
من جزو اولین سری ای بودم که تو جای جدید امتحان دادم
شنبه برای امتحان رفتم که هفته ی قبلش 4 شنبه تو اون سر بالاییه بود!!!
ضمنا قبولیتم مبارکه
اگه نخواستی 2 ماه صبر کنی برای اومدن گواهی نامه، هفته ی بعد می تونی اقدام کنی برای گرفتن دستی گواهی نامه
اگه خواستی بگو راهنماییت کنم
ضمنا شیرینی یادت نره:bunnyearsmiley:

viskozy
03-07-1391, 09:40 بعد از ظهر
دادا جای امتحان که 3 ماهه پیش عوض شد!!!!
من جزو اولین سری ای بودم که تو جای جدید امتحان دادم
شنبه برای امتحان رفتم که هفته ی قبلش 4 شنبه تو اون سر بالاییه بود!!!
ضمنا قبولیتم مبارکه
اگه نخواستی 2 ماه صبر کنی برای اومدن گواهی نامه، هفته ی بعد می تونی اقدام کنی برای گرفتن دستی گواهی نامه
اگه خواستی بگو راهنماییت کنم
ضمنا شیرینی یادت نره:bunnyearsmiley:

فدای معرفتت . نمیدونستم این همه مدت جاش عوض شده بوده :297: .یعنی دستی اقدام کنم زودتر میگیرم . کارتم بعد الکترونیکیه ؟ اینم شیرینی بفرمایید:2:23018

شایسته فر
03-07-1391, 09:57 بعد از ظهر
داداشی من خودم در عرض 4 روز گواهی نامه رو گرفتم!!!
داداش کاوه هم همین حدودا طول کشید تا گواهی نامه اش رو بگیره
تا اونجایی که می دونم دستی همون مدل کارتیایه قدیمی می دن

کاوه
03-07-1391, 10:05 بعد از ظهر
داداشی من خودم در عرض 4 روز گواهی نامه رو گرفتم!!!
داداش کاوه هم همین حدودا طول کشید تا گواهی نامه اش رو بگیره
تا اونجایی که می دونم دستی همون مدل کارتیایه قدیمی می دن

محمد فکر نکنم دیگه بشه
یکی از بچه محلامون بهش گفتم تازگیا رفته اقدام کرده بگیره
رفته پیش شکریان اونم گفته دیگه دستی به کسی نمیدیم باید منتظر باشی تا الکترونیک بیاد

شایسته فر
03-07-1391, 10:27 بعد از ظهر
محمد فکر نکنم دیگه بشه
یکی از بچه محلامون بهش گفتم تازگیا رفته اقدام کرده بگیره
رفته پیش شکریان اونم گفته دیگه دستی به کسی نمیدیم باید منتظر باشی تا الکترونیک بیاد
والا در این که قوانین به سمت سخت تر شدن میرهشکی نیست
ولی هر چقدرم که قوانین سخت و محکمی داشته باشیم، برای آ....زادگان این قوانین صدق نمی کنه
اگه بخواد می تونه
سرهنگ شکریان حکم خدا رو تو قسمت گواهینامه شهرک داره:bunnyearsmiley:
شابد اون روز رو فرم نبوده و از دنده چپ بلند شده بود
پسر خالم 2 هفته پیش اقدام کرد برای امتحان، اول هفته ی قبلم رفت پیش شکریان و قرار بود که این هفته بره بگیره گواهی نامه رو ، هنوز ازش خبری ندارم ولی فکر کنم گرفته
(پسر سرهنگ سپاهم هست پسر خالم، پارتیش این بوده!!)

sorush
03-07-1391, 10:29 بعد از ظهر
سلام بردوستان من فردامیرم تکمل پرونده بعدچه مدت طول میکشه گواهی نامه بیاد؟
امروزعملی دادم28هم که تئوری قبول شدم

شایسته فر
03-07-1391, 10:35 بعد از ظهر
به طور معمول 45-50 روز

sorush
03-07-1391, 10:40 بعد از ظهر
نه بابا یکی گفت برای من 17روزه امد
برای امیدعابدی که 21روزه امدفکرکنم فقط برای پایتخت مدت بیشتری میبره
خواستم فقط اطلاعات بگیرم
ممنون شایسته جان

شایسته فر
03-07-1391, 10:47 بعد از ظهر
نه بابا یکی گفت برای من 17روزه امد
برای امیدعابدی که 21روزه امدفکرکنم فقط برای پایتخت مدت بیشتری میبره
خواستم فقط اطلاعات بگیرم
ممنون شایسته جان
من مدت شهرک آزمایشو گفتم ، همون پایتخت خودمون!!!!
چاکرم

bingo55521
03-07-1391, 10:50 بعد از ظهر
سلام آقای شایسته فر گواهینامه دستی یعنی چی؟یعنی با دست مینویسن و چاپی نیست؟گواهینامه دستی بگیری بعدش گواهینامه اصلی رو میدن؟:297:

شایسته فر
03-07-1391, 10:55 بعد از ظهر
سلام آقای شایسته فر گواهینامه دستی یعنی چی؟یعنی با دست مینویسن و چاپی نیست؟گواهینامه دستی بگیری بعدش گواهینامه اصلی رو میدن؟:297:
داداش گواهی نامه دستی منظورم اینه که به صورت دستی ، دستور میدن که گواهی نامه ثبت بشه و تایید بشه و به صورت همون کارت های قدیمی(گواهی نامه های کارتی به رنگ صورتی)صادر و به جای اینکه تحویل پست بشه ، به صورت دستی تحویل می گیرین

omid kawasaki
05-07-1391, 01:28 قبل از ظهر

من که گواهینامم یه ماهه اومد بیشتر از اینم فک نکنم طول بکشه چون ماله رفیقام زودتر هم اومده بود به نظر من نهایتا یه ماه طول میکشه حالا دوستمون شایسته فر میگن 40 50 روز من بعید میدونم ...:297:

شایسته فر
05-07-1391, 06:47 قبل از ظهر
من که گواهینامم یه ماهه اومد بیشتر از اینم فک نکنم طول بکشه چون ماله رفیقام زودتر هم اومده بود به نظر من نهایتا یه ماه طول میکشه حالا دوستمون شایسته فر میگن 40 50 روز من بعید میدونم ...:297:
دا
داداش شما و رفیقات خوش شانسی!!!!!!!!!!!
لطفا اگه میشه یه بار برو شهرک آزماش و از سایت شماره 1 بپرس که برای تایید و وارد شدن مدارک و پرونده به سیستم، چه مدت زمان به طور معمول طول می کشه!!!!!!!!
فقط حدود 1 ماه طول می کشه که مدارک و پرونده وارد سیستم بشه، هر کی هم خواست می تونه بره و بپرسه
ضمنا بنده واقعا خوشحال میشم که دوستان زودتر گواهی نامه به دستشون برسه، برای همین روش دستی گرفتنو مطرح کردم و هیچ سود و منفعتی هم نسیبم نمی شه، جز دعای خیر دوستان

hamed-pc
05-07-1391, 02:26 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز بنده باید با عینک رانندگی کنم اونجا خودشون مثل قدیم امتحان چشم میگیرن یا نه ؟
بعد من سال 88 رفتم برای گواهینامه کارتکس اوم موقع رو دارم همونو ببرم یا جدید باز کنم ؟
الانم مثل قبل سخت گیری میکنن برای امتحان ایینامه یا نه ؟
اگر امکان داره اون قبض های که باید پرداخت کنیم رو بگید من میخوام دوباره امتحان شرکت کنم
ممنون

ایلیا
05-07-1391, 04:18 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز بنده باید با عینک رانندگی کنم اونجا خودشون مثل قدیم امتحان چشم میگیرن یا نه ؟
بعد من سال 88 رفتم برای گواهینامه کارتکس اوم موقع رو دارم همونو ببرم یا جدید باز کنم ؟
الانم مثل قبل سخت گیری میکنن برای امتحان ایینامه یا نه ؟
اگر امکان داره اون قبض های که باید پرداخت کنیم رو بگید من میخوام دوباره امتحان شرکت کنم
ممنون

سلام دوست عزیز
همونجا چشم پزشکی داره ( البته به صورت خیلی ابتدایی ) و از شما سنجش بینایی چشم میگیرن ببینن بیناییتون در چه حده. اگه عینک دارین، با عینک تشریف ببرید.
اعتبار کاردکس‌ها دو ساله هست و هر جور که حساب کنیم، کاردکس شما باطل شده. مجددا برای گرفتن کاردکس اقدام کنید. عکستون هم جدید باشه خیلی بهتره،‌چون اگه قدیمی باشه گیر میدن.
شما باید به 3 شماره حساب پول بریزید. یکی شهرداری و دو تا برای ناجا که شماره حساباش رو پشت شیشه‌ی بانک همونجا نوشته.

*** رسید پرداخت‌هاتون رو تا زمانی که کاردکستون تکمیل بشه؛ یعنی تا مرحله‌ی آخر که گروه خونی و ... ازتونن میپرسن، حتما پیش خودتون نگه دارید. ***

من با خودم گفتم دیگه رسیدها به درد نمیخوره،‌انداختم دور. اون آخر که واسه تکمیل پرونده رفته بودم دیدم ای دل غافل، همون فیش‌ها رو ازمون میخوان:297:.مجبور شدم دوباره بریزم که حسابی سوختم. خوش به حال ناجا ...

RAMIN1
08-07-1391, 05:54 قبل از ظهر
يه سوال
ميشه روز قبلش اون چندتا پولي كي بايد بريزي رو بري بانك بريزي فرداش كه رفتي شهرك رسيداشو نشون بدي؟

شایسته فر
08-07-1391, 06:03 قبل از ظهر
يه سوال
ميشه روز قبلش اون چندتا پولي كي بايد بريزي رو بري بانك بريزي فرداش كه رفتي شهرك رسيداشو نشون بدي؟
دادا شماره حسابا رو داشته باش، یه سال قبلش بریز مشکلی نداره
منم تو شهرک پولو نریختم چون دوستم تازه رفته بود و شماره حسابارو داشتم، دم خونه رفتم بانک ملی و بدون دردسر فیشارو واریز کردم بعد رفتم شهرک

RAMIN1
08-07-1391, 06:44 قبل از ظهر
دادا شماره حسابا رو داشته باش، یه سال قبلش بریز مشکلی نداره
منم تو شهرک پولو نریختم چون دوستم تازه رفته بود و شماره حسابارو داشتم، دم خونه رفتم بانک ملی و بدون دردسر فیشارو واریز کردم بعد رفتم شهرک
داداشي شما شماره حسابارو داري بدي؟ اين هفته اگر خدا بخواد نايل شهرك ميشم

sorush
08-07-1391, 06:55 قبل از ظهر
دوستان یه داستانم من براتون بگم مخصوصا کسایی که هنرستان یادبیرستان درس میخونن
پریروز پسرخالم برای گرفتن گواهی تحصیلی رفته بودمدرسه که بگیره اماندادن به چه علت؟ بخاطراین که این پسرخاله ما ترک تحصیل کرده بودودوباره برای ادامه درس رفته بودامتحاناروبده که دیپلم بگیره امابی خبرازاینکه ایشون دیگه درسشون تموم شده موفق نشد
حالاراه حل:ایشون تغییررشته دادن که سرکلاس باشن وپرونده درسیشون دوباره به کاربی افته وقراره فردا گوهی اشتغال به تحصیلوبگیره وادامه ماجرا

شایسته فر
08-07-1391, 07:01 قبل از ظهر
داداشي شما شماره حسابارو داري بدي؟ اين هفته اگر خدا بخواد نايل شهرك ميشم
خیر متاسفانه ولی فکر کنم میلاد توربو یا داداش کاوه داشته باشن

RAMIN1
08-07-1391, 07:20 قبل از ظهر
دوستان یه داستانم من براتون بگم مخصوصا کسایی که هنرستان یادبیرستان درس میخونن
پریروز پسرخالم برای گرفتن گواهی تحصیلی رفته بودمدرسه که بگیره اماندادن به چه علت؟ بخاطراین که این پسرخاله ما ترک تحصیل کرده بودودوباره برای ادامه درس رفته بودامتحاناروبده که دیپلم بگیره امابی خبرازاینکه ایشون دیگه درسشون تموم شده موفق نشد
حالاراه حل:ایشون تغییررشته دادن که سرکلاس باشن وپرونده درسیشون دوباره به کاربی افته وقراره فردا گوهی اشتغال به تحصیلوبگیره وادامه ماجرا
من خودم پارسال با ناظممون بدجور دعوام شد ازم شكايت كرد كارمون با دادگاهم رسيد كه رضايت داد ولي منم ديگه مدرسه نرفتم البته از خدام بود امسال رفتم گفتم ميخوام دي بيام امتحان بدم اشتغال به تحصيلم بگيرم گفتن ميتوني امتحان بدي ولي شامل اشتغال نميشي البته اون ناظمه رفته بود از مدرسه
رفتم يه مدرسه بزرگسالان گفتم حقيقتش اشتغال ميخوام درس نميخونم چيكار كنم گفتش برو پروندتو بيار اين مدرسه حضوري بنويس اشتغالم ميديم الان نوشتم مدرسه بزرگسالان حضوري 200تومنم شهريه دادم قراره اين هفته برم اشتغال بگيرم

- - - Updated - - -

خیر متاسفانه ولی فکر کنم میلاد توربو یا داداش کاوه داشته باشن
از دوستاني كه اين شماره حسابارو دارن خواهش ميكنم بگن تا كاره ما هم راه بيفته

sorush
08-07-1391, 07:24 قبل از ظهر
این پسرخاله مابه یه سال تحصیلی نشده بود فقط دیگه به امتحانانرسیده بود اونم که یاروگفت امتحانوبده دیپلموبگیر بعدش ازپایه دوم رشته ساخت تولیدمیتونی درس بخونی به طول دوسال اینم نقشه هایی توی سرش داره طرفم گفت بایدگواهی اشتغال ببری به نظام وظیفه که داری درس میخونی

matrixaidin
08-07-1391, 07:27 قبل از ظهر
شماره حسابش تو اینترنت هست
تو گوگل یه سرچ بزن میاد

RAMIN1
08-07-1391, 07:36 قبل از ظهر
آقاي شايسته فر حاجي شما كه اوستاي گواهينامه اي يه توضيح ميدي كه من رسيدم دمه در شهرك اول تا آخر بايد چيكار كنم كودوم باجه يا قسمت برم؟ آخه ميخوام يه روزه حلش كنم بره

- - - Updated - - -

شماره حسابش تو اینترنت هست
تو گوگل یه سرچ بزن میاد
داداش خيلي ممنون واسه راهنماييت

amir74
08-07-1391, 08:44 قبل از ظهر
من از یکی که تعلیم رانندگی داره و اشنا هست سوال کردم در مورد این که 21سال میشه واسه گواهی نامه یا نه گفت اینا همه چرته شایعه هست می خوان ببینن جو با این شایعه چطوره

shahriar
08-07-1391, 05:20 بعد از ظهر
الان 40 روز شده چرا گواهينامه نمياد:297:

Milad_2Rbo
08-07-1391, 05:32 بعد از ظهر
فکر کنم این سری جدیدا که الکترونیکی شده بیشتر طول بکشه.واسه من که 48 روز شده هنوز نیومده!:297:

shahriar
08-07-1391, 05:35 بعد از ظهر
فکر کنم این سری جدیدا که الکترونیکی شده بیشتر طول بکشه.واسه من که 48 روز شده هنوز نیومده!:297:

واسه دوستم بعد 60 روز اومد ولي همون صورتيه بود

شایسته فر
08-07-1391, 05:41 بعد از ظهر

واسه دوستم بعد 60 روز اومد ولي همون صورتيه بود
بازم دوستانی که می گن ما 20-30 روزه گرفتیم و شایسته فر دروغ می گه، بیان و بگن این دوستانم دروغ می گن!!!:gigglesmile:
داداش میلاد یه سری به شهرک بزن و ببین اگه چاپ شده و تحویل پست نشده بری خودت بگیری چون فقط 7-10 روز بعد از چاپ و صادر شدن گواهی نامه؛ به پست تحویل داده می شه

hesam_valadkhani
09-07-1391, 10:33 بعد از ظهر
من شنیدم از اول مهر برای گواهینامه موتور مثل ماشین باید به آموزشگاه ها مراجعه کنیم، درسته؟

Milad_2Rbo
09-07-1391, 11:17 بعد از ظهر
من شنیدم از اول مهر برای گواهینامه موتور مثل ماشین باید به آموزشگاه ها مراجعه کنیم، درسته؟

سلام.خوش اومدی.از اول مهر که نه.ولی قرار به زودی اموزشگاهی شه مثل ماشین

hesam_valadkhani
09-07-1391, 11:37 بعد از ظهر
سلام.خوش اومدی.از اول مهر که نه.ولی قرار به زودی اموزشگاهی شه مثل ماشین

ممنون رفیق،:297:یعنی انقد زود هست که صبر کنیم؟

Milad_2Rbo
09-07-1391, 11:49 بعد از ظهر
ممنون رفیق،:297:یعنی انقد زود هست که صبر کنیم؟
رو حرف اینا نباید حساب کنی.میخوای بری اموزشگاه!؟به ضررته که.تا اجباری نشده گواهینامتو بگیر چون اگه اموزشگاهی شه 100تا150 تومن میوفتی تو خرج.بازم میل خودته...

hesam_valadkhani
10-07-1391, 12:38 قبل از ظهر
آخه من شنیدم خیلی سخت میگیرن شهرک آزمایش باز حداقل آموزگاهی باشه آسونتره

شایسته فر
10-07-1391, 12:58 قبل از ظهر
دادا اصلا سخت نیست
هرکی گفته سخته یا خودش تنبلی کرده ، یا ک.و.د.ن بوده:bunnyearsmiley:
فقط یکم دقتت باید نسبت به آموزشگاه بیشتر باشه

hesam_valadkhani
10-07-1391, 01:39 قبل از ظهر
دادا اصلا سخت نیست
هرکی گفته سخته یا خودش تنبلی کرده ، یا ک.و.د.ن بوده:bunnyearsmiley:
فقط یکم دقتت باید نسبت به آموزشگاه بیشتر باشه

بله ظاهرا باید برم خودم امتحان بدم، مرسی از کمک دوست من:bunnyearsmiley:

amin lj
12-07-1391, 08:31 قبل از ظهر
بچه ها بهم تبریک بگید دیروز امتحان مانع رو قبول شدم :thanks::icon_pf _15_:آیین نامه رو که دفعه اول قبول شدم ولی این امتحان مانع فکر میکردم خیلی سخته ولی راحت رفتمش

- - - Updated - - -

سلام بچه ها شنبه قراره برم تکمیل پرونده چند تا سوال:

1.رسید و پاکت پستی همینه که روش نوشته 22600 ریالی؟از اداره پست باید بگیرم؟

2.برای تعیین گروه خونی حتما باید آزمایشی مدرکی چیزی باشه؟؟یا بهشون بگم قبول میکنن؟

ایلیا
12-07-1391, 08:53 قبل از ظهر
بازم دوستانی که می گن ما 20-30 روزه گرفتیم و شایسته فر دروغ می گه، بیان و بگن این دوستانم دروغ می گن!!!:gigglesmile:
داداش میلاد یه سری به شهرک بزن و ببین اگه چاپ شده و تحویل پست نشده بری خودت بگیری چون فقط 7-10 روز بعد از چاپ و صادر شدن گواهی نامه؛ به پست تحویل داده می شه
قابل توجه شایسته‌ی عزیز و سایر دوستانی که گواهینامه‌شون هنوز نیومده.
اون رسید پستی‌تون رو بردارید و برید پلیس + 10 و از اونجا پیگیری کنید، بهتون میگن کجا گیر کرده.

- - - Updated - - -

قابل توجه شایسته‌ی عزیز و سایر دوستانی که گواهینامه‌شون هنوز نیومده.
اون رسید پستی‌تون رو بردارید و برید پلیس + 10 و از اونجا پیگیری کنید، بهتون میگن کجا گیر کرده.

- - - Updated - - -

بچه ها بهم تبریک بگید دیروز امتحان مانع رو قبول شدم :thanks::icon_pf _15_:آیین نامه رو که دفعه اول قبول شدم ولی این امتحان مانع فکر میکردم خیلی سخته ولی راحت رفتمش

- - - Updated - - -

2.برای تعیین گروه خونی حتما باید آزمایشی مدرکی چیزی باشه؟؟یا بهشون بگم قبول میکنن؟

آفرین به شما. امتحان شهر یا به قول شما مانع، الان آسون شده. قبلا تو سربالایی بود، نزدیک ساختمان اداری، پشت زمین فوتبال. واقعا سخت بود و از هر 10 نفر 2-3 نفر قبول میشدن. از ماه‌رمصون به این ور کله‌قندی‌ها رو آوردن گذاشتن کنار پارکینگ که یه جای صاف هست و بچه‌ها راحت‌تر قبول میشن.

برای گروه خونی هم بهشون بگید کفایت میکنه. فقط حواستون باشه که اشتباه نگین، چون بعدا ممکنه به قیمت جونتون تموم شه.

شایسته فر
12-07-1391, 04:29 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

آفرین به شما. امتحان شهر یا به قول شما مانع، الان آسون شده. قبلا تو سربالایی بود، نزدیک ساختمان اداری، پشت زمین فوتبال. واقعا سخت بود و از هر 10 نفر 2-3 نفر قبول میشدن. از ماه‌رمصون به این ور کله‌قندی‌ها رو آوردن گذاشتن کنار پارکینگ که یه جای صاف هست و بچه‌ها راحت‌تر قبول میشن.

برای گروه خونی هم بهشون بگید کفایت میکنه. فقط حواستون باشه که اشتباه نگین، چون بعدا ممکنه به قیمت جونتون تموم شه.

داداش گفتن کفایت نمی کنه
حتما یه برگه آزمایش باید باشه، یا گواهی نامه ی ماشین یا کارت پایان خدمت و معافی هوشمند!!!!!!!

Milad_2Rbo
12-07-1391, 04:43 بعد از ظهر
داداش گفتن کفایت نمی کنه
حتما یه برگه آزمایش باید باشه، یا گواهی نامه ی ماشین یا کارت پایان خدمت و معافی هوشمند!!!!!!!
گفتن کفایت میکنه.تست شده :)

ایلیا
12-07-1391, 06:24 بعد از ظهر
داداش گفتن کفایت نمی کنه
کفایت می‌کنه. به قول میلاد قبلا امتحان شده:4chsmu1:

RIDER
13-07-1391, 06:50 بعد از ظهر
دوستان بعد کلی دهن سرویسی شهرو قبول شدم:thanks:

کاوه
13-07-1391, 08:01 بعد از ظهر
دوستان بعد کلی دهن سرویسی شهرو قبول شدم
تبریک میگم
45 روز دیگه گواهی نامه دار میشی

farshid37
13-07-1391, 08:25 بعد از ظهر
دیروز قزوین امتحان آئین نامه دادم. 3 تا غلط داشتم اما احمق قبول نکرد. می گفت چرا کامل پر نکردی. تقریلا دو سوم محل علامت زدن رو تو پاسخ ناکه پر کرده بودم و کاملا واضخ بود کدوم گزینه رو زدم ولی می گفت چون کامل سیاه نشده قبول نیست. کلا امان از دست آدم زبون نفهم.

RIDER
13-07-1391, 10:14 بعد از ظهر
زبون نفهم نه عقده ای.یکی نیست بگه آخه موجودات ترول صفت مگه شما میخواین این تستارو با کامپیوتر تصحیح کنین که میگین ضربدر نزنین کامل پر کنین و از این چیزا
هالا مونده 2شنبه باید برم تکمیل پرونده.1ماه بعدش میاد

ایلیا
13-07-1391, 10:51 بعد از ظهر
دوستان عزیز
ضمن رعایت ادب و نزاکت خدمتتون بگم که درسته ... حق با شماست. در شهرستان‌ها امتحانات با دستگاه صحیح نمی‌شن. ولی دقت کنید که شما در یک نهاد نظامی تشریف دارید و قانون حرف اول رو میزنه.
و چیزی که الان ما تو کشورمون کم داریم، راننده‌ی قانون مدار هست. سعی کنید از " ب " بسم الله قانونی رفتار کنید تا در انتها دیگران هم به شما احترام بگذارن.
نصیحت نبود، تجربه‌ی شخصی بود
با تشکر

RIDER
14-07-1391, 01:02 قبل از ظهر
اولا حرف مورد داری زده نشد واقعیت بود.این چی هست هالا که بخاد قانون باشه تیک زدن یا پر کردن تست چه ربطی به بی فرهنگی راننده ها داره

farshid37
14-07-1391, 01:50 قبل از ظهر
اگه تیک زده بودم دلم نمی سوخت. پر کرده بودم ولی کامل نبود دو سوم پر شده بود. مطمئینم اگه ماشین هم بود شعورش می رسید و قبول می کرد. مقررات و اجراش خوبه ولی فرق آدم با گوسفند در اینه که آدم باید بفهمه علت قانون چیه و چه هدفی رو دنبال می کنه. اگه جوری زده بودم که بین دو گزینه ابهام بود دلم نمی سوخت. ولی هر چی گفتم مشکلش چیه فقط می گفت باید کامل پر بشه. این یعنی ماموری که درکی از علت قانون نداره. دو سال پیش یک مدت دائم می رفتم کتابخانه ملی. دم در به بعضی خانوم ها به خاطر مانتوشون که کوتاه بود حتی اگه زیرش شلوار گشاد و ضخیمی پوشیده بودند گیر می دادند و راهشون نمی دادند. جالب این بود که بعضی ها رو مانتشون چند سانت بلندتر بود اما جلوش کاملا باز و لباش تنگ زیر پوشیده بودند زاحت داخل میومدند. این نشون می ده طرف فکر نداره و فقط مثل ماشین کار می کنه.

mostafarastegar
15-07-1391, 08:11 بعد از ظهر
سلام بغیر از شهرک کجا میشه گواهینامه گرفت ؟آدرس دقیق لطفا ؟

DIAKOO
20-07-1391, 01:29 قبل از ظهر
(گواهي*نامه الف2 مخصوص موتور سيكلت تا حجم 200 سي سي )
1ـ حداقل سن 17 سال تمام.
2ـ ارائه گواهي سلامت جسمي و رواني از مراجع صلاحيت دار پزشكي.
3ـ قبول شدن در آزمون*هاي آيين*نامه و مهارت عملي رانندگي با موتورسيكلت مربوط

این قسمت آیین نامه یعنی فقط علائم رو بخونم؟ یا قسمت مربوط به ماشینم بخونم؟؟؟؟؟؟:2i8d4ao:

Kami
20-07-1391, 01:38 قبل از ظهر
(گواهي*نامه الف2 مخصوص موتور سيكلت تا حجم 200 سي سي )
1ـ حداقل سن 17 سال تمام.
2ـ ارائه گواهي سلامت جسمي و رواني از مراجع صلاحيت دار پزشكي.
3ـ قبول شدن در آزمون*هاي آيين*نامه و مهارت عملي رانندگي با موتورسيكلت مربوط

این قسمت آیین نامه یعنی فقط علائم رو بخونم؟ یا قسمت مربوط به ماشینم بخونم؟؟؟؟؟؟:2i8d4ao:
سن شما باید 18 سال کامل باشه
و ایین نامه رو کلا باید بخونی دقیقا مثل ماشین

DIAKOO
20-07-1391, 01:49 قبل از ظهر
سن شما باید 18 سال کامل باشه
و ایین نامه رو کلا باید بخونی دقیقا مثل ماشین

شما مطمئنی که باید 18 تمام باشه؟ :(

آخه همه جا دیدم گفته 17 تمام :((((

بابا من کلی برنامه ریخته بودم :d

Milad_2Rbo
20-07-1391, 07:24 قبل از ظهر
این گواهینامه ی ما نیومد که نیومد.دلم خوش بود که تو پست.رفتم پلیس +10 میگه هنوز چاپم نشده!
گفت اینا تو چاپ هوشمندا به مشکل خوردن.گویا عقب موندست به جای هوشمند
...

شایسته فر
20-07-1391, 07:27 قبل از ظهر
داداش یه سر بزن به شهرک آزمایش
اونجا یه باجه هست مخصوص پیگیری وضعیت گواهی نامه
بهتر از پلیس+10 جواب میده و همینطور دقیق تر

farshid37
20-07-1391, 07:45 قبل از ظهر
امروز دوباره شرکت کردم و با 3 غلط قبول شدم. اون افسر هم می گفت بازرس میاد و از ما ایراد می گیره و ما ناچاریم سخت بگیریم و ... نمی دونم شایدم اون مقصر نیست و سیستم کلا مشکل داره..

Sination
20-07-1391, 01:23 بعد از ظهر
این گواهینامه ی ما نیومد که نیومد.دلم خوش بود که تو پست.رفتم پلیس +10 میگه هنوز چاپم نشده!
گفت اینا تو چاپ هوشمندا به مشکل خوردن.گویا عقب موندست به جای هوشمند
...

منم همینطور
واقعا من نمیدونم انجام یه صادر کردن گواهی نامه چرا باید اینقدر طول بکشه .. جهان 3وم همینه دیگه

البته اینو میدونم که یه روز میاد که نوشته ی روی جلد شده موتور سوار اول جهان تو جهان سومه .. (بی ربط :out:)

DIAKOO
20-07-1391, 04:52 بعد از ظهر
درسته که الف 2 باید 17 سال تمام باشه؟

RAMIN1
22-07-1391, 04:52 قبل از ظهر
درسته که الف 2 باید 17 سال تمام باشه؟
خير18تمام

- - - Updated - - -

يه سوال اين برگه پستي رسيد گواهينامه كه ميدن بعد از قبولي با اون اگه تصادف كني شامل بيمه ميشه يا نميشه؟

شایسته فر
22-07-1391, 04:59 قبل از ظهر
داداش رو خود برگه نوشته که رسید پستی از لحاظ قانونی اصلا اعتباری نداره
روشو بخونی متوجه میشی

shahriar
22-07-1391, 05:05 قبل از ظهر
60 روز گذشته بازم نیومد:khak:

شایسته فر
22-07-1391, 05:09 قبل از ظهر
60 روز گذشته بازم نیومد:khak:
من عاشق اون دوستمون هستم که گفته بود گواهی نامه 20 روزه میاد(با شهرستان کاری ندارم یکی از برابچز تهران گفته بود)
تازه بهش میگم امکانش نیست مگر با بند پ بازم زیر بار نمیره
دوستان فقط حدود 30 روز طول می کشه تا مدارک وارد سیستم بشن و تایید بشه مدارک
اینو می تونین از سایت شماره یک واقع در شهرک آزمایش سوال کنین که پس از تحویل مدارک چند روز بعد مدارکو وارد سیستم می کنن!!

- - - Updated - - -

یه سر به شهرک بزن ببین اگه تحویل پست نشده دستی بگیرش اگه تحویل پست دادن شاید اومده در خونتون و شما نبودی و الان تو اداره پست منطقتونه

شایسته فر
22-07-1391, 05:38 قبل از ظهر
مستقیم میری پارکینگ!!!!!!!!!!!!
شک نکن چون من ترک رفیقم نشسته بودم که ییهو متوجه کفی شدیم وقتی که کار از کار گزشته بود
رفیقم رسید پستیو با اعتماد به نفس کامل نشون داد و ماموره هم با اعتماد به نفس کامل موتورو برد رو کفی و رسید داد به رفیقم و گفت روشو بخون
تازه اونجا متوجه این موضوع شدیم!!!!!!!!!!!!

moji99
22-07-1391, 07:00 قبل از ظهر
گواهینامه موتور بالاخره آموزشگاهی شد یا نه؟
چون من نه موتور دارم نه دوستی که موتور داشته باشه واسه همین آموزشگاه برام خیلی بهتره.

شایسته فر
22-07-1391, 07:02 قبل از ظهر
هنوز عملی نشده
چند روز پیش یکی از دوستام رفت و شهرک آزماش امتحان داد البته برای اولین بار

Sination
24-07-1391, 11:05 بعد از ظهر
برای من امروز اومد ...(اشک شوق:icon_pf _101_:)
الکترونیک و 10 ساله هست

شایسته فر
24-07-1391, 11:33 بعد از ظهر
برای من امروز اومد ...(اشک شوق:icon_pf _101_:)
الکترونیک و 10 ساله هست
مبارکه
بعد چند وقت اومد

sorush
25-07-1391, 01:40 قبل از ظهر
برای منم الکترونیک و10ساله میادچون فیش روعوض کردم برای تکمیل پرونده

Sination
25-07-1391, 04:39 قبل از ظهر
مبارکه
بعد چند وقت اومد

63 روز :mypersianforum (531

marsis
25-07-1391, 05:53 قبل از ظهر
واسه ما هم همین امروز آمد بعد از 55 روز ، البته اینو بگم که برای من خورد به تعطیلات اجلاس که اگه این تعطیلات نبود 40 روزه میومد . و اعتباره گواهی نامم 10 سالست ...

RAMIN1
25-07-1391, 06:11 قبل از ظهر
63 روز :mypersianforum (531
داداش شوخي نكن63روز
يا علي
چقدر زياد
راهي نداره زودتر بياد

Milad_2Rbo
25-07-1391, 09:59 بعد از ظهر
یادتونو 2 ماه پیش شیرینی گواینامرو دادم! الان اومد دقیقا همین الان.بعد 64 روز.خیلی خوشگله.منو باش تازه هفته ی دیگه میخواستم برم دنبالش که چرا نیومده[Only registered and activated users can see links](ولی زیاد خوشحال نشدم چون فرقی که نکرد.اون موقع که نیومده بود سوار میشدیم الانم که اومده بازم سوار میشم :297:)

شایسته فر
25-07-1391, 10:07 بعد از ظهر
برای توهم هر دوتا گزینه موتورو(بالای 200 و پایین 200 رو) ستاره زدن؟ داداش میلاد؟

Milad_2Rbo
25-07-1391, 10:13 بعد از ظهر
برای توهم هر دوتا گزینه موتورو(بالای 200 و پایین 200 رو) ستاره زدن؟ داداش میلاد؟
اره.کلا 2تا عکس موتور داره که جفتشم ستاره خورده.اعتبارشم تا 1401 ده سال دیگه

کاوه
25-07-1391, 10:52 بعد از ظهر
عتبارشم تا 1401 ده سال دیگه

مطمعنی؟؟؟
پس چرا مال من تا 96اعتبار خورده و پنج ساله هست!!!

Sination
25-07-1391, 11:07 بعد از ظهر
چون که به تازگی ریس پلیس راهنمایی رانندگی ناجا اعلام کرد که 10 ساله میشه گواهی نامه ها و برای ما هم شامل اون دسته جدیدا بودیم
[Only registered and activated users can see links](25).gif

کاوه
25-07-1391, 11:21 بعد از ظهر
ای بابا به حال من که فرقی نداره
گواهی نامه باشه یا نباشه :biggrin:

ایلیا
25-07-1391, 11:53 بعد از ظهر
میلاد توربو مبارک باشه. داداش سری دوم شیرینی رو محبت کن بیاد.:afro:. ضمنا 35 روز پیش امتحان دادم هنوز نیومده. دارم کم کم نگران میشم. التبه خیلی هم مهم نیست:biggrin:. همینجوریشم که سوار میشم همه فکر میکنن سنگین سوارم. ( زکی )

RAMIN1
30-07-1391, 06:04 قبل از ظهر
آقا هنوز شهرك بايد رفت يا آموزشگاهي شده من پس فردا ميخوام برم يا فردا ميرم ولي پس فردا ميرم كه حسابي خونده باشم
خدايي نكرده آموزشگاهي نكردن كه؟

shahriar
30-07-1391, 05:09 بعد از ظهر
ای بابا به حال من که فرقی نداره
گواهی نامه باشه یا نباشه :biggrin:
ایولاااااا:23:

- - - Updated - - -

اقااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا واسه من حدودا 70 روز شده نیومد:khak:.
رفتم گفت یه ماه دیگه میاد:i'm ok:.
الان میرم هم خودمو هم موتور رو اتیش میزنم:au:

Ali.K
01-08-1391, 06:18 قبل از ظهر
آقا هنوز شهرك بايد رفت يا آموزشگاهي شده من پس فردا ميخوام برم يا فردا ميرم ولي پس فردا ميرم كه حسابي خونده باشم
خدايي نكرده آموزشگاهي نكردن كه؟

نه عزیز تا یه ماه پیش که آموزشگاهی نبود و برنامشم نداشتن فعلا

RAMIN1
02-08-1391, 03:50 قبل از ظهر
سلام
امروز رفتم شهرك آيين نامه بدون غلط قبول شدم
شهري هم كه كلا خيلي سادست واقعا هيچ جوره جاي قبول نشدن نداره
براي اولين بار بود كه اقدام كردم واسه گواهينامه موتور يه ضرب قبول شدم كلا خيلي سادست كلا هم زياد هم طول نكشيد فكر كنم 2يا2.30ساعت طول كشيد
حالا من هفته ي بعد چند شنبه برم باجه 5؟
فيش ديگه نميخواد بريزم كه؟

شایسته فر
02-08-1391, 06:16 قبل از ظهر
دادا فیشایی که باید میریختیو قبلا ریختی
هفته بعد 1 شنبه 2 شنبه یه سری بزن

RAMIN1
02-08-1391, 07:40 بعد از ظهر
از داداش خوبم آقا كاوه هم ممنونم بخاطر راهنمايياش

- - - Updated - - -

دادا فیشایی که باید میریختیو قبلا ریختی
هفته بعد 1 شنبه 2 شنبه یه سری بزن
الان من مدارك چي بايد ببرم هفته ي ديگه يادم رفت ياد داشت كنم

شایسته فر
03-08-1391, 12:09 قبل از ظهر
دادا اون فیشهای پرداختی
اصل و کپی شناسنامه ؛کارت ملی؛ پایان خدمت
3 تا عکس
گروه خونی

RAMIN1
03-08-1391, 06:34 قبل از ظهر
دادا اون فیشهای پرداختی
اصل و کپی شناسنامه ؛کارت ملی؛ پایان خدمت
3 تا عکس
 گروه خونی
گروه خوني؟ بايد آزمايش بدم؟نميشه همينجوري بپرونم؟

کاوه
03-08-1391, 06:38 قبل از ظهر
ما که رفتیم اونجا بعد از کلی فکر کردن یادم افتاد گروه خونیمو همونجا گفتم نوشت لای پروندم گفت حله

شایسته فر
03-08-1391, 09:51 قبل از ظهر
داداش قضیه گروه خونی اینه که اگه خدایی نکرده تصادف کردی ؛ بردنت بیماستان و نیاز به تزریق خون بود اونجا معطل نشن و کارت جلو بی افته و شانس زندگی بالاتر بره
اگه گروه خونیو اشتباه بگی به خودت خیانت کردی نه به کس دیگه ای

farshid37
06-08-1391, 05:48 قبل از ظهر
من دو هفته پیش در اولین نوبت آزمون عملی رد شدم. فردا برای بار دوم می خوان برم وکمی هم تمرین کردب با یک 125. فقط برای آزمون دوباره عملی فیش جدید نباید ریخت؟ چون تو آئین نامه برای هر بار فیش مجدد می خواهند.

شایسته فر
06-08-1391, 06:18 قبل از ظهر
داداش همون ورودیش باید دوباره یه فیش تهیه کنی
فکر می کنم اون 500 رو هم باید دوباره بریزی

farshid37
06-08-1391, 06:27 قبل از ظهر
من قزوین امتحان می دم. برای آیین نامه گفتند هر بار یک فیش 500 تومانی اما در مورد تو شهری نشنیدم. مطمئن هستید باید فیش دوباره بگیرم؟ به حساب راهنمایی و رانندگی؟

امیرحسین
07-08-1391, 01:01 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان

من سرباز وطن شدم و فقط روزای 5 شنبه وقت آزاد دارم . جایی هست که 5 شنبه ها امتحان بگیره ؟

اگه آیین نامه رد بشی چند روز بعد میشه دوباره امتحان داد ؟

ali_70
07-08-1391, 01:48 قبل از ظهر
دوستان من ساکن کرج هستم . گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم . گواهی تا چه مدتی اعتبار دارد ؟ تا پایان ترم جاری ؟

بعد در کرج ثبت نام بر اساس حروف الفبا هست . . تقریبا هر یک ماه یکبار ثبت نام می کنند و از این نظر واقعا افتضاحه

نوبت من 15.8.91 هست . یکبار به راهنمایی رانندگی میدون طالقانی عظیمیه مراجعه کردم .

حالا سوالی که از دوستان دارم .

آیا همونجا می شه فیش ها رو واریز کرد ؟ یا قبلا باید این کار ها رو انجام داد ؟
یک فیش 2000 تومنی و یک فیش 1000 تومنی برای بانک ملی است
یک فیش 500 تومنی برای بانک شهر . این فیش رو باید در بانک شهر واریز کرد ؟

امتحان شهر هم می دونید محلش کجا ست ؟ بردنش اتوبان کرج قزوین کنار کارخونه ی سها . آزمون موتور و پایه 1 با هم اونجا برگزار می شه .

واقعا چی فکر کردن ؟؟؟:27:

شایسته فر
07-08-1391, 01:50 قبل از ظهر
40 روز بعد می تونی دوباره امتحان بدی
5 شنبه ها شهرک که تعطیله!!!!!!!!جاهای دیگه رو نمی دونم

farshid37
07-08-1391, 03:07 قبل از ظهر
تو شهریم به عنوان اولین نفر امتحان دادم و قبول شدم.:flower4:

RAMIN1
07-08-1391, 04:00 قبل از ظهر
امروز رفتم مدارك دادم
خيلي خوب رفتار ميكردن!!!!!!!!!!!!
به من ميگفت رامين جان هه هه اون كنازي باجه 5 بد نگاه ميكرد بعد مداركو دادم گفت كارت تموم بعد گفتم گروه خوني نميخواد برگشت خنديد گفت آخ آخ حواسم نبود بگو عزيزم گفتم هان گفت بگو گفتم o+
رفتم رسيد بگيرم اومدش بهم يه تيكه غذا بود نفهميدم چي بود داد گفتم ممنون گفتش بگير عزيزم قرمز شدمااااااا ساعت12 رفته بودم هيشكيم نبود از خجالت آب شدم
اومدم تو آيينه انقدر خودمو نگاه كردم احساس بدي داشتم
يه چيزي داد بهم خوردم حالت تهوع گرفته بودم ها بعد ميگفت من به سرهنگش از ناهارم نميدم به تو دادم

محمد سوزوکی@
10-08-1391, 09:40 بعد از ظهر
باسلام به دوستان گل.
یه سوال داشتم اینکه بعدازاتمام 18سال وقتی برای گواهینامه موتورثبت نام کردم چندوقت بعدش میتونم امتحان بدم؟چندوقت بعدش کارت گواهینامه صادرمیشه وبدستم میرسه؟واینکه آیا ازبعده قبولی تازمانی که کارت صادربشه رسیدی میدن که شماره گواهینامه روش خورده باشه؟

02109002
10-08-1391, 09:43 بعد از ظهر
جناب محمد رضا

قبل از ایجاد تاپیک سرچ و از ایجاد تاپیک های متفرقه خودداری کنید

منتقل شد

پایدار باشید

ایلیا
10-08-1391, 10:25 بعد از ظهر
اقا محمدرضای عزیز، جواب پست شما در طول تاپیک داده شده، یک بار تاپیک رو مطالعه کنید، به جوابتون میرسید، به سوال‌هایی هم که ممکنه بعدا براتون به وجود بیاد جواب داده شده. نیمساعت بیشتر وقت نمیبره.

- - - Updated - - -

محض اطلاع دوستانی که در تهران هستن و گواهینامه‌ی هوشمندشون ظرف کمتر از یک ماه به دستشون رسیده عرض کنم که " کلاهتون رو بندازین آسمون هفتم "
6/21 مدارک رو تحویل شهرک دادم و پروندم رو کامل کردم. 8/6 تازه گواهینامه رسیده به دست پست. امروزم که 8/10 هست هنوز گواهینامه به دستم نرسیده ( نمیدونم اینهمه پول میگیرن، تو اداره پست چه غلطی میکنن ).
46 روز تو راهنمایی رانندگی گیر کرده بود،‌الانم 4 روزه که تو اداره پست داره خاک میخوره. در خوشبینانه‌ترین حالت یک هفته دیگه میرسه به دستم که سرجمع میشه حدود 2 ماه !

محمد سوزوکی@
11-08-1391, 12:42 قبل از ظهر
ببخشید من درست متوجه نشدم.ببینید درست میگم یانه.من متولد17/12/73هستم.یعنی اگه مدارکموکامل کنمو17/12برم شهرک همون روز میتونم امتحان ایین نامهبدم واگه قبول شدم امتحان شهربدم؟اووقت اگه قبول شدم 40روز بعدش کارتم میاد؟

- - - Updated - - -

هیچکس نیس جواب مارو بده؟

هیچکس نیس جواب مارو بده؟
:fingersmiley::fingersmiley:

ایلیا
11-08-1391, 01:25 قبل از ظهر
ببخشید من درست متوجه نشدم.ببینید درست میگم یانه.من متولد17/12/73هستم.یعنی اگه مدارکموکامل کنمو17/12برم شهرک همون روز میتونم امتحان ایین نامهبدم واگه قبول شدم امتحان شهربدم؟اووقت اگه قبول شدم 40روز بعدش کارتم میاد؟

- - - Updated - - -

هیچکس نیس جواب مارو بده؟

هیچکس نیس جواب مارو بده؟
میگم تاپیک رو مطالعه کنید واسه همینه، همین صفحه‌ی قبل راجع به مدت زمان رسیدن گواهینامه داشتیم بحث می‌کردیم

ایلیا
13-08-1391, 02:18 قبل از ظهر
خب دوستان،‌دیروز راس ساعت 12:45 من و پست‌چی باهم رسیدیم دم در خونه و از اونجایی که از بس واسمون گواهینامه و پاسپورت و ... آورده، باهم شوخی دستی هم کردیم.
بعد از 51 روز گواهینامه اومد در خونه.

shahriar
13-08-1391, 05:23 قبل از ظهر
واسه من که داره نزدیک 90 روز میشه.
برا دوستام که دو هفته دیرتر از من قبول شدن اومده.
منم دنبالش رفتم ولی باید فقط صبر کنم

Rafizadeh
13-08-1391, 08:27 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

هیچکس نیس جواب مارو بده؟

هیچکس نیس جواب مارو بده؟

من الان دو ماه هست که میخوام بگیرم. یک ماه پیش رفتم گفت از رو حروف الفبا رد شدی برو 6.8.91 بیا اونروزم رفتم ثبت نام من میشه واسه 18.9.91 دیگه خدا داند کی کی امتحان ائین نامه هست کی شهری. با اجازتون برج ده هم اعزام به خدمتم. فک نکنم بتونم بگیرم.

ali_70
14-08-1391, 05:13 قبل از ظهر
دوستان برای آزمون آیین نامه فقط کتاب آیین نامه ماشین کفایت می کنه ؟

Ali.K
14-08-1391, 05:18 قبل از ظهر
آره دقیقا امتحانش مثل آیین نامه ماشینه

ali_70
14-08-1391, 05:43 قبل از ظهر
خیلی ممنون

آخه تو آیین نامه ماشین صحبتی راجع به موتور نشده . برای همین پرسیدم .

ایلیا
14-08-1391, 10:35 بعد از ظهر
خیلی ممنون

آخه تو آیین نامه ماشین صحبتی راجع به موتور نشده . برای همین پرسیدم .
قبلا ها اگه شما یکی از گواهینامه‌های موتور یا ماشین رو داشتی، برای گرفتن اون یکی نیازی به امتحان دادن آیین نامه نبود و مستقیم میرفتی واسه شهر. اما الان اینجوری نیست. اینو گفتم که بدونین آیین‌نامه مخصوص موتور نداریم و به قول شما صحبتی از موتور در آیین نامه نیست. البته از حق نگذریم یک صفحه داره که عکس موتور رو انداخته و گفته که از موتوری‌ها با فاصله برانید !
اینجاست که میفهمیم مسوولین سودجو هستند. چون منی که مثلا 3 ماه پیش گواهینامه ماشین گرفتم، هیچ دلیلی نداره که واسه گواهینامه موتور دوباره آیین نامه رو امتحان بدم.

shahriar
15-08-1391, 04:51 قبل از ظهر
بچه ها امروز گواهینامم بعد 3ماه اومد.
رفتم اداره پست گرفتم:flower4::32::20::12:

Sajjad GT
15-08-1391, 05:55 قبل از ظهر
دوستان من متولد 28-08-73 هستم الان میتونم برم برا گواهینامه ثبت نام کنم

کاوه
15-08-1391, 05:57 قبل از ظهر
بعد تولدت میتونی اقدام کنی

Sajjad GT
15-08-1391, 05:59 قبل از ظهر
مر30 کاوه جان ولی من شنیدم 20 روز قبلش میتونی ثبت نام کنی یعنی درست نیست ؟؟؟

کاوه
15-08-1391, 06:02 قبل از ظهر
نه داداش
تا تولدت باید صبر کنی
بعدش باید اقدام کنی

ایلیا
15-08-1391, 06:28 قبل از ظهر
بچه ها امروز گواهینامم بعد 3ماه اومد.
رفتم اداره پست گرفتم:flower4::32::20::12:
شیرینی فراموش نشه

ali_70
15-08-1391, 08:57 بعد از ظهر
امروز از ساعت 7.30 رفتم و ساعت 1 برگشتم خونه . آیین نامه بدون غلط قبول شدم :happy4: از 24 نفر فقط 5 نفر قبول شدن . سرهنگه متعجب مونده بود که بدون غلط قبول شدم . می گفت ای شالا بیای پایه 1 بدون غلط قبول بشی :hanghead:

برای معاینه چشم 4 جا رفتم تا موفق شدم . 2 جا بسته بودن . یکی قبض تموم کرده بود و محل چهارم موفق شدم

حالا فقط مونده امتحان شهر :29: که باید برم کارخونه سوپا .

از راهنمایی دوستان خیلی خیلی متشکرم

شایسته فر
16-08-1391, 01:38 قبل از ظهر
داداش شما کدوم شهر بودی؟

ali_70
16-08-1391, 02:13 بعد از ظهر
شایسته فر جان کرج امتحان دادم . امتحان شهرش اتوبانه کرج قزوینه . کنار کارخونه ی سوپا

kourosh_bandit2
16-08-1391, 03:54 بعد از ظهر
اقایون این طرحی که میگن جدید اومده که برای موتور هم کلاس اموزشی گذاشتن چیه؟ برداشتن هر 2 ماه یک بار کردن امتحان ایین نامه را بیشرف ها اصلا ریختن بهم من نمیرسم برم شهرک از کجا باید فهمید چه تاریخی برای ما نوبتشه؟ حرف اول فامیل ش باشه میشه کی؟ کسی میدونه؟

شایسته فر
16-08-1391, 04:38 بعد از ظهر
داداش اون طرحه هنوز رو هواست
الان بالای 5-6 ماه هست می گن فلان تاریخ اجرا میشه ولی هی می افته عقب تر
برای تاریخ امتحانم یه بار بری یه برگه چسبوندن به بیلبرد توش نوشته تاریخارو(پارسال رفته بودم کرج ؛ اونجا هم همینجوری بود!!)

masiha_37
17-08-1391, 07:41 بعد از ظهر
سلام علی جان4تا کله قندیه نه 5 تا

imported_shahram
18-08-1391, 02:08 قبل از ظهر
دوستان سعی کنیین گواهینامتونو بگیرین.برای خودتونم بهتر میشه که میتونین به راهتی سوار موتور بشین.=d>

RIDER
27-08-1391, 08:59 بعد از ظهر
ایول گوهی نامه منم اومد :22:نکته جالبش اینه که هم 200ccروش تیک خورده هم بالای 200cc:297:

شایسته فر
27-08-1391, 11:43 بعد از ظهر
ایول گوهی نامه منم اومد :22:نکته جالبش اینه که هم 200ccروش تیک خورده هم بالای 200cc:297:
داداشی مبارکه
تو صفحات قبل هم دوستان به این نکته اشاره کرده بودن که فعلا هردو قسمت رو ستاره مزنن و نیازی به امتحان جداگانه نیست

albaloo
28-08-1391, 12:05 قبل از ظهر
کسی لینک دانلود یا نرم افزار امتحان این نامه ورژن جدیدش رو نداره ؟

albaloo
09-09-1391, 05:33 قبل از ظهر
نبودددددددددددددد

کاوه
09-09-1391, 05:47 قبل از ظهر
امتحانش آسونه زیاد سخت نگیر
کتابشو یه دور با دقت بخونی قبولی
من خودم شب قبل از این که برم نشستم خوندم

شایسته فر
09-09-1391, 07:00 قبل از ظهر
منم حرف داداش کاوه رو تایید می کنم
امتحانش مثل ماشین نیست و یه کوچولو سخت تره ولی نه اینکه سوالاش رو از هالیدی بدن!!!!

amin lj
09-09-1391, 07:08 قبل از ظهر
آقا گواهینامه ماهم دو هفته پیش اومد هرکه میبینه میگه این کارت تلفن چیه :1tongue:

مارو باش بعد این همه مدت موتور بازی میخوایم مسخره چندتا اسکل بشیم:gigglesmile:

shahriar
27-09-1391, 04:15 قبل از ظهر
فردا امتحان شهر دارم ماشین نمیدونم چرا استرس دارم واسه موتور اینجوری نبودم وای خاک بر سرم

شایسته فر
27-09-1391, 04:42 قبل از ظهر
امتحان شهر ماشین که دیگه این حرفارو نداره!!!!!!
بشین پشت فرمون و گازو تا ته فشار بده؛ یهو کلاچو ول کن و یه دریفت تپل بکش براشو.......
آخرشم طرف یه مهر میزنه رو کارتکست با لگد میندازتت بیرون که بری آموزشگاه!!!!!!

جانسون
27-09-1391, 04:44 قبل از ظهر
دوستان عزیز مگه گواهی نامه موتور چیپستی (هوشمند) شده ؟؟ اگه شده لطفا عکس از پشتوروش تو همین تاپیک بزارید ببینیم چیکا کردن 200 به بالا ازاده؟؟

شایسته فر
27-09-1391, 04:48 قبل از ظهر
داداش علی هوشمند شده
خیلی وقت هم هست که شده
ضمنا فعلا با همون امتحان 2 تا ستاره کمتر و بیشتر از 200 cc رو علامت میزنن و نیازی به امتحان جداگانه نیست

جانسون
27-09-1391, 04:59 قبل از ظهر
ا ها مرسی داداشی پار سال گرفتم گواهیمو الان فهمیدم هوشمند شده پس تا 250 اکی حله

دوستان لطف کنین عکی از پشت وروش بزارید

moji99
17-10-1391, 08:49 قبل از ظهر
دوستان بالاخره طرح آموزشگاهی شدن این گواهینامه موتور از کی عملی میشه؟
من شیراز هستم و به موتور دسترسی ندارم برای همین فقط میتونم برم آموزشگاه یاد بگیرم.

imported_Ali.k
17-10-1391, 09:18 بعد از ظهر
کجا امتحان آیین نامه نداره؟ من که آیین نامه رو دوباره امتحان دادم هر کس هم که دیدم ایین نامه رو امتحان داده اصلا کاری به گواهینامه ماشین ندارن

imported_shahram
17-10-1391, 10:45 بعد از ظهر
ایین نامه همشون یکی چه بایه یک چه پایه دو و چه موتور سیگلت.
هیچ فرقی نداره.

جانسون
17-10-1391, 11:57 بعد از ظهر
دوستان بالاخره طرح آموزشگاهی شدن این گواهینامه موتور از کی عملی میشه؟ من شیراز هستم و به موتور دسترسی ندارم برای همین فقط میتونم برم آموزشگاه یاد بگیرم. فکر نمی کنم حالا حالاحا اموزشگاهیش کنن با این وضع مملکت که داریم ...

Magma
21-10-1391, 12:18 قبل از ظهر
آقا ایین نامه پی دی اف دارین تو بساططتون؟

amir.cdi
21-10-1391, 12:39 قبل از ظهر
دادا مگه اومدی بقالی ؟؟؟؟؟؟

برو امتحان بده قبولی

- - - Updated - - -

انقدر اسونه

dani24
30-10-1391, 01:33 بعد از ظهر
ا ها مرسی داداشی پار سال گرفتم گواهیمو الان فهمیدم هوشمند شده پس تا 250 اکی حله

دوستان لطف کنین عکی از پشت وروش بزارید

27072

شایسته فر
30-10-1391, 02:03 بعد از ظهر
27072
دمت گرم دادا
ترکوندیا
یه موتورم ستاره بخوره کمپلت همه گواهی نماه ها رو گرفتی:gigglesmile:

محمد سوزوکی@
06-11-1391, 11:55 بعد از ظهر
من حدودا40روز دیگه امتحان گواهینامه دارم.میخام ازهمین حالا آروم آروم شروع کنم به خوندن.هنوز آموزشگاهی نشده امتحان موتور؟هنوزباید مثل قبل بری شهرک آزمایش؟ کتابشو ازکجا باید بخرم؟ مرسی داداش علی ازلطفت

Ali.K
07-11-1391, 12:03 قبل از ظهر
من حدودا40روز دیگه امتحان گواهینامه دارم.میخام ازهمین حالا آروم آروم شروع کنم به خوندن.هنوز آموزشگاهی نشده امتحان موتور؟هنوزباید مثل قبل بری شهرک آزمایش؟ کتابشو ازکجا باید بخرم؟ مرسی داداش علی ازلطفت

آره محمد باید بری شهرک آزمایش
راستی یه نکته بگم، توی همین هفته برو شهرک آزمایش اونجا پشت شیشه لیست حروف الفبای اول فامیلیهارو زدن به همراه تاریخ آزمون، ببین امتحانت توی چه تاریخی میوفته مثلا اگه اول فامیلیت ک هست ببین چه تاریخی آزمونه
دوم اینکه کتابشو همه ی آموزشگاه رانندگی ها دارن ، توی شهرک آزمایش هم هستش، اگه خواستی من دارم بهت میدم چون مال ماشینو موتور یکیه

جانسون
07-11-1391, 12:09 قبل از ظهر
دقیقا علی .کی حرفای که من میخواستم بگمو زد محمد جان سعی کن یه سی جی گیر بیار 1 هفته قبلش با بطری نوشابه اب کن 5 تا هر کدوم 5 6 قدم بزار اخری هم 8 قدم بزار یبار برو یبار برگرد تا دستت با سی جی راه بیوفته اگه تونستی برو امتحانه شهری از نزدیک ببین همچی میاد دستت....

محمد سوزوکی@
07-11-1391, 12:12 قبل از ظهر
آره محمد باید بری شهرک آزمایش
راستی یه نکته بگم، توی همین هفته برو شهرک آزمایش اونجا پشت شیشه لیست حروف الفبای اول فامیلیهارو زدن به همراه تاریخ آزمون، ببین امتحانت توی چه تاریخی میوفته مثلا اگه اول فامیلیت ک هست ببین چه تاریخی آزمونه
دوم اینکه کتابشو همه ی آموزشگاه رانندگی ها دارن ، توی شهرک آزمایش هم هستش، اگه خواستی من دارم بهت میدم چون مال ماشینو موتور یکیه مرسی علی جان.حالااگه شداین هفته باهم بریم شهرک چون من گواهینامه ندارم میترسم برم اونجاموتورمو بگیرن البته اگه زحمتت نیست؟؟؟دست توهم دردنکنه داداش علی جانسون که بفکرمابودی

Ali.K
07-11-1391, 12:15 قبل از ظهر
باشه عزیزم هر جور دوست داری البته اونجا پارکینگ داره و موتور سیکلت زیاد میاد که اکثرا هم گواهینامه ندارن اومدن برای گواهی نامه پس قاعدتا کاری ندارن :27:
ولی اگه بخوای باشه میریم فردا که نمیتونم احتمالا پس فردا

sorush
07-11-1391, 12:20 قبل از ظهر
ریسک نکن من یه برا با رخشم رفتم دم راهنمایی رانندگی برای گواهینامه سریع گفت مدارک که جک نزده پایین گازدادم چندساعت بعدش یارودید گفت شانس اوردی وگرنه موتوردم راهنمایی بگیرن میره تا لشش برگرده!!!

محمد سوزوکی@
07-11-1391, 12:21 قبل از ظهر
باشه عزیزم هر جور دوست داری البته اونجا پارکینگ داره و موتور سیکلت زیاد میاد که اکثرا هم گواهینامه ندارن اومدن برای گواهی نامه پس قاعدتا کاری ندارن :27:
ولی اگه بخوای باشه میریم فردا که نمیتونم احتمالا پس فردا پس فرداایشاا...اخرین امتحان ترممه بزاردوشنبه بریم اگه کارنداری.بازم شرمنده مزاحمت میشم این همه راه بخای بندازی بریم اونجاودوباره بخای برگردیم حسابی شرمندت میشم داداش

Ali.K
07-11-1391, 12:24 قبل از ظهر
پس فرداایشاا...اخرین امتحان ترممه بزاردوشنبه بریم اگه کارنداری.بازم شرمنده مزاحمت میشم این همه راه بخای بندازی بریم اونجاودوباره بخای برگردیم حسابی شرمندت میشم داداش

باشه داداش فعلا دوشنبه کاری ندارم. محمد نزن این حرفارو بابا دشمنت شرمنده
بات هماهنگی میکنم

محمد سوزوکی@
07-11-1391, 12:30 قبل از ظهر
باشه داداش فعلا دوشنبه کاری ندارم. محمد نزن این حرفارو بابا دشمنت شرمنده
بات هماهنگی میکنم علی تومدارکت کامل آره؟

Ali.K
07-11-1391, 09:53 قبل از ظهر
علی تومدارکت کامل آره؟

آره داداش من همه چی دارم کامله

محمد سوزوکی@
10-11-1391, 10:09 بعد از ظهر
دوستان برنامه ای هست که نمونه سوالات ایین نامه باشه؟میخام بصورت نرم افزاری باشه وبخام جواب بدم ونتیجشو ببینم.توپستای قبلی دیدم ولی کامپیوترم نمیخونه ممنون میشم اگه برام بزارین

abrehdari
11-11-1391, 08:10 بعد از ظهر
دوستان برنامه ای هست که نمونه سوالات ایین نامه باشه؟میخام بصورت نرم افزاری باشه وبخام جواب بدم ونتیجشو ببینم.توپستای قبلی دیدم ولی کامپیوترم نمیخونه ممنون میشم اگه برام بزارین

نرم افزار همراه تست برای اندروید خیلی خوبه من 2 روز پیش امتحان دادم تو شهرک قبول شدم راستی شهرو افتادم
5 شنبه ها شهرک امتحان میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر کس هم خواست شماره حساب با مبلغ بگم تا دیگه تو شهرک صف وای نسته

محمد سوزوکی@
11-11-1391, 09:27 بعد از ظهر
نرم افزار همراه تست برای اندروید خیلی خوبه من 2 روز پیش امتحان دادم تو شهرک قبول شدم راستی شهرو افتادم

هر کس هم خواست شماره حساب با مبلغ بگم تا دیگه تو شهرک صف وای نسته میشه اسم دقیق برنامه رو بگی؟راسی شماکدوم شهری؟والاشهرک دیگه ول شده همه جاشده آموزشگاهی.

Milad_2Rbo
11-11-1391, 11:33 بعد از ظهر
راستی شهرو افتادم

اگه منظورت شهرک ازمایشه .نه امتحان نمی گیرن.نری یه وقت...!

abrehdari
12-11-1391, 05:27 قبل از ظهر
میشه اسم دقیق برنامه رو بگی؟راسی شماکدوم شهری؟والاشهرک دیگه ول شده همه جاشده آموزشگاهی.تهرانم .همراه تست

ایلیا
12-11-1391, 10:15 قبل از ظهر
اگه منظورت شهرک ازمایشه .نه امتحان نمی گیرن.نری یه وقت...!
پس کجا امتخان میگیرن میلادی؟

Milad_2Rbo
12-11-1391, 10:24 قبل از ظهر
پس کجا امتخان میگیرن میلادی؟
اخه نزده بچه تهرانه یا نه!(اسپم نکن ایلی بیلی جیقیلی):icon_pf (3)::icon_pf (3):

shirzad
13-11-1391, 11:24 قبل از ظهر
در حال حاضر گواهینامه موتور هم آموزشگاهی شده؟ اگر شده کسی میدونه اصفهان آموزشگاهش کجاس؟

محمد سوزوکی@
13-11-1391, 07:18 بعد از ظهر
در حال حاضر گواهینامه موتور هم آموزشگاهی شده؟ اگر شده کسی میدونه اصفهان آموزشگاهش کجاس؟ دوست عزیز توبحث های متفرقه موتور برو تاپیکش هست نوشته (عکس آموزشگاه موتور سیکلت در اصفهان) همه چیز توضیح داده شده همراه با آدرس

abrehdari
15-11-1391, 10:55 بعد از ظهر
سلام ما هم قبول شدیم آیین نامه بار اول شهری بار دوم. خیلی راحت تر از اونی که فکرشو کنید .بار اول هم به خاطر استرس رد شدم استرس نداشته باشید حله راستی الان گواهینامه من الف 2 یا الف 3؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شایسته فر
15-11-1391, 10:59 بعد از ظهر
مبارکه
شما بچه تهرانی؟
هنو به سبک قدیم تو شهرک آزمایش میگیرن؟

abrehdari
15-11-1391, 11:20 بعد از ظهر
مبارکه
شما بچه تهرانی؟
هنو به سبک قدیم تو شهرک آزمایش میگیرن؟
اره سبک قدیم آزمایش میگیرن

الان گواهینامه من الف 2 یا الف 3؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شایسته فر
15-11-1391, 11:22 بعد از ظهر
Hvi fi sf;i rndli

الان گواهینامه من الف 2 یا الف 3؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:297:
زمان ما الف ملفی نبود!!
ولی می دونم با قبولی در امتحان شهری تو گواهی نامه(یعنی پشتش) دو تا ستاره برا موتور های کمتر و بیشتر از 200 سی سی می خوره و فعلا اینجوریه و جدا کردن فعلا فرمالیته هست!!

F.Shahgol
15-11-1391, 11:42 بعد از ظهر
سلام بروبچز پرشین من متولد خرداد 1375 هستم
بچه اصفهانم
میخاستم ببینم میتونم گواهینامه تا 200 سی سی بگیرم؟

amir.cdi
17-11-1391, 12:29 بعد از ظهر
متولد های 1373 91 میتونن بگیرن اول فروردین 92 متولدین 74 میتونن بگیر شما باید واستی تا سال 93 یا 94 .

گواهینامه 200 به بالا هم کلا کنسل شده دیگه امتحان نمیگیرن

Prince_Amin
17-11-1391, 06:01 بعد از ظهر
اقا این سوالو نمیدونستم کجا بپرسم!اقا با دایلی لیمون میخوایم بریم کرج!اتوبان که تردد موتور ممنوعه!از مخصوص یا جاده قدیم هم ممنوعه؟تورو خدا یه جواب مطمین بهم بدین ؛)مرسی

Kami
17-11-1391, 06:04 بعد از ظهر
اقا این سوالو نمیدونستم کجا بپرسم!اقا با دایلی لیمون میخوایم بریم کرج!اتوبان که تردد موتور ممنوعه!از مخصوص یا جاده قدیم هم ممنوعه؟تورو خدا یه جواب مطمین بهم بدین ؛)مرسی
فقط اتوبان تو کل جاده ها ممنوع و جاده قدیم تو کل ایران ازاده برای تردد ، شما از قدیم از تهران یا هرجا تا ترکیه هم میتونی بری

Emertat
24-11-1391, 12:13 قبل از ظهر
دوستان من یک سوالی دارم که واقعن ممنون میشم اگر لزف کنید و جواب منو بدین . چون واقعن هیچ کس جواب درست وحسابی به سوال من نمیده:10:

سوال من اینه که من چند سال پیش رفتم و گواهینامه موتور رو گرفتم. والان هم اقدام کردم برای گواهینامه ماشین و تا چند وقت دیگه میگیرمش. حالا سوال اینجاست که ایا توی گواهینامه جدید که به صورت هوشمند صادر میشه ایا گزینه الف 3 هم برای من تیک میزنن یا فقط الف 2 هستش؟ واگر نمیزنن باید چی کار کنم برای گرفتن گواهینامه الف 3؟ همین طور ایا گواهینامه قبلیم که این صورتی هاست باطل میشه یا همچنان اعتبار داره؟

خیلی خیلی ممنونتون میشم اگر جوابمو بدین. مرسی:20:

شایسته فر
24-11-1391, 12:17 قبل از ظهر
فعلا گواهی نامه ماشین و موتور یکی نشده
یعنی رفیقم هردو امتحانو در عرض 2 هفته قبول شد پشت سر هم ؛ دوتا گواهی نامه اومد
یکی برا موتور که دوتا ستاره خورده بود الف2-3
یکی هم برا ماشین!!

- - - Updated - - -

یعنی گواهی نامه صورتیه هنو فعاله و قابل استفاده

Emertat
24-11-1391, 01:50 قبل از ظهر
فعلا گواهی نامه ماشین و موتور یکی نشده
یعنی رفیقم هردو امتحانو در عرض 2 هفته قبول شد پشت سر هم ؛ دوتا گواهی نامه اومد
یکی برا موتور که دوتا ستاره خورده بود الف2-3
یکی هم برا ماشین!!

- - - Updated - - -

یعنی گواهی نامه صورتیه هنو فعاله و قابل استفاده

خیلی ممنونم دوست عزیز از این که وقت گذاشتین و سوال منو جواب دادین واقعن لطف کردین:5:

پس این گزینه هایی که پشت گواهینامه های ماشین هست برای چی هستن؟ الف 2 و الف3 هم بینشون هست:3:

شایسته فر
24-11-1391, 06:41 قبل از ظهر
برا این بوده که یه کارت صادر بشه ولی..........

hasan2013
25-11-1391, 03:28 بعد از ظهر
سلام
دوستان من متولد 76 هستم والان 16 سالمه من شنیدم برگ ادامه تحصیل در دبیرستان ببری پلیس +10 گواهینامه
موتور های زیر150 میدن درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
یعنی الان من میتونم گواهی نامه بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا تو سن 17 سال چی مییشه گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir.cdi
25-11-1391, 03:31 بعد از ظهر
18 تمام
موتور 17
زیر 150سی سی اینا همه کشگه
باید 18 تمام بشه یا با گواهی اشتغال یا دفترچه سربازی میری گواهینامتو میگیری

kourosh_bandit2
25-11-1391, 05:01 بعد از ظهر
بهتر نیست سری شماره حساب هایی که برای واریز فیش هاس بزنیم تو سایت؟ کار خیلی ها راه میوفته. من خودم فردا باید برم میدونم که 1 ساعت تو صف باید واستم برا ی فیش 1500 تومنی. خخخخخخخخخخ منم از اول 91 هی میخوام برم برا گواهی نامه موتورم هی نمیشه :gigglesmile: یا حالشو ندارم برم:gigglesmile:

amir.cdi
25-11-1391, 05:05 بعد از ظهر
اگه زود تر گفته بودی من بهت میدادم .
::::::::::::::
1ساعت نیت بابا همش 10 دقیقه کار داره داخل شهرک بانک هست میری قبض میگیری مینویسی یه 10000 تومن هست یه 1000 تومن یه 500 تومن

afsane
25-11-1391, 09:26 بعد از ظهر
بهتر نیست سری شماره حساب هایی که برای واریز فیش هاس بزنیم تو سایت؟ کار خیلی ها راه میوفته. من خودم فردا باید برم میدونم که 1 ساعت تو صف باید واستم برا ی فیش 1500 تومنی. خخخخخخخخخخ منم از اول 91 هی میخوام برم برا گواهی نامه موتورم هی نمیشه :gigglesmile: یا حالشو ندارم برم:gigglesmile: دوست عزیز شهرک دیگه ول شده اصفهان آموزشگاهی شده تو قسمت گالری عکس تاپیک"عکس از آموزشگاه موتور سیکلت در اصفهان"همه چی گفته شده از جمله شماره حساب،قیمت،آدرس آموزشگاه و....

repsol god
01-12-1391, 01:27 قبل از ظهر
من هفته قبل قبول شدم به نظرتون چند روزه میاد گواهینامم؟واس موتور
تبریزم

ایلیا
01-12-1391, 08:50 قبل از ظهر
تهران حداقل 40 روز طول میکشه. تبریزو نمیدونم.

محمد سوزوکی@
01-12-1391, 10:59 قبل از ظهر
من هفته قبل قبول شدم به نظرتون چند روزه میاد گواهینامم؟واس موتور
تبریزماصفهان هم حدود یک ماه یا یک ماهو نیم میاد

Mohsen Safa
01-12-1391, 10:37 بعد از ظهر
این درسته که سن گواهینامه موتور 17 تمامه؟

BKING
02-12-1391, 12:15 قبل از ظهر
این درسته که سن گواهینامه موتور 17 تمامه؟خیر 18 سال تمام

amir.cdi
03-12-1391, 11:03 بعد از ظهر
خبر خوش گواهینامم اومد

imported_Alireza
03-12-1391, 11:08 بعد از ظهر
خبر خوش گواهینامم اومد

مبارک باشه اگر تونستی عکس بزار
بعد چند ماه اومد ؟

amir.cdi
03-12-1391, 11:12 بعد از ظهر
کلا 1 روزه گرفتم بعد 10 روز هم امد بعد تصادفم رفتم گرفتم

تازه موتور سنگینم برام زده
تاریخشم 10 ساله هست

imported_Alireza
03-12-1391, 11:15 بعد از ظهر
خوبه 10 روزه اومده !
ایشاالله دست به گواهینامه من باشه !

02109002
10-12-1391, 02:16 بعد از ظهر
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد به نقل از روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی رضوی، حمیدرضا جعفری در آستانه برگزاری دومین کنگره بین المللی ایمنی جاده ها اظهار کرد: راهنمایی و رانندگی به طور جدی به دنبال کاهش تصادفات و ارتقا سطح آموزش ها به رانندگان موتور سیکلت است.

جعفری با بیان اینکه رانندگان متخلف موتور سیکلت نیز از آموزش رعایت قوانین بهره می گیرند، خاطرنشان کرد: رانندگانی که در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی کوتاهی می کنند متخلف محسوب شده و دوره های آموزشی برای این گروه نیز تدارک دیده شده تا کاهش تصادفات ناشی از موتور سیکلت را شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: افزایش پلیس در سطح شهر و جاده ها با رشد بی رویه تعداد خودروها برابری نمی کند و در واقع این رشد کمی پلیس نمی تواند به تنهایی در کاهش تصادفات و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی کارآمد باشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی فرهنگ پذیری استفاده از ابزار را برای کنترل رانندگان و کاهش تصادفات امری ضروری دانست و ادامه داد: ابزار در کنار نیروی انسانی می تواند کمک شایانی در افزایش رعایتمندی قوانین راهنمایی و رانندگی و هم چنین کاهش سوانح ناشی از آن کند.

وی اضافه کرد: افزایش تعداد دوربین های کنترل سطح شهر و جاده ها راهکار کارآمد و موثری در مسیر کاهش سوانح ناشی از عدم رعایت قوانین مقررات راهنمایی ورانندگی تلقی می شود.

جعفری تاکید کرد: بیمه به مسائل بعد از تصادفات کمک مضاعف کرده اما یکی از مهم ترین مسائل هزینه های بالایی است که به تصادفیان و آسیب دیدگان پرداخت می کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی افزود: مبالغ پرداختی توسط بیمه می تواند پیش از بروز سوانح در مسیر توسعه عوامل کاهش تصادفات و سوانح موثر واقع شود.

وی برگزاری کنگره بین المللی ایمنی جاده ها در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد را موثر توصیف کرد و یادآور شد: این کنگره از این حیث موثر بوده که تنها به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بسنده نکرده و در حووزه آموزش و درمان بعد از تصادف نیز نگاه آموزشی و درمانی به مصدوم داشته است.

گفتنی است دومین کنگره بین المللی ایمنی جاده ها 25 و 26 بهمن ماه سال جاری در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد برگزار می شود

abrehdari
10-12-1391, 09:40 بعد از ظهر
سلام گواهینامه ما هم اومد ظرف 2 هفته ای اومد من تهرانم. دیگه زود گواهینامه ها رو میدن

-

amir74
10-12-1391, 11:56 بعد از ظهر
دوستان راسته که می گن گواهینامه ماشینت 1سال نشده باشه بزنی به یکی خدایی نکرده بمیره قتل عمد حساب میشه؟و بیمه تقبل نمی کنه خسارتو؟

!NAVID!
11-12-1391, 12:02 قبل از ظهر
سلام
این نرم افزار برای مک هم هست؟

SaMaN.BiLiZ
11-12-1391, 12:09 قبل از ظهر
دوستان من گواهینامه ندارم ولی مدارک موتور کامل هست اگه بگیرنم موتور می خوابه ؟

amir74
11-12-1391, 12:27 قبل از ظهر
18 تمام
موتور 17
زیر 150سی سی اینا همه کشگه
باید 18 تمام بشه یا با گواهی اشتغال یا دفترچه سربازی میری گواهینامتو میگیری
امیر جان مگه واسه موتور هم نباید 18پر بشه؟

- - - Updated - - -

تا اونجایی که من میدونم باید بگی گواهینامم گم شده دارم المثنی می گیرم اگه گیر نباشه فقط جریمت می کنه میری اگه گیر باشه موتورو می خوابونه و با جریمه بیشتر.
این راه حلی که گفتم رفیقم زده فقط جریمه گواهینامه زدن و ولش کردن رفته

dani24
11-12-1391, 01:21 بعد از ظهر
اقا تورو خدا یکی لطف کنه بگه گواهی نامه موتور تا 200 سی سی ۱۷ ساله یا ۱۸ سال
متولد ۷۵ میتونه گواهی بگیره؟

amir.cdi
11-12-1391, 01:31 بعد از ظهر
سال 91 فقط متولد های 1373 به پایین ینی 1372 و....
سال 92 میتونن متولد های 1374 بگیرن

باید 18 تمام شده باشه و مشمول سربازی بشی اگر محصل بودی یه نامه مدرسه بهتون میده که برای معافی سربازی اون میبری با گواهی اشتغال به تحصیل

- - - Updated - - -

امیر 74 دادا منظورم این بود که موتور 17 سال این زیر 150cc اینا همه کشکه

erfanres
13-12-1391, 04:58 بعد از ظهر
سلام به همگی... من دیروز هم آیین نامه هم شهری رو بار اول قبول شدم ( هنوز یادم نمیاد چجوری مانع هارو رد کردم :دی )

چند روز بعد گواهینامه میاد؟؟؟

گفت هفته دیگه بیا باجه 4...

چه مدارکی باید با خودم ببرم باجه 4؟؟؟

اگه کسی میدونه جواب بده تشکر می کنم واقعا...!!!

Milad_2Rbo
13-12-1391, 05:06 بعد از ظهر
مبارک باشه.
شما هفته ی بعد که میخوای بری کارت ملیتو باید ببری+فیش بانکی که پرداخت کردی+مشخص شدنه گروه خونیت که فقط می پرسه.مدرک نمیخواد-این کارارو که کردی بین 50 تا 60 روز بعد میاد در خونتون

محمد سوزوکی@
13-12-1391, 09:01 بعد از ظهر
معمولا40روزه میاد گواهینامه/اصفهان که اینجوریه

erfanres
14-12-1391, 01:42 بعد از ظهر
حالا اگه من دیرتر برم باجه 4 فرقی می کنه؟؟؟ مثلا سه شنبه برم... مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 02:13 بعد از ظهر

بله دوست عزیز

Milad_2Rbo
14-12-1391, 02:20 بعد از ظهر
حالا اگه من دیرتر برم باجه 4 فرقی می کنه؟؟؟ مثلا سه شنبه برم... مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟
به احتمال 95% مشکلی پیش نمیاد.خیالت راحت

Kami
14-12-1391, 02:20 بعد از ظهر
تضعیف روحیه :acigar: ، ندارید برید بگیرید بعدا شرایط بد تر میشه
[Only registered and activated users can see links]

amir74
15-12-1391, 12:42 قبل از ظهر
دوستان راسته می گن گواهی نامت یک سالش پر نشده بزنی به کسی بمیره قتل عمد حساب میشه؟

hamed510
15-12-1391, 12:48 قبل از ظهر
این گواهینامه جدیدا که هوشمند هس محدودیت دارن!؟ یعنی یکسال نمیتونی از شهر خارج شی!؟ یا نه مشکلی نداره!؟

hosein_dig
15-12-1391, 12:52 قبل از ظهر
شما بزنی کسی رو بکشی خب اگه ثابت بشه عمدی بوده آره ولی تصادف فرق،میکنه

Sent from my XPERIA P using Tapatalk 2

محمد سوزوکی@
15-12-1391, 12:57 قبل از ظهر
کلا وقتی گواهینامه میگیرین تا یکسال نمیتونین خارج از شهر وتوی جاده ها بشینین پشت ماشین.موتورو نمیدونم

hamed510
15-12-1391, 01:00 قبل از ظهر
کلا وقتی گواهینامه میگیرین تا یکسال نمیتونین خارج از شهر وتوی جاده ها بشینین پشت ماشین.موتورو نمیدونم

بعلـــــــــــــــــه ماشین رو که همه میدونن ولی من موتور رو میخوام بدونم! فک نکنم گیر بدن کسی میدونه!؟

Kami
15-12-1391, 07:50 قبل از ظهر
بعلـــــــــــــــــه ماشین رو که همه میدونن ولی من موتور رو میخوام بدونم! فک نکنم گیر بدن کسی میدونه!؟
موتور اینجوری نیست
هرجا بخوای میتونی بری بعد از گرفتنه گواهینامه ، به سال نیست مثل ماشین

K.I.A
15-12-1391, 11:06 بعد از ظهر
موتور بعد 5 سال با مراجعه به پلیس +10 باید تمدید بشه.

amir.cdi
15-12-1391, 11:09 بعد از ظهر
گواهینامه موتور من 10 ساله هست هیچ محدویتیم نداره پرسیدم

K.I.A
15-12-1391, 11:14 بعد از ظهر
یسری 5 ساله و یسری 10 ساله هست که بعد از پایان سالش باید تمدید بشه و گواهینامه جدید صادر میشه.

محمد سوزوکی@
16-12-1391, 12:38 قبل از ظهر
من پس فردا دارم میرم برا ثبت نام گواهینامه/میخام هم ماشین وهم موتورو باهم ثبت نام کنم.:thanks:

کامران.
16-12-1391, 01:17 بعد از ظهر
سلام دوستان من قزوین میشینم فردا امتحان عملی دارم اگه انشاءاله قبول بشم گواهینامه چند روزه میاد؟؟؟ آخه من اینجا از راهنمایی رانندگی پرسیدم گفت یه هفته ای میاد اما اینطور که شما اینجا نوشتین یه ماه تا دو ماه طول میکشه بیاد حالا واقعا چقدر طول میکشه بیاد؟؟؟؟؟؟ من واسه عید اجبارا لازم دارم

Milad_2Rbo
16-12-1391, 01:22 بعد از ظهر
سلام دوستان من قزوین میشینم فردا امتحان عملی دارم اگه انشاءاله قبول بشم گواهینامه چند روزه میاد؟؟؟ آخه من اینجا از راهنمایی رانندگی پرسیدم گفت یه هفته ای میاد اما اینطور که شما اینجا نوشتین یه ماه تا دو ماه طول میکشه بیاد حالا واقعا چقدر طول میکشه بیاد؟؟؟؟؟؟ من واسه عید اجبارا لازم دارم
زیر 40 روز بعید میدونم برسه دستت.تهران که بالای 50 روز میاد .واسه خود من 63 روز طول کشید تا بیاد.شما واسه عید حساب نکن که برسه دستت

yasharazary
16-12-1391, 01:27 بعد از ظهر
اگه فردا قبول بشی حتما تا آخر فروردین میاد---من پارسال 17 اسفند عملی قبول شدم---20 اسفند تکمیل پرونده کردم و 18 فروردین گواهینامم دستم بود

farshid37
16-12-1391, 01:34 بعد از ظهر
اگه تو این چند ماه چیزی عوض نشده باشه قبول بشی مدارکتو بهت می دهند و باید ببری پست فلکه حسن پور قبلش از آزمایشگاه آزمایش گروه حون رو هم بگیر و همراه مدارک ببر. بین 20 تا 40 روز طول می کشه تا گواهینامه بیاد.
سعی کن روز قبلش و نیم ساعت قبل امتحان با 125 تمرین کنی و با همون هم امتحان بدی.

amir.cdi
16-12-1391, 02:06 بعد از ظهر
میلاد خودشون میگن 30 روزه ولی خیلی زود تر میاد برا من که کلا 10 روز شد :gigglesmile:

ایلیا
16-12-1391, 02:25 بعد از ظهر
امیر هوشمندا خیلی طول میکشه ... واسه من دقیقا 2 ماه شد. تازه 3 روز بیشتر تو پست نموند. واسه بعضیا فقط 2 هفته تو پست میخوابه.

کامران.
16-12-1391, 04:30 بعد از ظهر
مدارکی که میدن نگه دارم نمیشه بجای گواهینامه استفاده کنم؟؟؟؟؟ مثل کارتکست یا مثلا یه کاغذی بگیرم ازشون بجای گواهینامه فعلا داشته باشم؟؟؟؟؟

Gh.Reza
16-12-1391, 05:07 بعد از ظهر
من پس فردا دارم میرم برا ثبت نام گواهینامه/میخام هم ماشین وهم موتورو باهم ثبت نام کنم.:thanks:

ماشین را نمدونم اما موتور 100 تومن هست و فقط اموزشگاه تو زینبیه ثبت نام میکنه و باید کلاس بری !! منم میرم دنبالش

farshid37
16-12-1391, 05:18 بعد از ظهر
:wow:
مدارکی که میدن نگه دارم نمیشه بجای گواهینامه استفاده کنم؟؟؟؟؟ مثل کارتکست یا مثلا یه کاغذی بگیرم ازشون بجای گواهینامه فعلا داشته باشم؟؟؟؟؟
نه هيچكوم ارزش گواهينامه رو نداره. مدارك رو به پست بدي يك رسيد ميگيريد. شايد يك افسر اون رو ببينه سخت نيره ولي قانونا ارزشي نداره زيرش هم فكر كنم نوشته باشه. البته اگه كلاه داشته باشيد و جلب توجه نكنيد كسي گواهينامه نمي خواد. من تو اين 7-8 ماهي كه متور دارم تو قزوين كسي ازم مدارك نخواسته. البته معمولا فقط آخر هفته هاموتور سوار مي شم.

masoud69
16-12-1391, 06:06 بعد از ظهر
دوستان کسی اموزشگاه موتور تو تهران سراغ نداره ؟
اگه هست ادرس بدین
ممنون

erfanres
20-12-1391, 02:33 بعد از ظهر
مبارک باشه.
شما هفته ی بعد که میخوای بری کارت ملیتو باید ببری+فیش بانکی که پرداخت کردی+مشخص شدنه گروه خونیت که فقط می پرسه.مدرک نمیخواد-این کارارو که کردی بین 50 تا 60 روز بعد میاد در خونتون

گفت : فیش پرداختی ، عکس ، کپی کارت ملی و شناسنامه ، پوشه ، گواهی اشتغال به تحصیل...
خلاصه برگشتم خونه... از این جور باجه 4 ها رفتم...!!!

Milad_2Rbo
20-12-1391, 02:38 بعد از ظهر
گفت : فیش پرداختی ، عکس ، کپی کارت ملی و شناسنامه ، پوشه ، گواهی اشتغال به تحصیل...
خلاصه برگشتم خونه... از این جور باجه 4 ها رفتم...!!!
عکسو گواهیه اشتغال به تحصیلو که همون روز اول تحویل میگیرن تا کارتکستو بدن

erfanres
20-12-1391, 07:41 بعد از ظهر
اینا یه 10باری همه چیو می خوان... مثل اینکه قصد گواهینامه ندادن کردند... اینجور آدمایین... شانس منم پرینتر دانشگاه به کل قطع شده بود امروز...

محمد سوزوکی@
21-12-1391, 12:23 بعد از ظهر
امروز امتحان آیین نامه ماشین دارم.یکم خوندم ایشاا...که قبول شم

yasharazary
21-12-1391, 12:29 بعد از ظهر
ممد رضا مال موتور کی هست ؟؟اصلا شرکت کردی؟

محمد سوزوکی@
21-12-1391, 12:33 بعد از ظهر
ممد رضا مال موتور کی هست ؟؟اصلا شرکت کردی؟ آره اونم امتحانش آخر هفته هس.من 4تاامتحان آیین نامه دارم.2تابراماشین 2تابراموتور.امروز اولیشه یکیشم اخر هفته هس اون دوتا شم اونورسال میشه ایشاا...

محمد سوزوکی@
22-12-1391, 12:11 قبل از ظهر
امروز با سه تا غلط قبول شدم:clap::clap::clap:

repsol god
27-12-1391, 02:16 بعد از ظهر
گواهینامه موتوور من هم بعد از 40 روز هنوز هم نیومده:mad_majidonline::mad_majidonline:

amir.cdi
27-12-1391, 02:21 بعد از ظهر
گواهینامه موتوور من هم بعد از 40 روز هنوز هم نیومده:mad_majidonline::mad_majidonline:\

حتما با شناسنامت به مرکز پست منطقتون یه سر بزن یا ادرس درست ندادی یا اومده برگشته

indianboy
03-01-1392, 03:09 بعد از ظهر
سلام دوستان
من گواهینامم رو بعد از یک سال استفاده دادم برای تمدید. چون من تبعه هند هستم گواهینامم 1 ساله بود. کسی اطلاع داره که آیا همیشه یک سال یک سال برامون تمدید می کنن؟
اگر اینطور باشه که خیلی بد میشه. برای ماها کلی دردسر داره. یکی دو ماهی کاراش طول میکشه. یعنی از 12 ماه سال 2 ماهش رو باید دنبال تمدید گواهینامه باشیم. بدبختی پلیس بعلاوه 10 هم کارامون رو انجام نمی دن. میگن باید برید مرکز اصلی که خیلی دوره مخصوصا اینجا تو قم. شهرک پردیسانه.

K.I.A
03-01-1392, 08:04 بعد از ظهر
سلام دوستان
من گواهینامم رو بعد از یک سال استفاده دادم برای تمدید. چون من تبعه هند هستم گواهینامم 1 ساله بود. کسی اطلاع داره که آیا همیشه یک سال یک سال برامون تمدید می کنن؟
اگر اینطور باشه که خیلی بد میشه. برای ماها کلی دردسر داره. یکی دو ماهی کاراش طول میکشه. یعنی از 12 ماه سال 2 ماهش رو باید دنبال تمدید گواهینامه باشیم. بدبختی پلیس بعلاوه 10 هم کارامون رو انجام نمی دن. میگن باید برید مرکز اصلی که خیلی دوره مخصوصا اینجا تو قم. شهرک پردیسانه.
شما از طریق سفارت به راحتی اقدام میکنید و مشکلی هم نیست
شماره سفارتخانه هند در تهران
22343206
88755102

mohsen2001
09-01-1392, 02:26 قبل از ظهر
سلام.

من فلات 250 دارم اگه گواهینامه بگیرم نمیتونم سوارش بشم.؟؟؟؟چون میگن باید تا یه سال زیر 200 سوار شد

مراحل عملی مثل قبله ؟؟؟؟ ( 4 تا کله قندی )

amir.cdi
09-01-1392, 02:29 قبل از ظهر
قانون حجم موتور برداشته شد الان شما گواهینامه بگیری هم زیر 200 برات علامت میزنه هم بالای 200