PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه کاربراتور را تنظیم کنیم ؟ ( تاپیک قبلی رو نتونستم ویرایش کنم دوباره زدم )

Mousa
25-02-1391, 09:43 بعد از ظهر
با سلامخدمت دوستانتوی بازدیدی از تاپیکها به این مطلب زیاد بر میخوردم که بعضی از دوستان با مشکل ریپ زدن موتور و همینطور دود کردن موتور و ... مواجه میشدن که دوستان اهل فن بعضا اونها رو به تنظیم نبودن کاربراتور متوجه میکردنخواستم تا از بچه ها که تنظیم صحیح کاربراتور رو بصورت علمی و فنی و همینطور نسبت درصد ترکیب هوا و بنزین و ... با توجه به حجم سیلندر رو توضیح بدن «و آیا کاربراتوری که مال موتوری برای حجم سیلندر بالاتر هست برای موتورهایی با حجم پایینتر میشود استفاده کرد یا نه ؟ (این توضیح رو خواستم چون گوشه کنار حرفهایی میگن اما نه علمی )

mostafa71
25-02-1391, 10:12 بعد از ظهر
کاربراتوری که مال موتوری برای حجم سیلندر بالاتر هست برای موتورهایی با حجم پایینتر میشود استفاده کرد یا نه ؟

اگر دریچه کاربراتور یکی باشه و موتوری که میخوای روش کاربراتورو بذاری گنجایش این کاربراتور جدیدو داشته باشه این کار امکان پذیره

(یعنی آلیاژ به کار رفته در سیلندر و اجزای آن توانایی تحمل فشارو داشته باشن)

البته توی تیونینگ موتور دوتا اصل هست :

1- یکسان بودن قطعات: یعنی قطعات با هم براحتی مچ میشن

2- خوروندن قطعات: یعنی قطعات با هم مچ میکنیم البته به هر نحوی

masterfire777
25-02-1391, 11:06 بعد از ظهر
با سلام من باز یک مشکل پیدا کردم البته با کاربراتور .... تمام قطعات کاربراتم رو عوض کردم ( منظورم اون قطعات داخل کاربرات ) .. حالا وقتی می خوام موتور رو روشن کنم روشن نمیشه با ساسات روشن می کنم بعدا که می خوام از ساسات در بیارم خاموش می شه .

کلا رو ساسات خوب روشن می شه همین که از ساسات در میاد خاموش میشه .... ممنون می شم در این مورد کمکم کنید ........... با تشکر از دوستان :8:

Kami
25-02-1391, 11:12 بعد از ظهر
قفل میشه و بعدا منتقل
به تاپیک زیر مراجعه کنید
[Only registered and activated users can see links]