PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای تعمیر فلاپ گالکسی

Sajjad GT
24-02-1391, 09:34 بعد از ظهر
سلام دوستان یکی از دوستام گالکسی خریده و با موتور زده زمین لطفا کمک کنید چطوری این فلاپ هارو درست کنیم ؟؟؟ یا کسی هست که تو کار تعمیر فلاپ باشه اگه هست حرفه ای باشه نمیخوام بعد از درست کردن معلوم بمونه اینم عکس فلاپا

14962149631496514967

البته پولیش هم استفاده کردیم نشد دوستان اگر کسی رو میشناسند که بطونه حرفه ای درست کنه خبر بدن

02109002
24-02-1391, 09:36 بعد از ظهر
تو این موارد کوروش جان میتونه کمکتون کنه

koroosh ([Only registered and activated users can see links])

کوروش
24-02-1391, 09:50 بعد از ظهر
حیف این عروسک نبود اینجوریش کردید ؟؟؟:icon_pf _99_:
خوب میریم سر تعمیر
من که از عکس ها چیزی نفهمیدم معلوم نیست !!!
اگه خش ها سطحی باشه میشه اول با تمیز کردن فلاپ ها برطرف کرد ولی اگه عمقی باشه چندین راه داره
اولین راه رنگ کردن کل فلاپ هاست که کمی بالا در میاد
دومین راه زدن یه تتو خوشکل که تمام این خش هارو بگیره
سوم برچسب که همون کار تتو رو میکنه
چهارم رنگ کردن جاهای خش دیده با قلم های خش کرد (( تست شده کارش عالیه))
اگه جایی از فلاپ ترک دیده یا شکسته حتما اونو برطرف کنید بعد روش کاری انجام بدید چون اون ترک ها بیشتر میشن و ...
برای جوش دادن این ترک ها و شکستگی ها میشه از جوش پلاستیک استفاده کرد
و یه راه دیگه واسه این کار اینه که دقیقا پشت ترک رو یه توری اهنی نازک بزنی که ترک رو کامل از پشت بگیره و نزار فشارهای وارده بیشترش کنه
باز سوالی داشتید من در خدمتم

Sajjad GT
24-02-1391, 10:10 بعد از ظهر
اگه خش ها سطحی باشه میشه اول با تمیز کردن فلاپ ها برطرف کرد ولی اگه عمقی باشه چندین راه داره سطحی نیست عمقیه
اولین راه رنگ کردن کل فلاپ هاست که کمی بالا در میاد چقدر مثلا ؟؟؟
دومین راه زدن یه تتو خوشکل که تمام این خش هارو بگیره عکس یه نمونه از تتو هارو بزار مر30
سوم برچسب که همون کار تتو رو میکنه
چهارم رنگ کردن جاهای خش دیده با قلم های خش کرد (( تست شده کارش عالیه)) یعنی دیگه جای خط ها نمیمونه ؟؟؟
اگه جایی از فلاپ ترک دیده یا شکسته حتما اونو برطرف کنید بعد روش کاری انجام بدید چون اون ترک ها بیشتر میشن و ...
برای جوش دادن این ترک ها و شکستگی ها میشه از جوش پلاستیک استفاده کرد
و یه راه دیگه واسه این کار اینه که دقیقا پشت ترک رو یه توری اهنی نازک بزنی که ترک رو کامل از پشت بگیره و نزار فشارهای وارده بیشترش کنه
باز سوالی داشتید من در خدمتم

ممنون از راهنماییت

کوروش
24-02-1391, 10:19 بعد از ظهر
خواهش میکنم
میشه اون سطح رو پر کرد بعدش روی اونها برچسب زد تا کاملا کار خوب از اب در بیاد ببری صاف کار!!!
قضیه قلم خش گیر اینه مثل ماژیک میمونه که روی جاهای خش دار البته سطحی زده میشه و خیلی خیلی خوب خش هارو از بین میبره
اسپرتی ها و لوازم ماشین داره
واسه خش های عمقی توصیه نمیشه
هیچ دستور عملی نداره فقط میکشید روی سطح خش دار همین
پلیش هم خوبه هم براق میکنه هم خش هارو تا یه درصدی از بین میبره

RED-LINE
25-02-1391, 06:45 قبل از ظهر
از سمت مولوی که میری گمرک 3تا کوچه مونده به میدون دست راست کوچه جوادی تهش یه گاراژه رفتی داخل گاراژ دست چپت رو بگیر مستقیم برو یکی هست به اسم مهدی کارش برچسب و استیکر و یکی هم پیشش هست فلاپ رو تعمیر میکنه.

Sajjad GT
08-08-1391, 07:43 قبل از ظهر
تاپیک قفل شه با تشکر موتورو دیگه فروختم