PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طالقان _ جمــعه 7 آبــان _ Road Racing

Sination
08-08-1389, 02:56 قبل از ظهر
این قرار هم به خوبی برگزار گردید ..

ساعت 9 دمه در ازادی بودیم و اونجا میتینگ کلوپ پیکان بود امروز ! خلاصه بعد از اینکه کلی ترکیدیم از خنده .. اقا بابک هم تشریف اوردن ..
البته توی این قرار من با دوستم هماهنگ کرده بودم که ولی 50 50 بود اومدنش واسه همین نزدم توی سایت که مثله یه قرار که زده بودم اقای حامد دوست بنده با سنگین تشریف میارند ولی نتونستند بیان همتون مسخره کردید ولی امروز ردیف کردند و با خودشون و بقیه دوستاشون رفتیم به سمت طالقون ...
من هم با موتور اقا بابک سر پیج ها کم نمیوردم و تا دسته موتور رو خوابونده بودم به صورتی که جک موتور روی زمین کشیده میشد و جرقه و ...

و چون دوستان سنگین سوار نمیتونستند توقف کنند اول همه دور هامون رو زدیم و بعد هم جدا شدیم و رفتیم ما ناهار خوردیم و یه چرخی زدیم
بعدشم که رسیدیم تهران واسه اینکه تهشو در بیاریم رفتیم فرحزاد و بعدشم رفتیم تجریش... و کلا یکی از بهترین قرار ها بود

Suzuki BKing 1400
Megelli 250r
Dealim 250 vjf
Honda CB 1000 _super four
Honda CB400

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Sination
08-08-1389, 02:57 قبل از ظهر

Alireza
08-08-1389, 10:23 قبل از ظهر
ایول سینا تر***دیا

MCP
08-08-1389, 06:10 بعد از ظهر
اون مگلی قرمز انگار که از سری جدید هاست. مال خودتون هست آقا سینا ؟ عوض کردی موتورت رو ؟

نیما نادری
08-08-1389, 08:11 بعد از ظهر
Mcp جان داداش آواتارو دریاب .....

Alireza
08-08-1389, 08:38 بعد از ظهر
مگلی قرمز واسه کیا هستش و سری جدیده

Sination
08-08-1389, 10:26 بعد از ظهر
مال من انشالله توی این هفته جمع میشه ..

یک مورد دیگه درباره مسیر بگم که خیلی خوب بود و از اوتوبان رفتیم نه از جاده قدیم (با کمال پررویی)
و سرعت متوسط هم بین 140 تا 160 بود که خیلی خوب رفتیم و برگشتیم .. توی راه هم چند تا ماشین ازمون فیلم و عکس هم تهیه کردن ..

و یک نکته بازر اینکه جایی که ما رفتیم میعادگاه ابوذر انقلاب یعنی آيت الله طالقاني هم هست و مقصود این سفر به همین دلیل بود ..

Babak
13-08-1389, 08:50 بعد از ظهر
اسمه موتوره منو که اشتباه نوشتی:9:

BKING
14-08-1389, 12:21 قبل از ظهر
اسمه موتوره منو که اشتباه نوشتی:9:

چه توجهي داري شما:gigglesmile: بي خيال

Sination
14-08-1389, 12:44 قبل از ظهر
بابی جون بعد از یک هفته الان میگی؟

Babak
14-08-1389, 10:47 بعد از ظهر