PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور موتور

R.I.M.A
23-02-1391, 11:23 بعد از ظهر
با سلام. دوستان عزیز، من حدود یک ماه پیش یه پرواز200سی سی صفر گرفتم، تا همین چند روز پیش به دلیل آب بندی زیاد با دور موتور پایین میرفتم. اما حالا میبینم فقط تا دنده3 دور موتور تا ابتدای خط قرمز (که9000) پُر میکنه! تو دنده4 دور موتور بالاتر از 8000 نمیره، تو دنده5 هم تخته گاز دور موتور از 6500 بالاتر نمیره، کسی میدونه علت چیه؟ و چاره کار چیه؟
البته اینو هم اضافه کنم که: 1-موتور اصلا در همه شرایط عادی کار میکنه و ریپ نمیزنه و شتاب اولیه خوبی هم داره. 2-دنده زنجیر جلو 15دنده بود که با 17دنده عوضش کردم(گفتم بدونید،شاید ربط داشته باشه به مشکلم) 3-از یک منبع ناموثق شنیدم که این موتورا تو کارخونه سرعتشونو محدود میکنن!!!

با تشکر

shahrammc
24-02-1391, 12:27 قبل از ظهر
سلام ... موتورهای ایرانی هیچ چیزش عادی نیست !!! موتورهای که حالت ریس داره و ایرانی ها تولید میکنن دنده 5 که باید موتور تندتر بره سرعتش هی افت میکنه !!!این پرواز جدید اومده ؟؟؟ قبلنا یه ریخت دیگه بود ... اگه میشه چندتا عکس از موتورت بزار ...پرواز قبلیا فوق العداه آشغال بود !! برادرزادم صفر خربده بود ماه اول شاسیش شکست ! ماه دوم شیشه روغنش شکست ! لوازمشم گیر نمیاد ...آخرم بعد 6 ماه خاک خوردن تو مغازه فروش رفت ...

salahshor
24-02-1391, 12:54 قبل از ظهر
بچه محل خوش اومدی

اول 2 تا عکس ازش بذار

یقیننا هوا رسانی به کاربراتور مشکل داره

Mojtaba180
25-04-1391, 02:58 بعد از ظهر
سلام و با کسب اجازه از دوستان.اصولا دستکاریه موتورهای ایرانی کار دردسر سازیه:hanghead:. گفتی که خورشیدی خلو رو به17تا افزایش دادی.خوب این کار باعث میشه قدرت موتور کم بشه یعنی موتور در دنده ی 1.2.3با گاز زیاد سرعت و شتاب خوبی ارائه بده ولی در دنده های4و5 قدرت مقابله با باد رو نداشته باشه و به اصطلاحا کم بیاره.این مسئله در انجین های چینی که موتور تو هم شما هم شاملشه بد تر میشه چون ضرایب دنده ی بدی دارند من خودم در آیاچی180خورشیدی جلو رو از14به16افزایش دادم و جواب گرفتم در دنده ی 4 و دور موتور9 تا110تا میرم و در دنده5تا 140 نیاز به صبر داره ولی ابدا کم نمیاره.موفق باشی.

02109002
05-05-1391, 11:29 بعد از ظهر
ترمز عقب خیلی شل باید خیلی فشار بدی تا بگیره جلو هم همینطور چجوری تنظیمش کنم با یک نیش ترمز بگیره یاد ندارم ترمز دیسکی رو تنظیم کنم یکنفر راهنمایی کنه ؟؟؟
با سلام
دوست گرامی
تو یه تاپیک دیگه این سوال رو مطرح کردید ، تو همون تاپیک هم دوستان پاسخ شما رو دادند و راهنمائیتون کردند

حالا مجددا" تو یه تاپیک دیگه که اصلا" ربطی به سوال شما نداره مطرحش میکنید ؟

ترمز عقب خیلی شل باید خیلی فشار بدی تا بگیره جلو هم همینطور چجوری تنظیمش کنم با یک نیش ترمز بگیره یاد ندارم ترمز دیسکی رو تنظیم کنم یکنفر راهنمایی کنه ؟؟؟

دوستان چرا اینقدر منحرف میکنید

مسیر شلنگ ترمز رو چک کن سالم باشه و پارگی یا سوراخ نداشته باشه

بعد یه روغن ترمز بگیر ، هواگیری کن

اگه هوا گیری بلد نیستی ببر تعمیرگاه 5 دقیقه ای اکی میکنه برات

با تشکر از تمامی دوستان

assassins09151200
11-05-1391, 12:30 قبل از ظهر
با سلام
دوست گرامی
تو یه تاپیک دیگه این سوال رو مطرح کردید ، تو همون تاپیک هم دوستان پاسخ شما رو دادند و راهنمائیتون کردند

حالا مجددا" تو یه تاپیک دیگه که اصلا" ربطی به سوال شما نداره مطرحش میکنید ؟

شرمنده کارم خیلی گیر بود گفتم زودتر جواب بگیرم

alikian
11-05-1391, 01:09 قبل از ظهر
با سلام. دوستان عزیز، من حدود یک ماه پیش یه پرواز200سی سی صفر گرفتم، تا همین چند روز پیش به دلیل آب بندی زیاد با دور موتور پایین میرفتم. اما حالا میبینم فقط تا دنده3 دور موتور تا ابتدای خط قرمز (که9000) پُر میکنه! تو دنده4 دور موتور بالاتر از 8000 نمیره، تو دنده5 هم تخته گاز دور موتور از 6500 بالاتر نمیره، کسی میدونه علت چیه؟ و چاره کار چیه؟
البته اینو هم اضافه کنم که: 1-موتور اصلا در همه شرایط عادی کار میکنه و ریپ نمیزنه و شتاب اولیه خوبی هم داره. 2-دنده زنجیر جلو 15دنده بود که با 17دنده عوضش کردم(گفتم بدونید،شاید ربط داشته باشه به مشکلم) 3-از یک منبع ناموثق شنیدم که این موتورا تو کارخونه سرعتشونو محدود میکنن!!!

با تشکر

دوتا علت داره بالا نرفتن دور موتور
1 دنده زنجیره جلو (که همیشه باید نسبت به دنده جلو به عقب رعایت بشه)
2 سوزن کاربراتور در حالت کم مصرف سوخت باشه