PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین دور رقابتهاي موتور کراس قهرمانی کشور سال ۹۱

mohsen46
23-02-1391, 10:44 بعد از ظهر
تاریخ و ساعت برگزاری :۲۲ / ۲/ ۱۳۹۱

مکان برگزاری :پیست موتورسواری ورزشگاه آزادی

توضیحات :

در اين رقابت بيش از 150 موتورسوار در دو رده بزرگسالان و پيشكسوتان در 6 كلاس به مسابقه پرداختند كه در پايان تيم موتورسواري نفت موفق شد عنوان قهرماني را از آن خود كند.

تيم راه سازي اردوان مكان دوم را به خود اختصاص داد و مقاومت اصفهان در جايگاه سوم ايستاد.

*نفرات برتر اين پيكارها به شرح زير است :

كلاس 65 سي سي:

1- محمدرضا سليماني از بوشهر

2- مبين سلطاني از شهرداري كرمان

3- شايان تقوي از باشگاه ساري

كلاس 85 سي سي:

1- اميد خدابنده لو از باشگاه نفت

2- متين حسني از شهرداري كرمان

3- نيما مهرعليزاده از فارس

كلاس 250 سي سي:

1- اميررضا ثابتي فر از باشگاه راه سازي اردوان

2- عليرضا پرورش از باشگاه نفت

3- علي برزوزاده از باشگاه راه سازي اردوان

كلاس 450 سي سي:

1- حامد فرمهين فراهاني از باشگاه نفت

2- حميد فرمهين فراهاني از باشگاه نفت

3- محمدرضا آريايي از آذربايجان شرقي

كلاس 250 سي سي پيشكسوتان:

1- علي محمد كاووسي از لرستان

2- قاسم مهرعليزاده از فارس

3- احد برزگر از آذربايجان شرقي

كلاس 450 سي سي پيشكسوتان:

1- محمد جليلي از مدرسه قهرمانان

2- عباس ممحمدي از گيلان

3- صدرالله سليماني از بوشهر

محمدرضا دبیرزاده
23-02-1391, 11:06 بعد از ظهر
خیلی خوشحالم که همیشه این مسابقات از شبکه 3 پخش میشه ... همیشه دوس داشتم بودنم کیه که پشت پرده . این همه زحمت میکشه واسه برگذاری این مسابقات و مهم تر از اون بخشش تو تلویزیون .. هر کی هست دستش درد نکنه
واقعا" ما خیلی نسبت به کشورای دیگه تو این ورزش عقبیم ... دقت کردین موتورسوار چه زود خسته میشن ؟
بگذریم که نصفشون معتادن
من بچه بهبهانم ... اکثر اوقات تو استان خوزستان اولیم ... ولی حیف که ببین این همه استعداد و این همه علاقه مند ... تعداد خیلی کمی از پس هزینه ی خرید موتور بر میان ... و از اونجایی که خیلی زود بعد از موفقعیت خودشونو گم میکنن ... میفتن تو مواد و صد کوفتو زهر مار دیگه ... واسه خیلی از شهرا همین شکلیه ... چون کسی بالا سرشون نیس ...
پدرم رایس هیئت موتور سواری شهر بوده (قبلا" موتور سوار بوده ...حالا بعدا عکساشو میزارم )... ولی خودش متنفر من برم طرف این ورزش ... همیشه میگه تا میپری تشویقت میکنن .. بخوری زمین ... همونا بهت میخدن ... :sad:

رضا افرود
24-02-1391, 11:25 قبل از ظهر
دقیقا من هم با شما موافقم که علاقه مند زیاده اما هزینه ها سر به فلک میکشه.نمونه اش خود من بگذریم راستی من مسابقات رو دیدم و با نظر شکا موافقم که موتور سوارها هنوز 5 دقیقه از 15 دقیقه مسابقه شون نگذشته خسته خسته میشن حالا نمیدونم از کم تمرین کردن یا ...

MOHAMMAD_VIOLIN
24-02-1391, 09:39 بعد از ظهر
كلاس 450 سي سي پيشكسوتان:

1- محمد جليلي از مدرسه قهرمانان

2- عباس ممحمدي از گيلان

3- صدرالله سليماني از بوشهر

عباس محمدی جدا از قهرمانی... در اخلاق پهلوانه...یادش بخیر ازش crf 250 رو خریده بودم.تبریک میگم

siavash brazil
24-02-1391, 10:09 بعد از ظهر
مثل هميشه جذاب ترين و ديدني ترين مسابقه رو توو كلاس 250 شاهد بوديم. به همين علت هم من در مورد همين كلاس صحبت ميكنم.
تعداد شركت كنندگان در اين كلاس نسبت ساير كلاس ها 2 برابر بود..

1- امير رضا

همون طور كه انتظار ميرفت اميررضا قهرمانيش تقريبا قطعي بود ( امير رضا ثابتي فر واقعا يكي از استعدادهاي موتور كراس ايران هست)
يك پسر متولد 70 كه با پشتكار زياد تونسته خودش رو از ساير بچه ها يك سر و گردن بكشه بالا تر...
در حال حاضر سطح سواري امير رضا نسبت سايرين يك پله بالاتر هست و توو مسابقه هايي كه ميده ( داخل كشور) قهرمانيش تقريبا از قبل مشخص هست..

2- عليرضا

عليرضا پرورش هم يكي از موتور سوارهاي خيلي خوب كشورمون هست..
يه چند وقت پيش اگر خاطرتون باشه توو كلاس ريس يه مسابقه برگزار شد اگر اشتباه نكنم بخاطر گرامي داشت هفته پليس بود..
توو كلاس سبك كه زد ايكس و .. وجود داشت
يه بنده خدايي بود با سي جي 125 شركت كرده بود كه اتفاقا برو بچ پرشين موتور خاطرشون هست.. اين بنده خدا با سي جي 125 خيلي خوب پا ب پا و
گاهي جلوتر از باقي موتورها ميرفت كه دورهاي اخر موتور سر پيچ از زيرش در ميره و..

اين بنده خدا كسي نبود جز عليرضا.. خيلي پسر زحمتكشي هست پشت كار زيادي داره..

3- نفر سوم رو نميشناسم. از بچه هاي مشهد هستند گويا

نفر چهارم هم دوست خوبم مرات نراقي بود

كه ايشون هم در خانواده اي كاملا كراس سوار متولد شدند (پدر ايشان جناب اقاي مهرشاد نراقي پر افتخار ترين كراس سوار ايران هستند. سر كار خانم نورا نراقي و شهرزاد نظيفي خواهر و مادر گرامي ايشان نيز قهرمان و نايب قهرمان موتور كراس بانوان ايران هستند)

خود مرات هم كه بارها قهرماني كشور داشته و در مسابقه اي كه مرات و عليرضا توو تيم ملي كراس ايران بودند ( فكر كنم 2 يا 3 سال پيش بود)
قهرماني اسيا بود.. مرات پنجم اسيا شد و عليرضا ششم.. ( هميشه سطح سواري اين 2 نزديك به هم بوده و رقابت شديدي داشتند در عين حال دوستاي بسيار صميمي هستند.. طوري كه زماني كه عليرضا اين سري دوم شد مرات كلي تشويقش ميكرد از جايگاه..)

متاسفانه باقي دوستان كه از شهرستان تشريف اورده بودند رو نميشناسم سعادت اشنايي ندارم..

اما خلاصه اي از مسابقه كلاس 250

استارت كلاس 250 ساعت 11 زده شد..

مسابقه در 20 دقيقه + 2 دور برگزار ميشد

به محض استارت كلاس 250 انقدر كه رقابت بالا بود توو اين كلاس و انقدر كه شركت كننده بالا بود به محض استارت در اولين لحظات 6-7 تا از موتور سواران با هم برخورد كردند و بعد از گذشت 30 ثانيه داوران مسابقه رو متوقف و از نو برگزار كردند..

استارت كلاس 250:

به محض استارت همون طور كه انتظار ميرفت امير رضا استارت خيلي خوبي زد و خودش رو از باقي بچه ها جدا كرد..
پشت سر امير رضا مرات نراقي بود كه ايشون هم توو استارت خيلي خوب و با تجربه عمل كرد
در كل به نظر من يك كراس سوار خوب و كاربلد رو از همون لحظه استارت ميشه از سايرين تشخيص داد..

امير رضا از ابتدا تا انتها تقريبا مقام اولي رو حفظ كرد..
تا اواسط مسابقه مرات نراقي پشت سر ايشان مقام دومي را داشتند..

دور 7-8 بود كه عليرضا پرورش بد جوري به مرات نزديك شده بود و بالاخره با سماجت تمام تونست مقام سومي خودش رو با دومي مرات عوض كنه

تقريبا 4-5 دور به اتمام مسابقه مونده بود كه يكي از دوستان مشهدي كه خيلي هم بچه با استعدادي بود به مرات نراقي نزديك شد
بدن مرات خالي كرده بود و.. باز هم مقام خودش رو با پشت سريش عوص كرد..

اين چهار نفر از باب سطح سواري و تكنيك و امادگي تقريبا از باقي دوستان يكي دو دوري جلو افتاده بودند..

mohammad yzf
26-02-1391, 03:05 بعد از ظهر
بچه ها خوش به حالتون که تونستید ببینید . متاسفانه همون موقع پخش مسابقه تلوزیون ما خراب شده بود و هیچ کانالی رو نشون نمی داد . من همیشه این مسابقات رو دنبال می کنم . کسی جایی سراق نداره که بشه این مسابقات رو دانلود کرد ؟ اگر همچین جایی وجود نداره پیشنهاد می دم که خود بچه های پرشین یه همچین جایی تو این سایت درس کنن . هرچی نباشه این مسابقات , مسابقات کشوری هستن . تو اینترنت پر از کلیپ مسابقات خارجییه . چرا کلیپ مسابقات رسمی ایرانی تو اینترنت پخش نباشه؟

02109002
26-02-1391, 04:58 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]