PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلی در موتور

masterfire777
23-02-1391, 07:20 قبل از ظهر
با سلام به اساتید و دوستان محترم که همیشه با زحماتشان یاری رسان این سایت بدو ن .

یک دو روزی میشه که یک مشکل عجیب واسم غیره منتظره پیش امده و اونم اینه که وقتی می خواکم که شروع به حرکت کنم موتور به پت پت می فته و احساس می کنم یک حالت خفگی به موتور دست می ده .

ولی و قتی که دور موتور می ره بالا و سرعت زیاد می شه دیگه این عمل پیش نمیاد . و دوباره که سرعت کم می شه و تو دنده معکوس قرار می گیره همین عمل پیش میاد .

موتورمم با اجازه دوستان cg 125 .................. ممنون می شم از دوستان در این باره کمکم کنید . راستی کاربرات هم سه بار تمیز کردم .. با بنزین شستم و با باد پمپ هم خشک .

02109002
23-02-1391, 07:28 قبل از ظهر
پت پت کردن تا اونجائی که من میدونم مربوط به شمع میشه و کاربراتور

شما اگه خودت میتونی کاربراتور رو تنظیم کنی که هیچ اگه نمیتونی بده تعمیرکار جدا از شستشو و چک کردن ژیگلور ها یه تنظیم هم برات انجام بده

قبل از اینکه این کار ها رو انجام بدی یه شمع دیگه بنداز تست کن اگه بازم پت پت میکرد که مربوط میشه به کاربراتور

راستی یه چیز دیگه :

موتور رو نشستی که آب برسه به ترانزیستور ؟

محمدرضا دبیرزاده
23-02-1391, 08:19 قبل از ظهر
با سلام به اساتید و دوستان محترم که همیشه با زحماتشان یاری رسان این سایت بدو ن .

یک دو روزی میشه که یک مشکل عجیب واسم غیره منتظره پیش امده و اونم اینه که وقتی می خواکم که شروع به حرکت کنم موتور به پت پت می فته و احساس می کنم یک حالت خفگی به موتور دست می ده .

ولی و قتی که دور موتور می ره بالا و سرعت زیاد می شه دیگه این عمل پیش نمیاد . و دوباره که سرعت کم می شه و تو دنده معکوس قرار می گیره همین عمل پیش میاد .

موتورمم با اجازه دوستان cg 125 .................. ممنون می شم از دوستان در این باره کمکم کنید . راستی کاربرات هم سه بار تمیز کردم .. با بنزین شستم و با باد پمپ هم خشک .
بیخیال بشی ... این ریپ زدنا ..ترانس موتور میسوزنه (اتم) ... شمع عوض کن .. اگه کردی ترانس یکی از دوستات رو قرض بگیر امتحان کن ...
معمولا" که ازیناس ...

masterfire777
23-02-1391, 06:37 بعد از ظهر
مرسی از تمام دوستان .... دستون درد نکنه مشکلم حل شد ... مشکل از شمع موتور بود که عوض شد .

با تشکر از همگی دوستان زحمتکش :999:

salahshor
23-02-1391, 07:15 بعد از ظهر
من بعد تو تاپیک خودش پست یزنید
برا جلوگیری از پراکندگی مطالب