PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا قيمت موتور سيكلت در فصل تابستان و زمستان فرقي دارد

motor91
21-02-1391, 05:54 بعد از ظهر
سلام دوستان

ميخواستم بدونم راسته ميگن قيمت موتور در فصل تابستان بيشتر ميشه و در فصل زمستان قيمتش مياد پايين يا نه فرقي نداره

.:ALIREZA NADERI:.
21-02-1391, 05:56 بعد از ظهر
بله
چون تو تابستون خرید موتور بهتر و فصل مناسب تره!

motor91
21-02-1391, 06:05 بعد از ظهر
اين اختلاف قيمت حدود چقدره يعني يه موتور 3 توماني قيمتش حدودا چقدر در تابستان گرون ميشه و بلعكس

matrixaidin
21-02-1391, 06:07 بعد از ظهر
گرون میشه
ولی احتمالا امسال مثل سالای پیش گرون نمیشه
بهترین زمان خرید زمستان
بهترین زمان فروش تابستان
اگه شانسه منه تابستون که خواستم بفروشم ارزون میشه
میگین نه
نگاه کن

mohsen46
21-02-1391, 06:12 بعد از ظهر
اصل قیمت موتور تغییر نمیکنه اون سودش هست که فروشنده کمتر یا بیشتر میکنه
تو تابستون که مشتری بیشتره مسلما بازار داغتر و در نتیجه سودبیشتر با زحمت کمتر و لی تو زمستون چون کسی طرف موتور نمیره برای در آوردن روزی و نخوابیدن جنس ونموندن مدل مثلا ۹۰ که بخوان تو سال ۹۱ بفروشن درنتیجه از سود خودشون کم میکنن تا موتورشون رو دستشون باد نکنه

nopo
21-02-1391, 06:21 بعد از ظهر
اصل قیمت موتور تغییر نمیکنه اون سودش هست که فروشنده کمتر یا بیشتر میکنه
تو تابستون که مشتری بیشتره مسلما بازار داغتر و در نتیجه سودبیشتر با زحمت کمتر و لی تو زمستون چون کسی طرف موتور نمیره برای در آوردن روزی و نخوابیدن جنس ونموندن مدل مثلا ۹۰ که بخوان تو سال ۹۱ بفروشن درنتیجه از سود خودشون کم میکنن تا موتورشون رو دستشون باد نکنه

گرون میشه
ولی احتمالا امسال مثل سالای پیش گرون نمیشه
بهترین زمان خرید زمستان
بهترین زمان فروش تابستان
اگه شانسه منه تابستون که خواستم بفروشم ارزون میشه
میگین نه
نگاه کن

اين اختلاف قيمت حدود چقدره يعني يه موتور 3 توماني قيمتش حدودا چقدر در تابستان گرون ميشه و بلعكس

بله
چون تو تابستون خرید موتور بهتر و فصل مناسب تره!

تمام حرفهايي كه گفتيد درسته!
اما
اينم به گزينه هاي بالا اضافه كنيد:
قيمت موتور به سري توليدش هم بستگي داره
مثلا پارسال تابستون فلات ناياب شد وقيمت تا500هزارتومن بالاتر رفت
يا روان از آخر پاييز تا اول سال جديد ناياب شد!

مسئله بعدي:
به دليل اجراي مرحله دوم هدفمندي و آزاد شدن قيمت انرژي مردم به سمت موتورسيكلت بيشتر متمايل ميشن
در نتيجه گرونتر ميشه.

نكته بعدي قيمت موتور وقتي از 3سال بالاتر رفت ديگه با قيمت نوش محاسبه نميشه بلكه به ميزان تميزيش قيمت ميخوره

AmiR.b
12-03-1391, 03:15 بعد از ظهر
آپاچی رو تو زمستون امسال قیمت کردم 2 تومن..بعد الان(اولا تابستون) 3تومن رو شاخه دیگه

nopo
12-03-1391, 03:31 بعد از ظهر
آپاچی رو تو زمستون امسال قیمت کردم 2 تومن..بعد الان(اولا تابستون) 3تومن رو شاخه دیگه

من به اين پست ميگم اسپم
جواب سوال تاپيك اين نبود!
يكم توضيح ميدادي بهتر بود!

AmiR.b
14-03-1391, 10:34 قبل از ظهر
با مثال عرض کردم که بعله گرون میشه چه جورم....!!!!!

reza KTM
14-03-1391, 01:20 بعد از ظهر
نه اتفاقا گرونی موتور حداکثر 50 هزار تومانه نه اینجوری که شما میگید تو تابستون و محرم قیمت موتور خیلی کم و حداکثر تا 50 چوق میکشه بالا

Sadegh.galaxy
28-03-1391, 01:01 قبل از ظهر
همین موتورای طرح هنداcdiتایه ماه قبل ازعید 700_750 بود،ولی چندروز پیش قیمت گرفتم شده بود970تومن:wow: