PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : kymco agility 150cc

کاوه
21-02-1391, 03:10 بعد از ظهر
اسکوتر بسیار زیبا با چرخهای 16 اینچی و لاستیک پهن
شتاب فوق العاده بسیار نرم و کم صدا کیفیت ساخت عالی
مینی سایت:
[Only registered and activated users can see links]
سایت اصلی:

[Only registered and activated users can see links] ... 90D287CFD5 ([Only registered and activated users can see links])

مزایا :

- با اون لاستیک های پهن و بزرگ واقعاً حالت زیبا و اسپرتی داره (البته این مسئله سلیقه ای هست) لطفن از روی عکس زیاد قضاوت نکنید حتماً تشریف ببرید نمایندگی و از نزدیک ببینید...
- سواری فوق العاده راحتی داره، بیشتر از اونی که انتظار می رفت.
- قابلیت مانور بالا در حد سی دی آی. (می تونی تو سرعت به راحتی بخوابونیش رو زمین )
- تو ترافیک راحت می شه باهاش لایی کشید.
- به راحتی به شتاب خوبی می رسه و عدم وجود دنده تو شتاب گیری اولیه واقعن جالبه
- کیفیت بالا و اصل بودن کل قطعات ...
- با موتور آزمایشی (دو تَرک) تو سر بالایی متوسط به راحتی به سرعت 80 رسیدیم ...
- جا داشتن زیاد برای وسایل (صندوق جلو : جای کلید و دستکش، صندوق زیر زین : جای آچارها و لباس بارونی، صندوق عقب : جای خریدهای روزانه و کلاه)

.:ALIREZA NADERI:.
22-02-1391, 07:19 بعد از ظهر
رفته بودم پایین مله بنزین وپر بزنم یکی از اینها فرتی رد شد به دلیل نداشتن بنزین و خشک بودن 100% باک(هنوزم راه میرفت)نرفتم دنبال این موتوره با یارو دوس بشم و نقد قیافه در 1 ثانیه دید :
نسبت هوندا دیو و پرواز 100 و... خیلی دراز تر بود
پلاک هم نداشت
چطوری پلاک نداره؟

کاوه
22-02-1391, 09:23 بعد از ظهر
حتما صفر بوده و پلاکش نکرده بودن هنوز وگرنه ابنا پلام ملی هستن
اما من شنیدم مصرفشون 4تا هستش اما از نظر کییفیت واقعا خوبه
به درد دوستانی که برای تردد شهری دنبال یه موتور خوب و کم خرج و راحت هستن میخوره

ارمان
28-02-1391, 11:37 بعد از ظهر
من یکی از اینارو دارم اگه سوالی دارین بپرسین!

Ali
29-02-1391, 01:05 قبل از ظهر
من یکی از اینارو دارم اگه سوالی دارین بپرسین!ممکنه کمی از موتورتون برامون تعریف کنید مثلا در مورد قدرت و شتاب و کیفیت و...

با تشکر

ارمان
29-02-1391, 10:17 قبل از ظهر
سلام دوستان
Agilitycity150cc=چابک شهر
من 1ماه پیش مدل 90 رو خریدم 2700
91 3تومان هستش
موتور جاداری هستش .بدنش سفته از موتورای شول و ول نیس.
موتورسیکلت باشتاب فوق العاده ای برخوردار هستش.
هنوز که باهاش تخته نکردم ولی تو یه سایت خوندم 115 تارو میره که بنظرم برای اسکوتر خوبه
یکی از مزایای مهم این موتور اینه که 2تا کمک قوی داره
لاستیکای پهن که به زیبایی موتور زیاد کمک کرده.
جا فندکی داره جلوش.
زیر زین بزرگه و موقع خرید کاتالوگ و اچار هاش هستش
موتور درازی هست
ماله شرکت kymco هست که تو ساخت این موتورا حرف اول رو میزنه.
موتورسیکلتی با گیربکس اتوماتیک CVT ( یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های گیربکس اتوماتیک )
و...
اینم چند تا عکس
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
اینم سایتی که میتونین کلیپی در مورد این موتور ببینین که برای شناختتون زیاد کمک میکنه

linux_linda
09-04-1391, 11:18 قبل از ظهر
از معایبش خدمات پس از فروش و اینکه نمایندگی تعمیر نداره

mehdi ghasemi
23-05-1391, 09:46 قبل از ظهر
منم امروز میرم یکیش را بخرم.:31:

Danial_4139
23-05-1391, 08:55 بعد از ظهر
این موتورا یه بدی دارن اونم بعد یه مدت گیربکسشون مشکل پیدا میکنه و کسی از گیربکسشون سر در نمیاره که تعمیراتشو انجام بده .

mehdi ghasemi
24-05-1391, 11:01 قبل از ظهر
موتورباکیفیتی وبه این راحتیا خراب نمیشه...:33:

alinasrollahi
29-05-1391, 02:09 بعد از ظهر
کجا میتونم در رابطه با ۵۰ سی سی این موتور اطلاعات بگیرم و البته تعمیرات

کاوه
29-05-1391, 02:26 بعد از ظهر
کجا میتونم در رابطه با ۵۰ سی سی این موتور اطلاعات بگیرم و البته تعمیرات
agility 50cc ([Only registered and activated users can see links])
تعمیراتش نمایندگی انرژی

abdulhalim
06-07-1391, 08:36 بعد از ظهر
سلام وقت همگي بخير

قصد خريد موتور Kymco Agility City 150 رو دارم ، در موردش به اندازه كافي تحقيقات انجام دادم البته از نظر فني و شكل ظاهري و غيره ... ميخواستم ببينم نماينده رسمي فروش تو ايران داره ؟‌

نماينده فروش توي تهران يا شهرستانها چه كساني هستند و قيمت تقريبي اين موتور چقدره ...

همينطور آيا قطعات اين موتور گير مياد يا خير ... مثلا لاستيك و غيره .

ممنون ميشم اگر كسي اطلاعاتي در اين مورد داره آدرس و تلفن رو لطف كنه ،

با تشكر از همه شما ...

ضمناً ببخشيد كه بحث قديمي رو بالا آوردم ولي خب نخواستم يه بحث جديد به همين اسم بزنم ... بازم ممنون

علی 254
25-10-1394, 07:38 بعد از ظهر
سلام؛
من یکی از اینا گرفتم ؛ نمی دونم چرا انقدر مصرفش زیاده!
فروشگاه مرکزی نزدیک میدون قزوین می گفت قراره تا چند وقت دیگه مدل انژکتوریش بیاد تو بازار...از من که کاربراتوری هست:

behrng
02-11-1394, 12:06 قبل از ظهر
مبارک باشه . بطور کلی اسکوترها بخاطر اینکه اتومات هستند مصرفشون یه مقدار از موتورهای دنده ای بیشتر هستش
این بخاطر اینه که مکانیزم عملکرد کلاچ و دنده شون با نیروی گریز از مرکز هستش و باید دور موتور بالا بره تا این مکانیزمش عمل کنه

ضمنا تمیز بودن فیلتر هوا هم خیلی موثره. هرچند وقت یه بار فیلترش را رو یه باد بگیر و با بنزین بشورش

علی 254
05-11-1395, 09:01 بعد از ظهر
مدل 200 سی سی انژکتورش هم اومده...
حدود هفت و نیم قیمتش هست.میدون قزوین

- - - Updated - - -

مبارک باشه . بطور کلی اسکوترها بخاطر اینکه اتومات هستند مصرفشون یه مقدار از موتورهای دنده ای بیشتر هستش
این بخاطر اینه که مکانیزم عملکرد کلاچ و دنده شون با نیروی گریز از مرکز هستش و باید دور موتور بالا بره تا این مکانیزمش عمل کنه

ضمنا تمیز بودن فیلتر هوا هم خیلی موثره. هرچند وقت یه بار فیلترش را رو یه باد بگیر و با بنزین بشورش

ببخشید که خیلی دیر جواب میدم...
بله درسته ولی خب متاسفانه برای خیلی ها جزو معایب محسوب میشه ولی اگر در سال بخوای حساب کنی ، مگه چقدر قراره بیش تر پول بنزین بدی؟

behrng
07-11-1395, 07:47 بعد از ظهر
صفر مدل ۹۵ کاربراتوریش ۷ میلیون بود. انژکتوریش ۷.۵ باشه خوب میارزه

hadi56
25-04-1396, 01:41 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز
تعمیرکار خوب برای کیمکو اجیلیتی اگر سراغ دارید لطفا معرفی کنید متاسفانه هر کسی دست به این موتور نمیزنه چون بلد نیستن

farshad 54
25-04-1396, 07:08 بعد از ظهر
ببر نمایندگیش خ کارگر جنوبی نرسیده به میدان قزوین

hadi56
26-04-1396, 02:09 بعد از ظهر
زنگ زدم نمایندگی میگه خودمون که تعمیرات نداریم یه نماینده تعمیر معرفی کرده تو خیابون سی تیر ولی خیلی وارد نیستن

behrng
12-05-1396, 10:24 بعد از ظهر
چند سال پیش نماینده تعمیراتش میدان امام حسین، خیابان خواجه نصیر طوسی بودش. نمیدونم هنوز هستش یا نه

Soren.Zand
07-06-1396, 11:51 قبل از ظهر
منم زنگ زدم نمایندگی مرکزی آدرس سی تیر رو داد. نمیدونم چقدر حرفه ای هستند.
کسی اونجا رفته ؟!
کسی تعمیرگاه معتبر سراغ داره ؟

علی 254
29-02-1398, 11:54 قبل از ظهر

اوکی ، حالا نمی دونم تمیز کردن فیتلر هوا کفایت می کنه یا حتما باید عوض شه ، چون امروز رفتم قیمت گرفتم ، می گفت 95 تومن!