PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرقت پلاک نینجا

ghost.rider1
20-02-1391, 11:30 بعد از ظهر
با سلام
امروز متوجه شدم پلاک نینجارا از تو پارکینگ با وجود دوربین دزد برده.سریعا به کلانتری رفتم واسه اعلام سرقت که افسر نگهبان نبود قرار شد فردا بریم.یکی از سرکارا می گفت اعلام سرقت از طریق کلانتری خیلی مرحلش زیاده برو شورا حل اختلاف بگو پلاکم تو راه افتاد ....خلاصه فردا قراره پیگیری کنم.
دوستان پلاک موتورشونا پرچ کنن و مثل من با پیچ مهره نبندن که دزد در کمینه.

Sination
20-02-1391, 11:36 بعد از ظهر
پلاک مونگولیه من رو هم سرقت کرده بودن بعدش رفته بودن با اون پلاک دزدی اومدن خره مارو گرفتن ..
باید بری دادسرا .. بعدش اون برگه شکایتت رو ببری کلانتری که ثبت کنند
آخر سر هم با تمام مدارکی که از کلانتری و دادسرا داری میری برای گرفتن پلاک جدید (تعویض پلاک سمت خ آزادی)

ghost.rider1
20-02-1391, 11:40 بعد از ظهر
همون پلاک قبلیتا دادن یا فرق کرد شمارش

Sination
20-02-1391, 11:41 بعد از ظهر
پلاک جدید و کارت جدید ..

nopo
21-02-1391, 05:39 قبل از ظهر
برو دادگاه اعلام سرقت كن(شكايت)

Kami
21-02-1391, 09:20 قبل از ظهر
حالا خوبه خود موتور رو ندزدیدن
همیشه باید موتورو جایی گذاشت که هر لحاظ مطمعن باشه
چه با پیچ چه با پرچ میدزدن فرقی نداره
عنوان موضوع عوض شد.

کوروش
21-02-1391, 10:43 قبل از ظهر
بگی گم شده خیلی بهتره / برو شورای حل اختلاف تو فلکه سوم بعدشم برو تعویض پلاک تو خیابون قزوین / مواضب باش تو راه که بدون پلاکی نگیرنت

nopo
21-02-1391, 11:06 قبل از ظهر
بگی گم شده خیلی بهتره / برو شورای حل اختلاف تو فلکه سوم بعدشم برو تعویض پلاک تو خیابون قزوین / مواضب باش تو راه که بدون پلاکی نگیرنت

بگه دزديدن بهتره
چون فردا با همين پلاك آقا دزده اگه بره دزدي ميگن خودت بودي!!!
فيلم پاركينگ رو هم ببر

کوروش
21-02-1391, 11:34 قبل از ظهر
بگه دزديدن بهتره
چون فردا با همين پلاك آقا دزده اگه بره دزدي ميگن خودت بودي!!!
فيلم پاركينگ رو هم ببر
خوب یعنی پلاکشو یکی پیدا کنه نمیتونه بره دزدی ؟؟؟؟
کلا چه بگه دزدیده شده چه مفقود شده در هر 2 صورت با اون پلاک هر خلافی کنن با صاحب پلاک دیگه کاری ندارن
دردسرها و نامه بازی های پلاک دزدی خیلی زیاده ادمو الاف میکنن !!!

M@hy@r
21-02-1391, 12:21 بعد از ظهر
به نظر من از حل اختلاف نرو. زودتر کارت انجام میشه ولی حالت رسمی نداره،نگو پلاک افتاده چرا دروغ بگی که بعدا برات دردسر شه؟ بگو دزد برده تازه مگه دوربین نداره فیلمشو ببر نشون بده
یارو رو که گرفتی یه کله تو دماغش بزن به 2 دلیل:
1-برای اینکه پلاگو دزدیده تو رو تو دردسر انداخته
2-برای این که انقدر احمقه خود موتورو نبرده
:happy4:

ghost.rider1
22-02-1391, 01:55 بعد از ظهر

همین کارا کردم گفتن بی خودی داستان نکن برو تعویض پلاک یه فرم پر کن .بعدم بگو پلاکم تو راه افتاد .همون جا همه کاراتا می کنن.
جالا شنبه برن تعویض پلاک ببینیم همینه

کوروش
22-02-1391, 05:50 بعد از ظهر
دوستان پلاکتون حالا گم میشه یا دزدیده میشه همون موقعه بازم میگم همون موقعه به پلیس اطلاع بدید تا از پلاکتون سو استفاده نشه !!!