PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقویت آپاچی 180

RED-LINE
19-02-1391, 08:17 بعد از ظهر
سلام به همگی..
دوستان من یه آپاچی180دارم مدل 90 حدود 16تا هم کارکرده،تا جائی که تونستم بهش رسیدم و سرویسش کردم دوبار شمع سوزنی،3بار تعویض دیافراگم،صفحه نو انداختم آچارکشی کردم هفته پیش هم یه سرویس اساسی انجام دادم.
اون اولا چون قبلش هیچ موتوری نداشتم شتابش برام جذابیت داشت :دی باهاش حال میکردم ولی الان دیگه به نظرم معمولی میاد،در زمینه تاپ اسپید هم من تیکه پارش کنم 125-30تا بیشتر نمیره، از النجین 180هم بیشتر از این انتظار نمیره ولی من میخوام تقویتش کنم بیشتر بره..

خوب اولین چیزی که به ذهنم میرسه یه اگزوز خوب و حذف کاتالیزور که حدود 200تومن از هزینه 400-500تومنی که میتونم جور کنم و خرج کنم.

حالا با باقی این پول نمیدونم چیکار میشه کرد که هم شتابش بهتر بشه هم تاپ اسپیدش...

K.I.A
19-02-1391, 10:02 بعد از ظهر
من بودم رو هندلینگش کار میکردم یه جفت لاستیک با یه سایز بزرگتر پیرلی مینداختم روش و فرمونشو با یه نمونه ریس عوض میکردم البته باید ببینی چی بهش میخوره
برای ترمز عقب جلوشم اگه تعویض نکردی کالیپرو حداقل یه فشار شکن قوی براش بزار.
برای سرعت و شتاب میتونی 2تا خورشیدی بزرگ و کوچیک بگیری /کلا دست به انجینش نزن

kourosh_bandit2
19-02-1391, 10:08 بعد از ظهر
انجین ضعیف کار خاصی نمیشه روش انجام داد بیشتر از این بهش فشار وارد میشه عمرش کم میشه خیلی. 180 دیگه red line برس به قیافش.و البته اگزوز هم فکر خوبی خیلی میتونه تو نفس موتور تاثییر بذاره. ی اپاچی دیدم متاسفانه تو تاکسی بودم رد شد از بغلم اما صدا اگزوزش عین مگلی بوود بم خوشگل جدی. اگزوز خودشم بود ببین میتونی اگزوز خودشو اول دستکاری کنی. چون صدا اون که من دیدم که خیلی باحال بود نه بم الکی بود نه پار پار میکرد بیس داشت اما ی جوری کنترل شده بود خوب بود خیلی

RED-LINE
19-02-1391, 11:12 بعد از ظهر
خورشیدی فکر خوبیه.
والا این سرعت و شتاب خاصی نداره بخوام رو ترمزاش کار کنم عقبش هم سکبه همینجوریش باید چند ماه بگذره تا قلقش بیاد دست آدم و در نره.
لاستیکم هستم قیمت لاستیک در چه حدودیه؟

K.I.A
19-02-1391, 11:14 بعد از ظهر
لاستیک پیرلی و دانلوپ و بریجستون که گرون شده ....

salahshor
20-02-1391, 12:20 قبل از ظهر
اگزوز / کاربرات دهنه بزرگتر پیستونی / خورشیدی / cdi یونیت دستکاری شده که دور انجینت بره بالاتر / شمع ایردیوم اصلی / تعویض کویل / لاستیک پهنتر / زنجیر اورینگی / سوپر شارژ برقی

حدودا 250 +400+50+70+15+35+150+100+200
بالای یه تومن خرج میکنی محشر میشه
ولی باز اپاچیه
بفروش مگلی بخر < اخرشم با هزینه سایت باید برات یه موتور بگیریم بابا جون ولش کن دیگه توانش همینه !! >

کوروش
20-02-1391, 12:21 قبل از ظهر
سلام به همگی..
دوستان من یه آپاچی180دارم مدل 90 حدود 16تا هم کارکرده،تا جائی که تونستم بهش رسیدم و سرویسش کردم دوبار شمع سوزنی،3بار تعویض دیافراگم،صفحه نو انداختم آچارکشی کردم هفته پیش هم یه سرویس اساسی انجام دادم.
اون اولا چون قبلش هیچ موتوری نداشتم شتابش برام جذابیت داشت :دی باهاش حال میکردم ولی الان دیگه به نظرم معمولی میاد،در زمینه تاپ اسپید هم من تیکه پارش کنم 125-30تا بیشتر نمیره، از النجین 180هم بیشتر از این انتظار نمیره ولی من میخوام تقویتش کنم بیشتر بره..

خوب اولین چیزی که به ذهنم میرسه یه اگزوز خوب و حذف کاتالیزور که حدود 200تومن از هزینه 400-500تومنی که میتونم جور کنم و خرج کنم.

حالا با باقی این پول نمیدونم چیکار میشه کرد که هم شتابش بهتر بشه هم تاپ اسپیدش...
ببین من خودم خیلی تو این وایدی ها و این چیزا هستم و همیشه مشتاقم واسه این کار !!!
برای همین خیلی دنبالش رفتم موتورهایی مثل اپاچی و پالس رو دست کاری کنم ولی انگار این موتورهای هندی ذاتشون اینه که بالاتر از یه حدی نرن و اون محدود کننده ای که روش انداختن کارو خراب کرده که البته این جور موتور ها محدود هم نداشتن بیشتر هم نمیرفتن ولی روشن نصبه دیگه !!!
باید قبول کرد اپاچی موتور سرعت نیستش ولی رو شتابش میشه کار کرد اونم وحشت ناک !!!
من میگم کاری کن شتابش زیاد شه و از فکر سرعت بیا بیرون
که اولین چیز اگزوز هستش که خیلی تاثیر داره نفس موتور زیاد میشه بعدش هم شمع و زنجیرو خورشیدیو این چیزا

RED-LINE
20-02-1391, 12:24 قبل از ظهر
ممنون
با این وضعیتی که میگین بفروشم مگلی بخرم بهتره,اینهمه خرج کنم آخرشم بد چند هزارتا به خاطر اینکه از انجین معمولی پرفورمنس بیشتری گرفتم شاتون میزنه میمونه رو دستم

kourosh_bandit2
20-02-1391, 01:20 بعد از ظهر
ممنون
با این وضعیتی که میگین بفروشم مگلی بخرم بهتره,اینهمه خرج کنم آخرشم بد چند هزارتا به خاطر اینکه از انجین معمولی پرفورمنس بیشتری گرفتم شاتون میزنه میمونه رو دستم

افریین دقیقا .

RED-LINE
05-03-1391, 04:14 بعد از ظهر
خوب میخوام تا موقعی که دارمش به ظاهرش یکم برسم..
اول برچسب کربن که تو فکرم بود،1متر گرفتم 4تومن از فردوسی ،اندازه لازم برای قاب پائین سوئیچ برشش دادم و و با فندک هم گرمش کردم که انحنائی که داره خوب در بیاد..
بار اولم بود ولی بد نشد..

[Only registered and activated users can see links]
تو این پست عکساش هست..

جای بعدی که میخوام بزنم رو کله چراغ جلوش قسمت مشکی رنگشه،یعنی این ناحیه:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

که خودم چند بار تلاش کردم ولی به خاطر قوسی که داره یه آدم وارد و کاربلد میخواد که قشنگ از آب در بیاد،آدمش رو پیدا کردم به موقعش میبرم...

دیگه نمیدونم کجارو میشه زد،اینم بگم من از شلوغ کاری و خز بازی خیلی بدم فکر کنم همین دوجارو بزنم کافی باشه..

////////
طرح بعدی،دور کاسه چراغ رو میخوام نئون بذارم،نظر خودم رو سفید رنگه قشنگه ولی یکم زیادی ساده نمیشه؟!اگر رنگی مد نظرتون هست بگید...
/////
خوب تا اینجا رو عملی میکنم،چند تا فکر دیگه هم تو ذهنم براش دارم که به برنامه های ينده ام مربوطه که موتور رو عوض کنم یا عوض نکنم..به ترتیب تعویض اگزوز با نمونه اسپورت،تعویض کاربرات دیافراگمی با پیستونی،تقویت سیستم برق و ......

DrVisitIR
25-05-1391, 05:54 بعد از ظهر
با همه حرف هایی که زده شد ... بالاخره برای تقویت این موتور چه گلی بگیریم سرش که بیارزه برای آپاچی ( هم قیمت و هم افزایش قدرت و شتاب ) و فشار نیاره به انجینش

اگزوزش تا اونجا که من می دونم چند تا فیلتر داره ... می ترسم فیلترش رو بردارم ، صداش تر تر بشه ..

زنون هم خوشگل می کنه آپاچی رو ...

RED-LINE
05-06-1391, 07:01 بعد از ظهر
کاتالیزورش رو من برداشتم نه صداش عوض شد نه شتابش فقط یکم گرماش کمتر شد ارزش نداره بخوای برش داری.

RED-LINE
07-06-1391, 03:21 بعد از ظهر
دوستان کتی رنتال قیمتش چنده؟مزایاش چیه؟
من میرم گاراژ یه ویو هست تا خرخره لوازم بسته روش..آدم میبینه تحریک میشه..دیسک ترمز جلو بزرگتر..گرمکن دسته ها که خیلی بکار میاد و کم کم داریم نزدیک زمستون میشیم و کلی خرت و پرت دیگه لذت میبرم نگاهش میکنم.

کاوه
07-06-1391, 03:28 بعد از ظهر
من میرم گاراژ یه ویو هست تا خرخره لوازم بسته روش
اگه تونستی یه عکس بگیر ازش بسیار مشتاق اینجور موتور ها هستم
ممنون

RED-LINE
07-06-1391, 05:52 بعد از ظهر
باشه حتما..
این ویوه..کتی رنتال..ترمز جلو با دیسک برگ..رینگ اسپرت(500هزار رینگ انداخته!) گرمکن برقی که من رو gsxدیده بودم قبلا..یه سری کارای دیگه هم کرده که خاطرم نیست..

دوستان راهنمائی..بخش فنیه ها..یه کتی رنتال قیمت خواستم..

راستی دیسک ترمز جلو رو بزرگتر بندازم خطرناک نیست؟یعنی قدرت ترمز بیشتر بشه و قضیه خطرناک بشه..

کاوه
08-06-1391, 10:08 قبل از ظهر
راستی دیسک ترمز جلو رو بزرگتر بندازم خطرناک نیست؟یعنی قدرت ترمز بیشتر بشه و قضیه خطرناک بشه
دیسک رو بزرگتر کنی فکر نکنم مشکل پیش بیاد ولی فکر کنم رو رینگ خود آپاچی جواب نده