PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات پالس 220

koorosh_kh
19-02-1391, 10:45 قبل از ظهر
سلام
دوستان من میخوام یه پالس بگیرم و از بین 180 و 200 و 220 خودم از 220 خوشم میاد هم به خاطر ظاهر زیبایی که داره هم اینکه خوب قدرتش بیشتره
دیروز رفته بودم گمرک و از یه مغازه که تغریبا یه جورایی آشنا بود داشتم قیمت میگرفتم .
به من پیشنهاد کرد که 180 بگیرم و 220 نگیرم علتشو که پرسیدم کلی ایراد گفت
یکی اینکه لوازمش گرونه گیر نمیاد سرو صدا داره فلاپش یه جا بخوره کلی هزینشه و اینکه چون انژکتوریه اگه خراب بشه باید سوار وانت کنی ببری نمایندگی.
البته این رو هم بگم که تو مغازه خودش 220 نداشت اگه من میخواستم از جای دیگه میخواست بیاره
راستش من خودم به حرفاش شک کردم
سوال دومم اینه که مدل 90 هم هست صفر و تغریبا 150 تومن ارزون تره . آیا می ارزه؟ در ضمن من میخوام موتور رو نگه دارم و نمیخوام یکی دوساله بفروشم.

mra680
19-02-1391, 11:02 قبل از ظهر
سلام
به حرف فروشند ها زیاد اعتماد نکن حتی اگه اشنا باشه
کدوم 180 بهتره؟ یو جی فور یا یوجی تیری(ug4 % ug3)
درسته به صدا میوفته ولی نه به اون شدتی که اون میگه
بله هزینه بر هست ولی نه موتور صفر و خشک
شما 220 بخر اگه پول داری
مدل 90 هم اگه صفر هستن بخر
البته اگه واسه فصل آخر زمستون هست یه جورایی زد حال میشه برات موقع فروش
اگه موتور سوار هستی و میتونی به موتور برسی مطمئن باش 5 سال برات راحت کار میکنه
به شرطی که به موقع روغن و لوازم مصرفی رو عوض کنی و نزاری به استهلاک بیوفته موتور
نگران هیچی نباش چون موتور صفرو خشک میخری و نمایندگی داره(موضوع آب بندی رو فراموش نکن که خیلی موثر هست)
موفق باشی

koorosh_kh
19-02-1391, 03:39 بعد از ظهر
خیلی ممنون بابت رهنمایی
180 که میگفت نمیدونم چه مدلی بود اما چراغ گرد بود هندل نداشت فلاپ هم نداشت قیمتش هم سه ملیونو صد میگفت
اینکه لوازمش گرون تر باشه به نظر خودم هم طبعیه چون قیمت خود موتور حد اقل 20 درصد گرون تره . به طبع لوازمش هم باید در همین حد گرون تر باشه.
اما میخوام بدونم اینکه اگر یه مشکلی براش پیش بیاد موتورسازی های معمولی نمیتونن درستش کنن حقیقت داره یا نه.
یه سوال دیگه من کل این موتور رو زیر و رو کردم اما یادم رفت ببینم که 220 هندل داره یا نه!
من قبلا از این موتور ایرانی ها داشتم و در زمان خرید حتما باید آچارکشی میشد این موتور چی آیا بعد از خریدن باید آچار کشی کنم.
پیشا پیش تشکر میکنم:flower4:

امیرحسین
19-02-1391, 04:23 بعد از ظهر
هندل نداره استارتیه
انژکتور هم نیست و حرف بیخود زده
حواست به روغن و آچارکشی باشه راحت چندسال برات کارمیکنه

shahrammc
19-02-1391, 04:30 بعد از ظهر
یه دو تا از دوستام دارن ناراضین تنها مزیتش شتاب و سرعتشه والا هیچ مزیتی نداره ... پالس جدیدام که هندل نداره خیلی اشغاله شتابشم با پالس 180 هندلیا خیلی فرق داره ...
بتونی بگردی پالس 90 صفر 180 هندل دار پیدا کنی یه عمر باهاش راحتی موقع خرید و فروش هم رو هوا ازت میزنن ...

koorosh_kh
19-02-1391, 07:19 بعد از ظهر
یه دو تا از دوستام دارن ناراضین تنها مزیتش شتاب و سرعتشه والا هیچ مزیتی نداره ... پالس جدیدام که هندل نداره خیلی اشغاله شتابشم با پالس 180 هندلیا خیلی فرق داره ...
بتونی بگردی پالس 90 صفر 180 هندل دار پیدا کنی یه عمر باهاش راحتی موقع خرید و فروش هم رو هوا ازت میزنن ...

خیلی ممنون فقط کاش میگفتید که از چه چیزیش 220 ناراضین
پالس 180 مدل 90 صفر هندل دار فقط یه مغازه تو گمرک داشت میگفت 3.800 فکر نکنم با این قیمت ارزش داشته باشه

mra680
19-02-1391, 07:56 بعد از ظهر
خیلی ممنون فقط کاش میگفتید که از چه چیزیش 220 ناراضین
پالس 180 مدل 90 صفر هندل دار فقط یه مغازه تو گمرک داشت میگفت 3.800 فکر نکنم با این قیمت ارزش داشته باشه
خیلی گرون حساب میکنه دوست عزیز
منصرف شو از خرید از این فروشنده
پالس 180 مدل 90 صفر اگه UG3 باشه و این قیمت جای فکر داره(مدل 90:sad:؟؟؟؟)
پالس 220 هیچ مشکلی نداره دوست من(فقط بستگی به رفتار و توقعی که از موتورت داری و نیازت هست بر میگرده)
موفق باشی

امیرحسین
20-02-1391, 06:19 بعد از ظهر
من مدل ۹۰ دارم
صفر خریدم و ۷۵۰۰ تا راه رفته
هیچ مشکلی هم تا الان نداره
هر موتوری بهش رسیدگی بشه بهت سواری خوب میده رسیدگی نکنی برات خرج میتراشه