PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه شوکا 250 هوا خنک و فلات 250 هوا خنک

hamid reza
18-02-1391, 11:21 بعد از ظهر
متوجه شدم بهترین 250 های دو منظوره بازار فعلا این 2 موتور هستن و قصد خرید یکی از اینارو دارم ولی نمیدونم کدوم یکی بهتره لطفا کمک کنید تا بهترین انتخاب داشته باشم1432214323

nopo
18-02-1391, 11:24 بعد از ظهر
توي خريد تريل مهمترين فاكتور ها :
اول بيشترين كارايي و قدرت به نسبت پول!!!
دوم لوازم!!
سوم پلك و مدارك

اگه بحث پلاك و مدارك مطرح نباشه شك ندارم زير 5 ميليون فقط سي آر ام
اگه بحث لوازم مطرح نبود فقط شوكا 250 چون هم كيفيت ساختش از تمام چينيهاي بازار بيشتر بود هم قدرتش
اگه بحث كارايي و پول مطرح باشه سي پي آي با اين قيمت ها اصلا ارزش نگاه كردن نداره!!

موتورهاي ما هم تا زماني خوب بودند كه زير 2 ميليون قيمت داشتند نه فلات2.5 ميليوني و روان 2.700ميليون!!

حالا باز هي بگين اين خوبه اون بده
چيني چينه!
دست برداريد از اين اشي مشي ها!!!
اين نظر شخصي من بود

ديگه از اين جمله كه ميگن روان از همه بهتره حالم بهم مي خوره!!!

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

اينها موتورهايي هستند كه براي يادگيري خوبه وقتي يكم حرفه اي تر بشي ميبني داري با جونت بازي ميكني

hamid reza
18-02-1391, 11:42 بعد از ظهر
مگه ادم تو ایران چاره ای داره بجز اینکه بسوزه بسازه اگه این موتورا ارزش خریدن ندارن پس یکی مثل من چیکار کنه که قصد خرید داره نمیتونم صبر کنم که قیمت ها بیاد پایین چون عمر نوح میخاد یا صبر عیوب
تو اصفهان شوکا ساپورت میشه چون کارخونش تو اصفهانه اگه نظری دارید اگه بیان کنید ممنون میشم
راستی لطفا کسی تو این مقایسه اسم روانو نیاره منم اصلا خوشم نمیاد قصدم توهین به روانیا نیست

nopo
19-02-1391, 08:04 قبل از ظهر
مگه ادم تو ایران چاره ای داره بجز اینکه بسوزه بسازه اگه این موتورا ارزش خریدن ندارن پس یکی مثل من چیکار کنه که قصد خرید داره نمیتونم صبر کنم که قیمت ها بیاد پایین چون عمر نوح میخاد یا صبر عیوب
تو اصفهان شوکا ساپورت میشه چون کارخونش تو اصفهانه اگه نظری دارید اگه بیان کنید ممنون میشم
راستی لطفا کسی تو این مقایسه اسم روانو نیاره منم اصلا خوشم نمیاد قصدم توهین به روانیا نیست

شوكا ديگه توليد نميشه

اگه بحث مدارك مطرح نيست يك موتور ژاپني بخر
قبلش تريل داشتي يا نه؟

novindesigners
19-02-1391, 08:23 قبل از ظهر
فلات موتور بدی نیست ! بعد از کلی آفرود رفتن و کلی خراب کاری کردن
خوب دیگه چینیه :26: ، دردسر داره ، لرزش داره ، سنگینه ، و ...
البته این گزینه ها شامل همه ی موتور های گرامی چینی می شه

شوکا رو تا به حال سوار نشدم !
روانم که ...[Only registered and activated users can see links] (9).gif ولش کن

می مونه موتور ژاپنی ! :4chsmu1:

nopo
19-02-1391, 08:28 قبل از ظهر
فلات که موتور نیست ! دورش رو خط بکش !

شوکا رو تا به حال سوار نشدم !

روانم که ...[Only registered and activated users can see links]

می مونه موتور ژاپنی ! :4chsmu1:

افرود حرفه اي =موتور ژاپني
آفرود نيمه حرفه اي=فلات

novindesigners
19-02-1391, 08:33 قبل از ظهر
زین پس با هم حرفه ایش رو کار می کنیم !

Mohammad aghili
19-02-1391, 09:20 قبل از ظهر
تاپیکه مقایسه شوکا و فلاته

اسپم نکنید :retarded:

hamid reza
19-02-1391, 12:21 بعد از ظهر
بله حالا هم دارم یه لانزا ولی اماراتی ساعت 11 شب که میشه میرم  یه دوری میزنم اما حالا میخام پالس ردش کنم بجاش یه موتور تریل واسه تو شهر بخرم زیادم پول ندارم خودم نظرم روی این 2 موتور بود
شوکا مدارک چی داره کارت نداره یا سند
راستی قبلا تریل دایچی 200 و روان داشتم   ژاپنی هم چند مدل داشتم که لانزا بهترینشونه

nopo
19-02-1391, 12:56 بعد از ظهر
بله حالا هم دارم یه لانزا ولی اماراتی ساعت 11 شب که میشه میرم یه دوری میزنم اما حالا میخام پالس ردش کنم بجاش یه موتور تریل واسه تو شهر بخرم زیادم پول ندارم خودم نظرم روی این 2 موتور بود
شوکا مدارک چی داره کارت نداره یا سند
راستی قبلا تریل دایچی 200 و روان داشتم ژاپنی هم چند مدل داشتم که لانزا بهترینشونه

شوكا پلاك و مدارك داره اما يك تعداديش براي بحث مدارك به مشكل خورد حدود يكسال طول كشيد تا مدارك موتوراشون اومد.

mehdi.mansouri.n
06-12-1392, 03:37 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان.من که فلات 250 دارم و خیلی هم راضی هستم هم قیمتش مناسبه و هم وسایلش راحت گیر میاد.