PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ninja zx10r 2011

sirn
14-07-1389, 02:17 بعد از ظهر
zx 10r مدل 2011 برای علاقه مندان کاوازاکی....:clap:
با تغیرات زیاد در چهره و موتور......

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]

Red Hat
14-07-1389, 04:23 بعد از ظهر
من احساس میکنم جلوی موتور یه جورایی شبیه به یاماها r1 هست.:297:

sirn
15-07-1389, 09:26 قبل از ظهر
من احساس میکنم جلوی موتور یه جورایی شبیه به یاماها r6 هست.:297:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
تو عکس دو قسمت اصلی تشکیل دهنده ظاهر موتور مشخص کردم یکی zx10r 2011 و دیگری r6 2010 یاماها که طراحی این مدل بر پایه مدل سال2007 هست که البته تغیراتی جزئی داشته...:bighug:

high-speed
15-07-1389, 05:36 بعد از ظهر
این مشکل عموما عمدی نیست و بخاطر نزدیک بودن طرحها و شباهت ایده ها به هم بوجود میاد

اما خوب واقعا موتور قشنگ و دلرباییه

ali faghfouri
19-07-1389, 11:07 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
فکر نمیکنم مشکلی پیش میومد که این اطلاعات و در تاپیک قبلی zx10 قرار میدادید. لطفا از زدن تاپیکهای تکراری خودداری کنید تا دسترسی به اطلاعات راحتتر بشه.
تاپیک موجود: نگاهی به kawasaki ninja zx10r

vahidshah
20-07-1389, 12:06 بعد از ظهر
موتور خشگلی و میشه گفت خواستن طراحیش مدرن باشه اما r1هم تو طراحی یه خاص بودن و داشتن چندین ویژگی طراحی شاید از این بهتر باشه