PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپک عکس دوچرخه

.:ALIREZA NADERI:.
13-02-1391, 11:17 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

کمبوجیه
13-02-1391, 11:24 قبل از ظهر
این دسته از چرخا معروف به کروسی و باهاش خیلی سریع میشه مسافت ها رو طی کرد..
این دوچرخه از همین مدل هاست اما قدیمیه{پزو کروسی}.مال معلم ورزشمونه عین باد میره و می یاد:26:
قیمتشون نوش از 500 تومن شروع تا 5-6 میلیون ادامه داره.....

sajjad
13-02-1391, 10:33 بعد از ظهر
اين دوچرخه .پيشرفته ترين دوچرخه موجود درجهانه و داراي امكانات بي نظيري مانند ترمز هاي اي بي اس .مناسب براي آفرود هاي سنگين.زين داراي كمك فنر هاي معكوس و ...
تمام كارخانه هاي معروف دوچرخه مانند ويوا.جي يانت .كراس و... هنوز نتونستن به اين فناوري دست يابند
مرد ميخاد با اين دوچرخه حركات نماشي بزنه.
1337813379

sina st
20-04-1391, 10:34 بعد از ظهر
17893viva

amir.cdi
31-04-1391, 01:30 بعد از ظهر
اینم عکس دوچرخه من کم سوار میشم ولی خیلی دوچرخه خوبیه.
18628
18629

amir.cdi
31-04-1391, 01:42 بعد از ظهر
وقتی تو شهرین، Urban بخرید. [Only registered and activated users can see links]
وقتی مسافت طولانی رو تو جاده رکاب میزنید و وسایل زیادی ندارین، یه Road بخرید.[Only registered and activated users can see links]اگه مسابقه میدید یه Triathlon بگیرید.[Only registered and activated users can see links]وقتی مسافرت میرید، Touring بخرید.[Only registered and activated users can see links]وقتی کوه سبک میرید،XC (Cross Country)l،[Only registered and activated users can see links]وقتی کوه متوسط میرید،AM (All Mountain) (Full Suspension)l،[Only registered and activated users can see links]و اگه کوه خفن میرید DH (Down Hill)l بخرید![Only registered and activated users can see links]اگه اهل حرکت زدنید BMX یا Trial بخرید.
و نهایتأ اگه تو کار Dirt Jump هستین که دیگه تکلیفتون روشنه![Only registered and activated users can see links]

amir.cdi
02-05-1391, 11:29 قبل از ظهر
خیلی دوست داشتم اینو سوار شم!!!!!!!
18735

sajjad
05-05-1391, 03:49 بعد از ظهر
بچه هاي تريال قزوين

reza KTM
13-06-1391, 10:35 بعد از ظهر
این دوچرخه رفیقم حسین زوووو هستش به نام اوزونیز اگر اشتباه نکنم که اسپانسرش (شرکت هایپ) براش خریده حدود 3 یا 4 تومان فکر کنم
آورده بودش دم مغازه منم با لباس کار سر کار بودم یه بار به مدت سه دقیق قبلا سوار دوچرخش شده بودم اندفعه یه یه ربعی زیر پام بود که فقط تونستم استوپی رو باهاش یاد بگیرم و بزنم اینم عکساش[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

وزن این دوچرخه 7 کیلو بود بسیار سبک
بترکونیشم نمیترکه از بس مقاوم و خفنه
تو فیلمای خودش شاید از فاصله 3 یا 4متری از زمین میپره پایین ولی دوچرخه آخ نمیگه
ولی خودمونیم بدن آماده ای میخواد

فلات دوست
12-09-1393, 11:04 قبل از ظهر
آقا ایول به شما .
ولی اگه خدا نکرده بیفته چی؟
این اقا هیچچی ایمنی را هم رعایت کرده
ولی ایول داره صندلشششششششششششششششششش

Pooria-Parhizkar