PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه آفرود 6 روزه من در استان گیلان ( زیبا کنار )

Red Hat
06-07-1389, 06:04 بعد از ظهر
سلام

اینم برنامه آفرود 6 روزه من در استان گیلان ( زیبا کنار )

ساعت 4:30 دقیقه صبح از تهران به سمت شمال حرکت کردیم ( من و برادرم)

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

داخل مزارع برنج که واقعآ یه عطر بوی دیگه داشت

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

در وسط جاده ای که به یک روستای دور و زیبا میرسید

در اعماق جنگل

توله سگ همسایه که از یک نزاد شکاری خیلی خوب بود ( همین نیم وجبی 200-300 هزار پولش بود)

بعد از شخم زدن ساحل

داخل آب

یک تپه شنی بزرگ که پایین رفتن آسون و بالا رفتن .....

جنگل های نزدیک کیاشهر

نظر بدین

soroush adventure
06-07-1389, 10:44 بعد از ظهر
برنامه قشنگی بود .
راستی چرا موقع حمل موتورا با ماشین زنجیراشونو باز کردین؟ مگه نمیشد بزارین تو خلاص ؟

BKING
06-07-1389, 11:03 بعد از ظهر
عكس 1: خوبه كه حواستون بود زنجيرو باز كردين (دقتم زياده:4chsmu1:)

بله واقعا بوش حاله آدمو تعويض مي كنه
چه روستايي؟
خوشتيپ افتادي البته اگه صاف بودي بهتر بود
سگ قشنگيه خريده بود يا پدرمادرشو داشت
ساحلو چرا كثيف كردي چيپستو ننداز زمين

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

برنامه قشنگی بود .
راستی چرا موقع حمل موتورا با ماشین زنجیراشونو باز کردین؟ مگه نمیشد بزارین تو خلاص ؟

شما هم دقت زياده مي شه اما بازم ايجاد مشكل مي كنه :

هرزه چرخیدن زنجیر باعث بدون روغن کار کردن شفت چرخ دنده کوچیک جلو میشه و اگر خراب شد
برای درست کردنش باید کل انجین پیاده بشه
حرکت بازنجیر تو سرعت های بالا ضربه های شلاقی زنجیر موجب آسیب (خوردگی ) خورشیدی ها میشه

Sination
06-07-1389, 11:18 بعد از ظهر
Nice 1

Red Hat
07-07-1389, 09:53 قبل از ظهر
برنامه قشنگی بود .

قبل از رفتنم زنجیر هارو باز کردم تا بشورمشون و روغن بزنم ولی دیگه نبستم و رفتم اونجا بستم ولی برگشتنی با زنجیر بسته اومدم. ولی کلآ بهتره زنجیر باز باشه.

سگ قشنگيه خريده بود يا پدرمادرشو داشت

خریده بود

ساحلو چرا كثيف كردي چيپستو ننداز زمين

کار ما نیست . کار یکسری از آدم نما های بی فرهنگ هست.

BKING
07-07-1389, 01:46 بعد از ظهر
قبل از رفتنم زنجیر هارو باز کردم تا بشورمشون و روغن بزنم ولی دیگه نبستم و رفتم اونجا بستم ولی برگشتنی با زنجیر بسته اومدم. ولی کلآ بهتره زنجیر باز باشه.
کار ما نیست . کار یکسری از آدم نما های بی فرهنگ هست.

خب ميومدي اينجا مي شستي مي بستي اونجا باز بهشون گل دادي كه

ببخشيد شرمنده

MOHAMMAD_VIOLIN
26-12-1390, 08:51 بعد از ظهر
برنامه قشنگی بود .

علت اصلی باز کزدن زنجیر کراس ها در درجه اول جلوگیری از احتمال خورد شدن گیربکس هستش
وقتی زنجیر بسته باشه چرخ تو خلاص با ماشینت داری 120 تا میری اگه به احتمال یک در هزار تو چاله بیوفته و بره تو دنده یک !! فاتحه خونده اس !!
در درجه دوم جلوگیری از مسایلی مثله اصطحلاک بیخود زنجیر و خورشیدی هستش.
ضمنا اگه یه کراس رو یدک کنی... احتمال اینکه تو سرعت بزنی چاله و بره تو دنده خیلی خلی کمه... اما با تریل های چینی هیچ وقت با زنجیر نرید چون احتمالش زیادتره !( واسه دوستم این اتفاق افتاد)
زنجیر رو در بیارید تا تحت هیچ شرایطی گریبکس نتونه درگیر شه حتی وقتی رفت تو دنده

شفیع
26-12-1390, 10:40 بعد از ظهر
باز کردن زنجیر بیشتر به خاطر جلوگیری از اصطلاک هرز چرخیدن شافت دنده ست، حتی برای ماشین هم توصیه نمی شه که گیربکس در حالت خلاص مسافت طولانی رو طی کنه.

reza KTM
26-12-1390, 10:42 بعد از ظهر
عکس های این قرار رو من نمیبینم برا همه اینطوریه؟

02109002
26-12-1390, 10:45 بعد از ظهر
بله رضا جان برا همه دیده نمیشه و به این دلیل که از سرور مورد نظر پاک شده

بهتر است برای جلوگیری از این مشکلات در آینده ؛ تصاویر خود را در سایت پرشین موتور آپ کنید تا به همچین مواردی بر نخوریم

Red Hat
26-12-1390, 10:47 بعد از ظهر
فردا سعی میکنم دوباره آپ کنم .