PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Shabab Super 150cc

ارمان
12-02-1391, 10:08 قبل از ظهر
سلام. من یه موتورجدیدی گرفتم که تو شهر ما میشه گفت تواستان ما خیلی کمه.دوستان واشنایان شناختی نسبت به این موتور ندارند.ازدوستان عزیزی که درمورد این موتورسیکلت اطلاعاتی دارند ممنون میشم توضیح دهند ....ازدوستان میخوام نظرشون رو درمورد موتوربیان کنند.
راستی قیمتش یک و چهارصد مدل 90 مدل 91 یک و هشتصد ساخت چین
سوالی بود مطرح کنید.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] (mayi).gif

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

سرعت
12-02-1391, 05:42 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

ارمان
12-02-1391, 09:31 بعد از ظهر
داداش مدل موتور من شباب هست شهاب نیست

کاوه
12-02-1391, 09:52 بعد از ظهر
اول تبریک میگم بهت مبارکه
اما چرا اینو خریدی دادا؟؟؟؟
اینجور موتورا سرطان میشن واست البته امیدوارم که برات خوب کار کنه
اما موتور های چینی تا زمانی که صفر هستند خوبن بعد از چند ماه کار کردن لش میشن
موتورت یجورایی شبیه پولساره که الان شرکت هی ایرانی مثل دایچی دارن میزنن
من یدونه دایچی 200که شبیه پالس بود سوار شدم چند وقت پیش اما...........
در کل امیدوارم اذییت نکنه
شتاب و تاپ اسپید و لرزش و اینجور چیزاشو هم فراموش نکن که بنویسی چطوریه

amirw3x
12-02-1391, 10:27 بعد از ظهر
آقا آرمان مبارک باشه :20:

سعی کن خوب آب بندی کنیش در ضمن روغن خوب و آچارکشی زیر 1500 کیلومتر یادت نره ان شاء اله چرخاش برات بچرخه و کلاه ایمنی و یواش رفتن فراموش نشه

ارمان
13-02-1391, 09:00 بعد از ظهر
ممنون بچه ها ولی توی این چند روز موتورم خیلی اذیت داد.. مشکلات جزیی کوچیک مثل سوختن فیوز -لامپ-و...
ولی از قسمت موتور اذیت نداده ..شتاب خوبی داره !اما تو سرعت یکم تنبله که مقصرخودم ام خوب اب بندی نکردم. اصلا لرزش نداره این موتور! باهاش به زور 120 تا رفتم. موتور سنگینیه :jelf:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

موتور قبلیم شوکا 125Cc اسکوتر بود اقا یه اخ نمیگفت خر بود با این که بدنه هاش پلاستیک بود ! ولی این موتور فعلا نشون میده که ناز نازیه! :khak::khak: