PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيشرو زيپ استار 200

Kami
10-02-1391, 01:39 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

حجم موتور : 200 سی سی
سیستم : چهار زمانه ، تک سیلندر ، هوا خنک
سیستم احتراق : CDI
تعداد دنده : 5 دنده
دارای استارت الکتریکی و هندل
ترمز جلو و عقب دیسکی
سایز تایر جلو : 21*275
سایز تایر عقب : 18*410
کمک ها : جلو و عقب تلسکوپی
ظرفیت باک : 8 لیتر
وزن موتور بدون بنزین : 125 کیلوگرم
سرعت نهایی : 100 کیلومتر در ساعت

سرعت
10-02-1391, 02:49 بعد از ظهر
مزینش تک کمک فنبودن عقب جلوش هم فکر کنم معکوس باشه قدرت kw 12/9

sezar
11-02-1391, 10:07 قبل از ظهر
کسی از قیمت نو یا دست دومش خبر داره ؟

فقط به درد شهر میخوره یا برا آفرود سبک هم میشه ؟ ( البته نه در حد موتورایی مثل روان و فلات و .. ولی یک مسیر کوهی صاف و خیلی کم فراز و نشیب)

ali2240
11-02-1391, 12:21 بعد از ظهر
راستش مشخصاتش که نوشتین بد نیست
اما یه بار تو خیابون یکی از نزدیک دیدم حقیقتا قیافش و کیفیت ظاهریش به دلم نشست و احساس میکردم یه چی تو مایه های احسانه و نه یه قیافه اصیل مثل dr داره نه قیافه به روز مثل روان و شوکا و فلات
حالا قیمتش چند هست؟

mehrshad-z.star200
02-04-1391, 02:01 قبل از ظهر
من حدود 4 ماه هست که این موتور رو دارم مثل بچم دوسش دارم اما یکشنبه گذشته تصادف کردم یه زد حال خوردم ولی دستش طلا به 3 تا ماشین خوردم سر جمع 30 تومن هم با تعویض و تعمیر خرج بر نداشت در کل موتور خشک و راضی کننده ای هست مخصوصا صدای اگزوز هاش که آدم جیگرش حال میاد وقتی گاز میده کسی که این موتور رو میخره باید یه سری خرج اولیه حتما براش کنه مخصوصا اگه رنگ مشکی قرمز مات باشه که کوچیکترین خط باعث میشه روش خط سفید بیفته حتماً موقع آچار کشی کل قاب های پلاستیکی رو توصیه میکنم بدین صافکاری نقاشی کیلر(Clear) بپاشیه -با این کار رنک قاب براق میشه رنگش نمیره .
واسه اسپرت کردنش خودمو کشتم جزء چراغ راهنماهاش چیزی پیدا نکردم - کاسه عقب شرکتی هم فقط قدرتی هست واسه سرعت موتور زور میزنه و لرزش فراوان داره که تنها راهش اینه که کاسه 47 بذاری تا نرم کار کنه - من با کاسه عقب شرکتی 3 ترک همه جا راحت رفتم بدون اینکه کم بیاره- ولی کاسه عقب 47 گذاشتم دلم نیومد 3ترک تست کنم برم کوه اما 2ترک بدترین کوه رو رفتم موتور یه آخ نگفت :acigar:-ولی موتور نسبتاً سنگینی هست اگه بین راه تو شیب تند بمونی و جاده خاکی باشه نگه داشتن یا دور زدنش کار حضرت فیل هست:29: - یه سری خوبی ها هم تو تصادف داره که بعدن میگم.
اینم یه سری اطلاعات و عکس:
16868

1686916870 1687116872

lاینم لینک عکسها سایز بزرگ:
اطلاعات موتور

عکس:

از تمام دوستان خواهشمندم اگه واسه تقویت این موتور راهی هست که بازده بالا داشته باشه توضیح بده.
شنیدم میگن 2تا خار صفحه کلاج اضافه کنی موتور خیلی تیز میشه آیا درسته ؟

mehrshad-z.star200
03-04-1391, 01:42 بعد از ظهر
راستش مشخصاتش که نوشتین بد نیست
اما یه بار تو خیابون یکی از نزدیک دیدم حقیقتا قیافش و کیفیت ظاهریش به دلم نشست و احساس میکردم یه چی تو مایه های احسانه و نه یه قیافه اصیل مثل dr داره نه قیافه به روز مثل روان و شوکا و فلات
حالا قیمتش چند هست؟

قیمتش تا 5 روز قبل عید 91 بود 1750.000 هزار تومان .

ARSH
03-04-1391, 02:29 بعد از ظهر
انجین ارتفاع بالایی داره از زمین
جالبه و خیلی خوب
دو شاخ عقب ضعیفه اینطور که تو عکس ها میبینم
نمای کلی شکل هیوسانگه

ali_r
13-05-1391, 01:16 قبل از ظهر
کسی از قیمت نو یا دست دومش خبر داره ؟

فقط به درد شهر میخوره یا برا آفرود سبک هم میشه ؟ ( البته نه در حد موتورایی مثل روان و فلات و .. ولی یک مسیر کوهی صاف و خیلی کم فراز و نشیب)

قیمت دست دوم 1300 تمیز و سر حال با بیمه تو شهر ما

nopo
13-05-1391, 01:38 قبل از ظهر
طبق معمول خر همون خره فقط پالونش عوض شده.
بازم با 50 تااسم ديدم توي بازار
ورژن قبليش كمك معكوس نبود .ترمز ش ديسكي نبود.

emperator2002
21-08-1391, 12:37 بعد از ظهر
فروش پیشرو زیپ استار 200 سی سی نقره ای
مدل 91
بیمه تا مرداد 92
رنگ نقره ای
3 ماه کارکرده
زین روکش دار
سالم
فقط کنسول هاش چندجاش شکستگی داره که اونا جوش پلاستیک دادم
یه کم میلرزه ک وا3 موتور های تریل عادیه
آچارکشی شده
پول لازم برای شهریه دانشگاهم
قیمت 2/100/000
کسی خواست بهم اس ام اس بده یا زنگ بزنه
09353991179 معینی
اصفهان !

شایسته فر
21-08-1391, 02:22 بعد از ظهر
عکس موتورتون؟

hamed zoro
21-08-1391, 09:03 بعد از ظهر
چرا تازگیها بچه قیمت و فروش این قضایا رو تو تاپیک خودش مطرح نمیکنن آدم موضوع را میبینه فکر میکنه شاید یک مطلبی باشه به معلوماتمون اضافه بشه بعد که با این سرعتای مصخره باز میشه میبینی نوشته فروش و خرید ال..... هم به ضرر خودتونه چون کمتر بازدید میشه کسی مشتری باشه تو موضوع بازار میگرده نه موتور به موتور تو موضع برفرض دومنظوره ها لطفا دوستان عزیز خودمون رعایت کنیم برای رفاه حال خودمون البته امپراطور عزیز منظور فقط شما نیستید چند روز این مسئله را دیدم برای خرید - قرار اینقدر اینترنتم به سختی تازه گیها قابل استفاده است برام زور داره با عرض معذرت و شرمندگی از تذکر بدون اجازه مدیران محترم

پرسه
16-05-1393, 01:39 قبل از ظهر
سلام بچه ها میگم کسی میدونه بهترین تیونیگ برای این موتور چیه؟موتور خوبیه کم اصتحلاک هستش ولی لرزشش زیاده قیافشم خوبه قدرتش خوبه ولی تو سرعت کم میاره کیفیت قطعاتشم بالاست ترمزهای قابل اطمینانی داره در کل بهتر از جترو طرح روان هستش

پرسه
27-05-1393, 08:16 بعد از ظهر
کسی هیچ تجربه ای نداره اینجا قرار بده تاپیک پوسید

stoncold
27-05-1393, 08:19 بعد از ظهر
داداش بهتر از جترو هست؟تنهایی به این نتیجه رسیدی؟

r3zamhr
16-06-1393, 10:33 بعد از ظهر
سلام من تازه این موتورو خریدم و واقعا ازش راضی هستم اگه سوالی دارید در خدمتم

آرمین9380
05-11-1393, 01:38 بعد از ظهر
مدل۹۳ نو۴میلیون
البته تو اصفهان

abdollah007
10-11-1393, 04:38 بعد از ظهر
من حدود دوماه پیش یک زیپ استار مدل 87که خیلیم داغون بود اما انجین سالم بود خریدمممم.....
اولا اینو بگم روان و فلات و کویرو اصلا نمیپسندم...بنظرم اینا حالا به جز رووان انگار ی موتور هوندایی هستن که کمکای بلندتر گذاشتن اصلا قیافه یه موتور تریل باحاله نداره همچی تپل مپلن اما بهترین ویژگی زیپ استار اینه که قلمب باریک و با کاری که من کردم اندازه یه عربی بلند و باحال شده...ببه نظرمم اصلا از لحاظ ساختاری مشکلی نداره من کلا اهل کوه رفتنم موتورو در حالی که کاربراتشم درست تنظیم نبود ی مسیر 1:30 راحت 45دقیقه رفتم تازه دو ترکه...دقیقا این مسیر همه جور پیچ و خم و شن و سنکی بود .... تاقبل برم کوه قصد فروششو داشتم اما بعد از این کوه الان عاشقش شدم واصلا و ابدا حتی با عربیم عوضش نمیکنم...تو سینه کشی به طور باورنکردنی میکنه میره بالا تازه با تایر 410....
من ی چیزیو قبول ندارم...با هر موتوری میشه هرجا رفت به شرطی که بلد باشی برونیش...برعکس گفته دوستان ک میگن سر پیچ سخت دور زدنش من تو سنگ لاخ با شیب تند بدون کمترین تنشی عبور میکنم دقیقا پیچ 90 درجه...فقط باید بدوننینن چطور دنده معکوس بدی و چطور با فرمون بازی کنی...

- - - Updated - - -

الان تو عکس موتور توجه کنین میبینین که عقب موتور پایین تر هست ولی الان من دقیقا برعکس کردم و عقبو با روشی آوردم بالا و قیافش بخاطری که باریک و بلنده شبیه سند عربی شده....
در ی وقت مناسب عکسشو میزارممم.....ما بهش میگیم اسب شیطون...

saeed g
11-11-1393, 12:51 قبل از ظهر
نسبت به قیمتش بهترینه 5 ماهی هست از نمایندگی صفرشو گرفتم تو این رنج قیمت امکان نداره بهتر از این پیدا کنید از لحاظ قدرت عالی هست هر جا بردم کم نیاورد دو ترکه تو شیب خیلی تند وایمیستادم دوباره حرکت میکردم اخ نمیگفت تو شهر هم هیچ مشکلی نداشته مثل موتور های شهری جواب میده چراغشم که اگه نور بالا بدی آدمو کور میکنه صداشم خیلی قشنگه حال میکنی باهاش فقط تنها ایرادش لرزشش هست یکی دیگه از مزیت هاش کم خرج بودنش هست وقعا کم خرجه

پرسه
02-12-1393, 09:01 قبل از ظهر
سلام موتور خوبیه ولی زیاد نمیشه باهاش پرید فنرش کم میاره

میشه فلاپ های روان و دلتا رو هم روش انداخت
دوستان که صفر خریدن ازش راضین مشکلاتش تا الان که دستشون بوده چی بوده؟ ایا تا حالا پیچ های خورشیدی عقب بریده یا نه؟

mehrdad mz
14-12-1393, 12:15 بعد از ظهر
سلام.من یه مدل87 دارم.3ماهی هست خریدم.ازش راضیم.کم خرجه.واسه کوه خوبه ولی توکوه زیادازش استفاده کنی خودشومیندازه.بدردپرش بادیوارمرگ زیادنمیخوره.واسه شهرعالیه.چراغ پرنوری داره.صدای اگزوزشم بمه.توشهرگازبدی همه نگات میکنن.توی تریلای ایرانی بهترین ترمزوداره.تااونجایی که موتورای دیگه ترمزشون بازمیکنن واسه این موتورومیندازن.دنده یکش واقعاقدرتیه مخصوصااگه خورشیدیشم بزرگ باشه.سرعتشم خوبه.من باهش115تارفتم.درکل نسبت به پولش خوبه.موتورمم گذاشتم واسه فروش.باxlام معاوضه میکنم..مدل87 یکسالم بیمه داره.2000000.مشکی ام هس.09195865565.مهرداد.کرج

پرسه
14-12-1393, 04:36 بعد از ظهر
من 85 تمیز رو میدم یک ملیون

saeid_fitness
25-06-1394, 01:49 قبل از ظهر
سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم همین موتور رو مدل 86 فکر کنم از سری اولش هم هست از لحاظ موتوری عالیه تنها مشکلش لرزش زیاد هستش که فلاپ هاش هی ترک بر میداره رنگش زرشکی متالیک بود که دیگه چند بار افتادم فلاپ رنگ خودش گیرم نیومد الان موتورمو نو کردم دارم رو تیونینگش کار میکنم ظاهرش محشر شده دوست دارم همینجور نگاش کنم
دوستان ممنون میشم هر کسی اگه میدونه چکارش کنیم کاراییش بره بالا بگه

Cheetah
17-08-1398, 01:22 بعد از ظهر
با توجه به اینکه بیشتر از دوماه میشه که یه زیپ استار 200 مدل 94 سوارم دوست دارم یه ارزیابی کلی از این موتور از دیدگاه خودم بنویسم شاید کسی که قصد خریدش رو داره به کارش بیاد
اول اینکه بازار موتورهای تریل تو ایران در چنگال مونتاژهای چینی قرار داره و هر روز با یه اسم جدید موتورهای بی کیفیت وارد گود میشن، پس زیاد به دنبال اسامی و مارکهای مختلف نباشید، منکر اختلاف کیفیت نیستم اما اونقدر زیاد نیست

از این موتور انتظار آفرود سنگین نداشته باشید!! :3:

تمام این مقدمات برای رسیدن به این جمله بود!
اصلا دنبال پرش هم نرید که شاسی خورد میکنید صددرصد! :icon_pf (95):
البته برای آفرود سبک و یا پرش های خیلی کوتاه و با احتیاط میتونید روی پیشرو حساب کنید، ولی بعد از دو سه مرحله آفرود سبک بهتره موتور رو به مکانیک تون نشون بدید و یا خودتون چک کنید که اتفاقی نیفتاده باشه روی زنجیر و کمکهای عقب و جلو و کلا همه موتور بررسی بشه
اینم بگم کیفیت قطعات این موتور تا حدودی قابل قبوله و در این مدت غیر خرج اولیه که سلیقه ای بود و زنجیر و خورشیدی های عقب جلو رو نو زدم، بجز تعویض روغن و بنزین خرج دیگه ای انجام ندادم
اگر مصرف تون اکثرا شهری باشه یا جاده های خاکی تا حدودی هموار و گهگاهی دوست دارین تفریحی آفرود سبک برین این موتور میتونه انتخاب مناسبی باشه، توجه داشته باشین موتورهای پیر یعنی بیشتر از ده سال کار کرده احتمال زیادی داره که نیاز به خرج اولیه خیلی بیشتری داشته باشن برای اینکه رو فرم بیان

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اما در مورد جزییات و نقاط قوت و ضعف، در مساله ظاهر که کاملا سلیقه ای هست، بنظرم زیپ استار چهره قابل قبولی داره و با ارتفاع مناسب حس یه شاسی بلند رو کاملا انتقال میده
مشکلی که داره مساله فلاپهای این مدله که با توجه به لرزش موتور دچار ترک میشن، مطمئنا فلاپهای عقب که اگزوز رو پوشش دادن دچار ترک خواهند شد که این نقطه ضعفش هست
دو تا اگزوز داره که واقعا صدای زیبا و وحشی تولید میکنن به طوریکه اصلا از فکر انداختن اگزوز قهرمانی بیرون اومدم :i'm ok:
چراغهای جلو و عقب اندازه مناسبی دارن که نور دهی کافی ایجاد میکنه، کیلومتر شمار و سرعت سنج آنالوگه که تو مدلهای جدید گلد ظاهرا تبدیل کردن به دیجیتال، البته اگه مثل من تو استانهای شمالی زندگی میکنید به همون آنالوگ بچسبید که دیجیتال گرفتارتون میکنه تو بارون مخصوصا پاییز زمستون
ترمزهای جلو و عقب دیسکی هستن که میشه گفت یکی از نقاط قدرت این موتور کیفیت خیلی خوبه ترمزهاش هست، واقعا عملکرد خوبی دارن
کمکهای جلو از نوع معکوس هستن و کمک عقب هم کیفیت متوسطی داره و در کل سیستم تعلیقش نه خوبه نه بد، حد متوسط
عملکرد گیربکس قابل قبوله و توی شیب زدن به هیچ عنوان کم نمیاره، منتها در حالت دو ترک خیلی کم ضعف نشون میده که برای این چینی ها چندان عیب بزرگی محسوب نمیشه
یکی از مهمترین مشکلاتش به نظرم حجم پایین باک بنزینشه که با توجه به مصرف صدی چهار تا چهار نیم لیتر تا حد زیادی تو ذوق میزنه و شما مجبور هستید که زود به زود به پمپ بنزین مراجعه کنید :[Only registered and activated users can see links]
سیستم سوخت کاربراتوریه و کیفیت متوسطی داره تو موتور خودم وقتی خیلی بهش فشار بیارم و دائم تو دور موتور خیلی بالا نگهش دارم یک مقدار گازخورش دچار مکث میشه که آخرش نفهمیدم چرا اینطوری میشه، خب شاید نباید فراموش کنم که فقط یه مونتاژ چین سوارم نه موتور ژاپنی
سواری آفرودیش قابل قبوله برای آفرود سبک و غیر پرش
سواری شهرش خیلی خوبه، تو ترافیک مانوور قابل قبولی داره و باتوجه به دو اگزوزه بودن با گاز معمولی هم صدای قابل توجهی تولید میکنه و بقول گفتنی اونهایی که اصلا نمیدونن موتور چیه فک میکنن چه هیولایی وارد شده و میتونید کلاس بزارید :gigglesmile:
سایز لاستیکها مناسبه، فقط مدل گل جنگلی درسته برای آفرود عالیه ولی برای شهر ریسک به هم خوردن تعادل و واژگونی رو شدیدا میبره بالا، حتی روی خط عابر پیاده در حالت عادی ممکنه لیز بخورید، یعنی اینکه کلا هر موتور تریلی با لاستیک آفرودی احتیاج به رانندگی واقعا با حوصله و ملاحظه بالا رو آسفالت خیابون داره که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد براتون یا اینکه لاستیک شهری بندازید روش
.
.
نتیجه گیری
هیچوقت از یک موتور چینی انتظار عملکرد موتورهای ژاپنی رو نداشته باشید!
.
.
این جمله رو همیشه تو ذهن خودم تکرار میکنم که دچار اشتباه نشم و تو آفرود انتظار نداشته باشم که در موقعیت خطر موتور به کمکم بیاد و روی قدرت و کیفیتش حساب کنم، درسته ظاهر تریلهای چینی غلط اندازه ولی باطنشون اونی نیست که بنظر میان
مراقب باشید آروم برونید
و انتظار هوندا و کاوازاکی رو ازش نداشته باشید
بله من بهتون پیشنهاد میکنم با توجه به قیمت حتما زیپ استار گزینه مناسبی برای شما خواهد بود :bunnyearsmiley:

- - - Updated - - -

Cheetah
17-08-1398, 02:53 بعد از ظهر
اینم چند تا ویدیو از موتورم
.
.
ویدیو شماره یک
آماده سازی

- - - Updated - - -

ویدیو شماره دو
آفرود