PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تايپك جامع آدرس تعميرگاه و نقاش و اگزوز ساز

daryadelan
31-06-1389, 02:55 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان و اساتيد محترم چند سالي هست دارم اين كلوپ ميخونم اما با توجه به راهنمايهاي خوب اساتيد محترم اما جاي براي امثال من كه خيلي به كارهاي تعميري و فني وارد نيستن نبود كه از دوستان محترم آدرس تعميرگاه و .... بپرسن لازم دونستم با اجازه مدير محترم اين فرم بزنم تا هر كدوم از دوستان آدرس تعميرگاه و نقاش ( براي رنگ كردن موتور )* و اگزوز ساز (* براي تغيير صداي اگزوز ) و كليه مسائلي كه دوستان محترم خودشون نميتونن انجام بدن و دنبال جايي و راه حلي ميگردن كه مشكلشون بتونه به بهترين نحو رفع كنه باشه اميدوارم فرم خوب و پر باري باشه

براي اولين سوال خودم ميپرسم من دنبال يه تعميرگاه و نقاش ( براي رنگ كردن موتور )* و اگزوز ساز (* براي تغيير صداي اگزوز ) در تهران ميگردم لطفا اگه كسي آدرس جايه مطمائن و حرفه اي ميشناسه برام بنويسه متشكرم

اينم موتور من
[Only registered and activated users can see links]

Alireza
31-06-1389, 03:50 بعد از ظهر
دوست عزیز انتقال یافت به بخش های متفرقه موتور ورودتونم خوش امد میگم

reza_na
24-03-1390, 10:30 قبل از ظهر
میخواستم بپرسم اگه بخوام اگزوز پالس 220 رو اینوری ببرم بالا
چقد کار داره و چقد خرج بر میداره؟
یه سوال دیگه اینکه،امکانش هست که بشه 220 رو کمک مرکزی کرد؟

soroush adventure
25-03-1390, 01:24 بعد از ظهر
میخواستم بپرسم اگه بخوام اگزوز پالس 220 رو اینوری ببرم بالا
چقد کار داره و چقد خرج بر میداره؟
یه سوال دیگه اینکه،امکانش هست که بشه 220 رو کمک مرکزی کرد؟

من خودم یه پالس 180 رو دیدم که کمک وسطش کرده بود ولی زیاد تو بهرش نرفتم که ببینم چجوری

error58
25-03-1390, 01:29 بعد از ظهر
دوستان اگه كسي باطري ساز خوب سراغ داره لطفا آدرس بده.

farzadprogram
25-03-1390, 03:51 بعد از ظهر
دوستان من ترمز جلوی موتورم نمیگیره ، هر کاری میکنم درست نمیشه .
لنت عوض کردم نشد ، کل چرخ جلو رو عوض کردم به جز در لنت بازم نشد .
به هر تعمیر کاری هم نشون میدم نمیتونه کاری کنه :297:

Babak
25-03-1390, 05:58 بعد از ظهر
یعنی چه جوری نمی گیره؟؟؟؟؟؟؟
کلا سی جی ها ترمز جلوشون مرخصه حالا ماله شماتو چه حدی نمی گیره؟:98:

danial-sdt
25-03-1390, 07:27 بعد از ظهر
دوستانی که دنبال موتور ساز خوب میگردند این چند تا ادرس البته این موتور سازها شنیدم کارشون بیسته و وارد مخصوصا تو کار موتور سنگین البته من خودم خدارو شکر کارم بهشون نیفتاده

1- تعمیرگاه مرادی ادرس : خیابان کمیل ، خیابان خرمشهر ، پلاک 143 ( البته از خیابون راه نداره باید از توی گاراژی که بقل مغازه هست برید تو (داخل مغازه موتور سنگین تعمیر میکنه و فقط افراد خاص میتونند برن تو))
شماره تماس : 55416141
چند تا موتور ساز داره که هرکدوم یک مدل موتور تعمیر میکنند

2 - تعمیر گاه عمرانی ادرس دقیقی ازش ندارم (یادم رفته) بالای میدان امام حسینه
تلفن تماس 77602456 - 77641185
با شرکت کویر قرارداد داره کارهای گارانتی این شرکتو هم انجام میده کارش خوبه
من فقط یک بار رفتم پیشش اوایل گرفتن موتور که تو گارانتی بود کاربراتش ریپ میزد درستش کرد (گارانتی بود)
یک اچار کشی هم انجام داد که هزینش 50000 تومان شد

برای پالس هم یک جارو سراغ دارم طرف کمیل که کارش همینه ادرس دقیقشو میگیرم میزارم برای دوستان حالشو ببرن
موتور خودشو انقدر تغییر داده که شناخته نمیشه ( رادیات روغن ، کمک جلو فلاپ ، کمک عقب ، بالا بردن حجم موتور ، کاربرات ...

البته مکانیکی زیاده ولی کسی که کننده کار باشه کمه اگر بازم چیزی به نظرم رسید یا پیدا کردم براتون تو همین پست اضافه میکنم

farzadprogram
25-03-1390, 11:34 بعد از ظهر
یعنی چه جوری نمی گیره؟؟؟؟؟؟؟
کلا سی جی ها ترمز جلوشون مرخصه حالا ماله شماتو چه حدی نمی گیره؟:98:

من با سی جی دو تا از دوستام مقایسه کردم اصلا نمیگیره

soroush adventure
26-03-1390, 11:41 بعد از ظهر
باید قید ترمز جلوی سی جی رو بزنی. قبلا یه سی جی داشتم که دقیقا همین مشکل رو داشت. آخرم 120 پیاده شدم جلوشو دیسکی کردم

پلنگ
27-03-1390, 03:11 قبل از ظهر
سلام .امروز عضو شدم .بهتریناشو مینویسم.گمرگ خیابان رباط کریم کاروانسرای اصفهانیها اقا خالد.تابگیری رینگ اسپرت.شاسی کشی و ترکیدگی دسته موتور.جوش الومینیوم.پرس کرپی با دستگاه.تغییر صدای اگزوز و تعمیر توری و خفه کن اگزوز.55664077

farzadprogram
27-03-1390, 11:07 قبل از ظهر
کجا میتونم ببرم دیسکیش کنم ؟