PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : zongshen

vahid1000
08-02-1391, 11:11 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان. داشتم تو سایت ها چرخ میزدم که چشمم به این مارک خورد=zongshen کسی از دوستان خبری از این مارک داره؟ نمونه کارهاش تو ایران گیر میاد؟ کیفتشون چه جوره؟ با تشکر از همه

vahid1000
08-02-1391, 11:19 قبل از ظهر
اینم چندتا از نمونه کارهاش

شهروز
08-02-1391, 12:46 بعد از ظهر
یه کارخونه چینی بود که ایرانیا آمارشو نداشتن آشغالاشو بیارن اینم به لطف شما تابلو شد

کوروش
08-02-1391, 12:50 بعد از ظهر
یه کارخونه چینی بود که ایرانیا آمارشو نداشتن آشغالاشو بیارن اینم به لطف شما تابلو شد
سر وینر این شرکت گندی زد که هیچ کس باورش نمیشد کیفیتش از موتورهای سر اول هم کمتر بود /
اسم شرکت هم سر این موتور خیلی بد جلوه داده شد / فقط بلده خوب کپی کنه همین
البته شاید الان موتورهای بهتری بزنه ولی وینر که یکی از بدردنخور ترین موتوراش بود

vahid1000
08-02-1391, 12:57 بعد از ظهر
سر وینر این شرکت گندی زد که هیچ کس باورش نمیشد کیفیتش از موتورهای سر اول هم کمتر بود /
اسم شرکت هم سر این موتور خیلی بد جلوه داده شد / فقط بلده خوب کپی کنه همین
البته شاید الان موتورهای بهتری بزنه ولی وینر که یکی از بدردنخور ترین موتوراش بود

تو عکسی هایی که من تو سایت های دیگه دیدم که الانم چندتاش رو گذاشتم به نظر موتورهای بدی نیستن. البته من خبری از کیفیت نمونه کارهاش تو ایران ندارم

کوروش
08-02-1391, 01:00 بعد از ظهر
تو عکسی هایی که من تو سایت های دیگه دیدم که الانم چندتاش رو گذاشتم به نظر موتورهای بدی نیستن. البته من خبری از کیفیت نمونه کارهاش تو ایران ندارم
خوب دقت نکردی به حرفام این شرکت استاده خوب کپی زدنه موتور میزنه از موتور ژاپنی خوشکل تر ولی از تو ....

Kenji
08-02-1391, 01:17 بعد از ظهر

با دیدن عکسهاش به این نتیجه رسیدی؟

vahid1000
08-02-1391, 01:25 بعد از ظهر
وقتی به اون انجینش نگاه میکنی واقعا فکر میکنی که موتور توپیه. خودت یکم دقت کن به انجینش

Masoud
08-02-1391, 01:27 بعد از ظهر
این شرکت تو چند نا کشور مختلف شعبه داره من داخل ایران خیلی atv هاشو تو کرمان دیدم ...

vahid1000
08-02-1391, 01:30 بعد از ظهر
این شرکت تو چند نا کشور مختلف شعبه داره من داخل ایران خیلی atv هاشو تو کرمان دیدم ...

من چند دقیقه پیش که تو سایت ها چرخ میزدم متوجه شدم که این شرکت در میامی امریکا هم شعبه داره...

kamangir
08-02-1391, 02:32 بعد از ظهر
این همون شرکت چینی هستش که وینر رو برای پیشرو کپی کرد . تو عکسایی که گذاشتی مرحوم وینرو میتونی ببینی .شرکت پیشرو

این موتور رو سفارش داد این شرکت براش ساخت ،بعدم به صورت منفصل به عنوان قطعات موتور وارد ایران و توسط شرکت پیشرو

مونتاژو به کلیه موتور دوستان انداخته شد .در حال حاضر این شرکت قراردادشو با ثامن سیکلت خراسان رضوی برای تولید بسته تا

باعنوان زئوس وارد بازار بشه

high-speed
08-02-1391, 03:17 بعد از ظهر
دوست عزیز این مطلب شما معرفی یه کمپانی و اصلا ربطی به موتور اسپورت نداره

vahid1000
08-02-1391, 05:48 بعد از ظهر
دوست عزیز این مطلب شما معرفی یه کمپانی و اصلا ربطی به موتور اسپورت نداره

شما درست میگید ولی جای مناسبی واسه گفتنش پیدا نکردم و از اونجایی که بیشتر طرح های این موتور اسپورت هستن من گذاشتم اینجا

vahid1000
09-02-1391, 08:29 قبل از ظهر
به جز وینر (زئوس) مدل دیگه ای از طرح اسپورت از این شرکت وارد ایران شده؟

nopo
09-02-1391, 09:53 قبل از ظهر
يك موتور تريل هم از روي ريجو اسپانيا زده بود
زماني كه فلات وروان زير 2ميليون بود اين موتور 3ميليون بود
اما هم خودش كم بود و اينكه لوازمش اصلا نبود!!!رنگ نقره اي 5-6تا ديده بودم
[Only registered and activated users can see links] XCvnouUlSu5-cZycEukdtFhCnbV
اين مدل رو هم براي پيشرو زده
رنگ سبزش شبيه شرك شده!!!
12811

vahid1000
11-02-1391, 08:37 قبل از ظهر
به جز وینر (زئوس) مدل دیگه ای از طرح اسپورت از این شرکت وارد ایران شده؟

دوست عزیز درست متوجه نشدید منظور من موتور اسپورت بود

فیتک
19-03-1391, 09:50 بعد از ظهر
رفتیم سراغ شرکت ثامن سیکلت ...

بیا از من بپرس ...
خدایا تو ننویس !

سه محصول از محصولاتش که همگی زانگ شن بودن دل ما را برد و جیبمون رو صاحب شد !
1- ریما 160
2- آرگون
3- هرمس

همگی از لحاظ کیفیت مونتاژ واقعا در سطح مناسبی بودند . پلاستیکها و اسمبل پلتفرم . روی هم رفته سواری خوب میداند . به دلایلی باعث شدن از شون پیاده بشم .
1- نبود قطعات
2- تنبل بودن ( هرچند که اصلا و ابدا در شهر سرعت نمیروم و بسیار پایبند قانونم ) اما یک موتور باید حداقل Top Speed آن ، حالا نگیم 100% اما تا حدی به اعدا کیلومتر شمارش نزدیک باشد . که در این 3 نامبرده ... نبود !
ریما 160 در نهایت ترکاندن سیلندر در بهترین شرایط قرار گیری روی موتور و وزن و باد و ... 100 کیلومتر سرعت داشت .
3- قیمتهای بالا ( ارزش کالا واقعا در حد قیمتش نبود )
4- ناشناخته بودن ( معمولا در هنگام تردد در شهر یا خدای نکرده تعمیرگاه همگی بشکل یک فرزند نامشروع به موتور سیکلتت نگاه میکردند !!!
5- عمر کم
6 - هرچه زور زدم رفیقم نشدند !

در کل : آفتابه لگن 100 دست ! شام و ناهار هیچی !

من گفتم :
لطفا بایست ! می خواهم پیاده شوم
خدا حافظ ... زانگشن

kourosh_bandit2
19-03-1391, 10:19 بعد از ظهر
بله کپی کار ماهری اما نمیشه حالا چون سر وینر ی گند واقعا بزرگ بالا اورد بگیم بقیه محصولاتشم بده. به هر حال پیشرو هم ی گند هایی میزنه ولی داره بهتر میشه اینم شاید بهتر شده معلوم نیست ما که بقیه محصولاتش رو امتحان نکردیم اما خوب سر وینر اسمش گند خورده کاریشم نمیشه کرد