PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل کامپیوتری انواع ارم موتورسیکلت برای ادیت و چاپ

kourosh_bandit2
05-02-1391, 09:28 قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز. تو ایین تاپیک میخوایم ارم های موتور های مختلف رو بذاریم برای edit شخصی و چاپ اما به صورت کامپیوتریش باشه بشه با نرم افزار تغییرشون داد مثلا رنگشو .....اینا . مثل فایل تمام ارم های پالس یا اپاچی و هیو ..... و موتور های دیگه.
حالا دوستان کسی هست که فایل ارم های اپاچی 180 رو داشته باشه؟ از این مغازه طراحی اسستیکر هام پرسیدم نداشت البته دوجا پرسیدم. حالا کسی هست داشته باشه؟

کوروش
05-02-1391, 01:11 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز. تو ایین تاپیک میخوایم ارم های موتور های مختلف رو بذاریم برای edit شخصی و چاپ اما به صورت کامپیوتریش باشه بشه با نرم افزار تغییرشون داد مثلا رنگشو .....اینا . مثل فایل تمام ارم های پالس یا اپاچی و هیو ..... و موتور های دیگه.
حالا دوستان کسی هست که فایل ارم های اپاچی 180 رو داشته باشه؟ از این مغازه طراحی اسستیکر هام پرسیدم نداشت البته دوجا پرسیدم. حالا کسی هست داشته باشه؟
شما میتونی خوب بسازی با برنامه کورل / و فایلش هم جوریه که با تمامی دستگا های کارتر که مخصوص درست کردن همین برچسب ها هست سازگاری داره

kourosh_bandit2
05-02-1391, 04:23 بعد از ظهر
شما میتونی خوب بسازی با برنامه کورل / و فایلش هم جوریه که با تمامی دستگا های کارتر که مخصوص درست کردن همین برچسب ها هست سازگاری داره

من با این برنامه کار نکردم. koroosh جان اگه بلدی یا فایلشو داری بذار برا بچه ها. بقیه هم بیان یعنی هیچکس نیست؟ خوب انگار نیست پس دست خودتو میبوسه. من خواستم برم رنگ ارم هامو تغییر بدم مغازه دار گفت فایل کامپیوتریش رو ندارم بیار برام تا تغییرش بدمو چاپ کنم برات

02109002
05-02-1391, 04:27 بعد از ظهر
خدمت کوروش های عزیز عرض کنم که که :

تا اونجائی که من می دونم برای برش طرح باید به صورت خطی در اومده باشه تا دستگاه بتونه برش بزنه البته میشه عکسشو ببری تا خودش خطی کنه ولی زمان می بره

صبح که تاپیک زدی گشتم دنبال طرح هاش پیدا نکردم ، بازم برات میگردم اگه بتونم طرح اصلیشو گیر بیارم خیلی عالی میشه

kourosh_bandit2
06-02-1391, 10:13 قبل از ظهر
خدمت کوروش های عزیز عرض کنم که که :

تا اونجائی که من می دونم برای برش طرح باید به صورت خطی در اومده باشه تا دستگاه بتونه برش بزنه البته میشه عکسشو ببری تا خودش خطی کنه ولی زمان می بره

صبح که تاپیک زدی گشتم دنبال طرح هاش پیدا نکردم ، بازم برات میگردم اگه بتونم طرح اصلیشو گیر بیارم خیلی عالی میشه
دمت گرم خیلی ممنونم ازت. راستی ی سر به تاپیک اپاچ بزن ببین خوب شده موتورم:happy4: فقط لنگ این ارم ها هستم

kourosh_bandit2
10-02-1391, 03:46 بعد از ظهر
اقایون کسی نبود این فایل ارم های اپاچی رو داشته باشه.؟ میشه با دوربین از ارم های خودم عکس بگیرم ببرم برام درست کنن از روش>؟

Sami
10-02-1391, 03:53 بعد از ظهر
دادا اگه بخای میتونم واست بکشمشون ولی زمان میبره

kourosh_bandit2
11-02-1391, 05:21 بعد از ظهر
دادا اگه بخای میتونم واست بکشمشون ولی زمان میبره
اگه بشه که خیلی خوبههههه ممنونت میشم. چقدر زمان میبره؟

nopo
11-02-1391, 06:04 بعد از ظهر
ادامه در این تاپیک:»
[Only registered and activated users can see links]

Kami
11-02-1391, 06:10 بعد از ظهر
قفل میشه