PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب برای موتور سیکلت

kheyri
01-02-1391, 01:40 بعد از ظهر
سلام.
یه بخشی باشه برا معرفی کتاب در مورد تعمییرات بد نیست.
اینو امروز رفتم دنبالش پیدا نشد
مکانیک موتور سیکلت-انتشار فنی ایران -شیرزاد غضنفری
اینم خوبه فهرستشو تو نت دیدم .
عیب یابی و تعمیر موتور سیکلت 125 و cdi پلاتینی .انتشارات ستایش -محمد قاسمی
اینم هست :
آموزش و تعمیر موتور سیکلت مطابق با سازمان فنی و حرفه ای -انتشارات علوم معروف-داوود ملکان.
یه نموره بد گیر میان چون انتشار سال پایین هستن 88 اینا نسخه انتشارشونم کم هست .
باز اگه چیزی بهتر که فارسی باشه جدید باشه به ذهنتون رسید دریغ نکنید.

ali1100
01-02-1391, 01:56 بعد از ظهر
11972 11973 11974

M@hy@r
01-02-1391, 02:08 بعد از ظهر
علی جان بهت بگم باورت نمیشه من یه هفته پیش این 3تا کتابو خریدم خواستم تاپیک بزنم اسکنرم خراب بود دیروز درست کردم خواستم این تاپیکو امروز بزنم!
به هرحال فرق نداره خوشحال شدم این تاپیکو ایجاد کردی
فقط من میخواستم تاپیک درمورد کتاب و مجله باشه
قیمت این کتاب ها هر جلد 2200-2500 هست که با توجه به سالش من هرکدومو 3500 خریدم
راستی این 3تا کتاب زیاد به درد ما نمیخوره
بیشتر به درد اونایی میخوره که تازه میخوان موتورساز بشن در کنارش یه موتورساز ماهر هم بهشون آموزش بده
دوستان اگه مجله هم میشناسید معرفی کنید

ali1100
01-02-1391, 02:24 بعد از ظهر
بله با نظر شما موافقم . ولی برای شروع کتاب های بسیار عالی هستن . ولی اگه یه پله بالاتر بریم باید عملی هم کار بشه و علمی عملی نتیجه گیری خیلی بهتره . وکتاب اولی خیلی به زبان ساده توضیح داده و برای افراد غیر موتور سوار هم مفید هست

kheyri
01-02-1391, 02:31 بعد از ظهر
والا من دنبال یه چیزم که توی موتور تک تک توضیح بده و بگه دقیقا کارش چیه .(قصد دارم یه موتور 125 اوراقی بگیرم کالبد شکافیش کنم :دی )
اون کتابارو از کجا گرفتی دادا؟

ali1100
01-02-1391, 02:52 بعد از ظهر
برو انقلاب نشر سازمان فنی حرفه ای یا انتشارات فنی ایران.

M@hy@r
01-02-1391, 03:03 بعد از ظهر
سلام از میدون انقلاب گرفتم رو به روی دانشگاه تهران
داداش علی راست میگه خیلی ساده گفته به زودی عکس با کیفیت کتابارو میذارم فقط 2تاش رو گم کردم یا پشت موتور از کیفم افتاده یا یکی پیچونده :دی

ali1100
01-02-1391, 03:16 بعد از ظهر
این هم هست البته سی دی هست 11979

kheyri
01-02-1391, 03:20 بعد از ظهر
سلام از میدون انقلاب گرفتم رو به روی دانشگاه تهران
داداش علی راست میگه خیلی ساده گفته به زودی عکس با کیفیت کتابارو میذارم فقط 2تاش رو گم کردم یا پشت موتور از کیفم افتاده یا یکی پیچونده :دی
بد تر از من از شانستم ختنه است که :دی
من گفتم یه چیز میخوام که تک تک اجزای موتور شرح بده فرضا بگه میل تامر کارش چیه خرابیش از کجاها معلوم میشه تعویضش چطوره ؟داخل موتور میخوام کاملا شرح بده

ali1100
01-02-1391, 03:26 بعد از ظهر
من که فروشنده کتاب تو انقلاب نیستم . .ولی این سی دی یه احتمالا مشکلات عیب یابی هم داخلش هست . و شما اگه میخوای به طور حرفه ای یاد بگیری باید اول دم دست موتور ساز کار کنی بغل کار کتاب هم بخونی . با تئوری و کتاب خالی نمیشه که بشی یه موتور ساز درجه یک و حرفه ای :sarma: دی

kheyri
01-02-1391, 03:32 بعد از ظهر
موتور ساز کجا بود باو .
برا تفریح میگم هم آدم به معلوماتش اضافه شه هم به قولی یه نمه سرعت کار با آچارش بره بالا :دی
کتابو گفتم برا چی میخوام برا تئوری اینا بعد داخل موتور اجزاش خیلی زیاده مطمئنم وا کنم ریز ریز کنم اضافات خیلی میارم :دی

M@hy@r
01-02-1391, 03:39 بعد از ظهر
علی سی دی رو کلن بیخیال!

افتضاحه به خدا! این سی دی تو انقلاب نیست من روزی 3-2 بار از انقلاب رد میشم همه مغازه هاشو واسه این سی دی گشتم نبود چون پک نیست اصلن ! آخر سر به قیمت 6000 تومن از سایت آرشیو دانلود خریدم افتضاحه! اون شعرایی که درباره ی سی دی گفته الکیه! یه موتورساز تو یه کلیپ حدود 90 دقیقه یه شاسی خالی داره قطعاتو روش وصل میکنه یکی هم فیلم میگیره با یه دوربین تخیلی، بدون هیچ توضیحی. حتی صدا هم نداره. روش آهنگ گذاشتن !!!
و در کل بگم پک هم نیست. یه دی وی دی خام برداشته طرف با حدود 40-50 تا کلیپ موتور دانلودی و 400حدود تا عکس موتور ریخته تو دی وی دی بهش میگه پک جامع !!!!
وای خدا چطوری کلاه برداری میکنن؟!؟
گفته آموزش تعویض صفحه کلاچو و آشنایی با برق رسانی و ... منم گول همونا رو خوردم

در یک کلام به زبان لری:

وَرین توش!
:afro:

M@hy@r
01-02-1391, 04:50 بعد از ظهر
عکس کتاب اول رو با کیفیت بالا اسکن کردم
امیدوارم به دردتون بخوره
2تای دیگه رو هم هروقت پیدا کردم میذارم

11986119871198811989

kheyri
02-02-1391, 06:28 بعد از ظهر
مرسی دادا

mili_007
04-02-1391, 11:11 بعد از ظهر
سلام، من کتاب اولی و سومی رو خوندم. اولی فنی و ساده و مفید گفته و به نظرم از بقیه بهتره ولی باید بدونید که حتما بایستی از نزدیک هم قطعات رو ببینید تا متوجه شین. اصطلاحات کتاب با اصطلاحات عامیه موتورسازا فرق میکنه ولی واسه شروع خوبه. این دوتا فایل رو هم مطالعه کنید (فارسی هستن)

K.I.A
05-02-1391, 02:03 قبل از ظهر
انقلاب دنباله یه کتاب دیگه میگشتم چشم خورد به کتاب موتور سیکلت ور داشتم ورق زدم همه چی توش داشت اما مطالبش قدیمی بود با اینکه کتاب تازه به چاپ رسیده بود/
کتاب به روز در رابطه با موتورسیکلت نیست تو ایران اما از کتابا و نشریات اونور ابی میشه بیشترین بهررو برد.اگه گیر بیارید

zzartoshtt
27-07-1393, 12:45 قبل از ظهر
کلا کتاب راجب موتر کم هست هنوزم همینا تو کتاب فروشیا هست که خیلی جامع نیستن.

hadimtv
19-08-1393, 09:04 بعد از ظهر
سلام در مورد تایم موتور که چجوری بگیری نوشته...اگه میشه اون قسمت برام بفرستید

AMIR_NINJA
05-09-1393, 02:54 قبل از ظهر
سلام به دوستان
میخواستم بدونم کتابی هست که از مباحث ساده و ابتدایی موتورسیکلت توضیخ داده باشه تا مباجث حرفه ای؟
یعنی یک کتاب یا چند کتاب که اطلاعات فنی ابتدایی در مورد انجین و برق و سایر مباحث موتورسیکلت توضیح داده شده باشه تا تعمیرات اساسی و اطلاعات پیچیده موتورسیکلت.
در مورد موتور سنگین کتاب وجود داره؟

رامین آفرود
06-09-1393, 07:57 قبل از ظهر
آره کتاب هست منتها به انگلیسی. اینترنت رو بگردی پیدا می کنی.

AMIR_NINJA
06-09-1393, 11:37 بعد از ظهر
دوستان کتابی اگر هست که از صفر و مبتدی درباره موتورسیکلت توضیح داده باشه که یک مقدار دست به آچار آدم ارتقاء پیدا کنه که منتشر شده باشه و راحت گیر بیاد؟ لطفاً اسم کتاب را معرفی کنید یا اگر جزوه هست در اینترنت به شکل pdf یا word معرفی کنید؟
با تشکر

serdar
12-11-1393, 09:33 بعد از ظهر
اگه سایتی هست بفروشه معرفی کنید ممنون میشم تو شهرستان که فکر نمیکنم باشه

maminj
31-03-1394, 09:38 قبل از ظهر
سلام دوستان
من هم در انجمن و هم در مورد موتور تازه واردم و میخوام فقط عیب یابی موتور و مسائل اولیه رو یاد بگیرم نه تعمیر موتور ، باید از کجا یاد بگیرم ؟ :297:

مهدی0123
17-04-1394, 06:56 بعد از ظهر
باعرض سلام به همگی به نظربنده هیچ چیزی جای تجربه رانمی گیره وهرآدمی بایدبرای بدست آوردن هرچیزی تلاش کنه وبراش زحمت بکشه کتاب یاهرگونه آموزش برای اون دسته افرادی موثرمیباشدکه عاشق این حرفه باشندواونهایی که بصورت عملی کارکرده اندکتاب بدردبخش اطلاعات تئوری وبرطرف شدن بخشی ازسوالات بسیارناچیزبرای یک استادکاررمی باشدوهیچ کسی به جزیک استادکارحرفه ای البته تعویض کارنــــــــــــــــــه بلکه تعمیرکارنمیتوانددقیقابه سوالات فنی ماپاسخ دهدواین جالب است که همه مامیدانیم به طورکل صنف پرقدرتی نداریم العان شما به خودروتوجه کنیدهم درآموزشهای درسی است وبیشترین امکانات چرامسئولین این بخش به آن بسیاربهامیدهندولی متاسفانه هم قوانین کشوربرعلیه موتورسیکلت عمل میکنندوناگفته نباشدکه برخی ازراکبان موتورسیکلت نیزحادثه آفرین میباشندامیدوارم دست به دست هم بدیم تابتوانیم وجه اجتماعی موتورسیکلت رادرکشورشکوفا کنیم برای شماآرزوی موفقیت میکنم مهدی پورمندهستم ازشمال قائم شهر17-4-94باتشکرازکلیه زحمت کشان این تایپیک انجمـن پرشین موتور:31:

m-s-d
14-10-1394, 07:59 بعد از ظهر
اینم دو تا پی دی اف دیگه

پی دی اف اول ([Only registered and activated users can see links])

پی دی اف دوم ([Only registered and activated users can see links])