PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید بندیت 250

Armin313
31-01-1391, 10:41 قبل از ظهر
سلام من عضو جدید پرشین موتور هستم، می خواستم از تجربیاتتون در رابطه با بندیت 250 استفاده کنم.
1- در مقایسه با 250 های دیگر از نظر فنی چه طور است؟
2- در مقایسه با 250 های دیگر از نظر قیمت چه طور است؟
3- اگر بخوام 250 بخرم پیشنهاد شما چیه؟ با توجه به اینکه شتاب اولیه برام خیلی مهمه و مسیرهای داخل شهر و نسبتاً طولانی رو هم میرم.
با تشکر از محبتتون

Masoud
31-01-1391, 10:48 قبل از ظهر
سلام من عضو جدید پرشین موتور هستم، می خواستم از تجربیاتتون در رابطه با بندیت 250 استفاده کنم.
1- در مقایسه با 250 های دیگر از نظر فنی چه طور است؟
2- در مقایسه با 250 های دیگر از نظر قیمت چه طور است؟
3- اگر بخوام 250 بخرم پیشنهاد شما چیه؟ با توجه به اینکه شتاب اولیه برام خیلی مهمه و مسیرهای داخل شهر و نسبتاً طولانی رو هم میرم.
با تشکر از محبتتون
فقط و فقط بندیت اگه بی پلاک می خوای
اگه می خوای پلاک دار بگیری تو شتاب اول مگلی تو کیفیت هیوسانگ و دایلیم تو زیبایی هم از نظر من هیو و مگلی

Armin313
31-01-1391, 10:55 قبل از ظهر
دست درد نکنه داداش فقط تفاوت قیمتشان در چه حده؟

mosim2m
31-01-1391, 12:53 بعد از ظهر
منم شدیدا تو نخ بندیتم . اگه دوستان راهنمایی کنن استفاده می کنیم

کوروش
31-01-1391, 12:59 بعد از ظهر
منم شدیدا تو نخ بندیتم . اگه دوستان راهنمایی کنن استفاده می کنیم
بری تو تاپیک بندیت میتونی اطلاعات خوبی ربیاری
در کل بندیت سالم بی مدارک از 2 تا 2500
با مدارک از 2500 تا 5 تومن
قبل گرونی ها تو شیراز بی مدارک تروتمیز 1500 بود ولی الان گرون تر شده
با مدارک هم که قیمتشون رو گفت
چون این موتور ها صفرش نیست هرکسی یه قیمتی میده و قیمت دقیقش معلوم نیست
به هر حال تو این رنچ قیمت بخری خیلی خوبه

Armin313
31-01-1391, 10:00 بعد از ظهر
بری تو تاپیک بندیت میتونی اطلاعات خوبی ربیاری
در کل بندیت سالم بی مدارک از 2 تا 2500
با مدارک از 2500 تا 5 تومن
قبل گرونی ها تو شیراز بی مدارک تروتمیز 1500 بود ولی الان گرون تر شده
با مدارک هم که قیمتشون رو گفت
چون این موتور ها صفرش نیست هرکسی یه قیمتی میده و قیمت دقیقش معلوم نیست
به هر حال تو این رنچ قیمت بخری خیلی خوبه

سلام مجدد
بابت راهنمایی خوبت ممنونم مطالب و پیدا کردم و خوندم.
بندیت 250 با برگه اوراق و برگه فدراسیون البته شماره شاسیش سنگ گرفته شده نسبتاً در حد صفر میگه 3500 به نظر شما چه کنم؟

کوروش
31-01-1391, 10:36 بعد از ظهر
تو سایت ایستگاه با برگ سبز زده 3300 و فکر کنم از این بهتر باشه
باز یه سر بگردید گزینه های خوب زیاد
در خرید موتور اصلا عجله نکنید و تا میتونید پیگیرش باشید/ چیز خوب دیر پیدا میشه دیر بجنبی هم فروش میره

Masoud
31-01-1391, 10:38 بعد از ظهر
سلام مجدد
بابت راهنمایی خوبت ممنونم مطالب و پیدا کردم و خوندم.
بندیت 250 با برگه اوراق و برگه فدراسیون البته شماره شاسیش سنگ گرفته شده نسبتاً در حد صفر میگه 3500 به نظر شما چه کنم؟
همش خلی بندی سمتش نرو بگیرنت به عنوان جعل اسناد دهنت و سرویس می کنن قیمت مدارک دار از 4.000.000 شروع می شه نه خیلی ترو تمیز اش ...

Armin313
31-01-1391, 10:56 بعد از ظهر
همش خلی بندی سمتش نرو بگیرنت به عنوان جعل اسناد دهنت و سرویس می کنن قیمت مدارک دار از 4.000.000 شروع می شه نه خیلی ترو تمیز اش ...

داداش همین الان یکی دیگه از رفقا یکی گیرآورده 2800 از لحاظ فنی و مدارک هم کاملاً مطمئنم چون آشناست و اینکاره.
اتاق جدید(vc)
مشکی رنگ
با مدارک (برگه اقتصاد و دارایی برگه خروج از اموال - برگه اوراقی و فدراسیون و ...)

amir74
01-02-1391, 03:27 بعد از ظهر
دوستان این اتاق وی سی و اتاق وی رو از کجا باید تشخیص داد ؟چه فرقی دارن؟

Ali
01-02-1391, 03:40 بعد از ظهر
دوستان این اتاق وی سی و اتاق وی رو از کجا باید تشخیص داد ؟چه فرقی دارن؟مطمئن نیستم ولی فکر میکنم فقط vc ها سرسیلندرشون قرمز باشه

Armin313
01-02-1391, 03:52 بعد از ظهر
دوستان این اتاق وی سی و اتاق وی رو از کجا باید تشخیص داد ؟چه فرقی دارن؟

بندیت VC واقعا با این بندیت های معمولی زمین تا آسمون فرق داره ،خیلی بهتره هم تو شتاب هم تو سرعت!
تا اونجایی که من دیدم و اطلاع دارم:بندیت های VC فقط در مورد رنگ مشکی انجین میتونم تایید کنم،و رنگ سر سیلندر قرمز نمیتونه نشانگر VCبودن موتور باشه و درباره ی حک شدن VCروی سر سیلندر من چیزی نشنیدم،وگرنه حتما دقت میکردم.اون دلایلی که باعث میشه بندیت VCرو تشخیص بدم،به ترتیب ایناست:
1.موتور باید از مدل 1998 به بالا باشه(98 VCهم داره)
2.موتور باید اطاق جدید باشه{اطاق 400}یعنی چراغ خطر عقب پهن تر و دراز تر باشه،صفحه کیلومتر مشکی باشه(نه سفید)و...
3.رنگ مشکی انجیناگر این شرایط رو تو موتوری دیدید مطمین میشید که موتور قطعا،سری جدید هست.سری جدید ها یا همون اطاق جدید ها دارای دو مدل V و VC هستند.برای تشخیص VC به شرایط بعدی توجه کنید:
4.در زیر زین و در باله ی عقب موتور دقیقا برای بندیت های VC عبارت(Bandit VC)درج شده،در صورتی که برای مدل های V عبارت (Bandit V)نوشته شده.این در صورتی هست که بندیت های اطاق قدیم که دارای چراغ خطر عقب کوچکتر و کیلومتر سفید و انجین استیل و... هستند،در اون محل فقط عبارت (Bandit) نوشته شده.
5.اگر موتوری 4 شرط بالا رو داشت به احتمال زیاد بندیت 250 VC هست،ولی اگر این مورد رو داشت دیگه اطمینانتون 100% میشه:روی باک جایی که برای بندیت های اطاق قدیم و اطاق جدید سری V نام (SUZUKI)درج شده در حالی که بندیت های VC عبارت(Bandit)بطور برجسته درج شده!در مورد سر سیلندر قرمز باید بگم که اصلا ملاک نیست،بندیت های اطاق جدید(انجین مشکی)هم V و هم VC سر سیلندر قرمز و یا مشکی دارن و من جفتشو دیدم!
امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم.
(منبع مطلب: کاربر محترم corvette z06)

amir74
02-02-1391, 02:22 بعد از ظهر
ممنون

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

پس قیمتاشم فرق داره دیگه؟ب این نتیجه رسیدیم اتاق جدیدا باز دو مدل وی و وی سی داره

Masoud
06-02-1391, 02:57 قبل از ظهر
داداش همین الان یکی دیگه از رفقا یکی گیرآورده 2800 از لحاظ فنی و مدارک هم کاملاً مطمئنم چون آشناست و اینکاره.
اتاق جدید(vc)
مشکی رنگ
با مدارک (برگه اقتصاد و دارایی برگه خروج از اموال - برگه اوراقی و فدراسیون و ...)
برو موقع خرید استعلام کن خیالت راحت بشه ....

Armin313
12-02-1391, 09:29 بعد از ظهر
برو موقع خرید استعلام کن خیالت راحت بشه ....

بابت راهنماییتون ممنون.:bunnyearsmiley: رفتم راست می گفت مدارکش کامل بود اما چه فایده شاسی رو سنگ گرفته بود:icon_pf _99_: . . .