PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Pulse 135 یا Kasir 150

noise
27-01-1391, 11:54 بعد از ظهر
سلام
من قصد خرید اولین موتورم رو دارم و تا حالا بین این دو تا موتور موندم، اولین معیارم هم زیباییه که به نظر خودم Kasir 150 خیلی خوشگلتره
تمام بازار رو که زیر و رو کردم تونستم دست دوم هر دو تا موتور رو دقیقا با یه قیمت و یه شرایط پیدا کنم
کثیر 150 رو قیمت گرفتم نو مدل 90 تا 1900000 تومن هم بود، دست دومش با 6 ماه بیمه، که خیلی هم سالم به نظر میرسید پیدا کردم 1700000
پالس 135 رو قیمت گرفتم 2000000 تومن، که دست دومش با 5 ماه بیمه 1700000 بود
حالا موندم کدومشو بخرم، بچه ها لطفا کمک کنید، نقطه ضعف و قوت هر کدوم رو برام بگین، اگه شما بودین با این بودجه و سلیقه چیکار میکردین؟
در ضمن عکس کثیر 150 دست دومه رو هم ضمیمه کردم
پالس 135 هم مث همین سالم بود عکسشو نگرفتم

Alireza
28-01-1391, 12:21 قبل از ظهر
یه هیچ وجه سمت کثیر نرو که پشیمون میشی
کیفیت پایین قطعات
نبود لوازم یدکی
انجین چینی و بی کیفیت
.....

matrixaidin
28-01-1391, 01:10 قبل از ظهر
پالس داغون سگش میارزه به 10تا کسیر
به نظرم قیمتارو بالا گفتی
شما کدوم شهر ساکن هستی؟!؟!؟!؟
از هر نظر پالس بهتره
کیفیت.مصرف پایین.پشتیبانی متوسط.......

Ali
28-01-1391, 01:18 قبل از ظهر
کاملا موافقم خرید کثیر کاملا اشتباهه این موتور نه کیفیت داره نه قطعات نه...

این موتور برای هیچکس توصیه نمیشه اما شما که دیگه اولین موتورتون هم هست باید بیشتر مواظب باشید این موتور از هرچی موتوره زدتون میکنه اصلا بهش فکر هم نکنید

noise
28-01-1391, 09:22 قبل از ظهر
مرسی همگی بابت نظراتون
من ساکن نجف آباد اصفهان ولی قیمتا که گفتم ماله اصفهانه

طرح باک کثیر خیلی خوشگله، موتور خوب با همچین قیافه ای نیس که ارزون باشه؟ ترجیحا دست دوم
این پالس 135 ترمز عقبش دیسکی نیس، قطعاتشم تقریبا با کثیر هم قیمتا، قطعات کثیر رو پیدا کردم مثلا قاب جلوش جفتی 70 تومن، راهنماش جفت 12 تومن
ممنون میشم بازم راهنمایی کنید

راستی با پالس میتونم کوه و صحرا هم برم؟ :p
نظرتون در مورد تریل چیه؟ بعضیا میگن سمتش نرو چون موتوراش هر روز خراب میشه اذیت میکنه، درسته؟ یه فلات 250 دست دوم تمیز پیدا کردم 2 میلیون
به نظرتون به عنوان موتور اولم خوبه؟
بیشترم میخوام باش برم کار، دانشگاه، خونه و جمعه ها شاید کوه

Shenzo
28-01-1391, 12:34 بعد از ظهر
مرسی همگی بابت نظراتون
من ساکن نجف آباد اصفهان ولی قیمتا که گفتم ماله اصفهانه

طرح باک کثیر خیلی خوشگله، موتور خوب با همچین قیافه ای نیس که ارزون باشه؟ ترجیحا دست دوم
این پالس 135 ترمز عقبش دیسکی نیس، قطعاتشم تقریبا با کثیر هم قیمتا، قطعات کثیر رو پیدا کردم مثلا قاب جلوش جفتی 70 تومن، راهنماش جفت 12 تومن
ممنون میشم بازم راهنمایی کنید

راستی با پالس میتونم کوه و صحرا هم برم؟ :p
نظرتون در مورد تریل چیه؟ بعضیا میگن سمتش نرو چون موتوراش هر روز خراب میشه اذیت میکنه، درسته؟ یه فلات 250 دست دوم تمیز پیدا کردم 2 میلیون
به نظرتون به عنوان موتور اولم خوبه؟
بیشترم میخوام باش برم کار، دانشگاه، خونه و جمعه ها شاید کوه

سلام دوست عزیز
موتور اسپرت (ریس) یا به قول شما با قیافه کثیر، اگه با کیفیت و خوبشو می خواین که قیمتش دست دومش هم خیلی بالاتر از ایناست!
مثله: مگلی، دربی، هیوسانگ، سی بی آر و . . .
ولی موتورهای ایرانی مثله کثیر، پرواز و . . . فقط قیافه و ظاهر دارند و اصلا کیفیت مناسبی ندارند (درسته تو این طرح جدید کثیر که شما عکسشو گذاشتین نسبت به طرح قدیمش (cbr 150) کیفیت قطعاتش ظاهر بهتر شده، اما بازم . . . فایده نداره)
در مورد پالس باید بگم به حر حال موتوری شناخته شده است و مثله دیگر محصولات پالس (پلس 180-200-220) کیفیت به مراتب بالاتری داره و از نظر طراحی نیز زیباست! و ارزش خرید داره و اگه اطلاعات بیشتری میخواین می تونید به تاپیک مربوطه ([Only registered and activated users can see links])مراجعه و راجبش اطلاعات بیشتری بدست بیارید.
و اما هیچکدوم از این دو موتور به درد کوه و بیابون نمیخورن!
اگه واقعا علاقه به کوه رفتن (آفرود) دارید بهتره برید سراغ موتورهای تریل

اینا اطلاعات بنده بود امیدوارم مفید واقع بشه براتون
راهنمایی های بیشتر و تخصصی ترو دوستان کارشناس خدمتتون ارائه میدن
باتشکر

noise
28-01-1391, 08:20 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
موتور اسپرت (ریس) یا به قول شما با قیافه کثیر، اگه با کیفیت و خوبشو می خواین که قیمتش دست دومش هم خیلی بالاتر از ایناست!
مثله: مگلی، دربی، هیوسانگ، سی بی آر و . . .
ولی موتورهای ایرانی مثله کثیر، پرواز و . . . فقط قیافه و ظاهر دارند و اصلا کیفیت مناسبی ندارند (درسته تو این طرح جدید کثیر که شما عکسشو گذاشتین نسبت به طرح قدیمش (cbr 150) کیفیت قطعاتش ظاهر بهتر شده، اما بازم . . . فایده نداره)
در مورد پالس باید بگم به حر حال موتوری شناخته شده است و مثله دیگر محصولات پالس (پلس 180-200-220) کیفیت به مراتب بالاتری داره و از نظر طراحی نیز زیباست! و ارزش خرید داره و اگه اطلاعات بیشتری میخواین می تونید به تاپیک مربوطه ([Only registered and activated users can see links])مراجعه و راجبش اطلاعات بیشتری بدست بیارید.
و اما هیچکدوم از این دو موتور به درد کوه و بیابون نمیخورن!
اگه واقعا علاقه به کوه رفتن (آفرود) دارید بهتره برید سراغ موتورهای تریل

اینا اطلاعات بنده بود امیدوارم مفید واقع بشه براتون
راهنمایی های بیشتر و تخصصی ترو دوستان کارشناس خدمتتون ارائه میدن
باتشکر

داداش دمت گرم وقت گذاشتی اینقدر جامع و خوب جواب دادی
حالا به نظرتون اگه بخوام برم سراغ تریل چه مدلیش مناسبه واسه من که تازه کارم، میخوام موتور خیلی خوشگل و توی چشم باشه و میخوام هر روز دستم به موتور بند نشه، باهاش توی شهر هم استفاده کنم، کوه هم باش برم
همین فلات 250 به نظرم خوشگله ولی خودش چطوریاس؟
عکسشم ضمیمه کردم
11581
11582

اگه تریل دردسر و خرج داره بیخیالش بشم؟

sepehr000
28-01-1391, 10:33 بعد از ظهر
11629سلام دوستان این موتورو تازه خریدم اگه کسی تا حالا دیده راهنماییم کنه
شرکت نامی سازندشه مدلشم hn200