PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برچسب طرح فیبر کربن

RED-LINE
25-01-1391, 01:43 بعد از ظهر
سلام....
من میخوام بعضی از قسمتای موتورمو برچسب کربن بزنم،میخوام ببینم شدنیه یعنی خوب میشینه رو کار؟مثلا دوشاخ گاوی عقب رو میخوام بزنم انحنا داره یکم بعضی جاهاش زاویه داره برچسب خوب میشینه روش؟

djhamed2003
25-01-1391, 01:49 بعد از ظهر
شدنیه ولی بحث اینه که جاهایی که انحنا و چرخش داره و زاویه عوض میشه رو باید با تیغ اصلاح یه برش نامحسوس بدی
ضمنا قسمتی که برچسب میخوره باید کاملا با الکل تمیز و با سشوار گرم کنی و در نهایت فشار زیاد برای بیرون کردن هوای زیر برچسب

Sami
25-01-1391, 01:55 بعد از ظهر
سلام....
من میخوام بعضی از قسمتای موتورمو برچسب کربن بزنم،میخوام ببینم شدنیه یعنی خوب میشینه رو کار؟مثلا دوشاخ گاوی عقب رو میخوام بزنم انحنا داره یکم بعضی جاهاش زاویه داره برچسب خوب میشینه روش؟
سلام دوسته عزیز میتونی یه عکس از نمای بالای شاخهای عقب بگیری و تو کامپیوتر طرح ابدائیه خودتو روش پیاده کنی به نظره من نوشته آپاچی بصورت انگلیسی پیوسته روی هردو شاخ جلوه قشنگی بش میده

nopo
25-01-1391, 03:01 بعد از ظهر
سلام....

چون دست زياد باهاش تماس داره زود طرحش پاك ميشه

RED-LINE
25-01-1391, 03:51 بعد از ظهر
مرسی،من ماشینائی رو دیدم که برای دستگیره هاشون از این برچسبا میزنن جنس خوبش پیدا نمیشه که پاک نشه؟
نزدیک1سال پیش تو خیابون فردوسی دیدم متری 6تومن بود.

nopo
25-01-1391, 03:57 بعد از ظهر
مرسی،من ماشینائی رو دیدم که برای دستگیره هاشون از این برچسبا میزنن جنس خوبش پیدا نمیشه که پاک نشه؟
نزدیک1سال پیش تو خیابون فردوسی دیدم متری 6تومن بود.

اينجا با مسعود توپ كاملش رو حدود18 خريديم!!!
الانم حدود نيم متر دارم
وقتي چسبوندي ميتوني روي برچسب اسپري كيلر بزني تا پاك نشه
فكر كنم اين بهترين راه باشه

K.I.A
25-01-1391, 08:03 بعد از ظهر
عرض 60 سانتی متری 6500 تومن و عرض 120 سانتی 12500 تومن
باطرح جدید برجسته بسیار زیبا که نصاب ما روی کاپوت و سقف و صندوق جنسیس کشیده فوق العاده شده ...از ماشینهعکس میگیرم میزارم ببنید.

RED-LINE
25-01-1391, 08:13 بعد از ظهر
کیا حسش هست بیارم موتورو برچسب کاریش کنیم؟:دی
فقط دوشاخ گاوی عقب رو میخوام اینکارو بکنم.

K.I.A
25-01-1391, 08:18 بعد از ظهر
من ابزارشو دارم اما همون حسشو ندارم / اما این نصابمون میاد میچسبونه حرفه ای اما خب مانی میگیره...
حالا اگه وقت کردم میام ببینم کجارو میخوای بزنی میزنیم چون سطح بزرگی نیست نسبتا راحته اما بخاطر قوس داشتن کمی سخته اما شدنیه..

RED-LINE
25-01-1391, 08:26 بعد از ظهر
آخه داستان اینه این دوشاخ رو کلا عوض کنم میشه 23-4تومن،میخوام هم یه طرحی زده باشم هم تو این بیییی پولی زیاد خرج نکرده باشم چون رنگش یکم رفته..

sepehr000
28-01-1391, 10:36 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])سلام دوستان این موتورو تازه خریدم اگه کسی تا حالا دیده راهنماییم کنه
شرکت نامی سازندشه مدلشم hn200

Masoud
28-01-1391, 10:52 بعد از ظهر
محمد جان بیار با هم میزنیم...
منم باس موتور خودم و میزنم....
ابزار هم نمیخواد .... سشوار صنعتی و اینا ...............

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])سلام دوستان این موتورو تازه خریدم اگه کسی تا حالا دیده راهنماییم کنه
شرکت نامی سازندشه مدلشم hn200
این تایپیک مخصوص این موتوره می تونی اونجا سوالات و مطرح کنی ...
[Only registered and activated users can see links]

Alireza
28-01-1391, 10:59 بعد از ظهر
جناب سپهر همونطور که اسم تاپیک معلومه یعنی برچسب فیبر کربن این موضوع چه ربطی به پست شما داشت؟
در صورت تکرار دسترسیتونو محدود میکنم خیلی خوبه که قبل از پست زدن ببینیم کجا داریم پست میدیم