PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدا حافظی کاظم ( Salahshor )

salahshor
22-01-1391, 02:39 قبل از ظهر
خداحافظی با سایت و بچه های گل برشین موتور :

با کسب اجازه از مدیرای خوب سایت ... خواستم تابیک جدا تو گفتگوی ازاد بزنم که موفق نشدم چون اولین بستم تو این سایت مربوط به تابیک مگلی میشد ترجیح دادم اخریشم همینجا باشه که اگه صلاح بود مدیرا خودشون زحمت منتقل کردنشو میکشن و دستشونم درد نکنه بابت همه زحماتشون تا اینجا و از اینجا به بعد
از وقتی تو این سایت عضو شدم و فعالیت کردم چیزهای زیادی از دوستای خوبم یاد گرفتم و مدیونشونم و دوستای خوبی هم بیدا کردم : اقا شهروز / اقا علیرضا < عشق> / اقا بابک / اقا مهران / اقا کیانوش / اقا ایدین / اقا محمد <021> / دوستای گل اصفهانی و مشهدی / دوتا admin ها اقا علیرضا و اقا علیرضا ! / امیر <aka> /
اقا کوروش / اقا ****** / علی <gsx> همه و همه دوستای خوبم که شاید اسم قشنگشونو فراموش کردم و یاد و خاطرشون عزیزه برام و همینجا ارزو میکنم هر جا که هستن خوب و خوشو سلامت باشن و چرخ موتوراشون بچرخه
تو قرارهای خوبی شرکت کردم و در کنار دوستان بسی خوش گذشت و نمیشه به راحتی فراموششون کرد
دوستای خوبمم هر جا که ناراحتشون کردم امیدوارم منو بخشیده باشن و ازم دلخور نباشن
تا الانم هر چی که میدونستم و در توانم بوده برا کسی کوتاهی نکردم و وظیفم بوده که در اختیار دوستام قرار بدم
من به عشق بچه ها و علاقه خودم به موتور یه سرویس adsl هم گرفتم که راحت بتونم مطالب سایت رو دنبال کنم و از نظراتشون استفاده کنم من بعد بدردم نمیخوره . بنا به دلایل متعدد شخصی نمیتونم بیام سایت اینو گفتم یه وقت دوستای گلم شک نکنن که کسی میخواد بره یه جا دیگه عضو بشه یا فعالیت کنه ....برشین موتور افتخاریه برا من
من که از دست کسی ناراحت یا دلخور نیستم و امیدوارم بچه ها هم ازم دلخور نباشن و راه برشین موتورو ادامه بدن ... منم خوشحال میشم
اون دسته از عزیزانی هم که اومدن تو یاهو و خودشونو و شخصیتشونو معرفی کردن اونم بی دلیل و بی ربط باشه به حساب ... بودنشون
خیلی ممنون که وقت گذاشتین و تا اخر خوندین .شاید خداحافظی وجه خوبی نداشته باشه تو سایت عذر خواهی منو ببذیرین فقط خواستم باهاتون خداحافظی کرده باشم و الا سایلنت هم میشد نیام . موفق و بیروز باشین . به امید ازادی 250 به بالا و داشتن زندگی خوب برا همتون

SALAHSHOR <کاظم > 3:35AM 91/1/22

Kami
22-01-1391, 11:04 قبل از ظهر
خداحافظی با سایت و بچه های گل برشین موتور :

با کسب اجازه از مدیرای خوب سایت ... خواستم تابیک جدا تو گفتگوی ازاد بزنم که موفق نشدم چون اولین بستم تو این سایت مربوط به تابیک مگلی میشد ترجیح دادم اخریشم همینجا باشه که اگه صلاح بود مدیرا خودشون زحمت منتقل کردنشو میکشن و دستشونم درد نکنه بابت همه زحماتشون تا اینجا و از اینجا به بعد
از وقتی تو این سایت عضو شدم و فعالیت کردم چیزهای زیادی از دوستای خوبم یاد گرفتم و مدیونشونم و دوستای خوبی هم بیدا کردم : اقا شهروز / اقا علیرضا < عشق> / اقا بابک / اقا مهران / اقا کیانوش / اقا ایدین / اقا محمد <021> / دوستای گل اصفهانی و مشهدی / دوتا admin ها اقا علیرضا و اقا علیرضا ! / امیر <aka> /
اقا کوروش / اقا ****** / علی <gsx> همه و همه دوستای خوبم که شاید اسم قشنگشونو فراموش کردم و یاد و خاطرشون عزیزه برام و همینجا ارزو میکنم هر جا که هستن خوب و خوشو سلامت باشن و چرخ موتوراشون بچرخه
تو قرارهای خوبی شرکت کردم و در کنار دوستان بسی خوش گذشت و نمیشه به راحتی فراموششون کرد
دوستای خوبمم هر جا که ناراحتشون کردم امیدوارم منو بخشیده باشن و ازم دلخور نباشن
تا الانم هر چی که میدونستم و در توانم بوده برا کسی کوتاهی نکردم و وظیفم بوده که در اختیار دوستام قرار بدم
من به عشق بچه ها و علاقه خودم به موتور یه سرویس adsl هم گرفتم که راحت بتونم مطالب سایت رو دنبال کنم و از نظراتشون استفاده کنم من بعد بدردم نمیخوره . بنا به دلایل متعدد شخصی نمیتونم بیام سایت اینو گفتم یه وقت دوستای گلم شک نکنن که کسی میخواد بره یه جا دیگه عضو بشه یا فعالیت کنه ....برشین موتور افتخاریه برا من
من که از دست کسی ناراحت یا دلخور نیستم و امیدوارم بچه ها هم ازم دلخور نباشن و راه برشین موتورو ادامه بدن ... منم خوشحال میشم
اون دسته از عزیزانی هم که اومدن تو یاهو و خودشونو و شخصیتشونو معرفی کردن اونم بی دلیل و بی ربط باشه به حساب ... بودنشون
خیلی ممنون که وقت گذاشتین و تا اخر خوندین .شاید خداحافظی وجه خوبی نداشته باشه تو سایت عذر خواهی منو ببذیرین فقط خواستم باهاتون خداحافظی کرده باشم و الا سایلنت هم میشد نیام . موفق و بیروز باشین . به امید ازادی 250 به بالا و داشتن زندگی خوب برا همتون

SALAHSHOR <کاظم > 3:35AM 91/1/22

داری میری جانم به فدایت ولی حالا چرا؟
تازه میخواستیم در کنار شفیع مدیر بخش فنی باشی

Kami
22-01-1391, 03:01 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

خوب بعد از اين موضوع پيگير ماجرا شديم ، و تيم مديريت پرشين موتور به اين نتيجه رسيد كه كاربران با دادن پيغام خصوصي غير اخلاقي به كاظم باعث ناراحتي شدن كه بنده براي روشن شدن كامل اين قضيه به سراغ كاظم رفتم و در ضمن صحبت مطلع شدم كه چند كاربر( كه ظاهرا مال اين سايت نبوده ) كه اسم نميبريم در پيغام خصوصي و ياهو قصد تخريب ايشان را داشته اند
و يك سري از دوستان نيز بدون هماهنگي به قصد تعمير موتور به محل كار وي مراجعه كرده اند واز انجا كه ايشان تعمير كار خودرو بوده و طي روز مشغول به كار ميباشد ، لذا باعث اختلال در كار ايشان ميگرديد ، و چندين مورد ديگر كه باعث خداحافظي ايشان شد.
تيم مديريت بعد از برسي و حل و فصل موضوع و صحبت با كاظم ايشان را به جمع خودش بازگرداند
باشد كه ديگر شاهد اين قضايا نباشيم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

02109002
22-01-1391, 03:06 بعد از ظهر
خدا رو شاکرم از این بابت و بسیار سپاسگذار از زحمات بی دریغ تیم مدیریت پرشین موتور

خوشحالم .....:pm1::pm1:

Ali
22-01-1391, 03:07 بعد از ظهر
بسیار خوشحالیم از این قضیه

با تشکر فراوان از **** و دیگر مدیران برای زحماتشون :pm1:

alikian
22-01-1391, 03:15 بعد از ظهر
خدا رو شکر که یکی دیگه از افراد پر بار رو از دست ندادیم
کاش اون بی شعورا رو معرفی میکردین :icon_pf (95):

کوروش
22-01-1391, 04:01 بعد از ظهر
خوب کاظم جان به نظر من یه جای تاپیک خداحافظی تاپیک میزدی یار کشی میکردیم میرفتیم پدر طرفو ....
لازم به خدا حافظی نبود تو دیگه چرا؟؟؟ ادم باید تو اینجور جاها محکم باشه نه اینکه عقب بکشه !!!
سخت باشو مقاومت کن دادا /صبح پیروزی نزدیک است ....:7tir:
وای خودم منقلب شدم :10:
این کاربر ها هم که میدونم از سایت های دیگه امدن و تا یکی که فنی بود رو دیدن حالا میخوان عزیتش کنن
تو بری که پرشین موتور حال نمیده:consoling2:
مرسی از **** که باز سوپر من یازی در اورد و یکی دیگه از اعضای پرشین موتور رو از غول مرحله اخر نجات داد :20:

mehran
22-01-1391, 04:15 بعد از ظهر
من كه خوندم از تعجب داشتم شاخ در مياوردم.كاظم يكي از بهترين وفني ترين آدمايي كه من ميشناسم واقعا حيف بود اگه ........
راستي الان ياد اون آيدي وايميلي كه به اسم من باز كرده بودن افتادم يادش بخير چقدر خنديديم.كاظم آدم بي جنبه زياده تو خودتو دلخور نكن.از بچه بپرس چه چيزي براي من نوشته بودن يكم بخندي،شاد باشي

RIDER
22-01-1391, 05:52 بعد از ظهر
خیلی خوب شد که بگرگردوندیش وگرنه یکی از بهترینا رفته بود من خودم به شخصه حال میکنم با مغز خلاق آقا کاضم خیلی کلا سرش میشه آقا حرفه ای از پست زدنشم معلومه واسه هر مشکلیم یه راه حلی داره حیف آدم نباید اینجور عزیزارو با کارای نا به جا برنجونه من به شخصه خیلی خوشحالم برگشتین کاضظم جان:999:

salahshor
22-01-1391, 06:37 بعد از ظهر
واقعا نمیدونم چی بگم
خیلی خوشحالم که دوباره تو جمع دوستان هستم
فکر نمیکردم بچه ها اینقد واکنش نشون بدم به این قضیه < رفتنم>
تمام سعیمو میکنم ...
دست همگی درد نکنه بابت لطفتون
از اقا ****** هم تشکر ویژه میکنم که تا محل کارم تشریف اوردن و شرمندم کردن

Babak
22-01-1391, 06:56 بعد از ظهر
کاظم"کاظم آقا اخه چرا این کار رارو با دله نازک و شکننده من می کنی؟؟؟؟؟؟؟
نه واقعا چرا؟؟؟؟؟؟
نه آخه من همین الان از بیمارستان اومدم ظهر که دیدن زدی خداحافظ قلبم گرفت کارم به تخته بیمارستان کشید....
بدم بیان شیشه ها مغازه اتو بیارن پایین که دیگه فکره رفتن نکنی؟؟؟؟؟؟
کاظم جون دوست داریم

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

کاظم **** امروز اومد پیشت؟:3:

salahshor
22-01-1391, 07:40 بعد از ظهر
کاظم"کاظم آقا اخه چرا این کار رارو با دله نازک و شکننده من می کنی؟؟؟؟؟؟؟
نه واقعا چرا؟؟؟؟؟؟
نه آخه من همین الان از بیمارستان اومدم ظهر که دیدن زدی خداحافظ قلبم گرفت کارم به تخته بیمارستان کشید....
بدم بیان شیشه ها مغازه اتو بیارن پایین که دیگه فکره رفتن نکنی؟؟؟؟؟؟
کاظم جون دوست داریم

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

کاظم **** امروز اومد پیشت؟:3:
بابک جون با چه زبونی بگم میخوامت ؟
اره **** واقعا زحمت کشید تا اینجا تشریف اورد.

Alireza
22-01-1391, 08:24 بعد از ظهر
خب به خوبی و خوشی تموم شد
به کوری چشم اونوری ها
قفل میشه

Kenji
22-01-1391, 09:16 بعد از ظهر
چی چی قفل می شه من هنوز فشش ندادم.

کسافط

کسافط

قلب من باطری ایه.... چرا بازی می کنی؟

امروزم که کلن یا ورنمیداشتی یا در دست نبودی.....

خوب حالا قفل.