PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تور آفرود مشهد طرقبه(مايون)-خلج جمعه25-1-91

nopo
22-01-1391, 02:24 بعد از ظهر
آقا جمعه صبح زود(7صبح) بريم طرقبه از مايون بريم خلج وتا ظهر برگرديم:29dz8zk:
كي مياد؟

اگه كسي دوست داشت نهار هم بده!!!(نوبت علي نوزاده):crazy:

اسپم نكنيد

Mohammad aghili
22-01-1391, 03:35 بعد از ظهر
(نوبت علي نوزاده)

ما نوبتی نداشتیم !

masoud rm
22-01-1391, 03:36 بعد از ظهر
من هستم واعلام امادگی میکنم

Mohammad aghili
22-01-1391, 03:38 بعد از ظهر
هوا که خوبه

مسیر رو میشه روی نقشه نشون بدید؟

کیا تا حالا ok دادن؟

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

ا ؟!

آقا مسعود که باشن ، منم پایه ام !

nopo
22-01-1391, 03:53 بعد از ظهر
11127

honda cfrx
22-01-1391, 06:37 بعد از ظهر
آقا ماهم پایه ایم ولی بایستی تا 10.5 برگردم کار واجب دارم:98:

nopo
22-01-1391, 08:29 بعد از ظهر
آقا ماهم پایه ایم ولی بایستی تا 10.5 برگردم کار واجب دارم:98:

فكرنمي كنم امكانش باشه مگر اينكه با هواپيما برگردي!!

alizaboli
22-01-1391, 08:36 بعد از ظهر
من كه نيستم

alinozad
22-01-1391, 09:20 بعد از ظهر
نوبت چی؟کشک چی؟آش چی؟ آفرود؟چی؟اسمش تا حالا به گوشم نخوره! چی؟پرشین موتور؟گروه فلات روان قاره؟نمیشناسم... ============ اتفاقا من و محمد داشتیم با علی زابل کل کل میکردیم که جمعی بریم یعنی کراس و چینی با هم بریم،علی و دار و دسته گفتند شما برای آفرود نمیرید دنبال شکمتون میرید!(یادش رفته چطور سر سفره حمله میکنه و نمیذاره کسی غذا بخوره)خیلی دلم تنگ شده برای یه آفروده 10-15 موتوری!نظرتون چیه با اونا هم هماهنگ کنیم،مسیر مایون رو خوب بلده علی بعد با اونا بریم تا برای بار اولی که میخایم اون مسیر رو بریم گیر نکنیم.بعدشم از وقتی موتورامون رو دستکاری کردیم با اونا نرفتیم بیرون.

nopo
23-01-1391, 01:41 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]
30
14
25/01/1391

novindesigners
23-01-1391, 10:52 بعد از ظهر
منم می یام :12:

nopo
23-01-1391, 11:12 بعد از ظهر
منم می یام :12:

آقا نظرم عوض شد
برنامه رو برعكس كنيم!:retarded:
از خلج بريم طرقبه!!!:smilies(113):

Mohammad aghili
23-01-1391, 11:13 بعد از ظهر
خسته نبشن واقعا !

میذاشتی پس فردا میگفتی

nopo
23-01-1391, 11:14 بعد از ظهر
هيچ جا مثل خلج نميشه!

alinozad
24-01-1391, 01:05 قبل از ظهر
آقایون من شمارو دعوت میکنم به یه آفرود سنگین با تعداد بالا یعنی دو تیم علی زابل و فلات روان قاره قاطی شیم.ناهار رو که بیخیل!جواد هم موتورشو گرفت،تا جمعه 100 تا راه ببرش آب بندی میشه آماده شیب زدنه(طبق فرمول آببندی تخصصی خودم)ببینید چند وقته نرفتیم با اونا...من دلم برای صدای کراس تنگ شده!باز از شنبه میرم پادگان فرصت نمیشه همه دور هم جمع باشیم...بیاید جمعه همه با هم بریم.....خوش میگذره!جواد اقا شما هم سعی کن اون حلقه هایی که دور دست میندازند و مخصوص lady هاست رو از دستت بازکنی از رو فرمون موتور هم باز کنی نگی آببندیه تا بریم بترکونیم!

nopo
24-01-1391, 06:18 قبل از ظهر
اين هفته نبابيد به موتور فشار بيادميفهمي؟منم رمول خودم رو دارم
آفرود ميام ولي نه با فشار؟ok؟

Mohammad aghili
24-01-1391, 07:45 قبل از ظهر
علی جون شما خودشو ناراحت نکن

این فلات صفتها رو جون به جونشون کنی همینن !
از اون دفعه که با روان از رو فلات رد شدیم , دیگه کسی جرءت نمیکنه با ما آفرود سنگین بیاد...

آقا فردا برنامه چی شد?
ناهار چه کنیم?
چه ساعتی ?
کجا?

راستی علی واسه این هفته خودتو گرم کن ,میخوام بترکونی ها !!!!

سورپرایز این هفته:
علی جفت پا رو زین می زند !!!

nopo
24-01-1391, 08:56 قبل از ظهر
علی جون شما خودشو ناراحت نکن

این فلات صفتها رو جون به جونشون کنی همینن !
از اون دفعه که با روان از رو فلات رد شدیم , دیگه کسی جرءت نمیکنه با ما آفرود سنگین بیاد...

آقا فردا برنامه چی شد?
ناهار چه کنیم?
چه ساعتی ?
کجا?

راستی علی واسه این هفته خودتو گرم کن ,میخوام بترکونی ها !!!!

سورپرایز این هفته:
علی جفت پا رو زین می زند !!!
ساعت7خلج باشيم خوبه؟(صبحونه هركي خودش بياره)!!!
از اونجا ميريم روستاي سر برج و مايون بعد طرقبه
و آخرش ميريم داغستون(اوله طرقبه بعد از پمپ بنزين)
منتها بدون گروه زابل
موتورم توي تسته نبايد فشا بياد
ok؟

تا ظهر تاييد ش كنيد برنامه رو جمعش كنيم كه برم توي كار ارسال سامانه خانم

masoud rm
24-01-1391, 09:03 قبل از ظهر
سلام من که پایم فقط فقط بگم که اخرین افرود من تو مشهد هستش همه بیان ساعت 7 عالیه

alinozad
24-01-1391, 10:49 قبل از ظهر
سلام من که پایم فقط فقط بگم که اخرین افرود من تو مشهد هستش همه بیان ساعت 7 عالیه
فقط بخاطر مسعود میام!

موتورم توي تسته نبايد فشا بياد
اگه نه با علی زابل اینا میرفتم!بچه ها رو هم به زور میبردم تورو هم به زور میبردم حیف که مسعود اینجوری نوشت،با علی زابل اینا بریم از مسعود غافل میشیم...
ولی اینو جدی میگم،یبار حال ندارم،یبار وقت ندارم،یبار حس ندارم،یبار مریضم،یبار موتورم خرابه،یبار لاستیک ندارم،یبار زنجیرم شله،یبار زنجیرم حلیمه،یبار زنجیرم آشه!یبار خورشیدیم تاب داره!یبار خورشیدیم کوچیکه!یبار خورشیدیم بزرگه!من تا حالا یادم نمیاد بدون یبار و دلیل مونده باشی....
یادم میاد به امیر مسعود تیکه انداختی و گفتی تکنیک تحریک برای موتورسوار شدن هست!حالا نمیدونم تو کی میخای موتورسوار بشی!حیفه فلات 250 تیون شده...درستت میکنم وایسا...:2gwb921:

ساعت7خلج باشيم خوبه؟(صبحونه هركي خودش بياره)!!!
از اونجا ميريم روستاي سر برج و مايون بعد طرقبه
و آخرش ميريم داغستون(اوله طرقبه بعد از پمپ بنزين)
اون مسیر خیلی گمراه کنندس!مطمئن باشید گم میشید.مسیر رو بلد نیستید خواهشن سوپرمن بازی درنیارید یادتونه با علی کجاها گیر کردیم؟سنگهای تیزی که روش نمید حتی پیاده وایساد؟بیخیال اون مسیر بشید.یه مسیر نرمالتر که قبلا تست کرده باشیم بریم که بدون دردسر بیایم!همیشه باید با یه راه بلد یه مسیری رو رفت تا یاد بگیریم وقتی یاد گرفتیم میتونیم بدون راه بلد بریم...الان هیچکدوممون مسیر رو بلد نیستیم خیلی ریسکه!ممکنه زهرمون بشه!خدائی نکرده اتفاقی بیفته...
-خواهشا بنزین ها همه فول!
-زنجیرها متناسب شل و سفت و روغن خورده!
-پیچهای اصلی موتور محکم!
-لوازم ایمنی تکمیل!
-یک طناب هم هرکی داره برداره!من ندارم اگه نه برمیداشتم.یک طناب نسبتا ضخیم بطول حدودا 5-6 متر!
با این نکته ها بریم آفرود میبینید اگه موتوری هم خراب شد مشکلی پیش نمیاد و میتونیم بدون مشکل کاملا لذت ببریم.
یاعلی

nopo
24-01-1391, 11:07 قبل از ظهر
خب كجا برم؟

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

من ناراحتم:s (9):
منو تنها نزار رو قلبم پا نزار!!!:hanghead:

غم دوريت منو ديونه مي كنه!:sad:
عشقت منو ميكشه:sad:

تازه بهت عادت كرده بودم
مسعود جون ما نرو:wall3:

alinozad
24-01-1391, 01:31 بعد از ظهر
مژده مژده
با کمترین لوازم موفق به ساخت دوربین روی کلاه شدم.فردا انشالا محمد با گوشی عکس میگیره ازم تا ببینید چطوری!
فیلماشم میذاریم حال کنید...محمد آماده باش یه میکس باحال فردا باید بسازیم...از الان بگم کلاهمو به کسی قرض نمیدم مگه اینکه اتفاقی برای دوربین عزیزم افتاد از خجالتم دربیاد!
تست کردم خیلی محشر شد!دو مدل میشه دوربینو بست،یک مدل کاسکت کلاه دیده میشه و یک مدل هیچی دیده نمیشه جز منظره جلو و فرمون موتور!وای پسر چه حالی میده.....

Mohammad aghili
24-01-1391, 01:37 بعد از ظهر
اسپم نكنيد

عشقت منو ميكشه

غم دوريت منو ديونه مي كنه!

منو تنها نزار رو قلبم پا نزار!!!

:spam:

nopo
24-01-1391, 06:03 بعد از ظهر
آقا فردا
از خلج برم طرقبه؟
يا از طرقبه خلج؟
من نظرم روي گزينه اوله
اما مسسير رو بلد نيستيم!!

Mohammad aghili
24-01-1391, 06:24 بعد از ظهر
نظر من اینه که مسیری که بلد نیستیم رو نریم...

هرجا که فولی ,همونجا رو بریم

alinozad
24-01-1391, 08:57 بعد از ظهر
نظر من اینه چون آخرین آفرود مسعود هم هست بریم خلج از مسیرهای گذشته که کاملا بلدیم،منتها با نهایت سرعت و لذت اونسری رو سرجاش بیاریم...یادتونه 3 تائی چه کورسی گذاشتیم؟؟؟چه حالی داد!تا حالا اینقدر خلج بهم خوشنگذشته بود.بعدشم بریم سراغ شیبها و با دوربین من که روی کلاهم نصب کردم شیب رو ببینیم چطوری میشه..........................صبح زود که نمیریم همیشه با تاخیرید!من باکم فول شده موتور میزونه ساعت 8 مردونه خلج باشیم؟؟

nopo
24-01-1391, 09:53 بعد از ظهر
ساعت 7:30 پاي چشمه خلج صبحونه برداريد
اين آخرين آفرود آقا مسعوده پس سعي كنيد همه بياييد!!!
مسير:تمام خلج در كوتاه ترين زمان
گروه موتور سواري فلات قاره
پيام براي همه ارسال شد
شب عالي بختياري!!:flower4:

Highway
27-01-1391, 03:22 بعد از ظهر
سلام

خوش به حالتون تریل دارید من بدبخت که آپاچی دارم اینجور جاها رو نمیتونم بیام :wall3:

nopo
27-01-1391, 05:12 بعد از ظهر
سلام

خوش به حالتون تریل دارید من بدبخت که آپاچی دارم اینجور جاها رو نمیتونم بیام :wall3:

بفروش!!!:2i8d4ao:

Mohammad aghili
27-01-1391, 05:43 بعد از ظهر
بفروش!!!

راهنمایی هات تو حلقم !

یه کلوم
مخلص کلوم

ولی خودمونیم ، آپاچی جون میده واسه یه چرخ :19::2i8d4ao: